Go back to LondonMiddx
    AC Finchley Youth - Players Wanted         AC Finchley Adults - Barnet Sunday FL - Players Wanted         AC Finchley U13 East Girls - Players Wanted         Whitewebbs Eagles FC - Players Wanted for New Teams Forming         Whitewebbs Eagles - U14 Goalkeeper Wanted         Edmonton Rangers Sharks - U18 Players Wanted         London Colney Youth - U14 Players Wanted         West Herts U18 Stags - Players Wanted         Enfield Rangers Green U13's - Goalkeeper Wanted         Wormley Rovers - U12s Players Wanted         Bury Rangers - U16 Players Wanted         Paringdon Tigers - U17 Goalkeeper Required         AFC Dunstable U12s - Players Wanted         Cheshunt Blacks - U13s Players Wanted for 2022/23         Aloysius FC - Players Wanted for Senior Sides         Aloysius FC - U7 to U16 Players Wanted         London Athletic U12s - Players Wanted for 2022/23         London Athletic U8s to U16s - Players Wanted         East Herts Youth - U17/18s Players Wanted for 2022/23         East Herts Youth - U15s Players Wanted for 2022/23         Colney Heath U15s & U16s - Players Wanted         Cuffley U13 Raiders - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Omonia Gold - U14 Players Wanted for 2022/23         Broxbourne Borough - U17/18s Players Wanted for 2022/23         Potters Bar United - U8s Goalkeeper Wanted         Norsemen Blues - U15s Players Wanted for 2022/23         St Albans City U12 North - Players Wanted for 2022/23         Potters Bar United U17's Goalkeeper Wanted for 2022/23         Barnet Azzurri - U15 Goalkeeper & U17 Players Wanted for 2022/23         New Salamis - Under 8 Players Wanted for 2022/23         New Salamis - U18s, U16s & U10s Players Wanted         Looking for an Airbnb in Cornwall? - Daniel's Cottage         The London Estates Cash Cup 2022 - £1000 Prize         Kings Langley FC - U16 Players Wanted for 2022/23         Edgware & Kingsbury - U14 Players Wanted for 2022/23         Potters Bar Crusaders - U11 Players Wanted for 2022/23         Harefield United - U13 Players Wanted for 2022/23         London Athletic - U16 Players Wanted for 2022/23         Frontiers Leopards - U13 Players Wanted for 2022/23         Coaching Opportunities with the Dragons Football Club         London Athletic - U14 Players Wanted for 2022/23         Potters Bar Utd - U16 Players Wanted for 2022/23         Cheshunt U11's - JPL Open Trials for 2022/23         Cuffley Phoenix - U17 Players Wanted for 2022/23         Sarratt Rebels - Under 18s Goalkeeper Wanted         Ware Youth - U12 Players Wanted for 2022/23         Hemel Town FC - U12/13 Seeking New Goalkeeper         London Athletic - U10's Players Wanted for 2022/23         Welwyn Garden City Youth Hurricanes U13 - Season 2022/23    
Surrey South Eastern Combination
2021-2022 Season
Friday, 12 August 2022
Match Day :  Saturday, 27 Nov 2021 Saturday, 04 December 2021 Saturday, 11 Dec 2021
Players Suspended
There are 41 matches
Intermediate Division 1
3 1 Afc Whyteleafe v AFC Ewell
Whyteleafe Sports Ground
 I. Bryant
H: M.Marciniak  OG  F.Ward  A: K.Jackson  S.Hodge
4 1 Earlsfield United v Kew Park Rangers
Raynes Park Vale F C
 G. Damji
H: J.Freeman  J.Jones  N.McLeod(2)  A: S.Cova  N.McLeod
1 0 FC Tooting Bec v Sporting 50
Tooting & Mitcham 3G Back pitch
 R. Brum
H: J.Ogidi  G.Pennell
1 1 Goldfingers v Earlsfield SSEC
Croydon Sports Arena
 M. Sullivan
H: L.Michael  A: W.Poole
0 2 Westminster Casuals v West Fulham
Tolworth Court Sports Ground (Pitch 2)
 N. Smith
 A: J.Kopuro  A.Rodriguez  H.Parkin  R.Juma
Intermediate Division 2
5 2 Ashtead v Woodmansterne Hyde
Ashtead Recreation Ground
 J. Conlon
H: D.Amos  K.Bacon  H.Coventon  B.Franklin  J.Jenkins  A: D.Cook  G.Purvey  K.Bacon  D.Cook
1 3 Old Rutlishians v Selhurst
Old Rutlishians Association
 L. Clark
H: A.Blenkinsop  A: R.Hashmi(3)  A.Blenkinsop  R.Hashmi
4 1 Richmond & Kew v Wanderers
Ham Playing Fields
 D. Hepburn
H: C.Goff  M.Jabbal  A.Roberts  B.Simmonds  A: R.O'Neill  J.Rudder
Gordon Worsfold Senior Cup
3 2 020 Oxted & District v Frenches Athletic [ Round 2 ]
Master Park
 P. Dowell
H: J.Heyburn  S.McIntrye  C.Turner  A: J.Rice(2)  J.Heyburn  J.Rice
Junior Division 1
4 5 Thames United v Old Boys Clapham
Goals Deckers Tolworth
 W. Igglesden
H: C.Bulmer(2)  D.Charalabous  I.Toney  A: S.Durnin  E.Field  Y.Kamanan(3)
1 3 Woodmansterne Hyde Reserves v South Croydon
Woodmansterne Sports Club
 N. Patterson
H: M.Donegan  A: J.Elouadan  C.Francis  H.Morton  M.Donegan
Junior Division 2
0 2 Motspur Park v Panthers
Sir Joseph Hood (Pitch 2)
 P. Rogers
 A: M.Gaye  K.Reyes-Medina  W.Douglas
6 0 N P L 'A' v Worcester Park 'A'
N P L Sports Club (Pitch 2)
 J. Chinnery
H: K.Amichia  J.Hill(2)  B.Lokaj(2)  M.Taylor
5 1 Wandgas Vets v Southern Athletic
Wandgas Sports Club (Pitch 2)
 P. Greenhead
H: D.Glynn  B.Lander(2)  M.Linch  R.Sultan-Chambers  A: A.Pandhare  K.Swain
Junior Division 3
2 6 Colliers Wood Town v N P L 'B'
Kingsmeadow Athletics Centre
 E. White
H: B.Kennett(2)  J.Alexander
2 1 Sporting 50 Reserves v Junction Elite Reserves
Epsom & Ewell High School
 P. Bumstead
H: S.Connell  K.Hiscock  A: D.Aileru  T.Bowen
0 0 Surrey Casuals v Old Rutlishians Reserves
Nescot Sports Ground
 D. Sanford
 H.Baxter  P.Tuckey
4 2 Sutton High v FC Tooting Bec 'B'
Wallington Sports & Social Club
 J. Mills
H: B.Berthe-Kone  R.Lake- Benjamin(2)  D.Lynham  A: D.Henery  L.Johnson  R.Lake- Benjamin
Junior Division 4
4 0 Merton Social v AFC Malden
Fishponds Playing Fields
 . LEAGUE REF
H: B.Dupee  F.Leach(2)  T.Leach
H - Oxted & District Reserves v Old Boys Clapham Reserves [ Home Win was awarded ]
Master Park
4 1 Shelton Athletic v Old Rutlishians 'A'
Edgehill Playing Fields
 T. McIntosh
H: M.Roots  J.Skilton  R.Soesman(2)  A: D.Wallis  R.Soesman
Junior Division 5
1 1 Kew Park Rangers Reserves v Motspur Park 'A'
Richmond Athletic Ground
 T. Shaw
H: A.Joaquin  A: K.Kulnickas  R.Burke
1 4 Old Rutlishians 'B' v Warlingham Reserves
King George's Playing Fields
 . LEAGUE REF
H: A.Fitri  A: K.Humpherston(2)  E.McClean  M.Osbourne  E.McClean
1 0 Wanderers Reserves v Real Holmesdale Reserves
Prince Georges Playing Fields (Pitch 4)
 S. Tuohy
H: D.Ferreira  L.Williams  J.Matos
Junior Division 6
5 0 Junction Elite U23 v Frenches Athletic 'A'
Wimbledon Common Extensions (Pitch 4)
 . T.B.A
H: J.Simone  C.Stennett(3)  D.Thomas  C.Stennett  A.Storr
0 4 Mitcham Park v Sutton High 'A'
Three Kings Piece
1:00 PM
 C. Mckoy
 A: N.Davis  d.McPherson(3)  J.Green
3 7 Waddon Wanderers v Oxted & District 'A'
John Fisher Sports Ground
 A. Keats
 A: S.Bartholmew(5)  J.Chapman(2)  S.Bartholmew
3 5 Wanderers 'A' v London Olympia
Prince Georges Playing Fields (Pitch 5)
 P. Horne
H: A.Aweyz  C.Daiz  N.Kourmouzis  A: L.Amyne  S.Brock(2)  C.BUTLER(2)  T.White
3 5 Warlingham 'A' v Ashtead Reserves
Warlingham Sports Ground (Pitch 2)
 S. Pike
H: J.Faulker  T.Stead  C.Wells  A: J.Gallagher  B.Lowery(4)
League Premier Shield
0 3 017 Frenches Athletic Reserves v Banstead Rovers [ Quarter Final ]
Wallfield
1:30 PM
 B. Chaffe
 A: G.Hawkes  K.Macey  L.Taylor  B.Carter  J.Crabb
3 0 018 AFC Walcountians Reserves v Doverhouse Lions [ Quarter Final ]
Old Walcountians Sport Ground
 T. Saunders
H: C.Kenway  J.Marsh(2)
3 5 063 Motspur Park Reserves v Nottsborough 4th [ Round 3 ]
Sir Joseph Hood (Pitch 2)
 P. Rogers
H: K.Higgins  G.Wicks(2)  G.Wicks
3 1 065 Purley Old Boys v Old Oxted Town [ Round 3 ]
John Fisher Sports Ground
 T. Hall
H: D.Fadipe  L.Michael(2)
2 2 066 Westside 'A' v Elstead [ Round 3 ] [ Away Win on penalties ]
Oberon Playing Fields
3-4 pens
 . County Appointed
H: L.Nti  L.Shokoya  L.Nti
2 2 068 Worcester Park Development v Croygas [ Round 3 ] [ Away Win on penalties ]
Wimbledon Common Extensions
5-6 pens
 A. Mohamud
H: H.Gilpin  K.Simpson Cameron  A: D.Graham(2)
1 8 070 Salford Reserves v Wandgas Worcester Park Vets [ Round 3 ]
 A: O.Adams(2)  G.Culver  T.Culver(3)  S.Drewett  L.Green  T.Culver
2 0 073 Croydon Wolves v Inter New Malden [ Round 3 ]
John Fisher Sports Ground
 D. Banks
H: R.Nankani  F.O'Brien  F.O'Brien
1 5 076 Sutton High Reserves v Holland Sports Reserves [ Round 3 ]
Wallington Sports & Social Club (Pitch 2)
 K. Horn
H: J.Hawkins
Miscellaneous
8 4 Chelsea Rovers v Lambeth Spartans
King's House Sports Ground
Moved from Intermediate Division 2 to Miscellaneous. Lambeth Spartans folded RB
 J. Gunn-Smith
H: L.Andam(2)  J.Choi  L.Fernandez  A.Kim  B.Li(2)  J.Liu  A: H.Jet-Morgan  N.Scarlet-Bryant(3)  S.Rahmani
0 3 Claygate Royals v Old Plymouthians
Molesey Football Club
Moved from Intermediate Division 2 to Miscellaneous. Claygate Royals folded Rb
 S. McNaughton
 A: J.Baldwin  B.Chabvuka  E.Freeman
1 10 Raynes Park Vale Res (WITHDRAWN) v Wimbledon Casuals
 P. Horne
 A: J.Bell  J.Dolman(3)  L.Marshall(3)  T.Phillipson  S.Redmayne  D.Wren
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 04 December 2021 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 04 December 2021.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
IntD2
1. Junction Elite
JunD1
2. Epsom Kings
3. FC Tooting Bec 'A'
4. MC United
5. Peckham Town Reserves
6. SC Wandsworth
JunD2
7. Warlingham
JunD3
8. Pavletico Rovers
JunD4
9. Cheam Village Warriors
JunD5
10. AFC North Leatherhead
11. Tolworth United
JunD6
12. South London Elite