Go back to LondonMiddx
    Welwyn Garden City Youth Hurricanes U12 - Centre Midfielder & Striker Wanted         Barnet Azzurri - U14 Goalkeeper & U15/U16 Players Wanted         Barnslake FC - Players Wanted for 2021/22         Harvesters Player Recruitment - U13's for 2021/22         Cuffley U11 Warriors - Outfield Players Wanted for 2021/22         West London Athletic - Pre-Season Friendlies         Omonia Youth FC - U9 White Trials 2021/22         Broxbourne Borough YFC U17s - Defender & Striker Wanted for 2021/22         Erskine Rovers FC - Players Wanted         Norsemen FC U11's - New Players Wanted for 2021/22         Potters Bar Town (Whites) U16's - Players Wanted         Valhalla Sports & Social - Players Wanted for 2021/22         Norsemen FC U14's - New Players Wanted         St Albans Academy - U13's & U14's Players Wanted         Kensington Athletic AFC - Experienced Players Wanted         Omonia Youth FC - U18 Gold Trials         Sarratt Rebels U18's - Players Wanted         Berkhamsted EJA U16's - Players Wanted         Cheshunt FC U18's - EJA Open Trials         Bengeo Tigers Siberians U14's - Players Wanted for 2021/22         Cuffley Zeps U15 - Players Wanted for 2021/22         Hampstead FC - Players Wanted for 2021/22         Hadley Rangers U18's - Looking for Keeper & Outfield Players         St Albans City U13 East - Players Required for 2021/22         Cheshunt U13's - Players Wanted for 2021/22         Whetstone Wanderers Lions U12s - Players Wanted for 2021/22         Northwood U14 Blues - Players Wanted for 2021/22         Claygate Royals FC - First Team Manager/Coach Wanted         West London Athletic - Players Wanted         Potters Bar United Blacks U8's - Players Wanted for 2021/22         Reigate Priory FC, Surrey - New Players Wanted         Whitewebbs Eagles U17 - Goalkeeper and Outfield Players Wanted         West Herts U16 Stags - Players Wanted         Borehamwood 2000 U13's - Players Wanted         AEK Youth FC - U13's & U15's Players Wanted         Cheshunt U12's - Players Wanted         AP Stars Football - Players Wanted         Enfield Rangers Green U12's - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Cheshunt U17/18 EJA - Open Trials for 2021/22         Cuffley Stars U12 - Goalkeeper Wanted for 2021/22        
One to One Football Coaching
and Goalkeeper Coaching
   
    Woodys & Ebogs YFC - U7's, U13's & U15's Players Wanted         Berkhamsted FC U15's (2021/22) - Players Wanted         JJ United AFC - Players Wanted         Wormley Rovers Blacks U17's - Players Wanted for 2021/22         Colney Heath Youth FC - Players Wanted         Chessington & District Sunday Football League - Spaces Available         Aldenham FC U18 - Players Wanted for 2021/22         Croxley Green U18 - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Alexandra Park YFC U18 East - Players Wanted for 2021/22         HDYFC Blacks U18's (2021/22) - Players Wanted         Welwyn Garden City Hurricanes U12 (21/22) - Players Wanted         Cuffley U11 - Players Wanted for 2021/22         Cuffley FC Youth Dragons U15 - Players Wanted         AC Finchley U18 - Red Div. Players Wanted         Wormley Blacks U14 - New Coach Wanted for 2021/22         Cheshunt U15's (2021/22) - Players Wanted         Edmonton Rangers Foxes - U14 Players Wanted for 21/22         Premierskills FC - Looking for New Players         Borehamwood Youth U18 Crusaders (21/22) - Players Wanted         Potters Bar Utd Blacks U10's - Players Wanted for 2021/22         Hadley Rangers U15's - Players Wanted for 2021/22         Join the Wharfside Electrical Milton Keynes Sunday Football League         Edgware Town FC - U11 Players Wanted 2021/22         Edgware Town FC - U12 Players Wanted 2021/22         Panshanger Lions U13's (2021/22) - Players Wanted    
Go to their Website
Watford Friendly League
2019-2020 Season
Saturday, 24 July 2021
Match Day :  Sunday, 17 Nov 2019 Sunday, 24 November 2019 Sunday, 01 Dec 2019
Players Suspended
There are 263 matches
U18 - League Cup
Played Omonia Youth U18 Green v Northwood U18 Black [ Round 1 ]
2-2 FT 4-2 AET
Played Whetstone U18 Pumas v Omonia Youth U18 White [ Round 1 ]
U18 - Junior League Cup
Played Borehamwood Youth U18 Crusaders v Saint Albans Rangers U18 Elite [ Quarter Final ]
 M. Balser
Played HMH U18 Foxes v Maccabi London FC U18 Brady Black [ Quarter Final ]
Played Maccabi London FC U18 Brady Red v Cassiobury Rangers U18 Clarets [ Quarter Final ]
 P. Riddick
U18 - Red Division
Played Alexandra Park U18 East v Belstone FC U18 Red
Played Hendon Youth U18 v Whetstone U18 Leopards
 L. Nicotra
U18 - White Division
Played Northwood U18 White v Saint Albans City U18 Central
Played Saint Albans City U18 South v Edmonton Rangers U18 Pumas
 N. Nicolaou
U18 - Blue Division
Played Alexandra Park U18 North v AEK FC U18 Black
Played Edmonton Rangers U18 Cobras v Borehamwood Youth U18 Knights
U18 - Green Division
Played HMH U18 Panthers v Alexandra Park U18 South
 L. Thorne
Played Northwood U18 Red v Saint Gregorys United U18 Pumas
 I. Pegrum
U18 - Yellow Division
Played AC Finchley U18 West v Belstone FC U18 Black
Played Harvesters U18 East v Hadley Rangers U18 FDU
Played Omonia Youth U18 Gold v AEK FC U18 Gold
U16 - League Cup
Played Alexandra Park U16 West v Oakhill Tigers U16 Predators [ Round 2 ]
Played Belstone FC U16 Red v Edmonton United U16 [ Round 2 ]
Played Edmonton Rangers U16 Owls v Harvesters U16 South [ Round 2 ]
 R. McDermott
Played Hendon United U16 Netanya v Croxley Green FC U16 Black [ Round 2 ]
 L. Nicotra
Played HMH U16 Galaxy v Harrow Stars Youth FC U16 [ Round 2 ]
 J. Levantine
Played Maccabi London FC U16 Lions White v Harvesters U16 North [ Round 2 ]
Played Saint Albans City U16 East v Enfield Town Youth FC U16 [ Round 2 ]
 A. Watts
U16 - Junior League Cup
Played Aldenham FC Excel U16 v AFC Southgate U16 [ Round 2 ]
Played Alexandra Park U16 South v 100% Soccer School U16 Lions [ Round 2 ]
 S. McGovern
Played Harvesters U16 East v Norsemen U16 [ Round 2 ]
Played Maccabi London FC U16 Lions Blue v Alexandra Park U16 North [ Round 2 ]
 P. Russo
Played Omonia Youth U16 White v Omonia Youth U16 Green [ Round 2 ]
 N. Nicolaou
Played Saint Albans Rangers U16 v 100% Soccer School U16 Jaguars [ Round 2 ]
 M. Woodhams
Played Whetstone U16 Leopards v Hinton & Finchley Revolution U16 [ Round 2 ]
U16 - White Division
Played Borehamwood 2000 U16 White v Enfield Rangers U16
U16 - Green Division
Played AC Finchley U16 North v Belstone FC U16 Black
 L. Shaw
U15 - League Cup
Played Omonia Youth U15 Green v GFA Enfield FC U15 Lions [ Round 1 ]
U15 - Challenge Cup
Played Belstone FC U15 v HMH U15 All Stars [ Round 1 ]
U15 - Red Division
Played Berkhamsted Raiders U15 Red v Hinton & Finchley Revolution U15
 M. Farrelly
Played Harvesters U15 North v Omonia Youth U15 Gold
Played Maccabi London FC U15 Lions White v Colney Heath U15 Harriers
 A. Debois
Played Oaklands Wolves U15 Red v Whetstone U15 Tigers
U15 - White Division
Played AC Finchley U15 North v Maccabi London FC U15 Brady Blue
 B. Daniels
Played AFC Southgate U15 v Wingate & Finchley FC U15 Whites
Played Hadley Rangers U15 North v Borehamwood Youth U15 Knights
Played Harrow Stars Youth FC U15 v Northwood U15 Red
U15 - Blue Division
Played Hendon United U15 White v Omonia Youth U15 White
 N. Lakeland
Played HMH U15 Juniors v Borehamwood Youth U15 Templars
Played Omonia Youth U15 Silver v HGS Academy U15 Dynamo
 S. Rudd
U15 - Green Division
Played Borehamwood Youth U15 Crusaders v Alexandra Park U15 South
 D. Lando
Played Edmonton Rangers U15 Sharks v North West London Jets U15
Played HMH U15 Galaxy v Bushey Rangers U15 Pumas
Played Turnstyles Football U15 v Hadley Rangers U15 West
 H. Follett
U15 - Yellow Division
Played Harvesters U15 East v Bushey Rangers U15 Colts
Played HGS Academy U15 Tigers v Alexandra Park U15 North-West
 N. Jenkins
Played London Colney Youth FC U15 Lions v Hendon United U15 Red
 A. Watts
Played Whetstone U15 Jaguars v Saint Gregorys United U15 Lions
U14 - League Cup
Played Enfield Rangers U14 White v Pro Football London U14 Wizards [ Quarter Final ]
Played Harvesters U14 North v Hinton & Finchley Revolution U14 [ Quarter Final ]
 J. Metselaar
Played Maccabi London FC U14 Lions White v West Herts Youth U14 Lions [ Quarter Final ]
Played Northwood U14 Red v GFA Enfield FC U14 Lions [ Quarter Final ]
U14 - Junior League Cup
Played Saint Albans City U14 South v Harrow Stars Youth FC U14 [ Round 2 ]
 H. Young
U14 - Red Division
Played Whetstone U14 Jaguars v AC Finchley U14 South
U14 - White Division
Played Edgware Town FC U14 v Global Football Academy U14 Santos
 S. Linch
Played Whetstone U14 Tigers v Borehamwood Youth U14 Crusaders
U14 - Blue Division
Played Edmonton Rangers U14 Lions v AC Finchley U14 West
Played Enfield Town Youth FC U14 v Belstone FC U14
Played Hadley Rangers U14 v Edgware Tigers U14
Played HMH U14 Wanderers v Whetstone U14 Pumas
 J. Lewis
Played Omonia Youth U14 Gold v Omonia Youth U14 Silver
U14 - Green Division
Played GFA Enfield FC U14 Tigers v Bushey Rangers U14
Played Global Football Academy U14 Flamengo v Enfield Rangers U14 Black
Played HMH U14 Dynamo v Harvesters U14 South
Played Maccabi London FC U14 Lions Blue v Mill Hill Youth FC U14
U14 - Yellow Division
Played Alexandra Park U14 South v Cassiobury Rangers U14 Clarets
Played Hendon United U14 v Oakhill Tigers U14 Pumas
 B. Gruneberg
Played Northwood U14 White v Harvesters U14 East
Played West Herts Youth U14 Bucks v Whetstone U14 Panthers
 H. Davis
U13 - Red Division
Played Maccabi London FC U13 Lions White* v Pro Football London U13
Played Oaklands Wolves U13 v Harvesters U13 North
Played Omonia Youth U13 Green v Saint Albans City U13 Orient
 H. Demo
U13 - White Division
Played Belstone FC U13 v Harvesters U13 South
Played Enfield Town Youth FC U13 v AC Finchley U13 West
Played HGS Academy U13 Real v Hinton & Finchley Revolution U13 Legends
U13 - Blue Division
Played Croxley Green FC U13 Black v West Herts Youth U13 Stags
Played Hadley Rangers U13 v Edmonton Rangers U13 Dragons
Played Northwood U13 Red v Hinton & Finchley Revolution U13 Heroes
Played Omonia Youth U13 White v AC Finchley U13 North
U13 - Green Division
Played Aldenham FC Excel U13 v London Colney Colts U13 Blue
Played Turnstyles Football U13 v Whetstone U13 Cougars
 J. Scott
U13 - Yellow Division
Played Hendon United U13 v Hendon United U13 Red
 J. Hanison
Played Hendon United U13 Green v Harvesters U13 East
 B. Tibber
Played Woodys & Ebogs U13 Phantoms v HMH U13 Panthers
 A. Ward
U13 - Purple Division
Played Borehamwood Youth U13 Lancers v Maccabi London FC U13 Brady Black
 J. Soloway
Played HMH U13 Pumas v Colney Heath U13 Eagles
Played Woodys & Ebogs U13 Mercurials v Omonia Youth U13 Gold
U12 - Red Division
Played Global Football Academy U12 Santos v Enfield Rangers U12 Green
Played Harvesters U12 North v Northwood U12 Red
Played Maccabi London FC U12 Lions White v Protec Youth U12
 M. Zach
Played Whetstone U12 Jaguars v Norsemen U12
U12 - White Division
Played Bloomsbury FA U12 v Whetstone U12 Pumas
Played London Colney Colts U12 Red v Northwood U12 Black
Played Maccabi London FC U12 Lions Blue v Edmonton Rangers U12 Tigers
 N. Burns
Played Omonia Youth U12 Gold v Borehamwood Youth U12 Knights
U12 - Blue Division
Played AC Finchley U12 West v Wingate & Finchley FC U12 Whites
 A. Hanison
Played Borehamwood Youth U12 Crusaders v Hinton & Finchley Revolution U12 Legends
 B. Browell
Played Edgware Town FC U12 Blue v Maccabi London FC U12 Brady Red
 S. Linch
Played Hampstead FC U12 White v APB FC Barnet U12 Rams
Played Northwood U12 White v Belstone FC U12
U12 - Green Division
Played Alexandra Park U12 South v Omonia Youth U12 White
Played Colney Heath U12 Magpies v AC Finchley U12 North
Played Hendon United U12 v Alexandra Park U12 North
Played Hinton & Finchley Revolution U12 Stars v Harrow Stars Youth FC U12
U12 - Yellow Division
Played Enfield Town Youth FC U12 v West Herts Youth U12 Stags
Played HMH U12 Wolves v Brondesbury Park Rangers FC U12
Played London Colney Colts U12 Blue v Whetstone U12 Tigers
Played Saint Albans City U12 Victoria v Aldenham FC Excel U12
 D. Labuda
U12 - Purple Division
Played Cassiobury Rangers U12 Clarets v HMH U12 Avengers
Played HGS Academy U12 Tigers v Whetstone U12 Leopards
Played HMH U12 Galaxy v Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes
 D. Attar
Played Maccabi London FC U12 Brady Gold v Hadley Rangers U12 South
 T. Mandel
Played Northwood U12 Blue v Omonia Youth U12 Green
U12 - Orange Division
Played AC Finchley U12 South v Hampstead FC U12 Stags
Played Harvesters U12 East v Maccabi London FC U12 Brady Black
Played HMH U12 Tigers v Croxley Green FC U12 White
 J. Nejad
U11 - Red Division
Played Alpha Academy U11 v AC Finchley U11 North
Played Edgware Town FC U11 Red v Saint Albans City U11 West
Played London Colney Colts U11 Blue v APB FC Barnet U11 Rams
Played Maccabi London FC U11 Lions Blue v Enfield Town Youth FC U11
Played Oaklands Wolves U11 v Whetstone U11 Panthers
 N. Watson
Played Whetstone U11 Pumas v Harvesters U11 Lions
Played Wingate & Finchley FC U11 Whites v Maccabi London FC U11 Lions White
U11 - White Division
Played Alexandra Park U11 North v Global Football Academy U11 Santos
Played Croxley Green FC U11 Black v Protec Youth U11
Played Edmonton United U11 v Wingate & Finchley FC U11 Blues
Played Harvesters U11 Jaguars v Whetstone U11 Tigers
Played London Colney Youth FC U11 Jaguars v Enfield Rangers U11 Green
Played Omonia Youth U11 White v AC Finchley U11 South
Played West Herts Youth U11 Stags v Enfield Rangers U11 Black
U11 - Blue Division
Played AEK FC U11 v Borehamwood Youth U11 Crusaders
Played Borehamwood Youth U11 Knights v Pro Football London U11
 J. Bailey
Played HMH U11 Hawks v Go Stars U11
Played London Colney Colts U11 Red v Hinton & Finchley Revolution U11 Legends
Played North West London Jets U11 v Edgware Town FC U11 Blue
 N. Schlagman
Played Northwood U11 White v Northwood U11 Red
Played Omonia Youth U11 Silver v Maccabi London FC U11 Lions Green
Played Whetstone U11 Lions v Oakhill Tigers U11 Sharks
U11 - Green Division
Played Edmonton Rangers U11 Cougars v Belstone FC U11
Played Finchley Football Academy U11 North v Whetstone U11 Leopards
Played London Colney Youth FC U11 Panthers v Maccabi London FC U11 Lions Yellow
Played Whetstone U11 Jaguars v Bushey Rangers U11
Played Woodys & Ebogs U11 Vapors v Hadley Rangers U11
U11 - Yellow Division
Played Edmonton Rangers U11 Lynx v HMH U11 Eagles
Played Harrow Stars Youth FC U11 v Omonia Youth U11 Gold
Played Harvesters U11 Wildcats v London Colney Youth FC U11 Lions
Played Hinton & Finchley Revolution U11 Heroes v AC Finchley U11 West
Played Maccabi London FC U11 Brady White v Turnstyles Football U11
 H. Bach
Played Oakhill Tigers U11 Tornados v HMH U11 Falcons
U10 Bobby Moore
Played Edgware Town FC U10 Blue v Croxley Green FC U10 Black
Played Edgware Town FC U10 Red v London Colney Colts U10 White
Played Enfield Rangers U10 Black v AC Finchley U10 North
Played Enfield Rangers U10 White v APB FC Barnet U10 Rams
Played Harvesters U10 Leopards v Maccabi London FC U10 White
Played London Colney Colts U10 Red v Whetstone U10 Jaguars
Played Maccabi London FC U10 Gold v Wingate & Finchley FC U10 Whites
Played Northwood U10 Red v London Colney Colts U10 Blue
Played Oaklands Wolves U10 v Global Football Academy U10 Santos
U10 Bobby Charlton
Played AC Finchley U10 South v HGS Academy U10 Raiders
Played Borehamwood Youth U10 Crusaders v Northwood U10 Blue
Played Harrow Stars Youth FC U10 v Maccabi London FC U10 Red
Played Maccabi London FC U10 Blue v HMH U10 Dynamo
Played West Herts Youth U10 Stags v Bushey Rangers U10
Played Whetstone U10 Pumas v Oakhill Tigers U10 Panthers
Played Wingate & Finchley FC U10 Blues v Omonia Youth U10 White
U10 Gordon Banks
Played Harvesters U10 Pumas v Hinton & Finchley Revolution U10 Legends
Played HGS Academy U10 Rebels v Finchley Football Academy U10 North
Played Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes v AC Finchley U10 West
Played Hinton & Finchley Revolution U10 Stars v Rap-Aid Youth FC U10 Tigers
Played London Colney Youth FC U10 Lions v Omonia Youth U10 Green
Played Saint Albans City U10 Centurians v Belstone FC U10
U10 Stanley Matthews
Played Croxley Green FC U10 White v Maccabi London FC U10 Black
Played Go Stars U10 v HGS Academy U10 Vipers
Played Hinton & Finchley Revolution U10 Hotshots v APB FC Barnet U10 Raiders
Played Maccabi London FC U10 Silver v Saint Albans City U10 East
Played Northwood U10 White v London Colney Youth FC U10 Pumas
Played Omonia Youth U10 Gold v Harvesters U10 Tigers
Played Whetstone U10 Tigers v Enfield Town Youth FC U10 Blues
U10 Inter Group Friendlies
Played Enfield Town Youth FC U10 Whites v Croxley Green FC U10 Emerald
U09 Camelot
Played Edgware Town FC U09 v APB FC Barnet U09 Rams
Played Enfield Rangers U09 Black v Borehamwood Youth U09 Knights
Played Enfield Rangers U09 Green v AC Finchley U09 North
Played Global Football Academy U09 Santos v Whetstone U09 Tigers
Played Harvesters U09 Wolves v Wingate & Finchley FC U09 Whites
Played Maccabi London FC U09 Blue v Woodys & Ebogs U09 Vapors
Played Protec Youth U09 v Maccabi London FC U09 White
Played West Herts Youth U09 Stags v London Colney Colts U09 Blue
U09 Captain Hook
Played Alexandra Park U09 North v Enfield Town Youth FC U09
Played Borehamwood Youth U09 Crusaders v Rap-Aid Youth FC U09 Lions
Played Bushey Rangers U09 v London Colney Colts U09 Red
Played Cassiobury Rangers U09 Clarets v HGS Academy U09 Raiders
Played Croxley Green FC U09 Black v Hinton & Finchley Revolution U09 Stars
Played Northwood U09 Red v Maccabi London FC U09 Green
Played Wingate & Finchley FC U09 Blues v Harvesters U09 Panthers
U09 Harry Potter
Played Finchley Football Academy U09 North v AC Finchley U09 South
Played London Colney Youth FC U09 Lions v Whetstone U09 Lions
Played Omonia Youth U09 Gold v Maccabi London FC U09 Gold
Played Rap-Aid Youth FC U09 Tigers v Edmonton Rangers U09 Scorpions
Played West Herts Youth U09 Bucks v Belstone FC U09
U09 Robin Hood
Played AC Finchley U09 West v HMH U09 Fire
Played Borehamwood Youth U09 Templars v Borehamwood 2000 U09 Red
Played Croxley Green FC U09 Emerald v Turnstyles Football U09
Played Hinton & Finchley Revolution U09 Legends v Harvesters U09 Cobras
Played Northwood U09 White v Omonia Youth U09 Green
Played Omonia Youth U09 White v Maccabi London FC U09 Black
Played Whetstone U09 Jaguars v London Colney Youth FC U09 Pumas
U08 Billy Bear
Played APB FC Barnet U08 Rams v HGS Academy U08 Raiders
Played Belstone FC U08 Red v Wingate & Finchley FC U08 Whites
Played Global Football Academy U08 Santos v Maccabi London FC U08 Lions White*
Played Protec Youth U08 v AC Finchley U08 North
Played Saint Albans City U08 v London Colney Colts U08 Red
U08 Captain Croc
Played Belstone FC U08 Black v Alpha Academy U08
Played Harvesters U08 Cougars v Wingate & Finchley FC U08 Blues
Played London Colney Colts U08 White v HGS Academy U08 Vipers
Played Maccabi London FC U08 Lions Black v Alexandra Park U08 North
Played Northwood U08 Red v Hinton & Finchley Revolution U08 Stars
U08 Cheeky Monkey
Played Bushey Rangers U08 v Croxley Green FC U08 Black
Played Enfield Rangers U08 Green v APB FC Barnet U08 Raiders
Played Finchley Football Academy U08 North v Maccabi London FC U08 Lions Gold
Played Hadley Rangers U08 v AC Finchley U08 South
Played Whetstone U08 Jaguars v Croxley Green FC U08 White
U08 Freddie Fox
Played Croxley Green FC U08 Emerald v Cassiobury Rangers U08 Clarets
Played Global Football Academy U08 Flamengo v Alexandra Park U08 South
Played Harvesters U08 Lions v London Colney Colts U08 Blue
Played Harvesters U08 Vipers v Omonia Youth U08 White
Played Pro Football London U08 Magic v Alexandra Park U08 West
U08 Rory Tiger
Played AC Finchley U08 West v Whetstone U08 Pumas
Played Borehamwood Youth U08 Knights v Woodys & Ebogs U08 Vapors
Played Enfield Town Youth FC U08 Blue v Wingate & Finchley FC U08 Yellows
Played Enfield Town Youth FC U08 Whites v Edmonton Rangers U08 Eagles
Played Maccabi London FC U08 Lions Silver v London Colney Youth FC U08 Jaguars
U08 Inter Group Friendlies
Played Pro Football London U08 Wizards v Whetstone U08 Lions
U08 Zena Zebra
Played Borehamwood Youth U08 Crusaders v Oakhill Tigers U08 Eagles
Played Hinton & Finchley Revolution U08 Heroes v Harvesters U08 Wildcats
Played London Colney Youth FC U08 Lions v Omonia Youth U08 Silver
Played Norsemen U08 v Croxley Green FC U08 Yellow
Played Northwood U08 Blue v Omonia Youth U08 Gold
Played Turnstyles Football U08 v Northwood U08 White
U07 Cyril Squirrel
Played AC Finchley U07 North v HMH U07 United
Played Wingate & Finchley FC U07 Whites v London Colney Colts U07 Red
U07 Jerry Giraffe
Played Belstone FC U07 v AC Finchley U07 South
Played Enfield Rangers U07 Green v APB FC Barnet U07 Raiders
Played Saint Albans City U07 North v Global Football Academy U07 Santos
Played Wingate & Finchley FC U07 Blues v Maccabi London FC U07 Pumas
U07 Larry Lamb
Played Harvesters U07 Hawks v Borehamwood Youth U07 Crusaders
Played Hinton & Finchley Revolution U07 v Northwood U07 White
Played Whetstone U07 Eagles v London Colney Youth FC U07 Lions
U07 Sidney Seagull
Played Belsize Park FC U07 v Harvesters U07 Kites
Played Harvesters U07 Eagles v Northwood U07 Red
Played Maccabi London FC U07 Panthers* v Woodys & Ebogs U07 Vapors
Played Whetstone U07 Harriers v Bushey Rangers U07
U07 Inter Group Friendlies
Played Maccabi London FC U07 Leopards v Enfield Town Youth FC U07
Miscellaneous
0 4 Edgware Tigers U12 Orange v Bushey Rangers U12
Moved from U12 - Orange Division to Miscellaneous. Edgware Tigers U12 Orange Withdrawn
 A: L.Ayisi  L.Kenwtight  A.Shah(2)  H.Patnick  B.Caplan
10 0 Hadley Rangers U12 North v Turnstyles Football U12
Moved from U12 - Yellow Division to Miscellaneous. U12 TURNSTYLES WITHDRAWN
H: A.Adewunmi  J.Eardley  J.Johnson(4)  R.Manzi(2)  R.Shima  L.Webster  J.Johnson
0 7 Norsemen U15 v Oaklands Wolves U15 White
Moved from U15 - White Division to Miscellaneous. U15 NORSEMEN WITHDRAWN
 A: K.McDuffus  OG  M.Sweeting  L.Tashev(2)  R.Tuffnell(2)  J.Muskett
9 1 Saint Albans City U13 Spartans v Hampstead FC U13
Moved from U13 - Green Division to Miscellaneous. U13 Team withdrawn from League
H: Z.Cowell  I.Jamil(3)  D.Mitchell(5)  A: L.Pegg  I.Jamil  L.Lynch
9 0 Whetstone U13 Lions v Finchley Football Academy U13 North
Moved from U13 - Green Division to Miscellaneous. TEAM WITHDRAWN FROM LEAGUE
H: L.Cunningham(3)  M.Kowalczyk  J.Menezes  S.Morrow(4)  A.Bytyci
H - Whetstone U13 Pumas v Bloomsbury FA U13 [ Home Win was awarded ]
Moved from U13 - Red Division to Miscellaneous. Bloomsbury FA U13 Withdrawn
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 24 November 2019 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 24 November 2019.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
U18R
1. Alexandra Park U18 Youth
U18W
2. Harvesters U18 South
3. Whetstone U18 Jaguars
4. Whetstone U18 Lions
U18B
5. Alexandra Park U18 West
U18G
6. Alexandra Park U18 Central
7. Alexandra Park U18 United
8. Hendon United U18
9. HGS Academy U18
10. Hinton & Finchley Revolution U18 Legends
11. HMH U18 United
U18Y
12. Aldenham FC Excel U18 Eagles
U16R
13. Hadley Rangers U16 West
14. Rap-Aid Youth FC U16 Whites
U16B
15. Hendon United U16 Blue
16. Maccabi London FC U16 Brady Red
U16G
17. HGS Academy U16 Tiempo
16SPB
18. Maccabi London FC U16 Brady Red
16SPC
19. Hendon United U16 Blue
16SCA
20. Rap-Aid Youth FC U16 Whites
U15JL
21. Harvesters U15 South
22. Maccabi London FC U15 Brady White
23. Whetstone U15 Lions
U15CC
24. Harvesters U15 South
25. Maccabi London FC U15 Brady White
26. Whetstone U15 Lions
U15B
27. Harvesters U15 South
28. Maccabi London FC U15 Brady White
29. Whetstone U15 Lions
15SCD
30. Whetstone U15 Lions
15SSB
31. Maccabi London FC U15 Brady White
14LC
32. Bloomsbury FA U14
33. West Herts Youth U14 Stags
U14JL
34. Alyth Belsize U14 Blacks
35. Hampstead FC U14
36. Oakhill Tigers U14 Falcons
37. Pro Football London U14 Magic
14CC
38. Alyth Belsize U14 Blacks
39. Bloomsbury FA U14
40. Hampstead FC U14
41. Oakhill Tigers U14 Falcons
42. Pro Football London U14 Magic
43. West Herts Youth U14 Stags
U14R
44. West Herts Youth U14 Stags
U14W
45. Bloomsbury FA U14
U14B
46. Hampstead FC U14
U14G
47. Oakhill Tigers U14 Falcons
48. Pro Football London U14 Magic
U14Y
49. Alyth Belsize U14 Blacks
14SPC
50. Bloomsbury FA U14
14SPD
51. West Herts Youth U14 Stags
U14GB
52. Pro Football London U14 Magic
U14GC
53. Oakhill Tigers U14 Falcons
U14GD
54. Alyth Belsize U14 Blacks
U13LC
55. AEK FC U13 Black
56. Alexandra Park U13 North
57. Alexandra Park U13 South
58. Berkhamsted Raiders U13 Red
59. Borehamwood Youth U13 Templars
60. Maccabi London FC U13 Lions Blue*
61. Norsemen U13 Reds
62. Woodys & Ebogs U13 Vapors
U13JL
63. Borehamwood Youth U13 Crusaders
64. Borehamwood Youth U13 Knights
65. Hinton & Finchley Revolution U13 Stars
66. Maccabi London FC U13 Brady Gold
U13CC
67. AEK FC U13 Black
68. Alexandra Park U13 North
69. Alexandra Park U13 South
70. Berkhamsted Raiders U13 Red
71. Borehamwood Youth U13 Crusaders
72. Borehamwood Youth U13 Knights
73. Borehamwood Youth U13 Templars
74. Hinton & Finchley Revolution U13 Stars
75. Maccabi London FC U13 Brady Gold
76. Maccabi London FC U13 Lions Blue*
77. Norsemen U13 Reds
78. Woodys & Ebogs U13 Vapors
U13R
79. Berkhamsted Raiders U13 Red
U13W
80. Alexandra Park U13 North
81. Alexandra Park U13 South
82. Borehamwood Youth U13 Templars
83. Maccabi London FC U13 Lions Blue*
84. Norsemen U13 Reds
U13B
85. AEK FC U13 Black
U13Y
86. Borehamwood Youth U13 Crusaders
87. Maccabi London FC U13 Brady Gold
U13P
88. Borehamwood Youth U13 Knights
89. Hinton & Finchley Revolution U13 Stars
13SPA
90. Borehamwood Youth U13 Crusaders
13SCB
91. Borehamwood Youth U13 Knights
13SPC
92. Hinton & Finchley Revolution U13 Stars
13SPD
93. Maccabi London FC U13 Brady Gold
U12LC
94. Edgware Town FC U12 Red
95. Edmonton Rangers U12 Foxes
96. Enfield Rangers U12 Black
97. Oakhill Tigers U12 Raiders
U12 J
98. Edgware Tigers U12 Black
99. Harvesters U12 South
100. Maccabi London FC U12 Lions Green
101. Oakhill Tigers U12 Warriors
U12CC
102. Edgware Tigers U12 Black
103. Edgware Town FC U12 Red
104. Edmonton Rangers U12 Foxes
105. Enfield Rangers U12 Black
106. Harvesters U12 South
107. Maccabi London FC U12 Lions Green
108. Oakhill Tigers U12 Raiders
109. Oakhill Tigers U12 Warriors
U12R
110. Edgware Town FC U12 Red
U12W
111. Edmonton Rangers U12 Foxes
112. Oakhill Tigers U12 Raiders
U12B
113. Enfield Rangers U12 Black
U12G
114. Harvesters U12 South
115. Maccabi London FC U12 Lions Green
116. Oakhill Tigers U12 Warriors
U12 O
117. Edgware Tigers U12 Black
12SP
118. Edgware Tigers U12 Black
12GC
119. Edgware Tigers U12 Black
U11G
120. Alexandra Park U11 South
121. Alexandra Park U11 West
122. Borehamwood 2000 U11
123. Hinton & Finchley Revolution U11 Stars
124. HMH U11 Harriers
U11Y
125. APB FC Barnet U11 Raiders
126. HMH U11 Harriers
IGF
127. Alexandra Park U11 South
U10SY
128. Enfield Rangers U10 Green
129. Global Football Academy U10 Flamengo
U10SW
130. Alexandra Park U10 North
131. Enfield Rangers U10 Green
132. Global Football Academy U10 Flamengo
133. Woodys & Ebogs U10 Vapors
10SPA
134. Alexandra Park U10 South
135. Alexandra Park U10 West
136. Edmonton Rangers U10 Falcons
137. Norsemen U10
138. Saint Albans Rangers U10 Foxes
139. Woodys & Ebogs U10 Vapors
U10SG
140. Alexandra Park U10 South
141. Norsemen U10
142. Saint Albans Rangers U10 Foxes
143. Whetstone U10 Panthers
Frn
144. Alexandra Park U10 North
145. Alexandra Park U10 West
146. Edmonton Rangers U10 Falcons
147. Norsemen U10
148. Saint Albans Rangers U10 Foxes
149. Whetstone U10 Panthers
U9SC
150. Whetstone U09 Panthers
U9SG
151. Norsemen U09
152. Whetstone U09 Panthers
U9SB
153. Alexandra Park U09 South
154. APB FC Barnet U09 Raiders
155. Croxley Green FC U09 White
156. Go Stars U09
157. London Colney Colts U09 White
158. Minchenden Youth FC U09
159. Norsemen U09
160. Woodys & Ebogs U09 Phantoms
U9SRH
161. Alexandra Park U09 South
162. Global Football Academy U09 Flamengo
163. Go Stars U09
164. London Colney Colts U09 White
165. Minchenden Youth FC U09
166. Norsemen U09
167. Woodys & Ebogs U09 Phantoms
U9Frn
168. APB FC Barnet U09 Raiders
169. Croxley Green FC U09 White
170. Global Football Academy U09 Flamengo
171. Go Stars U09
172. London Colney Colts U09 White
173. Whetstone U09 Panthers
174. Woodys & Ebogs U09 Phantoms
U8BBG
175. Harvesters U08 Jaguars
U8CCG
176. Harvesters U08 Jaguars
U8CM
177. Harvesters U08 Jaguars
U8FFG
178. Hinton & Finchley Revolution U08 Legends
U8RTG
179. Hinton & Finchley Revolution U08 Legends
180. Whetstone U08 Tigers
U8IG
181. Bushey Rangers U08 Colts
182. Harvesters U08 Jaguars
183. Hinton & Finchley Revolution U08 Legends
184. Whetstone U08 Tigers
u8ztz
185. Bushey Rangers U08 Colts
186. Omonia Youth U08 Greens
187. Whetstone U08 Tigers
U7CSG
188. APB FC Barnet U07 Rams
189. Harvesters U07 Falcons
U7JGG
190. Harvesters U07 Falcons
7IDF
191. APB FC Barnet U07 Rams
192. Harvesters U07 Falcons