Go back to LondonMiddx
    Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues (Current Division 2) - Outfield Players Wanted         Hertford Town Youth U11 Stags - Players Wanted         Hertford Town Bucks U13's - Outfield Players Wanted         Elite Level Online Football Training    
Go to their Website
Watford Friendly League
2019-2020 Season
Thursday, 04 March 2021
Match Day :  Saturday, 21 Sep 2019 Sunday, 22 September 2019 Sunday, 29 Sep 2019
Players Suspended
There are 272 matches
U18 - League Cup
Played Harvesters U18 South v Alexandra Park U18 Youth [ Round 1 ]
U18 - Junior League Cup
Played AEK FC U18 Black v Alexandra Park U18 North [ Round 1 ]
Played Borehamwood Youth U18 Knights v HGS Academy U18 [ Round 1 ]
Played Saint Gregorys United U18 Pumas v Cassiobury Rangers U18 Clarets [ Round 2 ]
U18 - Red Division
Played Belstone FC U18 Red v Alexandra Park U18 East
Played Hendon Youth U18 v Whetstone U18 Leopards
Played Whetstone U18 Pumas v Northwood U18 Black
U18 - White Division
Played Northwood U18 White v Whetstone U18 Jaguars
Played Omonia Youth U18 Green v Saint Albans City U18 South
 N. Nicolaou
Played Whetstone U18 Lions v Edmonton Rangers U18 Pumas
U18 - Blue Division
Played Alexandra Park U18 West v Edmonton Rangers U18 Cobras
Played HMH U18 Foxes v Borehamwood Youth U18 Crusaders
 S. McGovern
U18 - Green Division
Played Alexandra Park U18 United v Northwood U18 Red
Played Hendon United U18 v HMH U18 United
Played Hinton & Finchley Revolution U18 Legends v Alexandra Park U18 Central
Played Maccabi London FC U18 Brady Red v HMH U18 Panthers
U18 - Yellow Division
Played Aldenham FC Excel U18 Eagles v AEK FC U18 Gold
Played Hadley Rangers U18 FDU v Belstone FC U18 Black
Played Harvesters U18 East v AC Finchley U18 West
Played Maccabi London FC U18 Brady Black v Omonia Youth U18 Gold
U16 - Challenge Cup
Played 100% Soccer School U16 Lions v AC Finchley U16 North [ Round 1 ]
Played Aldenham FC Excel U16 v HGS Academy U16 Tiempo [ Round 1 ]
Played Belstone FC U16 Black v Alexandra Park U16 North [ Round 1 ]
Played Harvesters U16 East v Omonia Youth U16 Green [ Round 1 ]
Played Norsemen U16 v Alexandra Park U16 South [ Round 1 ]
 V. Anderson
Played Omonia Youth U16 White v Hendon United U16 Blue [ Round 1 ]
U16 - Red Division
Played Hadley Rangers U16 West v Enfield Town Youth FC U16
Played Maccabi London FC U16 Lions White v Rap-Aid Youth FC U16 Whites
U16 - White Division
Played Belstone FC U16 Red v Harvesters U16 South
Played Croxley Green FC U16 Black v Alexandra Park U16 West
 P. Larkin
Played Enfield Rangers U16 v Hendon United U16 Netanya
 L. Martin
Played Saint Albans City U16 East v HMH U16 Galaxy
U16 - Blue Division
Played AFC Southgate U16 v Maccabi London FC U16 Lions Blue
Played Saint Albans Rangers U16 v Whetstone U16 Leopards
 L. Shaw
U15 - League Cup
Played Hadley Rangers U15 North v Maccabi London FC U15 Brady Blue [ Preliminary Round ]
U15 - Junior League Cup
Played Alexandra Park U15 North-West v HMH U15 Juniors [ Preliminary Round ]
Played HGS Academy U15 Tigers v Whetstone U15 Jaguars [ Preliminary Round ]
 S. Shimoni
Played North West London Jets U15 v HMH U15 Galaxy [ Preliminary Round ]
 D. Lando
Played Turnstyles Football U15 v Omonia Youth U15 White [ Preliminary Round ]
Played Whetstone U15 Lions v Hendon United U15 White [ Preliminary Round ]
 G. De Leuw
U15 - Red Division
Played Hinton & Finchley Revolution U15 v Maccabi London FC U15 Lions White
 J. Sweiry
Played Omonia Youth U15 Green v Whetstone U15 Tigers
 N. Nicolaou
U15 - White Division
Played AC Finchley U15 North v Wingate & Finchley FC U15 Whites
Played Harrow Stars Youth FC U15 v GFA Enfield FC U15 Lions
 N. Jenkins
Played Northwood U15 Red v AFC Southgate U15
U15 - Blue Division
Played Maccabi London FC U15 Brady White v HGS Academy U15 Dynamo
U15 - Green Division
Played Alexandra Park U15 South v Hadley Rangers U15 West
Played HMH U15 All Stars v Edmonton Rangers U15 Sharks
 D. Lando
U15 - Yellow Division
Played Hendon United U15 Red v Bushey Rangers U15 Colts
Played Saint Gregorys United U15 Lions v Harvesters U15 East
U14 - Red Division
Played Whetstone U14 Jaguars v GFA Enfield FC U14 Lions
 B. Daniels
U14 - White Division
Played Bloomsbury FA U14 v Hinton & Finchley Revolution U14
Played Enfield Rangers U14 White v Whetstone U14 Tigers
Played Northwood U14 Red v Global Football Academy U14 Santos
U14 - Blue Division
Played Edgware Tigers U14 v Omonia Youth U14 Gold
 R. Mimouni
Played Enfield Town Youth FC U14 v Whetstone U14 Pumas
Played Hadley Rangers U14 v Omonia Youth U14 Silver
Played HMH U14 Wanderers v Hampstead FC U14
 O. Mustapha
U14 - Green Division
Played Enfield Rangers U14 Black v Harvesters U14 South
 V. Constanti
Played Global Football Academy U14 Flamengo v HMH U14 Dynamo
Played Harrow Stars Youth FC U14 v Oakhill Tigers U14 Falcons
Played Mill Hill Youth FC U14 v GFA Enfield FC U14 Tigers
 A. Ward
U14 - Yellow Division
Played Alexandra Park U14 South v Oakhill Tigers U14 Pumas
Played Northwood U14 White v Alyth Belsize U14 Blacks
Played Whetstone U14 Panthers v Hendon United U14
 S. Smith
U13 - League Cup
Played Belstone FC U13 v Alexandra Park U13 North [ Round 1 ]
Played Berkhamsted Raiders U13 Red v Hinton & Finchley Revolution U13 Heroes [ Round 1 ]
Played Borehamwood Youth U13 Templars v Finchley Football Academy U13 North [ Round 1 ]
 J. Da Costa
Played Croxley Green FC U13 Black v Hinton & Finchley Revolution U13 Legends [ Round 1 ]
Played Edmonton Rangers U13 Dragons v Alexandra Park U13 South [ Round 1 ]
 J. Lewis
Played Enfield Town Youth FC U13 v AC Finchley U13 West [ Round 1 ]
Played Hadley Rangers U13 v AC Finchley U13 North [ Round 1 ]
Played Maccabi London FC U13 Lions Blue* v Omonia Youth U13 Green [ Round 1 ]
Played Maccabi London FC U13 Lions White* v Oaklands Wolves U13 [ Round 1 ]
Played Norsemen U13 Reds v Harvesters U13 North [ Round 1 ]
 J. Scott
Played Northwood U13 Red v Bloomsbury FA U13 [ Round 1 ]
 P. Ferrier
Played Omonia Youth U13 White v Harvesters U13 South [ Round 1 ]
Played Pro Football London U13 v AEK FC U13 Black [ Round 1 ]
Played Saint Albans City U13 Orient v Whetstone U13 Pumas [ Round 1 ]
Played West Herts Youth U13 Stags v HGS Academy U13 Real [ Round 1 ]
U13 - Junior League Cup
Played Aldenham FC Excel U13 v Woodys & Ebogs U13 Phantoms [ Round 1 ]
Played Borehamwood Youth U13 Knights v HMH U13 Pumas [ Round 1 ]
Played Harvesters U13 East v Borehamwood Youth U13 Crusaders [ Round 1 ]
 I. Woods
Played Hendon United U13 v Woodys & Ebogs U13 Mercurials [ Round 1 ]
 J. Grossman
Played Maccabi London FC U13 Brady Gold v HMH U13 Panthers [ Round 1 ]
Played Saint Albans City U13 Spartans v Hinton & Finchley Revolution U13 Stars [ Round 1 ]
Played Whetstone U13 Lions v Hendon United U13 Red [ Round 1 ]
 E. Campbell
U13 - Green Division
Played Whetstone U13 Cougars v Turnstyles Football U13
U13 - Purple Division
Played Colney Heath U13 Eagles v Borehamwood Youth U13 Lancers
 H. Weber
U12 - League Cup
Played Borehamwood Youth U12 Crusaders v Whetstone U12 Pumas [ Round 2 ]
AET
 B. Browell
Played Edgware Town FC U12 Red v Northwood U12 Red [ Round 2 ]
Played Edmonton Rangers U12 Tigers v Global Football Academy U12 Santos [ Round 2 ]
Played Harvesters U12 North v Northwood U12 Black [ Round 2 ]
Played Maccabi London FC U12 Lions Blue v Whetstone U12 Jaguars [ Round 2 ]
 J. Stadler
Played Maccabi London FC U12 Lions White v AC Finchley U12 West [ Round 2 ]
 J. Soloway
Played Northwood U12 White v Edgware Town FC U12 Blue [ Round 2 ]
Played Omonia Youth U12 Gold v Harrow Stars Youth FC U12 [ Round 2 ]
AET
U12 - Junior League Cup
Played AC Finchley U12 South v Bushey Rangers U12 [ Round 2 ]
Played Brondesbury Park Rangers FC U12 v HMH U12 Tigers [ Round 2 ]
Played Colney Heath U12 Magpies v Alexandra Park U12 North [ Round 2 ]
 D. Labuda
Played Edgware Tigers U12 Orange v Croxley Green FC U12 White [ Round 2 ]
Played Enfield Town Youth FC U12 v Maccabi London FC U12 Lions Green [ Round 2 ]
Played Hampstead FC U12 Stags v HMH U12 Wolves [ Round 2 ]
 S. Grant
Played Harvesters U12 East v Alexandra Park U12 South [ Round 2 ]
 B. Hourian
Played Hendon United U12 v Harvesters U12 South [ Round 2 ]
Played HGS Academy U12 Tigers v Omonia Youth U12 Green [ Round 2 ]
Played HMH U12 Galaxy v Aldenham FC Excel U12 [ Round 2 ]
Played London Colney Colts U12 Blue v West Herts Youth U12 Stags [ Round 2 ]
 J. Hill
Played Northwood U12 Blue v Hadley Rangers U12 North [ Round 2 ]
Played Saint Albans City U12 Victoria v Maccabi London FC U12 Brady Gold [ Round 2 ]
AET
 D. Labuda
Played Turnstyles Football U12 v Whetstone U12 Tigers [ Round 2 ]
Played Whetstone U12 Leopards v Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes [ Round 2 ]
U12 - Red Division
Played Protec Youth U12 v Enfield Rangers U12 Green
U12 - White Division
Played Borehamwood Youth U12 Knights v Edmonton Rangers U12 Foxes
Played Oakhill Tigers U12 Raiders v London Colney Colts U12 Red
U12 - Blue Division
Played APB FC Barnet U12 Rams v Hinton & Finchley Revolution U12 Legends
Played Belstone FC U12 v Maccabi London FC U12 Brady Red
Played Wingate & Finchley FC U12 Whites v Enfield Rangers U12 Black
U12 - Green Division
Played AC Finchley U12 North v Omonia Youth U12 White
 D. Davies
Played Oakhill Tigers U12 Warriors v Hinton & Finchley Revolution U12 Stars
U12 - Purple Division
Played HMH U12 Avengers v Hadley Rangers U12 South
U11 - Red Division
Played Edgware Town FC U11 Red v AC Finchley U11 North
Played Enfield Town Youth FC U11 v Maccabi London FC U11 Lions White
Played Harvesters U11 Lions v APB FC Barnet U11 Rams
Played London Colney Colts U11 Blue v Alpha Academy U11
 A. Ben
Played Saint Albans City U11 West v Wingate & Finchley FC U11 Whites
Played Whetstone U11 Pumas v Oaklands Wolves U11
Played Wingate & Finchley FC U11 Blues v Whetstone U11 Panthers
U11 - White Division
Played Alexandra Park U11 North v Omonia Youth U11 White
Played Croxley Green FC U11 Black v Enfield Rangers U11 Green
Played Harvesters U11 Jaguars v London Colney Youth FC U11 Jaguars
 V. Schelhase
Played Maccabi London FC U11 Lions Blue v Enfield Rangers U11 Black
 J. Bailey
Played North West London Jets U11 v West Herts Youth U11 Stags
Played Protec Youth U11 v AC Finchley U11 South
Played Whetstone U11 Tigers v Global Football Academy U11 Santos
U11 - Blue Division
Played AEK FC U11 v Hinton & Finchley Revolution U11 Legends
Played Borehamwood Youth U11 Knights v Go Stars U11
Played Edgware Town FC U11 Blue v HMH U11 Hawks
 J. Dobrin
Played Edmonton United U11 v Pro Football London U11
Played Finchley Football Academy U11 North v Oakhill Tigers U11 Sharks
Played Maccabi London FC U11 Lions Green v Borehamwood Youth U11 Crusaders
Played Northwood U11 Red v Omonia Youth U11 Silver
Played Whetstone U11 Jaguars v Whetstone U11 Lions
U11 - Green Division
Played Alexandra Park U11 West v Northwood U11 White
Played Bushey Rangers U11 v Edmonton Rangers U11 Cougars
Played Hadley Rangers U11 v Hinton & Finchley Revolution U11 Stars
Played London Colney Colts U11 Red v HMH U11 Harriers
Played London Colney Youth FC U11 Panthers v Borehamwood 2000 U11
Played Maccabi London FC U11 Lions Yellow v Belstone FC U11
 E. Anderson
Played Woodys & Ebogs U11 Vapors v Alexandra Park U11 South
U11 - Yellow Division
Played AC Finchley U11 West v HMH U11 Falcons
Played APB FC Barnet U11 Raiders v HMH U11 Eagles
Played Harrow Stars Youth FC U11 v Turnstyles Football U11
Played Hinton & Finchley Revolution U11 Heroes v Maccabi London FC U11 Brady White
Played London Colney Youth FC U11 Lions v Omonia Youth U11 Gold
Played Oakhill Tigers U11 Tornados v Edmonton Rangers U11 Lynx
Played Whetstone U11 Leopards v Harvesters U11 Wildcats
U10 Bobby Moore
Played APB FC Barnet U10 Rams v London Colney Colts U10 Red
Played Borehamwood Youth U10 Crusaders v Maccabi London FC U10 Gold
Played Croxley Green FC U10 Black v Wingate & Finchley FC U10 Whites
Played Edgware Town FC U10 Red v Whetstone U10 Jaguars
Played Enfield Rangers U10 Black v Northwood U10 Red
Played Enfield Rangers U10 White v Oaklands Wolves U10
Played Global Football Academy U10 Santos v AC Finchley U10 North
Played Harvesters U10 Leopards v Global Football Academy U10 Flamengo
Played London Colney Colts U10 Blue v Maccabi London FC U10 White
U10 Bobby Charlton
Played AC Finchley U10 South v Harrow Stars Youth FC U10
Played Bushey Rangers U10 v HMH U10 Dynamo
Played Hinton & Finchley Revolution U10 Legends v Enfield Rangers U10 Green
Played London Colney Youth FC U10 Lions v Alexandra Park U10 North
Played Maccabi London FC U10 Blue v London Colney Colts U10 White
Played Northwood U10 White v HGS Academy U10 Raiders
Played Oakhill Tigers U10 Panthers v Woodys & Ebogs U10 Vapors
Played Whetstone U10 Pumas v Edgware Town FC U10 Blue
Played Wingate & Finchley FC U10 Blues v West Herts Youth U10 Stags
U10 Gordon Banks
Played Alexandra Park U10 West v Maccabi London FC U10 Red
Played Belstone FC U10 v Omonia Youth U10 White
Played Croxley Green FC U10 White v Omonia Youth U10 Green
Played Edmonton Rangers U10 Falcons v Enfield Town Youth FC U10 Whites
Played Go Stars U10 v Hinton & Finchley Revolution U10 Stars
Played Harvesters U10 Pumas v APB FC Barnet U10 Raiders
Played HGS Academy U10 Rebels v Saint Albans City U10 Centurians
Played Rap-Aid Youth FC U10 Tigers v Finchley Football Academy U10 North
U10 Stanley Matthews
Played AC Finchley U10 West v Hinton & Finchley Revolution U10 Hotshots
Played Alexandra Park U10 South v Croxley Green FC U10 Emerald
Played Enfield Town Youth FC U10 Blues v Harvesters U10 Tigers
Played Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes v Saint Albans Rangers U10 Foxes
Played Maccabi London FC U10 Black v Northwood U10 Blue
Played Omonia Youth U10 Gold v Maccabi London FC U10 Silver
Played Saint Albans City U10 East v HGS Academy U10 Vipers
Played Whetstone U10 Tigers v London Colney Youth FC U10 Pumas
U09 Camelot
Played AC Finchley U09 North v Maccabi London FC U09 Blue
Played APB FC Barnet U09 Rams v Woodys & Ebogs U09 Vapors
Played Borehamwood Youth U09 Knights v West Herts Youth U09 Stags
Played Edgware Town FC U09 v Protec Youth U09
Played Enfield Rangers U09 Green v Harvesters U09 Wolves
Played Global Football Academy U09 Santos v London Colney Colts U09 Red
Played London Colney Colts U09 Blue v Whetstone U09 Tigers
Played Maccabi London FC U09 White v Wingate & Finchley FC U09 Whites
U09 Captain Hook
Played Harvesters U09 Panthers v Enfield Rangers U09 Black
Played Hinton & Finchley Revolution U09 Stars v HGS Academy U09 Raiders
Played Maccabi London FC U09 Green v Bushey Rangers U09
Played Northwood U09 Red v Cassiobury Rangers U09 Clarets
Played West Herts Youth U09 Bucks v Borehamwood Youth U09 Crusaders
Played Whetstone U09 Panthers v Alexandra Park U09 North
Played Wingate & Finchley FC U09 Blues v Croxley Green FC U09 Black
U09 Harry Potter
Played AC Finchley U09 South v APB FC Barnet U09 Raiders
Played Alexandra Park U09 South v Whetstone U09 Lions
Played Belstone FC U09 v Northwood U09 White
Played Croxley Green FC U09 White v Woodys & Ebogs U09 Phantoms
Played Edmonton Rangers U09 Scorpions v Omonia Youth U09 Gold
Played Enfield Town Youth FC U09 v Minchenden Youth FC U09
Played Finchley Football Academy U09 North v Harvesters U09 Cobras
Played London Colney Youth FC U09 Lions v Rap-Aid Youth FC U09 Tigers
U09 Robin Hood
Played Borehamwood 2000 U09 Red v London Colney Youth FC U09 Pumas
Played Hinton & Finchley Revolution U09 Legends v Croxley Green FC U09 Emerald
Played Maccabi London FC U09 Black v AC Finchley U09 West
Played Norsemen U09 v HMH U09 Fire
Played Omonia Youth U09 Green v Borehamwood Youth U09 Templars
Played Omonia Youth U09 White v Maccabi London FC U09 Gold
Played Turnstyles Football U09 v Go Stars U09
Played Whetstone U09 Jaguars v London Colney Colts U09 White
U08 Billy Bear
Played AC Finchley U08 North v Saint Albans City U08
Played Global Football Academy U08 Santos v AC Finchley U08 South
Played Harvesters U08 Jaguars v APB FC Barnet U08 Rams
Played HGS Academy U08 Raiders v London Colney Colts U08 Red
Played Northwood U08 Red v Wingate & Finchley FC U08 Whites
10:00 AM
U08 Captain Croc
Played Belstone FC U08 Red v Croxley Green FC U08 Black
Played Harvesters U08 Cougars v Maccabi London FC U08 Lions White*
Played Hinton & Finchley Revolution U08 Stars v Pro Football London U08 Magic
Played Whetstone U08 Lions v London Colney Colts U08 White
Played Wingate & Finchley FC U08 Blues v Alpha Academy U08
U08 Cheeky Monkey
Played Croxley Green FC U08 White v Maccabi London FC U08 Lions Gold
Played Hadley Rangers U08 v Alexandra Park U08 North
Played Harvesters U08 Vipers v Bushey Rangers U08
Played HGS Academy U08 Vipers v Finchley Football Academy U08 North
Played Pro Football London U08 Wizards v Belstone FC U08 Black
Played Whetstone U08 Jaguars v APB FC Barnet U08 Raiders
U08 Freddie Fox
Played Alexandra Park U08 South v Borehamwood Youth U08 Knights
Played Croxley Green FC U08 Emerald v Harvesters U08 Lions
Played Enfield Rangers U08 Green v London Colney Colts U08 Blue
Played Maccabi London FC U08 Lions Black v Hinton & Finchley Revolution U08 Legends
Played Protec Youth U08 v Cassiobury Rangers U08 Clarets
U08 Rory Tiger
Played Alexandra Park U08 West v Northwood U08 White
Played Edmonton Rangers U08 Eagles v Global Football Academy U08 Flamengo
Played Maccabi London FC U08 Lions Silver v Croxley Green FC U08 Yellow
Played Omonia Youth U08 White v Enfield Town Youth FC U08 Blue
Played Whetstone U08 Pumas v AC Finchley U08 West
U08 Zena Zebra
Played Enfield Town Youth FC U08 Whites v Hinton & Finchley Revolution U08 Heroes
Played Northwood U08 Blue v Norsemen U08
Played Omonia Youth U08 Gold v London Colney Youth FC U08 Jaguars
Played Whetstone U08 Tigers v Omonia Youth U08 Silver
Played Wingate & Finchley FC U08 Yellows v Borehamwood Youth U08 Crusaders
Played Woodys & Ebogs U08 Vapors v Harvesters U08 Wildcats
U07 Cyril Squirrel
Played AC Finchley U07 North v Global Football Academy U07 Santos
Played Enfield Town Youth FC U07 v London Colney Colts U07 Red
Played Harvesters U07 Falcons v Maccabi London FC U07 Panthers*
Played Wingate & Finchley FC U07 Whites v APB FC Barnet U07 Rams
U07 Jerry Giraffe
Played APB FC Barnet U07 Raiders v Harvesters U07 Hawks
Played Maccabi London FC U07 Pumas v Whetstone U07 Eagles
Played Wingate & Finchley FC U07 Blues v AC Finchley U07 South
U07 Larry Lamb
Played Enfield Rangers U07 Green v Harvesters U07 Eagles
Played Hinton & Finchley Revolution U07 v Belsize Park FC U07
Played Maccabi London FC U07 Leopards v Bushey Rangers U07
Played Saint Albans City U07 North v Northwood U07 White
U07 Sidney Seagull
Played Harvesters U07 Kites v Borehamwood Youth U07 Crusaders
Played Northwood U07 Red v Belstone FC U07
Played Whetstone U07 Harriers v London Colney Youth FC U07 Lions
U07 Inter Group Friendlies
Played HMH U07 United v Woodys & Ebogs U07 Vapors
Miscellaneous
6 3 Harrow Stars Youth FC U16 v Edmonton Rangers U16 Owls
Moved from U16 - Red Division to Miscellaneous. U16 OWLS WITHDRAWN FROM LEAGUE
H: N.Akram  L.Farruch(3)  O.Rodrigues  R.Tamari  A: E.Acheampong  I.Dauti  T.Joseph  L.Farruch  D.Bajaziti
6 1 London Colney Colts U13 Blue v Hampstead FC U13
Moved from U13 - Green Division to Miscellaneous. U13 Team withdrawn from League
H: T.Gerber(2)  F.Grayland  J.Koy(3)  J.Koy
8 1 Oakhill Tigers U16 Predators v Edmonton United U16
Moved from U16 - Red Division to Miscellaneous. U16 TEAM WITHDRAWN FROM LEAGUE
H: W.Amadi(3)  B.Bastug  T.Cross  F.Geraghty  G.Travers(2)  A: M.Martin  W.Amadi
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 22 September 2019 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 22 September 2019.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
U18W
1. Saint Albans City U18 Central
U18B
2. Omonia Youth U18 White
U18G
3. Alexandra Park U18 South
4. Saint Albans Rangers U18 Elite
U16R
5. Harvesters U16 North
U16W
6. Borehamwood 2000 U16 White
U16B
7. 100% Soccer School U16 Jaguars
8. Hinton & Finchley Revolution U16
9. Maccabi London FC U16 Brady Red
16SPB
10. Maccabi London FC U16 Brady Red
16SCA
11. Hinton & Finchley Revolution U16
16SCB
12. 100% Soccer School U16 Jaguars
U15LC
13. Belstone FC U15
14. Berkhamsted Raiders U15 Red
15. Borehamwood Youth U15 Knights
16. Colney Heath U15 Harriers
17. Harvesters U15 North
18. Norsemen U15
19. Oaklands Wolves U15 Red
20. Oaklands Wolves U15 White
21. Omonia Youth U15 Gold
U15JL
22. Borehamwood Youth U15 Crusaders
23. Borehamwood Youth U15 Templars
24. Bushey Rangers U15 Pumas
25. Harvesters U15 South
26. London Colney Youth FC U15 Lions
27. Omonia Youth U15 Silver
U15CC
28. Belstone FC U15
29. Berkhamsted Raiders U15 Red
30. Borehamwood Youth U15 Crusaders
31. Borehamwood Youth U15 Knights
32. Borehamwood Youth U15 Templars
33. Bushey Rangers U15 Pumas
34. Colney Heath U15 Harriers
35. Harvesters U15 North
36. Harvesters U15 South
37. London Colney Youth FC U15 Lions
38. Norsemen U15
39. Oaklands Wolves U15 Red
40. Oaklands Wolves U15 White
41. Omonia Youth U15 Gold
42. Omonia Youth U15 Silver
U15R
43. Belstone FC U15
44. Berkhamsted Raiders U15 Red
45. Colney Heath U15 Harriers
46. Harvesters U15 North
47. Oaklands Wolves U15 Red
48. Omonia Youth U15 Gold
U15W
49. Borehamwood Youth U15 Knights
50. Oaklands Wolves U15 White
U15B
51. Borehamwood Youth U15 Templars
52. Harvesters U15 South
53. Omonia Youth U15 Silver
U15G
54. Borehamwood Youth U15 Crusaders
55. Bushey Rangers U15 Pumas
U15Y
56. London Colney Youth FC U15 Lions
15SCB
57. Borehamwood Youth U15 Crusaders
58. Omonia Youth U15 Silver
15SCC
59. London Colney Youth FC U15 Lions
15SCD
60. Bushey Rangers U15 Pumas
15SSA
61. Oaklands Wolves U15 White
15SSC
62. Berkhamsted Raiders U15 Red
15SSD
63. Belstone FC U15
14LC
64. AC Finchley U14 South
65. Borehamwood Youth U14 Crusaders
66. Edgware Town FC U14
67. Harvesters U14 North
68. Maccabi London FC U14 Lions White
69. Pro Football London U14 Wizards
70. West Herts Youth U14 Lions
71. West Herts Youth U14 Stags
U14JL
72. AC Finchley U14 West
73. Belstone FC U14
74. Bushey Rangers U14
75. Cassiobury Rangers U14 Clarets
76. Edmonton Rangers U14 Lions
77. Harvesters U14 East
78. Maccabi London FC U14 Lions Blue
79. Pro Football London U14 Magic
80. Saint Albans City U14 South
81. West Herts Youth U14 Bucks
14CC
82. AC Finchley U14 South
83. AC Finchley U14 West
84. Belstone FC U14
85. Borehamwood Youth U14 Crusaders
86. Bushey Rangers U14
87. Cassiobury Rangers U14 Clarets
88. Edgware Town FC U14
89. Edmonton Rangers U14 Lions
90. Harvesters U14 East
91. Harvesters U14 North
92. Maccabi London FC U14 Lions Blue
93. Maccabi London FC U14 Lions White
94. Pro Football London U14 Magic
95. Pro Football London U14 Wizards
96. Saint Albans City U14 South
97. West Herts Youth U14 Bucks
98. West Herts Youth U14 Lions
99. West Herts Youth U14 Stags
U14R
100. AC Finchley U14 South
101. Harvesters U14 North
102. Maccabi London FC U14 Lions White
103. Pro Football London U14 Wizards
104. West Herts Youth U14 Lions
105. West Herts Youth U14 Stags
U14W
106. Borehamwood Youth U14 Crusaders
107. Edgware Town FC U14
U14B
108. AC Finchley U14 West
109. Belstone FC U14
110. Edmonton Rangers U14 Lions
111. Saint Albans City U14 South
U14G
112. Bushey Rangers U14
113. Maccabi London FC U14 Lions Blue
114. Pro Football London U14 Magic
U14Y
115. Cassiobury Rangers U14 Clarets
116. Harvesters U14 East
117. West Herts Youth U14 Bucks
14SPA
118. AC Finchley U14 South
119. Maccabi London FC U14 Lions White
120. Pro Football London U14 Wizards
14SPB
121. Borehamwood Youth U14 Crusaders
122. West Herts Youth U14 Lions
14SPD
123. West Herts Youth U14 Stags
U14GA
124. Maccabi London FC U14 Lions Blue
U14GB
125. Cassiobury Rangers U14 Clarets
126. Pro Football London U14 Magic
U14GC
127. West Herts Youth U14 Bucks
U14GD
128. Harvesters U14 East
U13LC
129. Woodys & Ebogs U13 Vapors
U13JL
130. Hendon United U13 Green
131. Maccabi London FC U13 Brady Black
132. Omonia Youth U13 Gold
U13CC
133. Hendon United U13 Green
134. Maccabi London FC U13 Brady Black
135. Omonia Youth U13 Gold
136. Woodys & Ebogs U13 Vapors
U13Y
137. Hendon United U13 Green
U13P
138. Maccabi London FC U13 Brady Black
139. Omonia Youth U13 Gold
13SPA
140. Hendon United U13 Green
141. Maccabi London FC U13 Brady Black
13SPC
142. Omonia Youth U13 Gold
U12LC
143. Bloomsbury FA U12
144. Hampstead FC U12 White
145. Norsemen U12
U12 J
146. Cassiobury Rangers U12 Clarets
147. Edgware Tigers U12 Black
148. Maccabi London FC U12 Brady Black
U12CC
149. Bloomsbury FA U12
150. Cassiobury Rangers U12 Clarets
151. Edgware Tigers U12 Black
152. Hampstead FC U12 White
153. Maccabi London FC U12 Brady Black
154. Norsemen U12
U12R
155. Norsemen U12
U12W
156. Bloomsbury FA U12
U12B
157. Hampstead FC U12 White
U12P
158. Cassiobury Rangers U12 Clarets
U12 O
159. Edgware Tigers U12 Black
160. Maccabi London FC U12 Brady Black
12SP
161. Cassiobury Rangers U12 Clarets
162. Edgware Tigers U12 Black
163. Maccabi London FC U12 Brady Black
12GC
164. Edgware Tigers U12 Black
12GE
165. Maccabi London FC U12 Brady Black
12GF
166. Cassiobury Rangers U12 Clarets
10SPA
167. Norsemen U10
U10SG
168. Norsemen U10
169. Whetstone U10 Panthers
Frn
170. Norsemen U10
171. Whetstone U10 Panthers
U9SG
172. Rap-Aid Youth FC U09 Lions
U9SRH
173. Global Football Academy U09 Flamengo
U9Frn
174. Global Football Academy U09 Flamengo
175. Rap-Aid Youth FC U09 Lions
U8FFG
176. Oakhill Tigers U08 Eagles
U8RTG
177. Oakhill Tigers U08 Eagles
U8IG
178. Bushey Rangers U08 Colts
179. London Colney Youth FC U08 Lions
180. Oakhill Tigers U08 Eagles
181. Turnstyles Football U08
u8ztz
182. Bushey Rangers U08 Colts
183. London Colney Youth FC U08 Lions
184. Oakhill Tigers U08 Eagles
185. Omonia Youth U08 Greens
186. Turnstyles Football U08