Go back to LondonMiddx
    Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues (Current Division 2) - Outfield Players Wanted         Hertford Town Youth U11 Stags - Players Wanted         Hertford Town Bucks U13's - Outfield Players Wanted         Elite Level Online Football Training    
Go to their Website
Watford Friendly League
2020-2021 Season
Thursday, 04 March 2021
Match Day :  Tuesday, 15 Sep 2020 Sunday, 20 September 2020 Sunday, 27 Sep 2020
Players Suspended
There are 159 matches
U18 - League Cup
3 1 AEK YOUTH FC U18 BLACK v ENFIELD TOWN YOUTH FC U18 [ Round 1 ]
 N. Nicolaou
H: S.Branch(2)  P.Michael  A: D.Antonenka  T.Pritchett  L.Brocklehurst
4 3 ALEXANDRA PARK U18 CENTRAL v EDMONTON RANGERS U18 COBRAS [ Round 1 ]
H: I.Gheewala  S.Maundrill  C.Vaughan(2)  A: L.Ainsworth  K.Daniel  G.Hooper-Greenhill  L.Porter  H.Smith
2 2 BOREHAMWOOD YOUTH U18 CRUSADERS v OAKHILL TIGERS U18 PREDATORS [ Round 1 ] [ Home Win on penalties ]
2-2 FT 3-3 AET 2-1 HOME WIN PENS
H: G.Grange(2)  A: M.Ndambi  G.Travers  S.Hayes  K.Musumbu
4 2 HARVESTERS U18 SOUTH v CROXLEY GREEN U18 WHITE [ Round 1 ]
H: A.Gentle  W.Robinson(2)  M.Tym  A: S.Darr  H.Soames  H.Soames
5 1 SAINT ALBANS CITY U18 CENTRAL v ENFIELD RANGERS U18 [ Round 1 ]
 B. Farrelly
H: J.Hargreaves  J.Penning(3)  M.Roome  A: J.Moulae  J.Hargreaves  P.Johnson
4 1 WHETSTONE U18 JAGUARS v SAINT ALBANS CITY U18 SOUTH [ Round 1 ]
 L. Nicotra
H: S.Kadriu  J.Thornton  H.Wackett(2)  A: W.Brown  A.Barbe  S.Pound
1 4 WHETSTONE U18 LEOPARDS v BERKHAMSTED RAIDERS U18 RED [ Round 1 ]
H: M.Fordjour  A: W.Green(2)  O.Mead(2)  L.Traynor
U18 - Junior League Cup
5 0 ALEXANDRA PARK U18 UNITED v NORSEMEN U18 [ Round 1 ]
H: T.Forkan  J.Holden(2)  OG  D.Parricelli  J.Hallett
U18 - Blue Division
0 1 AFC SOUTHGATE U18 v SAINT ALBANS CITY U18 EAST
 A: W.Pearson  Z.Bowstead
1 1 ALEXANDRA PARK U18 WEST v NORTHWOOD U18 RED
H: C.Lazzazara  A: I.Mahoney  C.Lazzazara  A.Bennett
U18 - Green Division
4 3 ALEXANDRA PARK U18 NORTH v OMONIA YOUTH U18 GREEN
H: F.Cobley  H.Ewing  E.Kessel  F.Wright  A: A.Andreou  L.Halloway  L.O'Sullivan  V.Roberts  E.Stylianou
3 0 CASSIOBURY RANGERS U18 CLARETS v OMONIA YOUTH U18 GOLD
H: C.Botten  K.Busuulwa  D.O'Sullivan  M.Vassiliou
U18 - Yellow Division
2 1 AEK YOUTH FC U18 GOLD v AC FINCHLEY U18 NORTH
H: J.Conway  R.Gazey  A: L.Dozie  R.Gazey
0 2 BELSTONE YOUTH FC U18 BLACK v ALEXANDRA PARK U18 SOUTH
 P. Russo
 A: N.Lawrence  S.Sheldon
2 3 HINTON & FINCHLEY U18 v OMONIA YOUTH U18 WHITE
H: O.Gray  R.Morris  A: A.Elvis  L.Petrou  D.Preece  J.Mellman  L.Coles
U16 - League Cup
6 1 BOREHAMWOOD YOUTH U16 KNIGHTS v WINGATE & FINCHLEY U16 WHITE [ Preliminary Round ]
 A. Debois
H: H.Doyle(2)  N.Obazee  P.Overton  T.Witter(2)  A: W.Gould  T.Witter  E.Cole
6 0 COLNEY HEATH U16 HARRIERS v TURNSTYLES U16 [ Preliminary Round ]
 R. Brown
H: R.Anyszek  M.Foley(2)  K.Gower  J.Lunniss  B.Omotoye  J.Child
0 4 HINTON & FINCHLEY U16 v BELSTONE YOUTH FC U16 [ Preliminary Round ]
 A: H.Dixon  T.El Bzioui  B.Freedman  A.Kaffel  L.Mottram  J.Law
U16 - Junior League Cup
1 4 OMONIA YOUTH U16 SILVER v BOREHAMWOOD YOUTH U16 CRUSADERS [ Preliminary Round ]
 V. Anderson
H: K.Kyriacou  A: M.Fahad  T.Hyde(2)  K.Kyriacou
U16 - Red Division
2 6 AC FINCHLEY U16 NORTH v HARVESTERS U16 NORTH
 F. Calnan
H: M.Roach  S.Ward  A: K.Ibeh(2)  E.Johnson  L.Tashev  L.Watters  C.Young
1 3 OAKLAND WOLVES U16 v OMONIA YOUTH U16 GOLD
H: B.Lloyd  A: L.Georgiou(2)  D.Grant-El  F.Coleman  C.Mousicos
U16 - White Division
2 5 ENFIELD TOWN YOUTH FC U16 v GFA ENFIELD U16 LIONS
H: K.Page  M.Yerlikaya  A: C.Forbes(2)  O.Hearn-Leer  O.Lasku  T.Zurnadji  M.Brown  O.Lasku
2 1 WHETSTONE U16 PANTHERS v OMONIA YOUTH U16 WHITE
H: R.Folkes  A.O Mahoney  A: A.Rosselli  H.O Neill
U16 - Blue Division
5 3 BOREHAMWOOD YOUTH U16 TEMPLARS v HARVESTERS U16 SOUTH
H: A.Woods  K.Yanev(4)  A: B.Eaves  B.Hines  C.Tym  K.Yanev
1 2 LONDON COLNEY YOUTH FC U16 LIONS v EDMONTON RANGERS U16 SHARKS
 M. Woodhams
H: M.Al-Hayek  A: A.Camara(2)  R.Lever  A.Camara
U16 - Green Division
0 11 HADLEY RANGERS U16 v ALEXANDRA PARK U16 SOUTH
 A: A.Dolan  L.Panjwani(4)  O.Paul(3)  H.Trant-John(2)  W.Dean  O.Paul
4 6 SAINT GREGORYS UNITED U16 v ALEXANDRA PARK U16 NORTH-WEST
 M. Ward
H: C.Brady  J.Jennings  R.Scanlon(2)  A: L.Tattal(3)  R.Walsh(2)  J.Whittle  T.O'Connor  L.Tattal
1 1 WHETSTONE U16 LIONS v BUSHEY RANGERS U16
H: A.Peshavaria  A: D.Swift  H.Hayward  A.Kovalcik
U15 - Junior League Cup
6 2 GFA ENFIELD U15 LIONS v GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U15 FLAMENGO [ Preliminary Round ]
H: J.Dome  J.Forbes(3)  J.Grzelka  S.Shipillis  A: S.Ornadec(2)  S.El-Hamri  S.Ornadec
5 0 OAKHILL TIGERS U15 PUMAS v ENFIELD RANGERS U15 GREEN [ Preliminary Round ]
H: S.Essex  C.Gill  C.Philippou(2)  A.Phillips  C.Philippou
U15 - Red Division
1 1 NORTHWOOD U15 RED v BOREHAMWOOD YOUTH U15 CRUSADERS
 J. Mbisa
H: S.Suresh  A: K.Sullivan  C.Wyatt  H.Richens
6 1 WEST HERTS YOUTH U15 LIONS v ENFIELD RANGERS U15 WHITE
 E. Jackson
H: M.Barnes  I.Romero  J.Thompson(4)  A: U.Tyrell  L.Wynne  S.Meager
U15 - White Division
4 1 OMONIA YOUTH U15 SILVER v WHETSTONE U15 PUMAS
H: J.Kangudi  T.Sheth  B.Theodorou-Ney(2)  A: S.Nikodem  K.Cahani  T.Haigh
1 2 WHETSTONE U15 JAGUARS v WEST HERTS YOUTH U15 STAGS
H: Z.Mishcon  A: C.Adu  W.Onley  M.Bannerman-Lloyd  K.Edwards
U15 - Blue Division
3 4 AC FINCHLEY U15 WEST v HARROW STARS YOUTH U15
H: J.Garrity  D.Mcteare  J.Merchan-Nichols  A: U.Bilaj  D.Birtoc  G.Iliev  A.Osoble  M.Sekerci  F.Rasuli
1 3 GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U15 SANTOS v APB FC BARNET U15 RAMS
H: D.Mpunga  A: H.Cook(2)  H.Lim  D.Mpunga
8 2 MILL HILL YOUTH U15 v HAMPSTEAD U15
H: F.Dabrowski  M.Dawson(2)  H.Fewster  S.Golden  J.Portsmouth  T.Slater  R.Talwar  A: N.Sorene(2)  J.McMahon
5 2 SAINT ALBANS CITY U15 SOUTH v ENFIELD TOWN YOUTH FC U15
H: C.Choudhury(4)  L.Lavin  A: M.Moule  H.Yousuf  C.Choudhury
U15 - Green Division
5 0 BUSHEY RANGERS U15 v OAKHILL TIGERS U15 FALCONS
 J. Mbisa
H: K.McEyeson  B.Narroway  D.Richards(2)  O.Stephenson  D.Richards  T.Robinson
1 2 EDMONTON RANGERS U15 LIONS v HARVESTERS U15 SOUTH
H: A.Al-Atmani  A: A.Bentley  L.Townend
1 1 WEST HERTS YOUTH U15 BUCKS v ENFIELD RANGERS U15 BLACK
 N. Jenkins
H: J.Mariconda  A: D.Cardim  R.Junior  J.Laing-Buck
U15 - Yellow Division
4 3 CASSIOBURY RANGERS U15 CLARETS v ALEXANDRA PARK U15 SOUTH
H: S.Amoah  L.Fairey  J.Martin  K.Parker  A: A.Harris  K.Palmer  A.Silk
U14 - Red Division
1 1 ALEXANDRA PARK U14 SOUTH v AC FINCHLEY U14 WEST
H: M.Roxburgh  A: R.De Souza  J.Thorne
3 3 BOREHAMWOOD YOUTH U14 TEMPLARS v OMONIA YOUTH U14 GREEN
 J. Berger
H: V.Drozd  J.Mcintosh  J.Renton  A: T.Efstathiou  A.Nicolaides(2)  J.Mcintosh  C.Johnson
2 2 SAINT ALBANS CITY U14 ORIENT v HARVESTERS U14 NORTH
 M. DAVIES
H: T.Gerber  L.Lepley  A: C.Bolding  S.O'Hare  L.Lepley
U14 - White Division
5 3 ENFIELD TOWN YOUTH FC U14 v EDMONTON RANGERS U14 DRAGONS
H: A.Arowosaye  P.De Oliveria  H.Ikaka(3)  A: R.Joomabocus(2)  D.White  H.Ikaka  R.Joomabocus
4 0 HARVESTERS U14 SOUTH v ALEXANDRA PARK U14 NORTH
 D. Spinosa
H: F.Grayland  H.Nergaard  E.Oba  C.Yeboah  F.Grayland  E.Moore
U14 - Blue Division
1 1 NORTHWOOD U14 RED v HINTON & FINCHLEY U14 HEROES
H: J.Dimmock  A: L.Neoptolemou  J.Hennessy  K.Szymczak
2 5 SAINT ALBANS CITY U14 SPARTANS v AC FINCHLEY U14 NORTH
 M. Kyte
H: I.Jamil  D.Mitchell  A: L.Drizari  L.Gaughan(2)  M.Loughlin  F.O'Neill  I.Jamil  S.Taylor
5 5 WEST HERTS YOUTH U14 STAGS v AEK YOUTH FC U14 BLACK
H: L.Rimell(3)  S.Ujeyah(2)  A: B.Khwaja(4)  K.Meesaq  L.Rimell  D.Cooper-Price
2 4 WOODYS & EBOGS FC U14 PHANTOMS v HADLEY RANGERS U14
H: J.Moore  B.Seagroatt  A: L.Abbott(3)  M.Riedl  A.Giorgolari  J.Thakrar
U14 - Green Division
12 1 OMONIA YOUTH U14 WHITE v LONDON COLNEY COLTS U14 BLUE
H: Y.Asenov(2)  T.Chambi  D.Levy  K.Nihat(3)  A.Petinou(2)  E.Temur  I.Tzoumpas(2)  A: L.Gomez  T.Chambi  L.Glennon
0 7 TURNSTYLES U14 v WHETSTONE U14 LIONS
 J. Bailey
 A: R.Dove  S.Morrow(2)  T.O Connell  C.Wilson  D.Wise(2)  D.Wise
U14 - Yellow Division
5 8 WOODYS & EBOGS FC U14 MECURIALS v OMONIA YOUTH U14 GOLD
H: L.Kovacevic  A.Perkins(3)  C.Simpson  A: A.Goksungur(4)  J.Kirton(2)  D.Rasiah(2)  A.Perkins  A.Goksungur
U13 - Red Division
3 2 GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U13 SANTOS v EDMONTON RANGERS U13 FOXES
H: L.Broadway  J.Carre  M.Mylona  A: C.Harwood  A.Navarrete  C.Harwood
8 4 NORTHWOOD U13 RED v COLNEY HEATH U13 HARRIERS
 R. Coker
H: T.Faleye  Z.Hambury(3)  T.Salaghishvili(2)  A.Subandrio  M.Telemachou  A: R.Eneso-Etame  D.Ramaj  T.Warari(2)  K.Ahmed  K.Scott
2 1 WHETSTONE U13 PUMAS v NORTHWOOD U13 BLACK
H: Y.El Mrabet  L.Sorrentino  A: L.Fejzullau  Y.El Mrabet  C.Mendoza
U13 - White Division
6 0 GFA ENFIELD U13 LIONS v NORTHWOOD U13 WHITE
H: M.Oman  G.Principato(2)  E.Sahin(3)  D.Swatch  K.Tooley
3 5 LONDON COLNEY COLTS U13 REDS v AFC SOUTHGATE U13 DRAGONS
 Z. Muslin
H: J.Divine  J.Johnson  K.Joseph  A: Y.Namani  D.Voynov(4)  J.Johnson  D.Voynov
U13 - Blue Division
6 3 EDMONTON RANGERS U13 TIGERS v AC FINCHLEY U13 WEST
 T. Matthews-Gill
H: T.Bada(2)  G.Kadiabioko(2)  D.Kimdi  O.Makuiza  A: E.Akinbulumo  A.Mcavoy  K.Tolaini  J.Gulda  L.Lass
3 3 OMONIA YOUTH U13 WHITE v APB FC BARNET U13 RAMS
H: C.Georgiou  N.Klitou(2)  A: M.Makouezi  S.Rafferty  R.Taylor  J.Asafo-Adkei  M.Makouezi
U13 - Green Division
0 5 COLNEY HEATH U13 MAGPIES v OAKHILL TIGERS U13 WARRIORS
 S. Haldankar
 A: T.Coffey(2)  L.Efstathiou  D.Grant  S.Haryott  D.Kimathi  T.Coffey
7 2 ENFIELD TOWN YOUTH FC U13 v WHETSTONE U13 TIGERS
H: C.Ellis  I.Karasu  R.Rhatigan  D.Solo  G.Theeng(3)  A: B.Brand  D.Ramadani  B.Brand
0 6 SAINT ALBANS CITY U13 VICTORIA v LONDON COLNEY COLTS U13 BLUE
 D. Labuda
 A: E.Byrne  D.Day  T.Kalejaiye  D.Lota(2)  M.Thomas-Nelson  C.Sumner  D.Day
U13 - Yellow Division
8 1 AC FINCHLEY U13 SOUTH v HINTON & FINCHLEY U13 STARS
H: J.Harley  H.Szydlowski  E.Tetteh(3)  A.Upali  A.Webb(2)  A: R.Clarke  O.Hurrell  C.Pishiris
4 1 HADLEY RANGERS U13 v HINTON & FINCHLEY U13 HEROES
H: A.Adewunmi(3)  R.Manzi  A: E.Earnshaw  J.Johnson  F.Garcia
3 8 WEST HERTS YOUTH U13 STAGS v HARVESTERS U13 EAST
 P. Ferrier
H: A.Gdisbar(2)  D.Preusse  A: M.Annon  K.McMillan  M.Onwuemena  E.Philips(2)  H.Soanes(3)  T.Sevak
3 0 WHETSTONE U13 LEOPARDS v NORTHWOOD U13 BLUE
 D. Stiassny
H: J.Joseph(2)  D.Statham  J.Joseph  H.Purcell
U13 - Purple Division
4 0 GFA ENFIELD U13 TIGERS v CASSIOBURY RANGERS U13 CLARETS
H: E.Ibrahim  M.McNally(3)  J.Kayode  S.Ambridge
2 3 OMONIA YOUTH U13 GREEN v AFC SOUTHGATE U13 KNIGHTS
H: A.Neocleous  C.Vryonides  A: K.Vishev(3)  N.Marinos
U12 - Red Division
1 4 APB FC BARNET U12 RAMS v WINGATE & FINCHLEY U12 WHITE
H: E.Davis  A: B.Class  J.Gordon  OG  O.Parker  E.Davis  J.Gordon
3 4 OAKLAND WOLVES U12 v LONDON COLNEY COLTS U12 BLUE
 M. Whybrew
H: H.Hunter(2)  W.Stone  A: Y.Benalleg  C.McAllister(3)  H.Hunter  C.McAllister
2 2 SAINT ALBANS CITY U12 WEST v HARVESTERS U12 NORTH
 N. Hall
H: C.Dwyer  H.McKessick  A: R.Holgado  J.Oliver  E.Cullum  M.Keenan
2 0 WHETSTONE U12 PANTHERS v EDGWARE TOWN FC U12 RED
H: B.Farrell  D.Heveran  W.Bloomfield  K.Reeves
U12 - White Division
3 1 BERKHAMSTED RAIDERS U12 RED v WHETSTONE U12 TIGERS
H: S.Barrett  O.Milnes  R.Sales  A: J.Walker  C.Brett  L.Godarzi
4 4 GFA ENFIELD U12 LIONS v WEST HERTS YOUTH U12 STAGS
H: J.Amartry  K.Leon  J.Small  A.Willaims  A: C.Mcguffin  A.Rogers  L.Sgambati  M.Woodhouse  E.Gulec  L.Sgambati
3 0 GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U12 SANTOS v ENFIELD RANGERS U12 BLACK
H: A.Goodson  A.Ouattara  A.Joannou
0 5 SAINT ALBANS CITY U12 EAST v ENFIELD TOWN YOUTH FC U12
 B. Browell
 A: K.Koroni  N.Luool(2)  P.Stachow(2)  S.Coetzee  A.Mistiki
U12 - Blue Division
2 4 AC FINCHLEY U12 SOUTH v OMONIA YOUTH U12 WHITE
H: D.Cresci  K.Minh  A: A.Demetriou(2)  A.Eleftheriou  N.Polycarpou  C.Cutler  A.Eleftheriou
8 0 ENFIELD RANGERS U12 GREEN v EDGWARE TOWN FC U12 BLUE
 E. Anderson
H: I.Ellatreche  A.Gashi(3)  B.Hocyk  I.Ozcan  H.Valaei  T.Walker  A.Gashi  T.Morley
1 1 HARVESTERS U12 SOUTH v LONDON COLNEY COLTS U12 REDS
H: H.Walker  A: T.Gentry  L.Runnette  M.Fretter
0 5 WHETSTONE U12 LIONS v EDMONTON RANGERS U12 COUGARS
 D. Stiassny
 A: A.Ikegwnuonu(5)  L.Da Silva
U12 - Green Division
2 7 AEK YOUTH FC U12 EAGLES v BUSHEY RANGERS U12
H: D.Safdar(2)  A: R.Kalu(2)  A.King  J.Lee(2)  K.Woods  F.Zumalacarregui  S.Marneros  B.White
- A ALEXANDRA PARK U12 NORTH v AC FINCHLEY U12 EAST [ Away Win was awarded ]
3 3 WOODYS & EBOGS FC U12 VAPORS v OAKHILL TIGERS U12 SHARKS
H: D.Mustafa  C.Santos  L.Skapoullis  A: A.Dos Santos  E.Dunbar(2)  T.Mahmood  R.Bengui
U12 - Yellow Division
3 2 BOREHAMWOOD 2000 U12 v WHETSTONE U12 LEOPARDS
 S. Haldankar
H: C.George(2)  R.Manning  A: J.Hearn  R.Segal  A.Montgomery
1 1 HARROW STARS YOUTH U12 v OMONIA YOUTH U12 GREEN
 B. Shalamazari
H: F.Moczarny  A: A.Costas  F.Moczarny  P.Zachariou
2 1 HINTON & FINCHLEY U12 STARS v ALEXANDRA PARK U12 WEST
H: J.McCourt  J.Sze  A: R.Martin  J.McCourt  A.Lake
5 2 LONDON COLNEY YOUTH FC U12 PANTHERS v BOREHAMWOOD YOUTH U12 KNIGHTS
 V. Schelhase
H: M.Briggs  S.Greenwood  J.Nash(2)  H.O'Meara  A: K.Ryan  B.Warwick  J.Gepp  B.Warwick
U12 - Purple Division
6 1 AC FINCHLEY U12 WEST v OAKHILL TIGERS U12 TORNADOS
H: A.Avdijaj  T.Hastings  E.Jays  J.Mcelwaine  E.O'Loughlin  A.Tempestini  A: Z.Deen  J.Mcelwaine  J.Shields
3 0 OMONIA YOUTH U12 GOLD v HINTON & FINCHLEY U12 HEROES
H: C.Kirton  O.Thompson  C.Vachou  O.Thompson  C.Katsantonis
2 6 TURNSTYLES U12 v ALEXANDRA PARK U12 SOUTH
H: J.Ogunbodede(2)  A: S.Broom(2)  A.Perol(4)  A.Perol
1 12 WHETSTONE U12 JAGUARS v LONDON COLNEY YOUTH FC U12 TIGERS
 D. Stiassny
 A: K.Biaca(2)  R.Brandon  R.Greig(2)  M.Katemba  J.Minihan(2)  O.Todd(4)  A.Lahav  K.Biaca
U11 - Red Division
Played AC FINCHLEY U11 NORTH v ENFIELD RANGERS U11 WHITE
Played APB FC BARNET U11 RAMS v GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U11 SANTOS
Played LONDON COLNEY COLTS U11 REDS v AC FINCHLEY U11 SOUTH
Played WINGATE & FINCHLEY U11 WHITE v LONDON COLNEY COLTS U11 BLUE
U11 - White Division
Played ALEXANDRA PARK U11 NORTH v WHETSTONE U11 LIONS
Played LONDON COLNEY COLTS U11 WHITES v HARVESTERS U11 LEOPARDS
Played NORTHWOOD U11 BLUE v ENFIELD TOWN YOUTH FC U11 WHITE
 J. Coker
Played OAKLAND WOLVES U11 v ENFIELD RANGERS U11 BLACK
 B. Boulter
Played OMONIA YOUTH U11 WHITE v HINTON & FINCHLEY U11 HEROES
U11 - Blue Division
Played ALEXANDRA PARK U11 WEST v HINTON & FINCHLEY U11 LEGENDS
Played BUSHEY RANGERS U11 v HARROW STARS YOUTH U11
 C. cousens
Played CROXLEY GREEN U11 WHITE v OAKHILL TIGERS U11 PANTHERS
Played GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U11 FLAMENGO v WEST HERTS YOUTH U11 STAGS
Played HINTON & FINCHLEY U11 STARS v AC FINCHLEY U11 WEST
U11 - Green Division
Played ENFIELD RANGERS U11 GREEN v SAINT ALBANS CITY U11 CENTURIONS
Played ENFIELD TOWN YOUTH FC U11 BLUE v WHETSTONE U11 PANTHERS
Played HINTON & FINCHLEY U11 HOTSHOTS v EDMONTON RANGERS U11 FALCONS
Played OMONIA YOUTH U11 GREEN v NORTHWOOD U11 WHITE
Played SAINT ALBANS CITY U11 EAST v NORSEMEN U11
 N. Handscombe
U11 - Yellow Division
Played ALEXANDRA PARK U11 SOUTH v GO STARS U11
Played LONDON COLNEY YOUTH FC U11 LIONS v BOREHAMWOOD 2000 U11
 J. Crabtree
Played LONDON COLNEY YOUTH FC U11 PUMAS v ALYTH BELSIZE U11
 J. Crabtree
Played WHETSTONE U11 TIGERS v APB FC BARNET U11 RAIDERS
U10 Bobby Moore
Played APB FC BARNET U10 RAMS v WHETSTONE U10 TIGERS
Played GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U10 SANTOS v WOODYS & EBOGS FC U10 VAPORS
Played WEST HERTS YOUTH U10 STAGS v LONDON COLNEY COLTS U10 BLUE
Played WINGATE & FINCHLEY U10 WHITE v ENFIELD RANGERS U10 GREEN
U10 Bobby Charlton
Played BOREHAMWOOD YOUTH U10 CRUSADERS v HARVESTERS U10 WOLVES
Played HINTON & FINCHLEY U10 STARS v ENFIELD TOWN YOUTH FC U10
Played LONDON COLNEY COLTS U10 REDS v EDMONTON RANGERS U10 SCORPIONS
Played WHETSTONE U10 PANTHERS v RAP-AID YOUTH U10 LIONS
U10 Gordon Banks
Played BUSHEY RANGERS U10 v OMONIA YOUTH U10 GOLD
Played CROXLEY GREEN U10 BLACK v APB FC BARNET U10 RAIDERS
Played HARROW STARS YOUTH U10 v LONDON COLNEY YOUTH FC U10 LIONS
Played HARVESTERS U10 PANTHERS v ALDENHAM EXCEL U10
Played NORSEMEN U10 v WHETSTONE U10 LIONS
Played WINGATE & FINCHLEY U10 BLUE v AC FINCHLEY U10 SOUTH
U10 Stanley Matthews
Played CROXLEY GREEN U10 WHITE v BOREHAMWOOD YOUTH U10 KNIGHTS
Played ENFIELD RANGERS U10 WHITE v BOREHAMWOOD YOUTH U10 TEMPLARS
Played GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U10 FLAMENGO v ALEXANDRA PARK U10 NORTH
U10 Geoff Hurst
Played AC FINCHLEY U10 WEST v WHETSTONE U10 PUMAS
Played ALEXANDRA PARK U10 SOUTH v LONDON COLNEY COLTS U10 WHITES
Played OMONIA YOUTH U10 WHITE v OMONIA YOUTH U10 GREEN
U10 Inter Group Friendlies
Played NORTHWOOD U10 RED v AC FINCHLEY U10 NORTH
Played WOODYS & EBOGS FC U10 PHANTOMS v WHETSTONE U10 JAGUARS
U09 Camelot
Played AC FINCHLEY U09 NORTH v BELSIZE PARK U09 REDS
Played GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U09 SANTOS v WHETSTONE U09 LIONS
Played SAINT ALBANS CITY U09 v APB FC BARNET U09 RAMS
U09 Captain Hook
Played ALEXANDRA PARK U09 NORTH v HARVESTERS U09 GRASSHOPPERS
Played ENFIELD TOWN YOUTH FC U09 YELLOW v NORTHWOOD U09 RED
Played HINTON & FINCHLEY U09 STARS v LONDON COLNEY COLTS U09 RED
U09 Harry Potter
Played ALEXANDRA PARK U09 WEST v OMONIA YOUTH U09 WHITE
Played APB FC BARNET U09 RAIDERS v WHETSTONE U09 PUMAS
Played BUSHEY RANGERS U09 v WHETSTONE U09 TIGERS
Played HARVESTERS U09 SCORPIONS v ALEXANDRA PARK U09 SOUTH
Played LONDON COLNEY COLTS U09 BLUE v ALDENHAM EXCEL U09
U09 Robin Hood
Played BOREHAMWOOD YOUTH U09 CRUSADERS v AC FINCHLEY U09 WEST
Played HINTON & FINCHLEY U09 LEGENDS v OAKHILL TIGERS U09 EAGLES
Played LONDON COLNEY YOUTH FC U09 JAGUARS v ENFIELD TOWN YOUTH FC U09 BLUE
Played NORTHWOOD U09 WHITE v PRO FOOTBALL LONDON U09 WIZARDS
U09 Peter Pan
Played ENFIELD RANGERS U09 BLACK v LONDON COLNEY YOUTH FC U09 LIONS
Played OMONIA YOUTH U09 SILVER v HINTON & FINCHLEY U09 HEROES
U09 Inter Group Friendlies
Played BELSTONE YOUTH FC U09 RED v WOODYS & EBOGS FC U09 VAPORS
Played ENFIELD TOWN YOUTH FC U09 WHITE v BOREHAMWOOD YOUTH U09 KNIGHTS
Played NORSEMEN U09 v NORTHWOOD U09 BLUE
Played OMONIA YOUTH U09 GOLD v OMONIA YOUTH U09 GREEN
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 20 September 2020 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 20 September 2020.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
U18R
1. AC FINCHLEY U18 - U17 WEST
2. ALEXANDRA PARK U18 EAST
U18W
3. HMH U18 GALAXY
U18B
4. HENDON UNITED U18 ROVERS
5. HMH U18 FOXES
6. MACCABI LONDON FC U18 BLUE
U18G
7. AC FINCHLEY U18 WEST
8. ALDENHAM EXCEL U18 EAGLES
9. BELSTONE YOUTH FC U18 RED
10. HGS ACADEMY U18 RANGERS
11. HMH U18 PANTHERS
12. MACCABI LONDON FC U18 RED
U18Y
13. ALDENHAM EXCEL U18 RAPTORS
14. HENDON UNITED U18 BLUE
15. HMH U18 TIGERS
U16R
16. HARROW STARS YOUTH U16
U16W
17. HENDON UNITED U16 WHITE
18. HMH U16 JUNIORS
19. MACCABI LONDON FC U16 BLUE
20. NORTHWOOD U16 RED
U16B
21. HGS ACADEMY U16 DYNAMO
22. HMH U16 GALAXY
23. MACCABI LONDON FC U16 WHITE
24. NORTH WEST LONDON JETS U16
U16G
25. HENDON UNITED U16 RED
26. HGS ACADEMY U16 TIGERS
27. HMH U16 ALL STARS
U15R
28. AC FINCHLEY U15 SOUTH
29. PRO FOOTBALL LONDON U15 WIZARDS
U15W
30. BELSTONE YOUTH FC U15
31. BLOOMSBURY FOOTBALL U15
32. OMONIA YOUTH U15 GOLD
U15B
33. HMH U15 DYNAMO
34. HMH U15 WANDERERS
U15G
35. EDGWARE TIGERS U15
36. MACCABI LONDON FC U15 BLUE
37. PRO FOOTBALL LONDON U15 MAGIC
38. WHETSTONE U15 PANTHERS
U15Y
39. ALYTH BELSIZE U15 BLACK
40. NORTHWOOD U15 WHITE
U14R
41. BERKHAMSTED RAIDERS U14 RED
42. MACCABI LONDON FC U14 WHITE
U14W
43. BELSTONE YOUTH FC U14
44. CROXLEY GREEN U14 BLACK
45. HINTON & FINCHLEY U14 LEGENDS
46. MACCABI LONDON FC U14 BLUE
U14G
47. BOREHAMWOOD YOUTH U14 CRUSADERS
48. HENDON UNITED U14 RED
49. MACCABI LONDON FC U14 GOLD
50. WHETSTONE U14 COUGARS
U14Y
51. BOREHAMWOOD YOUTH U14 KNIGHTS
52. HENDON UNITED U14
53. HENDON UNITED U14 GREEN
54. HINTON & FINCHLEY U14 STARS
55. HMH U14 PANTHERS
56. HMH U14 PUMAS
U13R
57. HARVESTERS U13 NORTH
58. WINGATE & FINCHLEY U13 WHITE
U13W
59. ENFIELD RANGERS U13 GREEN
60. HARROW STARS YOUTH U13
61. MACCABI LONDON FC U13 BLUE
62. OAKHILL TIGERS U13 RAIDERS
63. OMONIA YOUTH U13 GOLD
64. WINGATE & FINCHLEY U13 BLUE
U13B
65. ALEXANDRA PARK U13 SOUTH
66. BOREHAMWOOD YOUTH U13 CRUSADERS
67. HENDON UNITED U13 GREEN
68. HINTON & FINCHLEY U13 LEGENDS
69. MACCABI LONDON FC U13 RED
U13G
70. BELSTONE YOUTH FC U13
71. BOREHAMWOOD YOUTH U13 KNIGHTS
72. EDMONTON UNITED U13
73. HGS ACADEMY U13 TIGERS
74. HMH U13 WOLVES
U13Y
75. EDGWARE TIGERS U13
76. HMH U13 GALAXY
U13P
77. BUSHEY RANGERS U13
78. HMH U13 AVENGERS
79. HMH U13 TIGERS
80. MACCABI LONDON FC U13 GOLD
U12R
81. MACCABI LONDON FC U12 WHITE
82. WHETSTONE U12 PUMAS
U12W
83. MACCABI LONDON FC U12 BLUE
84. SAINT ALBANS CITY U12 NORTH
85. WINGATE & FINCHLEY U12 BLUE
U12B
86. HMH U12 HAWKS
87. NORTHWOOD U12 RED
88. SAINT ALBANS CITY U12 SOUTH
U12G
89. BOREHAMWOOD YOUTH U12 CRUSADERS
90. HINTON & FINCHLEY U12 LEGENDS
91. MACCABI LONDON FC U12 GREEN
92. NORTH WEST LONDON JETS U12
93. NORTHWOOD U12 WHITE
94. PRO FOOTBALL LONDON U12
U12Y
95. HMH U12 EAGLES
96. HMH U12 FALCONS
97. MACCABI LONDON FC U12 YELLOW
U12P
98. HENDON UNITED U12 BLUE
99. HMH U12 HARRIERS
100. MACCABI LONDON FC U12 BLACK
U11R
101. EDGWARE TOWN FC U11
102. HGS ACADEMY U11 RAIDERS
103. HGS ACADEMY U11 REBELS
104. NORTHWOOD U11 RED
105. WINGATE & FINCHLEY U11 BLUE
U11W
106. EDGWARE TOWN FC U11
107. HENDON UNITED U11 SILVER
108. HGS ACADEMY U11 REBELS
109. HGS ACADEMY U11 VIPERS
110. MACCABI LONDON FC U11 RED
U11B
111. HENDON UNITED U11 MAUVE
112. HGS ACADEMY U11 VIPERS
113. MACCABI LONDON FC U11 GOLD
U11G
114. GFA ENFIELD U11 SALAMIS
115. HENDON UNITED U11 MAUVE
116. MACCABI LONDON FC U11 YELLOW
117. PRO FOOTBALL LONDON U11
U11Y
118. BOREHAMWOOD YOUTH U11 CRUSADERS
119. GFA ENFIELD U11 SALAMIS
120. HMH U11 ATHLETICO
121. MACCABI LONDON FC U11 ORANGE
122. PRO FOOTBALL LONDON U11
IGF
123. BOREHAMWOOD YOUTH U11 CRUSADERS
124. HENDON UNITED U11 SILVER
125. HGS ACADEMY U11 REBELS
126. HGS ACADEMY U11 VIPERS
127. HMH U11 ATHLETICO
128. MACCABI LONDON FC U11 ORANGE
129. PRO FOOTBALL LONDON U11
U10SY
130. EDGWARE TOWN FC U10
131. MACCABI LONDON FC U10 BLUE
132. MACCABI LONDON FC U10 WHITE
U10SW
133. ENFIELD RANGERS U10 BLACK
134. HGS ACADEMY U10 RAIDERS
135. MACCABI LONDON FC U10 GREEN
U10SG
136. AC FINCHLEY U10 NORTH-EAST
137. BOREHAMWOOD 2000 U10 RED
138. GO STARS U10
139. LONDON COLNEY YOUTH FC U10 PUMAS
140. MACCABI LONDON FC U10 GOLD
U10GH
141. ALYTH BELSIZE U10
142. HINTON & FINCHLEY U10 LEGENDS
143. MACCABI LONDON FC U10 BLACK
144. MACCABI LONDON FC U10 SILVER
145. NORTHWOOD U10 WHITE
Frn
146. AC FINCHLEY U10 NORTH-EAST
147. ALYTH BELSIZE U10
148. BOREHAMWOOD 2000 U10 RED
149. EDGWARE TOWN FC U10
150. ENFIELD RANGERS U10 BLACK
151. GO STARS U10
152. HGS ACADEMY U10 RAIDERS
153. HINTON & FINCHLEY U10 LEGENDS
154. LONDON COLNEY YOUTH FC U10 PUMAS
155. MACCABI LONDON FC U10 BLACK
156. MACCABI LONDON FC U10 BLUE
157. MACCABI LONDON FC U10 GOLD
158. MACCABI LONDON FC U10 GREEN
159. MACCABI LONDON FC U10 SILVER
160. MACCABI LONDON FC U10 WHITE
161. NORTHWOOD U10 WHITE
U9C
162. HGS ACADEMY U09 RAIDERS
163. LONDON COLNEY COLTS U09 WHITES
164. MACCABI LONDON FC U09 WHITE
165. NORTHWOOD U09 BLACK
166. WINGATE & FINCHLEY U09 WHITE
167. WINGATE & FINCHLEY U09 YELLOW
U9CH
168. ENFIELD RANGERS U09 GREEN
169. HGS ACADEMY U09 VIPERS
170. LONDON COLNEY COLTS U09 WHITES
171. MACCABI LONDON FC U09 GOLD
172. MACCABI LONDON FC U09 WHITE
173. WINGATE & FINCHLEY U09 BLUE
U9HP
174. MACCABI LONDON FC U09 GOLD
U9RH
175. EDMONTON RANGERS U09 EAGLES
176. WHETSTONE U09 JAGUARS
U9PP
177. EDMONTON RANGERS U09 EAGLES
178. GO STARS U09
179. PRO FOOTBALL LONDON U09 MAGIC
180. RAP-AID YOUTH U09 EAGLET'S
181. TURNSTYLES U09 BLACK
U9Frn
182. EDMONTON RANGERS U09 EAGLES
183. ENFIELD RANGERS U09 GREEN
184. GO STARS U09
185. HGS ACADEMY U09 RAIDERS
186. HGS ACADEMY U09 VIPERS
187. LONDON COLNEY COLTS U09 WHITES
188. MACCABI LONDON FC U09 GOLD
189. MACCABI LONDON FC U09 WHITE
190. NORTHWOOD U09 BLACK
191. PRO FOOTBALL LONDON U09 MAGIC
192. TURNSTYLES U09 BLACK
193. WHETSTONE U09 JAGUARS
194. WINGATE & FINCHLEY U09 BLUE
195. WINGATE & FINCHLEY U09 WHITE
196. WINGATE & FINCHLEY U09 YELLOW
U8BBG
197. AC FINCHLEY U08 NORTH
198. AC FINCHLEY U08 SOUTH
199. APB FC BARNET U08 RAMS
200. ENFIELD RANGERS U08 GREEN
201. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U08 SANTOS
202. HARVESTERS U08 FALCONS
203. HGS ACADEMY U08 RAIDERS
204. LONDON COLNEY COLTS U08 REDS
205. MACCABI LONDON FC U08 WHITE
206. SAINT ALBANS CITY U08 NORTH
U8CCG
207. AC FINCHLEY U08 SOUTH
208. ALEXANDRA PARK U08 NORTH
209. APB FC BARNET U08 RAIDERS
210. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U08 FLAMENGO
211. HARVESTERS U08 FALCONS
212. HINTON & FINCHLEY U08 HEROES
213. HMH U08 UNITED
214. LONDON COLNEY COLTS U08 WHITES
215. MACCABI LONDON FC U08 WHITE
216. NORTHWOOD U08 RED
217. SAINT ALBANS CITY U08 NORTH
218. WHETSTONE U08 PUMAS
219. WINGATE & FINCHLEY U08 WHITE
U8CM
220. ALEXANDRA PARK U08 NORTH
221. APB FC BARNET U08 RAIDERS
222. BELSIZE PARK U08 BUCKS
223. ENFIELD TOWN YOUTH FC U08
224. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U08 FLAMENGO
225. HGS ACADEMY U08 RAIDERS
226. LONDON COLNEY COLTS U08 WHITES
227. LONDON COLNEY YOUTH FC U08 LIONS
228. MACCABI LONDON FC U08 GOLD
229. NORTHWOOD U08 RED
230. NORTHWOOD U08 WHITE
231. OMONIA YOUTH U08 GREEN
232. WHETSTONE U08 LIONS
233. WINGATE & FINCHLEY U08 WHITE
U8FFG
234. ALEXANDRA PARK U08 SOUTH
235. BELSIZE PARK U08 BUCKS
236. BELSIZE PARK U08 BUCKS-BLACK
237. BUSHEY RANGERS U08
238. ENFIELD RANGERS U08 BLACK
239. HARVESTERS U08 EAGLES
240. HINTON & FINCHLEY U08 STARS
241. LONDON COLNEY COLTS U08 WHITES
242. MACCABI LONDON FC U08 GOLD
243. MACCABI LONDON FC U08 SILVER
244. NORTHWOOD U08 WHITE
245. OMONIA YOUTH U08 GREEN
246. RAP-AID YOUTH U08 TIGERS
247. WHETSTONE U08 LIONS
248. WINGATE & FINCHLEY U08 WHITE
U8RTG
249. BELSIZE PARK U08 BUCKS-BLACK
250. BOREHAMWOOD YOUTH U08 CRUSADERS
251. BUSHEY RANGERS U08
252. HARVESTERS U08 EAGLES
253. HINTON & FINCHLEY U08 STARS
254. LONDON COLNEY YOUTH FC U08 PUMAS
255. MACCABI LONDON FC U08 PURPLE
256. MACCABI LONDON FC U08 SILVER
257. NORTHWOOD U08 BLUE
258. OMONIA YOUTH U08 WHITE
259. WHETSTONE U08 JAGUARS
260. WOODYS & EBOGS FC U08 VAPORS
U8IG
261. AC FINCHLEY U08 NORTH
262. AC FINCHLEY U08 SOUTH
263. ALEXANDRA PARK U08 NORTH
264. ALEXANDRA PARK U08 SOUTH
265. APB FC BARNET U08 RAIDERS
266. APB FC BARNET U08 RAMS
267. BELSIZE PARK U08 BUCKS
268. BELSIZE PARK U08 BUCKS-BLACK
269. BOREHAMWOOD YOUTH U08 CRUSADERS
270. BUSHEY RANGERS U08
271. ENFIELD RANGERS U08 BLACK
272. ENFIELD RANGERS U08 GREEN
273. ENFIELD TOWN YOUTH FC U08
274. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U08 FLAMENGO
275. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U08 SANTOS
276. HARVESTERS U08 EAGLES
277. HARVESTERS U08 FALCONS
278. HGS ACADEMY U08 RAIDERS
279. HINTON & FINCHLEY U08 HEROES
280. HINTON & FINCHLEY U08 STARS
281. HMH U08 UNITED
282. LONDON COLNEY COLTS U08 REDS
283. LONDON COLNEY COLTS U08 WHITES
284. LONDON COLNEY YOUTH FC U08 LIONS
285. LONDON COLNEY YOUTH FC U08 PUMAS
286. MACCABI LONDON FC U08 GOLD
287. MACCABI LONDON FC U08 PURPLE
288. MACCABI LONDON FC U08 SILVER
289. MACCABI LONDON FC U08 WHITE
290. NORTHWOOD U08 BLUE
291. NORTHWOOD U08 RED
292. NORTHWOOD U08 WHITE
293. OMONIA YOUTH U08 GREEN
294. OMONIA YOUTH U08 WHITE
295. RAP-AID YOUTH U08 TIGERS
296. SAINT ALBANS CITY U08 NORTH
297. WHETSTONE U08 JAGUARS
298. WHETSTONE U08 LIONS
299. WHETSTONE U08 PUMAS
300. WINGATE & FINCHLEY U08 WHITE
301. WOODYS & EBOGS FC U08 VAPORS
U7CSG
302. AC FINCHLEY U07 NORTH
303. BOREHAMWOOD YOUTH U07 CRUSADERS
304. ENFIELD TOWN YOUTH FC U07
305. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U07 SANTOS
306. HARVESTERS U07 GALAXY
307. HGS ACADEMY U07 RAIDERS
308. LONDON COLNEY COLTS U07 BLUES
309. MACCABI LONDON FC U07 PANTHERS
310. WHETSTONE U07 EAGLES
U7JGG
311. AC FINCHLEY U07 SOUTH
312. APB FC BARNET U07 RAMS
313. BOREHAMWOOD YOUTH U07 CRUSADERS
314. ENFIELD TOWN YOUTH FC U07
315. HARVESTERS U07 GALAXY
316. LONDON COLNEY COLTS U07 BLUES
317. LONDON COLNEY YOUTH FC U07 LIONS
318. MACCABI LONDON FC U07 LEOPARDS
319. NORTHWOOD U07 RED
320. WINGATE & FINCHLEY U07 WHITE
U7LLG
321. AC FINCHLEY U07 SOUTH
322. APB FC BARNET U07 RAIDERS
323. BOREHAMWOOD YOUTH U07 CRUSADERS
324. BUSHEY RANGERS U07
325. LONDON COLNEY COLTS U07 REDS
326. MACCABI LONDON FC U07 PUMAS
327. MACCABI LONDON FC U07 TIGERS
328. WHETSTONE U07 HARRIERS
U7SSG
329. APB FC BARNET U07 RAPTORS
330. BOREHAMWOOD YOUTH U07 CRUSADERS
331. HARVESTERS U07 STARS
332. LONDON COLNEY YOUTH FC U07 LIONS
333. MACCABI LONDON FC U07 BUFFALOS
334. NORTHWOOD U07 WHITE
335. WINGATE & FINCHLEY U07 WHITE
7IDF
336. AC FINCHLEY U07 NORTH
337. AC FINCHLEY U07 SOUTH
338. APB FC BARNET U07 RAIDERS
339. APB FC BARNET U07 RAMS
340. APB FC BARNET U07 RAPTORS
341. BOREHAMWOOD YOUTH U07 CRUSADERS
342. BUSHEY RANGERS U07
343. ENFIELD TOWN YOUTH FC U07
344. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U07 SANTOS
345. HARVESTERS U07 GALAXY
346. HARVESTERS U07 STARS
347. HGS ACADEMY U07 RAIDERS
348. LONDON COLNEY COLTS U07 BLUES
349. LONDON COLNEY COLTS U07 REDS
350. LONDON COLNEY YOUTH FC U07 LIONS
351. MACCABI LONDON FC U07 BUFFALOS
352. MACCABI LONDON FC U07 LEOPARDS
353. MACCABI LONDON FC U07 PANTHERS
354. MACCABI LONDON FC U07 PUMAS
355. MACCABI LONDON FC U07 TIGERS
356. NORTHWOOD U07 RED
357. NORTHWOOD U07 WHITE
358. WHETSTONE U07 EAGLES
359. WHETSTONE U07 HARRIERS
360. WINGATE & FINCHLEY U07 WHITE