Go back to LondonMiddx
    Enfield Rangers YFC Mini Soccer Tournament         St Albans City Youth U12 Orient - U13 Players Wanted for 20/21         Wheathampstead Wanderers U12 Sharks & Tigers - Players Wanted         Potters Bar Town - Goalkeeper Wanted for Next Season's U11s         Borehamwood U12 Knights - U13 for Season 20/21 - Players Wanted         Whitewebbs Eagles Whites U11 - Players Wanted         HNC FC - Players Wanted for Men's Team         Borehamwood Youth U15 Templars - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Cheshunt Youth 2020 Summer Sixes Tournament         1 to 1 Small Group and Team Coaching         Borehamwood Youth FC U14's - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Harvesters U14 North - Players Wanted         Harpenden Colts Hawks U16 - Players Wanted         Harlow Town U14's Eagles - Players Wanted         Ware Youth FC - U12 Players Wanted         One to One Football Coaching         West SL Benfica - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         St Albans City Youth U16 East - (Year 11) Players Wanted         St Albans City Youth U18 South - Goalkeeper Wanted         Wormley Rovers FC U13 Girls - Goalkeeper Trials         Hertfordshire Regional Talent Centre - U14 Players Wanted    
Combined Counties Football League
Member of the National League System
2004-2005 Season
Thursday, 27 February 2020
Match Day :  Wednesday, 01 Dec 2004 Saturday, 04 December 2004 Tuesday, 07 Dec 2004
Players Suspended
There are 30 matches
Premier Reserve Challenge Cup
4 2 008 North Greenford United Reserves v Cobham Reserves [ Round 2 ]
 054
H: S.Davis(2)  G.Senior  A.Smith  A: S.David  D.Weeks
3 1 010 Farnham Town Reserves v Chessington & Hook United Reserves [ Round 2 ]
H: D.Betsworth  S.Hayes  R.Porter  A: E.Scrivens
Division 1 Reserve Challenge Cup
5 5 009 Worcester Park Reserves v Bedfont Green Reserves [ Round 2 ] [ Home Win on penalties ]
A.E.T. Worcester Park won 7-6 on penalties.
H: J.Berry  W.East(3)  R.Gallagher  A: B.Buzzard  A.Gilbert(2)  A.Headland(2)
Premier Division
3 2 AFC Guildford v Hartley Wintney
 102  129  719
H: J.Blason  S.Lydon  D.May  A: L.Peters  L.Vallance
1 6 AFC Wallingford v Chessington United
 006
H: N.Swafford  A: A.McCollin(4)  D.Woods(2)
2 3 Ash United v Merstham
 069  701
H: M.Morris  J.Peters  A: M.Rollings(2)  C.Vernon
1 1 Bedfont FC v Colliers Wood United
 066  694
H: D.Harding  A: N.Hunt
4 4 Chessington & Hook United v Frimley Green
 036
H: S.Goddard(3)  N.Wicks  A: A.Di-Lullo  D.Moffatt  M.Smith(2)
1 1 Chipstead v Sandhurst Town
 059  112  695
H: D.Teasdale  A: M.Anderson
2 1 Cobham v Cove
 010
H: C.Clark  C.Mckoy  A: J.Roake
3 1 Horley Town v North Greenford United
 122  717  011
H: J.Davy(2)  D.Vant  A: D.Lukeman
1 2 Raynes Park Vale v Godalming & Guildford
 106  725
H: R.Kendall  A: D.Newman  N.Selby
2 2 Reading Town v Feltham
 Lee Cable
H: J.Hollidge  s.white  A: A.Gould  L.Yarnie
3 0 Walton Casuals v Farnham Town
 013
H: G.Bull  M.Cayford  G.Keywood
1 2 Westfield v Southall FC
 092
H: S.Reeves  A: M.Kadi  C.Williams
Premier Division Reserves
0 3 Cove Reserves v Horley Town Reserves
 097
 A: M.Gilbert  A.Ketchley(2)
5 0 Merstham Reserves v Westfield Reserves
 050
H: R.Griffiths  E.Hasa(4)
Division One
5 0 Bedfont Green v Shottermill & Haslemere
 070
H: A.Frost  A.Vertannes(3)  D.Vertannes
3 3 Bookham v Hersham Royal British Legion
Bookham +2 points

Hersham Royal British Legion -1 point
 110
H: D.Callaghan  P.Farrell  M.Grimes  A: M.Byng  M.Pollard(2)
0 2 Chobham v Sheerwater
 023
 A: D.Field  B.Nyakudya
3 2 Coney Hall v Farleigh Rovers
 087
H: D.Berry  M.Cole(2)  A: L.Brown  D.Wayman
1 2 Crescent Rovers v Worcester Park
 117
H: J.Hind  A: E.Afful(2)
2 4 Monotype v Staines Lammas
 113
H: A.Smith  S.Stratton  A: J.Coombs(3)  P.Thornton
4 1 Netherne Village v Cranleigh
 098
 A: C.Beecroft
0 1 Seelec Delta v Merrow
 105
 A: A.Deegan
5 0 Warlingham v Ditton
 017
H: A.Benham  G.Broom  L.Burton  S.Mart(2)
Division One Reserves
1 2 Colliers Wood United Reserves v Warlingham Reserves
 726
H: D.Pitt  A: B.Simpson
2 1 Farleigh Rovers Reserves v Bookham Reserves
Corrected result. Previously shown as 2-0.
 034
H: D.Willcocks(2)  A: R.Bunwood
1 4 Sheerwater Reserves v Crescent Rovers Reserves
 121
H: D.Roberts  A: R.Brown  S.Browne  T.Mulcahy  OG
7 1 Staines Lammas Reserves v Monotype Reserves
 041
H: L.Harvey  G.Nash(2)  P.Steede(2)  M.Strudley  M.Wooley  A: P.Robinson
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 04 December 2004 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 04 December 2004.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
REShd
1. AFC Guildford Reserves
PremR
2. Ash United Reserves
3. Bedfont FC Reserves
4. Chessington United Reserves
5. Frimley Green Reserves
6. Hartley Wintney Reserves
7. Raynes Park Vale Reserves
8. Sandhurst Town Reserves
Div1R
9. AFC Guildford Reserves
10. Chobham Reserves
11. Coney Hall Reserves
12. Merrow Reserves