Go back to LondonMiddx
    Central Ward FC - Goalkeeper Wanted         Potters Bar United Blacks U7's - Players Wanted for 2021/22         Welwyn Garden City Youth Hurricanes U12 - Centre Midfielder & Striker Wanted         Barnet Azzurri - U14 Goalkeeper & U15/U16 Players Wanted         Barnslake FC - Players Wanted for 2021/22         Harvesters Player Recruitment - U13's for 2021/22         Cuffley U11 Warriors - Outfield Players Wanted for 2021/22         West London Athletic - Pre-Season Friendlies         Omonia Youth FC - U9 White Trials 2021/22         Broxbourne Borough YFC U17s - Defender & Striker Wanted for 2021/22         Erskine Rovers FC - Players Wanted         Norsemen FC U11's - New Players Wanted for 2021/22         Potters Bar Town (Whites) U16's - Players Wanted         Valhalla Sports & Social - Players Wanted for 2021/22         Norsemen FC U14's - New Players Wanted         St Albans Academy - U13's & U14's Players Wanted         Kensington Athletic AFC - Experienced Players Wanted         Omonia Youth FC - U18 Gold Trials         Sarratt Rebels U18's - Players Wanted         Berkhamsted EJA U16's - Players Wanted         Cheshunt FC U18's - EJA Open Trials         Bengeo Tigers Siberians U14's - Players Wanted for 2021/22         Cuffley Zeps U15 - Players Wanted for 2021/22         Hampstead FC - Players Wanted for 2021/22         Hadley Rangers U18's - Looking for Keeper & Outfield Players         St Albans City U13 East - Players Required for 2021/22         Cheshunt U13's - Players Wanted for 2021/22         Whetstone Wanderers Lions U12s - Players Wanted for 2021/22         Northwood U14 Blues - Players Wanted for 2021/22         Claygate Royals FC - First Team Manager/Coach Wanted         West London Athletic - Players Wanted         Reigate Priory FC, Surrey - New Players Wanted         Whitewebbs Eagles U17 - Goalkeeper and Outfield Players Wanted         West Herts U16 Stags - Players Wanted         Borehamwood 2000 U13's - Players Wanted         AEK Youth FC - U13's & U15's Players Wanted         Cheshunt U12's - Players Wanted         AP Stars Football - Players Wanted         Enfield Rangers Green U12's - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Cheshunt U17/18 EJA - Open Trials for 2021/22         Cuffley Stars U12 - Goalkeeper Wanted for 2021/22        
One to One Football Coaching
and Goalkeeper Coaching
   
    Woodys & Ebogs YFC - U7's, U13's & U15's Players Wanted         Berkhamsted FC U15's (2021/22) - Players Wanted         JJ United AFC - Players Wanted         Wormley Rovers Blacks U17's - Players Wanted for 2021/22         Colney Heath Youth FC - Players Wanted         Chessington & District Sunday Football League - Spaces Available         Aldenham FC U18 - Players Wanted for 2021/22         Croxley Green U18 - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Alexandra Park YFC U18 East - Players Wanted for 2021/22         HDYFC Blacks U18's (2021/22) - Players Wanted         Welwyn Garden City Hurricanes U12 (21/22) - Players Wanted         Cuffley U11 - Players Wanted for 2021/22         Cuffley FC Youth Dragons U15 - Players Wanted         AC Finchley U18 - Red Div. Players Wanted         Wormley Blacks U14 - New Coach Wanted for 2021/22         Cheshunt U15's (2021/22) - Players Wanted         Edmonton Rangers Foxes - U14 Players Wanted for 21/22         Premierskills FC - Looking for New Players         Borehamwood Youth U18 Crusaders (21/22) - Players Wanted         Potters Bar Utd Blacks U10's - Players Wanted for 2021/22         Hadley Rangers U15's - Players Wanted for 2021/22         Join the Wharfside Electrical Milton Keynes Sunday Football League         Edgware Town FC - U11 Players Wanted 2021/22         Edgware Town FC - U12 Players Wanted 2021/22         Panshanger Lions U13's (2021/22) - Players Wanted    
Go to their Website
Watford Friendly League
2019-2020 Season
Sunday, 25 July 2021
Match Day :  Sunday, 27 Oct 2019 Sunday, 03 November 2019 Sunday, 10 Nov 2019
Players Suspended
There are 233 matches
U18 - Challenge Cup
Played Alexandra Park U18 Central v Whetstone U18 Leopards [ Round 2 ]
 A. Silverston
Played Belstone FC U18 Red v Whetstone U18 Jaguars [ Round 2 ]
Played Borehamwood Youth U18 Knights v Saint Gregorys United U18 Pumas [ Round 2 ]
 L. Thorne
Played Hendon Youth U18 v Edmonton Rangers U18 Pumas [ Round 2 ]
 O. Mustapha
Played Northwood U18 Black v Northwood U18 White [ Round 2 ]
 A. Tooley
Played Saint Albans City U18 South v Omonia Youth U18 Green [ Round 2 ]
(6-6 FULL TIME)
 K. Allton
U18 - Blue Division
Played Alexandra Park U18 North v Omonia Youth U18 White
Played Edmonton Rangers U18 Cobras v Alexandra Park U18 West
 R. McDermott
U18 - Green Division
Played Alexandra Park U18 South v Hendon United U18
 A. Silverston
Played HGS Academy U18 v Alexandra Park U18 United
PLAYED AT ALEXANDRA PARK
Played Hinton & Finchley Revolution U18 Legends v Saint Albans Rangers U18 Elite
PLAYED AT ST ALBANS
Played HMH U18 Panthers v HMH U18 United
Played Northwood U18 Red v Maccabi London FC U18 Brady Red
 I. Pegrum
U18 - Yellow Division
Played Hadley Rangers U18 FDU v AC Finchley U18 West
Played Maccabi London FC U18 Brady Black v Harvesters U18 East
Played Omonia Youth U18 Gold v Aldenham FC Excel U18 Eagles
 N. Nicolaou
U16 - Challenge Cup
Played 100% Soccer School U16 Jaguars v Rap-Aid Youth FC U16 Whites [ Round 2 ]
Played Alexandra Park U16 South v Edmonton United U16 [ Round 2 ]
Played Belstone FC U16 Black v Maccabi London FC U16 Lions Blue [ Round 2 ]
 J. Routley
Played Enfield Rangers U16 v Harrow Stars Youth FC U16 [ Round 2 ]
Played Enfield Town Youth FC U16 v Harvesters U16 South [ Round 2 ]
Played HMH U16 Galaxy v Aldenham FC Excel U16 [ Round 2 ]
Played Maccabi London FC U16 Brady Red v Omonia Youth U16 Green [ Round 2 ]
 A. Debois
Played Maccabi London FC U16 Lions White v Saint Albans Rangers U16 [ Round 2 ]
 F. Walker
Played Omonia Youth U16 White v Hendon United U16 Netanya [ Round 2 ]
Played Saint Albans City U16 East v Belstone FC U16 Red [ Round 2 ]
 M. Woodhams
Played Whetstone U16 Leopards v Borehamwood 2000 U16 White [ Round 2 ]
U16 - Blue Division
Played AFC Southgate U16 v Hendon United U16 Blue
U16 - Green Division
Played AC Finchley U16 North v Harvesters U16 East
Played Norsemen U16 v Alexandra Park U16 North
 D. Leach
U15 - League Cup
Played Harrow Stars Youth FC U15 v Maccabi London FC U15 Brady Blue [ Round 1 ]
Played Hinton & Finchley Revolution U15 v Oaklands Wolves U15 White [ Round 1 ]
AET. 2-2 at end of normal time.
Played Maccabi London FC U15 Lions White v Oaklands Wolves U15 Red [ Round 1 ]
U15 - Challenge Cup
Played Berkhamsted Raiders U15 Red v Harvesters U15 North [ Round 1 ]
 M. Farrelly
Played HMH U15 Galaxy v Omonia Youth U15 Green [ Round 1 ]
 S. Smith
Played Wingate & Finchley FC U15 Whites v AC Finchley U15 North [ Round 1 ]
U15 - Red Division
Played Omonia Youth U15 Gold v Belstone FC U15
 J. Berger
U15 - White Division
Played GFA Enfield FC U15 Lions v Borehamwood Youth U15 Knights
Played Hadley Rangers U15 North v Northwood U15 Red
 L. Nicotra
U15 - Blue Division
Played Borehamwood Youth U15 Templars v Omonia Youth U15 Silver
 B. Gruneberg
Played Hendon United U15 White v Whetstone U15 Lions
Played Maccabi London FC U15 Brady White v Omonia Youth U15 White
U15 - Green Division
Played Alexandra Park U15 South v Turnstyles Football U15
Played Borehamwood Youth U15 Crusaders v Bushey Rangers U15 Pumas
Played HMH U15 All Stars v Hadley Rangers U15 West
 J. Sweiry
Played North West London Jets U15 v Edmonton Rangers U15 Sharks
 L. Thorne
U15 - Yellow Division
Played Bushey Rangers U15 Colts v Saint Gregorys United U15 Lions
Played Whetstone U15 Jaguars v Alexandra Park U15 North-West
U14 - Challenge Cup
Played Edgware Tigers U14 v Alexandra Park U14 South [ Round 1 ]
 J. Berger
Played Enfield Town Youth FC U14 v Whetstone U14 Panthers [ Round 1 ]
1-1 AET
Played Hinton & Finchley Revolution U14 v Omonia Youth U14 Silver [ Round 1 ]
Played Mill Hill Youth FC U14 v AC Finchley U14 West [ Round 1 ]
 A. Ward
Played Northwood U14 Red v Pro Football London U14 Wizards [ Round 1 ]
Played Oakhill Tigers U14 Falcons v AC Finchley U14 South [ Round 1 ]
 B. Daniels
Played Omonia Youth U14 Gold v Enfield Rangers U14 White [ Round 1 ]
Played West Herts Youth U14 Lions v HMH U14 Dynamo [ Round 1 ]
Played West Herts Youth U14 Stags v Bloomsbury FA U14 [ Round 1 ]
Played Whetstone U14 Tigers v Global Football Academy U14 Santos [ Round 1 ]
U14 - Blue Division
Played Edmonton Rangers U14 Lions v HMH U14 Wanderers
 M. Byfield
U14 - Green Division
Played GFA Enfield FC U14 Tigers v Global Football Academy U14 Flamengo
Played Harrow Stars Youth FC U14 v Enfield Rangers U14 Black
Played Maccabi London FC U14 Lions Blue v Pro Football London U14 Magic
U14 - Yellow Division
Played Alyth Belsize U14 Blacks v Harvesters U14 East
 O. Mustapha
Played West Herts Youth U14 Bucks v Northwood U14 White
 H. Davis
U13 - Challenge Cup
Played Borehamwood Youth U13 Lancers v Maccabi London FC U13 Lions White* [ Round 1 ]
 B. Tibber
Played Hendon United U13 Red v Pro Football London U13 [ Round 1 ]
U13 - Red Division
Played Whetstone U13 Pumas v Harvesters U13 North
 G. De Leuw
U13 - White Division
Played AC Finchley U13 West v Maccabi London FC U13 Lions Blue*
 A. Hanison
Played Borehamwood Youth U13 Templars v Alexandra Park U13 North
 J. Da Costa
Played Norsemen U13 Reds v HGS Academy U13 Real
U13 - Blue Division
Played AC Finchley U13 North v Hadley Rangers U13
Played Croxley Green FC U13 Black v Omonia Youth U13 White
 P. Ferrier
Played Edmonton Rangers U13 Dragons v Northwood U13 Red
Played Hinton & Finchley Revolution U13 Heroes v West Herts Youth U13 Stags
U13 - Yellow Division
Played Hendon United U13 v HMH U13 Panthers
Played Maccabi London FC U13 Brady Gold v Harvesters U13 East
 B. Gruneberg
U13 - Purple Division
Played Maccabi London FC U13 Brady Black v Colney Heath U13 Eagles
Played Omonia Youth U13 Gold v Borehamwood Youth U13 Knights
 J. Scott
Played Woodys & Ebogs U13 Mercurials v Hinton & Finchley Revolution U13 Stars
U12 - Junior League Cup
Played AC Finchley U12 South v Croxley Green FC U12 White [ Round 3 ]
Played Alexandra Park U12 South v Maccabi London FC U12 Lions Green [ Round 3 ]
Played Colney Heath U12 Magpies v Maccabi London FC U12 Brady Gold [ Round 3 ]
 V. Schelhase
Played Hadley Rangers U12 North v Oakhill Tigers U12 Warriors [ Round 3 ]
Played HGS Academy U12 Tigers v Brondesbury Park Rangers FC U12 [ Round 3 ]
 J. Soloway
Played Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes v Hendon United U12 [ Round 3 ]
Played HMH U12 Wolves v HMH U12 Galaxy [ Round 3 ]
 J. Caro
Played Whetstone U12 Tigers v West Herts Youth U12 Stags [ Round 3 ]
U12 - Challenge Cup
Played Edgware Town FC U12 Blue v Borehamwood Youth U12 Crusaders [ Round 4 ]
Played Enfield Rangers U12 Green v London Colney Colts U12 Red [ Round 4 ]
Played Norsemen U12 v Maccabi London FC U12 Lions Blue [ Round 4 ]
U12 - White Division
Played Edmonton Rangers U12 Tigers v Borehamwood Youth U12 Knights
Played Omonia Youth U12 Gold v Northwood U12 Black
U12 - Green Division
Played Alexandra Park U12 North v Omonia Youth U12 White
Played Hinton & Finchley Revolution U12 Stars v AC Finchley U12 North
U12 - Purple Division
Played HMH U12 Avengers v Northwood U12 Blue
Played Whetstone U12 Leopards v Hadley Rangers U12 South
U12 - Orange Division
Played Edgware Tigers U12 Black v Hampstead FC U12 Stags
Played Maccabi London FC U12 Brady Black v HMH U12 Tigers
 D. Davies
U11 - Red Division
Played AC Finchley U11 North v Enfield Town Youth FC U11
Played Alpha Academy U11 v Whetstone U11 Pumas
Played Maccabi London FC U11 Lions White v Harvesters U11 Lions
Played Oaklands Wolves U11 v Maccabi London FC U11 Lions Blue
Played Saint Albans City U11 West v APB FC Barnet U11 Rams
 D. Labuda
Played Wingate & Finchley FC U11 Whites v London Colney Colts U11 Blue
U11 - White Division
Played AC Finchley U11 South v Protec Youth U11
Played Edmonton United U11 v Global Football Academy U11 Santos
Played Enfield Rangers U11 Green v Wingate & Finchley FC U11 Blues
Played Omonia Youth U11 White v Harvesters U11 Jaguars
Played West Herts Youth U11 Stags v Alexandra Park U11 North
U11 - Blue Division
Played AEK FC U11 v London Colney Colts U11 Red
Played Borehamwood Youth U11 Crusaders v Go Stars U11
Played Borehamwood Youth U11 Knights v Northwood U11 White
Played Maccabi London FC U11 Lions Green v Oakhill Tigers U11 Sharks
 N. Burns
Played North West London Jets U11 v Whetstone U11 Lions
 N. Schlagman
Played Northwood U11 Red v Edgware Town FC U11 Blue
Played Omonia Youth U11 Silver v HMH U11 Hawks
Played Pro Football London U11 v Hinton & Finchley Revolution U11 Legends
U11 - Green Division
Played Alexandra Park U11 South v London Colney Youth FC U11 Panthers
Played Borehamwood 2000 U11 v Whetstone U11 Jaguars
Played Bushey Rangers U11 v Hinton & Finchley Revolution U11 Stars
Played Edmonton Rangers U11 Cougars v Alexandra Park U11 West
Played Finchley Football Academy U11 North v Woodys & Ebogs U11 Vapors
Played Whetstone U11 Leopards v Maccabi London FC U11 Lions Yellow
U11 - Yellow Division
Played Edmonton Rangers U11 Lynx v Hinton & Finchley Revolution U11 Heroes
Played HMH U11 Eagles v Omonia Youth U11 Gold
Played HMH U11 Harriers v HMH U11 Falcons
 B. Sweiry
Played London Colney Youth FC U11 Lions v AC Finchley U11 West
Played Maccabi London FC U11 Brady White v Harrow Stars Youth FC U11
Played Turnstyles Football U11 v APB FC Barnet U11 Raiders
U10 Bobby Moore
Played AC Finchley U10 North v Croxley Green FC U10 Black
Played APB FC Barnet U10 Rams v London Colney Colts U10 White
Played Global Football Academy U10 Santos v Enfield Rangers U10 Black
Played Harvesters U10 Leopards v London Colney Colts U10 Red
Played London Colney Colts U10 Blue v Enfield Rangers U10 White
Played Maccabi London FC U10 White v Edgware Town FC U10 Red
Played Northwood U10 Red v Maccabi London FC U10 Gold
Played Oaklands Wolves U10 v Wingate & Finchley FC U10 Whites
U10 Bobby Charlton
Played Alexandra Park U10 North v Woodys & Ebogs U10 Vapors
Played Bushey Rangers U10 v Whetstone U10 Pumas
Played Enfield Rangers U10 Green v Borehamwood Youth U10 Crusaders
Played Global Football Academy U10 Flamengo v Maccabi London FC U10 Blue
Played HGS Academy U10 Raiders v Harrow Stars Youth FC U10
Played Oakhill Tigers U10 Panthers v HMH U10 Dynamo
Played Omonia Youth U10 White v Northwood U10 Blue
Played West Herts Youth U10 Stags v AC Finchley U10 South
Played Wingate & Finchley FC U10 Blues v Maccabi London FC U10 Red
U10 Gordon Banks
Played Edmonton Rangers U10 Falcons v Alexandra Park U10 West
Played Finchley Football Academy U10 North v AC Finchley U10 West
Played Harvesters U10 Pumas v Enfield Town Youth FC U10 Whites
Played Hinton & Finchley Revolution U10 Legends v Norsemen U10
Played Hinton & Finchley Revolution U10 Stars v Omonia Youth U10 Green
Played Rap-Aid Youth FC U10 Tigers v HGS Academy U10 Rebels
Played Saint Albans City U10 Centurians v London Colney Youth FC U10 Lions
U10 Stanley Matthews
Played Croxley Green FC U10 Emerald v Go Stars U10
Played Croxley Green FC U10 White v APB FC Barnet U10 Raiders
Played HGS Academy U10 Vipers v Hinton & Finchley Revolution U10 Hotshots
Played London Colney Youth FC U10 Pumas v Omonia Youth U10 Gold
Played Northwood U10 White v Whetstone U10 Panthers
Played Saint Albans City U10 East v Maccabi London FC U10 Black
U09 Camelot
Played AC Finchley U09 North v APB FC Barnet U09 Rams
Played Harvesters U09 Wolves v Maccabi London FC U09 Blue
Played London Colney Colts U09 Blue v Global Football Academy U09 Santos
Played Maccabi London FC U09 White v Enfield Rangers U09 Green
Played Protec Youth U09 v Woodys & Ebogs U09 Vapors
Played West Herts Youth U09 Stags v Enfield Rangers U09 Black
Played Wingate & Finchley FC U09 Whites v Edgware Town FC U09
U09 Captain Hook
Played Borehamwood Youth U09 Crusaders v Whetstone U09 Panthers
Played HGS Academy U09 Raiders v Wingate & Finchley FC U09 Blues
Played London Colney Colts U09 Red v Alexandra Park U09 North
Played Maccabi London FC U09 Green v Harvesters U09 Panthers
Played Northwood U09 Red v Hinton & Finchley Revolution U09 Stars
Played Rap-Aid Youth FC U09 Lions v Enfield Town Youth FC U09
U09 Harry Potter
Played AC Finchley U09 South v Belstone FC U09
Played Croxley Green FC U09 White v Finchley Football Academy U09 North
Played Maccabi London FC U09 Gold v London Colney Youth FC U09 Lions
Played Norsemen U09 v APB FC Barnet U09 Raiders
Played Omonia Youth U09 Gold v Rap-Aid Youth FC U09 Tigers
Played Whetstone U09 Lions v Edmonton Rangers U09 Scorpions
Played Woodys & Ebogs U09 Phantoms v West Herts Youth U09 Bucks
U09 Robin Hood
Played Alexandra Park U09 South v AC Finchley U09 West
Played Borehamwood 2000 U09 Red v Omonia Youth U09 Green
Played Borehamwood Youth U09 Templars v Whetstone U09 Jaguars
Played Go Stars U09 v Hinton & Finchley Revolution U09 Legends
Played HMH U09 Fire v Croxley Green FC U09 Emerald
Played London Colney Youth FC U09 Pumas v Northwood U09 White
Played Maccabi London FC U09 Black v Harvesters U09 Cobras
Played Turnstyles Football U09 v Omonia Youth U09 White
U08 Billy Bear
Played AC Finchley U08 North v Belstone FC U08 Red
Played London Colney Colts U08 Red v HGS Academy U08 Raiders
Played Saint Albans City U08 v Protec Youth U08
Played Wingate & Finchley FC U08 Whites v Maccabi London FC U08 Lions White*
U08 Captain Croc
Played Alpha Academy U08 v Alexandra Park U08 North
Played Belstone FC U08 Black v Harvesters U08 Cougars
Played Hinton & Finchley Revolution U08 Stars v London Colney Colts U08 White
Played Northwood U08 Red v Whetstone U08 Lions
U08 Cheeky Monkey
Played APB FC Barnet U08 Raiders v AC Finchley U08 South
Played Croxley Green FC U08 White v Bushey Rangers U08
Played Enfield Rangers U08 Green v Croxley Green FC U08 Black
Played Finchley Football Academy U08 North v Hadley Rangers U08
U08 Freddie Fox
Played Alexandra Park U08 South v Cassiobury Rangers U08 Clarets
Played Harvesters U08 Lions v Global Football Academy U08 Flamengo
Played Harvesters U08 Vipers v Croxley Green FC U08 Emerald
Played London Colney Colts U08 Blue v Alexandra Park U08 West
Played Omonia Youth U08 White v Pro Football London U08 Magic
U08 Rory Tiger
Played Edmonton Rangers U08 Eagles v AC Finchley U08 West
Played Enfield Town Youth FC U08 Blue v Borehamwood Youth U08 Knights
Played Hinton & Finchley Revolution U08 Legends v Maccabi London FC U08 Lions Silver
Played London Colney Youth FC U08 Jaguars v Whetstone U08 Tigers
Played Whetstone U08 Pumas v Enfield Town Youth FC U08 Whites
Played Wingate & Finchley FC U08 Yellows v Woodys & Ebogs U08 Vapors
U08 Inter Group Friendlies
Played Maccabi London FC U08 Lions Black v Maccabi London FC U08 Lions Gold
U08 Zena Zebra
Played Croxley Green FC U08 Yellow v Borehamwood Youth U08 Crusaders
Played Hinton & Finchley Revolution U08 Heroes v Omonia Youth U08 Silver
Played London Colney Youth FC U08 Lions v Omonia Youth U08 Gold
Played Norsemen U08 v Northwood U08 Blue
Played Oakhill Tigers U08 Eagles v Northwood U08 White
U07 Cyril Squirrel
Played APB FC Barnet U07 Rams v Wingate & Finchley FC U07 Whites
Played HMH U07 United v Enfield Town Youth FC U07
Played London Colney Colts U07 Red v AC Finchley U07 North
U07 Jerry Giraffe
Played AC Finchley U07 South v Enfield Rangers U07 Green
Played Belstone FC U07 v Wingate & Finchley FC U07 Blues
Played Global Football Academy U07 Santos v APB FC Barnet U07 Raiders
Played Saint Albans City U07 North v Maccabi London FC U07 Pumas
U07 Larry Lamb
Played Borehamwood Youth U07 Crusaders v Hinton & Finchley Revolution U07
Played Maccabi London FC U07 Leopards v Whetstone U07 Eagles
Played Northwood U07 White v London Colney Youth FC U07 Lions
U07 Sidney Seagull
Played Belsize Park FC U07 v Northwood U07 Red
Played Harvesters U07 Kites v Harvesters U07 Eagles
Played Maccabi London FC U07 Panthers* v Whetstone U07 Harriers
Played Woodys & Ebogs U07 Vapors v Bushey Rangers U07
Miscellaneous
H - Aldenham FC Excel U13 v Hampstead FC U13 [ Home Win was awarded ]
Moved from U13 - Green Division to Miscellaneous. U13 Team withdrawn from League
2 5 Bloomsbury FA U13 v Saint Albans City U13 Orient
Moved from U13 - Red Division to Miscellaneous. Bloomsbury FA U13 Withdrawn
H: J.Cunningham  L.Silverston  A: L.Lepley(2)  J.Vickers(3)  J.Vickers
3 8 Finchley Football Academy U13 North v London Colney Colts U13 Blue
Moved from U13 - Green Division to Miscellaneous. TEAM WITHDRAWN FROM LEAGUE
 A: T.Gerber(3)  L.Gomez  F.Grayland(3)  J.Taylor  F.Grayland
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 03 November 2019 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 03 November 2019.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
U18R
1. Alexandra Park U18 East
2. Alexandra Park U18 Youth
3. Whetstone U18 Pumas
U18W
4. Harvesters U18 South
5. Saint Albans City U18 Central
6. Whetstone U18 Lions
U18B
7. AEK FC U18 Black
8. Borehamwood Youth U18 Crusaders
9. HMH U18 Foxes
U18Y
10. AEK FC U18 Gold
11. Belstone FC U18 Black
12. Cassiobury Rangers U18 Clarets
U16R
13. Hadley Rangers U16 West
14. Harvesters U16 North
15. Oakhill Tigers U16 Predators
U16W
16. Alexandra Park U16 West
17. Croxley Green FC U16 Black
U16B
18. Hinton & Finchley Revolution U16
U16G
19. 100% Soccer School U16 Lions
20. HGS Academy U16 Tiempo
16SCA
21. Alexandra Park U16 West
22. Hinton & Finchley Revolution U16
16SCB
23. Croxley Green FC U16 Black
U15LC
24. AFC Southgate U15
25. Colney Heath U15 Harriers
26. Norsemen U15
27. Whetstone U15 Tigers
U15JL
28. Harvesters U15 East
29. Harvesters U15 South
30. Hendon United U15 Red
31. HGS Academy U15 Dynamo
32. HGS Academy U15 Tigers
33. HMH U15 Juniors
34. London Colney Youth FC U15 Lions
U15CC
35. AFC Southgate U15
36. Colney Heath U15 Harriers
37. Harvesters U15 East
38. Harvesters U15 South
39. Hendon United U15 Red
40. HGS Academy U15 Dynamo
41. HGS Academy U15 Tigers
42. HMH U15 Juniors
43. London Colney Youth FC U15 Lions
44. Norsemen U15
45. Whetstone U15 Tigers
U15R
46. Colney Heath U15 Harriers
47. Whetstone U15 Tigers
U15W
48. AFC Southgate U15
U15B
49. Harvesters U15 South
50. HGS Academy U15 Dynamo
51. HMH U15 Juniors
U15Y
52. Harvesters U15 East
53. Hendon United U15 Red
54. HGS Academy U15 Tigers
55. London Colney Youth FC U15 Lions
15SCA
56. HGS Academy U15 Tigers
15SCB
57. Harvesters U15 East
15SCC
58. AFC Southgate U15
59. London Colney Youth FC U15 Lions
15SCD
60. Hendon United U15 Red
15SSA
61. HMH U15 Juniors
15SSD
62. HGS Academy U15 Dynamo
14LC
63. Borehamwood Youth U14 Crusaders
64. Edgware Town FC U14
65. GFA Enfield FC U14 Lions
66. Harvesters U14 North
67. Maccabi London FC U14 Lions White
68. Whetstone U14 Jaguars
U14JL
69. Belstone FC U14
70. Bushey Rangers U14
71. Cassiobury Rangers U14 Clarets
72. Hadley Rangers U14
73. Hampstead FC U14
74. Harvesters U14 South
75. Hendon United U14
76. Oakhill Tigers U14 Pumas
77. Saint Albans City U14 South
78. Whetstone U14 Pumas
14CC
79. Belstone FC U14
80. Borehamwood Youth U14 Crusaders
81. Bushey Rangers U14
82. Cassiobury Rangers U14 Clarets
83. Edgware Town FC U14
84. GFA Enfield FC U14 Lions
85. Hadley Rangers U14
86. Hampstead FC U14
87. Harvesters U14 North
88. Harvesters U14 South
89. Hendon United U14
90. Maccabi London FC U14 Lions White
91. Oakhill Tigers U14 Pumas
92. Saint Albans City U14 South
93. Whetstone U14 Jaguars
94. Whetstone U14 Pumas
U14R
95. GFA Enfield FC U14 Lions
96. Harvesters U14 North
97. Maccabi London FC U14 Lions White
98. Whetstone U14 Jaguars
U14W
99. Borehamwood Youth U14 Crusaders
100. Edgware Town FC U14
U14B
101. Belstone FC U14
102. Hadley Rangers U14
103. Hampstead FC U14
104. Saint Albans City U14 South
105. Whetstone U14 Pumas
U14G
106. Bushey Rangers U14
107. Harvesters U14 South
U14Y
108. Cassiobury Rangers U14 Clarets
109. Hendon United U14
110. Oakhill Tigers U14 Pumas
14SPA
111. GFA Enfield FC U14 Lions
112. Maccabi London FC U14 Lions White
14SPB
113. Borehamwood Youth U14 Crusaders
114. Whetstone U14 Jaguars
U14GB
115. Cassiobury Rangers U14 Clarets
116. Hendon United U14
U14GD
117. Oakhill Tigers U14 Pumas
U13LC
118. AEK FC U13 Black
119. Alexandra Park U13 South
120. Belstone FC U13
121. Berkhamsted Raiders U13 Red
122. Enfield Town Youth FC U13
123. Harvesters U13 South
124. Hinton & Finchley Revolution U13 Legends
125. Oaklands Wolves U13
126. Omonia Youth U13 Green
127. Woodys & Ebogs U13 Vapors
U13JL
128. Borehamwood Youth U13 Crusaders
129. Hendon United U13 Green
130. HMH U13 Pumas
131. Saint Albans City U13 Spartans
132. Turnstyles Football U13
133. Whetstone U13 Cougars
134. Whetstone U13 Lions
135. Woodys & Ebogs U13 Phantoms
U13CC
136. AEK FC U13 Black
137. Alexandra Park U13 South
138. Belstone FC U13
139. Berkhamsted Raiders U13 Red
140. Borehamwood Youth U13 Crusaders
141. Enfield Town Youth FC U13
142. Harvesters U13 South
143. Hendon United U13 Green
144. Hinton & Finchley Revolution U13 Legends
145. HMH U13 Pumas
146. Oaklands Wolves U13
147. Omonia Youth U13 Green
148. Saint Albans City U13 Spartans
149. Turnstyles Football U13
150. Whetstone U13 Cougars
151. Whetstone U13 Lions
152. Woodys & Ebogs U13 Phantoms
153. Woodys & Ebogs U13 Vapors
U13R
154. Berkhamsted Raiders U13 Red
155. Oaklands Wolves U13
156. Omonia Youth U13 Green
U13W
157. Alexandra Park U13 South
158. Belstone FC U13
159. Enfield Town Youth FC U13
160. Harvesters U13 South
161. Hinton & Finchley Revolution U13 Legends
U13B
162. AEK FC U13 Black
U13G
163. Saint Albans City U13 Spartans
164. Turnstyles Football U13
165. Whetstone U13 Cougars
166. Whetstone U13 Lions
U13Y
167. Borehamwood Youth U13 Crusaders
168. Hendon United U13 Green
169. Woodys & Ebogs U13 Phantoms
U13P
170. HMH U13 Pumas
13SPA
171. Borehamwood Youth U13 Crusaders
172. Hendon United U13 Green
173. Saint Albans City U13 Spartans
13SCB
174. Whetstone U13 Cougars
U12LC
175. AC Finchley U12 West
176. APB FC Barnet U12 Rams
177. Belstone FC U12
178. Bloomsbury FA U12
179. Edgware Town FC U12 Red
180. Edmonton Rangers U12 Foxes
181. Enfield Rangers U12 Black
182. Global Football Academy U12 Santos
183. Hampstead FC U12 White
184. Harrow Stars Youth FC U12
185. Harvesters U12 North
186. Hinton & Finchley Revolution U12 Legends
187. Maccabi London FC U12 Brady Red
188. Maccabi London FC U12 Lions White
189. Northwood U12 Red
190. Northwood U12 White
191. Oakhill Tigers U12 Raiders
192. Protec Youth U12
193. Whetstone U12 Jaguars
194. Whetstone U12 Pumas
195. Wingate & Finchley FC U12 Whites
U12 J
196. Aldenham FC Excel U12
197. Bushey Rangers U12
198. Cassiobury Rangers U12 Clarets
199. Edgware Tigers U12 Orange
200. Enfield Town Youth FC U12
201. Harvesters U12 East
202. Harvesters U12 South
203. London Colney Colts U12 Blue
204. Omonia Youth U12 Green
205. Saint Albans City U12 Victoria
206. Turnstyles Football U12
U12CC
207. AC Finchley U12 West
208. Aldenham FC Excel U12
209. APB FC Barnet U12 Rams
210. Belstone FC U12
211. Bloomsbury FA U12
212. Bushey Rangers U12
213. Cassiobury Rangers U12 Clarets
214. Edgware Tigers U12 Orange
215. Edgware Town FC U12 Red
216. Edmonton Rangers U12 Foxes
217. Enfield Rangers U12 Black
218. Enfield Town Youth FC U12
219. Global Football Academy U12 Santos
220. Hampstead FC U12 White
221. Harrow Stars Youth FC U12
222. Harvesters U12 East
223. Harvesters U12 North
224. Harvesters U12 South
225. Hinton & Finchley Revolution U12 Legends
226. London Colney Colts U12 Blue
227. Maccabi London FC U12 Brady Red
228. Maccabi London FC U12 Lions White
229. Northwood U12 Red
230. Northwood U12 White
231. Oakhill Tigers U12 Raiders
232. Omonia Youth U12 Green
233. Protec Youth U12
234. Saint Albans City U12 Victoria
235. Turnstyles Football U12
236. Whetstone U12 Jaguars
237. Whetstone U12 Pumas
238. Wingate & Finchley FC U12 Whites
U12R
239. Edgware Town FC U12 Red
240. Global Football Academy U12 Santos
241. Harvesters U12 North
242. Maccabi London FC U12 Lions White
243. Northwood U12 Red
244. Protec Youth U12
245. Whetstone U12 Jaguars
U12W
246. Bloomsbury FA U12
247. Edmonton Rangers U12 Foxes
248. Oakhill Tigers U12 Raiders
249. Whetstone U12 Pumas
U12B
250. AC Finchley U12 West
251. APB FC Barnet U12 Rams
252. Belstone FC U12
253. Enfield Rangers U12 Black
254. Hampstead FC U12 White
255. Hinton & Finchley Revolution U12 Legends
256. Maccabi London FC U12 Brady Red
257. Northwood U12 White
258. Wingate & Finchley FC U12 Whites
U12G
259. Harrow Stars Youth FC U12
260. Harvesters U12 South
U12Y
261. Aldenham FC Excel U12
262. Enfield Town Youth FC U12
263. London Colney Colts U12 Blue
264. Saint Albans City U12 Victoria
U12P
265. Cassiobury Rangers U12 Clarets
266. Omonia Youth U12 Green
U12 O
267. Bushey Rangers U12
268. Harvesters U12 East
12SP
269. Bushey Rangers U12
270. Cassiobury Rangers U12 Clarets
271. Enfield Town Youth FC U12
272. Harvesters U12 East
273. London Colney Colts U12 Blue
274. Saint Albans City U12 Victoria
12GB
275. Harvesters U12 East
12GC
276. Enfield Town Youth FC U12
12GD
277. Bushey Rangers U12
12GE
278. Saint Albans City U12 Victoria
12GF
279. Cassiobury Rangers U12 Clarets
280. London Colney Colts U12 Blue
U11R
281. Edgware Town FC U11 Red
282. Enfield Rangers U11 Black
283. Whetstone U11 Panthers
U11W
284. Croxley Green FC U11 Black
285. Edgware Town FC U11 Red
286. Enfield Rangers U11 Black
287. London Colney Youth FC U11 Jaguars
288. Whetstone U11 Tigers
U11B
289. Hadley Rangers U11
290. London Colney Youth FC U11 Jaguars
U11G
291. Belstone FC U11
292. Hadley Rangers U11
U11Y
293. Belstone FC U11
294. Harvesters U11 Wildcats
295. Oakhill Tigers U11 Tornados
IGF
296. Edgware Town FC U11 Red
297. Whetstone U11 Panthers
298. Whetstone U11 Tigers
U10SY
299. Edgware Town FC U10 Blue
300. Whetstone U10 Jaguars
U10SW
301. Edgware Town FC U10 Blue
302. Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes
10SPA
303. Alexandra Park U10 South
304. Belstone FC U10
305. Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes
306. Saint Albans Rangers U10 Foxes
U10SG
307. Alexandra Park U10 South
308. Enfield Town Youth FC U10 Blues
309. Harvesters U10 Tigers
310. Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes
311. Maccabi London FC U10 Silver
312. Saint Albans Rangers U10 Foxes
313. Whetstone U10 Tigers
Frn
314. Enfield Town Youth FC U10 Blues
315. Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes
316. Saint Albans Rangers U10 Foxes
317. Whetstone U10 Tigers
U9SC
318. Borehamwood Youth U09 Knights
319. Whetstone U09 Tigers
U9SG
320. Borehamwood Youth U09 Knights
321. Bushey Rangers U09
322. Cassiobury Rangers U09 Clarets
323. Croxley Green FC U09 Black
U9SB
324. Borehamwood Youth U09 Knights
325. Cassiobury Rangers U09 Clarets
326. London Colney Colts U09 White
327. Minchenden Youth FC U09
U9SRH
328. Global Football Academy U09 Flamengo
329. London Colney Colts U09 White
330. Minchenden Youth FC U09
U9Frn
331. Borehamwood Youth U09 Knights
332. Cassiobury Rangers U09 Clarets
333. Global Football Academy U09 Flamengo
334. London Colney Colts U09 White
U8BBG
335. APB FC Barnet U08 Rams
336. Global Football Academy U08 Santos
337. Harvesters U08 Jaguars
U8CCG
338. Harvesters U08 Jaguars
339. HGS Academy U08 Vipers
340. Wingate & Finchley FC U08 Blues
U8CM
341. Harvesters U08 Jaguars
342. HGS Academy U08 Vipers
343. Pro Football London U08 Wizards
344. Whetstone U08 Jaguars
U8FFG
345. Harvesters U08 Wildcats
346. Pro Football London U08 Wizards
347. Whetstone U08 Jaguars
U8RTG
348. Harvesters U08 Wildcats
U8IG
349. APB FC Barnet U08 Rams
350. Bushey Rangers U08 Colts
351. Global Football Academy U08 Santos
352. Harvesters U08 Jaguars
353. Harvesters U08 Wildcats
354. HGS Academy U08 Vipers
355. Pro Football London U08 Wizards
356. Turnstyles Football U08
357. Whetstone U08 Jaguars
358. Wingate & Finchley FC U08 Blues
u8ztz
359. Bushey Rangers U08 Colts
360. Harvesters U08 Wildcats
361. Omonia Youth U08 Greens
362. Turnstyles Football U08
U7CSG
363. Harvesters U07 Falcons
U7JGG
364. Harvesters U07 Falcons
365. Harvesters U07 Hawks
U7LLG
366. Harvesters U07 Hawks
7IDF
367. Harvesters U07 Falcons
368. Harvesters U07 Hawks