Go back to LondonMiddx
    UEFA B Football Coach/Manager Looking for Team         Hitchin Town Under 18s - Goalkeeper Needed         East Herts Youth U11s - Players Wanted for 2024/25         We Make Footballers Cheshunt Academy - 4 to12 Year Old Training         Ware FC - U14 Goalkeeper Wanted for 2024/25         Watton Youth - U11 and U13 Players Wanted for 2024/25         Hoddesdon U17 Reds - Players Wanted         Cheshunt U12 Blues - Players Wanted for 2024/25         Wormley Rovers - U11 Players Wanted         Cheshunt U13s - JPL Trials for 2024/25         Hertford Town - U18 Goalkeeper Wanted for 2024/25         St Albans City Youth West - U16 Players Wanted for 2024/25         Potters Bar United - U15 Players Wanted for 2024/25         Ware Lions FC (Stripes & Whites) - U9 Players Wanted for 2024/25         Cheshunt FC - U9 Goalkeeper Wanted for 2024/25         Elite Ballers Academy - U10s Players Wanted for 2024/25         Enfield Town FC - U16 Players Wanted for 2024/25         KASE Football Academy - U13 Trials for the 2024/25 Season         AFC North Leatherhead - Players Wanted for 2024/25         Wormley Rovers Whites - U13 Striker Wanted for 2024/25         Hitchin Town Under 18s - New Players Needed         Broxbourne Borough Blues - U13 and U14 Players Wanted for 2024/25         Parsloe Athletic - U16 Players Wanted for 2024/25         Waltham Cross Youth U17 - Players Wanted         Ware FC Blacks - U15 Players Wanted for 2024/25         Norsemen Blues - U17/18 Players Wanted         Join the Hoddesdon Town Youth U11 Lions for 2024/25         Harlow Tekkers - U11 Players Wanted for 2024/25         Elneny Academy - U9 & U10 Players Wanted         Potters Bar United - U13 Players Wanted for 2024/25         Cheshunt U13s - JPL Trials for 2024/25         Aldenham FC Excel U13's - Players Wanted for 2024/25         Aldenham FC Excel U11's - Players Wanted for 2024/25         Hoddesdon Town U11 Eagles - U12 Players Wanted for 2024/25         Chars Youth U9's Blues - U10 Players Wanted for 2024/25         Ware U13 Whites - U14 Players Wanted for 2024/25         Wodson Park Youth U13 Rovers - U14 Players Wanted for 2024/25         It's Free - Take your game to the next level with the Clubbie App         Cuffley U14 Sharks - Players Wanted for 2024/25         Aloysius FC - Players Wanted         Hitchin Sunday Football League - New Teams Wanted    
Cherry Red Books Middlesex County Football League
Member of the National League System
2023-2024 Season
Wednesday, 17 July 2024
Match Day :  Saturday, 24 Feb 2024 Saturday, 02 March 2024 Saturday, 09 Mar 2024
Players Suspended
There are 14 matches
2 5 021 Larkspur Rovers v Shenfield Association [ Quarter Final ]
Northolt High School
 G. Eeles  D. Lea  F. Dennis
H: J.Constance - Kelly  D.Mwengula
4 1 083 Camden & Islington v Sporting Club Thamesmead [ Quarter Final ]
Hackney Marshes
NOTE.....AS PER LONDON FA WEB SITE ( fix sec 24-2-24 )
H: J.Briars  J.Gruby(2)  R.Pickles  B.Doyle
The Jim Rogers President's Division One Cup
0 4 032 FH Whistlers v Harrow Bhoys [ Quarter Final ]
Cardinal Wiseman School
 A. Smith
 A: J.Boggins  A.McNulty(2)  R.Murphy  G.Wilson  J.Boggins
The Eddy Mee Division Two Challenge Cup
2 1 009 Hillingdon Abbots v Portobello [ Semi Final ]
Hillingdon Abbots
 A. West  F. Al-Lamy  H. Chahal
 A: B.Harris
Premier Division
0 4 Camden United v Shepherds Bush
New River Sports Centre
 J. Noblemunn  I. Bandeira  C. Love
 A: J.grey  A.Laaref(2)  T.Okello
0 2 Stonewall v Hayes & Hillingdon
West Ham Memorial Ground
 E. Mckenzie  D. McKenzie  I. Blake
 A: S.Baigent  C.Casey  P.Ortiz  J.Shepherd
MCFL Saturday Division One (East & Central)
3 5 Alexandra Knights v OIR
Edmonton County School (4G)
 C. Henry
H: K.Cato-Barrett(2)  E.Kyere  A: A.Fiku(2)  R.Hussein  I.Mohamed  S.Yusuf  A.Fiku
1 1 Westminster & Kensington v Stonewall Reserves
Paddington Recreation Ground
 J. Francourt
H: N.HAMMAD  A: OG  G.Jones  M.Andvik
MCFL Saturday Division One South & West
4 2 Ruislip Town v FC Deportivo Galicia Reserves
Brunel University Sports Complex
 M. Wozniak
H: O.Corbyn  A.Matsimanis  O.Partridge  W.Shepherd  A: F.TUMMINIA(2)  F.TUMMINIA
3 1 SL Benfica v AFC Southall
Springwest Academy (Feltham Community College)
 R. Imane
H: E.MAHMOUD(2)  B.WATERS  E.MAHMOUD
MCFL Saturday Division One North & West
0 1 Eagles Land v FC Irish of London
Roger Bannister Sports Centre
 N. Andrea
 A: B.O'Mahony
MCFL The Russell Grant Division 2
- A London Europeans v Southall Athletic [ Away Win was awarded ]
London Marathon Playing Field
Home team have folded, as they’ve completed 75% of fixtures, match awarded (AC)
Miscellaneous
P Sporting Clube De Stanmore (WITHDRAWN) v New Hanford [ Postponed ]
John Billam Sports Ground and Playing Fields
NOTE...HOME TEAM HAVE FOLDED ( fix sec )
P Wood Lane (WITHDRAWN) v LBS Lions [ Postponed ]
Spikes Bridge Park ( 3G and Grass )
I HAVE BEEN INFORMED THAT WOOD LANE ( Youth ) HAVE FOLDED ( fix sec 19-2-24 )
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 02 March 2024 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 02 March 2024.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Prem
1. Cricklewood Wanderers
2. Feltham FC
3. Hilltop 2nds
4. Indian Gymkhana Club
5. Jolof Sports
6. Kensington Dragons
7. Kodak (Harrow)
8. London Tigers
9. PFC Victoria London
10. Pitshanger Dynamo
11. Slough Town (JFC)
Div1e
12. Aloysius
13. Camden & Islington Reserves
14. Estudiantes
15. FC Marylebone
16. FC Wood Green
17. Hackney Wick Reserves
18. Kulture Klub
19. Soccer Stars Fennecs
Div1s
20. Brentham
21. Ickenham
22. Shepherds Bush Reserves
23. Sporting Duet Academy
24. West London Wanderers
Div1w
25. Celtic
26. Elite Football Club London
27. Harrow United
28. Hillside AFC
29. London Cheetahs
30. St Lawrence Seniors
31. UKTSU FC
Dtwo
32. Acton Ealing Whistlers
33. Bessingby Park Rangers
34. Kensington Dragons Reserves
35. Kodak (Harrow) Reserves
36. Wiseman West
Comb
37. FC Sunbury
38. Hayes & Hillingdon Reserves
39. Jamrock Shamrock
40. Kodak (Harrow) 3rds
41. London Athletic
42. Old Isleworthians
43. Townmead
44. WOW RDM FC
Jnd
45. AFC Heathrow
46. C.B. Hounslow United 4ths
47. Eastcote British Legion
48. Feltham Town
49. Harefield United Development
50. Heston
51. Old Isleworthians Reserves
52. Sudbury Court