There are 10 matches
|
|
South Premier Division |
4
|
0
|
Rushden & Diamonds
v
Weston-super-Mare
Nene Park
(Pitch 2)
2:00 PM
|
C. Henry |
S. Moss |
R. Turner |
|
|
H:
C.Desmond
Z.Reynolds
J.Woolley(2)
C.Desmond
B.Shepherd
|
|
|
North Division |
3
|
2
|
Boston United
v
FC United of Manchester
Jakemans Stadium
2:20 PM
|
S. Ross |
N. Sleaford |
D. Bryant |
|
|
H:
J.Butler
J.Tricks
S.Whitaker
A:
M.Atayi
K.Nteta
|
2
|
0
|
Chasetown
v
MMU/Newcastle
Great Wryley FC
2:00 PM
|
M. Evans |
A. Ellis |
P. Felton |
|
|
H:
J.Pearce
M.Potts
J.Millgate
|
6
|
1
|
Stalybridge Celtic
v
Tamworth
Denton Youth FC
2:00 PM
|
N. Gibbons |
E. Aspin |
E. Frazer |
|
|
H:
A.Gnahoua(2)
A.Kassa Joao(2)
D.Sheriff(2)
A:
H.Gabbidon
A.Gnahoua
H.White
|
|
|
South Division A |
1
|
1
|
Oxford City
v
Watford Hertswood
Oxford City FC
2:00 PM
|
M. Timbrell |
T. Siret |
T. Munt |
|
|
H:
N.Skelton
A:
G.Akuwudike
H.Beer
|
3
|
4
|
St Albans City
v
Aylesbury
Oaklands College
2:00 PM
|
D. Beswick |
S. Russell |
T. Kenneford |
|
|
H:
M.Alderman
M.Graham(2)
A:
J.Green
M.Spring(2)
R.Williams
J.Green
|
|
|
South Division B |
1
|
4
|
Boreham Wood Blues
v
Watford CSE
Enfield College
12:00 PM
|
C. Denison |
B. Langley |
J. Casey |
|
|
H:
M.Rose
A:
G.Ehui
L.Hopkins
M.Stephenson
G.Thompson
M.Rose
|
|
|
South Division C |
2
|
0
|
Biggleswade Town
v
Bishop's Stortford
Biggleswade Town FC
2:00 PM
|
P. Parkins |
S. Wilford |
J. Thomas |
|
|
D.Chapman
|
1
|
0
|
Romford
v
Dagenham & Redbridge
Barking FC
1:30 PM
|
K. English |
M. Pond |
J. Conaghan |
|
|
H:
L.Frederick
S.Durrance
D.Ogbogu
|
|
|
South Division D |
2
|
0
|
Dover Athletic
v
Dartford Reds
Perrys Crabble Stadium
2:00 PM
|
M. Pitcher |
A. Ayling |
J. Nash |
|
|
H:
C.Coyne
T.Loynes
B.Humphrey
J.Porter
|
|
These teams without fixtures are available to play unless shown as
|
SthPr
|
1.
AFC Wimbledon
|
2.
Basingstoke Town
|
3.
Bromley Blues
|
4.
Cambridge United
|
5.
Crawley Town
|
6.
Dartford Whites
|
7.
Ebbsfleet United
|
8.
Havant & Waterlooville
|
9.
Histon
|
10.
Oxford United
|
|
North
|
11.
Birmingham City Blues
|
12.
FC Halifax Town
|
13.
Fleetwood Town
|
14.
Southport
|
15.
Spalding United
|
SthDA
|
16.
Birmingham City Whites
|
17.
Chelsea AW
|
18.
Eastleigh
|
19.
Football CV Reds
|
20.
JMA Reading
|
|
21.
Kettering Town
|
22.
Team Bath
|
SthDB
|
23.
Carshalton Athletic
|
24.
Croydon Athletic
|
25.
Hampton & Richmond Borough
|
26.
Kingstonian
|
27.
St Albans Saints
|
28.
Tooting & Mitcham United
|
29.
Tottenham Hotspur
|
30.
Wealdstone
|
|
31.
Wingate & Finchley
|
32.
Woking
|
SthDC
|
33.
Boreham Wood Whites
|
34.
Brightlingsea Regent
|
35.
Halstead Town
|
36.
Luton Town
|
37.
Southend Manor
|
38.
Winchmore Hill
|
SthDD
|
39.
Bromley Whites
|
40.
Charlton Athletic Trust
|
|
41.
Cray Wanderers
|
42.
Deal Town
|
43.
Dulwich Hamlet
|
44.
Redbridge
|
45.
Tilbury
|
46.
Welling United Academy
|
|