Go back to LondonMiddx
    Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Panshanger FC U14s - Players Wanted         HDYFC U16's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues - Players Wanted         Harvesters FC U15 - Players Wanted         AP Stars U15 Red - Experienced Defender Wanted         Elite Feet Royals FC - Players Wanted (Girls)    
Surrey South Eastern Combination
2019-2020 Season
Friday, 15 January 2021
Match Day :  Tuesday, 10 Mar 2020 Saturday, 21 March 2020 Saturday, 28 Mar 2020
Players Suspended
There are 31 matches
Intermediate Division 1
D D AFC Walcountians v FC Tooting Bec [ Draw was awarded ]
Old Walcountians Sport Ground
 D. Sanford
- A Frenches Athletic v Balham Reserves [ Away Win was awarded ]
Wallfield
- A Goldfingers v West Fulham [ Away Win was awarded ]
Croydon Sports Arena
 M. Sullivan
H - Wandgas Sport v Earlsfield United [ Home Win was awarded ]
Wandgas Sports Club
H - Westminster Casuals v Kew Park Rangers [ Home Win was awarded ]
Tolworth Court Sports Ground (Pitch 2)
 J. Besagni
Intermediate Division 2
H - AFC Ewell v Sporting 50 [ Home Win was awarded ]
Banstead Football Club
 T. Bone
D D LDN South West v Chelsea Rovers [ Draw was awarded ]
Tooting & Mitcham 3G Back pitch
 R. Brum
Intermediate Division 3
H - Ashtead v Epsom Kings [ Home Win was awarded ]
Ashtead Recreation Ground
 W. King
H - Battersea Boys v Reigate Priory [ Home Win was awarded ]
Wimbledon Common Extensions (Pitch 2)
 P. Rogers
H - Merton Social v Jak's [ Home Win was awarded ]
Fishponds Playing Fields
 M. O
D D Woodmansterne Hyde v Old Plymouthians [ Draw was awarded ]
Woodmansterne Sports Club
 D. Johnston
Junior Division 1
D D Epsom & Ewell Colts v N P L Reserves [ Draw was awarded ]
Court Rec
 G. Harding
H - Inter Star v Chessington K C Reserves [ Home Win was awarded ]
Chessington Cricket & Sports Ground
Chessington kc home match
 J. Conlon
- A OW Shaftesbury v Sporting Kitz [ Away Win was awarded ]
Old Wimbledonians Sports Ground (Pitch 2)
 P. Agboula
Junior Division 2
- A Oxted & District Reserves v Westside Reserves [ Away Win was awarded ]
Master Park
 G. Mangrski
D D Selhurst SA v Motspur Park [ Draw was awarded ]
Archbishop Lanfranc Academy
 M. Thomas
D D Thames United v Battersea Ironsides 'A' [ Draw was awarded ]
Priest Hill Playing Fields
 D. Rowland
Junior Division 3
D D * AFC Walcountians Reserves v * Reigate Priory Reserves [ Draw was awarded ]
Reigate Priory Cricket Club
Double Header
 S. Evans
D D Old Rutlishians 'A' v FC Tooting Bec 'B' [ Draw was awarded ]
King George's Playing Fields
 T. Shaw
D D * Reigate Priory Reserves v * AFC Walcountians Reserves [ Draw was awarded ]
Reigate Priory Cricket Club
Double Header
 S. Evans
D D Rosehill Athletic v Worcester Park 'A' [ Draw was awarded ]
Cheam Sports club
 J. Goodhall
D D Warlingham v Wandgas Vets [ Draw was awarded ]
Warlingham Sports Ground
 T. Heavens
- A Wilf Kroucher v Croygas Falcons [ Away Win was awarded ]
Nursery Rec
 M. Malin
Junior Division 4
D D AFC North Leatherhead v Kew Park Rangers Reserves [ Draw was awarded ]
Bridge Rec
 D. Trout
H - Cheam Village Warriors v Warlingham Reserves [ Home Win was awarded ]
Cheam Sports club
 W. Igglesden
D D N P L 'A' v Merton Social Reserves [ Draw was awarded ]
N P L Sports Club
 T. Burton
D D OW Shaftesbury Reserves v Mitcham Park [ Draw was awarded ]
Wimbledon Common Extensions (Pitch 4)
 B. Walsh
Junior Division 5
H - N P L 'B' v Reigate Priory 'B' [ Home Win was awarded ]
N P L Sports Club (Pitch 2)
 J. Gunn-smith
- A Parkside Reserves v Motspur Park Reserves [ Away Win was awarded ]
King George's Playing Fields (Pitch 2)
- A Shelton Athletic v Real Holmesdale [ Away Win was awarded ]
Edgehill Playing Fields
 A. Keats
H - Sutton High Reserves v Wanderers Reserves [ Home Win was awarded ]
Wallington Sports & Social Club (Pitch 2)
 T. Smith
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 21 March 2020 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 21 March 2020.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
IntD1
1. A.M.Y
IntD2
2. AFC Sutton Common Rovers
3. Claygate Royals
4. Dover House Lions
5. Earlsfield 2018
6. Forestdale
7. Oxted & District
IntD3
8. Fulham Deaf
9. Kew Afc
JunD1
10. Old Boys Clapham
11. Old Rutlishians Reserves
12. Wanderers
JunD2
13. FC Tooting Bec 'A'
14. Parkside
15. Sutton High
16. Tolworth United
JunD3
17. Woodmansterne Hyde Reserves
JunD4
18. Colliers Wood Town
19. Frenches Athletic Reserves
20. Old Boys Clapham Reserves
JunD5
21. A.M.Y Reserves
22. Old Rutlishians 'B'
23. Oxted & District 'A'
24. Wandgas Worcester Park Vets