Go back to LondonMiddx
    Hertford Town Youth U11 Stags - Players Wanted         Hertford Town Bucks U13's - Outfield Players Wanted         Elite Level Online Football Training         Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted    
Go to their Website
Cherry Red Records Combined Counties Football League
Member of the National League System
2014-2015 Season
Sunday, 28 February 2021
Match Day :  Wednesday, 03 Sep 2014 Saturday, 06 September 2014 Sunday, 07 Sep 2014
Players Suspended
There are 25 matches
1 2 Alton Town v Tadley Calleva [ 1st Qualifying Round ]
Bass Sports Ground
2 4 Canterbury City v Banstead Athletic [ 1st Qualifying Round ]
1 4 CB Hounslow United v AFC Dunstable [ 1st Qualifying Round ]
The Orchard
2 3 Cove v Wootton Bassett Town [ 1st Qualifying Round ]
Oak Farm
H: J.Baxter  L.Eagle
3 2 Epsom Athletic v Deal Town [ 1st Qualifying Round ]
Chalky Lane
H: R.Burns  B.Corder  M.Webb  R.Burns
3 2 Flackwell Heath v Ash United [ 1st Qualifying Round ]
3 2 Hartley Wintney v Holyport [ 1st Qualifying Round ]
Memorial Playing Fields Hartley Wintney
4 5 Homesdale v Colliers Wood United [ 1st Qualifying Round ]
4-4 90mins, 4-5 AET
3 2 Horley Town v Sevenoaks Town [ 1st Qualifying Round ]
The New Defence
4 1 Lancing v Mole Valley SCR. [ 1st Qualifying Round ]
2 2 Langford v Spelthorne Sports [ 1st Qualifying Round ]
2-2 90mins, 2-2 AET
 A: J.Atiase  P.Johnson
4 1 Oxhey Jets v Bedfont & Feltham [ 1st Qualifying Round ]
2 1 Raynes Park Vale v Crowborough Ath [ 1st Qualifying Round ]
Prince Georges Fields
3 2 Southwick v Dorking [ 1st Qualifying Round ]
3 0 Windsor v Shrivenham [ 1st Qualifying Round ]
Stag Meadow
3 0 Woodley Town v Badshot Lea [ 1st Qualifying Round ]
Premier Division
1 2 Bedfont Sports v Camberley Town
Bedfont Sports Club
 D. Hayes
H: j.Read  A: M.Bunyan  E.Quarshie
1 3 Frimley Green v Ashford Town (Middx)
Frimley Green Recreation Ground
 R. O'Sullivan
H: L.Page  A: M.Bitmead(3)
0 2 Guildford City v Chertsey Town
Spectrum Leisure Centre
 H. Reed
 A: J.Cottee  J.Pomroy
2 5 Hanworth Villa v Epsom & Ewell
Rectory Meadows
 A. Goodwin
H: M.Baines  P.Osuhor  A: S.Robinson(3)  T.Smith  M.Tanton
2 2 Knaphill v Farnham Town
Brookwood Country Park
 C. Kissi
H: D.Harris  R.Hogsden  A: p.Douglass  M.Glass
3 0 Molesey v Westfield
Walton Road
 J. blowers
H: R.Chalke  S.Palmer  T.Windsor
Division One
6 2 Cobham v Sandhurst Town
Leg of Mutton Field
 s. Malczewski
H: G.Abisogun  W.Adle  R.Bangato  M.Diakite(2)  k.Koney  A: A.Richards  O.Taylor
3 7 Eversley & California v AFC Croydon Athletic
Eversley Sports
 S. Smith
 A: A.Agyeman  T.Lineker  J.Loyza  C.Maclean  D.Penfold(3)
2 1 Sheerwater v Farleigh Rovers
Sheerwater Recreation Ground
 D. Lawton
H: S.Hamer  C.Prendergast  A: M.Smith
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 06 September 2014 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 06 September 2014.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Div1
1. Chessington & Hook United
2. Staines Lammas
3. Worcester Park
ResSh
4. CB Hounslow United Reserves
5. Farleigh Rovers Reserves
6. Farnham Town Reserves
7. Frimley Green Reserves
8. Raynes Park Vale Reserves
9. Sheerwater Reserves
10. Westfield Reserves
11. Worcester Park Reserves
Resrv
12. Ash United Reserves
13. CB Hounslow United Reserves
14. Farleigh Rovers Reserves
15. Farnham Town Reserves
16. Frimley Green Reserves
17. Knaphill Reserves
18. Raynes Park Vale Reserves
19. Sandhurst Town Reserves
20. Sheerwater Reserves
21. Westfield Reserves
22. Worcester Park Reserves