Go back to LondonMiddx
    New Senior Team Forming - Players Wanted for 2021/22 Hertford Town Youth U12         Ware Lions Current U8s - Goalkeeper Required         Chars Youth U15 (Div One) - Centre Back Required         Welwyn Garden City Youth Hurricanes - U12 - 2021/22 (Premier Division) - Players Wanted         One to One Football Coaching         Cuffley Pumas U13's - Players Required         Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues (Current Division 2) - Outfield Players Wanted         Hertford Town Youth U11 Stags - Players Wanted         Hertford Town Bucks U13's - Outfield Players Wanted    
Go to their Website
Watford Friendly League
2020-2021 Season
Tuesday, 13 April 2021
Match Day :  Tuesday, 15 Sep 2020 Sunday, 20 September 2020 Sunday, 27 Sep 2020
Players Suspended
There are 159 matches
U18 - League Cup
3 1 AEK YOUTH FC U18 BLACK v ENFIELD TOWN YOUTH FC U18 [ Round 1 ]
 N. Nicolaou
H: S.Branch(2)  P.Michael  A: D.Antonenka  T.Pritchett  L.Brocklehurst
4 3 ALEXANDRA PARK U18 CENTRAL v EDMONTON RANGERS U18 COBRAS [ Round 1 ]
H: I.Gheewala  S.Maundrill  C.Vaughan(2)  A: L.Ainsworth  K.Daniel  G.Hooper-Greenhill  L.Porter  H.Smith
2 2 BOREHAMWOOD YOUTH U18 CRUSADERS v OAKHILL TIGERS U18 PREDATORS [ Round 1 ] [ Home Win on penalties ]
2-2 FT 3-3 AET 2-1 HOME WIN PENS
H: G.Grange(2)  A: M.Ndambi  G.Travers  S.Hayes  K.Musumbu
4 2 HARVESTERS U18 SOUTH v CROXLEY GREEN U18 WHITE [ Round 1 ]
H: A.Gentle  W.Robinson(2)  M.Tym  A: S.Darr  H.Soames  H.Soames
5 1 SAINT ALBANS CITY U18 CENTRAL v ENFIELD RANGERS U18 [ Round 1 ]
 B. Farrelly
H: J.Hargreaves  J.Penning(3)  M.Roome  A: J.Moulae  J.Hargreaves  P.Johnson
4 1 WHETSTONE U18 JAGUARS v SAINT ALBANS CITY U18 SOUTH [ Round 1 ]
 L. Nicotra
H: S.Kadriu  J.Thornton  H.Wackett(2)  A: W.Brown  A.Barbe  S.Pound
1 4 WHETSTONE U18 LEOPARDS v BERKHAMSTED RAIDERS U18 RED [ Round 1 ]
H: M.Fordjour  A: W.Green(2)  O.Mead(2)  L.Traynor
U18 - Junior League Cup
5 0 ALEXANDRA PARK U18 UNITED v NORSEMEN U18 [ Round 1 ]
H: T.Forkan  J.Holden(2)  OG  D.Parricelli  J.Hallett
U18 - Blue Division
0 1 AFC SOUTHGATE U18 v SAINT ALBANS CITY U18 EAST
 A: W.Pearson  Z.Bowstead
1 1 ALEXANDRA PARK U18 WEST v NORTHWOOD U18 RED
H: C.Lazzazara  A: I.Mahoney  C.Lazzazara  A.Bennett
U18 - Green Division
4 3 ALEXANDRA PARK U18 NORTH v OMONIA YOUTH U18 GREEN
H: F.Cobley  H.Ewing  E.Kessel  F.Wright  A: A.Andreou  L.Halloway  L.O'Sullivan  V.Roberts  E.Stylianou
3 0 CASSIOBURY RANGERS U18 CLARETS v OMONIA YOUTH U18 GOLD
H: C.Botten  K.Busuulwa  D.O'Sullivan  M.Vassiliou
U18 - Yellow Division
2 1 AEK YOUTH FC U18 GOLD v AC FINCHLEY U18 NORTH
H: J.Conway  R.Gazey  A: L.Dozie  R.Gazey
0 2 BELSTONE YOUTH FC U18 BLACK v ALEXANDRA PARK U18 SOUTH
 P. Russo
 A: N.Lawrence  S.Sheldon
2 3 HINTON & FINCHLEY U18 v OMONIA YOUTH U18 WHITE
H: O.Gray  R.Morris  A: A.Elvis  L.Petrou  D.Preece  J.Mellman  L.Coles
U16 - League Cup
6 1 BOREHAMWOOD YOUTH U16 KNIGHTS v WINGATE & FINCHLEY U16 WHITE [ Preliminary Round ]
 A. Debois
H: H.Doyle(2)  N.Obazee  P.Overton  T.Witter(2)  A: W.Gould  T.Witter  E.Cole
6 0 COLNEY HEATH U16 HARRIERS v TURNSTYLES U16 [ Preliminary Round ]
 R. Brown
H: R.Anyszek  M.Foley(2)  K.Gower  J.Lunniss  B.Omotoye  J.Child
0 4 HINTON & FINCHLEY U16 v BELSTONE YOUTH FC U16 [ Preliminary Round ]
 A: H.Dixon  T.El Bzioui  B.Freedman  A.Kaffel  L.Mottram  J.Law
U16 - Junior League Cup
1 4 OMONIA YOUTH U16 SILVER v BOREHAMWOOD YOUTH U16 CRUSADERS [ Preliminary Round ]
 V. Anderson
H: K.Kyriacou  A: M.Fahad  T.Hyde(2)  K.Kyriacou
U16 - Red Division
2 6 AC FINCHLEY U16 NORTH v HARVESTERS U16 NORTH
 F. Calnan
H: M.Roach  S.Ward  A: K.Ibeh(2)  E.Johnson  L.Tashev  L.Watters  C.Young
1 3 OAKLAND WOLVES U16 v OMONIA YOUTH U16 GOLD
H: B.Lloyd  A: L.Georgiou(2)  D.Grant-El  F.Coleman  C.Mousicos
U16 - White Division
2 5 ENFIELD TOWN YOUTH FC U16 v GFA ENFIELD U16 LIONS
H: K.Page  M.Yerlikaya  A: C.Forbes(2)  O.Hearn-Leer  O.Lasku  T.Zurnadji  M.Brown  O.Lasku
2 1 WHETSTONE U16 PANTHERS v OMONIA YOUTH U16 WHITE
H: R.Folkes  A.O Mahoney  A: A.Rosselli  H.O Neill
U16 - Blue Division
5 3 BOREHAMWOOD YOUTH U16 TEMPLARS v HARVESTERS U16 SOUTH
H: A.Woods  K.Yanev(4)  A: B.Eaves  B.Hines  C.Tym  K.Yanev
1 2 LONDON COLNEY YOUTH FC U16 LIONS v EDMONTON RANGERS U16 SHARKS
 M. Woodhams
H: M.Al-Hayek  A: A.Camara(2)  R.Lever  A.Camara
U16 - Green Division
0 11 HADLEY RANGERS U16 v ALEXANDRA PARK U16 SOUTH
 A: A.Dolan  L.Panjwani(4)  O.Paul(3)  H.Trant-John(2)  W.Dean  O.Paul
4 6 SAINT GREGORYS UNITED U16 v ALEXANDRA PARK U16 NORTH-WEST
 M. Ward
H: C.Brady  J.Jennings  R.Scanlon(2)  A: L.Tattal(3)  R.Walsh(2)  J.Whittle  T.O'Connor  L.Tattal
1 1 WHETSTONE U16 LIONS v BUSHEY RANGERS U16
H: A.Peshavaria  A: D.Swift  H.Hayward  A.Kovalcik
U15 - Junior League Cup
6 2 GFA ENFIELD U15 LIONS v GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U15 FLAMENGO [ Preliminary Round ]
H: J.Dome  J.Forbes(3)  J.Grzelka  S.Shipillis  A: S.Ornadec(2)  S.El-Hamri  S.Ornadec
5 0 OAKHILL TIGERS U15 PUMAS v ENFIELD RANGERS U15 GREEN [ Preliminary Round ]
H: S.Essex  C.Gill  C.Philippou(2)  A.Phillips  C.Philippou
U15 - Red Division
1 1 NORTHWOOD U15 RED v BOREHAMWOOD YOUTH U15 CRUSADERS
 J. Mbisa
H: S.Suresh  A: K.Sullivan  C.Wyatt  H.Richens
6 1 WEST HERTS YOUTH U15 LIONS v ENFIELD RANGERS U15 WHITE
 E. Jackson
H: M.Barnes  I.Romero  J.Thompson(4)  A: U.Tyrell  L.Wynne  S.Meager
U15 - White Division
4 1 OMONIA YOUTH U15 SILVER v WHETSTONE U15 PUMAS
H: J.Kangudi  T.Sheth  B.Theodorou-Ney(2)  A: S.Nikodem  K.Cahani  T.Haigh
1 2 WHETSTONE U15 JAGUARS v WEST HERTS YOUTH U15 STAGS
H: Z.Mishcon  A: C.Adu  W.Onley  M.Bannerman-Lloyd  K.Edwards
U15 - Blue Division
3 4 AC FINCHLEY U15 WEST v HARROW STARS YOUTH U15
H: J.Garrity  D.Mcteare  J.Merchan-Nichols  A: U.Bilaj  D.Birtoc  G.Iliev  A.Osoble  M.Sekerci  F.Rasuli
1 3 GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U15 SANTOS v APB FC BARNET U15 RAMS
H: D.Mpunga  A: H.Cook(2)  H.Lim  D.Mpunga
8 2 MILL HILL YOUTH U15 v HAMPSTEAD U15
H: F.Dabrowski  M.Dawson(2)  H.Fewster  S.Golden  J.Portsmouth  T.Slater  R.Talwar  A: N.Sorene(2)  J.McMahon
5 2 SAINT ALBANS CITY U15 SOUTH v ENFIELD TOWN YOUTH FC U15
H: C.Choudhury(4)  L.Lavin  A: M.Moule  H.Yousuf  C.Choudhury
U15 - Green Division
5 0 BUSHEY RANGERS U15 v OAKHILL TIGERS U15 FALCONS
 J. Mbisa
H: K.McEyeson  B.Narroway  D.Richards(2)  O.Stephenson  D.Richards  T.Robinson
1 2 EDMONTON RANGERS U15 LIONS v HARVESTERS U15 SOUTH
H: A.Al-Atmani  A: A.Bentley  L.Townend
1 1 WEST HERTS YOUTH U15 BUCKS v ENFIELD RANGERS U15 BLACK
 N. Jenkins
H: J.Mariconda  A: D.Cardim  R.Junior  J.Laing-Buck
U15 - Yellow Division
4 3 CASSIOBURY RANGERS U15 CLARETS v ALEXANDRA PARK U15 SOUTH
H: S.Amoah  L.Fairey  J.Martin  K.Parker  A: A.Harris  K.Palmer  A.Silk
U14 - Red Division
1 1 ALEXANDRA PARK U14 SOUTH v AC FINCHLEY U14 WEST
H: M.Roxburgh  A: R.De Souza  J.Thorne
3 3 BOREHAMWOOD YOUTH U14 TEMPLARS v OMONIA YOUTH U14 GREEN
 J. Berger
H: V.Drozd  J.Mcintosh  J.Renton  A: T.Efstathiou  A.Nicolaides(2)  J.Mcintosh  C.Johnson
2 2 SAINT ALBANS CITY U14 ORIENT v HARVESTERS U14 NORTH
 M. DAVIES
H: T.Gerber  L.Lepley  A: C.Bolding  S.O'Hare  L.Lepley
U14 - White Division
5 3 ENFIELD TOWN YOUTH FC U14 v EDMONTON RANGERS U14 DRAGONS
H: A.Arowosaye  P.De Oliveria  H.Ikaka(3)  A: R.Joomabocus(2)  D.White  H.Ikaka  R.Joomabocus
4 0 HARVESTERS U14 SOUTH v ALEXANDRA PARK U14 NORTH
 D. Spinosa
H: F.Grayland  H.Nergaard  E.Oba  C.Yeboah  F.Grayland  E.Moore
U14 - Blue Division
1 1 NORTHWOOD U14 RED v HINTON & FINCHLEY U14 HEROES
H: J.Dimmock  A: L.Neoptolemou  J.Hennessy  K.Szymczak
2 5 SAINT ALBANS CITY U14 SPARTANS v AC FINCHLEY U14 NORTH
 M. Kyte
H: I.Jamil  D.Mitchell  A: L.Drizari  L.Gaughan(2)  M.Loughlin  F.O'Neill  I.Jamil  S.Taylor
5 5 WEST HERTS YOUTH U14 STAGS v AEK YOUTH FC U14 BLACK
H: L.Rimell(3)  S.Ujeyah(2)  A: B.Khwaja(4)  K.Meesaq  L.Rimell  D.Cooper-Price
2 4 WOODYS & EBOGS FC U14 PHANTOMS v HADLEY RANGERS U14
H: J.Moore  B.Seagroatt  A: L.Abbott(3)  M.Riedl  A.Giorgolari  J.Thakrar
U14 - Green Division
12 1 OMONIA YOUTH U14 WHITE v LONDON COLNEY COLTS U14 BLUE
H: Y.Asenov(2)  T.Chambi  D.Levy  K.Nihat(3)  A.Petinou(2)  E.Temur  I.Tzoumpas(2)  A: L.Gomez  T.Chambi  L.Glennon
0 7 TURNSTYLES U14 v WHETSTONE U14 LIONS
 J. Bailey
 A: R.Dove  S.Morrow(2)  T.O Connell  C.Wilson  D.Wise(2)  D.Wise
U14 - Yellow Division
5 8 WOODYS & EBOGS FC U14 MECURIALS v OMONIA YOUTH U14 GOLD
H: L.Kovacevic  A.Perkins(3)  C.Simpson  A: A.Goksungur(4)  J.Kirton(2)  D.Rasiah(2)  A.Perkins  A.Goksungur
U13 - Red Division
3 2 GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U13 SANTOS v EDMONTON RANGERS U13 FOXES
H: L.Broadway  J.Carre  M.Mylona  A: C.Harwood  A.Navarrete  C.Harwood
8 4 NORTHWOOD U13 RED v COLNEY HEATH U13 HARRIERS
 R. Coker
H: T.Faleye  Z.Hambury(3)  T.Salaghishvili(2)  A.Subandrio  M.Telemachou  A: R.Eneso-Etame  D.Ramaj  T.Warari(2)  K.Ahmed  K.Scott
2 1 WHETSTONE U13 PUMAS v NORTHWOOD U13 BLACK
H: Y.El Mrabet  L.Sorrentino  A: L.Fejzullau  Y.El Mrabet  C.Mendoza
U13 - White Division
6 0 GFA ENFIELD U13 LIONS v NORTHWOOD U13 WHITE
H: M.Oman  G.Principato(2)  E.Sahin(3)  D.Swatch  K.Tooley
3 5 LONDON COLNEY COLTS U13 REDS v AFC SOUTHGATE U13 DRAGONS
 Z. Muslin
H: J.Divine  J.Johnson  K.Joseph  A: Y.Namani  D.Voynov(4)  J.Johnson  D.Voynov
U13 - Blue Division
6 3 EDMONTON RANGERS U13 TIGERS v AC FINCHLEY U13 WEST
 T. Matthews-Gill
H: T.Bada(2)  G.Kadiabioko(2)  D.Kimdi  O.Makuiza  A: E.Akinbulumo  A.Mcavoy  K.Tolaini  J.Gulda  L.Lass
3 3 OMONIA YOUTH U13 WHITE v APB FC BARNET U13 RAMS
H: C.Georgiou  N.Klitou(2)  A: M.Makouezi  S.Rafferty  R.Taylor  J.Asafo-Adkei  M.Makouezi
U13 - Green Division
0 5 COLNEY HEATH U13 MAGPIES v OAKHILL TIGERS U13 WARRIORS
 S. Haldankar
 A: T.Coffey(2)  L.Efstathiou  D.Grant  S.Haryott  D.Kimathi  T.Coffey
7 2 ENFIELD TOWN YOUTH FC U13 v WHETSTONE U13 TIGERS
H: C.Ellis  I.Karasu  R.Rhatigan  D.Solo  G.Theeng(3)  A: B.Brand  D.Ramadani  B.Brand
0 6 SAINT ALBANS CITY U13 VICTORIA v LONDON COLNEY COLTS U13 BLUE
 D. Labuda
 A: E.Byrne  D.Day  T.Kalejaiye  D.Lota(2)  M.Thomas-Nelson  C.Sumner  D.Day
U13 - Yellow Division
8 1 AC FINCHLEY U13 SOUTH v HINTON & FINCHLEY U13 STARS
H: J.Harley  H.Szydlowski  E.Tetteh(3)  A.Upali  A.Webb(2)  A: R.Clarke  O.Hurrell  C.Pishiris
4 1 HADLEY RANGERS U13 v HINTON & FINCHLEY U13 HEROES
H: A.Adewunmi(3)  R.Manzi  A: E.Earnshaw  J.Johnson  F.Garcia
3 8 WEST HERTS YOUTH U13 STAGS v HARVESTERS U13 EAST
 P. Ferrier
H: A.Gdisbar(2)  D.Preusse  A: M.Annon  K.McMillan  M.Onwuemena  E.Philips(2)  H.Soanes(3)  T.Sevak
3 0 WHETSTONE U13 LEOPARDS v NORTHWOOD U13 BLUE
 D. Stiassny
H: J.Joseph(2)  D.Statham  J.Joseph  H.Purcell
U13 - Purple Division
4 0 GFA ENFIELD U13 TIGERS v CASSIOBURY RANGERS U13 CLARETS
H: E.Ibrahim  M.McNally(3)  J.Kayode  S.Ambridge
2 3 OMONIA YOUTH U13 GREEN v AFC SOUTHGATE U13 KNIGHTS
H: A.Neocleous  C.Vryonides  A: K.Vishev(3)  N.Marinos
U12 - Red Division
1 4 APB FC BARNET U12 RAMS v WINGATE & FINCHLEY U12 WHITE
H: E.Davis  A: B.Class  J.Gordon  OG  O.Parker  E.Davis  J.Gordon
3 4 OAKLAND WOLVES U12 v LONDON COLNEY COLTS U12 BLUE
 M. Whybrew
H: H.Hunter(2)  W.Stone  A: Y.Benalleg  C.McAllister(3)  H.Hunter  C.McAllister
2 2 SAINT ALBANS CITY U12 WEST v HARVESTERS U12 NORTH
 N. Hall
H: C.Dwyer  H.McKessick  A: R.Holgado  J.Oliver  E.Cullum  M.Keenan
2 0 WHETSTONE U12 PANTHERS v EDGWARE TOWN FC U12 RED
H: B.Farrell  D.Heveran  W.Bloomfield  K.Reeves
U12 - White Division
3 1 BERKHAMSTED RAIDERS U12 RED v WHETSTONE U12 TIGERS
H: S.Barrett  O.Milnes  R.Sales  A: J.Walker  C.Brett  L.Godarzi
4 4 GFA ENFIELD U12 LIONS v WEST HERTS YOUTH U12 STAGS
H: J.Amartry  K.Leon  J.Small  A.Willaims  A: C.Mcguffin  A.Rogers  L.Sgambati  M.Woodhouse  E.Gulec  L.Sgambati
3 0 GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U12 SANTOS v ENFIELD RANGERS U12 BLACK
H: A.Goodson  A.Ouattara  A.Joannou
0 5 SAINT ALBANS CITY U12 EAST v ENFIELD TOWN YOUTH FC U12
 B. Browell
 A: K.Koroni  N.Luool(2)  P.Stachow(2)  S.Coetzee  A.Mistiki
U12 - Blue Division
2 4 AC FINCHLEY U12 SOUTH v OMONIA YOUTH U12 WHITE
H: D.Cresci  K.Minh  A: A.Demetriou(2)  A.Eleftheriou  N.Polycarpou  C.Cutler  A.Eleftheriou
8 0 ENFIELD RANGERS U12 GREEN v EDGWARE TOWN FC U12 BLUE
 E. Anderson
H: I.Ellatreche  A.Gashi(3)  B.Hocyk  I.Ozcan  H.Valaei  T.Walker  A.Gashi  T.Morley
1 1 HARVESTERS U12 SOUTH v LONDON COLNEY COLTS U12 REDS
H: H.Walker  A: T.Gentry  L.Runnette  M.Fretter
0 5 WHETSTONE U12 LIONS v EDMONTON RANGERS U12 COUGARS
 D. Stiassny
 A: A.Ikegwnuonu(5)  L.Da Silva
U12 - Green Division
2 7 AEK YOUTH FC U12 EAGLES v BUSHEY RANGERS U12
H: D.Safdar(2)  A: R.Kalu(2)  A.King  J.Lee(2)  K.Woods  F.Zumalacarregui  S.Marneros  B.White
- A ALEXANDRA PARK U12 NORTH v AC FINCHLEY U12 EAST [ Away Win was awarded ]
3 3 WOODYS & EBOGS FC U12 VAPORS v OAKHILL TIGERS U12 SHARKS
H: D.Mustafa  C.Santos  L.Skapoullis  A: A.Dos Santos  E.Dunbar(2)  T.Mahmood  R.Bengui
U12 - Yellow Division
3 2 BOREHAMWOOD 2000 U12 v WHETSTONE U12 LEOPARDS
 S. Haldankar
H: C.George(2)  R.Manning  A: J.Hearn  R.Segal  A.Montgomery
1 1 HARROW STARS YOUTH U12 v OMONIA YOUTH U12 GREEN
 B. Shalamazari
H: F.Moczarny  A: A.Costas  F.Moczarny  P.Zachariou
2 1 HINTON & FINCHLEY U12 STARS v ALEXANDRA PARK U12 WEST
H: J.McCourt  J.Sze  A: R.Martin  J.McCourt  A.Lake
5 2 LONDON COLNEY YOUTH FC U12 PANTHERS v BOREHAMWOOD YOUTH U12 KNIGHTS
 V. Schelhase
H: M.Briggs  S.Greenwood  J.Nash(2)  H.O'Meara  A: K.Ryan  B.Warwick  J.Gepp  B.Warwick
U12 - Purple Division
6 1 AC FINCHLEY U12 WEST v OAKHILL TIGERS U12 TORNADOS
H: A.Avdijaj  T.Hastings  E.Jays  J.Mcelwaine  E.O'Loughlin  A.Tempestini  A: Z.Deen  J.Mcelwaine  J.Shields
3 0 OMONIA YOUTH U12 GOLD v HINTON & FINCHLEY U12 HEROES
H: C.Kirton  O.Thompson  C.Vachou  O.Thompson  C.Katsantonis
2 6 TURNSTYLES U12 v ALEXANDRA PARK U12 SOUTH
H: J.Ogunbodede(2)  A: S.Broom(2)  A.Perol(4)  A.Perol
1 12 WHETSTONE U12 JAGUARS v LONDON COLNEY YOUTH FC U12 TIGERS
 D. Stiassny
 A: K.Biaca(2)  R.Brandon  R.Greig(2)  M.Katemba  J.Minihan(2)  O.Todd(4)  A.Lahav  K.Biaca
U11 - Red Division
Played AC FINCHLEY U11 NORTH v ENFIELD RANGERS U11 WHITE
Played APB FC BARNET U11 RAMS v GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U11 SANTOS
Played LONDON COLNEY COLTS U11 REDS v AC FINCHLEY U11 SOUTH
Played WINGATE & FINCHLEY U11 WHITE v LONDON COLNEY COLTS U11 BLUE
U11 - White Division
Played ALEXANDRA PARK U11 NORTH v WHETSTONE U11 LIONS
Played LONDON COLNEY COLTS U11 WHITES v HARVESTERS U11 LEOPARDS
Played NORTHWOOD U11 BLUE v ENFIELD TOWN YOUTH FC U11 WHITE
 J. Coker
Played OAKLAND WOLVES U11 v ENFIELD RANGERS U11 BLACK
 B. Boulter
Played OMONIA YOUTH U11 WHITE v HINTON & FINCHLEY U11 HEROES
U11 - Blue Division
Played ALEXANDRA PARK U11 WEST v HINTON & FINCHLEY U11 LEGENDS
Played BUSHEY RANGERS U11 v HARROW STARS YOUTH U11
 C. cousens
Played CROXLEY GREEN U11 WHITE v OAKHILL TIGERS U11 PANTHERS
Played GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U11 FLAMENGO v WEST HERTS YOUTH U11 STAGS
Played HINTON & FINCHLEY U11 STARS v AC FINCHLEY U11 WEST
U11 - Green Division
Played ENFIELD RANGERS U11 GREEN v SAINT ALBANS CITY U11 CENTURIONS
Played ENFIELD TOWN YOUTH FC U11 BLUE v WHETSTONE U11 PANTHERS
Played HINTON & FINCHLEY U11 HOTSHOTS v EDMONTON RANGERS U11 FALCONS
Played OMONIA YOUTH U11 GREEN v NORTHWOOD U11 WHITE
Played SAINT ALBANS CITY U11 EAST v NORSEMEN U11
 N. Handscombe
U11 - Yellow Division
Played ALEXANDRA PARK U11 SOUTH v GO STARS U11
Played LONDON COLNEY YOUTH FC U11 LIONS v BOREHAMWOOD 2000 U11
 J. Crabtree
Played LONDON COLNEY YOUTH FC U11 PUMAS v ALYTH BELSIZE U11
 J. Crabtree
Played WHETSTONE U11 TIGERS v APB FC BARNET U11 RAIDERS
U10 Bobby Moore
Played APB FC BARNET U10 RAMS v WHETSTONE U10 TIGERS
Played GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U10 SANTOS v WOODYS & EBOGS FC U10 VAPORS
Played WEST HERTS YOUTH U10 STAGS v LONDON COLNEY COLTS U10 BLUE
Played WINGATE & FINCHLEY U10 WHITE v ENFIELD RANGERS U10 GREEN
U10 Bobby Charlton
Played BOREHAMWOOD YOUTH U10 CRUSADERS v HARVESTERS U10 WOLVES
Played HINTON & FINCHLEY U10 STARS v ENFIELD TOWN YOUTH FC U10
Played LONDON COLNEY COLTS U10 REDS v EDMONTON RANGERS U10 SCORPIONS
Played WHETSTONE U10 PANTHERS v RAP-AID YOUTH U10 LIONS
U10 Gordon Banks
Played BUSHEY RANGERS U10 v OMONIA YOUTH U10 GOLD
Played CROXLEY GREEN U10 BLACK v APB FC BARNET U10 RAIDERS
Played HARROW STARS YOUTH U10 v LONDON COLNEY YOUTH FC U10 LIONS
Played HARVESTERS U10 PANTHERS v ALDENHAM EXCEL U10
Played NORSEMEN U10 v WHETSTONE U10 LIONS
Played WINGATE & FINCHLEY U10 BLUE v AC FINCHLEY U10 SOUTH
U10 Stanley Matthews
Played CROXLEY GREEN U10 WHITE v BOREHAMWOOD YOUTH U10 KNIGHTS
Played ENFIELD RANGERS U10 WHITE v BOREHAMWOOD YOUTH U10 TEMPLARS
Played GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U10 FLAMENGO v ALEXANDRA PARK U10 NORTH
U10 Geoff Hurst
Played AC FINCHLEY U10 WEST v WHETSTONE U10 PUMAS
Played ALEXANDRA PARK U10 SOUTH v LONDON COLNEY COLTS U10 WHITES
Played OMONIA YOUTH U10 WHITE v OMONIA YOUTH U10 GREEN
U10 Inter Group Friendlies
Played NORTHWOOD U10 RED v AC FINCHLEY U10 NORTH
Played WOODYS & EBOGS FC U10 PHANTOMS v WHETSTONE U10 JAGUARS
U09 Camelot
Played AC FINCHLEY U09 NORTH v BELSIZE PARK U09 REDS
Played GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U09 SANTOS v WHETSTONE U09 LIONS
Played SAINT ALBANS CITY U09 v APB FC BARNET U09 RAMS
U09 Captain Hook
Played ALEXANDRA PARK U09 NORTH v HARVESTERS U09 GRASSHOPPERS
Played ENFIELD TOWN YOUTH FC U09 YELLOW v NORTHWOOD U09 RED
Played HINTON & FINCHLEY U09 STARS v LONDON COLNEY COLTS U09 RED
U09 Harry Potter
Played ALEXANDRA PARK U09 WEST v OMONIA YOUTH U09 WHITE
Played APB FC BARNET U09 RAIDERS v WHETSTONE U09 PUMAS
Played BUSHEY RANGERS U09 v WHETSTONE U09 TIGERS
Played HARVESTERS U09 SCORPIONS v ALEXANDRA PARK U09 SOUTH
Played LONDON COLNEY COLTS U09 BLUE v ALDENHAM EXCEL U09
U09 Robin Hood
Played BOREHAMWOOD YOUTH U09 CRUSADERS v AC FINCHLEY U09 WEST
Played HINTON & FINCHLEY U09 LEGENDS v OAKHILL TIGERS U09 EAGLES
Played LONDON COLNEY YOUTH FC U09 JAGUARS v ENFIELD TOWN YOUTH FC U09 BLUE
Played NORTHWOOD U09 WHITE v PRO FOOTBALL LONDON U09 WIZARDS
U09 Peter Pan
Played ENFIELD RANGERS U09 BLACK v LONDON COLNEY YOUTH FC U09 LIONS
Played OMONIA YOUTH U09 SILVER v HINTON & FINCHLEY U09 HEROES
U09 Inter Group Friendlies
Played BELSTONE YOUTH FC U09 RED v WOODYS & EBOGS FC U09 VAPORS
Played ENFIELD TOWN YOUTH FC U09 WHITE v BOREHAMWOOD YOUTH U09 KNIGHTS
Played NORSEMEN U09 v NORTHWOOD U09 BLUE
Played OMONIA YOUTH U09 GOLD v OMONIA YOUTH U09 GREEN
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 20 September 2020 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 20 September 2020.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
U18R
1. AC FINCHLEY U18 - U17 WEST
2. ALEXANDRA PARK U18 EAST
U18W
3. HMH U18 GALAXY
U18B
4. HENDON UNITED U18 ROVERS
5. HMH U18 FOXES
6. MACCABI LONDON FC U18 BLUE
U18G
7. AC FINCHLEY U18 WEST
8. ALDENHAM EXCEL U18 EAGLES
9. BELSTONE YOUTH FC U18 RED
10. HGS ACADEMY U18 RANGERS
11. HMH U18 PANTHERS
12. MACCABI LONDON FC U18 RED
U18Y
13. ALDENHAM EXCEL U18 RAPTORS
14. HENDON UNITED U18 BLUE
15. HMH U18 TIGERS
U16R
16. HARROW STARS YOUTH U16
U16W
17. HENDON UNITED U16 WHITE
18. HMH U16 JUNIORS
19. MACCABI LONDON FC U16 BLUE
20. NORTHWOOD U16 RED
U16B
21. HGS ACADEMY U16 DYNAMO
22. HMH U16 GALAXY
23. MACCABI LONDON FC U16 WHITE
24. NORTH WEST LONDON JETS U16
U16G
25. HGS ACADEMY U16 TIGERS
26. HMH U16 ALL STARS
U15R
27. AC FINCHLEY U15 SOUTH
28. PRO FOOTBALL LONDON U15 WIZARDS
U15W
29. BELSTONE YOUTH FC U15
30. BLOOMSBURY FOOTBALL U15
31. OMONIA YOUTH U15 GOLD
U15B
32. HMH U15 DYNAMO
33. HMH U15 WANDERERS
U15G
34. EDGWARE TIGERS U15
35. MACCABI LONDON FC U15 BLUE
36. PRO FOOTBALL LONDON U15 MAGIC
37. WHETSTONE U15 PANTHERS
U15Y
38. ALYTH BELSIZE U15 BLACK
39. NORTHWOOD U15 WHITE
U14R
40. BERKHAMSTED RAIDERS U14 RED
41. MACCABI LONDON FC U14 WHITE
U14W
42. BELSTONE YOUTH FC U14
43. CROXLEY GREEN U14 BLACK
44. HINTON & FINCHLEY U14 LEGENDS
45. MACCABI LONDON FC U14 BLUE
U14G
46. BOREHAMWOOD YOUTH U14 CRUSADERS
47. HENDON UNITED U14 RED
48. MACCABI LONDON FC U14 GOLD
49. WHETSTONE U14 COUGARS
U14Y
50. BOREHAMWOOD YOUTH U14 KNIGHTS
51. HENDON UNITED U14
52. HENDON UNITED U14 GREEN
53. HINTON & FINCHLEY U14 STARS
54. HMH U14 PANTHERS
55. HMH U14 PUMAS
U13R
56. HARVESTERS U13 NORTH
57. WINGATE & FINCHLEY U13 WHITE
U13W
58. ENFIELD RANGERS U13 GREEN
59. HARROW STARS YOUTH U13
60. MACCABI LONDON FC U13 BLUE
61. OAKHILL TIGERS U13 RAIDERS
62. OMONIA YOUTH U13 GOLD
63. WINGATE & FINCHLEY U13 BLUE
U13B
64. ALEXANDRA PARK U13 SOUTH
65. BOREHAMWOOD YOUTH U13 CRUSADERS
66. HENDON UNITED U13 GREEN
67. HINTON & FINCHLEY U13 LEGENDS
68. MACCABI LONDON FC U13 RED
U13G
69. BELSTONE YOUTH FC U13
70. BOREHAMWOOD YOUTH U13 KNIGHTS
71. EDMONTON UNITED U13
72. HGS ACADEMY U13 TIGERS
73. HMH U13 WOLVES
U13Y
74. EDGWARE TIGERS U13
75. HMH U13 GALAXY
U13P
76. BUSHEY RANGERS U13
77. HMH U13 AVENGERS
78. HMH U13 TIGERS
79. MACCABI LONDON FC U13 GOLD
U12R
80. MACCABI LONDON FC U12 WHITE
81. WHETSTONE U12 PUMAS
U12W
82. MACCABI LONDON FC U12 BLUE
83. SAINT ALBANS CITY U12 NORTH
84. WINGATE & FINCHLEY U12 BLUE
U12B
85. HMH U12 HAWKS
86. NORTHWOOD U12 RED
87. SAINT ALBANS CITY U12 SOUTH
U12G
88. BOREHAMWOOD YOUTH U12 CRUSADERS
89. HINTON & FINCHLEY U12 LEGENDS
90. MACCABI LONDON FC U12 GREEN
91. NORTH WEST LONDON JETS U12
92. NORTHWOOD U12 WHITE
93. PRO FOOTBALL LONDON U12
U12Y
94. HMH U12 EAGLES
95. HMH U12 FALCONS
96. MACCABI LONDON FC U12 YELLOW
U12P
97. HENDON UNITED U12 BLUE
98. HMH U12 HARRIERS
99. MACCABI LONDON FC U12 BLACK
U11R
100. EDGWARE TOWN FC U11
101. HGS ACADEMY U11 RAIDERS
102. HGS ACADEMY U11 REBELS
103. NORTHWOOD U11 RED
104. WINGATE & FINCHLEY U11 BLUE
U11W
105. EDGWARE TOWN FC U11
106. HENDON UNITED U11 SILVER
107. HGS ACADEMY U11 REBELS
108. HGS ACADEMY U11 VIPERS
109. MACCABI LONDON FC U11 RED
U11B
110. HENDON UNITED U11 MAUVE
111. HGS ACADEMY U11 VIPERS
112. MACCABI LONDON FC U11 GOLD
U11G
113. GFA ENFIELD U11 SALAMIS
114. HENDON UNITED U11 MAUVE
115. MACCABI LONDON FC U11 YELLOW
116. PRO FOOTBALL LONDON U11
U11Y
117. BOREHAMWOOD YOUTH U11 CRUSADERS
118. GFA ENFIELD U11 SALAMIS
119. HMH U11 ATHLETICO
120. MACCABI LONDON FC U11 ORANGE
121. PRO FOOTBALL LONDON U11
IGF
122. BOREHAMWOOD YOUTH U11 CRUSADERS
123. HENDON UNITED U11 SILVER
124. HGS ACADEMY U11 REBELS
125. HGS ACADEMY U11 VIPERS
126. HMH U11 ATHLETICO
127. MACCABI LONDON FC U11 ORANGE
128. PRO FOOTBALL LONDON U11
U10SY
129. EDGWARE TOWN FC U10
130. MACCABI LONDON FC U10 BLUE
131. MACCABI LONDON FC U10 WHITE
U10SW
132. ENFIELD RANGERS U10 BLACK
133. HGS ACADEMY U10 RAIDERS
134. MACCABI LONDON FC U10 GREEN
U10SG
135. AC FINCHLEY U10 NORTH-EAST
136. BOREHAMWOOD 2000 U10 RED
137. GO STARS U10
138. LONDON COLNEY YOUTH FC U10 PUMAS
139. MACCABI LONDON FC U10 GOLD
U10GH
140. ALYTH BELSIZE U10
141. HINTON & FINCHLEY U10 LEGENDS
142. MACCABI LONDON FC U10 BLACK
143. MACCABI LONDON FC U10 SILVER
144. NORTHWOOD U10 WHITE
Frn
145. AC FINCHLEY U10 NORTH-EAST
146. ALYTH BELSIZE U10
147. BOREHAMWOOD 2000 U10 RED
148. EDGWARE TOWN FC U10
149. ENFIELD RANGERS U10 BLACK
150. GO STARS U10
151. HGS ACADEMY U10 RAIDERS
152. HINTON & FINCHLEY U10 LEGENDS
153. LONDON COLNEY YOUTH FC U10 PUMAS
154. MACCABI LONDON FC U10 BLACK
155. MACCABI LONDON FC U10 BLUE
156. MACCABI LONDON FC U10 GOLD
157. MACCABI LONDON FC U10 GREEN
158. MACCABI LONDON FC U10 SILVER
159. MACCABI LONDON FC U10 WHITE
160. NORTHWOOD U10 WHITE
U9C
161. HGS ACADEMY U09 RAIDERS
162. LONDON COLNEY COLTS U09 WHITES
163. MACCABI LONDON FC U09 WHITE
164. NORTHWOOD U09 BLACK
165. WINGATE & FINCHLEY U09 WHITE
166. WINGATE & FINCHLEY U09 YELLOW
U9CH
167. ENFIELD RANGERS U09 GREEN
168. HGS ACADEMY U09 VIPERS
169. LONDON COLNEY COLTS U09 WHITES
170. MACCABI LONDON FC U09 GOLD
171. MACCABI LONDON FC U09 WHITE
172. WINGATE & FINCHLEY U09 BLUE
U9HP
173. MACCABI LONDON FC U09 GOLD
U9RH
174. EDMONTON RANGERS U09 EAGLES
175. WHETSTONE U09 JAGUARS
U9PP
176. EDMONTON RANGERS U09 EAGLES
177. GO STARS U09
178. PRO FOOTBALL LONDON U09 MAGIC
179. RAP-AID YOUTH U09 EAGLET'S
180. TURNSTYLES U09 BLACK
U9Frn
181. EDMONTON RANGERS U09 EAGLES
182. ENFIELD RANGERS U09 GREEN
183. GO STARS U09
184. HGS ACADEMY U09 RAIDERS
185. HGS ACADEMY U09 VIPERS
186. LONDON COLNEY COLTS U09 WHITES
187. MACCABI LONDON FC U09 GOLD
188. MACCABI LONDON FC U09 WHITE
189. NORTHWOOD U09 BLACK
190. PRO FOOTBALL LONDON U09 MAGIC
191. TURNSTYLES U09 BLACK
192. WHETSTONE U09 JAGUARS
193. WINGATE & FINCHLEY U09 BLUE
194. WINGATE & FINCHLEY U09 WHITE
195. WINGATE & FINCHLEY U09 YELLOW
U8BBG
196. AC FINCHLEY U08 NORTH
197. AC FINCHLEY U08 SOUTH
198. APB FC BARNET U08 RAMS
199. ENFIELD RANGERS U08 GREEN
200. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U08 SANTOS
201. HARVESTERS U08 FALCONS
202. HGS ACADEMY U08 RAIDERS
203. LONDON COLNEY COLTS U08 REDS
204. MACCABI LONDON FC U08 WHITE
205. SAINT ALBANS CITY U08 NORTH
U8CCG
206. AC FINCHLEY U08 SOUTH
207. ALEXANDRA PARK U08 NORTH
208. APB FC BARNET U08 RAIDERS
209. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U08 FLAMENGO
210. HARVESTERS U08 FALCONS
211. HINTON & FINCHLEY U08 HEROES
212. HMH U08 UNITED
213. LONDON COLNEY COLTS U08 WHITES
214. MACCABI LONDON FC U08 WHITE
215. NORTHWOOD U08 RED
216. SAINT ALBANS CITY U08 NORTH
217. WHETSTONE U08 PUMAS
218. WINGATE & FINCHLEY U08 WHITE
U8CM
219. ALEXANDRA PARK U08 NORTH
220. APB FC BARNET U08 RAIDERS
221. BELSIZE PARK U08 BUCKS
222. ENFIELD TOWN YOUTH FC U08
223. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U08 FLAMENGO
224. HGS ACADEMY U08 RAIDERS
225. LONDON COLNEY COLTS U08 WHITES
226. LONDON COLNEY YOUTH FC U08 LIONS
227. MACCABI LONDON FC U08 GOLD
228. NORTHWOOD U08 RED
229. NORTHWOOD U08 WHITE
230. OMONIA YOUTH U08 GREEN
231. WHETSTONE U08 LIONS
232. WINGATE & FINCHLEY U08 WHITE
U8FFG
233. ALEXANDRA PARK U08 SOUTH
234. BELSIZE PARK U08 BUCKS
235. BELSIZE PARK U08 BUCKS-BLACK
236. BUSHEY RANGERS U08
237. ENFIELD RANGERS U08 BLACK
238. HARVESTERS U08 EAGLES
239. HINTON & FINCHLEY U08 STARS
240. LONDON COLNEY COLTS U08 WHITES
241. MACCABI LONDON FC U08 GOLD
242. MACCABI LONDON FC U08 SILVER
243. NORTHWOOD U08 WHITE
244. OMONIA YOUTH U08 GREEN
245. RAP-AID YOUTH U08 TIGERS
246. WHETSTONE U08 LIONS
247. WINGATE & FINCHLEY U08 WHITE
U8RTG
248. BELSIZE PARK U08 BUCKS-BLACK
249. BOREHAMWOOD YOUTH U08 CRUSADERS
250. BUSHEY RANGERS U08
251. HARVESTERS U08 EAGLES
252. HINTON & FINCHLEY U08 STARS
253. LONDON COLNEY YOUTH FC U08 PUMAS
254. MACCABI LONDON FC U08 PURPLE
255. MACCABI LONDON FC U08 SILVER
256. NORTHWOOD U08 BLUE
257. OMONIA YOUTH U08 WHITE
258. WHETSTONE U08 JAGUARS
259. WOODYS & EBOGS FC U08 VAPORS
U8IG
260. AC FINCHLEY U08 NORTH
261. AC FINCHLEY U08 SOUTH
262. ALEXANDRA PARK U08 NORTH
263. ALEXANDRA PARK U08 SOUTH
264. APB FC BARNET U08 RAIDERS
265. APB FC BARNET U08 RAMS
266. BELSIZE PARK U08 BUCKS
267. BELSIZE PARK U08 BUCKS-BLACK
268. BOREHAMWOOD YOUTH U08 CRUSADERS
269. BUSHEY RANGERS U08
270. ENFIELD RANGERS U08 BLACK
271. ENFIELD RANGERS U08 GREEN
272. ENFIELD TOWN YOUTH FC U08
273. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U08 FLAMENGO
274. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U08 SANTOS
275. HARVESTERS U08 EAGLES
276. HARVESTERS U08 FALCONS
277. HGS ACADEMY U08 RAIDERS
278. HINTON & FINCHLEY U08 HEROES
279. HINTON & FINCHLEY U08 STARS
280. HMH U08 UNITED
281. LONDON COLNEY COLTS U08 REDS
282. LONDON COLNEY COLTS U08 WHITES
283. LONDON COLNEY YOUTH FC U08 LIONS
284. LONDON COLNEY YOUTH FC U08 PUMAS
285. MACCABI LONDON FC U08 GOLD
286. MACCABI LONDON FC U08 PURPLE
287. MACCABI LONDON FC U08 SILVER
288. MACCABI LONDON FC U08 WHITE
289. NORTHWOOD U08 BLUE
290. NORTHWOOD U08 RED
291. NORTHWOOD U08 WHITE
292. OMONIA YOUTH U08 GREEN
293. OMONIA YOUTH U08 WHITE
294. RAP-AID YOUTH U08 TIGERS
295. SAINT ALBANS CITY U08 NORTH
296. WHETSTONE U08 JAGUARS
297. WHETSTONE U08 LIONS
298. WHETSTONE U08 PUMAS
299. WINGATE & FINCHLEY U08 WHITE
300. WOODYS & EBOGS FC U08 VAPORS
U7CSG
301. AC FINCHLEY U07 NORTH
302. BOREHAMWOOD YOUTH U07 CRUSADERS
303. ENFIELD TOWN YOUTH FC U07
304. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U07 SANTOS
305. HARVESTERS U07 GALAXY
306. HGS ACADEMY U07 RAIDERS
307. LONDON COLNEY COLTS U07 BLUES
308. MACCABI LONDON FC U07 PANTHERS
309. WHETSTONE U07 EAGLES
U7JGG
310. AC FINCHLEY U07 SOUTH
311. APB FC BARNET U07 RAMS
312. BOREHAMWOOD YOUTH U07 CRUSADERS
313. ENFIELD TOWN YOUTH FC U07
314. HARVESTERS U07 GALAXY
315. LONDON COLNEY COLTS U07 BLUES
316. LONDON COLNEY YOUTH FC U07 LIONS
317. MACCABI LONDON FC U07 LEOPARDS
318. NORTHWOOD U07 RED
319. WHETSTONE U07 HARRIERS
320. WINGATE & FINCHLEY U07 WHITE
U7LLG
321. AC FINCHLEY U07 SOUTH
322. APB FC BARNET U07 RAIDERS
323. BOREHAMWOOD YOUTH U07 CRUSADERS
324. BUSHEY RANGERS U07
325. ENFIELD TOWN YOUTH FC U07
326. LONDON COLNEY COLTS U07 REDS
327. MACCABI LONDON FC U07 LEOPARDS
328. MACCABI LONDON FC U07 PUMAS
329. MACCABI LONDON FC U07 TIGERS
330. WHETSTONE U07 HARRIERS
U7SSG
331. APB FC BARNET U07 RAPTORS
332. BOREHAMWOOD YOUTH U07 CRUSADERS
333. HARVESTERS U07 STARS
334. LONDON COLNEY YOUTH FC U07 LIONS
335. MACCABI LONDON FC U07 BUFFALOS
336. MACCABI LONDON FC U07 TIGERS
337. NORTHWOOD U07 WHITE
338. WINGATE & FINCHLEY U07 WHITE
7IDF
339. AC FINCHLEY U07 NORTH
340. AC FINCHLEY U07 SOUTH
341. APB FC BARNET U07 RAIDERS
342. APB FC BARNET U07 RAMS
343. APB FC BARNET U07 RAPTORS
344. BOREHAMWOOD YOUTH U07 CRUSADERS
345. BUSHEY RANGERS U07
346. ENFIELD TOWN YOUTH FC U07
347. GLOBAL FOOTBALL ACADEMY U07 SANTOS
348. HARVESTERS U07 GALAXY
349. HARVESTERS U07 STARS
350. HGS ACADEMY U07 RAIDERS
351. LONDON COLNEY COLTS U07 BLUES
352. LONDON COLNEY COLTS U07 REDS
353. LONDON COLNEY YOUTH FC U07 LIONS
354. MACCABI LONDON FC U07 BUFFALOS
355. MACCABI LONDON FC U07 LEOPARDS
356. MACCABI LONDON FC U07 PANTHERS
357. MACCABI LONDON FC U07 PUMAS
358. MACCABI LONDON FC U07 TIGERS
359. NORTHWOOD U07 RED
360. NORTHWOOD U07 WHITE
361. WHETSTONE U07 EAGLES
362. WHETSTONE U07 HARRIERS
363. WINGATE & FINCHLEY U07 WHITE