Go back to LondonMiddx
    New Senior Team Forming - Players Wanted for 2021/22 Hertford Town Youth U12         Ware Lions Current U8s - Goalkeeper Required         Chars Youth U15 (Div One) - Centre Back Required         Welwyn Garden City Youth Hurricanes - U12 - 2021/22 (Premier Division) - Players Wanted         One to One Football Coaching         Cuffley Pumas U13's - Players Required         Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues (Current Division 2) - Outfield Players Wanted         Hertford Town Youth U11 Stags - Players Wanted         Hertford Town Bucks U13's - Outfield Players Wanted    
Go to their Website
Watford Friendly League
2019-2020 Season
Tuesday, 13 April 2021
Match Day :  Sunday, 22 Mar 2020 Sunday, 29 March 2020 Sunday, 05 Apr 2020
Players Suspended
There are 246 matches
U18 - Red Division
  Alexandra Park U18 East v Whetstone U18 Leopards
 L. Nicotra
  Alexandra Park U18 Youth v Hendon Youth U18
 V. Chrysostomou
  Northwood U18 Black v Whetstone U18 Pumas
 P. Kilbane
U18 - White Division
  Northwood U18 White v Edmonton Rangers U18 Pumas
 J. Routley
  Omonia Youth U18 Green v Saint Albans City U18 Central
 N. Nicolaou
  Saint Albans City U18 South v Whetstone U18 Lions
 B. Farrelly
  Whetstone U18 Jaguars v Harvesters U18 South
U18 - Blue Division
  AEK FC U18 Black v Alexandra Park U18 North
 V. Anderson
  Alexandra Park U18 West v HMH U18 Foxes
  Borehamwood Youth U18 Crusaders v Omonia Youth U18 White
 M. Ward
  Borehamwood Youth U18 Knights v Edmonton Rangers U18 Cobras
 L. Thorne
U18 - Green Division
  Alexandra Park U18 South v Hinton & Finchley Revolution U18 Legends
  Alexandra Park U18 United v Hendon United U18
  HGS Academy U18 v Northwood U18 Red
 S. McGovern
  HMH U18 Panthers v Alexandra Park U18 Central
  Maccabi London FC U18 Brady Red v HMH U18 United
 P. Russo
  Saint Gregorys United U18 Pumas v Saint Albans Rangers U18 Elite
U18 - Yellow Division
  AEK FC U18 Gold v AC Finchley U18 West
  Belstone FC U18 Black v Harvesters U18 East
  Cassiobury Rangers U18 Clarets v Aldenham FC Excel U18 Eagles
 M. Farrelly
  Hadley Rangers U18 FDU v Maccabi London FC U18 Brady Black
 M. Woodhams
U16 - League Cup
  Hadley Rangers U16 West v Enfield Town Youth FC U16 [ Semi Final ]
  Harvesters U16 North v Oakhill Tigers U16 Predators [ Semi Final ]
U16 - Junior League Cup
  AFC Southgate U16 v Maccabi London FC U16 Lions Blue [ Semi Final ]
  Harvesters U16 East v Hinton & Finchley Revolution U16 [ Semi Final ]
 M. Balser
U16 - Red Division
  Maccabi London FC U16 Lions White v Harrow Stars Youth FC U16
U16 - White Division
  Harvesters U16 South v Alexandra Park U16 West
U16 - Blue Division
  Whetstone U16 Leopards v Omonia Youth U16 Green
U16 - Green Division
  AC Finchley U16 North v Omonia Youth U16 White
 B. Daniels
  Aldenham FC Excel U16 v HGS Academy U16 Tiempo
  Alexandra Park U16 South v 100% Soccer School U16 Lions
  Belstone FC U16 Black v Norsemen U16
 D. Leach
U16 Spring Plate Group A
  Maccabi London FC U16 Brady Red v Alexandra Park U16 North
 M. Gittleson
U16 Spring Cup Group A
  Enfield Rangers U16 v HMH U16 Galaxy
U16 Spring Cup Group B
  Croxley Green FC U16 Black v Belstone FC U16 Red
 P. Riddick
  Saint Albans City U16 East v 100% Soccer School U16 Jaguars
U15 - Red Division
  * Belstone FC U15 v * Omonia Youth U15 Green
Double Header
  Colney Heath U15 Harriers v Berkhamsted Raiders U15 Red
 E. Jackson
  Omonia Youth U15 Gold v Maccabi London FC U15 Lions White
 M. Byfield
  * Omonia Youth U15 Green v * Belstone FC U15
Double Header
  Whetstone U15 Tigers v Harvesters U15 North
U15 - White Division
  AC Finchley U15 North v Northwood U15 Red
  GFA Enfield FC U15 Lions v Harrow Stars Youth FC U15
  Hadley Rangers U15 North v AFC Southgate U15
  Maccabi London FC U15 Brady Blue v Borehamwood Youth U15 Knights
U15 - Blue Division
  Harvesters U15 South v Omonia Youth U15 White
  Hendon United U15 White v HMH U15 Juniors
  HGS Academy U15 Dynamo v Borehamwood Youth U15 Templars
 M. Gittleson
  Omonia Youth U15 Silver v Whetstone U15 Lions
U15 - Spring Plate Group A
  Alexandra Park U15 South v HMH U15 Galaxy
  Saint Gregorys United U15 Lions v Turnstyles Football U15
U15 - Spring Plate Group B
  Edmonton Rangers U15 Sharks v Borehamwood Youth U15 Crusaders
  Harvesters U15 East v Whetstone U15 Jaguars
 R. Brown
U15 - Spring Plate Group C
  Hadley Rangers U15 West v London Colney Youth FC U15 Lions
U15 - Spring Plate Group D
  Alexandra Park U15 North-West v HMH U15 All Stars
  Hendon United U15 Red v Bushey Rangers U15 Pumas
 N. Lakeland
U15 - Spring Shield Group A
  Hinton & Finchley Revolution U15 v Oaklands Wolves U15 White
U14 - Red Division
  Harvesters U14 North v Maccabi London FC U14 Lions White
 H. Young
  Pro Football London U14 Wizards v GFA Enfield FC U14 Lions
 J. Da Costa
U14 - White Division
  Northwood U14 Red v Hinton & Finchley Revolution U14
U14 - Blue Division
  AC Finchley U14 West v Omonia Youth U14 Gold
 G. De Leuw
  Belstone FC U14 v Hadley Rangers U14
 J. Halperin
  Edmonton Rangers U14 Lions v Edgware Tigers U14
 B. Woolf
  Hampstead FC U14 v Saint Albans City U14 South
 O. Mustapha
  HMH U14 Wanderers v Enfield Town Youth FC U14
  Omonia Youth U14 Silver v Whetstone U14 Pumas
U14 - Green Division
  Bushey Rangers U14 v Pro Football London U14 Magic
 A. Debois
  Global Football Academy U14 Flamengo v GFA Enfield FC U14 Tigers
 J. Levantine
  Harrow Stars Youth FC U14 v HMH U14 Dynamo
  Mill Hill Youth FC U14 v Maccabi London FC U14 Lions Blue
  Oakhill Tigers U14 Falcons v Harvesters U14 South
 S. Hill
U14 - Yellow Division
  Cassiobury Rangers U14 Clarets v Oakhill Tigers U14 Pumas
 E. Jackson
U14 Spring Plate Group B
  Whetstone U14 Jaguars v Whetstone U14 Tigers
 A. Ward
U13 - Red Division
  Berkhamsted Raiders U13 Red v Pro Football London U13
 J. Vanner
  Harvesters U13 North v Oaklands Wolves U13
  * Maccabi London FC U13 Lions White* v * Omonia Youth U13 Green
Double Header

to be played at Omonia
 J. Scott
  * Omonia Youth U13 Green v * Maccabi London FC U13 Lions White*
Double Header

to be played at Omonia
 J. Scott
  * Saint Albans City U13 Orient v * Whetstone U13 Pumas
Double Header

to be played at St Albans
 M. Mazari
  * Whetstone U13 Pumas v * Saint Albans City U13 Orient
Double Header

to be played at St Albans
 M. Mazari
U13 - White Division
  Alexandra Park U13 North v Maccabi London FC U13 Lions Blue*
  Alexandra Park U13 South v Borehamwood Youth U13 Templars
 M. Berman
  Belstone FC U13 v Hinton & Finchley Revolution U13 Legends
 S. Binke
  Norsemen U13 Reds v Harvesters U13 South
 C. Lucas
U13 - Blue Division
  AC Finchley U13 North v Omonia Youth U13 White
 D. Blitz
  AEK FC U13 Black v West Herts Youth U13 Stags
 C. Vincent-Smith
  * Hadley Rangers U13 v * Hinton & Finchley Revolution U13 Heroes
Double Header

to be played at Hadley
  * Hinton & Finchley Revolution U13 Heroes v * Hadley Rangers U13
Double Header

to be played at Hadley
  Northwood U13 Red v Croxley Green FC U13 Black
 P. Ferrier
U13 - Green Division
  London Colney Colts U13 Blue v Aldenham FC Excel U13
  * Whetstone U13 Cougars v * Whetstone U13 Lions
Double Header
 H. Lopian
  * Whetstone U13 Lions v * Whetstone U13 Cougars
Double Header
 H. Lopian
U13 - Yellow Division
  Hendon United U13 Green v HMH U13 Panthers
 B. Tibber
  Woodys & Ebogs U13 Phantoms v Hendon United U13
 F. Calnan
U13 - Purple Division
  HMH U13 Pumas v Woodys & Ebogs U13 Mercurials
 S. Smith
U13 Spring Plate Group A
  Maccabi London FC U13 Brady Black v Saint Albans City U13 Spartans
 Z. Rickless
U13 Spring Plate Group C
  Hinton & Finchley Revolution U13 Stars v Hendon United U13 Red
 L. Peleg
U13 Spring Plate Group D
  Maccabi London FC U13 Brady Gold v Harvesters U13 East
 J. Skinner
U12 - Challenge Cup
  Borehamwood Youth U12 Crusaders v Maccabi London FC U12 Lions White [ Quarter Final ]
 s. simmons
  Norsemen U12 v Omonia Youth U12 Gold [ Quarter Final ]
  Whetstone U12 Jaguars v Harvesters U12 North [ Quarter Final ]
U11 - Red Division
  AC Finchley U11 North v Global Football Academy U11 Santos
  Harvesters U11 Lions v Wingate & Finchley FC U11 Blues
  Maccabi London FC U11 Lions White v APB FC Barnet U11 Rams
  Oaklands Wolves U11 v West Herts Youth U11 Stags
  Whetstone U11 Panthers v Enfield Rangers U11 Black
  Wingate & Finchley FC U11 Whites v Whetstone U11 Pumas
U11 - White Division
  Alexandra Park U11 North v Edmonton United U11
  Edgware Town FC U11 Red v Alpha Academy U11
  Enfield Rangers U11 Green v Protec Youth U11
  Enfield Town Youth FC U11 v Whetstone U11 Tigers
  HMH U11 Hawks v Harvesters U11 Jaguars
  Maccabi London FC U11 Lions Blue v Go Stars U11
  Omonia Youth U11 White v Croxley Green FC U11 Black
U11 - Blue Division
  AC Finchley U11 South v London Colney Youth FC U11 Jaguars
  Edmonton Rangers U11 Cougars v Hadley Rangers U11
  Hinton & Finchley Revolution U11 Legends v Bushey Rangers U11
  London Colney Colts U11 Red v Northwood U11 Red
  Oakhill Tigers U11 Sharks v AEK FC U11
  Whetstone U11 Lions v Edgware Town FC U11 Blue
  Woodys & Ebogs U11 Vapors v Borehamwood Youth U11 Crusaders
U11 - Green Division
  Alexandra Park U11 South v Turnstyles Football U11
  Borehamwood 2000 U11 v Maccabi London FC U11 Lions Yellow
  Borehamwood Youth U11 Knights v Alexandra Park U11 West
  Hinton & Finchley Revolution U11 Stars v London Colney Youth FC U11 Panthers
  North West London Jets U11 v Pro Football London U11
  Omonia Youth U11 Silver v London Colney Youth FC U11 Lions
  Whetstone U11 Leopards v HMH U11 Eagles
U11 - Yellow Division
  Belstone FC U11 v AC Finchley U11 West
  Finchley Football Academy U11 North v HMH U11 Falcons
  Harrow Stars Youth FC U11 v Edmonton Rangers U11 Lynx
  Harvesters U11 Wildcats v Hinton & Finchley Revolution U11 Heroes
  Maccabi London FC U11 Brady White v APB FC Barnet U11 Raiders
  Oakhill Tigers U11 Tornados v HMH U11 Harriers
  Whetstone U11 Jaguars v Omonia Youth U11 Gold
U11 Inter Group Friendlies
  Maccabi London FC U11 Lions Green v Northwood U11 White
U10 Bobby Moore
  AC Finchley U10 South v London Colney Colts U10 Blue
  Croxley Green FC U10 Black v London Colney Colts U10 White
  Edgware Town FC U10 Blue v Whetstone U10 Jaguars
  Enfield Rangers U10 White v AC Finchley U10 North
  HGS Academy U10 Raiders v APB FC Barnet U10 Rams
  London Colney Colts U10 Red v Oaklands Wolves U10
  Maccabi London FC U10 Gold v Maccabi London FC U10 White
  Omonia Youth U10 White v Wingate & Finchley FC U10 Whites
U10 Bobby Charlton
  Alexandra Park U10 North v West Herts Youth U10 Stags
  Finchley Football Academy U10 North v Edgware Town FC U10 Red
  Harrow Stars Youth FC U10 v Northwood U10 Blue
  Harvesters U10 Leopards v Enfield Rangers U10 Black
  Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes v HGS Academy U10 Rebels
  Maccabi London FC U10 Blue v Enfield Rangers U10 Green
  Maccabi London FC U10 Red v Oakhill Tigers U10 Panthers
  Saint Albans City U10 Centurians v Global Football Academy U10 Flamengo
  Whetstone U10 Pumas v Bushey Rangers U10
U10 Gordon Banks
  AC Finchley U10 West v Alexandra Park U10 West
  Alexandra Park U10 South v Wingate & Finchley FC U10 Blues
  Enfield Town Youth FC U10 Whites v Hinton & Finchley Revolution U10 Stars
  Harvesters U10 Pumas v Belstone FC U10
  London Colney Youth FC U10 Lions v HGS Academy U10 Vipers
  Northwood U10 White v Edmonton Rangers U10 Falcons
  Saint Albans Rangers U10 Foxes v Rap-Aid Youth FC U10 Tigers
  Woodys & Ebogs U10 Vapors v Hinton & Finchley Revolution U10 Legends
U10 Stanley Matthews
  APB FC Barnet U10 Raiders v Enfield Town Youth FC U10 Blues
  Borehamwood Youth U10 Crusaders v Saint Albans City U10 East
  Go Stars U10 v Harvesters U10 Tigers
  Maccabi London FC U10 Silver v Croxley Green FC U10 White
  Norsemen U10 v Croxley Green FC U10 Emerald
  Omonia Youth U10 Gold v Omonia Youth U10 Green
  Whetstone U10 Panthers v London Colney Youth FC U10 Pumas
  Whetstone U10 Tigers v Maccabi London FC U10 Black
U09 Camelot
  Edgware Town FC U09 v Whetstone U09 Panthers
  Enfield Rangers U09 Green v APB FC Barnet U09 Rams
  Finchley Football Academy U09 North v Maccabi London FC U09 Blue
  Global Football Academy U09 Santos v AC Finchley U09 North
  London Colney Colts U09 Red v Whetstone U09 Tigers
  Protec Youth U09 v Wingate & Finchley FC U09 Whites
  West Herts Youth U09 Stags v Maccabi London FC U09 White
  Woodys & Ebogs U09 Vapors v London Colney Colts U09 Blue
U09 Captain Hook
  Borehamwood Youth U09 Crusaders v HGS Academy U09 Raiders
  Bushey Rangers U09 v Harvesters U09 Panthers
  Croxley Green FC U09 Black v Enfield Town Youth FC U09
  Hinton & Finchley Revolution U09 Stars v Harvesters U09 Wolves
  HMH U09 Fire v Edmonton Rangers U09 Scorpions
  Maccabi London FC U09 Green v Rap-Aid Youth FC U09 Lions
  Norsemen U09 v Enfield Rangers U09 Black
  Wingate & Finchley FC U09 Blues v AC Finchley U09 South
U09 Harry Potter
  Alexandra Park U09 North v Whetstone U09 Lions
  Borehamwood Youth U09 Templars v Go Stars U09
  Cassiobury Rangers U09 Clarets v Belstone FC U09
  London Colney Youth FC U09 Lions v Borehamwood Youth U09 Knights
  Minchenden Youth FC U09 v Maccabi London FC U09 Gold
  Omonia Youth U09 Gold v Croxley Green FC U09 White
  Rap-Aid Youth FC U09 Tigers v APB FC Barnet U09 Raiders
U09 Robin Hood
  AC Finchley U09 West v London Colney Youth FC U09 Pumas
  Alexandra Park U09 South v London Colney Colts U09 White
  Croxley Green FC U09 Emerald v Omonia Youth U09 Green
  Global Football Academy U09 Flamengo v Woodys & Ebogs U09 Phantoms
  Hinton & Finchley Revolution U09 Legends v Turnstyles Football U09
  Maccabi London FC U09 Black v Borehamwood 2000 U09 Red
  Northwood U09 White v Omonia Youth U09 White
U08 Billy Bear
  Saint Albans City U08 v APB FC Barnet U08 Rams
  Whetstone U08 Lions v Protec Youth U08
U08 Captain Croc
  Alexandra Park U08 North v Woodys & Ebogs U08 Vapors
  Finchley Football Academy U08 North v Hinton & Finchley Revolution U08 Stars
  London Colney Colts U08 Red v AC Finchley U08 South
  Northwood U08 Red v Harvesters U08 Jaguars
U08 Cheeky Monkey
  Bushey Rangers U08 v Croxley Green FC U08 Emerald
  Hadley Rangers U08 v Enfield Rangers U08 Green
  HGS Academy U08 Vipers v Croxley Green FC U08 Black
U08 Freddie Fox
  AC Finchley U08 West v Oakhill Tigers U08 Eagles
  Alexandra Park U08 West v Whetstone U08 Pumas
  Croxley Green FC U08 White v Pro Football London U08 Wizards
  Enfield Town Youth FC U08 Whites v London Colney Colts U08 Blue
  Harvesters U08 Cougars v Enfield Town Youth FC U08 Blue
  Harvesters U08 Wildcats v Global Football Academy U08 Flamengo
U08 Rory Tiger
  Borehamwood Youth U08 Crusaders v Northwood U08 White
  Edmonton Rangers U08 Eagles v Wingate & Finchley FC U08 Yellows
  Harvesters U08 Lions v Harvesters U08 Vipers
  London Colney Youth FC U08 Jaguars v Omonia Youth U08 White
  Whetstone U08 Tigers v Hinton & Finchley Revolution U08 Legends
U08 Inter Group Friendlies
  AC Finchley U08 North v Belstone FC U08 Red
  Alexandra Park U08 South v Omonia Youth U08 Gold
  Belstone FC U08 Black v Alpha Academy U08
  Croxley Green FC U08 Yellow v Turnstyles Football U08
  Global Football Academy U08 Santos v London Colney Colts U08 White
  HGS Academy U08 Raiders v Maccabi London FC U08 Lions Gold
  Maccabi London FC U08 Lions Black v Maccabi London FC U08 Lions White*
  Whetstone U08 Jaguars v APB FC Barnet U08 Raiders
U08 Zena Zebra
  Borehamwood Youth U08 Knights v Omonia Youth U08 Greens
  Bushey Rangers U08 Colts v Pro Football London U08 Magic
  Maccabi London FC U08 Lions Silver v Hinton & Finchley Revolution U08 Heroes
  Norsemen U08 v London Colney Youth FC U08 Lions
  Northwood U08 Blue v Omonia Youth U08 Silver
U07 Cyril Squirrel
  AC Finchley U07 South v Wingate & Finchley FC U07 Whites
  Belstone FC U07 v APB FC Barnet U07 Rams
  London Colney Colts U07 Red v Saint Albans City U07 North
U07 Jerry Giraffe
  Harvesters U07 Falcons v Northwood U07 Red
U07 Larry Lamb
  APB FC Barnet U07 Raiders v Wingate & Finchley FC U07 Blues
  Belsize Park FC U07 v Hinton & Finchley Revolution U07
U07 Sidney Seagull
  Borehamwood Youth U07 Crusaders v Harvesters U07 Eagles
  Maccabi London FC U07 Pumas v Harvesters U07 Kites
U07 Inter Group Friendlies
  AC Finchley U07 North v Whetstone U07 Harriers
  Bushey Rangers U07 v Enfield Rangers U07 Green
  Harvesters U07 Hawks v Enfield Town Youth FC U07
  London Colney Youth FC U07 Lions v Maccabi London FC U07 Panthers*
  Northwood U07 White v Maccabi London FC U07 Leopards
  Whetstone U07 Eagles v Global Football Academy U07 Santos
  Woodys & Ebogs U07 Vapors v HMH U07 United
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 29 March 2020 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 29 March 2020.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
U18R
1. Belstone FC U18 Red
U18Y
2. Omonia Youth U18 Gold
U16R
3. Rap-Aid Youth FC U16 Whites
U16W
4. Borehamwood 2000 U16 White
5. Hendon United U16 Netanya
U16B
6. Hendon United U16 Blue
7. Saint Albans Rangers U16
16SPB
8. Saint Albans Rangers U16
16SPC
9. Hendon United U16 Blue
16SCA
10. Rap-Aid Youth FC U16 Whites
16SCB
11. Hendon United U16 Netanya
U15LC
12. Norsemen U15
13. Oaklands Wolves U15 Red
14. Wingate & Finchley FC U15 Whites
U15JL
15. Bushey Rangers U15 Colts
16. HGS Academy U15 Tigers
17. Maccabi London FC U15 Brady White
18. North West London Jets U15
U15CC
19. Bushey Rangers U15 Colts
20. HGS Academy U15 Tigers
21. Maccabi London FC U15 Brady White
22. Norsemen U15
23. North West London Jets U15
24. Oaklands Wolves U15 Red
25. Wingate & Finchley FC U15 Whites
U15R
26. Oaklands Wolves U15 Red
U15W
27. Wingate & Finchley FC U15 Whites
U15B
28. Maccabi London FC U15 Brady White
U15G
29. North West London Jets U15
U15Y
30. Bushey Rangers U15 Colts
31. HGS Academy U15 Tigers
15SCA
32. HGS Academy U15 Tigers
15SCC
33. North West London Jets U15
15SSB
34. Maccabi London FC U15 Brady White
35. Wingate & Finchley FC U15 Whites
14LC
36. AC Finchley U14 South
37. Bloomsbury FA U14
38. Borehamwood Youth U14 Crusaders
39. Edgware Town FC U14
40. Enfield Rangers U14 White
41. Global Football Academy U14 Santos
42. West Herts Youth U14 Lions
43. West Herts Youth U14 Stags
U14JL
44. Alexandra Park U14 South
45. Alyth Belsize U14 Blacks
46. Enfield Rangers U14 Black
47. Harvesters U14 East
48. Hendon United U14
49. Northwood U14 White
50. West Herts Youth U14 Bucks
51. Whetstone U14 Panthers
14CC
52. AC Finchley U14 South
53. Alexandra Park U14 South
54. Alyth Belsize U14 Blacks
55. Bloomsbury FA U14
56. Borehamwood Youth U14 Crusaders
57. Edgware Town FC U14
58. Enfield Rangers U14 Black
59. Enfield Rangers U14 White
60. Global Football Academy U14 Santos
61. Harvesters U14 East
62. Hendon United U14
63. Northwood U14 White
64. West Herts Youth U14 Bucks
65. West Herts Youth U14 Lions
66. West Herts Youth U14 Stags
67. Whetstone U14 Panthers
U14R
68. AC Finchley U14 South
69. West Herts Youth U14 Lions
70. West Herts Youth U14 Stags
U14W
71. Bloomsbury FA U14
72. Borehamwood Youth U14 Crusaders
73. Edgware Town FC U14
74. Enfield Rangers U14 White
75. Global Football Academy U14 Santos
U14G
76. Enfield Rangers U14 Black
U14Y
77. Alexandra Park U14 South
78. Alyth Belsize U14 Blacks
79. Harvesters U14 East
80. Hendon United U14
81. Northwood U14 White
82. West Herts Youth U14 Bucks
83. Whetstone U14 Panthers
14SPA
84. AC Finchley U14 South
14SPB
85. Borehamwood Youth U14 Crusaders
86. West Herts Youth U14 Lions
14SPC
87. Bloomsbury FA U14
14SPD
88. Enfield Rangers U14 White
89. Global Football Academy U14 Santos
90. West Herts Youth U14 Stags
U14GA
91. Enfield Rangers U14 Black
U14GB
92. Hendon United U14
93. Whetstone U14 Panthers
U14GC
94. Alexandra Park U14 South
95. Northwood U14 White
96. West Herts Youth U14 Bucks
U14GD
97. Alyth Belsize U14 Blacks
98. Harvesters U14 East
U13LC
99. AC Finchley U13 West
100. Bloomsbury FA U13
101. Edmonton Rangers U13 Dragons
102. Enfield Town Youth FC U13
103. Finchley Football Academy U13 North
104. HGS Academy U13 Real
105. Woodys & Ebogs U13 Vapors
U13JL
106. Borehamwood Youth U13 Crusaders
107. Borehamwood Youth U13 Knights
108. Borehamwood Youth U13 Lancers
109. Colney Heath U13 Eagles
110. Hampstead FC U13
111. Omonia Youth U13 Gold
112. Turnstyles Football U13
U13CC
113. AC Finchley U13 West
114. Bloomsbury FA U13
115. Borehamwood Youth U13 Crusaders
116. Borehamwood Youth U13 Knights
117. Borehamwood Youth U13 Lancers
118. Colney Heath U13 Eagles
119. Edmonton Rangers U13 Dragons
120. Enfield Town Youth FC U13
121. Finchley Football Academy U13 North
122. Hampstead FC U13
123. HGS Academy U13 Real
124. Omonia Youth U13 Gold
125. Turnstyles Football U13
126. Woodys & Ebogs U13 Vapors
U13W
127. AC Finchley U13 West
128. Enfield Town Youth FC U13
129. HGS Academy U13 Real
U13B
130. Edmonton Rangers U13 Dragons
U13G
131. Finchley Football Academy U13 North
132. Turnstyles Football U13
U13Y
133. Borehamwood Youth U13 Crusaders
U13P
134. Borehamwood Youth U13 Knights
135. Borehamwood Youth U13 Lancers
136. Colney Heath U13 Eagles
137. Omonia Youth U13 Gold
13SPA
138. Borehamwood Youth U13 Crusaders
13SCB
139. Borehamwood Youth U13 Knights
13SPC
140. Borehamwood Youth U13 Lancers
141. Omonia Youth U13 Gold
13SPD
142. Colney Heath U13 Eagles
U12LC
143. AC Finchley U12 North
144. AC Finchley U12 West
145. APB FC Barnet U12 Rams
146. Belstone FC U12
147. Bloomsbury FA U12
148. Borehamwood Youth U12 Knights
149. Edgware Town FC U12 Blue
150. Edgware Town FC U12 Red
151. Edmonton Rangers U12 Foxes
152. Edmonton Rangers U12 Tigers
153. Enfield Rangers U12 Black
154. Enfield Rangers U12 Green
155. Global Football Academy U12 Santos
156. Hampstead FC U12 White
157. Harrow Stars Youth FC U12
158. Hinton & Finchley Revolution U12 Legends
159. London Colney Colts U12 Red
160. Maccabi London FC U12 Brady Red
161. Maccabi London FC U12 Lions Blue
162. Northwood U12 Black
163. Northwood U12 Red
164. Northwood U12 White
165. Oakhill Tigers U12 Raiders
166. Protec Youth U12
167. Whetstone U12 Pumas
168. Wingate & Finchley FC U12 Whites
U12 J
169. AC Finchley U12 South
170. Aldenham FC Excel U12
171. Alexandra Park U12 North
172. Alexandra Park U12 South
173. Brondesbury Park Rangers FC U12
174. Bushey Rangers U12
175. Cassiobury Rangers U12 Clarets
176. Colney Heath U12 Magpies
177. Croxley Green FC U12 White
178. Edgware Tigers U12 Black
179. Edgware Tigers U12 Orange
180. Enfield Town Youth FC U12
181. Hadley Rangers U12 North
182. Hadley Rangers U12 South
183. Hampstead FC U12 Stags
184. Harvesters U12 East
185. Harvesters U12 South
186. Hendon United U12
187. HGS Academy U12 Tigers
188. Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes
189. Hinton & Finchley Revolution U12 Stars
190. HMH U12 Avengers
191. HMH U12 Galaxy
192. HMH U12 Tigers
193. HMH U12 Wolves
194. London Colney Colts U12 Blue
195. Maccabi London FC U12 Brady Black
196. Maccabi London FC U12 Brady Gold
197. Maccabi London FC U12 Lions Green
198. Northwood U12 Blue
199. Oakhill Tigers U12 Warriors
200. Omonia Youth U12 Green
201. Omonia Youth U12 White
202. Saint Albans City U12 Victoria
203. Turnstyles Football U12
204. West Herts Youth U12 Stags
205. Whetstone U12 Leopards
206. Whetstone U12 Tigers
U12CC
207. AC Finchley U12 North
208. AC Finchley U12 South
209. AC Finchley U12 West
210. Aldenham FC Excel U12
211. Alexandra Park U12 North
212. Alexandra Park U12 South
213. APB FC Barnet U12 Rams
214. Belstone FC U12
215. Bloomsbury FA U12
216. Borehamwood Youth U12 Knights
217. Brondesbury Park Rangers FC U12
218. Bushey Rangers U12
219. Cassiobury Rangers U12 Clarets
220. Colney Heath U12 Magpies
221. Croxley Green FC U12 White
222. Edgware Tigers U12 Black
223. Edgware Tigers U12 Orange
224. Edgware Town FC U12 Blue
225. Edgware Town FC U12 Red
226. Edmonton Rangers U12 Foxes
227. Edmonton Rangers U12 Tigers
228. Enfield Rangers U12 Black
229. Enfield Rangers U12 Green
230. Enfield Town Youth FC U12
231. Global Football Academy U12 Santos
232. Hadley Rangers U12 North
233. Hadley Rangers U12 South
234. Hampstead FC U12 Stags
235. Hampstead FC U12 White
236. Harrow Stars Youth FC U12
237. Harvesters U12 East
238. Harvesters U12 South
239. Hendon United U12
240. HGS Academy U12 Tigers
241. Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes
242. Hinton & Finchley Revolution U12 Legends
243. Hinton & Finchley Revolution U12 Stars
244. HMH U12 Avengers
245. HMH U12 Galaxy
246. HMH U12 Tigers
247. HMH U12 Wolves
248. London Colney Colts U12 Blue
249. London Colney Colts U12 Red
250. Maccabi London FC U12 Brady Black
251. Maccabi London FC U12 Brady Gold
252. Maccabi London FC U12 Brady Red
253. Maccabi London FC U12 Lions Blue
254. Maccabi London FC U12 Lions Green
255. Northwood U12 Black
256. Northwood U12 Blue
257. Northwood U12 Red
258. Northwood U12 White
259. Oakhill Tigers U12 Raiders
260. Oakhill Tigers U12 Warriors
261. Omonia Youth U12 Green
262. Omonia Youth U12 White
263. Protec Youth U12
264. Saint Albans City U12 Victoria
265. Turnstyles Football U12
266. West Herts Youth U12 Stags
267. Whetstone U12 Leopards
268. Whetstone U12 Pumas
269. Whetstone U12 Tigers
270. Wingate & Finchley FC U12 Whites
U12R
271. Edgware Town FC U12 Red
272. Enfield Rangers U12 Green
273. Global Football Academy U12 Santos
274. Northwood U12 Red
275. Protec Youth U12
U12W
276. Bloomsbury FA U12
277. Borehamwood Youth U12 Knights
278. Edmonton Rangers U12 Foxes
279. Edmonton Rangers U12 Tigers
280. London Colney Colts U12 Red
281. Maccabi London FC U12 Lions Blue
282. Northwood U12 Black
283. Oakhill Tigers U12 Raiders
284. Whetstone U12 Pumas
U12B
285. AC Finchley U12 West
286. APB FC Barnet U12 Rams
287. Belstone FC U12
288. Edgware Town FC U12 Blue
289. Enfield Rangers U12 Black
290. Hampstead FC U12 White
291. Hinton & Finchley Revolution U12 Legends
292. Maccabi London FC U12 Brady Red
293. Northwood U12 White
294. Wingate & Finchley FC U12 Whites
U12G
295. AC Finchley U12 North
296. Alexandra Park U12 North
297. Alexandra Park U12 South
298. Colney Heath U12 Magpies
299. Harrow Stars Youth FC U12
300. Harvesters U12 South
301. Hendon United U12
302. Hinton & Finchley Revolution U12 Stars
303. Maccabi London FC U12 Lions Green
304. Oakhill Tigers U12 Warriors
305. Omonia Youth U12 White
U12Y
306. Aldenham FC Excel U12
307. Brondesbury Park Rangers FC U12
308. Enfield Town Youth FC U12
309. Hadley Rangers U12 North
310. HMH U12 Wolves
311. London Colney Colts U12 Blue
312. Saint Albans City U12 Victoria
313. West Herts Youth U12 Stags
314. Whetstone U12 Tigers
U12P
315. Cassiobury Rangers U12 Clarets
316. Hadley Rangers U12 South
317. HGS Academy U12 Tigers
318. Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes
319. HMH U12 Avengers
320. HMH U12 Galaxy
321. Maccabi London FC U12 Brady Gold
322. Northwood U12 Blue
323. Omonia Youth U12 Green
324. Whetstone U12 Leopards
U12 O
325. AC Finchley U12 South
326. Bushey Rangers U12
327. Croxley Green FC U12 White
328. Edgware Tigers U12 Black
329. Hampstead FC U12 Stags
330. Harvesters U12 East
331. HMH U12 Tigers
332. Maccabi London FC U12 Brady Black
12SP
333. AC Finchley U12 South
334. Brondesbury Park Rangers FC U12
335. Bushey Rangers U12
336. Cassiobury Rangers U12 Clarets
337. Croxley Green FC U12 White
338. Edgware Tigers U12 Black
339. Enfield Town Youth FC U12
340. Hadley Rangers U12 South
341. Hampstead FC U12 Stags
342. Harvesters U12 East
343. HGS Academy U12 Tigers
344. Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes
345. HMH U12 Avengers
346. HMH U12 Galaxy
347. HMH U12 Tigers
348. HMH U12 Wolves
349. London Colney Colts U12 Blue
350. Maccabi London FC U12 Brady Black
351. Maccabi London FC U12 Brady Gold
352. Northwood U12 Blue
353. Saint Albans City U12 Victoria
354. West Herts Youth U12 Stags
355. Whetstone U12 Leopards
356. Whetstone U12 Tigers
12GA
357. AC Finchley U12 South
358. Brondesbury Park Rangers FC U12
359. Hampstead FC U12 Stags
360. Maccabi London FC U12 Brady Gold
12GB
361. Croxley Green FC U12 White
362. Harvesters U12 East
363. Northwood U12 Blue
364. West Herts Youth U12 Stags
12GC
365. Edgware Tigers U12 Black
366. Enfield Town Youth FC U12
367. HMH U12 Tigers
368. Whetstone U12 Leopards
12GD
369. Bushey Rangers U12
370. Hadley Rangers U12 South
371. Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes
372. Whetstone U12 Tigers
12GE
373. HGS Academy U12 Tigers
374. HMH U12 Galaxy
375. Maccabi London FC U12 Brady Black
376. Saint Albans City U12 Victoria
12GF
377. Cassiobury Rangers U12 Clarets
378. HMH U12 Avengers
379. HMH U12 Wolves
380. London Colney Colts U12 Blue
U11R
381. London Colney Colts U11 Blue
382. Saint Albans City U11 West
IGF
383. Saint Albans City U11 West
U10SY
384. Global Football Academy U10 Santos
385. Northwood U10 Red
U10SW
386. HMH U10 Dynamo
10SPA
387. Hinton & Finchley Revolution U10 Hotshots
U10SG
388. Hinton & Finchley Revolution U10 Hotshots
Frn
389. Hinton & Finchley Revolution U10 Hotshots
U9SG
390. Northwood U09 Red
391. West Herts Youth U09 Bucks
U9SB
392. Harvesters U09 Cobras
393. West Herts Youth U09 Bucks
U9SRH
394. Harvesters U09 Cobras
395. Whetstone U09 Jaguars
U9Frn
396. Harvesters U09 Cobras
397. West Herts Youth U09 Bucks
398. Whetstone U09 Jaguars
U8BBG
399. Wingate & Finchley FC U08 Whites
U8CCG
400. Wingate & Finchley FC U08 Blues
U8CM
401. Cassiobury Rangers U08 Clarets
U8FFG
402. Cassiobury Rangers U08 Clarets
U8IG
403. Cassiobury Rangers U08 Clarets
404. Wingate & Finchley FC U08 Blues
405. Wingate & Finchley FC U08 Whites