Go back to LondonMiddx
    Cheshunt FC U11s - JPL Open Trials for 2022/23         Cheshunt FC EJA U16 Blacks - Players Wanted for 2022/23         East Herts Youth - U15s Players Wanted for 2022/23         Wodson Park - U15's Players Wanted for 2022/2023         Borehamwood 2000 FC - New U9 Girls Team         Ware Youth - U13s Players Wanted for 2022/23         Northwood U15 Blue - Players Wanted for 2022/23         East Herts Youth - U14 Players Wanted for 2022/23         Harvesters FC - Recruiting for 2022/23         Hadley Rangers - Looking for U18 Players         Welwyn Garden City Youth Typhoons U17/U18s - Players Wanted for 2022/23         Colney Heath - U15/U16 Sunday League Players Wanted for 2022/23         Colney Heath - Under 13,14,15,16 EJA Players Wanted for 2022/23         East Herts Youth - U17/18s Players Wanted for 2022/23         St Albans West - U14 GK & Players Wanted for 2022/23 Top Division         Chars Youth - U17/U18 Players Wanted for 2022/23         Whitewebbs Eagles Green - U18 Goalkeeper & Defenders Wanted for 2022/23         Cuffley Youth - U10s Players Wanted for 2022/23         Exciting Opportunity for Talented Players         Barnet Azzurri - U12, U15 & U17/18s Players Wanted for 2022/23         Broxbourne Borough - U18s Players Wanted for 2022/23         Potters Bar United - U17/18 Players & GK Wanted for 2022/23         Borehamwood Crusaders - U15 Players Wanted for 2022/23         11-a-Side Men's Team Trials in July for 2022/23         Royston Town Colts - U15s Players & GK Wanted for 2022/23         Cuffley Dragons - U16 Players Wanted for 2022/23         New Salamis - U13's Players Wanted for 2022/23         Potters Bar Town - U9 Player Wanted for 2022/23         Harlow Town - U14 Player Recruitment for 2022/23         Enfield Youth - U11 Players Wanted for 2022/23         Colney Heath Magpies - U14 Players Wanted for 2022/23         St Albans City Youth - U15 Players Wanted for 2022/23         Welwyn Garden City Youth Hurricanes - U12 Players Wanted for 2022/23         Hemel Hempstead Town Youth FC Reds - U13 Players Wanted for 2022/23         New Salamis Youth - Players & Assistant Coach Wanted         Borehamwood 2000 FC - U14 Players Wanted for 2022/23         Broxbourne United - Players Wanted for Next Season's U14's         Edmonton Rangers - Player Trials (all ages U8- U18)         Edmonton Rangers - London's Premier Youth Tournament         Cheshunt FC U13's - EJA Open Training Sessions for 2022/23         Welwyn Garden City Youth Hurricanes U13 - Season 2022/23         Hertford Town FC - U11 Players Wanted for 2022/23         London Athletic - U14 Players Wanted for 2022/23         AC Finchley Youth & Adult Volunteer Coaches Wanted         AC Finchley Youth U18 Red Division - Players Wanted         AC Finchley Youth - Open Trial Day Saturday 14th May         Wodson Park - U16's Players Wanted for 2022/23         Ware Youth FC - Players Wanted for Next Season's U15s         Cheshunt Youth U8s for 2022/23 - Open Training Sessions         Broxbourne Borough U11’s Royals - U12's Players Wanted for 2022/23         Chessington & District Sunday Football League - Clubs Wanted         Royston Town Crows - U16's Player Recruitment for 2022/23         Edgware Town U14's 2022/23 - Players Wanted         St Albans City FC - Academy & Education Programme         Cuffley Falcons - U12 Players Wanted for 2022/23         Cuffley Warriors U15 Player Recruitment for 2022/23         London Colney Youth Tigers (Current Year 8) - Players Wanted         Berkhamsted FC U15's - Players Wanted    
Go to their Website
Watford Friendly League
2021-2022 Season
Friday, 27 May 2022
Match Day :  Sunday, 24 Oct 2021 Sunday, 31 October 2021 Sunday, 07 Nov 2021
Players Suspended
There are 138 matches
U18 - White Division
- A HMH U17-U18 Rangers v HMH U18 Galaxy [ Away Win was awarded ]
 S. McGovern
3 3 Northwood U18 Red v Whetstone U18 Panthers
H: J.Beckles(2)  OG  A: M.Karabulut(2)  R.Simao  A.Sarim  H.O'Neill
U18 - Blue Division
11 3 Croxley Green U18 v Borehamwood Youth U18 Crusaders
H: G.Ayron(2)  E.Ben  K.Jack(8)  A: A.Daranijo(2)  J.Soloway  S.Finn  Z.Hayley
2 6 HGS Academy U18 Dynamo v Hendon United U18 White
 O. Mustapha
H: B.Hanouka  L.Levene  A: l.Amitai  A.Harounoff  Y.King(2)  M.Selby  S.Shraga  L.Levene  J.Abraham
H - Omonia Youth U18 White v London Colney Youth U18 Lions [ Home Win was awarded ]
U18 Blue Division Dan Hudson Memorial Cup
5 3 Borehamwood Youth U18 Templars v HMH U17-U18 Foxes [ Preliminary Round ]
H: F.Harley  Y.Kiril(2)  C.Watson  A.Woods  A: J.Hirchler  J.Woolf(2)  F.Andreas  J.Hirchler
8 1 Maccabi London U18 White v Omonia Youth U18 Silver [ Preliminary Round ]
H: J.Benezra  L.Cooper(2)  Z.Gold(3)  J.Nathan  S.Rosenberg  A: T.Morgan  L.Cooper  T.Morgan
U18 - Green Division
- A HMH U18 Tigers v Norsemen U18 [ Away Win was awarded ]
0 0 Northwood U18 Blue v Alexandra Park U18 North
 J.Marsden  H.Mufid
U18 - Yellow Division
3 7 Alexandra Park U18 West v Alexandra Park U18 South
H: M.Perol  F.Read  L.Tattal  A: J.Albertelli  H.Louie  J.Luwawu  R.Pulsford(2)  E.Vaughan  S.Vaughan  C.Fullwood  M.Sala
U16 - Challenge Cup
1 0 AC Finchley U16 South v HMH U16 Wanderers [ Round 1 ]
H: E.Nizar  L.Gjoleka  A.Gonen
2 0 AC Finchley U16 West v Maccabi London U16 Blue [ Round 1 ]
 A. Debois
H: C.Allen  K.Pishtikou  N.Hussey  O.Mincer
H - Bloomsbury FA U16 v Mill Hill Youth U16 Broadway [ Round 1 ] [ Home Win was awarded ]
4 2 Harvesters U16 Blue v HMH U16 Dynamo [ Round 1 ]
H: O.Balogun  A.Bentley(2)  J.Foster  A: U.Glausiusz(2)  E.Dony
0 5 Mill Hill Youth U16 East v Omonia Youth U16 Gold [ Round 1 ]
 A: J.Carter  D.Negru  A.Perkins  G.Tsotsi  V.Zachariou  J.McMahon
1 7 New Salamis U16 Red v Borehamwood Youth U16 Crusaders [ Round 1 ]
H: R.Lewin-Dyer  A: C.Moore(5)  K.Sullivan(2)  C.Moore
0 10 Omonia Youth U16 Silver v GFA Enfield U16 SSW [ Round 1 ]
 A: N.Anyanwa  F.Canlier(3)  C.Chiadikobi  C.Hall  B.Ismail  B.Nelson(2)  A.Williams  A.Madrides  F.Canlier
U15 - League Cup
H - Bedmond Youth FC U15 Reds v Hinton-Finchley U15 Legends [ Round 1 ] [ Home Win was awarded ]
 J. Mbisa
7 0 GFA Enfield U15 SSW v Enfield Town Youth FC U15 [ Round 1 ]
H: Y.Al-Sammour(2)  T.Coimbra(2)  M.Furrera(2)  K.Oklu  Y.Al-Sammour
2 3 Hinton-Finchley U15 Heroes v Croxley Green U15 [ Round 1 ]
H: A.Ali  A.Ekkeshis  A: J.Best  T.Keen  M.Pendry  K.Mustafa  T.Keen
4 1 Maccabi London U15 White v Northwood U15 Elite [ Round 1 ]
H: O.Bregman  S.Callman  E.Green  J.Shaw  A: S.McCreary  O.Bregman  C.Barber
U15 - Junior League Cup
1 6 HMH U15 Pumas v Alexandra Park U15 South [ Round 1 ]
 J. Hanison
H: L.Selzer  A: C.Atterbury-Kelly(2)  A.Farrarons  M.Lewin(3)  A.Pitch  C.Atterbury-Kelly
4 6 Maccabi London U15 Gold v Hendon United U15 [ Round 1 ]
 J. Skinner
H: O.Claret(2)  Y.Efrat  G.Rosen  A: E.Hackenbroch(3)  O.Klass  E.Myers(2)  A.Bloom
U14 - Red Division
2 3 Maccabi London U14 White v Omonia Youth U14 Gold
 H. Davis
H: R.Cooper  E.Neiss  A: P.Kalamaras(3)  B.Blaiberg  G.Culverwell
0 4 Oakhill Tigers U14 Raiders v London Colney Colts U14 Reds
 A: G.Gutteridge  K.Joseph  D.Lota  R.Rojas  A.Karanikis  A.Cox
U14 - White Division
7 3 APB FC Barnet U14 Rams v Belstone U14
H: P.Barrow  L.Kojiv(2)  H.Lovatt  N.Mahari  O.Reggel(2)  A: R.Haffner  V.Sellathura  C.Tegzes  L.Kojiv  H.Marks
0 6 Northwood U14 White v Hendon United U14 Green
 A: N.Frankfurt  E.Malkiel(2)  S.Tangi(3)  K.Taylor Peter  S.Tangi
U14 - Blue Division
4 3 Edgware Tigers U14 v HMH U14 Wolves
H: B.Abraham  N.Chabbat(2)  D.Solomon  A: I.Freeman  S.Leigh  G.Wigdortz
4 4 Enfield Town Youth FC U14 White v Alexandra Park U14 South
H: D.Solo(2)  G.Theeng(2)  A: E.Lewis  S.Meier(3)  S.Meier
4 1 Whetstone U14 Tigers v Oakhill Tigers U14 Warriors
 L. Nicotra
H: M.Beale  T.Radley(3)  A: T.Coffey  T.Radley  L.Efstathiou
U14 - Green Division
2 2 HMH U14 Avengers v HGS Academy U14 Tigers
 D. Berger
H: J.Hugh  B.Milo  A: Z.Kaye  G.Mashensky  I.Gordon  R.Stern
4 8 Northwood U14 Blue v Hadley Rangers U14
H: D.Lummis  A.Mohsin  S.Williams(2)  A: A.Adewunmi(2)  R.Agalliu  A.Cook  J.Eardley(2)  S.Sudhagar(2)  S.Williams  S.Sudhagar
U14 - Yellow Division
6 1 Enfield Town Youth FC U14 Blue v Borehamwood Youth U14 Knights
H: A.Hechachena  D.McKenzie  D.Russell  A.Telfer(3)  A: S.Mehta  R.Costin
6 2 HMH U14 Tigers v Bushey Rangers U14
 J. Stadler
H: H.Bouhnik(4)  D.Tahan  J.Tinger  A: S.Eaves  J.Harris  L.Ayisi
2 1 Omonia Youth U14 Green v GFA Enfield U14 Bears
H: A.Obradovic-Pisic(2)  A: K.Beyzade-Jemal  A.Neocleous  E.Gulec
14 2 Pro FA Borehamwood FC U14 v AFC Southgate U14 Knights
H: B.Baum  D.Boshjaku  A.Dardha(3)  R.Havens(2)  A.Kaloci(3)  F.Kaloci  D.Selmani  S.Silva(2)  A: L.Anthony  H.Kitis-Jewell  F.Kaloci  P.Toskov
U13 - Challenge Cup
1 3 AC Finchley U13 East v Omonia Youth U13 White [ Round 1 ]
H: J.Kazzim  A: S.Kleanthis  L.Panayiotou(2)  A.Zographides  S.Kleanthis
4 1 Enfield Rangers U13 Green v Whetstone U13 Tigers [ Round 1 ]
H: A.Gashi  V.Hesaam  P.Kyey(2)  A: H.Hilditch  W.Tyler  J.Walker
5 7 Harrow Stars U13 v Harvesters U13 South [ Round 1 ]
H: R.Dixon  B.Garth(2)  M.Hotea  B.Torcatu  A: J.Berry  A.Chakir(2)  O.Moir(2)  L.Runnette  H.Simmonds  R.Dixon  M.Thorn
2 2 North West London Jets U13 v Maccabi London U13 Blue [ Round 1 ] [ Away Win on penalties ]
 M. Penfold
H: A.Leibovici  E.Simons  A: D.Kelaty  G.Rueben  J.Ostreicher  G.Rueben
U13 - Red Division
0 4 APB FC Barnet U13 Rams v Northwood U13 Black
 A: J.Culverwell  T.Evans  A.Moriarty  M.Wolski  B.Aksu  M.Wolski
U13 - White Division
5 4 HMH U13 Hawks v Enfield Town Youth FC U13
H: A.Herman  R.Hudaly  M.Wagner(3)  A: E.Falcon  P.Stachow(3)  M.Wagner  A.Sadrija
U13 - Blue Division
4 4 Bushey Rangers U13 v Whetstone U13 Panthers
H: F.Morehouse  K.Woods(2)  A.Worth  A: S.Menezes(2)  I.Shabtay(2)  K.Woods
U13 - Green Division
1 2 Borehamwood 2000 U13 Blue v Northwood U13 White
H: Y.Song  A: B.Saleem  Y.Taoussi  Y.Song  B.Clements
2 5 London Colney Youth U13 Tigers v AEK U13 Eagles
 j. Crabtree
H: O.Todd(2)  A: L.Chrysosotomou(3)  S.Marneros  N.Zenebe  O.Todd  R.Issaias
6 2 Oakhill Tigers U13 Sharks v Whetstone U13 Leopards
H: A.Dos Santos(2)  Z.Foskett(2)  H.Sophie  T.Vaughan  A: J.Hearn  A.Kajuarn  T.Vaughan  J.Hearn
U13 - Yellow Division
1 10 Hendon United U13 Blue v Alexandra Park U13 North
H: R.Joseph  A: R.Conneally-Gordon(3)  R.Cryer  S.Gheewala(2)  L.Griffin  O.Haas  X.Phillips  T.Shemesh  S.Gheewala
4 2 Omonia Youth U13 Green v Borehamwood Youth U13 Knights
H: L.Gashi(2)  B.Petar  L.Stebbing  A: L.Latifi(2)  C.Rocco Star  K.Seon
U13 - Purple Division
H - Oakhill Tigers U13 Tornados v Turnstyles U13 [ Home Win was awarded ]
3 5 Omonia Youth U13 Gold v Hendon United U13 Gold
 D. Preece
H: L.Kyriacou(2)  S.Mandrides  A: A.Grosnass  Y.Maxwell  Z.Tysman  A.Weissbraun(2)  L.Kyrillou  A.Weissbraun
U12 - League Cup
5 0 AC Finchley U12 South v Pro Football London U12 White [ Round 2 ]
H: V.Bernabei  A.Jakobsson(2)  J.McCavoy(2)  V.Bernabei  C.Forrest
H - London Colney Colts U12 Reds v Omonia Youth U12 White [ Round 2 ] [ Home Win was awarded ]
 B. Browell
H - Northwood U12 Red v HGS Academy U12 Vipers [ Round 2 ] [ Home Win was awarded ]
0 2 Whetstone U12 Lions v Maccabi London U12 Red [ Round 2 ]
 A: M.Littner  K.Phillips  J.Harley  B.Shelley
U12 - Junior League Cup
0 3 Whetstone U12 Tigers v Enfield Town Youth FC U12 Blue [ Round 2 ]
 A: T.Collins  L.Di Bellonia  E.Fotiadis  A.Gobin
U12 - Challenge Cup
4 0 Verulam Wolves FC U12 v Hinton-Finchley U12 Stars [ Round 2 ]
H: M.Esposito  A.Hewing(2)  S.McCree  B.Norton  C.Lysandrou
U12 - Red Division
3 2 Global FA U12 Santos v London Colney Colts U12 White
H: A.Goodson(3)  A: R.Hughes(2)  A.Goodson  B.Swead
3 8 Maccabi London U12 White v London Colney Colts U12 Blue
H: Z.Squires(2)  E.Tury  A: E.Farrow(2)  O.Hudson  R.Johnson(3)  V.Maclennan  D.O'Flynn  E.Tury  C.Halibib
U12 - White Division
4 2 Enfield Town Youth FC U12 White v Hendon United U12 Silver
H: J.Ngombo  M.Petrie(3)  A: E.Aharonovich  B.Nessim  M.Petrie  B.Nessim
4 2 HGS Academy U12 Raiders v Enfield Rangers U12 Green
H: J.Lee  C.Radzon  Z.Saade(2)  A: J.Holdsworth(2)  Z.Saade  Y.Pandhal
3 2 Wingate & Finchley U12 Blue v Harrow Stars U12
H: M.Lynch  H.Waller(2)  A: R.Martins(2)  H.Waller  D.Likcani
U12 - Blue Division
3 1 Enfield Rangers U12 Black v Northwood U12 White
H: M.Akinboroye  J.Martins(2)  A: A.Shahzaib  H.Stone  I.Ashkenazai-Bakes
2 2 Maccabi London U12 Gold v Bushey Rangers U12
H: M.Bean  S.Ellis  A: J.Dunphy  R.Shinkwin  B.Woolfson  K.Green
U12 - Green Division
2 2 AC Finchley U12 West v Edmonton Rangers U12 Falcons
H: L.Bonfanti  S.Darcy  A: A.Chrysostomou  A.Sari  S.Darcy  A.Chrysostomou
0 2 Hendon United U12 White v Panthera FC U12 Red
 D.Asoyag
U12 - Yellow Division
3 2 Borehamwood 2000 U12 Blue v Omonia Youth U12 Green
 B. Browell
H: C.Adom  J.Adoma  L.Parratt  A: H.Denizer  G.Pavlou  L.Rocha  L.Andreou
1 5 St Albans City U12 East v AFC Southgate U12 Dragons
H: A.Maxwell-Nelson  A: A.Malci  A.Moore(2)  M.Novelli(2)  A.Maxwell-Nelson  M.Novelli
U12 - Purple Division
4 1 Pro FA Borehamwood FC U12 v Edmonton United U12
H: M.Boyce  D.Hokami  O.Keane  T.Mcgregor  A: J.Brown  O.Keane  J.Brown
0 13 Pro Football London U12 Blue v HMH U12 Athletico
 A: N.Boyle(2)  H.Coleman(4)  H.Gottschalk  J.Lipman(3)  R.Miller  N.Naftalin(2)  H.Gottschalk
7 4 Whetstone U12 Panthers v Rap-Aid U12 Yellows
H: K.Bajaj(3)  J.O'Connell(2)  J.Sargent  R.Williams  A: M.Abass  A.Lukasiak  K.Thanaj(2)  K.Bajaj  K.Thanaj
U11 - Red Division
Played Cassiobury Rangers U11 Reds v APB FC Barnet U11 Rams
Played London Colney Colts U11 Blues v Enfield Rangers U11 Black
U11 - White Division
Played Alexandra Park U11 North v Rap-Aid U11 Reds
U11 - Blue Division
Played AC Finchley U11 North v Hendon United U11 Blue
Played Enfield Town Youth FC U11 v Borehamwood Youth U11 Knights
Played Hinton-Finchley U11 Legends v Borehamwood Youth U11 Templars
Played Northwood U11 Red v Wingate & Finchley U11 Blue
U11 - Yellow Division
Played Club SFC U11 White v Whetstone U11 Lions
Played Hendon United U11 Green v Maccabi London U11 Silver
Played HMH U11 Real v AC Finchley U11 North-East
Played London Colney Youth U11 Pumas v Borehamwood 2000 U11 Blue
Played Omonia Youth U11 White v Hendon United U11 Gold
U10 Bobby Moore
Played Belstone U10 Red v Belsize Park U10
Played Global FA U10 Santos v Club SFC U10 Blue *
Played Wingate & Finchley U10 Blue * v Northwood U10 Red
U10 Bobby Charlton
Played Alexandra Park U10 South v London Colney Colts U10 Blue
U10 Gordon Banks
Played APB FC Barnet U10 Raiders v Northwood U10 White
Played Hinton-Finchley U10 Stars v Harvesters U10 Scorpions
Played Maccabi London U10 Blue * v Alexandra Park U10 North
Played Maccabi London U10 Green * v AC Finchley U10 West
Played Omonia Youth U10 Silver v Panthera FC U10 Red
U10 Stanley Matthews
Played Borehamwood Youth U10 Crusaders v Norsemen U10
Played Club SFC U10 Red v Oakhill Tigers U10 Eagles
Played Enfield Town Youth FC U10 White v London Colney Youth U10 Lions
Played Northwood U10 Blue v Rap-Aid U10 Eaglets
Played Omonia Youth U10 Green v Pro Football London U10
U10 Geoff Hurst
Played Hadley Rangers U10 v Enfield Rangers U10 Black
Played HGS Academy U10 Tigers * v Club SFC U10 Yellow
Played Maccabi London U10 Purple * v Borehamwood Youth U10 Knights
Played Pro FA Borehamwood FC U10 Blue v Edmonton Rangers U10 Eagles
Played Whetstone U10 Jaguars v Turnstyles U10
U10 Inter Group Friendlies
Played Go Stars U10 v Maccabi London U10 Yellow *
Played Wingate & Finchley U10 White v HGS Academy U10 Vipers *
U09 Camelot
Played Club SFC U09 Blue v Maccabi London U09 White *
U09 Captain Hook
Played Harvesters U09 Jupiter v HGS Academy U09 Barca *
Played St Albans City U09 North v Club SFC U09 Red
U09 Harry Potter
Played Rap-Aid U09 Tigers v Alexandra Park U09 South
U09 Robin Hood
Played Bushey Rangers U09 v Panthera FC U09 Red
Played Maccabi London U09 Green * v Club SFC U09 Yellow
Played Woodys & Ebogs U09 Vapors v London Colney Youth U09 Pumas
U09 Peter Pan
Played Club SFC U09 Whites v Edmonton Rangers U09 Panthers
Played Go Stars U09 v Omonia Youth U09 Green
U08 Billy Bear
Played APB FC Barnet U08 Rams v Harvesters U08 Galaxy
Played Club SFC U08 Blue v Whetstone U08 Pumas
Played Global FA U08 Santos v Panthera FC U08 Red
Played Rap-Aid U08 Lions v London Colney Colts U08 Blues
Played Wingate & Finchley U08 White v AC Finchley U08 North
U08 Captain Croc
Played Bushey Rangers U08 v HGS Academy U08 Raiders
Played Enfield Town Youth FC FC U08 v Alexandra Park U08 South
Played Wingate & Finchley U08 Blue v Maccabi London U08 White
U08 Cheeky Monkey
Played Club SFC U08 Red v APB FC Barnet U08 Raiders
Played Panthera FC U08 White v Northwood U08 Blue
U08 Freddie Fox
Played Harvesters U08 Stars v Alexandra Park U08 West
Played Maccabi London U08 Green v St Albans City U08 Central
Played Maccabi London U08 Yellow v New Salamis U08
U08 Rory Tiger
Played Club SFC U08 White v Enfield Rangers U08 Green
Played HMH U08 Rangers v APB FC Barnet U08 Ravens
U08 Inter Group Friendlies
Played London Colney Colts U08 Reds v Club SFC U08 Yellow
U08 Zena Zebra
Played Maccabi London U08 Purple v Pro FA Borehamwood FC U08
U07 Cyril Squirrel
Played Global FA U07 Santos v APB FC Barnet U07 Rams
Played Wingate & Finchley U07 White v HGS Academy U07 Vipers
U07 Jerry Giraffe
Played Club SFC U07 Red v Club SFC U07 Yellow
Played New Salamis U07 v St Albans City U07 South
U07 Larry Lamb
Played Hinton-Finchley U07 v Enfield Town Youth FC FC U07
U07 Sidney Seagull
Played Club SFC U07 Whites v Maccabi London U07 Pumas
Played London Colney Youth U07 Lions v MLS Football U07 Pumas
Played Pro FA Borehamwood FC U07 Red v Maccabi London U07 Buffalos
U07 Inter Group Friendlies
Played London Colney Colts U07 Blue v Club SFC U07 Blue
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 31 October 2021 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 31 October 2021.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
U18R
1. AC Finchley U18 North-West
2. Alexandra Park U18 Central
3. Belstone U18
4. Borehamwood Youth U18 Knights
5. Enfield Town Youth FC U18
6. GFA Enfield U18 Lions
7. Harrow Stars U18
8. Harvesters U18 South
9. Omonia Youth U18 Gold
U18W
10. Edmonton Rangers U18 Sharks
11. Harvesters U17-U18 North
12. Harvesters U17-U18 South
13. Hendon United U18 Rovers
14. Wingate & Finchley U18 White
U18B
15. Hinton-Finchley U18
U18G
16. AFC Southgate U18
17. Alexandra Park U18 East
18. HGS Academy U18 Rangers
19. Omonia Youth U18 White Plus
U18Y
20. Aldenham FC U18 Raptors
21. Hadley Rangers U18
22. Hendon United U18 Blue
23. HMH U17-U18 All Stars
24. Little Heath FC U18
25. St Gregory's United U18 Lions
18SPA
26. Omonia Youth U18 White Plus
27. St Gregory's United U18 Lions
18SPB
28. Little Heath FC U18
18SPC
29. Hadley Rangers U18
30. Hendon United U18 Blue
18SPD
31. Aldenham FC U18 Raptors
32. Alexandra Park U18 East
33. HGS Academy U18 Rangers
34. HMH U17-U18 All Stars
18SCA
35. Alexandra Park U18 Central
36. Omonia Youth U18 Gold
18SCB
37. Belstone U18
38. Borehamwood Youth U18 Knights
39. GFA Enfield U18 Lions
U16R
40. Northwood U16 Red
41. Whetstone U16 Jaguars
U16W
42. Bushey Rangers U16
43. Global FA U16 Santos
44. Harrow Stars U16
45. St Albans City U16 South
U16B
46. Cassiobury Rangers U16 Clarets
47. Enfield Town Youth FC U16
48. GFA Enfield U16 Lions
49. Maccabi London U16 White
50. Northwood U16 White
51. Oakhill Tigers U16 Falcons
52. Whetstone U16 Panthers
U16G
53. Alexandra Park U16 South
54. Alyth Belsize U16 Black
55. Edgware Tigers U16
56. Edmonton Rangers U16 Lions
57. Global FA U16 Flamengo
58. Hampstead U16
59. New Salamis U16 White
60. Oakhill Tigers U16 Pumas
61. Rap-Aid U16 Elite
16SPB
62. Enfield Town Youth FC U16
63. Northwood U16 White
64. Rap-Aid U16 Elite
65. Whetstone U16 Panthers
16SPC
66. Alexandra Park U16 South
67. Cassiobury Rangers U16 Clarets
68. Edgware Tigers U16
69. New Salamis U16 White
16SPD
70. Edmonton Rangers U16 Lions
71. GFA Enfield U16 Lions
72. Maccabi London U16 White
73. Oakhill Tigers U16 Falcons
16SPE
74. Alyth Belsize U16 Black
75. Global FA U16 Flamengo
76. Hampstead U16
77. Oakhill Tigers U16 Pumas
16SCA
78. Northwood U16 Red
16SCB
79. Whetstone U16 Jaguars
16SCC
80. Harrow Stars U16
16SCD
81. Bushey Rangers U16
82. Global FA U16 Santos
83. St Albans City U16 South
U15R
84. Berkhamsted Raiders U15 Red
85. Edmonton Rangers U15 Dragons
86. Whetstone U15 Pumas
U15W
87. AC Finchley U15 West
88. Alexandra Park U15 North
89. Hadley Rangers U15
90. Maccabi London U15 Blue
91. Northwood U15 Red
92. St Albans City U15 Spartans
93. Woodys & Ebogs U15 Phantoms
U15B
94. AEK U15 Black
95. HMH U15 Panthers
96. Omonia Youth U15 White
97. Whetstone U15 Lions
U15G
98. Borehamwood Youth U15 Crusaders
99. Borehamwood Youth U15 Knights
100. Hendon United U15 Blue
101. Hendon United U15 Gold
102. Hinton-Finchley U15 Stars
103. Omonia Youth U15 Gold
104. Whetstone U15 Cougars
105. Woodys & Ebogs U15 Mercurials
15SCA
106. Hendon United U15 Blue
107. Hinton-Finchley U15 Stars
108. Omonia Youth U15 Gold
109. Whetstone U15 Lions
15SCB
110. Hendon United U15 Gold
111. Omonia Youth U15 White
112. Whetstone U15 Cougars
113. Woodys & Ebogs U15 Mercurials
15SSA
114. Northwood U15 Red
115. St Albans City U15 Spartans
116. Woodys & Ebogs U15 Phantoms
15SSB
117. Hadley Rangers U15
U14R
118. AFC Southgate U14 Dragons
119. Edmonton Rangers U14 Foxes
120. Enfield Rangers U14 Green
121. GFA Enfield U14 Lions
122. Harrow Stars U14
123. Omonia Youth U14 White
U14W
124. AC Finchley U14 West
125. Belsize Park U14 Panthers
126. Borehamwood Youth U14 Crusaders
127. Edmonton Rangers U14 Tigers
128. Edmonton United U14
129. Maccabi London U14 Blue
U14B
130. AC Finchley U14 South
131. Colney Heath U14 Magpies
132. St Albans City U14 Victoria
U14G
133. GFA Enfield U14 Tigers
134. Hinton-Finchley U14 Heroes
135. Hinton-Finchley U14 Stars
136. HMH U14 Galaxy
137. Maccabi London U14 Green
138. Whetstone U14 Leopards
U14Y
139. Alexandra Park U14 West
140. Cassiobury Rangers U14 Clarets
141. Norsemen U14 Hawks
U13R
142. Berkhamsted Raiders U13 Reds
143. Harvesters U13 North
144. London Colney Colts U13 Blues
145. St Albans City U13 West
146. Whetstone U13 Pumas
U13W
147. Global FA U13 Flamengo
148. London Colney Colts U13 Reds
149. St Albans City U13 East
U13B
150. AC Finchley U13 South
151. Edmonton Rangers U13 Cougars
152. Northwood U13 Red
153. St Albans City U13 South
U13G
154. Alexandra Park U13 South
155. Edgware Town FC U13
156. Hinton-Finchley U13 Legends
U13Y
157. AFC Southgate U13 Dragons
158. Alexandra Park U13 West
159. HMH U13 Eagles
160. Maccabi London U13 Green
U13P
161. AC Finchley U13 West
162. AFC Southgate U13 Knights
163. GFA Enfield U13 Lions
164. Hinton-Finchley U13 Stars
165. HMH U13 Harriers
166. Maccabi London U13 Yellow
167. Whetstone U13 Jaguars
13SCA
168. Berkhamsted Raiders U13 Reds
169. Global FA U13 Flamengo
170. St Albans City U13 West
13SCB
171. Harvesters U13 North
172. London Colney Colts U13 Reds
173. St Albans City U13 East
13SCC
174. St Albans City U13 South
13SCD
175. AC Finchley U13 South
13ST
176. AFC Southgate U13 Dragons
STA
177. AFC Southgate U13 Dragons
178. HMH U13 Eagles
179. Maccabi London U13 Green
STB
180. Alexandra Park U13 West
181. GFA Enfield U13 Lions
STC
182. Edmonton Rangers U13 Cougars
183. Northwood U13 Red
U12R
184. APB FC Barnet U12 Rams
185. HGS Academy U12 Rebels
186. Wingate & Finchley U12 White
U12B
187. Hinton-Finchley U12 Heroes
188. Norsemen U12
189. Oakhill Tigers U12 Wolves
U12G
190. AFC Southgate U12 Knights
191. Alexandra Park U12 West
192. Hinton-Finchley U12 Legends
193. St Albans City U12 Centurions
U12Y
194. Alexandra Park U12 North
195. Alexandra Park U12 South
196. Alyth Belsize U12
197. GFA Enfield U12 Lions
198. Hinton-Finchley U12 Hotshots
U12P
199. APB FC Barnet U12 Raiders
200. Borehamwood Youth U12 Crusaders
201. London Colney Youth U12 Pumas
202. Maccabi London U12 Purple
203. New Salamis U12
204. Turnstyles U12
12SP
205. AFC Southgate U12 Knights
12GA
206. Hinton-Finchley U12 Legends
12GB
207. AFC Southgate U12 Knights
208. Alexandra Park U12 West
209. Alyth Belsize U12
210. Maccabi London U12 Purple
12GC
211. Alexandra Park U12 South
212. APB FC Barnet U12 Raiders
213. Hinton-Finchley U12 Hotshots
12GD
214. New Salamis U12
12SC
215. Hinton-Finchley U12 Heroes
12SCA
216. Hinton-Finchley U12 Heroes
U11R
217. Edgware Town FC U11
218. Harvesters U11 North
219. Maccabi London U11 Green
220. Maccabi London U11 White
221. Norsemen U11 Red
222. Rap-Aid U11 Lions
223. Whetstone U11 Pumas
224. Whetstone U11 Tigers
225. Wingate & Finchley U11 White
226. Woodys & Ebogs U11 Vapors
U11W
227. Aldenham FC U11
228. Borehamwood Youth U11 Crusaders
229. GFA Enfield U11 Lions
230. Harvesters U11 South
231. HGS Academy U11 Raiders
232. Hinton-Finchley U11 Stars
233. London Colney Colts U11 Reds
234. Maccabi London U11 Blue
235. Maccabi London U11 Green
236. Norsemen U11 Red
237. Rap-Aid U11 Lions
238. Whetstone U11 Pumas
239. Wingate & Finchley U11 White
240. Woodys & Ebogs U11 Vapors
U11B
241. AC Finchley U11 South
242. Aldenham FC U11
243. Alexandra Park U11 South
244. APB FC Barnet U11 Raiders
245. Borehamwood Youth U11 Crusaders
246. Bushey Rangers U11
247. Edmonton Rangers U11 Scorpions
248. GFA Enfield U11 Lions
249. Go Stars U11
250. Harvesters U11 South
251. HGS Academy U11 Raiders
252. London Colney Colts U11 Reds
253. London Colney Youth U11 Lions
254. Maccabi London U11 Green
255. Maccabi London U11 Purple
256. Maccabi London U11 Yellow
257. Norsemen U11 Yellow
258. Omonia Youth U11 Gold
259. Whetstone U11 Jaguars
U11G
260. AC Finchley U11 South
261. AC Finchley U11 West
262. Aldenham FC U11
263. Alexandra Park U11 South
264. Alyth Belsize U11
265. APB FC Barnet U11 Raiders
266. Bushey Rangers U11
267. Enfield Rangers U11 White
268. GFA Enfield U11 Lions
269. Go Stars U11
270. Harrow Stars U11
271. London Colney Colts U11 Whites
272. Maccabi London U11 Purple
273. Maccabi London U11 Yellow
274. Norsemen U11 Yellow
275. Omonia Youth U11 Gold
276. Omonia Youth U11 Green
277. Rap-Aid U11 Yellows
278. Whetstone U11 Jaguars
279. Woodys & Ebogs U11 Phantoms
U11Y
280. AC Finchley U11 West
281. Alyth Belsize U11
282. APB FC Barnet U11 Ravens
283. Enfield Rangers U11 White
284. Harrow Stars U11
285. HMH U11 Eagles
286. London Colney Colts U11 Whites
287. Maccabi London U11 Purple
288. Norsemen U11 Yellow
289. Rap-Aid U11 Yellows
290. Woodys & Ebogs U11 Phantoms
IGF
291. AC Finchley U11 West
292. Aldenham FC U11
293. Alexandra Park U11 South
294. Alyth Belsize U11
295. APB FC Barnet U11 Ravens
296. Borehamwood Youth U11 Crusaders
297. Bushey Rangers U11
298. Edgware Town FC U11
299. Edmonton Rangers U11 Scorpions
300. Enfield Rangers U11 White
301. GFA Enfield U11 Lions
302. Harvesters U11 North
303. Harvesters U11 South
304. London Colney Colts U11 Reds
305. London Colney Colts U11 Whites
306. London Colney Youth U11 Lions
307. Maccabi London U11 Blue
308. Maccabi London U11 Green
309. Maccabi London U11 Purple
310. Maccabi London U11 White
311. Maccabi London U11 Yellow
312. Norsemen U11 Red
313. Norsemen U11 Yellow
314. Omonia Youth U11 Gold
315. Omonia Youth U11 Green
316. Rap-Aid U11 Yellows
317. Whetstone U11 Tigers
318. Wingate & Finchley U11 White
319. Woodys & Ebogs U11 Phantoms
320. Woodys & Ebogs U11 Vapors
U10SY
321. APB FC Barnet U10 Rams
322. Enfield Town Youth FC U10 Yellow
323. Harvesters U10 Grasshoppers
324. Hinton-Finchley U10 Legends
325. London Colney Colts U10 Reds
326. London Colney Colts U10 Whites
327. St Albans City U10 North
328. Whetstone U10 Panthers
329. Whetstone U10 Pumas
U10SW
330. AC Finchley U10 North
331. Aldenham FC U10
332. Enfield Rangers U10 Green
333. Harvesters U10 Grasshoppers
334. Maccabi London U10 White *
335. Northwood U10 Black
336. Omonia Youth U10 Gold
337. Whetstone U10 Panthers
338. Whetstone U10 Pumas
339. Whetstone U10 Tigers
340. Wingate & Finchley U10 Yellow
10SPA
341. Enfield Rangers U10 Green
342. Enfield Town Youth FC U10 Blue
343. GFA Enfield U10 Lions
344. Hinton-Finchley U10 Legends
345. Northwood U10 Black
346. Whetstone U10 Lynx
347. Whetstone U10 Tigers
348. Wingate & Finchley U10 Purples
U10SG
349. Alexandra Park U10 West
350. Bushey Rangers U10
351. Hinton-Finchley U10 Legends
U10GH
352. Hinton-Finchley U10 Heroes
353. Omonia Youth U10 Gold
354. Pro FA Borehamwood FC U10 Red
355. Woodys & Ebogs U10 Vapors
Frn
356. AC Finchley U10 North
357. Aldenham FC U10
358. Alexandra Park U10 West
359. APB FC Barnet U10 Rams
360. Bushey Rangers U10
361. Enfield Rangers U10 Green
362. Enfield Town Youth FC U10 Blue
363. Enfield Town Youth FC U10 Yellow
364. GFA Enfield U10 Lions
365. Harvesters U10 Grasshoppers
366. Hinton-Finchley U10 Heroes
367. Hinton-Finchley U10 Legends
368. London Colney Colts U10 Reds
369. London Colney Colts U10 Whites
370. Maccabi London U10 White *
371. Northwood U10 Black
372. Omonia Youth U10 Gold
373. Pro FA Borehamwood FC U10 Red
374. St Albans City U10 North
375. Whetstone U10 Lynx
376. Whetstone U10 Panthers
377. Whetstone U10 Pumas
378. Whetstone U10 Tigers
379. Wingate & Finchley U10 Purples
380. Wingate & Finchley U10 Yellow
381. Woodys & Ebogs U10 Vapors
U9C
382. AC Finchley U09 North
383. Aldenham FC U09 *
384. APB FC Barnet U09 Rams
385. Global FA U09 Santos
386. HGS Academy U09 Raiders *
387. Hinton-Finchley U09 Heroes
388. HMH U09 United *
389. London Colney Colts U09 Reds
390. Northwood U09 Red
391. Wingate & Finchley U09 White
U9CH
392. AC Finchley U09 South
393. Aldenham FC U09 *
394. APB FC Barnet U09 Raiders
395. Enfield Town Youth FC U09
396. GFA Enfield U09 Lions
397. Hinton-Finchley U09 Heroes
398. London Colney Colts U09 Reds
399. London Colney Youth U09 Lions
400. Northwood U09 Red
401. Northwood U09 White
402. Whetstone U09 Lions
403. Whetstone U09 Pumas
U9HP
404. Alexandra Park U09 North
405. APB FC Barnet U09 Raiders
406. Belsize Park U09 Bucks Yellow
407. Enfield Town Youth FC U09
408. GFA Enfield U09 Lions
409. HGS Academy U09 Vipers *
410. London Colney Colts U09 White
411. London Colney Youth U09 Lions
412. Maccabi London U09 Blue *
413. Northwood U09 White
414. Whetstone U09 Lions
U9RH
415. Alexandra Park U09 North
416. Belsize Park U09 Bucks Black
417. Borehamwood Youth U09 Crusaders
418. Hinton-Finchley U09 Stars
419. London Colney Colts U09 White
420. Maccabi London U09 Blue *
421. Norsemen U09
422. Northwood U09 Blue
423. Whetstone U09 Jaguars
U9PP
424. Alexandra Park U09 West
425. Belsize Park U09 Bucks Black
426. Hinton-Finchley U09 Stars
427. Norsemen U09
428. Northwood U09 Blue
429. Northwood U09 Green
430. Oakhill Tigers U09 Hawks
431. Omonia Youth U09 White
432. Turnstyles U09
433. Whetstone U09 Jaguars
U9Frn
434. AC Finchley U09 North
435. AC Finchley U09 South
436. Aldenham FC U09 *
437. Alexandra Park U09 North
438. Alexandra Park U09 West
439. APB FC Barnet U09 Raiders
440. APB FC Barnet U09 Rams
441. Belsize Park U09 Bucks Black
442. Belsize Park U09 Bucks Yellow
443. Borehamwood Youth U09 Crusaders
444. Enfield Town Youth FC U09
445. GFA Enfield U09 Lions
446. Global FA U09 Santos
447. HGS Academy U09 Raiders *
448. HGS Academy U09 Vipers *
449. Hinton-Finchley U09 Heroes
450. Hinton-Finchley U09 Stars
451. HMH U09 United *
452. London Colney Colts U09 Reds
453. London Colney Colts U09 White
454. London Colney Youth U09 Lions
455. Maccabi London U09 Blue *
456. Norsemen U09
457. Northwood U09 Blue
458. Northwood U09 Green
459. Northwood U09 Red
460. Northwood U09 White
461. Oakhill Tigers U09 Hawks
462. Omonia Youth U09 White
463. Turnstyles U09
464. Whetstone U09 Jaguars
465. Whetstone U09 Lions
466. Whetstone U09 Pumas
467. Wingate & Finchley U09 White
U8BBG
468. Alexandra Park U08 North
469. Northwood U08 Red
U8CCG
470. AC Finchley U08 South
471. Alexandra Park U08 North
472. Northwood U08 Red
473. Whetstone U08 Panthers
U8CM
474. AC Finchley U08 South
475. Borehamwood Youth U08 Crusaders
476. Hadley Rangers U08
477. London Colney Colts U08 Whites
478. Maccabi London U08 Blue
479. MLS Football U08 Panthers
480. Whetstone U08 Jaguars
481. Whetstone U08 Panthers
U8FFG
482. APB FC Barnet U08 Raptors
483. Borehamwood Youth U08 Crusaders
484. Hadley Rangers U08
485. Hinton-Finchley U08 Legends
486. London Colney Colts U08 Whites
487. London Colney Youth U08 Lions
488. Maccabi London U08 Blue
489. MLS Football U08 Panthers
490. Panthera FC U08 Blue
491. Whetstone U08 Jaguars
492. Woodys & Ebogs U08 Vapors
U8RTG
493. APB FC Barnet U08 Raptors
494. Belsize Park U08
495. Borehamwood Youth U08 Knights
496. GFA Enfield U08 Lions
497. Hinton-Finchley U08 Legends
498. MLS Football U08 Panthers
499. Northwood U08 Green
500. St Albans City U08 East
501. Whetstone U08 Lions
502. Woodys & Ebogs U08 Vapors
U8IG
503. AC Finchley U08 South
504. Alexandra Park U08 North
505. APB FC Barnet U08 Raptors
506. Belsize Park U08
507. Borehamwood Youth U08 Crusaders
508. Borehamwood Youth U08 Knights
509. GFA Enfield U08 Lions
510. Hadley Rangers U08
511. Hinton-Finchley U08 Heroes
512. Hinton-Finchley U08 Legends
513. London Colney Colts U08 Whites
514. London Colney Youth U08 Lions
515. London Colney Youth U08 Pumas
516. Maccabi London U08 Blue
517. MLS Football U08 Panthers
518. Northwood U08 Green
519. Northwood U08 Red
520. Northwood U08 White
521. Omonia Youth U08 Green
522. Panthera FC U08 Blue
523. St Albans City U08 East
524. Whetstone U08 Jaguars
525. Whetstone U08 Lions
526. Whetstone U08 Panthers
527. Woodys & Ebogs U08 Vapors
u8ztz
528. APB FC Barnet U08 Raptors
529. Belsize Park U08
530. Borehamwood Youth U08 Knights
531. GFA Enfield U08 Lions
532. Hadley Rangers U08
533. Hinton-Finchley U08 Heroes
534. London Colney Youth U08 Pumas
535. MLS Football U08 Panthers
536. Northwood U08 Green
537. Northwood U08 White
538. Omonia Youth U08 Green
539. St Albans City U08 East
540. Whetstone U08 Lions
541. Woodys & Ebogs U08 Vapors
U7CSG
542. AC Finchley U07 North
543. HGS Academy U07 Raiders
544. Northwood U07 Red
U7JGG
545. APB FC Barnet U07 Raiders
546. Belsize Park U07
547. Bushey Rangers U07
548. HGS Academy U07 Raiders
549. London Colney Youth U07 Pumas
550. Maccabi London U07 Leopards
551. Northwood U07 Blue
552. Northwood U07 Green
553. Northwood U07 Red
554. Rap-Aid U07 Lions
555. Whetstone U07 Eagles
556. Wingate & Finchley U07 Blue
557. Woodys & Ebogs U07 Vapors
U7LLG
558. AC Finchley U07 North
559. Belsize Park U07
560. Bushey Rangers U07
561. London Colney Youth U07 Pumas
562. Maccabi London U07 Leopards
563. Northwood U07 Blue
564. Northwood U07 Green
565. Rap-Aid U07 Lions
566. Whetstone U07 Eagles
567. Wingate & Finchley U07 Blue
568. Woodys & Ebogs U07 Vapors
U7SSG
569. AC Finchley U07 North
570. Belsize Park U07
571. Borehamwood Youth U07 Crusaders
572. Enfield Rangers U07 Green
573. London Colney Youth U07 Pumas
574. Northwood U07 White
575. Pro FA Borehamwood FC U07 Blue
576. Rap-Aid U07 Eaglets
577. Rap-Aid U07 Lions
578. Whetstone U07 Harriers
579. Woodys & Ebogs U07 Vapors
7IDF
580. AC Finchley U07 North
581. APB FC Barnet U07 Raiders
582. Belsize Park U07
583. Borehamwood Youth U07 Crusaders
584. Bushey Rangers U07
585. Enfield Rangers U07 Green
586. HGS Academy U07 Raiders
587. London Colney Youth U07 Pumas
588. Maccabi London U07 Leopards
589. Northwood U07 Blue
590. Northwood U07 Green
591. Northwood U07 Red
592. Northwood U07 White
593. Pro FA Borehamwood FC U07 Blue
594. Rap-Aid U07 Eaglets
595. Rap-Aid U07 Lions
596. Whetstone U07 Eagles
597. Whetstone U07 Harriers
598. Wingate & Finchley U07 Blue
599. Woodys & Ebogs U07 Vapors