Go back to LondonMiddx
    Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Panshanger FC U14s - Players Wanted         HDYFC U16's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues - Players Wanted         Harvesters FC U15 - Players Wanted         AP Stars U15 Red - Experienced Defender Wanted         Elite Feet Royals FC - Players Wanted (Girls)    
Surrey South Eastern Combination
2019-2020 Season
Tuesday, 19 January 2021
Match Day :  Wednesday, 01 Apr 2020 Saturday, 04 April 2020 Monday, 06 Apr 2020
Players Suspended
There are 36 matches
Intermediate Division 1
- A Balham Reserves v Kew Park Rangers [ Away Win was awarded ]
Colliers Wood Utd F C (Pitch 4)
H - Frenches Athletic v FC Tooting Bec [ Home Win was awarded ]
Wallfield
- A Goldfingers v Earlsfield United [ Away Win was awarded ]
Croydon Sports Arena
D D West Fulham v Wandgas Sport [ Draw was awarded ]
Weston Green Sports Ground
D D Westminster Casuals v A.M.Y [ Draw was awarded ]
Tolworth Court Sports Ground (Pitch 2)
Intermediate Division 2
H - AFC Ewell v LDN South West [ Home Win was awarded ]
Banstead Football Club
D D Chelsea Rovers v Forestdale [ Draw was awarded ]
King's House Sports Ground
- A Oxted & District v Sporting 50 [ Away Win was awarded ]
Master Park
Intermediate Division 3
D D Old Plymouthians v Epsom Kings [ Draw was awarded ]
Wallington Sports & Social Club
H - Reigate Priory v Merton Social [ Home Win was awarded ]
Reigate Priory Cricket Club
H - Woodmansterne Hyde v Ashtead [ Home Win was awarded ]
Woodmansterne Sports Club
Junior Division 1
H - * Old Boys Clapham v * OW Shaftesbury [ Home Win was awarded ]
Larkhall Park
Double Header
D D * OW Shaftesbury v * Old Boys Clapham [ Draw was awarded ]
Old Wimbledonians Sports Ground (Pitch 2)
Double Header
H - Sporting Kitz v Old Rutlishians Reserves [ Home Win was awarded ]
Tolworth Court Sports Ground (Pitch 4)
Junior Division 2
D D * Battersea Ironsides 'A' v * Selhurst SA [ Draw was awarded ]
Roehampton Playing Fields (Pitch 2)
Double Header
D D * Parkside v * Tolworth United [ Draw was awarded ]
Wimbledon Common Extensions (Pitch 10)
Double Header
D D * Selhurst SA v * Battersea Ironsides 'A' [ Draw was awarded ]
Archbishop Lanfranc Academy
Double Header
D D * Tolworth United v * Parkside [ Draw was awarded ]
John Fisher Sports Ground
Double Header
Junior Division 3
- A AFC Walcountians Reserves v Wandgas Vets [ Away Win was awarded ]
Old Walcountians Sport Ground
D D * Croygas Falcons v * Warlingham [ Draw was awarded ]
Croygas Sports Ground
Double Header
- A Old Rutlishians 'A' v Reigate Priory Reserves [ Away Win was awarded ]
King George's Playing Fields
H - * Warlingham v * Croygas Falcons [ Home Win was awarded ]
Warlingham Sports Ground
Double Header
D D * Woodmansterne Hyde Reserves v * Worcester Park 'A' [ Draw was awarded ]
Woodmansterne Sports Club
Double Header
D D * Worcester Park 'A' v * Woodmansterne Hyde Reserves [ Draw was awarded ]
Manor Park
Double Header
Junior Division 4
- A AFC North Leatherhead v Old Boys Clapham Reserves [ Away Win was awarded ]
Bridge Rec
H - Colliers Wood Town v Kew Park Rangers Reserves [ Home Win was awarded ]
Nescot Sports Ground
D D Frenches Athletic Reserves v Merton Social Reserves [ Draw was awarded ]
Wallfield
- A Mitcham Park v N P L 'A' [ Away Win was awarded ]
Three Kings Piece
- A OW Shaftesbury Reserves v Cheam Village Warriors [ Away Win was awarded ]
Old Wimbledonians Sports Ground
Junior Division 5
H - A.M.Y Reserves v Sutton High Reserves [ Home Win was awarded ]
Alexandra Recreation Ground
H - * Motspur Park Reserves v * Real Holmesdale [ Home Win was awarded ]
Prince Georges Playing Fields Pitch 1 (Pitch 2)
Double Header
- A * Old Rutlishians 'B' v * Parkside Reserves [ Away Win was awarded ]
King George's Playing Fields
Double Header
H - * Parkside Reserves v * Old Rutlishians 'B' [ Home Win was awarded ]
Wimbledon Common Extensions (Pitch 10)
Double Header
D D * Real Holmesdale v * Motspur Park Reserves [ Draw was awarded ]
John Ruskin Playing Fields
Double Header
H - Wanderers Reserves v Reigate Priory 'B' [ Home Win was awarded ]
Prince Georges Playing Fields (Pitch 4)
H - Wandgas Worcester Park Vets v Oxted & District 'A' [ Home Win was awarded ]
Wandgas Sports Club (Pitch 2)
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 04 April 2020 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 04 April 2020.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
IntD1
1. AFC Walcountians
IntD2
2. AFC Sutton Common Rovers
3. Claygate Royals
4. Dover House Lions
5. Earlsfield 2018
IntD3
6. Battersea Boys
7. Fulham Deaf
8. Jak's
9. Kew Afc
JunD1
10. Chessington K C Reserves
11. Epsom & Ewell Colts
12. Inter Star
13. N P L Reserves
14. Wanderers
JunD2
15. FC Tooting Bec 'A'
16. Motspur Park
17. Oxted & District Reserves
18. Sutton High
19. Thames United
20. Westside Reserves
JunD3
21. FC Tooting Bec 'B'
22. Rosehill Athletic
23. Wilf Kroucher
JunD4
24. Warlingham Reserves
JunD5
25. N P L 'B'
26. Shelton Athletic