Go back to LondonMiddx
    Cheshunt FC U9's - Goalkeeper Wanted         Global Football Academy U14 Santos - Players Wanted         West Herts Stags U14s - Players Wanted         Bushey & Oxhey U11 Rhinos - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Omonia Youth U15 Gold - Goalkeeper Wanted         Hemel Aces Under 12 Stingers - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Enfield Borough FC U14's - Players Wanted         Hatfield Comets Under 13's - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Hemel Hempstead Rovers Youth FC U11's - Player Wanted         Berkhamsted Raiders Under 16's - Striker Wanted         Harpenden Colts Hawks U16 - Players Wanted         Harvesters FC - Experienced Coach Wanted         Hertford Town Youth U10 Lions - Players Wanted         Edgware Town FC Youth - Players Wanted         Knebworth Youth U16, U12 & U6-U10 - Players Wanted         Berkhamsted U14's - Players Wanted         Broxbourne Borough Youth U11's - Players Wanted         Hertford Heath Under 15's - Goalkeeper Wanted         Broxbourne Borough Youth U15's - Striker & Left Back Wanted         Girls of All Ages, Female Coaches & Female Adult Players Wanted         Everett Rovers Under 11 - Players Needed         High Performance Goalkeeping Training Centres (Weekly)         Half Term Goalkeeping Camp         Chars Youth U14 - Players Wanted         Finchley Football Academy - U11s Goalie, Defenders, Midfielders and Strikers Wanted         Finchley Football Academy - U13s Goalkeeper and Defenders Wanted         Finchley Football Academy - U9s Goalkeeper Wanted         AC Finchley Elite - U14 & U16 Players Wanted    
United Counties Football League
Member of the National League System
2009-2010 Season
Saturday, 07 December 2019
Match Day :  Wednesday, 03 Mar 2010 Saturday, 06 March 2010 Tuesday, 09 Mar 2010
Players Suspended
There are 31 matches
0 1 Leighton United v AFC Kempston Rovers Reserves [ Quarter Final ]
1 3 Godmanchester Rovers v St Ives Town [ Quarter Final ]
Match Report
League Cup
3 1 033 Daventry United v Boston Town [ Quarter Final ]
Attendance 30

Match Report
H: N.Bailie  B.Jones  T.Waldock  A: G.Bull
Reserve Division Two Cup Group A
0 2 St Ives Town Reserves v Eynesbury Rovers Reserves
 A: D.Blackall  J.Cole
Reserve Division Two Cup Group C
0 1 Bugbrooke St Michaels Reserves v Rothwell Corinthians Reserves
 A: D.Briffa
Reserve Division Two Cup Group D
2 5 Rushden & Higham United Reserves v Buckingham Town Reserves
H: K.Dobson  T.Graham  A: T.Ashraf  G.Baffo  J.Cunniff  K.Danso  R.Thrussell
Premier Division
2 3 Blackstones v Deeping Rangers
Attendance 95

Match Report
H: C.Pippard  J.Stead  A: M.Griffiths  A.Stevens(2)
1 1 Desborough Town v Newport Pagnell Town
Attendance 52

Match Report
H: M.Keall  A: V.Shrieves
3 3 Long Buckby v Wellingborough Town 2004
Attendance 52

Match Report
H: D.Holman  G.Ling(2)  A: T.Liversedge  W.Richardson(2)
1 3 Raunds Town v Holbeach United
Attendance 80

Match Report
H: P.Rice  A: L.Brooks  L.Nimmo(2)
1 1 Rothwell Corinthians v Stewarts & Lloyds Corby
Attendance 65

Match Report
H: D.Murray  A: D.Sheridan
1 3 Sleaford Town v Cogenhoe United
Attendance 82

Match Report
H: S.Bolland  A: B.Baines(2)  A.Taylor
4 2 St Neots Town v Bourne Town
Attendance 212

Match Report
H: L.Harrold(2)  R.Hughes  D.Jacob  A: I.Dunn  A.Pascu
0 0 Stotfold v Daventry Town
Attendance 106

Match Report
1 1 Yaxley v Northampton Spencer
Attendance 59

Match Report
H: R.Hailstone  A: J.Allcock
Division One
2 0 AFC Kempston Rovers v Peterborough Northern Star
Attendance 40

Match Report
H: A.Baldwin  A.Farmer
1 3 Buckingham Town v Northampton ON Chenecks
Attendance 70

Match Report
H: M.Crocombe  A: H.Barnes  L.Bradley  C.White
7 1 Eynesbury Rovers v Olney Town
Attendance 77

Match Report
H: A.Boothby(2)  D.Fisk  C.Lanham(3)  R.West  A: S.Denton
0 1 Northampton Sileby Rangers v Irchester United
Attendance 22

Match Report
 A: C.Caswell
1 0 Potton United v Rushden & Higham United
Attendance 31

Match Report
H: A.Furness
3 3 Thrapston Town v Bugbrooke St Michaels
Attendance 65

Match Report
H: D.Charles  N.Harrison  M.Redding  A: L.Allen  T.Knowles  T.New
Reserve Division One
0 3 Bourne Town Reserves v Blackstones Reserves
 A: R.Da Silva(2)  J.Wilson
4 2 Cogenhoe United Reserves v Raunds Town Reserves
H: L.Leslie(2)  A.Lowery  D.Mortimer  A: J.Crombie  S.Goddard
2 1 Deeping Rangers Reserves v Desborough Town Reserves
H: A.Goodliffe  OG  A: J.Middleton
2 0 Huntingdon Town Reserves v Stotfold Reserves
H: B.Colmer  J.Graham
1 1 Northampton Spencer Reserves v Northampton Sileby Rangers Reserves
H: V.Gonzalez  A: J.Bartley
2 1 Stewarts & Lloyds Corby Reserves v Peterborough Northern Star Reserves
H: L.Boath  C.Burr  A: J.Moreman
0 1 Wellingborough Town 2004 Reserves v Woodford United Reserves
 A: N.Brindley
0 6 Wellingborough Whitworth Reserves v St Neots Town Reserves
 A: L.Bassett(2)  R.Ducket  S.Fox(3)
Reserve Division Two
3 1 Irchester United Reserves v Daventry United Reserves
H: C.Lawman  D.Lawman  P.Lawrence  A: C.Neale
5 2 Northampton ON Chenecks Reserves v Thrapston Town Reserves
H: R.Charles-Comery  S.Lapite  E.Muddiman(2)  M.Strong  A: C.Collyer(2)
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 06 March 2010 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 06 March 2010.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
RLCG2
1. Olney Town Reserves
Div1
2. Burton Park Wanderers
3. Huntingdon Town
4. Wellingborough Whitworth
5. Wootton Blue Cross
RDiv2
6. Olney Town Reserves