Go back to LondonMiddx
    Bury Rangers Reds U16s - Players Wanted         Cheshunt FC Blacks U16's - Players Wanted         Central Ward FC - Goalkeeper Wanted         Potters Bar United Blacks U7's - Players Wanted for 2021/22         Welwyn Garden City Youth Hurricanes U12 - Centre Midfielder & Striker Wanted         Barnet Azzurri - U14 Goalkeeper & U15/U16 Players Wanted         Barnslake FC - Players Wanted for 2021/22         Harvesters Player Recruitment - U13's for 2021/22         Cuffley U11 Warriors - Outfield Players Wanted for 2021/22         West London Athletic - Pre-Season Friendlies         Omonia Youth FC - U9 White Trials 2021/22         Broxbourne Borough YFC U17s - Defender & Striker Wanted for 2021/22         Erskine Rovers FC - Players Wanted         Norsemen FC U11's - New Players Wanted for 2021/22         Potters Bar Town (Whites) U16's - Players Wanted         Valhalla Sports & Social - Players Wanted for 2021/22         Norsemen FC U14's - New Players Wanted         St Albans Academy - U13's & U14's Players Wanted         Kensington Athletic AFC - Experienced Players Wanted         Omonia Youth FC - U18 Gold Trials         Sarratt Rebels U18's - Players Wanted         Berkhamsted EJA U16's - Players Wanted         Cheshunt FC U18's - EJA Open Trials         Bengeo Tigers Siberians U14's - Players Wanted for 2021/22         Cuffley Zeps U15 - Players Wanted for 2021/22         Hampstead FC - Players Wanted for 2021/22         Hadley Rangers U18's - Looking for Keeper & Outfield Players         St Albans City U13 East - Players Required for 2021/22         Cheshunt U13's - Players Wanted for 2021/22         Whetstone Wanderers Lions U12s - Players Wanted for 2021/22         Northwood U14 Blues - Players Wanted for 2021/22         Claygate Royals FC - First Team Manager/Coach Wanted         West London Athletic - Players Wanted         Reigate Priory FC, Surrey - New Players Wanted         Whitewebbs Eagles U17 - Goalkeeper and Outfield Players Wanted         West Herts U16 Stags - Players Wanted         Borehamwood 2000 U13's - Players Wanted         AEK Youth FC - U13's & U15's Players Wanted         Cheshunt U12's - Players Wanted         AP Stars Football - Players Wanted         Enfield Rangers Green U12's - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Cheshunt U17/18 EJA - Open Trials for 2021/22         Cuffley Stars U12 - Goalkeeper Wanted for 2021/22        
One to One Football Coaching
and Goalkeeper Coaching
   
    Woodys & Ebogs YFC - U7's, U13's & U15's Players Wanted         Berkhamsted FC U15's (2021/22) - Players Wanted         JJ United AFC - Players Wanted         Wormley Rovers Blacks U17's - Players Wanted for 2021/22         Colney Heath Youth FC - Players Wanted         Chessington & District Sunday Football League - Spaces Available         Aldenham FC U18 - Players Wanted for 2021/22         Croxley Green U18 - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Alexandra Park YFC U18 East - Players Wanted for 2021/22         HDYFC Blacks U18's (2021/22) - Players Wanted         Welwyn Garden City Hurricanes U12 (21/22) - Players Wanted         Cuffley U11 - Players Wanted for 2021/22         Cuffley FC Youth Dragons U15 - Players Wanted         AC Finchley U18 - Red Div. Players Wanted         Wormley Blacks U14 - New Coach Wanted for 2021/22         Cheshunt U15's (2021/22) - Players Wanted         Edmonton Rangers Foxes - U14 Players Wanted for 21/22         Premierskills FC - Looking for New Players         Borehamwood Youth U18 Crusaders (21/22) - Players Wanted         Potters Bar Utd Blacks U10's - Players Wanted for 2021/22    
Go to their Website
Watford Friendly League
2019-2020 Season
Thursday, 29 July 2021
Match Day :  Saturday, 14 Sep 2019 Sunday, 15 September 2019 Wednesday, 18 Sep 2019
Players Suspended
There are 241 matches
U18 - Challenge Cup
Played AEK FC U18 Gold v Hadley Rangers U18 FDU [ Preliminary Round ]
 S. McGovern
Played Aldenham FC Excel U18 Eagles v HGS Academy U18 [ Preliminary Round ]
 P. Kilbane
Played Alexandra Park U18 North v Alexandra Park U18 South [ Preliminary Round ]
Played Belstone FC U18 Red v Hendon United U18 [ Preliminary Round ]
Played Hinton & Finchley Revolution U18 Legends v Alexandra Park U18 West [ Preliminary Round ]
Played HMH U18 United v AC Finchley U18 West [ Preliminary Round ]
Played Maccabi London FC U18 Brady Red v Maccabi London FC U18 Brady Black [ Preliminary Round ]
2-2 FT 2-3 AET
 M. Ward
Played Northwood U18 Red v Harvesters U18 East [ Preliminary Round ]
Played Omonia Youth U18 Gold v HMH U18 Panthers [ Preliminary Round ]
Played Saint Albans Rangers U18 Elite v Cassiobury Rangers U18 Clarets [ Preliminary Round ]
 M. Balser
Played Saint Gregorys United U18 Pumas v Belstone FC U18 Black [ Preliminary Round ]
 N. Nicolaou
U18 - Red Division
Played Alexandra Park U18 Youth v Whetstone U18 Leopards
U18 - White Division
Played Edmonton Rangers U18 Pumas v Northwood U18 White
Played Harvesters U18 South v Saint Albans City U18 Central
 P. Riddick
Played Saint Albans City U18 South v Whetstone U18 Lions
 M. Woodhams
Played Whetstone U18 Jaguars v Omonia Youth U18 Green
U18 - Blue Division
Played Borehamwood Youth U18 Knights v AEK FC U18 Black
Played Edmonton Rangers U18 Cobras v Borehamwood Youth U18 Crusaders
 R. McDermott
U16 - Red Division
Played Harvesters U16 North v Oakhill Tigers U16 Predators
 J. Pollard
Played Rap-Aid Youth FC U16 Whites v Harrow Stars Youth FC U16
U16 - White Division
Played Alexandra Park U16 West v Saint Albans City U16 East
Played Borehamwood 2000 U16 White v Belstone FC U16 Red
 R. Brown
Played Harvesters U16 South v Enfield Rangers U16
 J. Pollard
Played HMH U16 Galaxy v Croxley Green FC U16 Black
U16 - Blue Division
Played AFC Southgate U16 v 100% Soccer School U16 Jaguars
Played Maccabi London FC U16 Brady Red v Maccabi London FC U16 Lions Blue
 L. Thorne
Played Saint Albans Rangers U16 v Omonia Youth U16 Green
 P. Larkin
Played Whetstone U16 Leopards v Hendon United U16 Blue
U16 - Green Division
Played 100% Soccer School U16 Lions v Norsemen U16
Played AC Finchley U16 North v Alexandra Park U16 South
Played Aldenham FC Excel U16 v Harvesters U16 East
 M. Farrelly
Played Belstone FC U16 Black v Omonia Youth U16 White
Played HGS Academy U16 Tiempo v Alexandra Park U16 North
 J. Routley
U15 - League Cup
Played Hinton & Finchley Revolution U15 v Belstone FC U15 [ Preliminary Round ]
 B. Daniels
Played Maccabi London FC U15 Lions White v Northwood U15 Red [ Preliminary Round ]
 B. Schwarzmann
Played Omonia Youth U15 Green v Berkhamsted Raiders U15 Red [ Preliminary Round ]
Played Whetstone U15 Tigers v Norsemen U15 [ Preliminary Round ]
U15 - Junior League Cup
Played Bushey Rangers U15 Pumas v Omonia Youth U15 Silver [ Preliminary Round ]
 A. Debois
Played Hendon United U15 Red v Edmonton Rangers U15 Sharks [ Preliminary Round ]
 N. Lakeland
U15 - Challenge Cup
Played Hadley Rangers U15 North v North West London Jets U15 [ Preliminary Round ]
 B. Marsh
U15 - Red Division
Played Oaklands Wolves U15 Red v Colney Heath U15 Harriers
Played Omonia Youth U15 Gold v Harvesters U15 North
U15 - White Division
Played AC Finchley U15 North v GFA Enfield FC U15 Lions
Played Borehamwood Youth U15 Knights v Maccabi London FC U15 Brady Blue
Played Harrow Stars Youth FC U15 v Oaklands Wolves U15 White
Played Wingate & Finchley FC U15 Whites v AFC Southgate U15
U15 - Blue Division
Played Harvesters U15 South v Whetstone U15 Lions
Played HMH U15 Juniors v HGS Academy U15 Dynamo
 D. Lando
Played Maccabi London FC U15 Brady White v Borehamwood Youth U15 Templars
Played Omonia Youth U15 White v Hendon United U15 White
U15 - Green Division
Played Alexandra Park U15 South v HMH U15 Galaxy
Played Borehamwood Youth U15 Crusaders v Turnstyles Football U15
 B. Gruneberg
Played Hadley Rangers U15 West v HMH U15 All Stars
U15 - Yellow Division
Played Bushey Rangers U15 Colts v London Colney Youth FC U15 Lions
 A. Debois
Played Harvesters U15 East v HGS Academy U15 Tigers
Played Saint Gregorys United U15 Lions v Whetstone U15 Jaguars
U14 - Challenge Cup
Played Alyth Belsize U14 Blacks v Alexandra Park U14 South [ Preliminary Round ]
Played Cassiobury Rangers U14 Clarets v Mill Hill Youth FC U14 [ Preliminary Round ]
2-2 After normal time
Played Edgware Tigers U14 v HMH U14 Wanderers [ Preliminary Round ]
 R. Mimouni
Played Edmonton Rangers U14 Lions v AC Finchley U14 West [ Preliminary Round ]
Played GFA Enfield FC U14 Tigers v Enfield Town Youth FC U14 [ Preliminary Round ]
 N. Jenkins
Played Hampstead FC U14 v Global Football Academy U14 Flamengo [ Preliminary Round ]
Played Harvesters U14 South v Maccabi London FC U14 Lions Blue [ Preliminary Round ]
Played Hendon United U14 v Bushey Rangers U14 [ Preliminary Round ]
 J. Grossman
Played HMH U14 Dynamo v Northwood U14 White [ Preliminary Round ]
Played Oakhill Tigers U14 Falcons v Harvesters U14 East [ Preliminary Round ]
AET 1-1
Played Oakhill Tigers U14 Pumas v Whetstone U14 Panthers [ Preliminary Round ]
 A. Ward
Played Omonia Youth U14 Gold v Harrow Stars Youth FC U14 [ Preliminary Round ]
 P. Fuller
Played Omonia Youth U14 Silver v Pro Football London U14 Magic [ Preliminary Round ]
Played Saint Albans City U14 South v Hadley Rangers U14 [ Preliminary Round ]
 M. Mazari
Played West Herts Youth U14 Bucks v Belstone FC U14 [ Preliminary Round ]
Played Whetstone U14 Pumas v Enfield Rangers U14 Black [ Preliminary Round ]
 O. Mustapha
U14 - Red Division
Played AC Finchley U14 South v Maccabi London FC U14 Lions White
 G. De Leuw
Played GFA Enfield FC U14 Lions v Pro Football London U14 Wizards
Played Harvesters U14 North v West Herts Youth U14 Lions
 M. Sylvester
Played Whetstone U14 Jaguars v West Herts Youth U14 Stags
 O. Mustapha
U14 - White Division
Played Borehamwood Youth U14 Crusaders v Northwood U14 Red
 J. Davis
Played Global Football Academy U14 Santos v Bloomsbury FA U14
Played Hinton & Finchley Revolution U14 v Enfield Rangers U14 White
 B. Daniels
Played Whetstone U14 Tigers v Edgware Town FC U14
U13 - Red Division
Played Harvesters U13 North v Berkhamsted Raiders U13 Red
 J. Vanner
Played Omonia Youth U13 Green v Whetstone U13 Pumas
Played Pro Football London U13 v Oaklands Wolves U13
U13 - White Division
Played Belstone FC U13 v AC Finchley U13 West
Played Enfield Town Youth FC U13 v Alexandra Park U13 South
Played HGS Academy U13 Real v Borehamwood Youth U13 Templars
Played Maccabi London FC U13 Lions Blue* v Harvesters U13 South
 Z. Rickless
Played Norsemen U13 Reds v Hinton & Finchley Revolution U13 Legends
U13 - Blue Division
Played Croxley Green FC U13 Black v AEK FC U13 Black
 M. Lench
Played Edmonton Rangers U13 Dragons v AC Finchley U13 North
 J. Scott
Played Hadley Rangers U13 v Omonia Youth U13 White
Played West Herts Youth U13 Stags v Northwood U13 Red
 P. Ferrier
U13 - Green Division
Played Turnstyles Football U13 v Aldenham FC Excel U13
 C. Vincent-Smith
Played Whetstone U13 Lions v London Colney Colts U13 Blue
 J. Halperin
U13 - Yellow Division
Played Hendon United U13 v Harvesters U13 East
Played Hendon United U13 Red v Hendon United U13 Green
 B. Tibber
Played HMH U13 Panthers v Borehamwood Youth U13 Crusaders
 A. Hanison
Played Woodys & Ebogs U13 Phantoms v Maccabi London FC U13 Brady Gold
 J. Hanison
U13 - Purple Division
Played Borehamwood Youth U13 Lancers v Omonia Youth U13 Gold
 J. Da Costa
Played Hinton & Finchley Revolution U13 Stars v Colney Heath U13 Eagles
 T. Habib
Played HMH U13 Pumas v Maccabi London FC U13 Brady Black
 A. Hanison
Played Woodys & Ebogs U13 Mercurials v Borehamwood Youth U13 Knights
 J. Hanison
U12 - Challenge Cup
Played AC Finchley U12 West v Edmonton Rangers U12 Tigers [ Round 2 ]
 A. Hanison
Played Alexandra Park U12 North v Maccabi London FC U12 Lions White [ Round 2 ]
Played Bloomsbury FA U12 v Norsemen U12 [ Round 2 ]
Played Borehamwood Youth U12 Knights v London Colney Colts U12 Red [ Round 2 ]
 O. Lubin
Played Cassiobury Rangers U12 Clarets v Hadley Rangers U12 South [ Round 2 ]
Played Colney Heath U12 Magpies v Enfield Rangers U12 Black [ Round 2 ]
 D. Labuda
Played Edmonton Rangers U12 Foxes v Northwood U12 Red [ Round 2 ]
Played Enfield Rangers U12 Green v HMH U12 Avengers [ Round 2 ]
 J. Bailey
Played Enfield Town Youth FC U12 v Whetstone U12 Leopards [ Round 2 ]
Played Global Football Academy U12 Santos v Protec Youth U12 [ Round 2 ]
Played Hadley Rangers U12 North v HGS Academy U12 Tigers [ Round 2 ]
 J. Stadler
Played Harrow Stars Youth FC U12 v Omonia Youth U12 White [ Round 2 ]
Played Harvesters U12 East v APB FC Barnet U12 Rams [ Round 2 ]
Played Harvesters U12 North v Hampstead FC U12 White [ Round 2 ]
Played Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes v AC Finchley U12 North [ Round 2 ]
Played Hinton & Finchley Revolution U12 Legends v Omonia Youth U12 Green [ Round 2 ]
Played Hinton & Finchley Revolution U12 Stars v Brondesbury Park Rangers FC U12 [ Round 2 ]
Played HMH U12 Galaxy v Croxley Green FC U12 White [ Round 2 ]
 M. Berman
Played HMH U12 Tigers v Edgware Town FC U12 Blue [ Round 2 ]
 H. Israel
Played HMH U12 Wolves v Alexandra Park U12 South [ Round 2 ]
 H. Bach
Played London Colney Colts U12 Blue v Maccabi London FC U12 Brady Red [ Round 2 ]
Played Maccabi London FC U12 Lions Blue v Harvesters U12 South [ Round 2 ]
Played Maccabi London FC U12 Lions Green v Whetstone U12 Pumas [ Round 2 ]
Played Northwood U12 White v Maccabi London FC U12 Brady Black [ Round 2 ]
Played Oakhill Tigers U12 Raiders v Edgware Town FC U12 Red [ Round 2 ]
Played Omonia Youth U12 Gold v Wingate & Finchley FC U12 Whites [ Round 2 ]
Played Saint Albans City U12 Victoria v Northwood U12 Black [ Round 2 ]
 B. Browell
Played Turnstyles Football U12 v Oakhill Tigers U12 Warriors [ Round 2 ]
Played West Herts Youth U12 Stags v Hendon United U12 [ Round 2 ]
Played Whetstone U12 Jaguars v Maccabi London FC U12 Brady Gold [ Round 2 ]
Played Whetstone U12 Tigers v Belstone FC U12 [ Round 2 ]
U12 - Orange Division
Played Bushey Rangers U12 v AC Finchley U12 South
U11 - Red Division
Played AC Finchley U11 North v Harvesters U11 Lions
Played Alpha Academy U11 v Wingate & Finchley FC U11 Blues
Played London Colney Colts U11 Blue v Saint Albans City U11 West
Played Maccabi London FC U11 Lions White v APB FC Barnet U11 Rams
Played Oaklands Wolves U11 v Edgware Town FC U11 Red
 D. Piper
Played Whetstone U11 Panthers v Enfield Town Youth FC U11
Played Wingate & Finchley FC U11 Whites v Whetstone U11 Pumas
U11 - White Division
Played AC Finchley U11 South v Global Football Academy U11 Santos
Played Alexandra Park U11 North v North West London Jets U11
Played Croxley Green FC U11 Black v Omonia Youth U11 White
Played Enfield Rangers U11 Black v Whetstone U11 Tigers
Played Enfield Rangers U11 Green v Protec Youth U11
Played London Colney Youth FC U11 Jaguars v Maccabi London FC U11 Lions Blue
Played West Herts Youth U11 Stags v Harvesters U11 Jaguars
U11 - Blue Division
Played Borehamwood Youth U11 Knights v Whetstone U11 Lions
Played Go Stars U11 v Omonia Youth U11 Silver
Played Hinton & Finchley Revolution U11 Legends v Edmonton United U11
Played HMH U11 Hawks v Finchley Football Academy U11 North
 J. Stadler
Played Northwood U11 Red v Maccabi London FC U11 Lions Green
Played Oakhill Tigers U11 Sharks v AEK FC U11
Played Pro Football London U11 v Borehamwood Youth U11 Crusaders
Played Whetstone U11 Jaguars v Edgware Town FC U11 Blue
U11 - Green Division
Played Alexandra Park U11 South v London Colney Colts U11 Red
Played Alexandra Park U11 West v Bushey Rangers U11
Played Belstone FC U11 v Hinton & Finchley Revolution U11 Stars
Played Borehamwood 2000 U11 v Maccabi London FC U11 Lions Yellow
Played Edmonton Rangers U11 Cougars v Woodys & Ebogs U11 Vapors
Played HMH U11 Harriers v Hadley Rangers U11
Played Northwood U11 White v London Colney Youth FC U11 Panthers
U11 - Yellow Division
Played Edmonton Rangers U11 Lynx v Harrow Stars Youth FC U11
Played Harvesters U11 Wildcats v Hinton & Finchley Revolution U11 Heroes
Played HMH U11 Eagles v AC Finchley U11 West
 J. Hanison
Played London Colney Youth FC U11 Lions v HMH U11 Falcons
Played Maccabi London FC U11 Brady White v APB FC Barnet U11 Raiders
Played Oakhill Tigers U11 Tornados v Whetstone U11 Leopards
Played Turnstyles Football U11 v Omonia Youth U11 Gold
U10 Bobby Moore
Played Global Football Academy U10 Flamengo v London Colney Colts U10 Blue
Played Harvesters U10 Leopards v Enfield Rangers U10 Black
Played London Colney Colts U10 Red v AC Finchley U10 North
Played Maccabi London FC U10 Gold v APB FC Barnet U10 Rams
Played Maccabi London FC U10 White v Global Football Academy U10 Santos
Played Northwood U10 Red v Enfield Rangers U10 White
Played Oaklands Wolves U10 v Edgware Town FC U10 Red
Played Whetstone U10 Jaguars v Croxley Green FC U10 Black
Played Wingate & Finchley FC U10 Whites v Borehamwood Youth U10 Crusaders
U10 Bobby Charlton
Played AC Finchley U10 South v Oakhill Tigers U10 Panthers
Played Alexandra Park U10 North v Wingate & Finchley FC U10 Blues
Played Edgware Town FC U10 Blue v Hinton & Finchley Revolution U10 Legends
Played Enfield Rangers U10 Green v Northwood U10 White
Played Harrow Stars Youth FC U10 v Maccabi London FC U10 Blue
Played HGS Academy U10 Raiders v HMH U10 Dynamo
Played London Colney Colts U10 White v Bushey Rangers U10
Played West Herts Youth U10 Stags v Whetstone U10 Pumas
Played Woodys & Ebogs U10 Vapors v London Colney Youth FC U10 Lions
U10 Gordon Banks
Played APB FC Barnet U10 Raiders v Belstone FC U10
Played Enfield Town Youth FC U10 Whites v Finchley Football Academy U10 North
Played Harvesters U10 Pumas v HGS Academy U10 Rebels
Played Hinton & Finchley Revolution U10 Stars v Norsemen U10
Played Maccabi London FC U10 Red v Edmonton Rangers U10 Falcons
Played Omonia Youth U10 Green v Alexandra Park U10 West
Played Omonia Youth U10 White v Rap-Aid Youth FC U10 Tigers
Played Saint Albans City U10 Centurians v Go Stars U10
U10 Stanley Matthews
Played AC Finchley U10 West v Enfield Town Youth FC U10 Blues
Played Croxley Green FC U10 Emerald v Whetstone U10 Tigers
Played HGS Academy U10 Vipers v Harvesters U10 Tigers
Played London Colney Youth FC U10 Pumas v Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes
Played Northwood U10 Blue v Alexandra Park U10 South
Played Saint Albans Rangers U10 Foxes v Saint Albans City U10 East
Played Whetstone U10 Panthers v Maccabi London FC U10 Black
U10 Inter Group Friendlies
Played Hinton & Finchley Revolution U10 Hotshots v Croxley Green FC U10 White
U09 Camelot
Played Global Football Academy U09 Santos v Enfield Rangers U09 Green
Played Harvesters U09 Wolves v Edgware Town FC U09
Played London Colney Colts U09 Red v Maccabi London FC U09 White
Played Maccabi London FC U09 Blue v Whetstone U09 Tigers
Played Protec Youth U09 v Borehamwood Youth U09 Knights
Played West Herts Youth U09 Stags v APB FC Barnet U09 Rams
Played Wingate & Finchley FC U09 Whites v London Colney Colts U09 Blue
Played Woodys & Ebogs U09 Vapors v AC Finchley U09 North
U09 Captain Hook
Played Alexandra Park U09 North v Wingate & Finchley FC U09 Blues
Played Borehamwood Youth U09 Crusaders v Hinton & Finchley Revolution U09 Stars
Played Bushey Rangers U09 v Northwood U09 Red
Played Cassiobury Rangers U09 Clarets v West Herts Youth U09 Bucks
Played Croxley Green FC U09 Black v Rap-Aid Youth FC U09 Lions
Played HGS Academy U09 Raiders v Harvesters U09 Panthers
Played Whetstone U09 Panthers v Maccabi London FC U09 Green
U09 Harry Potter
Played APB FC Barnet U09 Raiders v Whetstone U09 Lions
Played Harvesters U09 Cobras v Enfield Town Youth FC U09
Played London Colney Youth FC U09 Lions v Finchley Football Academy U09 North
Played Minchenden Youth FC U09 v Edmonton Rangers U09 Scorpions
Played Omonia Youth U09 Gold v Belstone FC U09
Played Rap-Aid Youth FC U09 Tigers v Croxley Green FC U09 White
Played Woodys & Ebogs U09 Phantoms v Alexandra Park U09 South
U09 Robin Hood
Played Borehamwood Youth U09 Templars v Turnstyles Football U09
Played Croxley Green FC U09 Emerald v Borehamwood 2000 U09 Red
Played Go Stars U09 v Norsemen U09
Played HMH U09 Fire v London Colney Youth FC U09 Pumas
Played London Colney Colts U09 White v Hinton & Finchley Revolution U09 Legends
Played Maccabi London FC U09 Gold v Omonia Youth U09 Green
Played Whetstone U09 Jaguars v Maccabi London FC U09 Black
U09 Friendlies
Played Enfield Rangers U09 Black v AC Finchley U09 South
Miscellaneous
1 8 Edgware Tigers U12 Orange v Edgware Tigers U12 Black
Moved from U12 - Orange Division to Miscellaneous. Edgware Tigers U12 Orange Withdrawn
H: D.Fabian  A: B.Abraham  A.Bick  J.Blake(4)  OG  A.Yaman  D.Fabian
3 4 Edmonton Rangers U16 Owls v Maccabi London FC U16 Lions White
Moved from U16 - Red Division to Miscellaneous. U16 OWLS WITHDRAWN FROM LEAGUE
H: J.Galya(3)  A: b.Barnett  J.Bregman  J.Burns  N.Graft  D.Bajaziti  J.Burns
1 4 Edmonton United U16 v Hadley Rangers U16 West
Moved from U16 - Red Division to Miscellaneous. U16 TEAM WITHDRAWN FROM LEAGUE
 L. Nicotra
H: D.Amakue  A: M.Bernard(2)  N.Oba-Okusanya  S.Rogers  J.Bakara  D.Eji
19 1 Hinton & Finchley Revolution U13 Heroes v Finchley Football Academy U13 North
Moved from U13 - Blue Division to Miscellaneous. TEAM WITHDRAWN FROM LEAGUE
H: A.Ali  S.Bhatt(2)  A.Cole(5)  B.Craven  A.Ekkkeshis  C.Grant  T.Kennedy(2)  H.Mustafsa  L.Neoptolemou  K.Regent(3)  K.Szymczak  A: K.Provan  B.Craven  K.Provan
1 2 Maccabi London FC U13 Lions White* v Bloomsbury FA U13
Moved from U13 - Red Division to Miscellaneous. Bloomsbury FA U13 Withdrawn
 J. Berger
H: T.Brittan  S.Leibovici
H - Whetstone U13 Cougars v Hampstead FC U13 [ Home Win was awarded ]
Moved from U13 - Green Division to Miscellaneous. U13 Team withdrawn from League
 E. Campbell
2 5 Woodys & Ebogs U13 Vapors v Saint Albans City U13 Orient
Moved from U13 - Red Division to Miscellaneous. TEAM WITHDRAWN FROM LEAGUE
 J. Hanison
H: C.Simpson(2)  A: L.Berry  L.Lepley(3)  O.Noble  C.Simpson  J.Toop
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 15 September 2019 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 15 September 2019.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
U18R
1. Alexandra Park U18 East
2. Hendon Youth U18
3. Northwood U18 Black
4. Whetstone U18 Pumas
U18B
5. HMH U18 Foxes
6. Omonia Youth U18 White
U18G
7. Alexandra Park U18 Central
8. Alexandra Park U18 United
U16R
9. Enfield Town Youth FC U16
U16W
10. Hendon United U16 Netanya
U16B
11. Hinton & Finchley Revolution U16
16SCA
12. Hinton & Finchley Revolution U16
16SCB
13. Hendon United U16 Netanya
U15JL
14. Alexandra Park U15 North-West
U15CC
15. Alexandra Park U15 North-West
U15Y
16. Alexandra Park U15 North-West
15SCD
17. Alexandra Park U15 North-West
U13LC
18. Alexandra Park U13 North
U13JL
19. Saint Albans City U13 Spartans
U13CC
20. Alexandra Park U13 North
21. Saint Albans City U13 Spartans
U13W
22. Alexandra Park U13 North
U13G
23. Saint Albans City U13 Spartans
13SPA
24. Saint Albans City U13 Spartans
U12LC
25. Borehamwood Youth U12 Crusaders
U12 J
26. Aldenham FC Excel U12
27. Hampstead FC U12 Stags
28. Northwood U12 Blue
U12CC
29. Aldenham FC Excel U12
30. Borehamwood Youth U12 Crusaders
31. Hampstead FC U12 Stags
32. Northwood U12 Blue
U12B
33. Borehamwood Youth U12 Crusaders
U12Y
34. Aldenham FC Excel U12
U12P
35. Northwood U12 Blue
U12 O
36. Hampstead FC U12 Stags
12SP
37. Hampstead FC U12 Stags
38. Northwood U12 Blue
12GA
39. Hampstead FC U12 Stags
12GB
40. Northwood U12 Blue
U10SG
41. Maccabi London FC U10 Silver
42. Omonia Youth U10 Gold
Frn
43. Omonia Youth U10 Gold
U9SB
44. Northwood U09 White
U9SRH
45. AC Finchley U09 West
46. Global Football Academy U09 Flamengo
47. Northwood U09 White
48. Omonia Youth U09 White
U9Frn
49. Global Football Academy U09 Flamengo
U8BBG
50. AC Finchley U08 North
51. AC Finchley U08 South
52. APB FC Barnet U08 Rams
53. Belstone FC U08 Red
54. Global Football Academy U08 Santos
55. Harvesters U08 Jaguars
56. HGS Academy U08 Raiders
57. London Colney Colts U08 Red
58. Maccabi London FC U08 Lions White*
59. Northwood U08 Red
60. Protec Youth U08
61. Saint Albans City U08
62. Whetstone U08 Lions
63. Wingate & Finchley FC U08 Whites
U8CCG
64. AC Finchley U08 South
65. Alexandra Park U08 North
66. Alpha Academy U08
67. Belstone FC U08 Black
68. Belstone FC U08 Red
69. Croxley Green FC U08 Black
70. Finchley Football Academy U08 North
71. Harvesters U08 Cougars
72. Harvesters U08 Jaguars
73. HGS Academy U08 Vipers
74. Hinton & Finchley Revolution U08 Stars
75. London Colney Colts U08 Red
76. London Colney Colts U08 White
77. Maccabi London FC U08 Lions Black
78. Maccabi London FC U08 Lions Gold
79. Maccabi London FC U08 Lions White*
80. Northwood U08 Red
81. Pro Football London U08 Magic
82. Whetstone U08 Lions
83. Wingate & Finchley FC U08 Blues
84. Woodys & Ebogs U08 Vapors
U8CM
85. AC Finchley U08 South
86. Alexandra Park U08 North
87. Alexandra Park U08 South
88. APB FC Barnet U08 Raiders
89. Belstone FC U08 Black
90. Bushey Rangers U08
91. Cassiobury Rangers U08 Clarets
92. Croxley Green FC U08 Black
93. Croxley Green FC U08 Emerald
94. Croxley Green FC U08 White
95. Enfield Rangers U08 Green
96. Finchley Football Academy U08 North
97. Hadley Rangers U08
98. Harvesters U08 Jaguars
99. Harvesters U08 Vipers
100. HGS Academy U08 Vipers
101. Maccabi London FC U08 Lions Gold
102. Omonia Youth U08 White
103. Pro Football London U08 Magic
104. Pro Football London U08 Wizards
105. Whetstone U08 Jaguars
U8FFG
106. AC Finchley U08 West
107. Alexandra Park U08 South
108. Alexandra Park U08 West
109. Borehamwood Youth U08 Knights
110. Cassiobury Rangers U08 Clarets
111. Croxley Green FC U08 Emerald
112. Croxley Green FC U08 White
113. Enfield Rangers U08 Green
114. Enfield Town Youth FC U08 Blue
115. Enfield Town Youth FC U08 Whites
116. Global Football Academy U08 Flamengo
117. Harvesters U08 Cougars
118. Harvesters U08 Lions
119. Harvesters U08 Vipers
120. Harvesters U08 Wildcats
121. Hinton & Finchley Revolution U08 Legends
122. London Colney Colts U08 Blue
123. Maccabi London FC U08 Lions Black
124. Oakhill Tigers U08 Eagles
125. Omonia Youth U08 White
126. Pro Football London U08 Magic
127. Pro Football London U08 Wizards
128. Protec Youth U08
129. Whetstone U08 Jaguars
130. Whetstone U08 Pumas
U8RTG
131. AC Finchley U08 West
132. Alexandra Park U08 West
133. Borehamwood Youth U08 Crusaders
134. Borehamwood Youth U08 Knights
135. Croxley Green FC U08 Yellow
136. Edmonton Rangers U08 Eagles
137. Enfield Town Youth FC U08 Blue
138. Enfield Town Youth FC U08 Whites
139. Global Football Academy U08 Flamengo
140. Harvesters U08 Cougars
141. Harvesters U08 Lions
142. Harvesters U08 Vipers
143. Harvesters U08 Wildcats
144. Hinton & Finchley Revolution U08 Legends
145. London Colney Youth FC U08 Jaguars
146. Maccabi London FC U08 Lions Silver
147. Northwood U08 White
148. Oakhill Tigers U08 Eagles
149. Omonia Youth U08 Gold
150. Omonia Youth U08 White
151. Pro Football London U08 Magic
152. Whetstone U08 Pumas
153. Whetstone U08 Tigers
154. Wingate & Finchley FC U08 Yellows
155. Woodys & Ebogs U08 Vapors
U8IG
156. AC Finchley U08 North
157. AC Finchley U08 South
158. AC Finchley U08 West
159. Alexandra Park U08 North
160. Alexandra Park U08 South
161. Alexandra Park U08 West
162. Alpha Academy U08
163. APB FC Barnet U08 Raiders
164. APB FC Barnet U08 Rams
165. Belstone FC U08 Black
166. Belstone FC U08 Red
167. Borehamwood Youth U08 Crusaders
168. Borehamwood Youth U08 Knights
169. Bushey Rangers U08
170. Bushey Rangers U08 Colts
171. Cassiobury Rangers U08 Clarets
172. Croxley Green FC U08 Black
173. Croxley Green FC U08 Emerald
174. Croxley Green FC U08 White
175. Croxley Green FC U08 Yellow
176. Edmonton Rangers U08 Eagles
177. Enfield Rangers U08 Green
178. Enfield Town Youth FC U08 Blue
179. Enfield Town Youth FC U08 Whites
180. Finchley Football Academy U08 North
181. Global Football Academy U08 Flamengo
182. Global Football Academy U08 Santos
183. Hadley Rangers U08
184. Harvesters U08 Cougars
185. Harvesters U08 Jaguars
186. Harvesters U08 Lions
187. Harvesters U08 Vipers
188. Harvesters U08 Wildcats
189. HGS Academy U08 Raiders
190. HGS Academy U08 Vipers
191. Hinton & Finchley Revolution U08 Heroes
192. Hinton & Finchley Revolution U08 Legends
193. Hinton & Finchley Revolution U08 Stars
194. London Colney Colts U08 Blue
195. London Colney Colts U08 Red
196. London Colney Colts U08 White
197. London Colney Youth FC U08 Jaguars
198. London Colney Youth FC U08 Lions
199. Maccabi London FC U08 Lions Black
200. Maccabi London FC U08 Lions Gold
201. Maccabi London FC U08 Lions Silver
202. Maccabi London FC U08 Lions White*
203. Norsemen U08
204. Northwood U08 Blue
205. Northwood U08 Red
206. Northwood U08 White
207. Oakhill Tigers U08 Eagles
208. Omonia Youth U08 Gold
209. Omonia Youth U08 Silver
210. Omonia Youth U08 White
211. Pro Football London U08 Magic
212. Pro Football London U08 Wizards
213. Protec Youth U08
214. Saint Albans City U08
215. Turnstyles Football U08
216. Whetstone U08 Jaguars
217. Whetstone U08 Lions
218. Whetstone U08 Pumas
219. Whetstone U08 Tigers
220. Wingate & Finchley FC U08 Blues
221. Wingate & Finchley FC U08 Whites
222. Wingate & Finchley FC U08 Yellows
223. Woodys & Ebogs U08 Vapors
u8ztz
224. Borehamwood Youth U08 Crusaders
225. Borehamwood Youth U08 Knights
226. Bushey Rangers U08 Colts
227. Croxley Green FC U08 Yellow
228. Enfield Town Youth FC U08 Whites
229. Harvesters U08 Wildcats
230. Hinton & Finchley Revolution U08 Heroes
231. London Colney Youth FC U08 Jaguars
232. London Colney Youth FC U08 Lions
233. Maccabi London FC U08 Lions Silver
234. Norsemen U08
235. Northwood U08 Blue
236. Northwood U08 White
237. Oakhill Tigers U08 Eagles
238. Omonia Youth U08 Gold
239. Omonia Youth U08 Greens
240. Omonia Youth U08 Silver
241. Pro Football London U08 Magic
242. Turnstyles Football U08
243. Whetstone U08 Tigers
244. Wingate & Finchley FC U08 Yellows
245. Woodys & Ebogs U08 Vapors
U7CSG
246. AC Finchley U07 North
247. AC Finchley U07 South
248. APB FC Barnet U07 Rams
249. Belstone FC U07
250. Enfield Town Youth FC U07
251. Global Football Academy U07 Santos
252. Harvesters U07 Falcons
253. HMH U07 United
254. London Colney Colts U07 Red
255. Maccabi London FC U07 Panthers*
256. Saint Albans City U07 North
257. Wingate & Finchley FC U07 Whites
U7JGG
258. AC Finchley U07 South
259. APB FC Barnet U07 Raiders
260. Belstone FC U07
261. Enfield Rangers U07 Green
262. Enfield Town Youth FC U07
263. Global Football Academy U07 Santos
264. Harvesters U07 Falcons
265. Harvesters U07 Hawks
266. Hinton & Finchley Revolution U07
267. HMH U07 United
268. London Colney Youth FC U07 Lions
269. Maccabi London FC U07 Leopards
270. Maccabi London FC U07 Pumas
271. Northwood U07 Red
272. Northwood U07 White
273. Saint Albans City U07 North
274. Whetstone U07 Eagles
275. Wingate & Finchley FC U07 Blues
U7LLG
276. AC Finchley U07 South
277. APB FC Barnet U07 Raiders
278. Belsize Park FC U07
279. Borehamwood Youth U07 Crusaders
280. Bushey Rangers U07
281. Enfield Rangers U07 Green
282. Harvesters U07 Eagles
283. Harvesters U07 Hawks
284. Hinton & Finchley Revolution U07
285. London Colney Youth FC U07 Lions
286. Maccabi London FC U07 Leopards
287. Maccabi London FC U07 Panthers*
288. Maccabi London FC U07 Pumas
289. Northwood U07 Red
290. Northwood U07 White
291. Saint Albans City U07 North
292. Whetstone U07 Eagles
293. Whetstone U07 Harriers
294. Wingate & Finchley FC U07 Blues
U7SSG
295. Belsize Park FC U07
296. Belstone FC U07
297. Borehamwood Youth U07 Crusaders
298. Bushey Rangers U07
299. Harvesters U07 Eagles
300. Harvesters U07 Kites
301. London Colney Youth FC U07 Lions
302. Maccabi London FC U07 Leopards
303. Maccabi London FC U07 Panthers*
304. Maccabi London FC U07 Pumas
305. Northwood U07 Red
306. Whetstone U07 Harriers
307. Woodys & Ebogs U07 Vapors
7IDF
308. AC Finchley U07 North
309. AC Finchley U07 South
310. APB FC Barnet U07 Raiders
311. APB FC Barnet U07 Rams
312. Belsize Park FC U07
313. Belstone FC U07
314. Borehamwood Youth U07 Crusaders
315. Bushey Rangers U07
316. Enfield Rangers U07 Green
317. Enfield Town Youth FC U07
318. Global Football Academy U07 Santos
319. Harvesters U07 Eagles
320. Harvesters U07 Falcons
321. Harvesters U07 Hawks
322. Harvesters U07 Kites
323. Hinton & Finchley Revolution U07
324. HMH U07 United
325. London Colney Colts U07 Red
326. London Colney Youth FC U07 Lions
327. Maccabi London FC U07 Leopards
328. Maccabi London FC U07 Panthers*
329. Maccabi London FC U07 Pumas
330. Northwood U07 Red
331. Northwood U07 White
332. Saint Albans City U07 North
333. Whetstone U07 Eagles
334. Whetstone U07 Harriers
335. Wingate & Finchley FC U07 Blues
336. Wingate & Finchley FC U07 Whites
337. Woodys & Ebogs U07 Vapors