Go back to LondonMiddx
    Cheshunt Youth U10's - Players Required         Harvesters U13 - Goalkeepers Wanted for 2021/22         Volenti Academy - Elite Player Technical & Tactical Training         St Albans City FC Academy - Eastern Junior Alliance 2021/22         Borehamwood Youth U15 Crusaders (21/22) - Players Wanted         AFC North Leatherhead - Players Wanted         Hoddesdon Town Youth - Players & Coaches Wanted         St Albans City Youth West U13 - Players Wanted for 2021/22         AC Finchley Youth - Players Wanted for 2021/22         Wodson Park U14 United - Goalkeeper Wanted         St Albans City Youth U13 North - Players Wanted for 2021/22         Harvesters FC - Youth Players Wanted         Barnet Azzurri - Goalkeepers Wanted         Barnet Azzurri - Players Needed         Borehamwood Youth - U16 Players Wanted for 2021/22         Chars Youth U12's (Div 3) - Outfield Players Required         Northwood FC U16's - Players Wanted for 2021/22         St Albans City Youth FC U13's Orient - Players Wanted         Edgware Town FC - Every Monday - New Player Trials EJA U13 for 2021/22         Potters Bar Utd FC U10's Stripes - Players Wanted         Association of Provincial Football Supporters Clubs in London         Potters Bar United U14's - Players Wanted         Potters Bar United U10's - Players Wanted         Potters Bar Town - Players Wanted for U12's 2021/22         Potters Bar United Stripes (Current U12's) - Players Wanted         Cheshunt U16's for 2021/22 - Players Wanted         Looking for Talented & Exciting Players - North London & Herts         Cheshunt U11s Blacks - Players Wanted         New Senior Team Forming - Players Wanted for 2021/22 Hertford Town Youth U12         Ware Lions Current U8s - Goalkeeper Required         Chars Youth U15 (Div One) - Centre Back Required         Welwyn Garden City Youth Hurricanes - U12 - 2021/22 (Premier Division) - Players Wanted         One to One Football Coaching         Cuffley Pumas U13's - Players Required    
Surrey South Eastern Combination
2017-2018 Season
Tuesday, 11 May 2021
Match Day :  Saturday, 24 Mar 2018 Saturday, 31 March 2018 Monday, 02 Apr 2018
Players Suspended
There are 11 matches
Intermediate Division 1
0 2 * Ashtead v * West Fulham
Ashtead Recreation Ground
Double Header
 M. Coughlan
 A: T.Harper  J.Regan  W.Sturman  M.Smith
7 1 Old Rutlishians v A.M.Y
Old Rutlishians Association
3:00 PM
 N. Buckle
H: C.Beard(2)  J.Graham  Z.Graham(3)  OG  A: M.Tahir  C.Beard
1 1 Wandgas Sport v Hanworth Sports
Wandgas Sports Club
 R. Marus
H: B.Corder  A: S.Streibeka
3 1 * West Fulham v * Ashtead
Ashtead Recreation Ground
Double Header
 M. Coughlan
H: C.Coulson  R.Mcdowell(2)  A: G.Jeannori  L.Tabanar  Y.Tobias-Browne
Junior Division 2
1 5 Old Rutlishians Reserves v Old Russellians
Old Rutlishians Association
1:00 PM
 A. Keats
H: O.Hicks  A: A.Dhesi  P.Hanifan(4)  P.Hanifan
Junior Division 4
1 2 Beckenham v Parkside Reserves
The Bridge Leisure Centre
 S. Allen
H: J.Stephens  A: S.James(2)
4 0 Sutton High v Worcester Park 'A'
Wallington Sports & Social Club
 R. Brum
H: J.Almeida-Onate  B.Berthe-Kone  J.Hogston  C.Shanahan  R.Burnett
Junior Division 6
- A * Frenches Athletic Reserves v * Nutfield Reserves [ Away Win was awarded ]
Wallfield
Double Header
H - * Nutfield Reserves v * Frenches Athletic Reserves [ Home Win was awarded ]
Memorial Hall Field
Double Header
League Junior Cup
4 3 069 Sporting 50 v Woodmansterne Hyde Reserves [ Semi Final ]
Wallington Sports & Social Club (Pitch 2)
 D. Johnston  S. Pike  J. Pike
H: R.Jugden(3)  B.Seymour  A: S.Cassidy  J.Greenslane  J.Miller  B.Room
Geoff Ellis Intermediate Shield
2 1 020 Tooting Bec 'A' v Warlingham [ Quarter Final ]
Tooting & Mitcham 3G Back pitch
 D. Sanford
H: E.Cardona  G.Jones  A: J.Antonelli  J.Martin  S.Taylor
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 31 March 2018 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 31 March 2018.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
IntD1
1. Bermondsey Town
2. Forestdale
3. LDN South West
4. Old Plymouthians
5. Westminster Casuals
IntD2
6. AC Malden
7. AFC Ewell
8. Balham Reserves
9. Claygate Royals
10. Frenches Athletic
11. Kew Park Rangers
12. Merton Social
13. Old Wimbledonians
14. Oxted & District
15. Raynes Park Vale Reserves
16. Southwark Borough 2009
JunD1
17. AFC Walcountians
18. Battersea Ironsides 'A'
19. Cheam Village Warriors
20. Chessington K C Reserves
21. Dover House Lions
22. Holland Sports
23. Merton Social Reserves
24. Shaftesbury Town
25. Wanderers
JunD2
26. AFC Ewell Reserves
27. Crescent Rovers 'A'
28. Epsom Athletic Reserves
29. Motspur Park
30. Selhurst SA
31. Westside Reserves
32. Woodmansterne Hyde
JunD3
33. Merton Social 'A'
34. N P L Reserves
35. Old Boys Clapham
36. Oxted & District Reserves
37. Real Holmesdale
38. Rollers Athletic
39. Shaftesbury Town 'A'
40. Sporting Kitz
41. Wilf Kroucher
JunD4
42. Old Plymouthians Reserves
43. Old Rutlishians 'A'
44. Refresh
45. Trinity
46. Wandgas Vets
JunD5
47. A.M.Y Reserves
48. Chessington K C 'A'
49. Kew Park Rangers Reserves
50. Merton Social 'B'
51. Motspur Park Reserves
52. Nutfield
53. Old Boys Clapham Reserves
54. RH Athletic
55. Tooting Bec 'B'
56. Wanderers Reserves
57. Wandgas Worcester Park Vets
JunD6
58. AFC Gatton
59. Cheam Village Warriors 'A'
60. Holland Sports Reserves
61. Oxted & District 'A'
62. Parkside 'A'
63. Reigate Old Boys
64. Reigate Priory 'A'
65. RH Athletic Reserves
66. Selhurst SA Reserves
67. Warlingham Reserves