Go back to LondonMiddx
    New Senior Team Forming - Players Wanted for 2021/22 Hertford Town Youth U12         Ware Lions Current U8s - Goalkeeper Required         Chars Youth U15 (Div One) - Centre Back Required         Welwyn Garden City Youth Hurricanes - U12 - 2021/22 (Premier Division) - Players Wanted         One to One Football Coaching         Cuffley Pumas U13's - Players Required         Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues (Current Division 2) - Outfield Players Wanted         Hertford Town Youth U11 Stags - Players Wanted         Hertford Town Bucks U13's - Outfield Players Wanted    
Go to their Website
Watford Friendly League
2020-2021 Season
Tuesday, 13 April 2021
Match Day :  Sunday, 27 Sep 2020 Sunday, 04 October 2020 Sunday, 11 Oct 2020
Players Suspended
There are 110 matches
U18 - Red Division
4 2 BOREHAMWOOD YOUTH U18 CRUSADERS v SAINT ALBANS CITY U18 CENTRAL
H: E.Ayo  J.Mcintosh  H.O'Brien  R.Tucker  A: C.Cornish  B.Sommerbauer  R.Tucker  J.McVeigh
2 1 WHETSTONE U18 LEOPARDS v BERKHAMSTED RAIDERS U18 RED
H: M.Fordjour(2)  A: H.McHugh  S.Fay  T.Davis
U18 - Blue Division
6 4 ALEXANDRA PARK U18 WEST v AFC SOUTHGATE U18
H: A.De Simone  N.Sofola(4)  B.Vassell  A: S.Grey(2)  M.Oulad-Soukaina  J.Velati  N.Sofola  C.Evans
3 2 SAINT ALBANS CITY U18 EAST v CROXLEY GREEN U18 WHITE
 P. Russo
H: H.Jenkins  T.Merritt  A.Samsami  A: J.Kissane(2)  D.Soryano
U18 - Green Division
2 6 ALEXANDRA PARK U18 UNITED v CASSIOBURY RANGERS U18 CLARETS
H: L.Kolaru(2)  A: L.Gordon(2)  N.Page(3)  O.Roach  L.Kolaru  P.Mckeown
0 7 OMONIA YOUTH U18 GOLD v AC FINCHLEY U18 WEST
 N. Nicolaou
 A: S.Hussey(3)  G.Katz-Kaye(3)  N.Smith  M.Vassiliou  D.Gaughan
U16 - Red Division
5 1 HARROW STARS YOUTH U16 v BOREHAMWOOD YOUTH U16 KNIGHTS
H: A.Chemali  J.Duncan  R.Hay  T.Mcleod  D.Osei-Wusu  A: B.O'Flynn  T.Mcleod  R.Ashenden
4 1 OMONIA YOUTH U16 GOLD v AC FINCHLEY U16 NORTH
H: K.Georgiou  L.Georgiou  C.Poyraz  B.Sumsion  A: N.Morrison  B.Sumsion  S.Ward
U16 - White Division
4 1 OMONIA YOUTH U16 WHITE v ENFIELD TOWN YOUTH FC U16
 N. Nicolaou
H: N.Allen  E.Nacakgedigi(2)  S.Raia  A: K.Page  S.Raia  A.Salvador
U16 - Blue Division
2 1 BOREHAMWOOD YOUTH U16 CRUSADERS v EDMONTON RANGERS U16 SHARKS
 H. Davis
H: G.Bates  H.Gradage  A: M.Kushoglu  H.Pollecutt  M.Kushoglu
12 1 HGS ACADEMY U16 DYNAMO v BOREHAMWOOD YOUTH U16 TEMPLARS
 N. Lakeland
H: H.Brand  O.Grantley(2)  B.Hanouka  H.Leek  L.Levene  H.Murphy  OG  B.Rickless  M.Socker(3)  A: H.Fonti  M.Socker  S.Antoniou
U15 - Red Division
3 1 ENFIELD RANGERS U15 WHITE v AC FINCHLEY U15 SOUTH
H: M.Fogbola  U.Tyrell(2)  A: S.Photi  U.Tyrell  G.Mezzomo
0 2 NORTHWOOD U15 RED v WEST HERTS YOUTH U15 LIONS
 J. Mbisa
 A: I.Romero  J.Thompson  J.Thompson
U15 - Blue Division
2 1 GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U15 SANTOS v ENFIELD TOWN YOUTH FC U15
H: D.Mpunga  E.Tucker  A: M.Moule  T.Seear
3 1 HARROW STARS YOUTH U15 v HAMPSTEAD U15
 J. Berger
H: U.Bilaj  A.Osoble(2)  A: N.Sorene  R.Ganatra
0 3 SAINT ALBANS CITY U15 SOUTH v APB FC BARNET U15 RAMS
 G. Coakley
 A: F.Baker-Gorton(3)
U15 - Green Division
4 0 OAKHILL TIGERS U15 FALCONS v ENFIELD RANGERS U15 BLACK
 J. Halperin
H: R.Haque  F.Haryott  K.Pishtikou(2)  K.Pishtikou  Y.Yaman
U15 - Yellow Division
6 1 NORTHWOOD U15 WHITE v ALYTH BELSIZE U15 BLACK
 M. DAVIES
H: B.Barry  N.Seevaratnam  T.Wheeler(4)  A: L.Marcus  C.Barber
U14 - Red Division
1 6 OMONIA YOUTH U14 GREEN v SAINT ALBANS CITY U14 ORIENT
 P. Fuller
H: J.Gordon  A: T.Gerber  A.Hails  O.Jay  L.Lepley  O.Noble  E.Purple  C.Johnson  O.Noble
U14 - White Division
8 4 ENFIELD TOWN YOUTH FC U14 v HARVESTERS U14 SOUTH
 T. Matthews-Gill
H: P.De Oliveria(3)  H.Ikaka(3)  J.Leitao(2)  A: J.Gavin(3)  E.Oba  P.De Oliveria  J.Gavin
U14 - Blue Division
4 4 AEK YOUTH FC U14 BLACK v NORTHWOOD U14 RED
 C. Vincent-Smith
H: S.Bal  B.Khwaja(2)  K.Meesaq  A: J.Dimmock(2)  H.Myring  A.Pearson  L.Prokopiou  M.Tannian
3 0 HINTON & FINCHLEY U14 HEROES v WEST HERTS YOUTH U14 STAGS
H: K.Mustafa  K.Regent(2)  A.Ekkeshis  H.Holt
U14 - Green Division
0 8 LONDON COLNEY COLTS U14 BLUE v WHETSTONE U14 LIONS
 A: R.Dove(5)  M.Kowalzyk  S.Morrow  C.Wilson  A.Bytyci
U14 - Yellow Division
10 0 HINTON & FINCHLEY U14 STARS v OMONIA YOUTH U14 GOLD
H: J.Grant(2)  L.Kalia  J.Kraven  N.Marougkas(3)  O.Maurice  A.Nasimi(2)  M.Shaw  M.Abdurrahimzai
U13 - Red Division
1 1 NORTHWOOD U13 BLACK v COLNEY HEATH U13 HARRIERS
H: J.Wright  A: T.Patel  H.Azar  F.Moczarny
10 2 NORTHWOOD U13 RED v HARVESTERS U13 NORTH
H: T.Faleye(3)  Z.Hambury(4)  T.Salaghishvili  M.Telemachou  A: O.Baker  H.Ball  A.Hart  A.Riddell
U13 - White Division
8 4 AFC SOUTHGATE U13 DRAGONS v NORTHWOOD U13 WHITE
H: B.Hakimi  M.Kasap  O.Martinez(2)  D.Stefanov  D.Voynov(3)  A: H.Gough(2)  R.Griggs  Z.Shodeinde  D.Voynov  S.Jones
3 3 ENFIELD RANGERS U13 GREEN v OAKHILL TIGERS U13 RAIDERS
 J. Bailey
H: R.Bala(2)  H.Lort  A: M.Constantinou(2)  K.Kot  T.Ray  M.Constantinou
11 0 HARROW STARS YOUTH U13 v WINGATE & FINCHLEY U13 BLUE
 J. Berger
H: D.Alamyar(2)  O.Carroll  D.Florea(5)  S.Paul  E.Phillips  A.Rahimi  A.Kaaku  J.Carmona
U13 - Blue Division
6 1 BOREHAMWOOD YOUTH U13 CRUSADERS v AC FINCHLEY U13 WEST
 H. Davis
H: A.Bytyci(3)  A.Digiovanna(2)  D.Duff  A: J.Will  A.Gates  L.Lass
9 0 HINTON & FINCHLEY U13 LEGENDS v APB FC BARNET U13 RAMS
H: T.Abbey(3)  J.Ahmed  T.Radley(4)  V.Redondo  T.Radley  J.Lyons
3 2 OMONIA YOUTH U13 WHITE v ALEXANDRA PARK U13 SOUTH
H: T.Holloway(2)  N.Klitou  A: J.Thompson(2)  A.Artemiou  J.Thompson
U13 - Green Division
H - EDMONTON UNITED U13 v BOREHAMWOOD YOUTH U13 KNIGHTS [ Home Win was awarded ]
5 3 ENFIELD TOWN YOUTH FC U13 v OAKHILL TIGERS U13 WARRIORS
H: C.Ellis  R.Rhatigan  D.Solo(3)  A: Z.Bindon-Goss  N.Dunbar  S.Haryott  K.Johnson
2 4 LONDON COLNEY COLTS U13 BLUE v BELSTONE YOUTH FC U13
 P. Ferrier
H: E.Byrne  D.Day  A: K.Langleben  O.Merson(2)  V.Sellathura  A.Panto
4 2 SAINT ALBANS CITY U13 VICTORIA v WHETSTONE U13 TIGERS
 A. Raath
H: A.Holsborough(2)  A.Keigher  L.Ward  A: M.Beale(2)  A.Holsborough  D.Cassidy
U13 - Yellow Division
2 5 WEST HERTS YOUTH U13 STAGS v HINTON & FINCHLEY U13 HEROES
H: D.Preusse(2)  A: T.Dedei  E.Earnshaw  L.Rosenberg(2)  L.Zanetta  D.Preusse  D.Rogers
U13 - Purple Division
6 4 BUSHEY RANGERS U13 v AFC SOUTHGATE U13 KNIGHTS
H: L.Ayisi  J.Cerelo(5)  A: A.Aiuto  L.Menato  A.Peposhi  K.Vishev  L.Ayisi  L.Menato
U12 - Red Division
9 1 OAKLAND WOLVES U12 v APB FC BARNET U12 RAMS
H: M.Glowacki(3)  E.Obeng  O.Roe  W.Stone(3)  R.Tuffnell  A: F.Mckinney  A.Rolph  S.Chamberlain
U12 - White Division
6 4 BERKHAMSTED RAIDERS U12 RED v WEST HERTS YOUTH U12 STAGS
H: O.Cooley  O.Milnes(2)  R.Sales(3)  A: H.De Melo  OG  L.Sgambati(2)  R.Sales  A.Holt
H - GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U12 SANTOS v ENFIELD TOWN YOUTH FC U12 [ Home Win was awarded ]
H: A.Goodson  B.Pines  A: P.Stachow  A.Ouattara  A.Konstantinos
U12 - Blue Division
1 10 EDMONTON RANGERS U12 COUGARS v AC FINCHLEY U12 SOUTH
 B. Woolf
H: G.Koledarov  A: D.Cresci(4)  J.Lomasney  O.Neighbour-Wright(2)  L.Steiger(3)  A.Ikegwnuonu  L.Melinte
1 1 SAINT ALBANS CITY U12 SOUTH v ENFIELD RANGERS U12 GREEN
H: J.Roberts  A: D.Akowuah  D.Akowuah
U12 - Green Division
3 1 AC FINCHLEY U12 EAST v OAKHILL TIGERS U12 SHARKS
 J. Lederman
H: D.Malde(3)  C.Mallach  A: S.Joyce  H.Ngwaziem  S.Joyce
H - BUSHEY RANGERS U12 v BOREHAMWOOD YOUTH U12 CRUSADERS [ Home Win was awarded ]
 C. cousens
1 3 HINTON & FINCHLEY U12 LEGENDS v PRO FOOTBALL LONDON U12
H: K.Seon  A: M.Okonu(2)  R.Yanover  N.Eastwood
2 3 NORTHWOOD U12 WHITE v WOODYS & EBOGS FC U12 VAPORS
H: B.Clements  A: J.Lee  D.Mustafa  C.Santos  H.Mole  L.Skapoullis
U12 - Yellow Division
0 2 ALEXANDRA PARK U12 WEST v BOREHAMWOOD 2000 U12
 A: H.Crucefix  R.Manning  A.Lake  D.McGuinness
3 2 BOREHAMWOOD YOUTH U12 KNIGHTS v HINTON & FINCHLEY U12 STARS
H: A.Janaarthanan  K.Ryan(2)  A: S.Bradburn  S.Moss  K.Ryan  L.Agaev
17 1 HARROW STARS YOUTH U12 v LONDON COLNEY YOUTH FC U12 PANTHERS
H: A.Abdulkadir(2)  T.Abe(4)  B.Garth  M.Headley(5)  M.Hotea(2)  F.Moczarny  B.Torcatu(2)  A: T.Friend  J.Nash  M.Hotea
U12 - Purple Division
7 2 OAKHILL TIGERS U12 TORNADOS v HINTON & FINCHLEY U12 HEROES
H: E.Coulon(3)  Z.Deen  M.Phillips  D.Williams(2)  A: L.Athanasi  A.Lokat  D.Williams  A.Lokat
U11 - Red Division
Played ENFIELD RANGERS U11 WHITE v WINGATE & FINCHLEY U11 WHITE
Played LONDON COLNEY COLTS U11 REDS v APB FC BARNET U11 RAMS
Played NORTHWOOD U11 RED v GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U11 SANTOS
 A. Peters
Played WINGATE & FINCHLEY U11 BLUE v AC FINCHLEY U11 SOUTH
U11 - White Division
Played ENFIELD RANGERS U11 BLACK v WHETSTONE U11 LIONS
 Z. Simon
Played ENFIELD TOWN YOUTH FC U11 WHITE v EDGWARE TOWN FC U11
Played NORTHWOOD U11 BLUE v ALEXANDRA PARK U11 NORTH
 A. Brickman
Played OAKLAND WOLVES U11 v LONDON COLNEY COLTS U11 WHITES
 V. Schelhase
Played OMONIA YOUTH U11 WHITE v HARVESTERS U11 LEOPARDS
U11 - Blue Division
Played AC FINCHLEY U11 WEST v OAKHILL TIGERS U11 PANTHERS
Played HARROW STARS YOUTH U11 v ALEXANDRA PARK U11 WEST
Played NORTHWOOD U11 WHITE v HINTON & FINCHLEY U11 LEGENDS
 A. Brickman
U11 - Green Division
Played ENFIELD TOWN YOUTH FC U11 BLUE v SAINT ALBANS CITY U11 CENTURIONS
U11 - Yellow Division
Played ALYTH BELSIZE U11 v BOREHAMWOOD YOUTH U11 CRUSADERS
 J. Skinner
Played PRO FOOTBALL LONDON U11 v WHETSTONE U11 TIGERS
U10 Bobby Moore
Played GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U10 SANTOS v ENFIELD RANGERS U10 GREEN
Played LONDON COLNEY COLTS U10 BLUE v WINGATE & FINCHLEY U10 WHITE
Played WEST HERTS YOUTH U10 STAGS v APB FC BARNET U10 RAMS
U10 Bobby Charlton
Played ENFIELD RANGERS U10 BLACK v NORTHWOOD U10 RED
Played HGS ACADEMY U10 RAIDERS v ENFIELD TOWN YOUTH FC U10
Played HINTON & FINCHLEY U10 STARS v BOREHAMWOOD YOUTH U10 CRUSADERS
U10 Gordon Banks
Played CROXLEY GREEN U10 BLACK v NORSEMEN U10
Played HARROW STARS YOUTH U10 v BUSHEY RANGERS U10
Played WINGATE & FINCHLEY U10 BLUE v APB FC BARNET U10 RAIDERS
U10 Stanley Matthews
Played BOREHAMWOOD YOUTH U10 TEMPLARS v ALEXANDRA PARK U10 NORTH
Played ENFIELD RANGERS U10 WHITE v CROXLEY GREEN U10 WHITE
Played GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U10 FLAMENGO v BOREHAMWOOD YOUTH U10 KNIGHTS
Played LONDON COLNEY YOUTH FC U10 PUMAS v BOREHAMWOOD 2000 U10 RED
Played WHETSTONE U10 JAGUARS v GO STARS U10
U10 Geoff Hurst
Played ALYTH BELSIZE U10 v HINTON & FINCHLEY U10 LEGENDS
U09 Camelot
Played AC FINCHLEY U09 NORTH v APB FC BARNET U09 RAMS
Played BELSIZE PARK U09 REDS v WHETSTONE U09 LIONS
Played BELSTONE YOUTH FC U09 RED v WINGATE & FINCHLEY U09 WHITE
Played SAINT ALBANS CITY U09 v HGS ACADEMY U09 RAIDERS
Played WINGATE & FINCHLEY U09 YELLOW v GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U09 SANTOS
U09 Captain Hook
Played ALEXANDRA PARK U09 NORTH v LONDON COLNEY COLTS U09 RED
Played ENFIELD TOWN YOUTH FC U09 YELLOW v HINTON & FINCHLEY U09 STARS
Played NORTHWOOD U09 RED v LONDON COLNEY COLTS U09 WHITES
U09 Robin Hood
Played HINTON & FINCHLEY U09 LEGENDS v BOREHAMWOOD YOUTH U09 CRUSADERS
Played NORTHWOOD U09 WHITE v AC FINCHLEY U09 WEST
Played OAKHILL TIGERS U09 EAGLES v EDMONTON RANGERS U09 EAGLES
U09 Peter Pan
Played PRO FOOTBALL LONDON U09 MAGIC v OMONIA YOUTH U09 SILVER
U09 Inter Group Friendlies
Played NORTHWOOD U09 BLUE v PRO FOOTBALL LONDON U09 WIZARDS
Played WINGATE & FINCHLEY U09 BLUE v WHETSTONE U09 TIGERS
U08 Billy Bear
Played AC FINCHLEY U08 SOUTH v APB FC BARNET U08 RAMS
Played ENFIELD RANGERS U08 GREEN v SAINT ALBANS CITY U08 NORTH
U08 Captain Croc
Played ALEXANDRA PARK U08 NORTH v LONDON COLNEY COLTS U08 WHITES
Played HINTON & FINCHLEY U08 HEROES v WHETSTONE U08 PUMAS
Played NORTHWOOD U08 RED v HARVESTERS U08 FALCONS
U08 Cheeky Monkey
Played GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U08 FLAMENGO v LONDON COLNEY YOUTH FC U08 LIONS
U08 Freddie Fox
Played HINTON & FINCHLEY U08 STARS v NORTHWOOD U08 WHITE
Played WINGATE & FINCHLEY U08 WHITE v ENFIELD RANGERS U08 BLACK
U08 Rory Tiger
Played BUSHEY RANGERS U08 v BOREHAMWOOD YOUTH U08 CRUSADERS
Played HARVESTERS U08 EAGLES v WOODYS & EBOGS FC U08 VAPORS
U08 Inter Group Friendlies
Played AC FINCHLEY U08 NORTH v HGS ACADEMY U08 RAIDERS
U07 Cyril Squirrel
Played LONDON COLNEY COLTS U07 BLUES v HGS ACADEMY U07 RAIDERS
U07 Jerry Giraffe
Played AC FINCHLEY U07 SOUTH v NORTHWOOD U07 RED
Played HARVESTERS U07 GALAXY v ENFIELD TOWN YOUTH FC U07
U07 Sidney Seagull
Played HARVESTERS U07 STARS v WINGATE & FINCHLEY U07 WHITE
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 04 October 2020 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 04 October 2020.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
U18R
1. AC FINCHLEY U18 - U17 WEST
2. ALEXANDRA PARK U18 CENTRAL
3. ALEXANDRA PARK U18 EAST
4. EDMONTON RANGERS U18 COBRAS
5. HARVESTERS U18 SOUTH
6. SAINT ALBANS CITY U18 SOUTH
U18W
7. AEK YOUTH FC U18 BLACK
8. ENFIELD RANGERS U18
9. ENFIELD TOWN YOUTH FC U18
10. HMH U18 GALAXY
11. OAKHILL TIGERS U18 PREDATORS
12. WHETSTONE U18 JAGUARS
U18B
13. HENDON UNITED U18 ROVERS
14. HMH U18 FOXES
15. MACCABI LONDON FC U18 BLUE
16. NORTHWOOD U18 RED
U18G
17. ALDENHAM EXCEL U18 EAGLES
18. ALEXANDRA PARK U18 NORTH
19. BELSTONE YOUTH FC U18 RED
20. HGS ACADEMY U18 RANGERS
21. HMH U18 PANTHERS
22. MACCABI LONDON FC U18 RED
23. OMONIA YOUTH U18 GREEN
U18Y
24. AC FINCHLEY U18 NORTH
25. AEK YOUTH FC U18 GOLD
26. ALDENHAM EXCEL U18 RAPTORS
27. ALEXANDRA PARK U18 SOUTH
28. BELSTONE YOUTH FC U18 BLACK
29. HENDON UNITED U18 BLUE
30. HINTON & FINCHLEY U18
31. HMH U18 TIGERS
32. NORSEMEN U18
33. OMONIA YOUTH U18 WHITE
U16R
34. BELSTONE YOUTH FC U16
35. COLNEY HEATH U16 HARRIERS
36. HARVESTERS U16 NORTH
37. HINTON & FINCHLEY U16
38. OAKLAND WOLVES U16
U16W
39. GFA ENFIELD U16 LIONS
40. HENDON UNITED U16 WHITE
41. HMH U16 JUNIORS
42. MACCABI LONDON FC U16 BLUE
43. NORTHWOOD U16 RED
44. TURNSTYLES U16
45. WHETSTONE U16 PANTHERS
46. WINGATE & FINCHLEY U16 WHITE
U16B
47. HARVESTERS U16 SOUTH
48. HMH U16 GALAXY
49. LONDON COLNEY YOUTH FC U16 LIONS
50. MACCABI LONDON FC U16 WHITE
51. NORTH WEST LONDON JETS U16
52. OMONIA YOUTH U16 SILVER
U16G
53. ALEXANDRA PARK U16 NORTH-WEST
54. ALEXANDRA PARK U16 SOUTH
55. BUSHEY RANGERS U16
56. HADLEY RANGERS U16
57. HGS ACADEMY U16 TIGERS
58. HMH U16 ALL STARS
59. SAINT GREGORYS UNITED U16
60. WHETSTONE U16 LIONS
U15R
61. BOREHAMWOOD YOUTH U15 CRUSADERS
62. PRO FOOTBALL LONDON U15 WIZARDS
U15W
63. BELSTONE YOUTH FC U15
64. BLOOMSBURY FOOTBALL U15
65. OMONIA YOUTH U15 GOLD
66. OMONIA YOUTH U15 SILVER
67. WEST HERTS YOUTH U15 STAGS
68. WHETSTONE U15 JAGUARS
69. WHETSTONE U15 PUMAS
U15B
70. AC FINCHLEY U15 WEST
71. HMH U15 DYNAMO
72. HMH U15 WANDERERS
73. MILL HILL YOUTH U15
U15G
74. BUSHEY RANGERS U15
75. EDGWARE TIGERS U15
76. EDMONTON RANGERS U15 LIONS
77. HARVESTERS U15 SOUTH
78. MACCABI LONDON FC U15 BLUE
79. PRO FOOTBALL LONDON U15 MAGIC
80. WEST HERTS YOUTH U15 BUCKS
81. WHETSTONE U15 PANTHERS
U15Y
82. ALEXANDRA PARK U15 SOUTH
83. CASSIOBURY RANGERS U15 CLARETS
84. ENFIELD RANGERS U15 GREEN
85. GFA ENFIELD U15 LIONS
86. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U15 FLAMENGO
87. OAKHILL TIGERS U15 PUMAS
U14R
88. AC FINCHLEY U14 WEST
89. ALEXANDRA PARK U14 SOUTH
90. BERKHAMSTED RAIDERS U14 RED
91. BOREHAMWOOD YOUTH U14 TEMPLARS
92. HARVESTERS U14 NORTH
93. MACCABI LONDON FC U14 WHITE
U14W
94. ALEXANDRA PARK U14 NORTH
95. BELSTONE YOUTH FC U14
96. CROXLEY GREEN U14 BLACK
97. EDMONTON RANGERS U14 DRAGONS
98. HINTON & FINCHLEY U14 LEGENDS
99. MACCABI LONDON FC U14 BLUE
U14B
100. AC FINCHLEY U14 NORTH
101. HADLEY RANGERS U14
102. SAINT ALBANS CITY U14 SPARTANS
103. WOODYS & EBOGS FC U14 PHANTOMS
U14G
104. BOREHAMWOOD YOUTH U14 CRUSADERS
105. HENDON UNITED U14 RED
106. MACCABI LONDON FC U14 GOLD
107. OMONIA YOUTH U14 WHITE
108. TURNSTYLES U14
109. WHETSTONE U14 COUGARS
U14Y
110. BOREHAMWOOD YOUTH U14 KNIGHTS
111. HENDON UNITED U14
112. HENDON UNITED U14 GREEN
113. HMH U14 PANTHERS
114. HMH U14 PUMAS
115. WOODYS & EBOGS FC U14 MECURIALS
U13R
116. EDMONTON RANGERS U13 FOXES
117. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U13 SANTOS
118. WHETSTONE U13 PUMAS
119. WINGATE & FINCHLEY U13 WHITE
U13W
120. GFA ENFIELD U13 LIONS
121. LONDON COLNEY COLTS U13 REDS
122. MACCABI LONDON FC U13 BLUE
123. OMONIA YOUTH U13 GOLD
U13B
124. EDMONTON RANGERS U13 TIGERS
125. HENDON UNITED U13 GREEN
126. MACCABI LONDON FC U13 RED
U13G
127. COLNEY HEATH U13 MAGPIES
128. HGS ACADEMY U13 TIGERS
129. HMH U13 WOLVES
U13Y
130. AC FINCHLEY U13 SOUTH
131. EDGWARE TIGERS U13
132. HADLEY RANGERS U13
133. HARVESTERS U13 EAST
134. HINTON & FINCHLEY U13 STARS
135. HMH U13 GALAXY
136. NORTHWOOD U13 BLUE
137. WHETSTONE U13 LEOPARDS
U13P
138. CASSIOBURY RANGERS U13 CLARETS
139. GFA ENFIELD U13 TIGERS
140. HMH U13 AVENGERS
141. HMH U13 TIGERS
142. MACCABI LONDON FC U13 GOLD
143. OMONIA YOUTH U13 GREEN
U12R
144. EDGWARE TOWN FC U12 RED
145. HARVESTERS U12 NORTH
146. LONDON COLNEY COLTS U12 BLUE
147. MACCABI LONDON FC U12 WHITE
148. SAINT ALBANS CITY U12 WEST
149. WHETSTONE U12 PANTHERS
150. WHETSTONE U12 PUMAS
151. WINGATE & FINCHLEY U12 WHITE
U12W
152. ENFIELD RANGERS U12 BLACK
153. GFA ENFIELD U12 LIONS
154. MACCABI LONDON FC U12 BLUE
155. SAINT ALBANS CITY U12 EAST
156. SAINT ALBANS CITY U12 NORTH
157. WHETSTONE U12 TIGERS
158. WINGATE & FINCHLEY U12 BLUE
U12B
159. EDGWARE TOWN FC U12 BLUE
160. HARVESTERS U12 SOUTH
161. HMH U12 HAWKS
162. LONDON COLNEY COLTS U12 REDS
163. NORTHWOOD U12 RED
164. OMONIA YOUTH U12 WHITE
165. WHETSTONE U12 LIONS
U12G
166. AEK YOUTH FC U12 EAGLES
167. ALEXANDRA PARK U12 NORTH
168. MACCABI LONDON FC U12 GREEN
169. NORTH WEST LONDON JETS U12
U12Y
170. HMH U12 EAGLES
171. HMH U12 FALCONS
172. MACCABI LONDON FC U12 YELLOW
173. OMONIA YOUTH U12 GREEN
174. WHETSTONE U12 LEOPARDS
U12P
175. AC FINCHLEY U12 WEST
176. ALEXANDRA PARK U12 SOUTH
177. HENDON UNITED U12 BLUE
178. HMH U12 HARRIERS
179. LONDON COLNEY YOUTH FC U12 TIGERS
180. MACCABI LONDON FC U12 BLACK
181. OMONIA YOUTH U12 GOLD
182. TURNSTYLES U12
183. WHETSTONE U12 JAGUARS
U11R
184. AC FINCHLEY U11 NORTH
185. HGS ACADEMY U11 RAIDERS
186. HGS ACADEMY U11 REBELS
187. LONDON COLNEY COLTS U11 BLUE
U11W
188. HENDON UNITED U11 SILVER
189. HGS ACADEMY U11 REBELS
190. HGS ACADEMY U11 VIPERS
191. HINTON & FINCHLEY U11 HEROES
192. HINTON & FINCHLEY U11 STARS
193. MACCABI LONDON FC U11 RED
U11B
194. BUSHEY RANGERS U11
195. CROXLEY GREEN U11 WHITE
196. ENFIELD RANGERS U11 GREEN
197. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U11 FLAMENGO
198. HENDON UNITED U11 MAUVE
199. HGS ACADEMY U11 VIPERS
200. HINTON & FINCHLEY U11 HEROES
201. HINTON & FINCHLEY U11 STARS
202. MACCABI LONDON FC U11 GOLD
203. NORSEMEN U11
204. WEST HERTS YOUTH U11 STAGS
U11G
205. BOREHAMWOOD 2000 U11
206. CROXLEY GREEN U11 WHITE
207. EDMONTON RANGERS U11 FALCONS
208. ENFIELD RANGERS U11 GREEN
209. GFA ENFIELD U11 SALAMIS
210. HENDON UNITED U11 MAUVE
211. HINTON & FINCHLEY U11 HOTSHOTS
212. MACCABI LONDON FC U11 YELLOW
213. NORSEMEN U11
214. OMONIA YOUTH U11 GREEN
215. SAINT ALBANS CITY U11 EAST
216. WHETSTONE U11 PANTHERS
U11Y
217. ALEXANDRA PARK U11 SOUTH
218. APB FC BARNET U11 RAIDERS
219. BOREHAMWOOD 2000 U11
220. CROXLEY GREEN U11 WHITE
221. GFA ENFIELD U11 SALAMIS
222. GO STARS U11
223. HINTON & FINCHLEY U11 HOTSHOTS
224. HMH U11 ATHLETICO
225. LONDON COLNEY YOUTH FC U11 LIONS
226. LONDON COLNEY YOUTH FC U11 PUMAS
227. MACCABI LONDON FC U11 ORANGE
228. SAINT ALBANS CITY U11 EAST
IGF
229. CROXLEY GREEN U11 WHITE
230. ENFIELD RANGERS U11 GREEN
231. HENDON UNITED U11 SILVER
232. HGS ACADEMY U11 REBELS
233. HGS ACADEMY U11 VIPERS
234. HINTON & FINCHLEY U11 STARS
235. HMH U11 ATHLETICO
236. MACCABI LONDON FC U11 ORANGE
U10SY
237. AC FINCHLEY U10 NORTH
238. EDGWARE TOWN FC U10
239. LONDON COLNEY COLTS U10 REDS
240. MACCABI LONDON FC U10 BLUE
241. MACCABI LONDON FC U10 WHITE
242. WHETSTONE U10 PANTHERS
243. WHETSTONE U10 TIGERS
244. WOODYS & EBOGS FC U10 VAPORS
U10SW
245. AC FINCHLEY U10 NORTH
246. EDMONTON RANGERS U10 SCORPIONS
247. HARVESTERS U10 WOLVES
248. LONDON COLNEY COLTS U10 REDS
249. MACCABI LONDON FC U10 GREEN
250. RAP-AID YOUTH U10 LIONS
251. WHETSTONE U10 PANTHERS
252. WHETSTONE U10 TIGERS
10SPA
253. AC FINCHLEY U10 SOUTH
254. ALDENHAM EXCEL U10
255. EDMONTON RANGERS U10 SCORPIONS
256. HARVESTERS U10 PANTHERS
257. LONDON COLNEY YOUTH FC U10 LIONS
258. OMONIA YOUTH U10 GOLD
259. WHETSTONE U10 LIONS
U10SG
260. AC FINCHLEY U10 NORTH-EAST
261. ALEXANDRA PARK U10 SOUTH
262. MACCABI LONDON FC U10 GOLD
263. WHETSTONE U10 PUMAS
U10GH
264. AC FINCHLEY U10 WEST
265. ALEXANDRA PARK U10 SOUTH
266. LONDON COLNEY COLTS U10 WHITES
267. MACCABI LONDON FC U10 BLACK
268. MACCABI LONDON FC U10 SILVER
269. NORTHWOOD U10 WHITE
270. OMONIA YOUTH U10 GREEN
271. OMONIA YOUTH U10 WHITE
272. WHETSTONE U10 PUMAS
273. WOODYS & EBOGS FC U10 PHANTOMS
Frn
274. AC FINCHLEY U10 NORTH
275. AC FINCHLEY U10 NORTH-EAST
276. AC FINCHLEY U10 SOUTH
277. AC FINCHLEY U10 WEST
278. ALDENHAM EXCEL U10
279. ALEXANDRA PARK U10 SOUTH
280. EDGWARE TOWN FC U10
281. EDMONTON RANGERS U10 SCORPIONS
282. HARVESTERS U10 PANTHERS
283. HARVESTERS U10 WOLVES
284. LONDON COLNEY COLTS U10 REDS
285. LONDON COLNEY COLTS U10 WHITES
286. LONDON COLNEY YOUTH FC U10 LIONS
287. MACCABI LONDON FC U10 BLACK
288. MACCABI LONDON FC U10 BLUE
289. MACCABI LONDON FC U10 GOLD
290. MACCABI LONDON FC U10 GREEN
291. MACCABI LONDON FC U10 SILVER
292. MACCABI LONDON FC U10 WHITE
293. NORTHWOOD U10 WHITE
294. OMONIA YOUTH U10 GOLD
295. OMONIA YOUTH U10 GREEN
296. OMONIA YOUTH U10 WHITE
297. RAP-AID YOUTH U10 LIONS
298. WHETSTONE U10 LIONS
299. WHETSTONE U10 PANTHERS
300. WHETSTONE U10 PUMAS
301. WHETSTONE U10 TIGERS
302. WOODYS & EBOGS FC U10 PHANTOMS
303. WOODYS & EBOGS FC U10 VAPORS
U9C
304. MACCABI LONDON FC U09 WHITE
305. NORTHWOOD U09 BLACK
U9CH
306. ENFIELD RANGERS U09 GREEN
307. HARVESTERS U09 GRASSHOPPERS
308. HGS ACADEMY U09 VIPERS
309. MACCABI LONDON FC U09 GOLD
310. MACCABI LONDON FC U09 WHITE
311. OMONIA YOUTH U09 WHITE
312. WHETSTONE U09 PUMAS
313. WOODYS & EBOGS FC U09 VAPORS
U9HP
314. ALDENHAM EXCEL U09
315. ALEXANDRA PARK U09 SOUTH
316. ALEXANDRA PARK U09 WEST
317. APB FC BARNET U09 RAIDERS
318. BUSHEY RANGERS U09
319. ENFIELD TOWN YOUTH FC U09 WHITE
320. HARVESTERS U09 SCORPIONS
321. LONDON COLNEY COLTS U09 BLUE
322. MACCABI LONDON FC U09 GOLD
323. OMONIA YOUTH U09 WHITE
324. WHETSTONE U09 PUMAS
325. WOODYS & EBOGS FC U09 VAPORS
U9RH
326. ALEXANDRA PARK U09 WEST
327. BOREHAMWOOD YOUTH U09 KNIGHTS
328. BUSHEY RANGERS U09
329. ENFIELD TOWN YOUTH FC U09 BLUE
330. LONDON COLNEY YOUTH FC U09 JAGUARS
331. NORSEMEN U09
332. OMONIA YOUTH U09 GOLD
333. WHETSTONE U09 JAGUARS
U9PP
334. BOREHAMWOOD YOUTH U09 KNIGHTS
335. ENFIELD RANGERS U09 BLACK
336. GO STARS U09
337. HINTON & FINCHLEY U09 HEROES
338. LONDON COLNEY YOUTH FC U09 LIONS
339. NORSEMEN U09
340. OMONIA YOUTH U09 GOLD
341. OMONIA YOUTH U09 GREEN
342. RAP-AID YOUTH U09 EAGLET'S
343. TURNSTYLES U09 BLACK
U9Frn
344. ALDENHAM EXCEL U09
345. ALEXANDRA PARK U09 SOUTH
346. ALEXANDRA PARK U09 WEST
347. APB FC BARNET U09 RAIDERS
348. BOREHAMWOOD YOUTH U09 KNIGHTS
349. BUSHEY RANGERS U09
350. ENFIELD RANGERS U09 BLACK
351. ENFIELD RANGERS U09 GREEN
352. ENFIELD TOWN YOUTH FC U09 BLUE
353. ENFIELD TOWN YOUTH FC U09 WHITE
354. GO STARS U09
355. HARVESTERS U09 GRASSHOPPERS
356. HARVESTERS U09 SCORPIONS
357. HGS ACADEMY U09 VIPERS
358. HINTON & FINCHLEY U09 HEROES
359. LONDON COLNEY COLTS U09 BLUE
360. LONDON COLNEY YOUTH FC U09 JAGUARS
361. LONDON COLNEY YOUTH FC U09 LIONS
362. MACCABI LONDON FC U09 GOLD
363. MACCABI LONDON FC U09 WHITE
364. NORSEMEN U09
365. NORTHWOOD U09 BLACK
366. OMONIA YOUTH U09 GOLD
367. OMONIA YOUTH U09 GREEN
368. OMONIA YOUTH U09 WHITE
369. TURNSTYLES U09 BLACK
370. WHETSTONE U09 JAGUARS
371. WHETSTONE U09 PUMAS
372. WOODYS & EBOGS FC U09 VAPORS
U8BBG
373. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U08 SANTOS
374. LONDON COLNEY COLTS U08 REDS
375. MACCABI LONDON FC U08 WHITE
U8CCG
376. APB FC BARNET U08 RAIDERS
377. HMH U08 UNITED
378. MACCABI LONDON FC U08 WHITE
U8CM
379. APB FC BARNET U08 RAIDERS
380. BELSIZE PARK U08 BUCKS
381. ENFIELD TOWN YOUTH FC U08
382. MACCABI LONDON FC U08 GOLD
383. OMONIA YOUTH U08 GREEN
384. WHETSTONE U08 LIONS
U8FFG
385. ALEXANDRA PARK U08 SOUTH
386. BELSIZE PARK U08 BUCKS
387. BELSIZE PARK U08 BUCKS-BLACK
388. MACCABI LONDON FC U08 GOLD
389. MACCABI LONDON FC U08 SILVER
390. OMONIA YOUTH U08 GREEN
391. RAP-AID YOUTH U08 TIGERS
392. WHETSTONE U08 LIONS
U8RTG
393. BELSIZE PARK U08 BUCKS-BLACK
394. LONDON COLNEY YOUTH FC U08 PUMAS
395. MACCABI LONDON FC U08 PURPLE
396. MACCABI LONDON FC U08 SILVER
397. NORTHWOOD U08 BLUE
398. OMONIA YOUTH U08 WHITE
399. WHETSTONE U08 JAGUARS
U8IG
400. ALEXANDRA PARK U08 SOUTH
401. APB FC BARNET U08 RAIDERS
402. BELSIZE PARK U08 BUCKS
403. BELSIZE PARK U08 BUCKS-BLACK
404. ENFIELD TOWN YOUTH FC U08
405. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U08 SANTOS
406. HMH U08 UNITED
407. LONDON COLNEY COLTS U08 REDS
408. LONDON COLNEY YOUTH FC U08 PUMAS
409. MACCABI LONDON FC U08 GOLD
410. MACCABI LONDON FC U08 PURPLE
411. MACCABI LONDON FC U08 SILVER
412. MACCABI LONDON FC U08 WHITE
413. NORTHWOOD U08 BLUE
414. OMONIA YOUTH U08 GREEN
415. OMONIA YOUTH U08 WHITE
416. RAP-AID YOUTH U08 TIGERS
417. WHETSTONE U08 JAGUARS
418. WHETSTONE U08 LIONS
U7CSG
419. AC FINCHLEY U07 NORTH
420. BOREHAMWOOD YOUTH U07 CRUSADERS
421. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U07 SANTOS
422. MACCABI LONDON FC U07 PANTHERS
423. WHETSTONE U07 EAGLES
U7JGG
424. APB FC BARNET U07 RAMS
425. BOREHAMWOOD YOUTH U07 CRUSADERS
426. LONDON COLNEY YOUTH FC U07 LIONS
427. MACCABI LONDON FC U07 LEOPARDS
428. WHETSTONE U07 HARRIERS
U7LLG
429. APB FC BARNET U07 RAIDERS
430. BOREHAMWOOD YOUTH U07 CRUSADERS
431. BUSHEY RANGERS U07
432. LONDON COLNEY COLTS U07 REDS
433. MACCABI LONDON FC U07 LEOPARDS
434. MACCABI LONDON FC U07 PUMAS
435. MACCABI LONDON FC U07 TIGERS
436. WHETSTONE U07 HARRIERS
U7SSG
437. APB FC BARNET U07 RAPTORS
438. BOREHAMWOOD YOUTH U07 CRUSADERS
439. LONDON COLNEY YOUTH FC U07 LIONS
440. MACCABI LONDON FC U07 BUFFALOS
441. MACCABI LONDON FC U07 TIGERS
442. NORTHWOOD U07 WHITE
7IDF
443. AC FINCHLEY U07 NORTH
444. APB FC BARNET U07 RAIDERS
445. APB FC BARNET U07 RAMS
446. APB FC BARNET U07 RAPTORS
447. BOREHAMWOOD YOUTH U07 CRUSADERS
448. BUSHEY RANGERS U07
449. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U07 SANTOS
450. LONDON COLNEY COLTS U07 REDS
451. LONDON COLNEY YOUTH FC U07 LIONS
452. MACCABI LONDON FC U07 BUFFALOS
453. MACCABI LONDON FC U07 LEOPARDS
454. MACCABI LONDON FC U07 PANTHERS
455. MACCABI LONDON FC U07 PUMAS
456. MACCABI LONDON FC U07 TIGERS
457. NORTHWOOD U07 WHITE
458. WHETSTONE U07 EAGLES
459. WHETSTONE U07 HARRIERS