Go back to LondonMiddx
    East Herts Youth - U14 Players Wanted for 2022/23         Harvesters FC - Recruiting for 2022/23         Hadley Rangers - Looking for U18 Players         Welwyn Garden City Youth Typhoons U17/U18s - Players Wanted for 2022/23         Colney Heath - U15/U16 Sunday League Players Wanted for 2022/23         Colney Heath - Under 13,14,15,16 EJA Players Wanted for 2022/23         East Herts Youth - U17/18s Players Wanted for 2022/23         St Albans West - U14 GK & Players Wanted for 2022/23 Top Division         Chars Youth - U17/U18 Players Wanted for 2022/23         Whitewebbs Eagles Green - U18 Goalkeeper & Defenders Wanted for 2022/23         Cuffley Youth - U10s Players Wanted for 2022/23         Exciting Opportunity for Talented Players         Barnet Azzurri - U12, U15 & U17/18s Players Wanted for 2022/23         Broxbourne Borough - U18s Players Wanted for 2022/23         Potters Bar United - U17/18 Players & GK Wanted for 2022/23         Borehamwood Crusaders - U15 Players Wanted for 2022/23         11-a-Side Men's Team Trials in July for 2022/23         Royston Town Colts - U15s Players & GK Wanted for 2022/23         Cuffley Dragons - U16 Players Wanted for 2022/23         New Salamis - U13's Players Wanted for 2022/23         Potters Bar Town - U9 Player Wanted for 2022/23         Harlow Town - U14 Player Recruitment for 2022/23         Enfield Youth - U11 Players Wanted for 2022/23         Colney Heath Magpies - U14 Players Wanted for 2022/23         St Albans City Youth - U15 Players Wanted for 2022/23         Welwyn Garden City Youth Hurricanes - U12 Players Wanted for 2022/23         Hemel Hempstead Town Youth FC Reds - U13 Players Wanted for 2022/23         New Salamis Youth - Players & Assistant Coach Wanted         Borehamwood 2000 FC - U14 Players Wanted for 2022/23         Broxbourne United - Players Wanted for Next Season's U14's         Edmonton Rangers - Player Trials (all ages U8- U18)         Edmonton Rangers - London's Premier Youth Tournament         Cheshunt FC U13's - EJA Open Training Sessions for 2022/23         Welwyn Garden City Youth Hurricanes U13 - Season 2022/23         Hertford Town FC - U11 Players Wanted for 2022/23         London Athletic - U14 Players Wanted for 2022/23         AC Finchley Youth & Adult Volunteer Coaches Wanted         AC Finchley Youth U18 Red Division - Players Wanted         AC Finchley Youth - Open Trial Day Saturday 14th May         Wodson Park - U16's Players Wanted for 2022/23         Ware Youth FC - Players Wanted for Next Season's U15s         Cheshunt Youth U8s for 2022/23 - Open Training Sessions         Broxbourne Borough U11’s Royals - U12's Players Wanted for 2022/23         Chessington & District Sunday Football League - Clubs Wanted         Royston Town Crows - U16's Player Recruitment for 2022/23         Edgware Town U14's 2022/23 - Players Wanted         St Albans City FC - Academy & Education Programme         Cuffley Falcons - U12 Players Wanted for 2022/23         Cuffley Warriors U15 Player Recruitment for 2022/23         London Colney Youth Tigers (Current Year 8) - Players Wanted         Berkhamsted FC U15's - Players Wanted         Northwood FC Whites U8's 2022/23 - Players Wanted         Cuffley Jets - Players Wanted for Next Season's U9's    
Mortgage Advice Bureau East Cornwall Premier League
2018-2019 Season
Thursday, 19 May 2022
Match Day :  Wednesday, 24 Apr 2019 Saturday, 27 April 2019 Sunday, 28 Apr 2019
Players Suspended
There are 7 matches
Fred Binks Premier Division Cup sponsored by Bodmin Sports Trophies
3 1 Tavistock v Millbrook [ Semi Final ]
Langsford Park
Tavistock 3 (Jamie Roberts, Jack Lee, Liam Parnell) Millbrook 1 (Graham O'Neill)
4 3 Torpoint Athletic v Polperro [ Semi Final ]
The Mill
Torpoint Athletic 4 (Luke Doddridge 2, Ethan Hunt, Josh McCabe) Polperro 3 (Matt Barton, Lewis Webber, Cameron Patterson)
Premier Division
1 1 Saltash United v Wadebridge Town
Kimberley Stadium
Saltash United 1 (Francis Rowlands) Wadebridge Town 1 ()
3 1 St Stephens Borough v Plymstock United
Salt Mill
St Stephens Borough 3 (Tarren Hames, Josh King, Nick Dale) Plymstock United 1 (Henry Bunning)
Division 1
0 0 Roche v Padstow United
Trezaise Road
2:30 PM
5 1 St Minver v Lanreath
Trewint Lane
2:30 PM

St Minver 5 (Ed Green, Jason Northcott, Steve Wootton, Corey Cleave, OG) Lanreath 1 (Tyler Collins)
2 0 St Stephen v Morwenstow
Recreation Ground Trethosa Road
St Stephen 2 (Courtney Rowe 2) Morwenstow 0
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 27 April 2019 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 27 April 2019.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Prem
1. Callington Town
2. Launceston
3. Liskeard Athletic
4. Looe Town
5. St Austell
Div1
6. Mevagissey
7. Newquay
8. St Blazey
9. St Teath