Go back to LondonMiddx
    New Senior Team Forming - Players Wanted for 2021/22 Hertford Town Youth U12         Ware Lions Current U8s - Goalkeeper Required         Chars Youth U15 (Div One) - Centre Back Required         Welwyn Garden City Youth Hurricanes - U12 - 2021/22 (Premier Division) - Players Wanted         One to One Football Coaching         Cuffley Pumas U13's - Players Required         Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues (Current Division 2) - Outfield Players Wanted         Hertford Town Youth U11 Stags - Players Wanted         Hertford Town Bucks U13's - Outfield Players Wanted    
Go to their Website
Watford Friendly League
2019-2020 Season
Tuesday, 13 April 2021
Match Day :  Friday, 13 Mar 2020 Sunday, 15 March 2020 Sunday, 22 Mar 2020
Players Suspended
There are 282 matches
U18 - League Cup
  Omonia Youth U18 Green v Harvesters U18 South [ Semi Final ]
 V. Anderson
  Whetstone U18 Pumas v Whetstone U18 Leopards [ Semi Final ]
 M. Balser
U18 - Red Division
  Belstone FC U18 Red v Northwood U18 Black
 L. Nicotra
  Hendon Youth U18 v Alexandra Park U18 Youth
U18 - White Division
  * Edmonton Rangers U18 Pumas v * Saint Albans City U18 South
Double Header

TO BE PLAYED AT EDMONTON RANGERS
 V. Chrysostomou
  Saint Albans City U18 Central v Whetstone U18 Jaguars
 B. Farrelly
  * Saint Albans City U18 South v * Edmonton Rangers U18 Pumas
Double Header
 V. Chrysostomou
  Whetstone U18 Lions v Northwood U18 White
 S. McGovern
U18 - Blue Division
  Borehamwood Youth U18 Knights v Alexandra Park U18 West
 P. Kilbane
  Edmonton Rangers U18 Cobras v Borehamwood Youth U18 Crusaders
 N. Nicolaou
  HMH U18 Foxes v AEK FC U18 Black
 L. Thorne
  Omonia Youth U18 White v Alexandra Park U18 North
U18 - Green Division
  Alexandra Park U18 Central v HMH U18 United
  Alexandra Park U18 South v Saint Gregorys United U18 Pumas
  Alexandra Park U18 United v Hinton & Finchley Revolution U18 Legends
  HGS Academy U18 v Maccabi London FC U18 Brady Red
  HMH U18 Panthers v Hendon United U18
  Northwood U18 Red v Saint Albans Rangers U18 Elite
 M. Farrelly
U18 - Yellow Division
  Aldenham FC Excel U18 Eagles v Hadley Rangers U18 FDU
 M. Woodhams
  Belstone FC U18 Black v AC Finchley U18 West
 P. Riddick
  Harvesters U18 East v AEK FC U18 Gold
 M. Ward
  Omonia Youth U18 Gold v Cassiobury Rangers U18 Clarets
 S. Rudd
U16 - Challenge Cup
  Maccabi London FC U16 Lions Blue v Enfield Town Youth FC U16 [ Quarter Final ]
 J. Davis
  Maccabi London FC U16 Lions White v HMH U16 Galaxy [ Quarter Final ]
  Oakhill Tigers U16 Predators v Hadley Rangers U16 West [ Quarter Final ]
U16 - White Division
  Harvesters U16 South v Belstone FC U16 Red
 P. Russo
U16 - Green Division
  AC Finchley U16 North v 100% Soccer School U16 Lions
 D. Leach
  Harvesters U16 East v Omonia Youth U16 White
  HGS Academy U16 Tiempo v Aldenham FC Excel U16
U16 Spring Plate Group A
  Alexandra Park U16 North v AFC Southgate U16
  Saint Albans Rangers U16 v Maccabi London FC U16 Brady Red
 R. Brown
U16 Spring Plate Group B
  Hendon United U16 Blue v Norsemen U16
  Omonia Youth U16 Green v Belstone FC U16 Black
U16 Spring Cup Group A
  Alexandra Park U16 West v Rap-Aid Youth FC U16 Whites
  Hinton & Finchley Revolution U16 v Enfield Rangers U16
U16 Spring Cup Group B
  100% Soccer School U16 Jaguars v Hendon United U16 Netanya
  Saint Albans City U16 East v Croxley Green FC U16 Black
 K. Allton
U15 - League Cup
  Omonia Youth U15 Green v Harrow Stars Youth FC U15 [ Semi Final ]
U15 - Challenge Cup
  Borehamwood Youth U15 Templars v Oaklands Wolves U15 Red [ Quarter Final ]
U15 - Red Division
  Harvesters U15 North v Maccabi London FC U15 Lions White
  Hinton & Finchley Revolution U15 v Colney Heath U15 Harriers
  Whetstone U15 Tigers v Berkhamsted Raiders U15 Red
U15 - White Division
  AC Finchley U15 North v Hadley Rangers U15 North
  GFA Enfield FC U15 Lions v Oaklands Wolves U15 White
 H. Demo
  Maccabi London FC U15 Brady Blue v AFC Southgate U15
 M. Gittleson
  Wingate & Finchley FC U15 Whites v Borehamwood Youth U15 Knights
 N. Jenkins
U15 - Blue Division
  * Harvesters U15 South v * HGS Academy U15 Dynamo
Double Header

To be played at Harvesters FC
  * HGS Academy U15 Dynamo v * Harvesters U15 South
Double Header

To be played at Harvesters FC
U15 - Green Division
  Borehamwood Youth U15 Crusaders v Hadley Rangers U15 West
  HMH U15 All Stars v North West London Jets U15
U15 - Yellow Division
  London Colney Youth FC U15 Lions v Bushey Rangers U15 Colts
 A. Debois
U15 - Spring Plate Group A
  Alexandra Park U15 South v Turnstyles Football U15
  HMH U15 Galaxy v HGS Academy U15 Tigers
U15 - Spring Plate Group B
  Harvesters U15 East v Edmonton Rangers U15 Sharks
 M. Mazari
  Whetstone U15 Jaguars v Omonia Youth U15 Silver
U15 - Spring Plate Group D
  Alexandra Park U15 North-West v Hendon United U15 Red
  Bushey Rangers U15 Pumas v Whetstone U15 Lions
 J. Vanner
U15 - Spring Shield Group C
  Hendon United U15 White v Omonia Youth U15 White
U15 - Spring Shield Group D
  Belstone FC U15 v Northwood U15 Red
 J. Mbisa
U14 - Red Division
  Harvesters U14 North v Whetstone U14 Jaguars
 H. Young
U14 - White Division
  Enfield Rangers U14 White v Edgware Town FC U14
 C. Lucas
U14 - Blue Division
  Edgware Tigers U14 v AC Finchley U14 West
 J. Halperin
  Edmonton Rangers U14 Lions v Omonia Youth U14 Silver
 O. Mustapha
  Hadley Rangers U14 v Saint Albans City U14 South
 J. Levantine
  Omonia Youth U14 Gold v Enfield Town Youth FC U14
 S. Hill
  Whetstone U14 Pumas v Belstone FC U14
 G. De Leuw
U14 - Green Division
  Harvesters U14 South v HMH U14 Dynamo
  Pro Football London U14 Magic v Mill Hill Youth FC U14
 J. Da Costa
U14 - Yellow Division
  Alyth Belsize U14 Blacks v West Herts Youth U14 Bucks
  Oakhill Tigers U14 Pumas v Cassiobury Rangers U14 Clarets
U14 Spring Plate Group A
  Maccabi London FC U14 Lions White v GFA Enfield FC U14 Lions
U14 Spring Plate Group B
  West Herts Youth U14 Lions v Whetstone U14 Tigers
 E. Jackson
U14 Spring Plate Group C
  Hinton & Finchley Revolution U14 v Harrow Stars Youth FC U14
 B. Daniels
U14 Spring Plate Group D
  West Herts Youth U14 Stags v Global Football Academy U14 Santos
U14 Spring Shield Group A
  Global Football Academy U14 Flamengo v GFA Enfield FC U14 Tigers
  Maccabi London FC U14 Lions Blue v Enfield Rangers U14 Black
 D. Lando
U14 Spring Shield Group B
  Hendon United U14 v Whetstone U14 Panthers
 S. Hurst
U14 Spring Shield Group C
  Oakhill Tigers U14 Falcons v Alexandra Park U14 South
 A. Ward
U13 - Junior League Cup
  HMH U13 Pumas v London Colney Colts U13 Blue [ Semi Final ]
U13 - Challenge Cup
  Maccabi London FC U13 Lions White* v Harvesters U13 North [ Semi Final ]
U13 - Red Division
  Oaklands Wolves U13 v Pro Football London U13
  Whetstone U13 Pumas v Omonia Youth U13 Green
 A. Hanison
U13 - White Division
  Alexandra Park U13 South v AC Finchley U13 West
 B. Woolf
  Enfield Town Youth FC U13 v Harvesters U13 South
 J. Scott
  HGS Academy U13 Real v Belstone FC U13
 L. Peleg
  Hinton & Finchley Revolution U13 Legends v Alexandra Park U13 North
 M. Berman
  Norsemen U13 Reds v Borehamwood Youth U13 Templars
U13 - Blue Division
  AC Finchley U13 North v Northwood U13 Red
 H. Lopian
  * Hadley Rangers U13 v * Omonia Youth U13 White
Double Header

to be played at Omonia
  Hinton & Finchley Revolution U13 Heroes v Croxley Green FC U13 Black
 M. Berman
  * Omonia Youth U13 White v * Hadley Rangers U13
Double Header

to be played at Omonia
  West Herts Youth U13 Stags v Edmonton Rangers U13 Dragons
 P. Ferrier
U13 - Green Division
  Aldenham FC Excel U13 v Turnstyles Football U13
 J. Landsberg
U13 - Yellow Division
  Woodys & Ebogs U13 Phantoms v Hendon United U13 Red
 F. Calnan
U13 Spring Plate Group A
Played Maccabi London FC U13 Brady Black v Borehamwood Youth U13 Crusaders
  Saint Albans City U13 Spartans v Hendon United U13 Green
 F. Thomas
U13 Spring Plate Group B
  Borehamwood Youth U13 Knights v Whetstone U13 Cougars
 J. Skinner
  Hendon United U13 v HMH U13 Panthers
 R. Mimouni
U13 Spring Plate Group C
  Omonia Youth U13 Gold v Borehamwood Youth U13 Lancers
 C. Vincent-Smith
U13 Spring Plate Group D
  Woodys & Ebogs U13 Mercurials v Colney Heath U13 Eagles
U12 - Junior League Cup
  Brondesbury Park Rangers FC U12 v AC Finchley U12 South [ Quarter Final ]
  Hendon United U12 v HMH U12 Wolves [ Quarter Final ]
  Maccabi London FC U12 Lions Green v Oakhill Tigers U12 Warriors [ Quarter Final ]
 Z. Muslin
  Whetstone U12 Tigers v Colney Heath U12 Magpies [ Quarter Final ]
U12 - Red Division
  Edgware Town FC U12 Red v Norsemen U12
 E. Anderson
  Enfield Rangers U12 Green v Protec Youth U12
  * Maccabi London FC U12 Lions White v * Northwood U12 Red
Double Header
 s. simmons
  * Northwood U12 Red v * Maccabi London FC U12 Lions White
Double Header
  Whetstone U12 Jaguars v Harvesters U12 North
U12 - White Division
  Edmonton Rangers U12 Tigers v Oakhill Tigers U12 Raiders
  London Colney Colts U12 Red v Bloomsbury FA U12
 V. Schelhase
  Maccabi London FC U12 Lions Blue v Whetstone U12 Pumas
 T. Mandel
  Omonia Youth U12 Gold v Edmonton Rangers U12 Foxes
U12 - Blue Division
  AC Finchley U12 West v Borehamwood Youth U12 Crusaders
  APB FC Barnet U12 Rams v Belstone FC U12
  Edgware Town FC U12 Blue v Northwood U12 White
 E. Anderson
  Hampstead FC U12 White v Enfield Rangers U12 Black
  Hinton & Finchley Revolution U12 Legends v Maccabi London FC U12 Brady Red
U12 - Green Division
  AC Finchley U12 North v Alexandra Park U12 South
  Harrow Stars Youth FC U12 v Alexandra Park U12 North
  Harvesters U12 South v Hinton & Finchley Revolution U12 Stars
U12 - Purple Division
  Maccabi London FC U12 Brady Gold v Omonia Youth U12 Green
 N. Skolnick
U12 - Orange Division
  Hampstead FC U12 Stags v Bushey Rangers U12
U12 Spring Plate Group B
  Croxley Green FC U12 White v Northwood U12 Blue
  West Herts Youth U12 Stags v Harvesters U12 East
U12 Spring Plate Group C
  Enfield Town Youth FC U12 v Whetstone U12 Leopards
  HMH U12 Tigers v Edgware Tigers U12 Black
 j. danker
U12 Spring Plate Group D
  Hadley Rangers U12 South v Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes
U12 Spring Plate Group E
  HGS Academy U12 Tigers v Maccabi London FC U12 Brady Black
 J. Dobrin
  Saint Albans City U12 Victoria v HMH U12 Galaxy
 D. Labuda
U12 Spring Plate Group F
  HMH U12 Avengers v London Colney Colts U12 Blue
 J. Caro
U11 - Red Division
  APB FC Barnet U11 Rams v Saint Albans City U11 West
  Enfield Rangers U11 Black v AC Finchley U11 North
  London Colney Colts U11 Blue v Wingate & Finchley FC U11 Blues
 N. Watson
  Maccabi London FC U11 Lions White v Harvesters U11 Lions
 H. Bach
  Oaklands Wolves U11 v Global Football Academy U11 Santos
  Whetstone U11 Pumas v West Herts Youth U11 Stags
U11 - White Division
  Alexandra Park U11 North v Alpha Academy U11
  Croxley Green FC U11 Black v HMH U11 Hawks
  Enfield Town Youth FC U11 v Maccabi London FC U11 Lions Blue
  Go Stars U11 v Protec Youth U11
  Harvesters U11 Jaguars v Omonia Youth U11 White
  Whetstone U11 Tigers v Edgware Town FC U11 Red
U11 - Blue Division
  AC Finchley U11 South v Woodys & Ebogs U11 Vapors
  AEK FC U11 v Hadley Rangers U11
  Borehamwood Youth U11 Crusaders v Edmonton Rangers U11 Cougars
 B. Browell
  Bushey Rangers U11 v Oakhill Tigers U11 Sharks
  Hinton & Finchley Revolution U11 Legends v Edgware Town FC U11 Blue
  London Colney Youth FC U11 Jaguars v London Colney Colts U11 Red
 I. Raath
  Maccabi London FC U11 Lions Green v Northwood U11 Red
 J. Caro
  Northwood U11 White v Whetstone U11 Lions
U11 - Green Division
  Alexandra Park U11 South v Whetstone U11 Leopards
  Hinton & Finchley Revolution U11 Stars v North West London Jets U11
  HMH U11 Eagles v London Colney Youth FC U11 Panthers
 D. Attar
  Maccabi London FC U11 Lions Yellow v Borehamwood Youth U11 Knights
 M. DAVIES
  Omonia Youth U11 Silver v Alexandra Park U11 West
  Pro Football London U11 v London Colney Youth FC U11 Lions
  Turnstyles Football U11 v Borehamwood 2000 U11
U11 - Yellow Division
  AC Finchley U11 West v Finchley Football Academy U11 North
  APB FC Barnet U11 Raiders v Whetstone U11 Jaguars
  Harrow Stars Youth FC U11 v Maccabi London FC U11 Brady White
  Hinton & Finchley Revolution U11 Heroes v Edmonton Rangers U11 Lynx
  HMH U11 Falcons v Belstone FC U11
 Y. Hurst
  Oakhill Tigers U11 Tornados v Harvesters U11 Wildcats
  Omonia Youth U11 Gold v HMH U11 Harriers
U11 Inter Group Friendlies
  Wingate & Finchley FC U11 Whites v Whetstone U11 Panthers
U10 Bobby Moore
  Croxley Green FC U10 Black v AC Finchley U10 North
  Edgware Town FC U10 Blue v Northwood U10 Red
  Enfield Rangers U10 White v London Colney Colts U10 Blue
  HGS Academy U10 Raiders v Maccabi London FC U10 White
  London Colney Colts U10 Red v AC Finchley U10 South
  London Colney Colts U10 White v APB FC Barnet U10 Rams
  Maccabi London FC U10 Gold v Global Football Academy U10 Santos
  Omonia Youth U10 White v Whetstone U10 Jaguars
  Wingate & Finchley FC U10 Whites v Oaklands Wolves U10
U10 Bobby Charlton
  Enfield Rangers U10 Green v Harrow Stars Youth FC U10
  Harvesters U10 Leopards v West Herts Youth U10 Stags
  HGS Academy U10 Rebels v Enfield Rangers U10 Black
  HMH U10 Dynamo v Oakhill Tigers U10 Panthers
  Maccabi London FC U10 Blue v Global Football Academy U10 Flamengo
  Maccabi London FC U10 Red v Finchley Football Academy U10 North
  Northwood U10 Blue v Bushey Rangers U10
  Saint Albans City U10 Centurians v Alexandra Park U10 North
  Whetstone U10 Pumas v Edgware Town FC U10 Red
U10 Gordon Banks
  AC Finchley U10 West v Wingate & Finchley FC U10 Blues
  Alexandra Park U10 South v Belstone FC U10
  Alexandra Park U10 West v Edmonton Rangers U10 Falcons
  Enfield Town Youth FC U10 Whites v Harvesters U10 Pumas
  Hinton & Finchley Revolution U10 Hotshots v Hinton & Finchley Revolution U10 Stars
  London Colney Youth FC U10 Lions v Saint Albans Rangers U10 Foxes
  Northwood U10 White v Hinton & Finchley Revolution U10 Legends
  Woodys & Ebogs U10 Vapors v Rap-Aid Youth FC U10 Tigers
U10 Stanley Matthews
  APB FC Barnet U10 Raiders v Croxley Green FC U10 White
  Borehamwood Youth U10 Crusaders v Omonia Youth U10 Green
  Go Stars U10 v Croxley Green FC U10 Emerald
  Harvesters U10 Tigers v Enfield Town Youth FC U10 Blues
  Omonia Youth U10 Gold v London Colney Youth FC U10 Pumas
  Saint Albans City U10 East v Maccabi London FC U10 Black
  Whetstone U10 Panthers v Norsemen U10
  Whetstone U10 Tigers v Maccabi London FC U10 Silver
U10 Inter Group Friendlies
  Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes v HGS Academy U10 Vipers
U09 Camelot
  Edgware Town FC U09 v AC Finchley U09 North
  Enfield Rangers U09 Green v Whetstone U09 Tigers
  Finchley Football Academy U09 North v Woodys & Ebogs U09 Vapors
  Global Football Academy U09 Santos v Wingate & Finchley FC U09 Whites
  London Colney Colts U09 Red v Maccabi London FC U09 White
  Maccabi London FC U09 Blue v West Herts Youth U09 Stags
  Protec Youth U09 v London Colney Colts U09 Blue
  Whetstone U09 Panthers v APB FC Barnet U09 Rams
U09 Captain Hook
  Bushey Rangers U09 v HGS Academy U09 Raiders
  Croxley Green FC U09 Black v Harvesters U09 Wolves
  Enfield Town Youth FC U09 v Maccabi London FC U09 Green
  Hinton & Finchley Revolution U09 Stars v Edmonton Rangers U09 Scorpions
  HMH U09 Fire v Borehamwood Youth U09 Crusaders
  Norsemen U09 v AC Finchley U09 South
  Northwood U09 Red v Enfield Rangers U09 Black
  Wingate & Finchley FC U09 Blues v Harvesters U09 Panthers
U09 Harry Potter
  Alexandra Park U09 North v Croxley Green FC U09 White
  APB FC Barnet U09 Raiders v Omonia Youth U09 Gold
  Borehamwood Youth U09 Knights v Belstone FC U09
  Borehamwood Youth U09 Templars v Maccabi London FC U09 Gold
  Cassiobury Rangers U09 Clarets v Whetstone U09 Lions
  London Colney Youth FC U09 Lions v Go Stars U09
  Rap-Aid Youth FC U09 Tigers v Minchenden Youth FC U09
U09 Robin Hood
  AC Finchley U09 West v Woodys & Ebogs U09 Phantoms
  Alexandra Park U09 South v Global Football Academy U09 Flamengo
  Croxley Green FC U09 Emerald v Harvesters U09 Cobras
  Hinton & Finchley Revolution U09 Legends v London Colney Youth FC U09 Pumas
  Northwood U09 White v Turnstyles Football U09
  Omonia Youth U09 Green v Maccabi London FC U09 Black
  Omonia Youth U09 White v Borehamwood 2000 U09 Red
  Whetstone U09 Jaguars v London Colney Colts U09 White
U09 Friendlies
  West Herts Youth U09 Bucks v Rap-Aid Youth FC U09 Lions
U08 Billy Bear
  Global Football Academy U08 Santos v Saint Albans City U08
  Maccabi London FC U08 Lions White* v Belstone FC U08 Red
  Protec Youth U08 v APB FC Barnet U08 Rams
  Whetstone U08 Lions v HGS Academy U08 Raiders
U08 Captain Croc
  Alexandra Park U08 North v Finchley Football Academy U08 North
  Alpha Academy U08 v Maccabi London FC U08 Lions Black
  Hinton & Finchley Revolution U08 Stars v Woodys & Ebogs U08 Vapors
  London Colney Colts U08 Red v Northwood U08 Red
  London Colney Colts U08 White v Harvesters U08 Jaguars
  Wingate & Finchley FC U08 Blues v AC Finchley U08 South
U08 Cheeky Monkey
  Bushey Rangers U08 v HGS Academy U08 Vipers
  Croxley Green FC U08 Emerald v Whetstone U08 Jaguars
  Enfield Rangers U08 Green v Cassiobury Rangers U08 Clarets
  Hadley Rangers U08 v Omonia Youth U08 White
  Maccabi London FC U08 Lions Gold v Belstone FC U08 Black
U08 Freddie Fox
  AC Finchley U08 West v Whetstone U08 Pumas
  Alexandra Park U08 South v Harvesters U08 Cougars
  Enfield Town Youth FC U08 Blue v Croxley Green FC U08 White
  Enfield Town Youth FC U08 Whites v Alexandra Park U08 West
  Harvesters U08 Wildcats v Oakhill Tigers U08 Eagles
  London Colney Colts U08 Blue v Pro Football London U08 Wizards
U08 Rory Tiger
  Edmonton Rangers U08 Eagles v Whetstone U08 Tigers
  London Colney Youth FC U08 Jaguars v Omonia Youth U08 Gold
  Northwood U08 White v Harvesters U08 Vipers
  Wingate & Finchley FC U08 Yellows v Harvesters U08 Lions
U08 Inter Group Friendlies
  AC Finchley U08 North v APB FC Barnet U08 Raiders
  Hinton & Finchley Revolution U08 Legends v Borehamwood Youth U08 Crusaders
  Wingate & Finchley FC U08 Whites v Croxley Green FC U08 Black
U08 Zena Zebra
  Borehamwood Youth U08 Knights v Omonia Youth U08 Silver
  Bushey Rangers U08 Colts v Turnstyles Football U08
  Croxley Green FC U08 Yellow v London Colney Youth FC U08 Lions
  Norsemen U08 v Maccabi London FC U08 Lions Silver
  Omonia Youth U08 Greens v Northwood U08 Blue
  Pro Football London U08 Magic v Hinton & Finchley Revolution U08 Heroes
U07 Cyril Squirrel
  AC Finchley U07 North v AC Finchley U07 South
  London Colney Colts U07 Red v Belstone FC U07
  Saint Albans City U07 North v Global Football Academy U07 Santos
  Wingate & Finchley FC U07 Whites v APB FC Barnet U07 Rams
U07 Jerry Giraffe
  Enfield Rangers U07 Green v Northwood U07 Red
  Enfield Town Youth FC U07 v HMH U07 United
  Harvesters U07 Falcons v London Colney Youth FC U07 Lions
  Whetstone U07 Eagles v Maccabi London FC U07 Leopards
U07 Larry Lamb
  APB FC Barnet U07 Raiders v Belsize Park FC U07
  Harvesters U07 Hawks v Hinton & Finchley Revolution U07
  Whetstone U07 Harriers v Wingate & Finchley FC U07 Blues
U07 Sidney Seagull
  Harvesters U07 Eagles v Bushey Rangers U07
  Maccabi London FC U07 Pumas v Maccabi London FC U07 Panthers*
  Woodys & Ebogs U07 Vapors v Borehamwood Youth U07 Crusaders
U07 Inter Group Friendlies
  Northwood U07 White v Harvesters U07 Kites
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 15 March 2020 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 15 March 2020.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
U18R
1. Alexandra Park U18 East
U18Y
2. Maccabi London FC U18 Brady Black
U16R
3. Harrow Stars Youth FC U16
4. Harvesters U16 North
U16W
5. Borehamwood 2000 U16 White
U16B
6. Whetstone U16 Leopards
U16G
7. Alexandra Park U16 South
16SPB
8. Whetstone U16 Leopards
U15LC
9. Norsemen U15
10. Omonia Youth U15 Gold
U15JL
11. HMH U15 Juniors
12. Maccabi London FC U15 Brady White
13. Saint Gregorys United U15 Lions
U15CC
14. HMH U15 Juniors
15. Maccabi London FC U15 Brady White
16. Norsemen U15
17. Omonia Youth U15 Gold
18. Saint Gregorys United U15 Lions
U15R
19. Omonia Youth U15 Gold
U15B
20. HMH U15 Juniors
21. Maccabi London FC U15 Brady White
U15Y
22. Saint Gregorys United U15 Lions
15SCA
23. Saint Gregorys United U15 Lions
15SSA
24. HMH U15 Juniors
15SSB
25. Maccabi London FC U15 Brady White
14LC
26. AC Finchley U14 South
27. Bloomsbury FA U14
28. Borehamwood Youth U14 Crusaders
29. Northwood U14 Red
30. Pro Football London U14 Wizards
U14JL
31. Bushey Rangers U14
32. Hampstead FC U14
33. Harvesters U14 East
34. HMH U14 Wanderers
35. Northwood U14 White
14CC
36. AC Finchley U14 South
37. Bloomsbury FA U14
38. Borehamwood Youth U14 Crusaders
39. Bushey Rangers U14
40. Hampstead FC U14
41. Harvesters U14 East
42. HMH U14 Wanderers
43. Northwood U14 Red
44. Northwood U14 White
45. Pro Football London U14 Wizards
U14R
46. AC Finchley U14 South
47. Pro Football London U14 Wizards
U14W
48. Bloomsbury FA U14
49. Borehamwood Youth U14 Crusaders
50. Northwood U14 Red
U14B
51. Hampstead FC U14
52. HMH U14 Wanderers
U14G
53. Bushey Rangers U14
U14Y
54. Harvesters U14 East
55. Northwood U14 White
14SPA
56. AC Finchley U14 South
57. Pro Football London U14 Wizards
14SPB
58. Borehamwood Youth U14 Crusaders
14SPC
59. Bloomsbury FA U14
60. Northwood U14 Red
U14GC
61. Northwood U14 White
U14GD
62. Harvesters U14 East
U13LC
63. AEK FC U13 Black
64. Berkhamsted Raiders U13 Red
65. Bloomsbury FA U13
66. Finchley Football Academy U13 North
67. Maccabi London FC U13 Lions Blue*
68. Saint Albans City U13 Orient
69. Woodys & Ebogs U13 Vapors
U13JL
70. Hampstead FC U13
71. Harvesters U13 East
72. Hinton & Finchley Revolution U13 Stars
73. Maccabi London FC U13 Brady Gold
74. Whetstone U13 Lions
U13CC
75. AEK FC U13 Black
76. Berkhamsted Raiders U13 Red
77. Bloomsbury FA U13
78. Finchley Football Academy U13 North
79. Hampstead FC U13
80. Harvesters U13 East
81. Hinton & Finchley Revolution U13 Stars
82. Maccabi London FC U13 Brady Gold
83. Maccabi London FC U13 Lions Blue*
84. Saint Albans City U13 Orient
85. Whetstone U13 Lions
86. Woodys & Ebogs U13 Vapors
U13R
87. Berkhamsted Raiders U13 Red
88. Saint Albans City U13 Orient
U13W
89. Maccabi London FC U13 Lions Blue*
U13B
90. AEK FC U13 Black
U13G
91. Finchley Football Academy U13 North
92. Whetstone U13 Lions
U13Y
93. Harvesters U13 East
94. Maccabi London FC U13 Brady Gold
U13P
95. Hinton & Finchley Revolution U13 Stars
13SPC
96. Hinton & Finchley Revolution U13 Stars
13SPD
97. Harvesters U13 East
98. Maccabi London FC U13 Brady Gold
U12LC
99. Borehamwood Youth U12 Knights
100. Global Football Academy U12 Santos
101. Northwood U12 Black
102. Wingate & Finchley FC U12 Whites
U12 J
103. Aldenham FC Excel U12
104. Cassiobury Rangers U12 Clarets
105. Edgware Tigers U12 Orange
106. Hadley Rangers U12 North
107. Omonia Youth U12 White
108. Turnstyles Football U12
U12CC
109. Aldenham FC Excel U12
110. Borehamwood Youth U12 Knights
111. Cassiobury Rangers U12 Clarets
112. Edgware Tigers U12 Orange
113. Global Football Academy U12 Santos
114. Hadley Rangers U12 North
115. Northwood U12 Black
116. Omonia Youth U12 White
117. Turnstyles Football U12
118. Wingate & Finchley FC U12 Whites
U12R
119. Global Football Academy U12 Santos
U12W
120. Borehamwood Youth U12 Knights
121. Northwood U12 Black
U12B
122. Wingate & Finchley FC U12 Whites
U12G
123. Omonia Youth U12 White
U12Y
124. Aldenham FC Excel U12
125. Hadley Rangers U12 North
U12P
126. Cassiobury Rangers U12 Clarets
12SP
127. Cassiobury Rangers U12 Clarets
12GF
128. Cassiobury Rangers U12 Clarets
U11W
129. Edmonton United U11
130. Enfield Rangers U11 Green
U11B
131. Edmonton United U11
IGF
132. Edmonton United U11
U8FFG
133. Global Football Academy U08 Flamengo
U8RTG
134. Global Football Academy U08 Flamengo
U8IG
135. Global Football Academy U08 Flamengo