Go back to LondonMiddx
    Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues (Current Division 2) - Outfield Players Wanted         Hertford Town Youth U11 Stags - Players Wanted         Hertford Town Bucks U13's - Outfield Players Wanted         Elite Level Online Football Training    
Go to their Website
Watford Friendly League
2019-2020 Season
Saturday, 06 March 2021
Match Day :  Sunday, 03 Nov 2019 Sunday, 10 November 2019 Sunday, 17 Nov 2019
Players Suspended
There are 213 matches
U18 - Junior League Cup
Played Aldenham FC Excel U18 Eagles v Maccabi London FC U18 Brady Black [ Round 2 ]
 M. Woodhams
U18 - Challenge Cup
Played Borehamwood Youth U18 Crusaders v AEK FC U18 Black [ Round 2 ]
2-2 FT 3-2 AET
 R. Brown
U18 - Red Division
Played Alexandra Park U18 East v Alexandra Park U18 Youth
U18 - Blue Division
Played Alexandra Park U18 North v Alexandra Park U18 West
Played HMH U18 Foxes v Borehamwood Youth U18 Knights
U18 - Green Division
Played Hinton & Finchley Revolution U18 Legends v Alexandra Park U18 South
Played HMH U18 United v Saint Gregorys United U18 Pumas
Played Maccabi London FC U18 Brady Red v Alexandra Park U18 Central
 J. Routley
Played Saint Albans Rangers U18 Elite v HMH U18 Panthers
 K. Allton
U18 - Yellow Division
Played Hadley Rangers U18 FDU v Omonia Youth U18 Gold
Played Harvesters U18 East v Belstone FC U18 Black
U16 - White Division
Played Alexandra Park U16 West v HMH U16 Galaxy
U16 - Blue Division
Played 100% Soccer School U16 Jaguars v AFC Southgate U16
Played Hendon United U16 Blue v Maccabi London FC U16 Brady Red
Played Maccabi London FC U16 Lions Blue v Omonia Youth U16 Green
 M. Ward
Played Whetstone U16 Leopards v Hinton & Finchley Revolution U16
 L. Nicotra
U16 - Green Division
Played 100% Soccer School U16 Lions v HGS Academy U16 Tiempo
Played Alexandra Park U16 North v Harvesters U16 East
 D. Leach
Played Belstone FC U16 Black v AC Finchley U16 North
Played Norsemen U16 v Alexandra Park U16 South
U15 - Red Division
Played Maccabi London FC U15 Lions White v Belstone FC U15
 B. Killner
Played Oaklands Wolves U15 Red v Harvesters U15 North
U15 - White Division
Played AFC Southgate U15 v AC Finchley U15 North
Played Maccabi London FC U15 Brady Blue v Oaklands Wolves U15 White
 N. Burns
U15 - Blue Division
Played Borehamwood Youth U15 Templars v Hendon United U15 White
 J. Davis
Played HGS Academy U15 Dynamo v HMH U15 Juniors
Played Whetstone U15 Lions v Harvesters U15 South
U15 - Green Division
Played Bushey Rangers U15 Pumas v North West London Jets U15
U15 - Yellow Division
Played Hendon United U15 Red v Whetstone U15 Jaguars
Played London Colney Youth FC U15 Lions v Harvesters U15 East
U14 - Junior League Cup
Played Bushey Rangers U14 v HMH U14 Dynamo [ Round 2 ]
 J. Vanner
U14 - Red Division
Played AC Finchley U14 South v West Herts Youth U14 Stags
Played Maccabi London FC U14 Lions White v West Herts Youth U14 Lions
 E. Tapnach
Played Pro Football London U14 Wizards v Harvesters U14 North
 B. Gruneberg
U14 - White Division
Played Global Football Academy U14 Santos v Borehamwood Youth U14 Crusaders
Played Whetstone U14 Tigers v Enfield Rangers U14 White
U14 - Blue Division
Played AC Finchley U14 West v Belstone FC U14
 S. Hill
Played Saint Albans City U14 South v Edmonton Rangers U14 Lions
 J. Metselaar
U14 - Green Division
Played Harvesters U14 South v Oakhill Tigers U14 Falcons
Played Pro Football London U14 Magic v GFA Enfield FC U14 Tigers
 Z. Rickless
U14 - Yellow Division
Played Alyth Belsize U14 Blacks v Cassiobury Rangers U14 Clarets
 B. Daniels
Played Hendon United U14 v West Herts Youth U14 Bucks
 B. Gruneberg
Played Oakhill Tigers U14 Pumas v Whetstone U14 Panthers
U13 - White Division
Played HGS Academy U13 Real v Enfield Town Youth FC U13
U13 - Blue Division
Played AC Finchley U13 North v AEK FC U13 Black
Played Croxley Green FC U13 Black v Hinton & Finchley Revolution U13 Heroes
Played Edmonton Rangers U13 Dragons v West Herts Youth U13 Stags
Played Omonia Youth U13 White v Northwood U13 Red
U13 - Green Division
Played Whetstone U13 Cougars v Saint Albans City U13 Spartans
U13 - Yellow Division
Played Borehamwood Youth U13 Crusaders v Maccabi London FC U13 Brady Gold
Played Harvesters U13 East v Hendon United U13 Green
Played Hendon United U13 Red v Hendon United U13
Played HMH U13 Panthers v Woodys & Ebogs U13 Phantoms
U13 - Purple Division
Played Colney Heath U13 Eagles v Omonia Youth U13 Gold
Played HMH U13 Pumas v Woodys & Ebogs U13 Mercurials
U12 - Red Division
Played Edgware Town FC U12 Red v Protec Youth U12
Played Global Football Academy U12 Santos v Maccabi London FC U12 Lions White
Played Norsemen U12 v Harvesters U12 North
U12 - White Division
Played Bloomsbury FA U12 v London Colney Colts U12 Red
Played Whetstone U12 Pumas v Maccabi London FC U12 Lions Blue
U12 - Blue Division
Played AC Finchley U12 West v Hampstead FC U12 White
Played Belstone FC U12 v Edgware Town FC U12 Blue
Played Maccabi London FC U12 Brady Red v Hinton & Finchley Revolution U12 Legends
 M. Zach
U12 - Green Division
Played Alexandra Park U12 North v Alexandra Park U12 South
Played Colney Heath U12 Magpies v Oakhill Tigers U12 Warriors
 V. Schelhase
Played Hendon United U12 v Maccabi London FC U12 Lions Green
Played Hinton & Finchley Revolution U12 Stars v Harvesters U12 South
Played Omonia Youth U12 White v AC Finchley U12 North
U12 - Yellow Division
Played Brondesbury Park Rangers FC U12 v Whetstone U12 Tigers
U12 - Purple Division
Played Cassiobury Rangers U12 Clarets v Whetstone U12 Leopards
Played Maccabi London FC U12 Brady Gold v Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes
 J. Bailey
Played Omonia Youth U12 Green v HGS Academy U12 Tigers
U12 - Orange Division
Played Croxley Green FC U12 White v Bushey Rangers U12
Played HMH U12 Tigers v Edgware Tigers U12 Black
U11 - Red Division
Played Enfield Town Youth FC U11 v APB FC Barnet U11 Rams
Played Harvesters U11 Lions v Saint Albans City U11 West
Played London Colney Colts U11 Blue v Oaklands Wolves U11
 B. Browell
Played Maccabi London FC U11 Lions Blue v AC Finchley U11 North
 N. Watson
Played Maccabi London FC U11 Lions White v Edgware Town FC U11 Red
Played Whetstone U11 Pumas v Whetstone U11 Panthers
Played Wingate & Finchley FC U11 Whites v Alpha Academy U11
U11 - White Division
Played Alexandra Park U11 North v London Colney Youth FC U11 Jaguars
Played Croxley Green FC U11 Black v AC Finchley U11 South
Played Enfield Rangers U11 Black v Wingate & Finchley FC U11 Blues
Played Harvesters U11 Jaguars v Enfield Rangers U11 Green
Played Omonia Youth U11 White v West Herts Youth U11 Stags
Played Protec Youth U11 v Global Football Academy U11 Santos
 H. Israel
Played Whetstone U11 Tigers v Edmonton United U11
U11 - Blue Division
Played AEK FC U11 v Go Stars U11
Played Borehamwood Youth U11 Crusaders v Edgware Town FC U11 Blue
 N. Watson
Played Borehamwood Youth U11 Knights v Oakhill Tigers U11 Sharks
Played London Colney Colts U11 Red v HMH U11 Hawks
 D. Labuda
Played Maccabi London FC U11 Lions Green v Pro Football London U11
 O. Lubin
Played North West London Jets U11 v Northwood U11 Red
Played Northwood U11 White v Whetstone U11 Lions
Played Omonia Youth U11 Silver v Hinton & Finchley Revolution U11 Legends
U11 - Green Division
Played Alexandra Park U11 West v Alexandra Park U11 South
Played Edmonton Rangers U11 Cougars v Whetstone U11 Leopards
Played Hadley Rangers U11 v Bushey Rangers U11
Played London Colney Youth FC U11 Panthers v Finchley Football Academy U11 North
Played Maccabi London FC U11 Lions Yellow v Hinton & Finchley Revolution U11 Stars
 N. Burns
Played Woodys & Ebogs U11 Vapors v Borehamwood 2000 U11
U11 - Yellow Division
Played AC Finchley U11 West v HMH U11 Harriers
Played APB FC Barnet U11 Raiders v London Colney Youth FC U11 Lions
Played Harvesters U11 Wildcats v Edmonton Rangers U11 Lynx
Played Hinton & Finchley Revolution U11 Heroes v Turnstyles Football U11
Played Oakhill Tigers U11 Tornados v Maccabi London FC U11 Brady White
Played Omonia Youth U11 Gold v HMH U11 Falcons
U10 Bobby Moore
Played Croxley Green FC U10 Black v APB FC Barnet U10 Rams
Played Edgware Town FC U10 Blue v London Colney Colts U10 White
Played Enfield Rangers U10 Black v London Colney Colts U10 Blue
Played Enfield Rangers U10 White v Maccabi London FC U10 White
Played Harvesters U10 Leopards v Global Football Academy U10 Santos
Played London Colney Colts U10 Red v Northwood U10 Red
Played Maccabi London FC U10 Gold v Oaklands Wolves U10
Played Wingate & Finchley FC U10 Whites v Whetstone U10 Jaguars
U10 Bobby Charlton
Played AC Finchley U10 South v Global Football Academy U10 Flamengo
Played Alexandra Park U10 North v Bushey Rangers U10
Played Borehamwood Youth U10 Crusaders v HGS Academy U10 Raiders
Played Enfield Rangers U10 Green v Maccabi London FC U10 Blue
Played Maccabi London FC U10 Red v Omonia Youth U10 White
Played Northwood U10 Blue v Oakhill Tigers U10 Panthers
Played Woodys & Ebogs U10 Vapors v West Herts Youth U10 Stags
U10 Gordon Banks
Played AC Finchley U10 West v Edmonton Rangers U10 Falcons
Played Alexandra Park U10 South v Hinton & Finchley Revolution U10 Legends
Played Enfield Town Youth FC U10 Whites v Saint Albans City U10 Centurians
Played Harvesters U10 Pumas v Rap-Aid Youth FC U10 Tigers
Played HGS Academy U10 Rebels v Belstone FC U10
Played Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes v Alexandra Park U10 West
Played London Colney Youth FC U10 Lions v Hinton & Finchley Revolution U10 Stars
Played Norsemen U10 v Finchley Football Academy U10 North
U10 Stanley Matthews
Played APB FC Barnet U10 Raiders v Maccabi London FC U10 Black
Played Croxley Green FC U10 White v Whetstone U10 Tigers
Played Go Stars U10 v London Colney Youth FC U10 Pumas
Played Hinton & Finchley Revolution U10 Hotshots v Harvesters U10 Tigers
Played Maccabi London FC U10 Silver v HGS Academy U10 Vipers
Played Omonia Youth U10 Gold v Saint Albans Rangers U10 Foxes
Played Saint Albans City U10 East v Enfield Town Youth FC U10 Blues
Played Whetstone U10 Panthers v Croxley Green FC U10 Emerald
U10 Inter Group Friendlies
Played Omonia Youth U10 Green v Northwood U10 White
U09 Camelot
Played Borehamwood Youth U09 Knights v AC Finchley U09 North
Played Enfield Rangers U09 Black v APB FC Barnet U09 Rams
Played Enfield Rangers U09 Green v Wingate & Finchley FC U09 Whites
Played Global Football Academy U09 Santos v Maccabi London FC U09 White
Played Harvesters U09 Wolves v London Colney Colts U09 Blue
Played Maccabi London FC U09 Blue v Protec Youth U09
Played Woodys & Ebogs U09 Vapors v West Herts Youth U09 Stags
U09 Captain Hook
Played Alexandra Park U09 North v Harvesters U09 Panthers
Played Bushey Rangers U09 v Borehamwood Youth U09 Crusaders
Played Cassiobury Rangers U09 Clarets v Rap-Aid Youth FC U09 Lions
Played Enfield Town Youth FC U09 v Northwood U09 Red
Played Hinton & Finchley Revolution U09 Stars v Maccabi London FC U09 Green
Played Wingate & Finchley FC U09 Blues v London Colney Colts U09 Red
U09 Harry Potter
Played Finchley Football Academy U09 North v Woodys & Ebogs U09 Phantoms
Played London Colney Colts U09 White v Omonia Youth U09 Gold
Played London Colney Youth FC U09 Lions v Croxley Green FC U09 White
Played Norsemen U09 v Maccabi London FC U09 Gold
Played Rap-Aid Youth FC U09 Tigers v Belstone FC U09
U09 Robin Hood
Played AC Finchley U09 West v Borehamwood Youth U09 Templars
Played Croxley Green FC U09 Emerald v London Colney Youth FC U09 Pumas
Played Hinton & Finchley Revolution U09 Legends v HMH U09 Fire
Played Northwood U09 White v Harvesters U09 Cobras
Played Omonia Youth U09 Green v Alexandra Park U09 South
Played Turnstyles Football U09 v Maccabi London FC U09 Black
U08 Billy Bear
Played Belstone FC U08 Red v APB FC Barnet U08 Rams
Played Global Football Academy U08 Santos v AC Finchley U08 North
Played HGS Academy U08 Raiders v Maccabi London FC U08 Lions White*
Played Protec Youth U08 v London Colney Colts U08 Red
U08 Captain Croc
Played Belstone FC U08 Black v Whetstone U08 Lions
Played London Colney Colts U08 White v Harvesters U08 Cougars
Played Maccabi London FC U08 Lions Black v HGS Academy U08 Vipers
Played Northwood U08 Red v Alexandra Park U08 North
Played Wingate & Finchley FC U08 Blues v Hinton & Finchley Revolution U08 Stars
U08 Cheeky Monkey
Played AC Finchley U08 South v Finchley Football Academy U08 North
Played APB FC Barnet U08 Raiders v Maccabi London FC U08 Lions Gold
Played Bushey Rangers U08 v Harvesters U08 Jaguars
Played Croxley Green FC U08 Black v Whetstone U08 Jaguars
Played Croxley Green FC U08 White v Pro Football London U08 Wizards
U08 Freddie Fox
Played Alexandra Park U08 West v Omonia Youth U08 White
Played Cassiobury Rangers U08 Clarets v London Colney Colts U08 Blue
Played Croxley Green FC U08 Emerald v Global Football Academy U08 Flamengo
Played Harvesters U08 Vipers v Harvesters U08 Lions
Played Pro Football London U08 Magic v Alexandra Park U08 South
U08 Rory Tiger
Played AC Finchley U08 West v London Colney Youth FC U08 Jaguars
Played Borehamwood Youth U08 Knights v Edmonton Rangers U08 Eagles
Played Enfield Town Youth FC U08 Whites v Hinton & Finchley Revolution U08 Legends
Played Maccabi London FC U08 Lions Silver v Enfield Town Youth FC U08 Blue
Played Woodys & Ebogs U08 Vapors v Whetstone U08 Pumas
U08 Inter Group Friendlies
Played Hadley Rangers U08 v Alpha Academy U08
U08 Zena Zebra
Played Borehamwood Youth U08 Crusaders v Omonia Youth U08 Silver
Played Hinton & Finchley Revolution U08 Heroes v Norsemen U08
Played London Colney Youth FC U08 Lions v Harvesters U08 Wildcats
Played Northwood U08 Blue v Oakhill Tigers U08 Eagles
Played Northwood U08 White v Omonia Youth U08 Gold
Played Turnstyles Football U08 v Croxley Green FC U08 Yellow
U07 Cyril Squirrel
Played Harvesters U07 Falcons v APB FC Barnet U07 Rams
Played HMH U07 United v London Colney Colts U07 Red
Played Wingate & Finchley FC U07 Whites v Enfield Town Youth FC U07
U07 Jerry Giraffe
Played AC Finchley U07 South v Wingate & Finchley FC U07 Blues
Played Enfield Rangers U07 Green v Maccabi London FC U07 Pumas
Played Global Football Academy U07 Santos v Belstone FC U07
U07 Larry Lamb
Played Hinton & Finchley Revolution U07 v Harvesters U07 Hawks
Played London Colney Youth FC U07 Lions v Borehamwood Youth U07 Crusaders
Played Northwood U07 White v Maccabi London FC U07 Leopards
U07 Sidney Seagull
Played Bushey Rangers U07 v Maccabi London FC U07 Panthers*
Played Harvesters U07 Kites v Northwood U07 Red
Played Woodys & Ebogs U07 Vapors v Harvesters U07 Eagles
U07 Inter Group Friendlies
Played AC Finchley U07 North v Whetstone U07 Eagles
Miscellaneous
14 0 AC Finchley U12 South v Edgware Tigers U12 Orange
Moved from U12 - Orange Division to Miscellaneous. Edgware Tigers U12 Orange Withdrawn
H: C.Gill  J.Harley(3)  O.Hurrell  V.Kalaria(3)  O.Panchal  H.Szydlowski  E.Tetteh(4)  O.Panchal  H.Patnick
- A Bloomsbury FA U13 v Oaklands Wolves U13 [ Away Win was awarded ]
Moved from U13 - Red Division to Miscellaneous. Bloomsbury FA U13 Withdrawn
- A Rap-Aid Youth FC U16 Whites v Edmonton Rangers U16 Owls [ Away Win was awarded ]
Moved from U16 - Red Division to Miscellaneous. U16 OWLS WITHDRAWN FROM LEAGUE
H - Turnstyles Football U13 v Hampstead FC U13 [ Home Win was awarded ]
Moved from U13 - Green Division to Miscellaneous. U13 Team withdrawn from League
 M. Byfield
H - Wingate & Finchley FC U15 Whites v Norsemen U15 [ Home Win was awarded ]
Moved from U15 - White Division to Miscellaneous. U15 NORSEMEN WITHDRAWN
 B. Daniels
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 10 November 2019 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 10 November 2019.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
U18R
1. Belstone FC U18 Red
2. Hendon Youth U18
3. Northwood U18 Black
4. Whetstone U18 Leopards
5. Whetstone U18 Pumas
U18W
6. Edmonton Rangers U18 Pumas
7. Harvesters U18 South
8. Northwood U18 White
9. Omonia Youth U18 Green
10. Saint Albans City U18 Central
11. Saint Albans City U18 South
12. Whetstone U18 Jaguars
13. Whetstone U18 Lions
U18B
14. Edmonton Rangers U18 Cobras
15. Omonia Youth U18 White
U18G
16. Alexandra Park U18 United
17. Hendon United U18
18. HGS Academy U18
19. Northwood U18 Red
U18Y
20. AC Finchley U18 West
21. AEK FC U18 Gold
22. Cassiobury Rangers U18 Clarets
U16R
23. Enfield Town Youth FC U16
24. Hadley Rangers U16 West
25. Harrow Stars Youth FC U16
26. Harvesters U16 North
27. Maccabi London FC U16 Lions White
28. Oakhill Tigers U16 Predators
U16W
29. Belstone FC U16 Red
30. Borehamwood 2000 U16 White
31. Croxley Green FC U16 Black
32. Enfield Rangers U16
33. Harvesters U16 South
34. Hendon United U16 Netanya
35. Saint Albans City U16 East
U16B
36. Saint Albans Rangers U16
U16G
37. Aldenham FC Excel U16
38. Omonia Youth U16 White
16SPB
39. Saint Albans Rangers U16
16SCA
40. Enfield Rangers U16
16SCB
41. Belstone FC U16 Red
42. Croxley Green FC U16 Black
43. Hendon United U16 Netanya
44. Saint Albans City U16 East
U15LC
45. Berkhamsted Raiders U15 Red
46. Borehamwood Youth U15 Knights
47. Colney Heath U15 Harriers
48. GFA Enfield FC U15 Lions
49. Hadley Rangers U15 North
50. Harrow Stars Youth FC U15
51. Hinton & Finchley Revolution U15
52. Northwood U15 Red
53. Omonia Youth U15 Gold
54. Omonia Youth U15 Green
55. Whetstone U15 Tigers
U15JL
56. Alexandra Park U15 North-West
57. Alexandra Park U15 South
58. Borehamwood Youth U15 Crusaders
59. Bushey Rangers U15 Colts
60. Edmonton Rangers U15 Sharks
61. Hadley Rangers U15 West
62. HGS Academy U15 Tigers
63. HMH U15 All Stars
64. HMH U15 Galaxy
65. Maccabi London FC U15 Brady White
66. Omonia Youth U15 Silver
67. Omonia Youth U15 White
68. Saint Gregorys United U15 Lions
69. Turnstyles Football U15
U15CC
70. Alexandra Park U15 North-West
71. Alexandra Park U15 South
72. Berkhamsted Raiders U15 Red
73. Borehamwood Youth U15 Crusaders
74. Borehamwood Youth U15 Knights
75. Bushey Rangers U15 Colts
76. Colney Heath U15 Harriers
77. Edmonton Rangers U15 Sharks
78. GFA Enfield FC U15 Lions
79. Hadley Rangers U15 North
80. Hadley Rangers U15 West
81. Harrow Stars Youth FC U15
82. HGS Academy U15 Tigers
83. Hinton & Finchley Revolution U15
84. HMH U15 All Stars
85. HMH U15 Galaxy
86. Maccabi London FC U15 Brady White
87. Northwood U15 Red
88. Omonia Youth U15 Gold
89. Omonia Youth U15 Green
90. Omonia Youth U15 Silver
91. Omonia Youth U15 White
92. Saint Gregorys United U15 Lions
93. Turnstyles Football U15
94. Whetstone U15 Tigers
U15R
95. Berkhamsted Raiders U15 Red
96. Colney Heath U15 Harriers
97. Hinton & Finchley Revolution U15
98. Omonia Youth U15 Gold
99. Omonia Youth U15 Green
100. Whetstone U15 Tigers
U15W
101. Borehamwood Youth U15 Knights
102. GFA Enfield FC U15 Lions
103. Hadley Rangers U15 North
104. Harrow Stars Youth FC U15
105. Northwood U15 Red
U15B
106. Maccabi London FC U15 Brady White
107. Omonia Youth U15 Silver
108. Omonia Youth U15 White
U15G
109. Alexandra Park U15 South
110. Borehamwood Youth U15 Crusaders
111. Edmonton Rangers U15 Sharks
112. Hadley Rangers U15 West
113. HMH U15 All Stars
114. HMH U15 Galaxy
115. Turnstyles Football U15
U15Y
116. Alexandra Park U15 North-West
117. Bushey Rangers U15 Colts
118. HGS Academy U15 Tigers
119. Saint Gregorys United U15 Lions
15SCA
120. Alexandra Park U15 South
121. HGS Academy U15 Tigers
122. HMH U15 Galaxy
123. Saint Gregorys United U15 Lions
124. Turnstyles Football U15
15SCB
125. Borehamwood Youth U15 Crusaders
126. Edmonton Rangers U15 Sharks
127. Omonia Youth U15 Silver
15SCC
128. Hadley Rangers U15 West
15SCD
129. Alexandra Park U15 North-West
130. HMH U15 All Stars
15SSA
131. Hinton & Finchley Revolution U15
15SSB
132. Maccabi London FC U15 Brady White
15SSC
133. Berkhamsted Raiders U15 Red
134. Omonia Youth U15 White
15SSD
135. Northwood U15 Red
14LC
136. Bloomsbury FA U14
137. Edgware Town FC U14
138. GFA Enfield FC U14 Lions
139. Hinton & Finchley Revolution U14
140. Northwood U14 Red
141. Whetstone U14 Jaguars
U14JL
142. Alexandra Park U14 South
143. Edgware Tigers U14
144. Enfield Rangers U14 Black
145. Enfield Town Youth FC U14
146. Global Football Academy U14 Flamengo
147. Hadley Rangers U14
148. Hampstead FC U14
149. Harrow Stars Youth FC U14
150. Harvesters U14 East
151. HMH U14 Wanderers
152. Maccabi London FC U14 Lions Blue
153. Mill Hill Youth FC U14
154. Northwood U14 White
155. Omonia Youth U14 Gold
156. Omonia Youth U14 Silver
157. Whetstone U14 Pumas
14CC
158. Alexandra Park U14 South
159. Bloomsbury FA U14
160. Edgware Tigers U14
161. Edgware Town FC U14
162. Enfield Rangers U14 Black
163. Enfield Town Youth FC U14
164. GFA Enfield FC U14 Lions
165. Global Football Academy U14 Flamengo
166. Hadley Rangers U14
167. Hampstead FC U14
168. Harrow Stars Youth FC U14
169. Harvesters U14 East
170. Hinton & Finchley Revolution U14
171. HMH U14 Wanderers
172. Maccabi London FC U14 Lions Blue
173. Mill Hill Youth FC U14
174. Northwood U14 Red
175. Northwood U14 White
176. Omonia Youth U14 Gold
177. Omonia Youth U14 Silver
178. Whetstone U14 Jaguars
179. Whetstone U14 Pumas
U14R
180. GFA Enfield FC U14 Lions
181. Whetstone U14 Jaguars
U14W
182. Bloomsbury FA U14
183. Edgware Town FC U14
184. Hinton & Finchley Revolution U14
185. Northwood U14 Red
U14B
186. Edgware Tigers U14
187. Enfield Town Youth FC U14
188. Hadley Rangers U14
189. Hampstead FC U14
190. HMH U14 Wanderers
191. Omonia Youth U14 Gold
192. Omonia Youth U14 Silver
193. Whetstone U14 Pumas
U14G
194. Enfield Rangers U14 Black
195. Global Football Academy U14 Flamengo
196. Harrow Stars Youth FC U14
197. Maccabi London FC U14 Lions Blue
198. Mill Hill Youth FC U14
U14Y
199. Alexandra Park U14 South
200. Harvesters U14 East
201. Northwood U14 White
14SPA
202. GFA Enfield FC U14 Lions
14SPB
203. Whetstone U14 Jaguars
14SPC
204. Bloomsbury FA U14
205. Harrow Stars Youth FC U14
206. Hinton & Finchley Revolution U14
207. Northwood U14 Red
U14GA
208. Enfield Rangers U14 Black
209. Global Football Academy U14 Flamengo
210. Maccabi London FC U14 Lions Blue
U14GC
211. Alexandra Park U14 South
212. Northwood U14 White
U14GD
213. Harvesters U14 East
U13LC
214. AC Finchley U13 West
215. Alexandra Park U13 North
216. Alexandra Park U13 South
217. Belstone FC U13
218. Berkhamsted Raiders U13 Red
219. Borehamwood Youth U13 Templars
220. Finchley Football Academy U13 North
221. Hadley Rangers U13
222. Harvesters U13 North
223. Harvesters U13 South
224. Hinton & Finchley Revolution U13 Legends
225. Maccabi London FC U13 Lions Blue*
226. Maccabi London FC U13 Lions White*
227. Norsemen U13 Reds
228. Omonia Youth U13 Green
229. Pro Football London U13
230. Saint Albans City U13 Orient
231. Whetstone U13 Pumas
232. Woodys & Ebogs U13 Vapors
U13JL
233. Aldenham FC Excel U13
234. Borehamwood Youth U13 Knights
235. Borehamwood Youth U13 Lancers
236. Hinton & Finchley Revolution U13 Stars
237. London Colney Colts U13 Blue
238. Maccabi London FC U13 Brady Black
239. Whetstone U13 Lions
U13CC
240. AC Finchley U13 West
241. Aldenham FC Excel U13
242. Alexandra Park U13 North
243. Alexandra Park U13 South
244. Belstone FC U13
245. Berkhamsted Raiders U13 Red
246. Borehamwood Youth U13 Knights
247. Borehamwood Youth U13 Lancers
248. Borehamwood Youth U13 Templars
249. Finchley Football Academy U13 North
250. Hadley Rangers U13
251. Harvesters U13 North
252. Harvesters U13 South
253. Hinton & Finchley Revolution U13 Legends
254. Hinton & Finchley Revolution U13 Stars
255. London Colney Colts U13 Blue
256. Maccabi London FC U13 Brady Black
257. Maccabi London FC U13 Lions Blue*
258. Maccabi London FC U13 Lions White*
259. Norsemen U13 Reds
260. Omonia Youth U13 Green
261. Pro Football London U13
262. Saint Albans City U13 Orient
263. Whetstone U13 Lions
264. Whetstone U13 Pumas
265. Woodys & Ebogs U13 Vapors
U13R
266. Berkhamsted Raiders U13 Red
267. Harvesters U13 North
268. Maccabi London FC U13 Lions White*
269. Omonia Youth U13 Green
270. Pro Football London U13
271. Saint Albans City U13 Orient
272. Whetstone U13 Pumas
U13W
273. AC Finchley U13 West
274. Alexandra Park U13 North
275. Alexandra Park U13 South
276. Belstone FC U13
277. Borehamwood Youth U13 Templars
278. Harvesters U13 South
279. Hinton & Finchley Revolution U13 Legends
280. Maccabi London FC U13 Lions Blue*
281. Norsemen U13 Reds
U13B
282. Hadley Rangers U13
U13G
283. Aldenham FC Excel U13
284. Finchley Football Academy U13 North
285. London Colney Colts U13 Blue
286. Whetstone U13 Lions
U13P
287. Borehamwood Youth U13 Knights
288. Borehamwood Youth U13 Lancers
289. Hinton & Finchley Revolution U13 Stars
290. Maccabi London FC U13 Brady Black
13SPA
291. Maccabi London FC U13 Brady Black
13SCB
292. Borehamwood Youth U13 Knights
13SPC
293. Borehamwood Youth U13 Lancers
294. Hinton & Finchley Revolution U13 Stars
U12LC
295. APB FC Barnet U12 Rams
296. Borehamwood Youth U12 Crusaders
297. Borehamwood Youth U12 Knights
298. Edmonton Rangers U12 Foxes
299. Edmonton Rangers U12 Tigers
300. Enfield Rangers U12 Black
301. Enfield Rangers U12 Green
302. Harrow Stars Youth FC U12
303. Northwood U12 Black
304. Northwood U12 Red
305. Northwood U12 White
306. Oakhill Tigers U12 Raiders
307. Omonia Youth U12 Gold
308. Whetstone U12 Jaguars
309. Wingate & Finchley FC U12 Whites
U12 J
310. Aldenham FC Excel U12
311. Enfield Town Youth FC U12
312. Hadley Rangers U12 North
313. Hadley Rangers U12 South
314. Hampstead FC U12 Stags
315. Harvesters U12 East
316. HMH U12 Avengers
317. HMH U12 Galaxy
318. HMH U12 Wolves
319. London Colney Colts U12 Blue
320. Maccabi London FC U12 Brady Black
321. Northwood U12 Blue
322. Saint Albans City U12 Victoria
323. Turnstyles Football U12
324. West Herts Youth U12 Stags
U12CC
325. Aldenham FC Excel U12
326. APB FC Barnet U12 Rams
327. Borehamwood Youth U12 Crusaders
328. Borehamwood Youth U12 Knights
329. Edmonton Rangers U12 Foxes
330. Edmonton Rangers U12 Tigers
331. Enfield Rangers U12 Black
332. Enfield Rangers U12 Green
333. Enfield Town Youth FC U12
334. Hadley Rangers U12 North
335. Hadley Rangers U12 South
336. Hampstead FC U12 Stags
337. Harrow Stars Youth FC U12
338. Harvesters U12 East
339. HMH U12 Avengers
340. HMH U12 Galaxy
341. HMH U12 Wolves
342. London Colney Colts U12 Blue
343. Maccabi London FC U12 Brady Black
344. Northwood U12 Black
345. Northwood U12 Blue
346. Northwood U12 Red
347. Northwood U12 White
348. Oakhill Tigers U12 Raiders
349. Omonia Youth U12 Gold
350. Saint Albans City U12 Victoria
351. Turnstyles Football U12
352. West Herts Youth U12 Stags
353. Whetstone U12 Jaguars
354. Wingate & Finchley FC U12 Whites
U12R
355. Enfield Rangers U12 Green
356. Northwood U12 Red
357. Whetstone U12 Jaguars
U12W
358. Borehamwood Youth U12 Knights
359. Edmonton Rangers U12 Foxes
360. Edmonton Rangers U12 Tigers
361. Northwood U12 Black
362. Oakhill Tigers U12 Raiders
363. Omonia Youth U12 Gold
U12B
364. APB FC Barnet U12 Rams
365. Borehamwood Youth U12 Crusaders
366. Enfield Rangers U12 Black
367. Northwood U12 White
368. Wingate & Finchley FC U12 Whites
U12G
369. Harrow Stars Youth FC U12
U12Y
370. Aldenham FC Excel U12
371. Enfield Town Youth FC U12
372. Hadley Rangers U12 North
373. HMH U12 Wolves
374. London Colney Colts U12 Blue
375. Saint Albans City U12 Victoria
376. West Herts Youth U12 Stags
U12P
377. Hadley Rangers U12 South
378. HMH U12 Avengers
379. HMH U12 Galaxy
380. Northwood U12 Blue
U12 O
381. Hampstead FC U12 Stags
382. Harvesters U12 East
383. Maccabi London FC U12 Brady Black
12SP
384. Enfield Town Youth FC U12
385. Hadley Rangers U12 South
386. Hampstead FC U12 Stags
387. Harvesters U12 East
388. HMH U12 Avengers
389. HMH U12 Galaxy
390. HMH U12 Wolves
391. London Colney Colts U12 Blue
392. Maccabi London FC U12 Brady Black
393. Northwood U12 Blue
394. Saint Albans City U12 Victoria
395. West Herts Youth U12 Stags
12GA
396. Hampstead FC U12 Stags
12GB
397. Harvesters U12 East
398. Northwood U12 Blue
399. West Herts Youth U12 Stags
12GC
400. Enfield Town Youth FC U12
12GD
401. Hadley Rangers U12 South
12GE
402. HMH U12 Galaxy
403. Maccabi London FC U12 Brady Black
404. Saint Albans City U12 Victoria
12GF
405. HMH U12 Avengers
406. HMH U12 Wolves
407. London Colney Colts U12 Blue
U11B
408. Whetstone U11 Jaguars
U11G
409. Belstone FC U11
410. HMH U11 Eagles
411. Whetstone U11 Jaguars
U11Y
412. Belstone FC U11
413. Harrow Stars Youth FC U11
414. HMH U11 Eagles
415. Whetstone U11 Jaguars
U10SY
416. AC Finchley U10 North
417. Edgware Town FC U10 Red
U10SW
418. Edgware Town FC U10 Red
419. Harrow Stars Youth FC U10
420. HMH U10 Dynamo
421. Whetstone U10 Pumas
422. Wingate & Finchley FC U10 Blues
10SPA
423. Wingate & Finchley FC U10 Blues
Frn
424. Whetstone U10 Pumas
425. Wingate & Finchley FC U10 Blues
U9SC
426. Edgware Town FC U09
427. Whetstone U09 Panthers
428. Whetstone U09 Tigers
U9SG
429. AC Finchley U09 South
430. Croxley Green FC U09 Black
431. Edmonton Rangers U09 Scorpions
432. HGS Academy U09 Raiders
433. West Herts Youth U09 Bucks
434. Whetstone U09 Panthers
U9SB
435. AC Finchley U09 South
436. APB FC Barnet U09 Raiders
437. Edmonton Rangers U09 Scorpions
438. Go Stars U09
439. Minchenden Youth FC U09
440. West Herts Youth U09 Bucks
441. Whetstone U09 Lions
U9SRH
442. Borehamwood 2000 U09 Red
443. Global Football Academy U09 Flamengo
444. Go Stars U09
445. Minchenden Youth FC U09
446. Omonia Youth U09 White
447. Whetstone U09 Jaguars
U9Frn
448. AC Finchley U09 South
449. APB FC Barnet U09 Raiders
450. Edmonton Rangers U09 Scorpions
451. Global Football Academy U09 Flamengo
452. Go Stars U09
453. HGS Academy U09 Raiders
454. West Herts Youth U09 Bucks
455. Whetstone U09 Jaguars
456. Whetstone U09 Lions
457. Whetstone U09 Panthers
U8BBG
458. Saint Albans City U08
459. Wingate & Finchley FC U08 Whites
U8CM
460. Enfield Rangers U08 Green
U8FFG
461. Enfield Rangers U08 Green
U8RTG
462. Whetstone U08 Tigers
463. Wingate & Finchley FC U08 Yellows
U8IG
464. Bushey Rangers U08 Colts
465. Enfield Rangers U08 Green
466. Saint Albans City U08
467. Whetstone U08 Tigers
468. Wingate & Finchley FC U08 Whites
469. Wingate & Finchley FC U08 Yellows
u8ztz
470. Bushey Rangers U08 Colts
471. Omonia Youth U08 Greens
472. Whetstone U08 Tigers
473. Wingate & Finchley FC U08 Yellows
U7CSG
474. Saint Albans City U07 North
U7JGG
475. APB FC Barnet U07 Raiders
476. Saint Albans City U07 North
U7LLG
477. APB FC Barnet U07 Raiders
478. Belsize Park FC U07
479. Saint Albans City U07 North
480. Whetstone U07 Harriers
U7SSG
481. Belsize Park FC U07
482. Whetstone U07 Harriers
7IDF
483. APB FC Barnet U07 Raiders
484. Belsize Park FC U07
485. Saint Albans City U07 North
486. Whetstone U07 Harriers