Go back to LondonMiddx
    Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Panshanger FC U14s - Players Wanted         HDYFC U16's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues - Players Wanted         Harvesters FC U15 - Players Wanted         AP Stars U15 Red - Experienced Defender Wanted         Elite Feet Royals FC - Players Wanted (Girls)    
Surrey South Eastern Combination
2019-2020 Season
Tuesday, 19 January 2021
Match Day :  Wednesday, 08 Apr 2020 Saturday, 11 April 2020 Tuesday, 14 Apr 2020
Players Suspended
There are 35 matches
Intermediate Division 1
- A A.M.Y v Kew Park Rangers [ Away Win was awarded ]
- A Balham Reserves v AFC Walcountians [ Away Win was awarded ]
Colliers Wood Utd F C (Pitch 4)
H - Wandgas Sport v Goldfingers [ Home Win was awarded ]
Wandgas Sports Club
- A Westminster Casuals v West Fulham [ Away Win was awarded ]
Tolworth Court Sports Ground (Pitch 2)
Intermediate Division 2
D D Claygate Royals v Sporting 50 [ Draw was awarded ]
Riverhill Sports Ground (Pitch 2)
- A Forestdale v AFC Ewell [ Away Win was awarded ]
Croydon Postal Sports Ground (Pitch 3)
Intermediate Division 3
D D Merton Social v Kew Afc [ Draw was awarded ]
Fishponds Playing Fields
D D Old Plymouthians v Reigate Priory [ Draw was awarded ]
Ashtead Recreation Ground
D D Woodmansterne Hyde v Battersea Boys [ Draw was awarded ]
Woodmansterne Sports Club
Junior Division 1
- A Old Boys Clapham v Inter Star [ Away Win was awarded ]
Larkhall Park
H - * Old Rutlishians Reserves v * OW Shaftesbury [ Home Win was awarded ]
Old Rutlishians Association
Double Header
D D * OW Shaftesbury v * Old Rutlishians Reserves [ Draw was awarded ]
Old Rutlishians Association
Double Header
- A Wanderers v Sporting Kitz [ Away Win was awarded ]
Prince Georges Playing Fields (Pitch 4)
Junior Division 2
D D Motspur Park v Parkside [ Draw was awarded ]
Sir Joseph Hood (Pitch 2)
- A Sutton High v Battersea Ironsides 'A' [ Away Win was awarded ]
Wallington Sports & Social Club (Pitch 2)
- A Thames United v Tolworth United [ Away Win was awarded ]
Priest Hill Playing Fields
- A Westside Reserves v Selhurst SA [ Away Win was awarded ]
The Memorial Ground (Pitch 2)
Junior Division 3
- A * AFC Walcountians Reserves v * Warlingham [ Away Win was awarded ]
Old Walcountians Sport Ground
Double Header
- A Old Rutlishians 'A' v Wandgas Vets [ Away Win was awarded ]
King George's Playing Fields
D D Reigate Priory Reserves v Croygas Falcons [ Draw was awarded ]
Reigate Priory Cricket Club
H - * Warlingham v * AFC Walcountians Reserves [ Home Win was awarded ]
Warlingham Sports Ground
Double Header
- A Wilf Kroucher v Rosehill Athletic [ Away Win was awarded ]
Nursery Rec
H - Woodmansterne Hyde Reserves v FC Tooting Bec 'B' [ Home Win was awarded ]
Woodmansterne Sports Club
Junior Division 4
- A AFC North Leatherhead v Colliers Wood Town [ Away Win was awarded ]
Bridge Rec
H - * Frenches Athletic Reserves v * Warlingham Reserves [ Home Win was awarded ]
Wallfield
Double Header
D D * Kew Park Rangers Reserves v * N P L 'A' [ Draw was awarded ]
Marble Hill Park
Double Header
H - Merton Social Reserves v Mitcham Park [ Home Win was awarded ]
Fishponds Playing Fields
H - * N P L 'A' v * Kew Park Rangers Reserves [ Home Win was awarded ]
N P L Sports Club (Pitch 2)
Double Header
- A OW Shaftesbury Reserves v Old Boys Clapham Reserves [ Away Win was awarded ]
Old Wimbledonians Sports Ground
- A * Warlingham Reserves v * Frenches Athletic Reserves [ Away Win was awarded ]
Warlingham Sports Ground
Double Header
Junior Division 5
H - Motspur Park Reserves v Sutton High Reserves [ Home Win was awarded ]
Prince Georges Playing Fields Pitch 1 (Pitch 2)
D D Real Holmesdale v A.M.Y Reserves [ Draw was awarded ]
John Ruskin Playing Fields
- A Reigate Priory 'B' v Shelton Athletic [ Away Win was awarded ]
Netherne Sports Ground
- A Wanderers Reserves v N P L 'B' [ Away Win was awarded ]
Prince Georges Playing Fields (Pitch 4)
H - Wandgas Worcester Park Vets v Old Rutlishians 'B' [ Home Win was awarded ]
Wandgas Sports Club (Pitch 2)
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 11 April 2020 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 11 April 2020.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
IntD1
1. Earlsfield United
2. FC Tooting Bec
3. Frenches Athletic
IntD2
4. AFC Sutton Common Rovers
5. Chelsea Rovers
6. Dover House Lions
7. Earlsfield 2018
8. LDN South West
9. Oxted & District
IntD3
10. Ashtead
11. Epsom Kings
12. Fulham Deaf
13. Jak's
JunD1
14. Chessington K C Reserves
15. Epsom & Ewell Colts
16. N P L Reserves
JunD2
17. FC Tooting Bec 'A'
18. Oxted & District Reserves
JunD3
19. Worcester Park 'A'
JunD4
20. Cheam Village Warriors
JunD5
21. Oxted & District 'A'
22. Parkside Reserves