Go back to LondonMiddx
    Hertford Town Youth U11 Stags - Players Wanted         Hertford Town Bucks U13's - Outfield Players Wanted         Elite Level Online Football Training         Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted    
Go to their Website
Watford Friendly League
2019-2020 Season
Sunday, 28 February 2021
Match Day :  Sunday, 26 Jan 2020 Sunday, 02 February 2020 Sunday, 09 Feb 2020
Players Suspended
There are 236 matches
U18 - Challenge Cup
Played Alexandra Park U18 Youth v Edmonton Rangers U18 Pumas [ Quarter Final ]
Played Borehamwood Youth U18 Knights v Whetstone U18 Jaguars [ Quarter Final ]
 L. Thorne
Played Northwood U18 Black v Borehamwood Youth U18 Crusaders [ Quarter Final ]
 B. Farrelly
U18 - White Division
Played Harvesters U18 South v Northwood U18 White
 M. Ward
Played Saint Albans City U18 Central v Omonia Youth U18 Green
 M. Woodhams
U18 - Blue Division
Played Omonia Youth U18 White v HMH U18 Foxes
U18 - Green Division
Played Alexandra Park U18 South v Alexandra Park U18 United
Played Hendon United U18 v HGS Academy U18
Played HMH U18 Panthers v Saint Albans Rangers U18 Elite
 L. Nicotra
Played HMH U18 United v Alexandra Park U18 Central
Played Saint Gregorys United U18 Pumas v Maccabi London FC U18 Brady Red
U18 - Yellow Division
Played Cassiobury Rangers U18 Clarets v Belstone FC U18 Black
Played Hadley Rangers U18 FDU v AEK FC U18 Gold
Played Maccabi London FC U18 Brady Black v Aldenham FC Excel U18 Eagles
U16 - Red Division
Played Harrow Stars Youth FC U16 v Enfield Town Youth FC U16
Played Maccabi London FC U16 Lions White v Oakhill Tigers U16 Predators
 J. Davis
Played Rap-Aid Youth FC U16 Whites v Harvesters U16 North
U16 - White Division
Played Croxley Green FC U16 Black v Hendon United U16 Netanya
Played Saint Albans City U16 East v Belstone FC U16 Red
 R. Brown
U16 - Blue Division
Played Saint Albans Rangers U16 v AFC Southgate U16
U16 - Green Division
Played Aldenham FC Excel U16 v Norsemen U16
Played Alexandra Park U16 South v Alexandra Park U16 North
Played Belstone FC U16 Black v 100% Soccer School U16 Lions
Played Harvesters U16 East v AC Finchley U16 North
 K. Allton
Played HGS Academy U16 Tiempo v Omonia Youth U16 White
 G. Coakley
U15 - Challenge Cup
Played Omonia Youth U15 Gold v Harrow Stars Youth FC U15 [ Quarter Final ]
U15 - Red Division
Played Belstone FC U15 v Harvesters U15 North
 J. Berger
Played Maccabi London FC U15 Lions White v Whetstone U15 Tigers
U15 - White Division
Played Borehamwood Youth U15 Knights v Oaklands Wolves U15 White
Played GFA Enfield FC U15 Lions v Wingate & Finchley FC U15 Whites
U15 - Green Division
Played HMH U15 All Stars v Bushey Rangers U15 Pumas
 J. Sweiry
U15 - Spring Plate Group A
Played HGS Academy U15 Tigers v Turnstyles Football U15
 S. Bernstein
Played HMH U15 Galaxy v Alexandra Park U15 South
 D. Battat
U15 - Spring Plate Group B
Played Harvesters U15 East v Borehamwood Youth U15 Crusaders
Played Omonia Youth U15 Silver v Edmonton Rangers U15 Sharks
U15 - Spring Plate Group C
Played AFC Southgate U15 v London Colney Youth FC U15 Lions
Played Hadley Rangers U15 West v North West London Jets U15
U15 - Spring Plate Group D
Played Hendon United U15 Red v Whetstone U15 Lions
 N. Lakeland
U15 - Spring Shield Group A
Played Hinton & Finchley Revolution U15 v HMH U15 Juniors
U15 - Spring Shield Group B
Played AC Finchley U15 North v Maccabi London FC U15 Brady White
U15 - Spring Shield Group C
Played Omonia Youth U15 White v Berkhamsted Raiders U15 Red
U15 - Spring Shield Group D
Played Northwood U15 Red v HGS Academy U15 Dynamo
U14 - Challenge Cup
Played Whetstone U14 Pumas v GFA Enfield FC U14 Lions [ Round 1 ]
 O. Mustapha
U14 - Blue Division
Played AC Finchley U14 West v Edmonton Rangers U14 Lions
 G. De Leuw
Played Omonia Youth U14 Gold v Hampstead FC U14
 H. Demo
Played Omonia Youth U14 Silver v Hadley Rangers U14
 H. Demo
Played Saint Albans City U14 South v Enfield Town Youth FC U14
U14 - Green Division
Played Harrow Stars Youth FC U14 v Bushey Rangers U14
Played HMH U14 Dynamo v Mill Hill Youth FC U14
U14 Spring Plate Group A
Played Pro Football London U14 Wizards v AC Finchley U14 South
 J. Vanner
U14 Spring Plate Group B
Played Whetstone U14 Jaguars v West Herts Youth U14 Lions
 B. Daniels
U14 Spring Plate Group C
Played Hinton & Finchley Revolution U14 v Bloomsbury FA U14
U14 Spring Plate Group D
Played Global Football Academy U14 Santos v Enfield Rangers U14 White
U14 Spring Shield Group A
Played Global Football Academy U14 Flamengo v Enfield Rangers U14 Black
Played Maccabi London FC U14 Lions Blue v GFA Enfield FC U14 Tigers
 D. Lando
U14 Spring Shield Group B
Played Hendon United U14 v Cassiobury Rangers U14 Clarets
 R. Mimouni
Played Pro Football London U14 Magic v Whetstone U14 Panthers
reversed
U14 Spring Shield Group C
Played Northwood U14 White v Alexandra Park U14 South
Played Oakhill Tigers U14 Falcons v West Herts Youth U14 Bucks
 A. Ward
U14 Spring Shield Group D
Played Alyth Belsize U14 Blacks v Oakhill Tigers U14 Pumas
 J. Hanison
U13 - Challenge Cup
Played Edmonton Rangers U13 Dragons v Harvesters U13 North [ Round 3 ]
Played HMH U13 Panthers v Berkhamsted Raiders U13 Red [ Round 3 ]
Played Maccabi London FC U13 Lions White* v AC Finchley U13 West [ Round 3 ]
Played Northwood U13 Red v Croxley Green FC U13 Black [ Round 3 ]
 P. Ferrier
Played Oaklands Wolves U13 v Whetstone U13 Pumas [ Round 3 ]
Played Pro Football London U13 v Belstone FC U13 [ Round 2 ]
Played Saint Albans City U13 Orient v HGS Academy U13 Real [ Round 3 ]
 S. Baker-Madec
U13 - White Division
Played Borehamwood Youth U13 Templars v Norsemen U13 Reds
 J. Da Costa
Played Hinton & Finchley Revolution U13 Legends v Enfield Town Youth FC U13
U13 - Blue Division
Played AEK FC U13 Black v Omonia Youth U13 White
Played Hinton & Finchley Revolution U13 Heroes v AC Finchley U13 North
Played West Herts Youth U13 Stags v Hadley Rangers U13
U13 - Green Division
Played Aldenham FC Excel U13 v Saint Albans City U13 Spartans
Played Turnstyles Football U13 v Whetstone U13 Cougars
U13 - Yellow Division
Played Borehamwood Youth U13 Crusaders v Harvesters U13 East
 J. Davidson
Played Hendon United U13 Green v Woodys & Ebogs U13 Phantoms
Played Hendon United U13 Red v Maccabi London FC U13 Brady Gold
 L. Lakeland
U13 - Purple Division
Played Borehamwood Youth U13 Knights v Maccabi London FC U13 Brady Black
 D. Berger
Played HMH U13 Pumas v Borehamwood Youth U13 Lancers
U12 - League Cup
Played Borehamwood Youth U12 Crusaders v Harrow Stars Youth FC U12 [ Quarter Final ]
 B. Browell
Played Edmonton Rangers U12 Tigers v Whetstone U12 Jaguars [ Quarter Final ]
Played Northwood U12 Red v Maccabi London FC U12 Lions White [ Quarter Final ]
Played Northwood U12 White v Harvesters U12 North [ Quarter Final ]
U12 - White Division
Played Bloomsbury FA U12 v Maccabi London FC U12 Lions Blue
 N. Burns
Played Edmonton Rangers U12 Foxes v London Colney Colts U12 Red
Played Northwood U12 Black v Oakhill Tigers U12 Raiders
Played Whetstone U12 Pumas v Borehamwood Youth U12 Knights
U12 - Blue Division
Played Hinton & Finchley Revolution U12 Legends v APB FC Barnet U12 Rams
Played Maccabi London FC U12 Brady Red v Enfield Rangers U12 Black
 B. Tibber
Played Wingate & Finchley FC U12 Whites v Hampstead FC U12 White
U12 - Green Division
Played AC Finchley U12 North v Hinton & Finchley Revolution U12 Stars
 H. Israel
Played Alexandra Park U12 South v Alexandra Park U12 North
Played Colney Heath U12 Magpies v Omonia Youth U12 White
 I. Raath
Played Harvesters U12 South v Oakhill Tigers U12 Warriors
Played Maccabi London FC U12 Lions Green v Hendon United U12
 J. Bailey
U12 - Yellow Division
Played Hadley Rangers U12 North v Enfield Town Youth FC U12
Played Saint Albans City U12 Victoria v West Herts Youth U12 Stags
 D. Labuda
U12 - Purple Division
Played HGS Academy U12 Tigers v Omonia Youth U12 Green
Played HMH U12 Avengers v Cassiobury Rangers U12 Clarets
 H. Bach
Played HMH U12 Galaxy v Hadley Rangers U12 South
 J. Caro
Played Maccabi London FC U12 Brady Gold v Northwood U12 Blue
 B. Tibber
U12 - Orange Division
Played AC Finchley U12 South v Bushey Rangers U12
Played Hampstead FC U12 Stags v Croxley Green FC U12 White
Played Harvesters U12 East v HMH U12 Tigers
U11 - Red Division
Played AC Finchley U11 North v Saint Albans City U11 West
Played APB FC Barnet U11 Rams v Oaklands Wolves U11
 M. Zach
Played Edgware Town FC U11 Red v London Colney Colts U11 Blue
Played Enfield Town Youth FC U11 v Wingate & Finchley FC U11 Whites
Played Global Football Academy U11 Santos v Whetstone U11 Pumas
Played Harvesters U11 Lions v West Herts Youth U11 Stags
Played Maccabi London FC U11 Lions White v Whetstone U11 Panthers
U11 - White Division
Played Croxley Green FC U11 Black v Harvesters U11 Jaguars
Played Enfield Rangers U11 Black v Enfield Rangers U11 Green
Played Maccabi London FC U11 Lions Blue v HMH U11 Hawks
 T. Habib
Played Protec Youth U11 v Alpha Academy U11
 C. Vincent-Smith
Played Whetstone U11 Tigers v Omonia Youth U11 White
Played Wingate & Finchley FC U11 Blues v Alexandra Park U11 North
U11 - Blue Division
Played AC Finchley U11 South v London Colney Colts U11 Red
Played AEK FC U11 v Maccabi London FC U11 Lions Green
Played Borehamwood Youth U11 Crusaders v Borehamwood Youth U11 Knights
 B. Browell
Played Bushey Rangers U11 v Northwood U11 White
Played Hinton & Finchley Revolution U11 Legends v Northwood U11 Red
Played London Colney Youth FC U11 Jaguars v Omonia Youth U11 Silver
Played Oakhill Tigers U11 Sharks v Edgware Town FC U11 Blue
Played Woodys & Ebogs U11 Vapors v Whetstone U11 Lions
U11 - Green Division
Played Belstone FC U11 v Borehamwood 2000 U11
 V. Schelhase
Played Edmonton Rangers U11 Cougars v Maccabi London FC U11 Lions Yellow
Played London Colney Youth FC U11 Panthers v Pro Football London U11
 N. Watson
Played Turnstyles Football U11 v Alexandra Park U11 West
U11 - Yellow Division
Played Finchley Football Academy U11 North v Whetstone U11 Jaguars
Played HMH U11 Eagles v HMH U11 Harriers
Played HMH U11 Falcons v Maccabi London FC U11 Brady White
Played Omonia Youth U11 Gold v Harvesters U11 Wildcats
U10 Bobby Moore
Played AC Finchley U10 South v Northwood U10 Red
Played Croxley Green FC U10 Black v Maccabi London FC U10 Gold
Played Enfield Rangers U10 Green v Oaklands Wolves U10
Played Enfield Rangers U10 White v Whetstone U10 Jaguars
Played Global Football Academy U10 Santos v APB FC Barnet U10 Rams
Played HGS Academy U10 Raiders v Wingate & Finchley FC U10 Whites
Played London Colney Colts U10 Blue v AC Finchley U10 North
Played London Colney Colts U10 White v London Colney Colts U10 Red
Played Maccabi London FC U10 White v Omonia Youth U10 White
U10 Bobby Charlton
Played Bushey Rangers U10 v West Herts Youth U10 Stags
Played Edgware Town FC U10 Red v Maccabi London FC U10 Blue
Played Finchley Football Academy U10 North v Global Football Academy U10 Flamengo
Played Harvesters U10 Leopards v HGS Academy U10 Rebels
Played Maccabi London FC U10 Red v Edgware Town FC U10 Blue
Played Northwood U10 Blue v HMH U10 Dynamo
Played Oakhill Tigers U10 Panthers v Alexandra Park U10 North
Played Saint Albans City U10 Centurians v Harrow Stars Youth FC U10
U10 Gordon Banks
Played Alexandra Park U10 South v HGS Academy U10 Vipers
Played Belstone FC U10 v Wingate & Finchley FC U10 Blues
Played Hinton & Finchley Revolution U10 Legends v Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes
Played Northwood U10 White v Hinton & Finchley Revolution U10 Hotshots
Played Rap-Aid Youth FC U10 Tigers v Edmonton Rangers U10 Falcons
Played Woodys & Ebogs U10 Vapors v Hinton & Finchley Revolution U10 Stars
U10 Stanley Matthews
Played Croxley Green FC U10 White v London Colney Youth FC U10 Pumas
Played Enfield Town Youth FC U10 Blues v Norsemen U10
Played Go Stars U10 v Maccabi London FC U10 Silver
Played Maccabi London FC U10 Black v Croxley Green FC U10 Emerald
Played Omonia Youth U10 Gold v Whetstone U10 Tigers
Played Saint Albans City U10 East v Harvesters U10 Tigers
Played Whetstone U10 Panthers v Borehamwood Youth U10 Crusaders
U09 Camelot
Played AC Finchley U09 North v Maccabi London FC U09 White
Played Enfield Rangers U09 Black v London Colney Colts U09 Red
Played Maccabi London FC U09 Blue v Whetstone U09 Panthers
Played Protec Youth U09 v Global Football Academy U09 Santos
Played Whetstone U09 Tigers v Wingate & Finchley FC U09 Whites
Played Woodys & Ebogs U09 Vapors v Edgware Town FC U09
U09 Captain Hook
Played Borehamwood Youth U09 Crusaders v Maccabi London FC U09 Green
Played Croxley Green FC U09 Black v Bushey Rangers U09
Played Edmonton Rangers U09 Scorpions v Enfield Town Youth FC U09
Played Finchley Football Academy U09 North v AC Finchley U09 South
Played Harvesters U09 Wolves v Rap-Aid Youth FC U09 Lions
Played HGS Academy U09 Raiders v Northwood U09 Red
Played Norsemen U09 v HMH U09 Fire
Played Wingate & Finchley FC U09 Blues v Hinton & Finchley Revolution U09 Stars
U09 Harry Potter
Played Belstone FC U09 v Maccabi London FC U09 Gold
Played Borehamwood Youth U09 Templars v London Colney Youth FC U09 Lions
Played Harvesters U09 Panthers v Croxley Green FC U09 White
Played Minchenden Youth FC U09 v West Herts Youth U09 Bucks
Played Omonia Youth U09 Gold v Cassiobury Rangers U09 Clarets
Played Rap-Aid Youth FC U09 Tigers v Alexandra Park U09 North
Played Whetstone U09 Lions v Go Stars U09
U09 Robin Hood
Played Croxley Green FC U09 Emerald v AC Finchley U09 West
Played Global Football Academy U09 Flamengo v Maccabi London FC U09 Black
Played Harvesters U09 Cobras v Borehamwood 2000 U09 Red
Played Hinton & Finchley Revolution U09 Legends v Whetstone U09 Jaguars
Played London Colney Colts U09 White v Omonia Youth U09 Green
Played Northwood U09 White v Alexandra Park U09 South
Played Woodys & Ebogs U09 Phantoms v Omonia Youth U09 White
U08 Billy Bear
Played AC Finchley U08 North v Whetstone U08 Lions
Played Global Football Academy U08 Santos v APB FC Barnet U08 Rams
Played Protec Youth U08 v Wingate & Finchley FC U08 Whites
Played Saint Albans City U08 v Maccabi London FC U08 Lions White*
U08 Captain Croc
Played AC Finchley U08 South v Maccabi London FC U08 Lions Black
Played Alpha Academy U08 v Northwood U08 Red
Played Finchley Football Academy U08 North v Harvesters U08 Jaguars
Played Hinton & Finchley Revolution U08 Stars v Wingate & Finchley FC U08 Blues
Played London Colney Colts U08 Red v Alexandra Park U08 North
Played London Colney Colts U08 White v Woodys & Ebogs U08 Vapors
U08 Cheeky Monkey
Played Bushey Rangers U08 v Omonia Youth U08 White
Played Cassiobury Rangers U08 Clarets v APB FC Barnet U08 Raiders
Played Croxley Green FC U08 Black v Enfield Rangers U08 Green
Played Hadley Rangers U08 v Croxley Green FC U08 Emerald
Played HGS Academy U08 Vipers v Belstone FC U08 Black
Played Maccabi London FC U08 Lions Gold v Whetstone U08 Jaguars
U08 Freddie Fox
Played AC Finchley U08 West v Pro Football London U08 Wizards
Played Alexandra Park U08 South v Enfield Town Youth FC U08 Blue
Played Global Football Academy U08 Flamengo v Alexandra Park U08 West
Played Harvesters U08 Cougars v Croxley Green FC U08 White
Played Whetstone U08 Pumas v London Colney Colts U08 Blue
U08 Rory Tiger
Played Harvesters U08 Lions v Borehamwood Youth U08 Crusaders
Played Harvesters U08 Vipers v Edmonton Rangers U08 Eagles
Played London Colney Youth FC U08 Jaguars v Northwood U08 White
Played Omonia Youth U08 Gold v Hinton & Finchley Revolution U08 Legends
Played Whetstone U08 Tigers v Enfield Town Youth FC U08 Whites
Played Wingate & Finchley FC U08 Yellows v Pro Football London U08 Magic
U08 Zena Zebra
Played Croxley Green FC U08 Yellow v Maccabi London FC U08 Lions Silver
Played Hinton & Finchley Revolution U08 Heroes v Borehamwood Youth U08 Knights
Played London Colney Youth FC U08 Lions v Turnstyles Football U08
Played Norsemen U08 v Omonia Youth U08 Silver
Played Northwood U08 Blue v Bushey Rangers U08 Colts
U07 Cyril Squirrel
Played AC Finchley U07 South v APB FC Barnet U07 Rams
Played Global Football Academy U07 Santos v AC Finchley U07 North
Played Wingate & Finchley FC U07 Whites v London Colney Colts U07 Red
U07 Jerry Giraffe
Played Enfield Rangers U07 Green v Maccabi London FC U07 Leopards
Played Harvesters U07 Falcons v Whetstone U07 Eagles
Played Hinton & Finchley Revolution U07 v Northwood U07 Red
Played HMH U07 United v Enfield Town Youth FC U07
U07 Larry Lamb
Played Borehamwood Youth U07 Crusaders v Wingate & Finchley FC U07 Blues
Played London Colney Youth FC U07 Lions v Whetstone U07 Harriers
U07 Sidney Seagull
Played Belsize Park FC U07 v Bushey Rangers U07
Played Harvesters U07 Eagles v Woodys & Ebogs U07 Vapors
Played Maccabi London FC U07 Panthers* v Maccabi London FC U07 Pumas
U07 Inter Group Friendlies
Played Northwood U07 White v Harvesters U07 Kites
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 02 February 2020 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 02 February 2020.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
U18R
1. Alexandra Park U18 East
2. Belstone FC U18 Red
3. Hendon Youth U18
4. Whetstone U18 Leopards
5. Whetstone U18 Pumas
U18W
6. Saint Albans City U18 South
7. Whetstone U18 Lions
U18B
8. AEK FC U18 Black
9. Alexandra Park U18 North
10. Alexandra Park U18 West
11. Edmonton Rangers U18 Cobras
U18G
12. Hinton & Finchley Revolution U18 Legends
13. Northwood U18 Red
U18Y
14. AC Finchley U18 West
15. Harvesters U18 East
16. Omonia Youth U18 Gold
U16R
17. Hadley Rangers U16 West
U16W
18. Alexandra Park U16 West
19. Borehamwood 2000 U16 White
20. Enfield Rangers U16
21. Harvesters U16 South
22. HMH U16 Galaxy
U16B
23. 100% Soccer School U16 Jaguars
24. Hendon United U16 Blue
25. Hinton & Finchley Revolution U16
26. Maccabi London FC U16 Brady Red
27. Maccabi London FC U16 Lions Blue
28. Omonia Youth U16 Green
29. Whetstone U16 Leopards
16SPB
30. Maccabi London FC U16 Brady Red
31. Whetstone U16 Leopards
16SPC
32. Hendon United U16 Blue
33. Omonia Youth U16 Green
16SCA
34. Alexandra Park U16 West
35. Enfield Rangers U16
36. Hinton & Finchley Revolution U16
37. HMH U16 Galaxy
16SCB
38. 100% Soccer School U16 Jaguars
U15LC
39. Colney Heath U15 Harriers
40. Hadley Rangers U15 North
41. Maccabi London FC U15 Brady Blue
42. Norsemen U15
43. Oaklands Wolves U15 Red
44. Omonia Youth U15 Green
U15JL
45. Alexandra Park U15 North-West
46. Borehamwood Youth U15 Templars
47. Bushey Rangers U15 Colts
48. Harvesters U15 South
49. Hendon United U15 White
50. Saint Gregorys United U15 Lions
51. Whetstone U15 Jaguars
U15CC
52. Alexandra Park U15 North-West
53. Borehamwood Youth U15 Templars
54. Bushey Rangers U15 Colts
55. Colney Heath U15 Harriers
56. Hadley Rangers U15 North
57. Harvesters U15 South
58. Hendon United U15 White
59. Maccabi London FC U15 Brady Blue
60. Norsemen U15
61. Oaklands Wolves U15 Red
62. Omonia Youth U15 Green
63. Saint Gregorys United U15 Lions
64. Whetstone U15 Jaguars
U15R
65. Colney Heath U15 Harriers
66. Oaklands Wolves U15 Red
67. Omonia Youth U15 Green
U15W
68. Hadley Rangers U15 North
69. Maccabi London FC U15 Brady Blue
U15B
70. Borehamwood Youth U15 Templars
71. Harvesters U15 South
72. Hendon United U15 White
U15Y
73. Alexandra Park U15 North-West
74. Bushey Rangers U15 Colts
75. Saint Gregorys United U15 Lions
76. Whetstone U15 Jaguars
15SCA
77. Saint Gregorys United U15 Lions
15SCB
78. Whetstone U15 Jaguars
15SCD
79. Alexandra Park U15 North-West
15SSC
80. Hendon United U15 White
14LC
81. Borehamwood Youth U14 Crusaders
82. Edgware Town FC U14
83. Harvesters U14 North
84. Maccabi London FC U14 Lions White
85. Northwood U14 Red
86. West Herts Youth U14 Stags
87. Whetstone U14 Tigers
U14JL
88. Belstone FC U14
89. Edgware Tigers U14
90. Harvesters U14 East
91. Harvesters U14 South
92. HMH U14 Wanderers
14CC
93. Belstone FC U14
94. Borehamwood Youth U14 Crusaders
95. Edgware Tigers U14
96. Edgware Town FC U14
97. Harvesters U14 East
98. Harvesters U14 North
99. Harvesters U14 South
100. HMH U14 Wanderers
101. Maccabi London FC U14 Lions White
102. Northwood U14 Red
103. West Herts Youth U14 Stags
104. Whetstone U14 Tigers
U14R
105. Harvesters U14 North
106. Maccabi London FC U14 Lions White
107. West Herts Youth U14 Stags
U14W
108. Borehamwood Youth U14 Crusaders
109. Edgware Town FC U14
110. Northwood U14 Red
111. Whetstone U14 Tigers
U14B
112. Belstone FC U14
113. Edgware Tigers U14
114. HMH U14 Wanderers
U14G
115. Harvesters U14 South
U14Y
116. Harvesters U14 East
14SPA
117. Maccabi London FC U14 Lions White
14SPB
118. Borehamwood Youth U14 Crusaders
119. Whetstone U14 Tigers
14SPC
120. Northwood U14 Red
14SPD
121. West Herts Youth U14 Stags
U14GD
122. Harvesters U14 East
U13LC
123. Alexandra Park U13 North
124. Alexandra Park U13 South
125. Bloomsbury FA U13
126. Finchley Football Academy U13 North
127. Harvesters U13 South
128. Maccabi London FC U13 Lions Blue*
129. Omonia Youth U13 Green
130. Woodys & Ebogs U13 Vapors
U13JL
131. Colney Heath U13 Eagles
132. Hampstead FC U13
133. Hendon United U13
134. Hinton & Finchley Revolution U13 Stars
135. London Colney Colts U13 Blue
136. Omonia Youth U13 Gold
137. Whetstone U13 Lions
138. Woodys & Ebogs U13 Mercurials
U13CC
139. Alexandra Park U13 North
140. Alexandra Park U13 South
141. Bloomsbury FA U13
142. Colney Heath U13 Eagles
143. Finchley Football Academy U13 North
144. Hampstead FC U13
145. Harvesters U13 South
146. Hendon United U13
147. Hinton & Finchley Revolution U13 Stars
148. London Colney Colts U13 Blue
149. Maccabi London FC U13 Lions Blue*
150. Omonia Youth U13 Gold
151. Omonia Youth U13 Green
152. Whetstone U13 Lions
153. Woodys & Ebogs U13 Mercurials
154. Woodys & Ebogs U13 Vapors
U13R
155. Omonia Youth U13 Green
U13W
156. Alexandra Park U13 North
157. Alexandra Park U13 South
158. Harvesters U13 South
159. Maccabi London FC U13 Lions Blue*
U13G
160. Finchley Football Academy U13 North
161. London Colney Colts U13 Blue
162. Whetstone U13 Lions
U13Y
163. Hendon United U13
U13P
164. Colney Heath U13 Eagles
165. Hinton & Finchley Revolution U13 Stars
166. Omonia Youth U13 Gold
167. Woodys & Ebogs U13 Mercurials
13SCB
168. Hendon United U13
13SPC
169. Hinton & Finchley Revolution U13 Stars
170. Omonia Youth U13 Gold
13SPD
171. Colney Heath U13 Eagles
172. Woodys & Ebogs U13 Mercurials
U12LC
173. AC Finchley U12 West
174. Belstone FC U12
175. Edgware Town FC U12 Blue
176. Edgware Town FC U12 Red
177. Enfield Rangers U12 Green
178. Global Football Academy U12 Santos
179. Norsemen U12
180. Omonia Youth U12 Gold
181. Protec Youth U12
U12 J
182. Aldenham FC Excel U12
183. Brondesbury Park Rangers FC U12
184. Edgware Tigers U12 Black
185. Edgware Tigers U12 Orange
186. Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes
187. HMH U12 Wolves
188. London Colney Colts U12 Blue
189. Maccabi London FC U12 Brady Black
190. Turnstyles Football U12
191. Whetstone U12 Leopards
192. Whetstone U12 Tigers
U12CC
193. AC Finchley U12 West
194. Aldenham FC Excel U12
195. Belstone FC U12
196. Brondesbury Park Rangers FC U12
197. Edgware Tigers U12 Black
198. Edgware Tigers U12 Orange
199. Edgware Town FC U12 Blue
200. Edgware Town FC U12 Red
201. Enfield Rangers U12 Green
202. Global Football Academy U12 Santos
203. Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes
204. HMH U12 Wolves
205. London Colney Colts U12 Blue
206. Maccabi London FC U12 Brady Black
207. Norsemen U12
208. Omonia Youth U12 Gold
209. Protec Youth U12
210. Turnstyles Football U12
211. Whetstone U12 Leopards
212. Whetstone U12 Tigers
U12R
213. Edgware Town FC U12 Red
214. Enfield Rangers U12 Green
215. Global Football Academy U12 Santos
216. Norsemen U12
217. Protec Youth U12
U12W
218. Omonia Youth U12 Gold
U12B
219. AC Finchley U12 West
220. Belstone FC U12
221. Edgware Town FC U12 Blue
U12Y
222. Aldenham FC Excel U12
223. Brondesbury Park Rangers FC U12
224. HMH U12 Wolves
225. London Colney Colts U12 Blue
226. Whetstone U12 Tigers
U12P
227. Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes
228. Whetstone U12 Leopards
U12 O
229. Edgware Tigers U12 Black
230. Maccabi London FC U12 Brady Black
12SP
231. Brondesbury Park Rangers FC U12
232. Edgware Tigers U12 Black
233. Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes
234. HMH U12 Wolves
235. London Colney Colts U12 Blue
236. Maccabi London FC U12 Brady Black
237. Whetstone U12 Leopards
238. Whetstone U12 Tigers
12GA
239. Brondesbury Park Rangers FC U12
12GC
240. Edgware Tigers U12 Black
241. Whetstone U12 Leopards
12GD
242. Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes
243. Whetstone U12 Tigers
12GE
244. Maccabi London FC U12 Brady Black
12GF
245. HMH U12 Wolves
246. London Colney Colts U12 Blue
U11W
247. Edmonton United U11
248. Go Stars U11
249. North West London Jets U11
U11B
250. Edmonton United U11
251. Go Stars U11
252. Hadley Rangers U11
253. North West London Jets U11
U11G
254. Alexandra Park U11 South
255. Hadley Rangers U11
256. Hinton & Finchley Revolution U11 Stars
257. London Colney Youth FC U11 Lions
258. North West London Jets U11
259. Whetstone U11 Leopards
U11Y
260. AC Finchley U11 West
261. APB FC Barnet U11 Raiders
262. Edmonton Rangers U11 Lynx
263. Harrow Stars Youth FC U11
264. Hinton & Finchley Revolution U11 Heroes
265. London Colney Youth FC U11 Lions
266. Oakhill Tigers U11 Tornados
267. Whetstone U11 Leopards
IGF
268. AC Finchley U11 West
269. Alexandra Park U11 South
270. Edmonton United U11
U10SY
271. Enfield Rangers U10 Black
U10SW
272. Enfield Rangers U10 Black
273. London Colney Youth FC U10 Lions
274. Whetstone U10 Pumas
10SPA
275. AC Finchley U10 West
276. Alexandra Park U10 West
277. APB FC Barnet U10 Raiders
278. Enfield Town Youth FC U10 Whites
279. Harvesters U10 Pumas
280. London Colney Youth FC U10 Lions
281. Omonia Youth U10 Green
282. Saint Albans Rangers U10 Foxes
U10SG
283. AC Finchley U10 West
284. APB FC Barnet U10 Raiders
285. Omonia Youth U10 Green
286. Saint Albans Rangers U10 Foxes
Frn
287. AC Finchley U10 West
288. Alexandra Park U10 West
289. APB FC Barnet U10 Raiders
290. Enfield Town Youth FC U10 Whites
291. Harvesters U10 Pumas
292. London Colney Youth FC U10 Lions
293. Omonia Youth U10 Green
294. Saint Albans Rangers U10 Foxes
295. Whetstone U10 Pumas
U9SC
296. APB FC Barnet U09 Rams
297. Borehamwood Youth U09 Knights
298. Enfield Rangers U09 Green
299. London Colney Colts U09 Blue
300. West Herts Youth U09 Stags
U9SG
301. Borehamwood Youth U09 Knights
U9SB
302. APB FC Barnet U09 Raiders
303. Borehamwood Youth U09 Knights
U9SRH
304. London Colney Youth FC U09 Pumas
305. Turnstyles Football U09
U9Frn
306. APB FC Barnet U09 Raiders
307. Borehamwood Youth U09 Knights
308. London Colney Youth FC U09 Pumas
309. Turnstyles Football U09
U8BBG
310. Belstone FC U08 Red
311. HGS Academy U08 Raiders
U8CCG
312. Belstone FC U08 Red
U8FFG
313. Harvesters U08 Wildcats
314. Oakhill Tigers U08 Eagles
U8RTG
315. Harvesters U08 Wildcats
316. Oakhill Tigers U08 Eagles
U8IG
317. Belstone FC U08 Red
318. Harvesters U08 Wildcats
319. HGS Academy U08 Raiders
320. Oakhill Tigers U08 Eagles
u8ztz
321. Harvesters U08 Wildcats
322. Oakhill Tigers U08 Eagles
323. Omonia Youth U08 Greens
U7CSG
324. Belstone FC U07
325. Saint Albans City U07 North
U7JGG
326. APB FC Barnet U07 Raiders
327. Belstone FC U07
328. Harvesters U07 Hawks
329. Saint Albans City U07 North
U7LLG
330. APB FC Barnet U07 Raiders
331. Harvesters U07 Hawks
332. Saint Albans City U07 North
U7SSG
333. Belstone FC U07
7IDF
334. APB FC Barnet U07 Raiders
335. Belstone FC U07
336. Harvesters U07 Hawks
337. Saint Albans City U07 North