Go back to LondonMiddx
    Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues (Current Division 2) - Outfield Players Wanted         Hertford Town Youth U11 Stags - Players Wanted         Hertford Town Bucks U13's - Outfield Players Wanted         Elite Level Online Football Training    
West Herts Youth League
2017-2018 Season
Thursday, 04 March 2021
Match Day :  Sunday, 14 Jan 2018 Sunday, 21 January 2018 Sunday, 28 Jan 2018
Players Suspended
There are 141 matches
Division 1 (Under 18's)
- A Croxley Green U18 White v Garston Boys U18 [ Away Win was awarded ]
10:00 AM
0 5 Kings Langley U18 Falcons v Evergreen U18 Jets
10:00 AM
 P. McCarthy
 A: B.Baldwin  M.Geremia(2)  N.Nottage  J.Owen  A.Sawyer
U18 Junior League Cup
5 3 Chorleywood U18 Leopards v Evergreen U18 Junior [ Round 1 ]
12:00 PM
 G. Knight
H: F.Coles  J.Dickson  P.Ertl(2)  R.Hemmings  R.Hemmings
13 0 Chorleywood U18 Lions v St Albans U18 Central [ Round 1 ]
10:00 AM
 G. Knight
H: N.Andrew  D.Campanini(3)  O.Carter(3)  OG  M.Selwood  M.Shah  Z.Woodcock(3)
H - Harpenden Colts U18 Tigers v Hemel Town Youth U18 Red [ Round 1 ] [ Home Win was awarded ]
The Oval
11:45 AM
6 3 St Albans U18 North v Oxhey United U18 [ Round 1 ]
10:00 AM
H: M.Breeze(2)  J.Hughes(2)  H.Watts(2)  A: E.Enright(2)  J.Forshaw  H.Watts  J.MacKenzie
Division 2 (Under 16's)
5 1 Park Street Village U16 v Kings Langley U16 Ospreys
10:00 AM
 P. Brown
H: Z.Harbert  J.Micklewright(2)  T.Pope  E.Teer  A: O.Dealey  N.Hussain
Division 3 (Under 16's)
2 15 Hemel Town Youth U16 Blue v Kings Langley U16 Kestrels
10:30 AM
 A: T.Allum(2)  T.Bunker(2)  G.Camran(3)  J.French(5)  C.Luiso  C.O'Neill  K.Wall  W.Max
0 1 St Albans U16 Orient v Aston Clinton U16 Cobras
10:00 AM
 A: T.Joiner
Division 2 (Under 15's)
1 4 St Albans U15 West v St Albans U15 Orient
10:30 AM
H: D.Joyner  S.Pollard
Division 3 (Under 15's)
2 2 Harpenden Colts U15 Falcons v Harpenden Colts U15 Magpies
10:00 AM
H: G.Wall  J.Webber  A: J.Colvin  J.Hill  O.Hovanessian  D.Lawrence
3 2 St Albans U15 East v Hemel Town Youth U15 Blue
10:00 AM
H: A.Nicolas Sahota(3)  A: S.Gillings  J.Long  A.Nicolas Sahota  J.Cockerill
Division 4 (Under 15's)
- A Gadeside Rangers U15 Tigers v Chorleywood U15 Pythons [ Away Win was awarded ]
Division 4 (Under 14's)
3 0 Echoes U14 Orange v St Albans U14 East
9:30 AM
 R. Nicholson
H: J.Raine(3)  O.Ingall
Division 1 (Under 13's)
5 4 Kings Langley U13 Knights v Hemel Athletic U13 Blue
10:00 AM
H: J.Dong Thry Dong  C.Lee  J.Simmons  C.Summerfield  J.Wicks  A: E.Andrews  A.Middleton(2)  D.PINTO  J.Denham  A.Middleton
Division 4 (Under 13's)
8 2 St Albans U13 South v Aston Clinton U13 Colts
10:00 AM
 B. Reed
H: M.Martin(2)  OG  A.Parkins(2)  L.Warren  O.Wynne(2)  A: A.Wright(2)  M.Martin  P.Bull
Division 5 (Under 13's)
4 7 Kings Langley U13 Eagles v Harpenden Colts U13 Cyclones
12:00 PM
 L. McCarthy
H: J.Cusack  B.Kempster(2)  K.Ruocco  A: C.Armstrong-James(2)  F.Matthews  N.Scott(3)  C.Young  J.Cusack  N.Scott
Division 1 (Under 12's)
1 1 Kings Langley U12 Hawks v Chorleywood U12 Dragons
H: E.Napier  A: J.Turton  L.Graves
Division 3 (Under 12's)
4 0 Kings Langley U12 Lions v Aston Clinton U12 Colts
10:30 AM
 E. Lovegrove
H: E.Philbin  K.Sithole(3)  G.Yates  G.Davis
Division 4 (Under 12's)
0 4 Echoes U12 Amber v Evergreen U12 Jaguars
10:00 AM
 A: L.CHIDOVI(2)  D.WOOD(2)  A.Tek
Division 5 (under 12s)
9 3 Abbots Youth U12 v Watford Youth Sports U12 Red
10:30 AM
H: F.Hague  C.Howard  J.Withey  L.Wright(6)  A: S.Maguire  B.Narroway(2)  A.Pope  T.Davis
Division 6 (under 12s)
2 1 Chipperfield U12 v Bedmond Youth U12
10:00 AM
H: S.Burman  A: H.Nandwani  C.Denham  M.Alidjan
4 1 Everett Rovers U12 Blue v Harpenden Colts U12 Mustangs
H: S.Hunt(3)  J.Martin  A: D.Atkinson  S.Hunt
U12 Challenge Cup
1 3 Nascot Wood Rangers U12 Hawks v St Albans U12 Victoria [ Round 3 ]
 A: A.Hobbs  K.Joseph  V.Nicolas  V.Nicolas
Division Red (Under 11's)
Played Comets U11 Red v Watford Youth Sports U11 White
Played Harpenden Colts U11 Lions v St Albans U11 Orient
  Harpenden Colts U11 Pumas v Berkhamsted Raiders U11 Blue
Played Hemel Aces U11 Tigers v Berkhamsted Raiders U11 Green
Chaulden Junior School
  St Albans U11 South v Chorleywood U11 Harriers
Division Blue (Under 11's)
  Abbots Youth U11 Red v Echoes U11
Played Bushey & Oxhey U11 Hornets v Sarratt Rebels U11 Black
Bushey Sports Club
9:30 AM
  Everett Rovers U11 Blue v Kings Langley U11 Sharks
  Nascot Wood Rangers U11 v Chorleywood U11 Eagles
9:20 AM
Division Yellow (Under 11's)
  Abbots Youth U11 Blue v Little Gaddesden U11 Ashes
  Berkhamsted Raiders U11 White v Croxley Green U11 White
  Berkhamsted Raiders U11 Yellow v Sun Sports U11 Blue
  Bushey & Oxhey U11 Herons v Harpenden Colts U11 Tigers
Bushey Sports Club
9:30 AM
Played Hemel Aces U11 Lions v St Albans U11 West
Chaulden Junior School
Played Hemel Town Youth U11 Red v Evergreen U11 Eagles
Division Green (Under 11's)
  Aston Clinton U11 Colts v Berkhamsted Raiders U11 Black
  Chipperfield U11 v Croxley Green U11 Emerald
Played Hemel Town Youth U11 White v Herons U11 Orange
11:30 AM
Played Sarratt Rebels U11 Yellow v Bovingdon U11 Thunder
Played St Albans U11 Central v Harpenden Colts U11 Leopards
Played Sun Sports U11 Yellow v Hemel Town Youth U11 Green
  Watford Youth Sports U11 Red v Watford Town Youth U11
Division White (Under 11's)
  Berkhamsted Raiders U11 Orange v Harpenden Colts U11 Jaguars
Played Croxley Green U11 Yellow v Chorleywood U11 Hawks
Played Gadeside Rangers U11 v Sandridge Rovers U11
  Hemel Aces U11 Panthers v Everett Rovers U11 Black
Chaulden Junior School
Played Hemel Town Youth U11 Blue v FC Hemel U11
Division Red (Under 10's)
  Berkhamsted Raiders U10 Red v Sun Sports U10 Yellow
Played Hemel Town Youth U10 Red v Evergreen U10 Eagles
Division Blue (Under 10's)
  Chorleywood U10 Sharks v Evergreen U10 Falcons
  Croxley Athletic U10 v Nascot Wood Rangers U10
  Echoes U10 Amber v Hemel Town Youth U10 White
  Hemel Aces U10 Hornets v Harpenden Colts U10 Raiders
Micklem Primary School
Division White (Under 10's)
P Berkhamsted Raiders U10 Blue v Bushey & Oxhey U10 Piranhas [ Postponed ]
Played Garston Boys U10 v Berkhamsted Raiders U10 Green
Played Hemel Aces U10 Panthers v FC Hemel U10
Galley Hill Playing Fields
  Hemel Aces U10 Stingers v Chorleywood U10 Marlins
Micklem Primary School
Division Green (Under 10's)
  Aston Clinton U10 Colts v Chipperfield U10
  Harpenden Colts U10 Titans v Bovingdon U10 Thunder
  Hemel Athletic U10 v Hemel Aces U10 Tigers
  Kings Langley U10 Knights v Bushey & Oxhey U10 Vipers
Played Sarratt Rebels U10 v Sun Sports U10 Blue
Division Yellow (Under 10's)
Played Croxley Green U10 White v Evergreen U10 Hawks
  Little Gaddesden U10 Oakes v Tring Tornadoes U10 Hawks
  Tornado JSC U10 v Harpenden Colts U10 Saints
Division Brown (Under 10's)
  Abbots Youth U10 Yellow v Abbots Youth U10 Red
  Harpenden Colts U10 Jets v Berkhamsted Raiders U10 Purple
Played Hemel Town Youth U10 Yellow v Berkhamsted Raiders U10 Orange
  Tring Tornadoes U10 Eagles v Hemel Town Youth U10 Blue
Division Orange (Under 10's)
  Berkhamsted Raiders U10 Black v Berkhamsted Raiders U10 White
Played Bushey & Oxhey U10 Scorpions v Hemel Town Youth U10 Green
Bushey Sports Club
  Harpenden Colts U10 Chargers v Hemel Aces U10 Wasps
Played Watford Youth Sports U10 Red v Watford Town Youth U10 Black
10:00 AM
Division Purple (Under 10's)
  Bovingdon U10 Lightning v Berkhamsted Raiders U10 Yellow
  Comets U10 Red v Harpenden Colts U10 Stormers
Played Croxley Green U10 Emerald v Echoes U10 Orange
  Oxhey Jets U10 v Herons U10
  Tring Tornadoes U10 Falcons v Little Gaddesden U10 Ashes
U09 Pool SuperSonic
  Berkhamsted Raiders U09 Red v Evergreen U09 Cobras
P Bushey & Oxhey U09 Stags v Harpenden Colts U09 Jaguars [ Postponed ]
Bushey Sports Club
10:30 AM
  Kings Langley U09 v Evergreen U09 Sharks
Gaywood Park
  Oxhey Jets U09 v Chorleywood U09 Lions
U09 Pool SuperNova
  Berkhamsted Raiders U09 Blue v Bushey & Oxhey U09 Bulldogs
  Chorleywood U09 Stags v Berkhamsted Raiders U09 Green
P Harpenden Colts U09 Tigers v Bushey & Oxhey U09 Bobcats [ Postponed ]
  Tring Tornadoes U09 Trojans v Chorleywood U09 Cardinals
  Watford Town Youth U09 Lions v Hemel Aces U09 Pumas
U09 Pool SuperTramp
Played Bovingdon U09 Thunder v Bushey & Oxhey U09 Rhinos
Played Croxley Green U09 White v Harpenden Colts U09 Pumas
  Harpenden Colts U09 Lions v Hemel Town Youth U09 Yellow
Played Sandridge Rovers U09 v Hemel Aces U09 Wasps
11:30 AM
Played Watford Town Youth U09 Tigers v Everett Rovers U09 Yellow
  Watford Youth Sports U09 v Harpenden Colts U09 Panthers
U09 Pool Soup-of-the-Day
P Cassiobury Rangers U09 v Everett Rovers U09 Blue [ Postponed ]
P Croxley Green U09 Emerald v Hemel Town Youth U09 Blue [ Postponed ]
P Evergreen U09 Crocodile v Aston Clinton U09 Colts [ Postponed ]
Played Hemel Town Youth U09 Green v Berkhamsted Raiders U09 White
  Tring Tornadoes U09 Tyros v Hemel Town Youth U09 White
U09 Pool Supercalifragilisticexpialidocious!
Played Abbots Youth U09 v Little Gaddesden U09
  Berkhamsted Raiders U09 Orange v Chipperfield U09
  Berkhamsted Raiders U09 Purple v Hemel Aces U09 Hornets
  Evergreen U09 Tigers v Echoes U09
P Hemel Town Youth U09 Orange v Hemel Athletic U09 [ Postponed ]
Played Tring Tornadoes U09 Titans v Berkhamsted Raiders U09 Yellow
U8 Pool Battersea
Played Bushey & Oxhey U08 Bulls v Hemel Town Youth U08 Blue
Bushey Sports Club
Played Chorleywood U08 Hurricane v Sandridge Rovers U08 Tigers
Played Kings Langley U08 Vipers v Everett Rovers U08 Black
U8 Pool Blackfriars
Played Evergreen U08 Tigers v Nascot Wood Rangers U08 Hawks
Played Hemel Town Youth U08 White v Chorleywood U08 Cyclone
Played Sun Sports U08 Blue v Hemel Athletic U08 White
U8 Pool Millennium
  Tring Tornadoes U08 Kestrels v Berkhamsted Raiders U08 Green
U8 Pool Southwark
Played Sun Sports U08 Yellow v Potten End Youth U08
U8 Pool Tower
Played Hemel Town Youth U08 Green v Bushey & Oxhey U08 Pythons
U8 Pool Vauxhall
Played Evergreen U8 Titans v Kings Langley U08 Pumas
  Tring Tornadoes U08 Hawks v Berkhamsted Raiders U08 Orange
U8 Pool Waterloo
Played Oxhey Jets U08 v Berkhamsted Raiders U08 Yellow
U8 Pool Mix & Match
Played Hemel Town Youth U08 Red v Sarratt Rebels U08
U7 Pool Webb
  Berkhamsted Raiders U07 Green v Bovingdon U07
Played Berkhamsted Raiders U07 Grey v Kings Langley U07 Eagles
Played Chipperfield U07 v Watford Youth Sports U07
P Everett Rovers U07 v Hemel Town Youth U07 Blue [ Postponed ]
  Evergreen U07 Dragons v Herons U07
  Tring Tornadoes U07 Panthers v Chorleywood U07 Pumas
U7 Pool Rizzoli
  Evergreen U07 Sharks v Tring Tornadoes U07 Tigers
  Tring Tornadoes U07 Jaguars v Hemel Aces U07 Hornets
U7 Pool Elizondo
Played Hemel Town Youth U07 Red v Hemel Aces U07 Tigers
Played Kings Langley U07 Cobras v Evergreen U07 Eagles
U7 Pool Mix & Match
A Abbots Youth U07 v Berkhamsted Raiders U07 White [ Abandoned ]
  Berkhamsted Raiders U07 Blue v Bushey & Oxhey U07 Pumas
  Berkhamsted Raiders U07 Yellow v Aston Clinton U07 Colts
10:00 AM
  Chorleywood U07 Leopards v Berkhamsted Raiders U07 Black
  Chorleywood U07 Panthers v Berkhamsted Raiders U07 Red
Played Comets U07 Blue v Hemel Town Youth U07 White
  EB Lions U07 v Berkhamsted Raiders U07 Purple
10:30 AM
Played Hemel Aces U07 Wasps v Berkhamsted Raiders U07 Orange
Yew Tree School
P Watford Town Youth U07 v Bushey & Oxhey U07 Broncos [ Postponed ]
Miscellaneous
Cassiobury Rangers U12 v Aston Clinton U12 Cobras WITHDRAWN
9:30 AM
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 21 January 2018 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 21 January 2018.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
U18D1
1. Bushey Sports Club U18
2. Everett Rovers U18
3. Harpenden Colts U18 Pirates
4. Redbourn Juniors U18
U18P1
5. Bushey Sports Club U18
U18D2
6. Aston Clinton U18 Colts
7. Bovingdon U18 Panthers
U18D3
8. Chorleywood U18 Archers
9. Evergreen U18 Youth
10. St Albans U18 Orient
11. Watford Youth Sports U18
U18P3
12. Chorleywood U18 Archers
U18D4
13. Abbots Youth U18 Blue
14. Aston Clinton U18 Cobras
15. Berkhamsted Raiders U18 Green
16. Cassiobury Rangers U18
17. Chorleywood U18 Lancers
18. Evergreen U18 Colts
19. Harpenden Colts U18 Jaguars
20. Harpenden Colts U18 Lions
U18L1
21. Bushey Sports Club U18
22. Everett Rovers U18
23. Evergreen U18 Youth
24. Mill End Youth U18
U18L2
25. Evergreen U18 Colts
U18L3
26. Bushey & Oxhey U18 Colts
U18L4
27. Harpenden Colts U18 Pirates
U16D1
28. Bushey & Oxhey U16 Bears
29. Bushey & Oxhey U16 Eagles
30. Chorleywood U16 Hurricane
31. Chorleywood U16 Lightning
32. Everett Rovers U16 Blue
33. Harpenden Colts U16 Black
34. Hemel Town Youth U16 Red
35. Tring Tornadoes U16 Red
U16P1
36. Chorleywood U16 Hurricane
37. Tring Tornadoes U16 Red
U16D2
38. Abbots Youth U16
39. Aston Clinton U16 Colts
40. Berkhamsted Raiders U16 Black
41. Bushey & Oxhey U16 Dragons
42. Cassiobury Rangers U16
43. Croxley Green U16 White
44. Harpenden Colts U16 Blues
45. Harpenden Colts U16 Hawks
46. Harpenden Colts U16 Whitecaps
47. St Albans U16 West
U16D3
48. Berkhamsted Raiders U16 Green
49. Chorleywood U16 Thunder
50. Everett Rovers U16 Yellow
51. Hemel Aces U16 Hornets
52. Hemel Town Youth U16 White
53. Oxhey Jets U16
16C1
54. Harpenden Colts U18 Panthers
16C2
55. Chorleywood U18 Archers
56. Kings Langley U18 Hawks
16C3
57. Herons U18 (WITHDRAWN)
U15D1
58. Berkhamsted Raiders U15 Red
59. Everett Rovers U15
60. Harpenden Colts U15 Tornadoes
61. Hemel Town Youth U15 Red
62. Hemel Town Youth U15 Yellow
63. Kings Langley U15 Lions
64. Little Gaddesden U15
65. St Albans U15 Central
66. Watford Youth Sports U15 Red
U15D2
67. Aston Clinton U15 Colts
68. Croxley Green U15 White
69. EB Lions U15
70. Evergreen U15 Youth
71. Park Street Village U15
72. Sun Sports U15 Blue
73. Watford Youth Sports U15 White
U15D3
74. Bushey & Oxhey U15 Tigers
75. Cassiobury Rangers U15
76. Chorleywood U15 Vipers
77. Hemel Town Youth U15 White
78. Herons U15
79. Tornado JSC U15
U15D4
80. Berkhamsted Raiders U15 Black
81. Bushey & Oxhey U15 Lions
82. FC Hemel U15 Blue
83. Kings Langley U15 Cobras
84. St Albans U15 North
85. Watford Youth Sports U15 Black
U14D1
86. Chorleywood U14 Hurricane
87. Harpenden Colts U14 Hawks
88. Sarratt Rebels U14
89. St Albans U14 Boreals
90. Sun Sports U14 Yellow
91. Tring Tornadoes U14 Panthers
92. Watford Youth Sports U14
U14P1
93. Sarratt Rebels U14
94. St Albans U14 Boreals
U14D2
95. Bovingdon U14 Storm
96. Bushey & Oxhey U14 Falcons
97. Croxley Green U14 White
98. Evergreen U14 Youth
99. FC Hemel U14
100. Harpenden Colts U14 Eagles
101. Hemel Town Youth U14 Red
102. Kings Langley U14
103. St Albans U14 South
104. Sun Sports U14 Blue
U14D3
105. Abbots Youth U14 Yellow
106. Aston Clinton U14 Colts
107. Berkhamsted Raiders U14 Blue
108. Bushey & Oxhey U14 Wolves
109. Chorleywood U14 Thunder
110. Echoes U14 Amber
111. Everett Rovers U14
112. Harpenden Colts U14 Royals
113. Herons U14
114. Park Street Village U14
115. Tring Tornadoes U14 Leopards
U14D4
116. Bedmond Youth U14
117. Berkhamsted Raiders U14 Orange
118. Bovingdon U14 Lightning
119. FC66 U14
120. Gadeside Rangers U14 Black
121. Harpenden Colts U14 Hurricanes
U14SC
122. Berkhamsted Raiders U14 Orange
123. FC66 U14
124. Gadeside Rangers U14 Black
125. Harpenden Colts U14 Hurricanes
U13D1
126. Bovingdon U13 Storm
127. Chorleywood U13 Chiefs
128. Chorleywood U13 Lions
129. Evergreen U13 Youth
130. Sun Sports U13
131. Watford Town Youth U13 Pumas
U13D2
132. Abbots Youth U13 Blue
133. Berkhamsted Raiders U13 Green
134. Bushey & Oxhey U13 Jaguars
135. Harpenden Colts U13 Thunder
136. Hemel Athletic U13 White
137. Hemel Town Youth U13 White
138. Little Gaddesden U13
139. Tring Tornadoes U13 Eagles
U13P3
140. Bushey & Oxhey U13 Jaguars
141. Hemel Athletic U13 White
U13D3
142. Abbots Youth U13 Red
143. Bovingdon U13 Lightning
144. Bushey & Oxhey U13 Leopards
145. Chorleywood U13 Pumas
146. Harpenden Colts U13 Lightning
147. Langleybury U13
148. Sarratt Rebels U13
149. Tring Tornadoes U13 Hawks
150. Watford Youth Sports U13 White
U13D4
151. Bushey & Oxhey U13 Cougars
152. Cassiobury Rangers U13
153. Evergreen U13 Colts
154. Harpenden Colts U13 Tornadoes
155. Nascot Wood Rangers U13
U13D5
156. Berkhamsted Raiders U13 White
157. Berkhamsted Raiders U13 Yellow
158. Harpenden Colts U13 Typhoon
159. St Albans U13 West
160. Watford Town Youth U13 Panthers
161. Watford Youth Sports U13 Black
U12D1
162. Berkhamsted Raiders U12 Red
163. Evergreen U12 Wolves
164. Harpenden Colts U12 Hurricanes
165. Hemel Aces U12 Lions
166. Hemel Town Youth U12 Blue
167. Tring Tornadoes U12 Titans
U12D2
168. Berkhamsted Raiders U12 Green
169. Bushey & Oxhey U12 Cobras
170. Everett Rovers U12 Red
171. FC Hemel U12
172. Harpenden Colts U12 Hornets
173. Sun Sports U12
174. Watford Town Youth U12
U12D3
175. Echoes U12 Orange
176. Harpenden Colts U12 Harriers
177. St Albans U12 Orient
178. St Albans U12 West
U12D4
179. Berkhamsted Raiders U12 Orange
180. Chorleywood U12 Griffins
181. Evergreen U12 Jackals
182. Hemel Aces U12 Tigers
183. Hemel Town Youth U12 White
184. Oxhey Jets U12
185. Sandridge Rovers U12 Stormtroopers
U12P4
186. Evergreen U12 Jackals
187. Hemel Aces U12 Tigers
U12D5
188. Chorleywood U12 Serpents
189. Croxley Green U12 Emerald
190. Harpenden Colts U12 Jets
191. Hemel Town Youth U12 Yellow
192. Sandridge Rovers U12 Tigers
193. St Albans U12 Boreal
U12D6
194. Hemel Town Youth U12 Red
195. St Albans U12 Central
196. Tring Tornadoes U12 Tigers
12IL1
197. Bushey & Oxhey U13 Jaguars
198. Tring Tornadoes U13 Eagles
199. Watford Town Youth U13 Pumas
12IL2
200. Abbots Youth U13 Blue
201. Bovingdon U13 Storm
202. Bushey & Oxhey U13 Leopards
12SL1
203. Chorleywood U13 Chiefs
204. Hemel Town Youth U13 Red
12SL2
205. Chorleywood U13 Lions
206. Evergreen U13 Youth
207. Tring Tornadoes U13 Hawks
208. Watford Youth Sports U13 Black
10Red
209. Bedmond Youth U10 Red
210. Harpenden Colts U10 Buccaneers
211. Watford Town Youth U10 Red
212. Watford Youth Sports U10 White
10Gol
213. Evergreen U11 Falcons
10Pur
214. Bedmond Youth U10 Green
215. Chorleywood U10 Piranhas
10Eis
216. Chorleywood U10 Piranhas
10Mon
217. Bedmond Youth U10 Red
218. Harpenden Colts U10 Buccaneers
219. Watford Town Youth U10 Red
220. Watford Youth Sports U10 White
U9004
221. Bedmond Youth U09 Green
U9005
222. Nascot Wood Rangers U09
U9008
223. Bedmond Youth U09 Red
U9015
224. Bedmond Youth U09 Red
U9016
225. Nascot Wood Rangers U09
U9018
226. Bedmond Youth U09 Green
U0920
227. Bedmond Youth U09 Red
U0923
228. Bedmond Youth U09 Green
229. Nascot Wood Rangers U09
9Mix
230. Bedmond Youth U09 Green
231. Bedmond Youth U09 Red
8Ald
232. Aston Clinton U08 Colts
233. Bushey & Oxhey U08 Kestrels
234. Echoes U08
235. Everett Rovers U08 Blue
236. Everett Rovers U08 Yellow
237. Kings Langley U08 Scorpions
238. Tring Tornadoes U08 Falcons
8Ash
239. Abbots Youth U08 Black
240. Chipperfield U08
241. Everett Rovers U08 Blue
242. Harpenden Colts U08 Lions
243. Little Gaddesden U08
8Beec
244. Abbots Youth U08 Blue
245. Berkhamsted Raiders U08 White
246. Chipperfield U08
247. Everett Rovers U08 Yellow
248. Harpenden Colts U08 Rockets
249. Harpenden Colts U08 Tigers
250. Nascot Wood Rangers U08 Falcons
251. Tring Tornadoes U08 Eagles
8Birc
252. Aston Clinton U08 Colts
253. Evergreen U08 Eagles
254. Evergreen U08 Falcons
255. Harpenden Colts U08 Rockets
256. Harpenden Colts U08 Tigers
257. Nascot Wood Rangers U08 Falcons
258. Tring Tornadoes U08 Falcons
8Hawt
259. Aston Clinton U08 Colts
260. Berkhamsted Raiders U08 Blue
261. Bovingdon U08 Hurricane
262. Chorleywood U08 Storm
263. Evergreen U08 Falcons
264. Harpenden Colts U08 Vikings
265. Tring Tornadoes U08 Falcons
266. Tring Tornadoes U08 Harriers
267. Watford Youth Sports U08
8Oak
268. Berkhamsted Raiders U08 Blue
269. Bovingdon U08 Storm
270. Chorleywood U08 Tornado
271. Evergreen U08 Hawks
272. Hemel Aces U08 Tigers
273. Herons U08 Orange
274. Sandridge Rovers U08 Revolution
8Rowa
275. Berkhamsted Raiders U08 Red
276. Bovingdon U08 Storm
277. Bushey & Oxhey U08 Kestrels
278. Chorleywood U08 Tornado
279. Comets U08 White
280. Harpenden Colts U08 Vikings
281. Hemel Aces U08 Wasps
282. Hemel Athletic U08 Blue
8Will
283. Berkhamsted Raiders U08 Red
284. Bushey & Oxhey U08 Kestrels
285. Comets U08 White
286. Echoes U08
287. Harpenden Colts U08 Cowboys
288. Hemel Athletic U08 Blue
289. Watford Town Youth U08 Black
8Yew
290. Berkhamsted Raiders U08 Purple
291. Cassiobury Rangers U08
292. Echoes U08
293. Harpenden Colts U08 Foxes
294. Kings Langley U08 Scorpions
295. Watford Town Youth U08 Red
8 Bat
296. Berkhamsted Raiders U08 Red
297. Evergreen U08 Falcons
298. Harpenden Colts U08 Lions
299. Harpenden Colts U08 Tigers
8 Bla
300. Berkhamsted Raiders U08 Purple
301. Berkhamsted Raiders U08 Red
302. Evergreen U08 Hawks
303. Harpenden Colts U08 Lions
304. Harpenden Colts U08 Tigers
305. Hemel Aces U08 Wasps
8 Lam
306. Berkhamsted Raiders U08 Blue
307. Berkhamsted Raiders U08 Red
308. Chorleywood U08 Storm
309. Hemel Athletic U08 Blue
310. Herons U08 Orange
311. Little Gaddesden U08
312. Sandridge Rovers U08 Revolution
313. Watford Town Youth U08 Red
8 Mil
314. Abbots Youth U08 Black
315. Abbots Youth U08 Blue
316. Bovingdon U08 Hurricane
317. Bovingdon U08 Storm
318. Chipperfield U08
319. Evergreen U08 Hawks
320. Sandridge Rovers U08 Revolution
321. Tring Tornadoes U08 Eagles
322. Watford Town Youth U08 Black
8 Sou
323. Berkhamsted Raiders U08 Purple
324. Berkhamsted Raiders U08 White
325. Cassiobury Rangers U08
326. Chorleywood U08 Tornado
327. Everett Rovers U08 Blue
328. Evergreen U08 Eagles
329. Harpenden Colts U08 Cowboys
330. Little Gaddesden U08
331. Tring Tornadoes U08 Harriers
8 Tow
332. Abbots Youth U08 Blue
333. Berkhamsted Raiders U08 Purple
334. Cassiobury Rangers U08
335. Chipperfield U08
336. Comets U08 White
337. Harpenden Colts U08 Cowboys
338. Watford Youth Sports U08
8 Vau
339. Berkhamsted Raiders U08 Purple
340. Bushey & Oxhey U08 Kestrels
341. Chorleywood U08 Tornado
342. Everett Rovers U08 Yellow
343. Harpenden Colts U08 Foxes
344. Harpenden Colts U08 Vikings
345. Hemel Aces U08 Tigers
346. Kings Langley U08 Scorpions
347. Nascot Wood Rangers U08 Falcons
8 Wat
348. Aston Clinton U08 Colts
349. Chorleywood U08 Tornado
350. Echoes U08
351. Evergreen U08 Titans
352. Harpenden Colts U08 Rockets
353. Harpenden Colts U08 Vikings
354. Kings Langley U08 Scorpions
355. Tring Tornadoes U08 Falcons
8Mix
356. Abbots Youth U08 Black
357. Abbots Youth U08 Blue
358. Aston Clinton U08 Colts
359. Berkhamsted Raiders U08 Blue
360. Berkhamsted Raiders U08 Purple
361. Berkhamsted Raiders U08 Red
362. Berkhamsted Raiders U08 White
363. Bovingdon U08 Hurricane
364. Bovingdon U08 Storm
365. Bushey & Oxhey U08 Kestrels
366. Cassiobury Rangers U08
367. Chipperfield U08
368. Chorleywood U08 Storm
369. Chorleywood U08 Tornado
370. Comets U08 White
371. Echoes U08
372. Everett Rovers U08 Blue
373. Everett Rovers U08 Yellow
374. Evergreen U08 Eagles
375. Evergreen U08 Falcons
376. Evergreen U08 Hawks
377. Harpenden Colts U08 Cowboys
378. Harpenden Colts U08 Foxes
379. Harpenden Colts U08 Lions
380. Harpenden Colts U08 Rockets
381. Harpenden Colts U08 Tigers
382. Harpenden Colts U08 Vikings
383. Hemel Aces U08 Tigers
384. Hemel Aces U08 Wasps
385. Hemel Athletic U08 Blue
386. Herons U08 Orange
387. Kings Langley U08 Scorpions
388. Little Gaddesden U08
389. Nascot Wood Rangers U08 Falcons
390. Sandridge Rovers U08 Revolution
391. Tring Tornadoes U08 Eagles
392. Tring Tornadoes U08 Falcons
393. Tring Tornadoes U08 Harriers
394. Watford Town Youth U08 Black
395. Watford Town Youth U08 Red
396. Watford Youth Sports U08
7Mag
397. Bedmond Youth U07 Green
7dar
398. Bedmond Youth U07 Red
7Col
399. Bedmond Youth U07 Red
7web
400. Bedmond Youth U07 Green
401. Bushey & Oxhey U07 Jackals
402. Chorleywood U07 Lions
7Riz
403. Bushey & Oxhey U07 Jackals
7Saru
404. Chorleywood U07 Lions
405. Hemel Aces U07 Scorpions
406. Hemel Town Youth U07 Yellow
7Rada
407. Bedmond Youth U07 Green
7Alat
408. Bedmond Youth U07 Red
7Gand
409. Bushey & Oxhey U07 Jackals
7Mix
410. Bedmond Youth U07 Green
411. Bedmond Youth U07 Red
412. Bushey & Oxhey U07 Jackals
413. Chorleywood U07 Lions
414. Hemel Aces U07 Scorpions
415. Hemel Town Youth U07 Yellow