Go back to LondonMiddx
    Cheshunt U11s Blacks - Players Wanted         New Senior Team Forming - Players Wanted for 2021/22 Hertford Town Youth U12         Ware Lions Current U8s - Goalkeeper Required         Chars Youth U15 (Div One) - Centre Back Required         Welwyn Garden City Youth Hurricanes - U12 - 2021/22 (Premier Division) - Players Wanted         One to One Football Coaching         Cuffley Pumas U13's - Players Required         Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues (Current Division 2) - Outfield Players Wanted         Hertford Town Youth U11 Stags - Players Wanted         Hertford Town Bucks U13's - Outfield Players Wanted    
Go to their Website
Watford Friendly League
2016-2017 Season
Thursday, 15 April 2021
Match Day :  Saturday, 08 Apr 2017 Sunday, 09 April 2017 Wednesday, 12 Apr 2017
Players Suspended
There are 119 matches
U18 - Red Division
1 3 Alexandra Park U18 North v Olympiacos Youth U18
H: R.Beckford  A: S.Savva(3)  A.Katsapaou
8 1 Alexandra Park U18 Youth v Panathinaikos U18
H: C.Ariwa  T.Beggerow(3)  F.McIntosh  F.Steel  T.Waine  J.Walker  A: Z.Uribarri  T.Waine  R.Mutumba
U18 - White Division
6 2 Alexandra Park U18 West v St Albans City U18 West
H: K.Bennett  T.Gillard  A.Jones(3)  J.Littler  A: J.Galliford  B.Lawrence  H.Rasoolinia  B.Yates
6 1 Croxley Green FC U18 Black v Harvesters U18 South
 V. Da Costa
H: O.Blackhurst  H.Fletch  H.Hindley  D.Khan  M.Parry  J.Soar  A: K.Lee  D.Khan
7 4 Maccabi London Lions U18 White v Whetstone Wdrs U18 Jaguars
H: J.Burns  F.Kramer(2)  A.Levin  J.Mattey(2)  M.Perkins  A: A.Downey  M.Shaban Mabruck  L.Sutherland(2)  L.Stevens
U18 - Blue Division
6 2 Hampstead FC U18 v Northwood U18
H: H.Bauraib(2)  J.Belhomme  D.Kurtaj  E.Mortimore  D.Roodner  A: L.Pisapia  A.Ramamurithy  H.Bauraib
0 3 Pinner JFC U18 v Brady Maccabi U18 Blue
 N. Nicolaou
 A: A.Gale(2)  J.Racke  B.Jacobs  B.Rosen
U18 - Green Division
3 5 Borehamwood 2000 U18 v Aldenham Excel U18 Harriers
 L. Thorne
H: T.Highlands  J.Savage(2)  A: T.Blackshaw(2)  J.Klein  R.Klein(2)  B.Eldridge
H - Brady Maccabi U18 Red v Highgate & Muswell Hill U18 [ Home Win was awarded ]
 M. Woodhams
U18 - Spring Cup Group A
0 2 Hadley Wood & Wingate U18 Eagles v Belstone FC U18
 A: S.Adekola  M.Storey  T.Gaga  J.Frank
U18 Spring Shield
2 5 Chorleywood Common U18 Reds v Hadley Wood & Wingate U18 Foxes [ Semi Final ]
 I. Pegrum
H: N.Pereira  T.Smith  A: H.Boston  O.Browning  S.Mirzay  D.Scott  F.Scott  T.Smith  S.Mirzay
5 2 St Albans City U18 East v Hinton & Finchley Revolution U18 [ Semi Final ]
 B. Farrelly
H: E.Brand(2)  C.Joseph(2)  C.Tilbrook  A: J.Morrison  E.Travers  E.Brand  T.McCarthy
U16 - Red Division
2 2 AEK FC U16 Black v Northwood U16 Red
 V. Anderson
H: A.Charalambous  A.Georgiou  A: C.Maher(2)  C.Ufaksogut  C.Maher
U16 - White Division
4 1 Croxley Green FC U16 Black v Alexandra Park U16 South
 M. Masiar
H: J.Todd  S.Vigneswaran(2)  L.White  A: L.Hamilton  K.Newbert  L.Flynn
0 4 Edmonton Rangers U16 Bears v AC Finchley U16 South
 A: S.Bhairo-Smith  J.Hoffman  A.Mubashir  B.Saxton  A.Mubashir
U16 - Blue Division
- A Aldenham Excel U16 Panthers v Alexandra Park U16 North [ Away Win was awarded ]
2 5 Hadley Rangers U16 v Hadley Wood & Wingate U16 Herons
 L. Nicotra
H: A.Georgiou  O.Salmon  A: G.Cooke  O.McGahon  S.Shimoni(3)  O.Salmon  S.Shimoni
U16 - Green Division
0 4 Aldenham Excel U16 Tigers v Hinton & Finchley Revolution U16
 A: C.Ariwa(2)  R.Lang  J.Perrett  A.Haastrup  R.Lang
0 5 Oakhill Tigers U16 Knights v Hendon United U16
 A: Z.Cohen(2)  N.Fahidi(3)  N.Fahidi
1 3 Olympiacos Youth U16 v Brady Maccabi U16 Red
 A. Georgiou
H: M.Kyprianou  A: J.Habib  J.Kinchuck  A.Newman  D.Olugbake  J.Kinchuck
U16 - Spring Cup
1 2 Abbots Youth U16 Red v St Albans City U16 South [ Semi Final ]
 J. Routley
H: H.Shepheard  A: F.King(2)  J.Beare  E.Rodriguez
2 1 Comets U16 v Harvesters U16 South [ Semi Final ]
AET
 P. Riddick
H: G.Piekarczyk  H.Piekarczyk  A: S.Keene  H.Piekarczyk  T.Dumsday
U16 - Spring Shield
3 1 Berkhamsted Raiders U16 Red v Omonia Youth U16 Green [ Semi Final ]
 A. Brown
H: O.Burchnall  J.Thurley(2)  A: C.Constanti  H.Merrison  M.Farrelly
2 1 Northwood U16 White v Belstone FC U16 [ Semi Final ]
 P. Kilbane
H: H.Al-Murtada(2)  A: L.Grace  H.Al-Murtada  S.Jobson
U15 - Red Division
- A Borehamwood Youth U15 Crusaders v St Albans City U15 North [ Away Win was awarded ]
 J. Routley
4 0 Kings Langley U15 v Bushey Rangers U15 Pumas
 A. Debois
H: J.Harvey(3)  J.Mantle  J.Harvey  R.Tyler
4 0 Whetstone Wdrs U15 Pumas v Croxley Green FC U15 Black
 L. Browne
H: L.Kalule(2)  A.Laws(2)  L.Kalule
U15 - Blue Division
- A Alexandra Park U15 North v Hadley Wood & Wingate U15 Foxes [ Away Win was awarded ]
1 4 Bushey Rangers U15 Eagles v Northwood U15 White
 A: R.Dunia(4)  K.Bhatt
U15 - Yellow Division
1 9 Aldenham Excel U15 Wolves v Harvesters U15 East
H: J.Margo  A: T.Barton(3)  T.Brooker  K.Haberfield  A.Hughes(2)  R.Warren(2)  O.Swaine  A.Hughes
U14 - Challenge Cup
1 0 Alexandra Park U14 North v Borehamwood Youth U14 Crusaders [ Semi Final ]
H: D.Mangan  J.Kimber
2 1 Whetstone Wdrs U14 Jaguars v AEK FC U14 Black [ Semi Final ]
 R. Lambert
H: D.Duffy  J.Lee  A: J.Lancaster  J.Lee  J.Harrison
U14 - White Division
0 4 Belstone FC U14 v Highgate & Muswell Hill U14 Foxes
 A: J.Elbaz  A.Foux  A.Grossman(2)  L.Wellington  A.Foux
- A Hadley Wood & Wingate U14 Foxes v Edmonton Rangers U14 Lions [ Away Win was awarded ]
- A Harvesters U14 East v Edmonton Rangers U14 Cobras [ Away Win was awarded ]
 D. Jude
1 1 Maccabi London Lions U14 Blue v Hampstead FC U14 Stags
H: H.Bernstein  A: C.Hannah  J.Yawitch  L.Farino
U14 - Blue Division
0 4 AC Finchley U14 South v Omonia Youth U14 White
 A: L.Domi(3)  OG  A.Gorov  L.Domi
7 2 Colney Heath U14 Magpies v Alexandra Park U14 West
H: T.Cadiou-McCarthy  H.Catterick(3)  M.Mooney  T.Ruddick(2)  A: E.Addae-Mensah  M.McGrath  T.Cadiou-McCarthy  N.Sofola
4 1 Whetstone Wdrs U14 Leopards v Whetstone Wdrs U14 Lions
H: O.Aimufua  C.Kiukoyi  D.Lovell  D.Martins  A: J.Khalifi-Denton  Y.Aka  J.Geeves
U14 - Green Division
3 0 100% Soccer School U14 v Northwood U14
H: A.Donkor(2)  M.Shinga  J.Cohen  A.Bennett
4 1 * Harvesters U14 West v * Hendon United U14
Double Header

played at Hendon Utd
H: J.Elves  C.Kengne  B.Quinn(2)  A: M.Shatzkers  J.Elves
2 5 * Hendon United U14 v * Harvesters U14 West
Double Header

played at Hendon Utd
H: A.Cerer(2)  A: T.Byrne  N.Dawitt(2)  B.Quinn(2)  N.Dawitt
U14 Spring Shield
2 7 Cassiobury Rangers U14 Clarets v Borehamwood Youth U14 Knights [ Semi Final ]
H: D.Epstein  L.Gordon  A: A.Ates(3)  T.Bates  C.Gray  K.Headech  R.Tucker  A.Ates
U13 - Red Division
2 5 AC Finchley U13 North v Belmont United U13 Spartans
H: A.Michael  OG  A: J.Akinola  N.Akram(2)  A.Fortune  D.Smith  E.Bull  N.Akram
0 9 Edmonton Rangers U13 Owls v Maccabi London Lions U13 White
 T. Yamamoto
 A: J.Abrahams(2)  B.Barnett(3)  J.Burns(2)  D.Phillips  B.Werter  H.Obsiye
U13 - White Division
- A Borehamwood 2000 U13 Red v AC Finchley U13 West [ Away Win was awarded ]
 P. Ferrier
5 1 Maccabi London Lions U13 Blue v Bushey Rangers U13
H: D.Dutch(3)  S.Mayer  O.Rokenson  A: J.Bailey-Jennings  D.Dutch  R.Docan
U13 - Blue Division
5 4 Hadley Rangers U13 West v Croxley Green FC U13 Black
H: L.Jones-Quartey(3)  J.Lacy-Turner  N.Papasavva  A: S.Darr  J.Kissane  H.Soames(2)  C.Kilbridis  C.Beeton
U13 - Green Division
H - Alexandra Park U13 North v Alexandra Park U13 South [ Home Win was awarded ]
4 4 Enfield Rangers U13 v St Albans City U13 North
 T. Okechukwu
H: A.Fraser  C.Simmons-Lewis(2)  M.Ulgut  A: D.Curran  M.Radelat  L.Sampson(2)  R.Sullivan
H - Highgate & Muswell Hill U13 Galaxy v Brady Maccabi U13 White [ Home Win was awarded ]
3 1 St Albans City U13 East v Omonia Youth U13 Green
 J. Metselaar
H: W.Austen  D.Gant(2)  A: J.Zelli  S.Assim
U13 - Yellow Division
0 3 St Albans Rangers U13 White v Oakhill Tigers U13 Cobras
 A: S.Bailey  L.Demetri(2)  J.Reeves
U12 - Challenge Cup
5 0 Maccabi London Lions U12 White v Omonia Youth U12 Gold [ Semi Final ]
H: E.Aaron  Z.Appleton-Fiddler(3)  J.Tapnack  J.Miah
1 2 St Albans City U12 North v Whetstone Wdrs U12 Pumas [ Semi Final ]
 B. Browell
H: H.Shaw  A: A.Dorrington  M.Mouskoundi  J.Beardon  F.Pritchett
U12 - White Division
3 1 AFC Oaklands U12 v Omonia Youth U12 Green
H: O.Charles(2)  O.Harvey  A: G.Androutsos  O.Charles  V.Nicolaou
5 3 Belstone FC U12 v Whetstone Wdrs U12 Tigers
 J. Shaw
H: N.Fowles(3)  S.Kalejaiye  A.Kinread  A: E.Nkudi(3)  N.Fowles  C.Grover
3 1 Borehamwood Youth U12 Knights v AC Finchley U12 North
 D. Lando
H: A.Daranijo  A.Savvides  O.Selwa  A: J.Robson
U12 - Blue Division
- A Colney Heath U12 Martins v Hadley Wood & Wingate U12 Foxes [ Away Win was awarded ]
 I. Rahman
- A Hadley Rangers U12 North v Bushey Rangers U12 [ Away Win was awarded ]
 B. Schwarzmann
H - Highgate & Muswell Hill U12 Dynamo v Alexandra Park U12 North [ Home Win was awarded ]
 G. Nehushtan
U12 - Green Division
3 3 Harvesters U12 South v Edmonton Rangers U12 Sharks
 H. Warmsley
H: H.Dixon  O.Ziolkowski(2)  A: H.Aham(3)  D.Antunes  H.Aham
2 8 St Albans City U12 South v Brady Maccabi U12 Blue
 G. Basile
H: M.Martin(2)  A: R.Dunn  S.Lewis  J.Woolf(6)  J.Woolf
2 0 Whetstone Wdrs U12 Lions v London Colney Youth U12
H: H.Earle(2)  V.Khatry  S.Kibby
U12 - Yellow Division
H - Brady Maccabi U12 White v Colney Heath U12 Jackdaws [ Home Win was awarded ]
 E. Sharpe
3 3 Highgate & Muswell Hill U12 Juniors v Omonia Youth U12 White
H: J.Danker(3)  A: P.Chambi(2)  A.Rosselli  A.Rosselli
U12 - Purple Division
4 4 Hendon United U12 White v Harvesters U12 East
 B. Daniels
 A: O.Butcher(2)  S.Mahenge  L.Paul  O.Butcher
H - Omonia Youth U12 Silver v Alexandra Park U12 West [ Home Win was awarded ]
3 3 Whetstone Wdrs U12 Jaguars v St Albans Rangers U12
H: Z.Belonwu  H.Hayward  A.Zia  A: E.Benjamin  M.Paneute  L.Reynolds  D.Quinn  L.Reynolds
U12 Spring Cup
3 4 Borehamwood Youth U12 Crusaders v Arsenal Ladies U12 [ Semi Final ]
 D. Lando
H: D.Brockwell  S.Lea  J.Lunniss  A: M.Agyemang(2)  A.Hennessy  M.Morrison  A.Pinchover  M.Agyemang
4 1 Colney Heath U12 Harriers v Maccabi London Lions U12 Blue [ Semi Final ]
H: A.James(2)  E.Umeugoji(2)  A: J.Nathap  J.Ohnona  D.Meranda
U11 - Red Division
Played Enfield Rangers U11 Green v Maccabi London Lions U11 White
U11 - White Division
Played AC Finchley U11 South v Northwood U11 Red
 J. Onuna
Played Bushey & Oxhey FC U11 Sharks v Alexandra Park U11 North
Played Croxley Green FC U11 Black v Hadley Rangers U11
Played Harvesters U11 Lions v Omonia Youth U11 Green
Played Hinton & Finchley Revolution U11 v AC Finchley U11 North
 I. Howard
Played Maccabi London Lions U11 Green v Maccabi London Lions U11 Blue
 J. Yawitch
U11 - Blue Division
Played Omonia Youth U11 Gold v AC Finchley U11 West
U09 Camelot
Played AC Finchley U9 West v Enfield Rangers U9 Green
Played Borehamwood Youth U9 Knights v AC Finchley U9 North
Played Edgware Town U9 v Whetstone Wdrs U9 Pumas
Played Harvesters U9 Huskies v Whetstone Wdrs U9 Panthers
Played TFA Cheshunt U9 v Maccabi London Lions U9 White
Played Whetstone Wdrs U9 Lions v Northwood U9 Red
U09 Captain Hook
Played Enfield Rangers U9 Black v Colney Heath U9 Magpies
Played Harvesters U9 Coyotes v Borehamwood Youth U9 Crusaders
Played West Herts Youth U9 Stags v Oakhill Tigers U9 Raiders
U09 Harry Potter
Played Colney Heath U9 Jackdaws v Comets U9
Played Croxley Green FC U9 Black v Whetstone Wdrs U9 Tigers
Played Edmonton Rangers U9 Foxes v Turnstyles Football U9 Green
U09 Robin Hood
Played Harvesters U9 Panthers v St Albans Rangers U9 Tigers
Played Maccabi London Lions U9 Yellow v Omonia Youth U9 White
Played Omonia Youth U9 Gold v Omonia Youth U9 Green
U09 Friendlies
Played Alexandra Park U9 North v London Colney Colts U9 Red
Played London Colney Colts U9 White v Brady Maccabi U9 Red
U08 Billy Bear
Played Borehamwood Youth U8 Crusaders v Hinton & Finchley Revolution U8 Legends
Played Cassiobury Rangers U8 Clarets v Maccabi London Lions U8 White*
Played Whetstone Wdrs U8 Pumas v Harvesters U8 Lions
U08 Captain Croc
Played West Herts Youth U8 Stags v Enfield Rangers U8 Green
Played Woodys Wanderers U8 Evopower v Croxley Green FC U8 Black
U08 Freddie Fox
Played AC Finchley U8 South* v London Colney Youth U8 Panthers
Played London Colney Colts U8 Blue v Whetstone Wdrs U8 Panthers
U08 Rory Tiger
Played Harvesters U8 Wildcats v Alexandra Park U8 West
Played Hinton & Finchley Revolution U8 Stars v London Colney Youth U8 Jaguars
U08 Inter Group Friendlies
Played Colney Heath U8 Harriers v Harvesters U8 Jaguars
Played Enfield Rangers U8 Black v Whetstone Wdrs U8 Jaguars
Played Maccabi London Lions U8 Blue* v Omonia Youth U8 White
Played Omonia Youth U8 Green v Alexandra Park U8 North
Played West Herts Youth U8 Bucks v Northwood U8 White
Played Whetstone Wdrs U8 Lions v London Colney Youth U8 Pumas
U07 Jerry Giraffe
Played Harvesters U7 Pumas v Northwood U7 White
Played Maccabi London Lions U7 Tigers* v Whetstone Wdrs U7 Ravens
U07 Larry Lamb
Played London Colney Youth U7 v Woodys Wanderers U7 Tiempos
U07 Sidney Seagull
Played West Herts Youth U7 Stags v Maccabi London Lions U7 Leopards
U07 Inter Group Friendlies
Played Borehamwood Youth U7 Crusaders v Harvesters U7 Leopards
Played Enfield Rangers U7 Black v London Colney Colts U7 Red
Played Hadley Wood & Wingate U7 Foxes v Northwood U7 Red
Played Woodys Wanderers U7 Hypervenoms v Enfield Rangers U7 Green
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 09 April 2017 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 09 April 2017.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
U18R
1. Borehamwood Youth U18 Knights
2. Edgware Town U18 Red
3. Whetstone Wdrs U18 Panthers
U18W
4. AEK FC U18
5. Chorleywood Common U18 Lions
6. Enfield Rangers U18
7. St Gregorys United U18 Jaguars
U18B
8. AC Finchley U18 North
9. East Barnet Youth U18 Eagles
10. Enfield Town FC Youth U18
U18G
11. Alexandra Park U18 East
12. Alexandra Park U18 South
13. Chorleywood Common U18 Panthers
14. Harvesters U18 East
18SG
15. Edgware Town U18 Red
16. St Gregorys United U18 Jaguars
18SGB
17. AEK FC U18
18. Chorleywood Common U18 Lions
19. Enfield Rangers U18
U18SA
20. Alexandra Park U18 South
U18SC
21. Alexandra Park U18 East
22. East Barnet Youth U18 Eagles
23. Harvesters U18 East
U18SD
24. Chorleywood Common U18 Panthers
25. Enfield Town FC Youth U18
U16R
26. Chorleywood Common U16 Gunners
27. Harvesters U16 East
28. Maccabi London Lions U16 White
U16W
29. Brady Maccabi U16 Blue
30. Hadley Wood & Wingate U16 Foxes
31. Omonia Youth U16 White
U16B
32. AEK FC U16 Eagles Gold
33. Edmonton Rangers U16 Jaguars
34. West Herts Youth U16 Stags
35. Whetstone Wdrs U16 Panthers
SCGA
36. Brady Maccabi U16 Blue
37. Harvesters U16 East
38. Omonia Youth U16 White
SCGB
39. Hadley Wood & Wingate U16 Foxes
SSGA
40. Edmonton Rangers U16 Jaguars
SSGB
41. AEK FC U16 Eagles Gold
42. Whetstone Wdrs U16 Panthers
SSGC
43. West Herts Youth U16 Stags
U15R
44. AC Finchley U15 North
45. Maccabi London Lions U15 White
U15W
46. Alexandra Park U15 East
47. Belstone FC U15
48. Brady Maccabi U15 Blue
49. Harpenden Colts U15 Blacks
50. Harvesters U15 South
51. Omonia Youth U15 Green
52. West Herts Youth U15 Stags
53. Whetstone Wdrs U15 Lions
U15B
54. Borehamwood Youth U15 Knights
55. Hadley Rangers U15
56. Olympiacos Youth U15
57. Omonia Youth U15 White
U15G
58. AC Finchley U15 South
59. Alexandra Park U15 South
60. Brady Maccabi U15 Black
61. Highgate & Muswell Hill U15 Raiders
62. Highgate & Muswell Hill U15 United
63. Hinton & Finchley Revolution U15 Legends
64. Maccabi London Lions U15 Blue
65. St Albans Rangers U15 Reds
U15Y
66. Alexandra Park U15 West
67. Alyth Belsize U15
68. Colney Wolves FC U15
69. Hendon United U15
70. Hinton & Finchley Revolution U15 Heroes
71. North West London Jets U15
72. St Gregorys United U15 Pumas
15SCA
73. Belstone FC U15
74. Harvesters U15 South
75. Omonia Youth U15 Green
76. West Herts Youth U15 Stags
15SCB
77. Alexandra Park U15 East
78. Brady Maccabi U15 Blue
79. Harpenden Colts U15 Blacks
80. Maccabi London Lions U15 White
81. Whetstone Wdrs U15 Lions
15spa
82. AC Finchley U15 South
83. Alyth Belsize U15
84. Hendon United U15
85. Highgate & Muswell Hill U15 Raiders
86. Omonia Youth U15 White
15SPB
87. Borehamwood Youth U15 Knights
88. Brady Maccabi U15 Black
89. Colney Wolves FC U15
90. Maccabi London Lions U15 Blue
91. Olympiacos Youth U15
92. St Albans Rangers U15 Reds
93. St Gregorys United U15 Pumas
15SPC
94. Alexandra Park U15 South
95. Alexandra Park U15 West
96. Hadley Rangers U15
97. Highgate & Muswell Hill U15 United
98. Hinton & Finchley Revolution U15 Heroes
99. Hinton & Finchley Revolution U15 Legends
100. North West London Jets U15
U14R
101. AC Finchley U14 North
102. Croxley Green FC U14 Black
103. Harvesters U14 South
104. Maccabi London Lions U14 White
105. St Albans City U14 South
U14W
106. Alexandra Park U14 East
U14B
107. AC Finchley U14 West
108. Aldenham Excel U14 Arrows
109. Hendon Youth U14
110. Olympiacos Youth U14
U14G
111. AEK FC U14 Gold
112. Alexandra Park U14 South
113. Brady Maccabi U14 Red
114. Brady Maccabi U14 White
115. Hadley Rangers U14
116. Hampstead FC U14 Tigers
117. Highgate & Muswell Hill U14 Panthers
118. St Albans Rangers U14 Zelos
14SCA
119. Alexandra Park U14 East
120. Croxley Green FC U14 Black
121. Hendon Youth U14
14GB
122. AC Finchley U14 North
14GA
123. Aldenham Excel U14 Arrows
14SSC
124. AC Finchley U14 West
125. AEK FC U14 Gold
126. Alexandra Park U14 South
127. Brady Maccabi U14 Red
14SSD
128. Hadley Rangers U14
129. Hampstead FC U14 Tigers
130. Olympiacos Youth U14
131. St Albans Rangers U14 Zelos
U13R
132. Edmonton Eagles U13 Barsulola
133. Harvesters U13 North
134. Hinton & Finchley Revolution U13
135. Omonia Youth U13 Gold
136. Potters Bar United U13 Whites
137. Whetstone Wdrs U13 Panthers
U13W
138. Brady Maccabi U13 Reds
139. Hadley Wood & Wingate U13 Foxes
140. Harvesters U13 South
141. Hendon United U13 Netanya
142. Northwood U13 Red
U13B
143. 100% Soccer School U13
144. Alexandra Park U13 West
145. Hadley Rangers U13 Extensions
146. Oakhill Tigers U13 Predators
147. St Albans Rangers U13 Blue
148. West Herts Youth U13 Stags
149. Whetstone Wdrs U13 Jaguars
U13G
150. Hadley Wood & Wingate U13 Herons
151. Harvesters U13 East
152. Norsemen FC U13
U13Y
153. Berkhamsted Raiders U13 White
154. Brady Maccabi U13 HGS
155. Highgate & Muswell Hill U13 Cosmos
156. Highgate & Muswell Hill U13 Fire
157. Omonia Youth U13 White
158. Whetstone Wdrs U13 Leopards
U13GA
159. Hadley Wood & Wingate U13 Foxes
160. Hendon United U13 Netanya
U13GB
161. Potters Bar United U13 Whites
U13PA
162. Berkhamsted Raiders U13 White
163. Brady Maccabi U13 HGS
164. Highgate & Muswell Hill U13 Cosmos
165. Whetstone Wdrs U13 Leopards
U13PB
166. Highgate & Muswell Hill U13 Fire
167. Omonia Youth U13 White
U13ST
168. Alexandra Park U13 West
169. Hadley Rangers U13 Extensions
170. Hadley Wood & Wingate U13 Herons
171. Harvesters U13 South
172. Northwood U13 Red
173. West Herts Youth U13 Stags
U13TA
174. Hinton & Finchley Revolution U13
175. Oakhill Tigers U13 Predators
176. West Herts Youth U13 Stags
U13TB
177. Hadley Rangers U13 Extensions
U13TC
178. Northwood U13 Red
179. Whetstone Wdrs U13 Jaguars
U13TF
180. Brady Maccabi U13 Reds
181. Harvesters U13 South
U13TG
182. 100% Soccer School U13
183. Hadley Wood & Wingate U13 Herons
U13TH
184. Alexandra Park U13 West
185. Harvesters U13 East
186. St Albans Rangers U13 Blue
U12R
187. Edgware Town U12
188. Harvesters U12 North
189. London Colney Colts U12 Blue
190. London Colney Colts U12 Red
U12W
191. Maccabi London Lions U12 Green
192. Northwood U12 Red
U12B
193. Colney Heath U12 Magpies
194. Hadley Wood & Wingate U12 Herons
195. Hinton & Finchley Revolution U12
196. St Albans City U12 East
U12G
197. AC Finchley U12 South
198. Alexandra Park U12 South
199. Hadley Wood & Wingate U12 Falcons
200. Maccabi London Lions U12 Yellow
U12Y
201. Borehamwood Youth U12 Templars
202. Brady Maccabi U12 Reds
203. Hadley Rangers U12 West
204. Hendon United U12 Red
205. Highgate & Muswell Hill U12 Galaxy
206. Turnstyles Football U12
U12P
207. Hadley Rangers U12 South
208. Hadley Wood & Wingate U12 Eagles
209. Highgate & Muswell Hill U12 Bears
210. North West London Jets U12
12SCB
211. Hadley Wood & Wingate U12 Herons
212. St Albans City U12 East
12SCC
213. Hinton & Finchley Revolution U12
12SCD
214. Colney Heath U12 Magpies
12STA
215. Hadley Wood & Wingate U12 Falcons
216. Turnstyles Football U12
12STB
217. Alexandra Park U12 South
218. Hadley Rangers U12 West
219. Hendon United U12 Red
12STC
220. AC Finchley U12 South
221. Highgate & Muswell Hill U12 Galaxy
12STD
222. Borehamwood Youth U12 Templars
12SPA
223. Hadley Wood & Wingate U12 Eagles
224. North West London Jets U12
12SPB
225. Highgate & Muswell Hill U12 Bears
U11R
226. Edgware Town U11 Red
227. Edgware Town U11 Blue
228. Harvesters U11 Wildcats
229. London Colney Colts U11 Blue
230. London Colney Colts U11 Red
231. West Herts Youth U11 Stags
232. Whetstone Wdrs U11 Lions
233. Whetstone Wdrs U11 Tigers
U11W
234. Belstone FC U11
235. Hadley Wood & Wingate U11 Foxes
236. St Albans Rangers U11
U11B
237. Belstone FC U11
238. Borehamwood Youth U11 Crusaders
239. Brady Maccabi U11 Red
240. Hadley Wood & Wingate U11 Foxes
241. Hadley Wood & Wingate U11 Herons
242. Harvesters U11 Jaguars
243. Highgate & Muswell Hill U11 Wanderers
244. Oakhill Tigers U11 Falcons
245. Potters Bar United U11 Blacks
246. St Albans Rangers U11
U11G
247. Borehamwood Youth U11 Crusaders
248. Cassiobury Rangers U11 Clarets
249. Colney Heath U11 Magpies
250. Enfield Rangers U11 Black
251. Hadley Wood & Wingate U11 Herons
252. Hampstead FC U11
253. Harvesters U11 Jaguars
254. Hendon United U11 Red
255. Maccabi London Lions U11 Yellow
256. Mill Hill Village Youth U11
257. Omonia Youth U11 Silver
258. Omonia Youth U11 White
259. Potters Bar United U11 Blacks
260. Turnstyles Football U11
261. Whetstone Wdrs U11 Jaguars
U11Y
262. Alexandra Park U11 South
263. Alyth Belsize U11 Black
264. Brady Maccabi U11 White
265. Bushey Rangers U11
266. Colney Heath U11 Magpies
267. Enfield Rangers U11 Black
268. Hadley Wood & Wingate U11 Eagles
269. Hampstead FC U11
270. Hendon United U11 Blue
271. Hendon United U11 Red
272. Highgate & Muswell Hill U11 Dynamo
273. Maccabi London Lions U11 Yellow
274. Mill Hill Village Youth U11
275. Northwood U11 White
276. Potters Bar United U11 Blacks
277. West Herts Youth U11 Bucks
278. Whetstone Wdrs U11 Jaguars
U11P
279. Alexandra Park U11 South
280. Alyth Belsize U11 Black
281. Alyth Belsize U11 Red
282. Borehamwood 2000 U11
283. Brady Maccabi U11 Blue
284. Bushey Rangers U11
285. Colney Heath U11 Jackdaws
286. Cuffley Youth U11 Phoenix
287. Hendon United U11 Blue
288. Highgate & Muswell Hill U11 Dynamo
289. Maccabi London Lions U11 Yellow
290. West Herts Youth U11 Bucks
291. Whetstone Wdrs U11 Leopards
U10SY
292. AC Finchley U10 North
293. AFC Oaklands U10
294. Alexandra Park U10 North
295. Arsenal Ladies U10
296. Belstone FC U10
297. Borehamwood Youth U10 Templars
298. Edgware Town U10
299. Edmonton Rangers U10 Dragons
300. Hampstead FC U10 Youth
301. Harvesters U10 Leopards
302. London Colney Colts U10 Red
303. Maccabi London Lions U10 Blue
304. Maccabi London Lions U10 White
305. Norsemen FC U10
306. Northwood U10 Red
307. Whetstone Wdrs U10 Panthers
308. Whetstone Wdrs U10 Tigers
309. Woodys Wanderers U10 Vapors
U10SW
310. AC Finchley U10 South
311. Alexandra Park U10 North
312. Alexandra Park U10 South
313. Belstone FC U10
314. Borehamwood Youth U10 Knights
315. Cassiobury Rangers U10 Clarets
316. Colney Heath U10 Magpies
317. Edmonton Rangers U10 Dragons
318. Enfield Rangers U10 Black
319. Hadley Wood & Wingate U10 Foxes
320. Harvesters U10 Pumas
321. Hendon United U10
322. Highgate & Muswell Hill U10 Real
323. Hinton & Finchley Revolution U10 Legends
324. Hinton & Finchley Revolution U10 Stars
325. Maccabi London Lions U10 Green
326. Norsemen FC U10
327. Northwood U10 Red
328. Omonia Youth U10 Green
329. Omonia Youth U10 White
330. West Herts Youth U10 Stags
331. Whetstone Wdrs U10 Panthers
332. Woodys Wanderers U10 Vapors
10SPA
333. AC Finchley U10 West
334. Borehamwood Youth U10 Knights
335. Brady Maccabi U10 Reds
336. Cassiobury Rangers U10 Blues
337. Cassiobury Rangers U10 Clarets
338. Enfield Rangers U10 Black
339. Go Stars U10
340. Hadley Rangers U10
341. Hadley Wood & Wingate U10 Eagles
342. Hadley Wood & Wingate U10 Foxes
343. Harvesters U10 Tigers
344. Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes
345. Hinton & Finchley Revolution U10 Legends
346. Hinton & Finchley Revolution U10 Stars
347. Maccabi London Lions U10 Yellow
348. Northwood U10 White
349. Omonia Youth U10 White
350. St Albans Rangers U10 Hawks
351. Turnstyles Football U10 Green
352. Whetstone Wdrs U10 Cougars
353. Whetstone Wdrs U10 Lions
354. Woodys Wanderers U10 Mercurials
U10SG
355. Borehamwood Youth U10 Crusaders
356. Borehamwood Youth U10 Lancers
357. Brady Maccabi U10 White
358. Bushey Rangers U10
359. Cassiobury Rangers U10 Blues
360. East Barnet Youth U10 Eagles
361. Go Stars U10
362. Hampstead FC U10 Sharks
363. Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes
364. London Colney Colts U10 White
365. Maccabi London Lions U10 Purple
366. Omonia Youth U10 Gold
367. St Albans Rangers U10 Eagles
368. St Albans Rangers U10 Falcons
369. St Albans Rangers U10 Hawks
370. Whetstone Wdrs U10 Lions
371. Woodys Wanderers U10 Magistas
372. Woodys Wanderers U10 Mercurials
Frn
373. AC Finchley U10 North
374. AC Finchley U10 South
375. AC Finchley U10 West
376. AFC Oaklands U10
377. Alexandra Park U10 North
378. Alexandra Park U10 South
379. Arsenal Ladies U10
380. Belstone FC U10
381. Borehamwood Youth U10 Crusaders
382. Borehamwood Youth U10 Knights
383. Borehamwood Youth U10 Templars
384. Cassiobury Rangers U10 Clarets
385. Colney Heath U10 Magpies
386. East Barnet Youth U10 Eagles
387. Edgware Town U10
388. Edmonton Rangers U10 Dragons
389. Enfield Rangers U10 Black
390. Go Stars U10
391. Hadley Rangers U10
392. Hadley Wood & Wingate U10 Foxes
393. Hampstead FC U10 Youth
394. Harvesters U10 Leopards
395. Harvesters U10 Pumas
396. Harvesters U10 Tigers
397. Hendon United U10
398. Highgate & Muswell Hill U10 Real
399. Hinton & Finchley Revolution U10 Legends
400. Hinton & Finchley Revolution U10 Stars
401. London Colney Colts U10 Red
402. London Colney Colts U10 White
403. Maccabi London Lions U10 Blue
404. Maccabi London Lions U10 Green
405. Maccabi London Lions U10 White
406. Maccabi London Lions U10 Yellow
407. Norsemen FC U10
408. Northwood U10 Red
409. Northwood U10 White
410. Omonia Youth U10 Gold
411. Omonia Youth U10 Green
412. Omonia Youth U10 White
413. Turnstyles Football U10 Green
414. West Herts Youth U10 Stags
415. Whetstone Wdrs U10 Lions
416. Whetstone Wdrs U10 Panthers
417. Whetstone Wdrs U10 Tigers
418. Woodys Wanderers U10 Magistas
419. Woodys Wanderers U10 Vapors
U9SC
420. Alexandra Park U9 South
U9SG
421. Alexandra Park U9 South
422. Edmonton Rangers U9 Tigers
423. Maccabi London Lions U9 Blue
424. Northwood U9 White
425. West Herts Youth U9 Bucks
U9SB
426. Cassiobury Rangers U9 Clarets
427. Edmonton Rangers U9 Tigers
428. Hadley Rangers U9
429. Hinton & Finchley Revolution U9 Legends
430. Hinton & Finchley Revolution U9 Stars
431. Maccabi London Lions U9 Green
432. Northwood U9 Blue
433. Northwood U9 White
434. Oakhill Tigers U9 Warriors
435. West Herts Youth U9 Bucks
U9SRH
436. Cassiobury Rangers U9 Clarets
437. FC Bastien U9
438. Go Stars U9
439. Hadley Rangers U9
440. Hadley Wood & Wingate U9 Foxes
441. Hinton & Finchley Revolution U9 Heroes
442. Hinton & Finchley Revolution U9 Legends
443. Northwood U9 Blue
444. Potters Bar Crusaders U9
445. Whetstone Wdrs U9 Leopards
U9Frn
446. Alexandra Park U9 South
447. Cassiobury Rangers U9 Clarets
448. Edmonton Rangers U9 Tigers
449. FC Bastien U9
450. Go Stars U9
451. Hadley Rangers U9
452. Hadley Wood & Wingate U9 Foxes
453. Hinton & Finchley Revolution U9 Heroes
454. Hinton & Finchley Revolution U9 Legends
455. Hinton & Finchley Revolution U9 Stars
456. Maccabi London Lions U9 Blue
457. Maccabi London Lions U9 Green
458. Northwood U9 Blue
459. Northwood U9 White
460. Oakhill Tigers U9 Warriors
461. Potters Bar Crusaders U9
462. West Herts Youth U9 Bucks
463. Whetstone Wdrs U9 Leopards
U8BBG
464. AC Finchley U8 North
465. Colney Heath U8 Magpies
466. Hadley Wood & Wingate U8 Foxes
467. Northwood U8 Red
468. Oakhill Tigers U8 Sharks
U8CCG
469. AC Finchley U8 North
470. AEK FC U8 Eagles
471. Alexandra Park U8 South
472. Colney Heath U8 Magpies
473. Hadley Rangers U8
474. Hadley Wood & Wingate U8 Foxes
475. Hadley Wood & Wingate U8 Herons
476. Harvesters U8 Cougars
477. Hinton & Finchley Revolution U8 Heroes
478. Maccabi London Lions U8 Green*
479. Northwood U8 Red
480. Oakhill Tigers U8 Sharks
481. Oakhill Tigers U8 Tornados
482. Woodys Wanderers U8 Evospeed
U8FFG
483. AEK FC U8 Eagles
484. Alexandra Park U8 South
485. Colney Heath U8 Magpies
486. Hadley Wood & Wingate U8 Herons
487. Harvesters U8 Cougars
488. Hinton & Finchley Revolution U8 Heroes
489. Maccabi London Lions U8 Green*
490. Maccabi London Lions U8 Purple*
491. Maccabi London Lions U8 Yellow*
492. Oakhill Tigers U8 Sharks
493. Oakhill Tigers U8 Tornados
494. Omonia Youth U8 Silver
495. Turnstyles Football U8 Green
496. Woodys Wanderers U8 Evospeed
U8RTG
497. Borehamwood Youth U8 Knights
498. Bushey Rangers U8
499. Hadley Wood & Wingate U8 Herons
500. Harvesters U8 Cougars
501. Hinton & Finchley Revolution U8 Heroes
502. Maccabi London Lions U8 Purple*
503. Maccabi London Lions U8 Yellow*
504. Omonia Youth U8 Silver
505. Turnstyles Football U8 Green
506. Woodys Wanderers U8 Evospeed
U8IG
507. AC Finchley U8 North
508. AEK FC U8 Eagles
509. Alexandra Park U8 South
510. Borehamwood Youth U8 Knights
511. Bushey Rangers U8
512. Colney Heath U8 Magpies
513. Hadley Rangers U8
514. Hadley Wood & Wingate U8 Foxes
515. Hadley Wood & Wingate U8 Herons
516. Harvesters U8 Cougars
517. Hinton & Finchley Revolution U8 Heroes
518. Maccabi London Lions U8 Green*
519. Maccabi London Lions U8 Purple*
520. Maccabi London Lions U8 Yellow*
521. Northwood U8 Red
522. Oakhill Tigers U8 Sharks
523. Oakhill Tigers U8 Tornados
524. Omonia Youth U8 Silver
525. Turnstyles Football U8 Green
526. Woodys Wanderers U8 Evospeed
U7CSG
527. AC Finchley U7 North
528. AC Finchley U7 South
529. Croxley Green FC U7 Black
530. Croxley Green FC U7 White
531. Harvesters U7 Cheetahs
532. Maccabi London Lions U7 Pumas*
533. Whetstone Wdrs U7 Eagles
U7JGG
534. AC Finchley U7 South
535. AC Finchley U7 West
536. Colney Heath U7 Magpies
537. Croxley Green FC U7 Black
538. Croxley Green FC U7 White
539. Hadley Wood & Wingate U7 Herons
540. Harvesters U7 Cheetahs
541. Hinton & Finchley Revolution U7
542. Maccabi London Lions U7 Pumas*
543. Oakhill Tigers U7 Panthers
U7LLG
544. AC Finchley U7 West
545. Colney Heath U7 Magpies
546. FC Bastien U7
547. Hadley Wood & Wingate U7 Herons
548. Harvesters U7 Cheetahs
549. Harvesters U7 Tigers
550. Hinton & Finchley Revolution U7
551. Oakhill Tigers U7 Panthers
552. St Albans Rangers U7 Foxes
553. Whetstone Wdrs U7 Eagles
U7SSG
554. Colney Heath U7 Magpies
555. FC Bastien U7
556. Hadley Wood & Wingate U7 Herons
557. Harvesters U7 Cheetahs
558. Harvesters U7 Tigers
559. Hinton & Finchley Revolution U7
560. Oakhill Tigers U7 Panthers
561. St Albans Rangers U7 Foxes
7IDF
562. AC Finchley U7 North
563. AC Finchley U7 South
564. AC Finchley U7 West
565. Colney Heath U7 Magpies
566. Croxley Green FC U7 Black
567. Croxley Green FC U7 White
568. Hadley Wood & Wingate U7 Herons
569. Harvesters U7 Cheetahs
570. Harvesters U7 Tigers
571. Hinton & Finchley Revolution U7
572. Maccabi London Lions U7 Pumas*
573. Oakhill Tigers U7 Panthers
574. St Albans Rangers U7 Foxes
575. Whetstone Wdrs U7 Eagles