Go back to LondonMiddx
    Buntingford Cougars U14's - Players Wanted for 2024/25         UEFA B Football Coach/Manager Looking for Team         Hitchin Town Under 18s - Goalkeeper Needed         East Herts Youth U11s - Players Wanted for 2024/25         We Make Footballers Cheshunt Academy - 4 to12 Year Old Training         Ware FC - U14 Goalkeeper Wanted for 2024/25         Watton Youth - U11 and U13 Players Wanted for 2024/25         Hoddesdon U17 Reds - Players Wanted         Cheshunt U12 Blues - Players Wanted for 2024/25         Wormley Rovers - U11 Players Wanted         Cheshunt U13s - JPL Trials for 2024/25         Hertford Town - U18 Goalkeeper Wanted for 2024/25         St Albans City Youth West - U16 Players Wanted for 2024/25         Potters Bar United - U15 Players Wanted for 2024/25         Ware Lions FC (Stripes & Whites) - U9 Players Wanted for 2024/25         Cheshunt FC - U9 Goalkeeper Wanted for 2024/25         Elite Ballers Academy - U10s Players Wanted for 2024/25         Enfield Town FC - U16 Players Wanted for 2024/25         KASE Football Academy - U13 Trials for the 2024/25 Season         AFC North Leatherhead - Players Wanted for 2024/25         Wormley Rovers Whites - U13 Striker Wanted for 2024/25         Hitchin Town Under 18s - New Players Needed         Broxbourne Borough Blues - U13 and U14 Players Wanted for 2024/25         Parsloe Athletic - U16 Players Wanted for 2024/25         Waltham Cross Youth U17 - Players Wanted         Ware FC Blacks - U15 Players Wanted for 2024/25         Norsemen Blues - U17/18 Players Wanted         Join the Hoddesdon Town Youth U11 Lions for 2024/25         Harlow Tekkers - U11 Players Wanted for 2024/25         Elneny Academy - U9 & U10 Players Wanted         Potters Bar United - U13 Players Wanted for 2024/25         Cheshunt U13s - JPL Trials for 2024/25         Aldenham FC Excel U13's - Players Wanted for 2024/25         Aldenham FC Excel U11's - Players Wanted for 2024/25         Hoddesdon Town U11 Eagles - U12 Players Wanted for 2024/25         Hitchin Sunday Football League - New Teams Wanted    
Surrey South Eastern Combination
2023-2024 Season
Tuesday, 23 July 2024
Match Day :  Saturday, 13 Apr 2024 Saturday, 20 April 2024 Tuesday, 23 Apr 2024
Players Suspended
There are 25 matches
Intermediate Division 1
0 4 Chelsea Rovers v Selhurst fc
Wimbledon Common Extensions
 P. Rogers
 A: B.Donaldson  C.Johnson  H.Pieterson  D.Timmys  C.Johnson
1 1 Farleigh Rovers v Banstead Rovers
Parsonage Field
 F. Howe
H: L.Regan
1 0 N P L v Westside Reserves
N P L Sports Club
 R. Brum
H: J.Bennett  L.Holmes
5 3 Tooting Bec Reserves v London Hibernian
Tooting & Mitcham 3G Back pitch
 A. Goldsmith
H: D.Mandica(3)  W.Rennie  R.Richardson  A: G.Falconer  E.Kilcommons  I.Tiunicov  D.Mandica  v.O'Brien
4 2 Westminster Casuals v Goldfingers fc
Tolworth Court Sports Ground (Pitch 2)
 S. McNaughton
H: K.Holmes-Darby  A.Ling  A.Mills(2)  A: K.Coffey(2)  A.Mills
Intermediate Division 2
2 2 Exeter Old Boys v Kew Park Rangers
 T. Saunders
H: A.Graham  C.Woodford  A: U.Umotong(2)  T.Boonen
Junior Division 1
3 1 Colliers Wood Town v Wandgas Vets
Kingsmeadow Athletics Centre
 S. Pike
 A: J.Phillips  J.Sharp
H - Grenfell Athletic v Battersea Ironsides Reserves [ Home Win was awarded ]
King's House Sports Ground (Pitch 3)
Battersea Ironside res can not get a team out
Junior Division 2
3 2 Streatham fc v Tooting Bec 'A'
Prince Georges Playing Fields Pitch 1
 E. White
H: M.Abdi(2)  Z.Muhammed  A: J.Stack(2)  N.Warsame
2 3 Sutton High v Worcester Park 'A'
Croydon Postal Sports Ground
 T. Hall
H: B.Berthe-Kone  D.Smith  A: H.Gilpin  A.Hyland  H.Lavender  R.Burnett
H - Walton Hill v South London Casuals [ Home Win was awarded ]
Tattenham Rec
South London Casuals can not get a team out
Junior Division 3
1 1 * Jak's v * Westside 'A'
Wimbledon Common Extensions (Pitch 5)
Double Header
 S. Smith
H: K.Piperi  A: C.Humbert  M.Desta
4 3 Southern Athletic v Trenham fc
Fishponds Playing Fields
 M. Sullivan
H: Y.Babson(2)  J.Palmer(2)  A: J.Bevel(2)  J.Bradnam  J.Bradnam
0 5 Wandgas Worcester Park Vets v Woodmansterne Hyde
Wandgas Sports Club (Pitch 2)
 S. Tuohy
 A: K.Baptiste  R.Pike(4)  R.Pike
0 0 * Westside 'A' v * Jak's
Wimbledon Common Extensions
Double Header
 S. Smith
 S.Monteforte
Junior Division 4 West
3 2 London Olympia v John Fisher Old Boys
Prince Georges Playing Fields (Pitch 4)
 A. Henry
H: G.Jones  T.Pawley(2)  A: C.Brind  R.Spinks
0 2 * Motspur Park v * Wallington fc
Wallington Sports & Social Club (Pitch 2)
Double Header
 C. Mckoy
 A: Y.Belete  I.Khan  L.Taylor
2 2 Old Rutlishians 'B' v Roehampton
King George's Playing Fields
 P. Greenhead
H: H.Langdown  L.Washford Bent  A: K.Campbell  O.Watson-Brown  S.O'Sullivan
1 0 * Wallington fc v * Motspur Park
Wallington Sports & Social Club (Pitch 2)
Double Header
 C. Mckoy
H: D.Simpson  A.Fernandes
Junior Division 4 East
1 3 Dorking Cobblers v AFC North Leatherhead
Nescot Sports Ground
 D. Rowland
H: J.Hitch  A: M.Jordan  L.Vanloo  J.Waite
1 3 Frenches Athletic 'A' v Epsom Casuals
Wallfield
2:00 PM
 T. Clark
H: D.Costen  A: B.Clark(2)  H.James
1 2 * Kingston Elite v * New Elm
King Edwards Rec
Double Header
 N. Smith
H: J.Thanapalasingam  A: R.O'Connor  C.Rolfe
2 2 Motspur Park Reserves v London Olympia Reserves
Sir Joseph Hood
 J. Conlon
H: J.Bambridge  A.Hussain  A: A.Aidoo(2)  J.Bambridge
1 1 * New Elm v * Kingston Elite
King Edwards Rec
Double Header
 N. Smith
H: C.ROLFE  A: J.Thanapalasingam
0 6 045 Beacon Hill v Surrey Casuals [ Semi Final ]
 A: M.Felloni  L.Forrester(2)  A.Thomas(2)  A.Whites  A.Whites
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 20 April 2024 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 20 April 2024.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
IntD1
1. Earlsfield FC
2. Earlsfield United
IntD2
3. AFC Ewell
4. Ashtead fc
5. Fulham Athletic
6. Old Boys Clapham
7. Old Rutlishians
8. RC Old Boys
9. South Croydon
JunD1
10. Doverhouse Lions
11. N P L Reserves
12. Worcester Park Reserves
JunD2
13. Frenches Athletic Reserves
14. Old Rutlishians Reserves
15. Wanderers
JunD3
16. Earlsfield FC Reserves
17. Farleigh Rovers Reserves
18. Tooting Bec 'B'
Jun4W
19. Mitcham Park Elite
20. Real Holmesdale
21. Waddon Wanderers
Jun4E
22. AFC Londinium
23. Ashtead fc Reserves
24. Sporting Kitz