Go back to LondonMiddx
    St Albans City U12 North - Players Wanted for 2022/23         Potters Bar United U17's Goalkeeper Wanted for 2022/23         Barnet Azzurri - U15 Goalkeeper & U17 Players Wanted for 2022/23         New Salamis - Under 8 Players Wanted for 2022/23         New Salamis - U18s, U16s & U10s Players Wanted         Looking for an Airbnb in Cornwall? - Daniel's Cottage         London Colney Youth - U14 Players Wanted for 2022/2023 WFL         The London Estates Cash Cup 2022 - £1000 Prize         Kings Langley FC - U16 Players Wanted for 2022/23         Edgware & Kingsbury - U14 Players Wanted for 2022/23         Potters Bar Crusaders - U11 Players Wanted for 2022/23         Harefield United - U13 Players Wanted for 2022/23         London Athletic - U16 Players Wanted for 2022/23         Frontiers Leopards - U13 Players Wanted for 2022/23         Coaching Opportunities with the Dragons Football Club         London Athletic - U14 Players Wanted for 2022/23         Potters Bar Utd - U16 Players Wanted for 2022/23         Cheshunt U11's - JPL Open Trials for 2022/23         Cuffley Phoenix - U17 Players Wanted for 2022/23         Sarratt Rebels - Under 18s Goalkeeper Wanted         Ware Youth - U12 Players Wanted for 2022/23         Hemel Town FC - U12/13 Seeking New Goalkeeper         London Athletic - U10's Players Wanted for 2022/23         Huxley Guards FC - Players Wanted         Milton Keynes Sunday FL - New Clubs Wanted         Welwyn Garden City Youth Hurricanes U13 - Season 2022/23         AC Finchley Youth Girls - Players Wanted for 2022/23         AC Finchley Youth - Players Wanted for 2022/23         AC Finchley Youth & Adult - Volunteer Coaches Wanted         Berkhamsted U16s Wanted - Exceptional Striker, Central Defender and Goalkeeper         Old Plymouthians FC - Players Wanted         Cheshunt FC - U17/U18 Players Wanted for 2022/23         Cheshunt FC U13's - EJA Open Training Sessions for 2022/23         Chars Youth - U13 Players Wanted for 2022/23         Welwyn Garden City Youth - U17/U18 Goalkeeper Wanted for 2022/23         NF Academy - International Trials in Herts         Cheshunt FC U11s - JPL Open Trials for 2022/23         Cheshunt FC EJA U16 Blacks - Players Wanted for 2022/23         East Herts Youth - U15s Players Wanted for 2022/23         Wodson Park - U15's Players Wanted for 2022/2023         Borehamwood 2000 FC - New U9 Girls Team         Ware Youth - U13s Players Wanted for 2022/23         Northwood U15 Blue - Players Wanted for 2022/23         East Herts Youth - U14 Players Wanted for 2022/23         Harvesters FC - Recruiting for 2022/23         Hadley Rangers - Looking for U18 Players         Welwyn Garden City Youth Typhoons U17/U18s - Players Wanted for 2022/23         Colney Heath - U15/U16 Sunday League Players Wanted for 2022/23         Colney Heath - Under 13,14,15,16 EJA Players Wanted for 2022/23         East Herts Youth - U17/18s Players Wanted for 2022/23         St Albans West - U14 GK & Players Wanted for 2022/23 Top Division         Whitewebbs Eagles Green - U18 Goalkeeper & Defenders Wanted for 2022/23         Cuffley Youth - U10s Players Wanted for 2022/23         Exciting Opportunity for Talented Players         Barnet Azzurri - U12, U15 & U17/18s Players Wanted for 2022/23         Broxbourne Borough - U18s Players Wanted for 2022/23         Potters Bar United - U17/18 Players & GK Wanted for 2022/23         Borehamwood Crusaders - U15 Players Wanted for 2022/23         11-a-Side Men's Team Trials in July for 2022/23         Royston Town Colts - U15s Players & GK Wanted for 2022/23         Cuffley Dragons - U16 Players Wanted for 2022/23         New Salamis - U13's Players Wanted for 2022/23         Potters Bar Town - U9 Player Wanted for 2022/23    
Surrey South Eastern Combination
2021-2022 Season
Tuesday, 05 July 2022
Match Day :  Saturday, 04 Dec 2021 Saturday, 11 December 2021 Saturday, 18 Dec 2021
Players Suspended
There are 36 matches
Intermediate Division 1
0 1 Earlsfield SSEC v Westminster Casuals
Abbey Rec
 N. Patterson
 A: T.King  T.King
2 1 Oxted & District v FC Tooting Bec
Master Park
 S. Evans
H: J.Heyburn(2)  A: D.Mandica  S.McIntrye  G.Pennell
3 2 Sporting 50 v Goldfingers
N R T Stadium
 P. Dowell
H: R.Bromfield(2)  C.Cain  A: B.Connolly  D.Corbett
0 1 West Fulham v AFC Ewell
Hollyfield School Sport Groun
 I. Bryant
 A: S.Hodge  A.Williams
Intermediate Division 2
2 2 Chelsea Rovers v Ashtead
King's House Sports Ground
 J. Gunn-Smith
H: L.Andam  A.Kim  A: J.Jenkins(2)  B.Li  J.Jenkins
2 4 Junction Elite v Woodmansterne Hyde
Wimbledon Common Extensions (Pitch 3)
 S. Pike
H: J.Facey(2)  A: L.Hayes  J.Hill  OG  J.Sidell  K.Babikir  J.Sidell
5 0 Old Plymouthians v Old Rutlishians
Nescot Sports Ground (Pitch 2)
 S. Watson
H: G.Codd(3)  E.Freeman(2)
Gordon Worsfold Senior Cup
4 0 014 Wimbledon Casuals v Richmond & Kew [ Round 2 ]
Walton Excel
2:15 PM
 S. McNaughton
H: R.Hyams  L.Marshall(2)  T.Phillipson
2 2 040 Keen Park Rangers v Selhurst [ Round 3 ] [ Away Win on penalties ]
2-4pens
 A: R.Bhanji  R.Tanner  H.Williams
1 6 041 University of Surrey v Earlsfield United [ Round 3 ]
 A: T.Boylan(4)  J.Jones(2)  T.Boylan
1 0 042 Lyne v Kew Park Rangers [ Round 3 ]
4 3 045 Claygate Royals v AFC Walcountians 1st [ Round 3 ]
Esher College
0 1 046 Battersea Ironsides v Frenches Athletic [ Round 3 ]
 A: M.Georgiadis  S.Daniel
Junior Division 1
3 2 Banstead Rovers v FC Tooting Bec 'A'
Epsom & Ewell High School
 P. Greenhead
H: A.Heagney  T.Smith(2)  A: A.Allingham  L.Mclean  J.Crabb
H - Croydon Wolves v SC Wandsworth [ Home Win was awarded ]
John Fisher Sports Ground
3 0 MC United v Epsom Kings
Wimbledon Common Extensions (Pitch 5)
 S. Tuohy
H: R.Buvanendra  M.Panchalingam(2)
Junior Division 2
0 0 Croygas v Warlingham
Croygas Sports Ground
 P. Bumstead
 D.Latter
3 2 Frenches Athletic Reserves v N P L 'A'
Wallfield
2:00 PM
 B. Chaffe
H: D.Besley  C.Donald  M.George  A: B.Lokaj  M.Taylor  J.Francis  M.Taylor
0 4 Panthers v Doverhouse Lions
Richardson Evans Playing Fields
 E. White
 A: A.Boreland  S.Haidous  J.Hussain  R.Roberts  M.Kelf  N.Flowers
2 4 Worcester Park 'A' v Motspur Park
Manor Park
 . LEAGUE REF
H: D.Bonsu(2)  A: J.Alkpinnou  A.Fostvedt-Mills  J.Jones(2)  K.Ward
Junior Division 3
3 2 FC Tooting Bec 'B' v N P L 'B'
Tooting & Mitcham 3G Back pitch
 P. Horne
H: R.Fernando(2)  P.Stone  A: S.Baillie  J.Warne  R.Fernando
2 3 Junction Elite Reserves v Sutton High
Wimbledon Common Extensions (Pitch 6)
 M. Sullivan
H: K.Diakite(2)  A: B.Berthe-Kone  T.Haley  R.Lake- Benjamin  A.Breach
Junior Division 4
H - AFC Malden v Old Rutlishians 'A' [ Home Win was awarded ]
Imber Court Sports Ground (Pitch 2)
3 2 Shelton Athletic v Merton Social
Edgehill Playing Fields
 T. McIntosh
H: H.Bee  J.Skilton  R.Soesman  A: J.Bingham  R.Comba  M.barker
5 2 Worcester Park Development v Cheam Village Warriors
Wimbledon Common Extensions
 T. Kirk
H: M.Dziuba  J.McInally  K.Simpson Cameron(2)  K.Strank  A: A.London  J.Prichard
Junior Division 5
1 4 Old Rutlishians 'B' v Tolworth United
Old Rutlishians Association
 C. Williams
H: A.Fitri  A: W.McKay(3)  F.Purdy  C.Blenkinsop  R.Hutton
Junior Division 6
1 1 London Olympia v South London Elite
Wimbledon Common Extensions
 R. Brum
H: D.Short  A: T.Mahendralingam
3 1 Sutton High 'A' v Frenches Athletic 'A'
Wallington Sports & Social Club
 C. Mckoy
H: T.Angell  d.McPherson(2)  A: H.Walker  l.Walkinshaw  J.Perry
4 3 Warlingham 'A' v Waddon Wanderers
Warlingham Sports Ground (Pitch 2)
 T. Bone
H: T.Stead  C.Wells  L.White(2)  A: J.Bradnam  K.Cox  J.Frances
League Premier Shield
1 0 020 South Croydon v Wandgas Vets [ Quarter Final ]
Coney Hall Recreation Ground
 R. Blake
H: A.Aderimi  Z.Gates
League Intermediate Shield
3 2 020 Surrey Casuals v Pavletico Rovers [ Semi Final ]
Nescot Sports Ground
 T. Hall
H: J.Ballard(2)  L.Forrester  A: C.Young(2)  J.Ballard
3 2 021 Wandgas Worcester Park Vets v Sporting 50 Reserves [ Semi Final ]
Wandgas Sports Club (Pitch 2)
 A. Goldsmith
H: M.Bricklebank  T.Culver  J.Rathbone  A: T.Barnard  Z.Cooper
League Junior Shield
4 0 022 Kew Park Rangers Reserves v Junction Elite U23s [ Semi Final ]
Richmond Athletic Ground
 B. Smith
H: S.Dale  R.Inga  A.Instone  S.Semwanga  S.Dale  J.Simone
6 0 023 Sutton High Reserves v Wanderers Reserves [ Semi Final ]
Wallington Sports & Social Club (Pitch 2)
 D. Banks
H: L.Hamilton(3)  T.Horsted  R.Monteiro-Soeiro  J.Wilkins  L.Hamilton  D.Grad
Miscellaneous
5 0 Afc Whyteleafe v Raynes Park Vale Res (WITHDRAWN)
Whyteleafe Sports Ground
 D. Sanford
H: J.Condon(3)  F.Ward(2)
- A Lambeth Spartans v Wanderers [ Away Win was awarded ]
Wimbledon Common Extensions (Pitch 4)
Moved from Intermediate Division 2 to Miscellaneous. Lambeth Spartans folded RB
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 11 December 2021 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 11 December 2021.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
JunD1
1. Old Boys Clapham
2. Peckham Town Reserves
3. Thames United
4. Woodmansterne Hyde Reserves
JunD2
5. AFC Walcountians Reserves
6. Southern Athletic
JunD3
7. Colliers Wood Town
8. Motspur Park Reserves
9. Old Rutlishians Reserves
JunD4
10. Old Boys Clapham Reserves
11. Oxted & District Reserves
12. Purley Old Boys
JunD5
13. AFC North Leatherhead
14. Motspur Park 'A'
15. Real Holmesdale Reserves
16. Warlingham Reserves
17. Westside 'A'
JunD6
18. Ashtead Reserves
19. Junction Elite U23
20. Mitcham Park
21. Oxted & District 'A'
22. Wanderers 'A'