Go back to LondonMiddx
    Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues (Current Division 2) - Outfield Players Wanted         Hertford Town Youth U11 Stags - Players Wanted         Hertford Town Bucks U13's - Outfield Players Wanted         Elite Level Online Football Training    
West Herts Youth League
2017-2018 Season
Thursday, 04 March 2021
Match Day :  Sunday, 17 Dec 2017 Sunday, 07 January 2018 Sunday, 14 Jan 2018
Players Suspended
There are 141 matches
Division 1 (Under 18's)
0 3 Croxley Green U18 White v Everett Rovers U18
10:00 AM
 A: M.Efueye  L.Schmid  J.Standley  E.Quinn
Division 2 (Under 18's)
1 3 Aston Clinton U18 Colts v Oxhey United U18
9:30 AM
 G. Cracknell
H: M.Kiely-Smith  A: E.Enright  A.Fordham  T.Kemp  L.Gualchieotti  H.Griffiths
Division 3 (Under 18's)
2 4 St Albans U18 Central v Chorleywood U18 Leopards
H: R.Benton  J.Stagg  A: P.Ertl  R.Hemmings(2)  T.MacPherson  T.MacPherson
2 13 St Albans U18 Orient v Evergreen U18 Youth
10:00 AM
H: K.Takahashi(2)  A: J.Hogan(4)  P.Jawara(3)  F.O'Reilly(5)  H.West  C.Furness  J.Hogan
3 5 Watford Youth Sports U18 v Chorleywood U18 Archers
10:00 AM
H: W.Goncalves(2)  L.Mason  A: J.Anwar  J.McLaughlin  A.Meaker  T.Woodward(2)  W.Goncalves
Division 4 (Under 18's)
11 3 Aston Clinton U18 Cobras v Cassiobury Rangers U18
H: C.Haverd(3)  A.Hurst  R.Peacock(3)  D.Peel  L.Small  J.Thurley  J.Warren  A: C.Curran  A.Maylor  D.Moran  R.Peacock  A.Marks
1 11 Berkhamsted Raiders U18 Green v Abbots Youth U18 Blue
Ashlyns School - Pitch 4
10:30 AM
H: L.Fitzpatrick-Bone  A: J.Costello(2)  M.Cox  A.Denyer(8)  D.Smiton
3 3 Evergreen U18 Colts v Harpenden Colts U18 Lions
11:15 AM
H: A.Kennealy(2)  D.Lawson  A: R.Hobbs(2)  T.Walter  J.Drew
U18 Challenge Cup
0 1 Bovingdon U18 Panthers v Harpenden Colts U18 Tigers [ Quarter Final ]
10:30 AM
 A. Marsh
 A: J.Williams  A.Houten
1 0 Evergreen U18 Junior v St Albans U18 North [ Quarter Final ]
11:15 AM
 G. Bresnett
H: T.Diaz  O.Gibson  B.Dimmock
Division 2 (Under 16's)
2 2 Abbots Youth U16 v Harpenden Colts U16 Blues
10:00 AM
H: P.Rock  L.Stagg  A: N.Wishart(2)  H.Garrod
0 3 Aston Clinton U16 Colts v Bushey & Oxhey U16 Dragons
 A: E.Danomah  B.Walldock(2)  L.Deacon  B.Walldock
Division 3 (Under 16's)
0 2 Aston Clinton U16 Cobras v Kings Langley U16 Kestrels
 A: J.French  C.Luiso  L.Titcombe
1 5 Chorleywood U16 Thunder v Everett Rovers U16 Yellow
H: L.Simpson  A: C.Bartlett  A.Hogan(2)  A.Jabber  OG  S.Moring
1 1 Hemel Town Youth U16 White v Berkhamsted Raiders U16 Green
10:30 AM
H: N.Kitaya  A: G.Hearth  A.Buss
7 2 Oxhey Jets U16 v Hemel Town Youth U16 Blue
H: M.Cockcroft(3)  G.Coffey  J.Cook  F.Cruz-O'Brien  A.Michael  A: O.Nyarko  D.Shaw  J.Cook
1 7 St Albans U16 Orient v Hemel Aces U16 Hornets
10:00 AM
 A: C.Folds  L.Harvey(3)  D.Mills(3)  D.Mills
U16 Challenge Cup
10 0 Everett Rovers U16 Blue v Berkhamsted Raiders U16 Black [ Quarter Final ]
 I. Felton
H: H.Carvalho  A.Morrissey(2)  G.Oliver  J.Plumridge  R.Smith(4)  S.Walker  R.Smith  O.Johnson
5 2 Harpenden Colts U16 Black v Croxley Green U16 White [ Quarter Final ]
The Oval
10:00 AM
H: C.Appleyard  E.Chisholm  M.Irani(2)  D.McCurley  A: O.Sibley(2)  B.Griggs  T.Keen
0 5 Park Street Village U16 v Tring Tornadoes U16 Red [ Quarter Final ]
10:00 AM
 V. Murray
 A: T.Ainsworth  J.Cowan  S.Smith(3)  J.Micklewright  S.Smith
Division 1 (Under 15's)
3 10 Hemel Town Youth U15 Red v Harpenden Colts U15 Tornadoes
11:30 AM
 T. Lawrence
H: T.Brooks  B.Pearce  J.Watt  A: W.Aitchison(3)  T.Clarke  J.CODLING(2)  B.Hallewell(2)  J.Walton(2)  J.CODLING
6 1 Little Gaddesden U15 v Kings Langley U15 Lions
H: W.GREEN  J.HARRISON(3)  T.HOLLAND  L.WILSON  A: A.Small  J.HARRISON
Division 2 (Under 15's)
4 3 Croxley Green U15 White v St Albans U15 West
10:00 AM
H: A.Atkins(2)  Z.Hussain(2)  A: B.Birnie  B.Birnie  M.Sanderson  A.Atkins  K.Hobbs
3 7 EB Lions U15 v Evergreen U15 Youth
10:30 AM
H: S.Hall  N.Hubbock  D.Kalabza  A: S.Balasingam  N.Fowler(4)  A.Wylde  C.Messetter  N.Fowler
2 1 Park Street Village U15 v St Albans U15 Orient
11:30 AM
 R. Martins
H: R.Bilson  A.Pratt  A: T.Cox  O.Allison  J.Haworth
Division 3 (Under 15's)
4 4 Cassiobury Rangers U15 v Bushey & Oxhey U15 Tigers
11:45 AM
 R. Soussou
H: R.Ahir(2)  C.Mensah(2)  A: G.Lever  K.Moran  A.Norris  D.Walsh  C.Mensah  A.Norris
3 3 Hemel Town Youth U15 White v Hemel Town Youth U15 Blue
9:30 AM
 T. Lawrence
H: M.Allen(2)  T.Gower  A: O.Chubb  S.Gillings  T.Miller  M.Allen  N.Tavernier
Division 4 (Under 15's)
0 5 Bushey & Oxhey U15 Lions v FC Hemel U15 Blue
9:30 AM
 A: M.Addai(2)  B.Carrington(2)  C.Samuel  G.Boakes  L.Joshi-Thompson
3 4 Chorleywood U15 Pythons v Berkhamsted Raiders U15 Black
H: H.Blackwell  OG  A.Ridout  A: F.Hall  M.Moore  E.Morrison  L.Rogers
3 4 Kings Langley U15 Cobras v St Albans U15 North
9:00 AM
 A: A.KRAGBE(2)  O.Ring  M.Robertson  D.Ludwig
U15 Senior League Cup
1 3 Aston Clinton U15 Colts v Hemel Town Youth U15 Yellow [ Semi Final ]
11:15 AM
 G. Cracknell
H: C.Hatcher  A: J.Gibbings  J.Ogundere  J.Wylde  M.Smith  A.Birdseye
2 3 St Albans U15 Central v Everett Rovers U15 [ Semi Final ]
10:00 AM
 G. Knight
H: D.Onochie-Williams(2)  A: K.Barnard-White  A.Fitzpatrick  G.Hynes  J.Percy
U15 Junior League Cup
1 6 Gadeside Rangers U15 Tigers v St Albans U15 East [ Semi Final ]
1:00 PM
 E. Linnegar
H: A.Dent  A: F.Collins(4)  A.Nicolas Sahota  C.Robinson  Z.Hussein  F.Collins
Division 1 (Under 14's)
2 7 Chorleywood U14 Hurricane v St Albans U14 Boreals
H: j.Davies  A.Ward  A: J.Carmichael(2)  A.Lawlor Gallardo  T.Randall  S.Tillin  B.Wick(2)  j.Davies  A.Lawlor Gallardo
Division 2 (Under 14's)
1 2 Bovingdon U14 Storm v Evergreen U14 Youth
9:30 AM
 P. McCarthy
H: B.Humphrey  A: L.Broom  W.Powell  J.Ewer
3 0 Hemel Town Youth U14 Red v Harpenden Colts U14 Eagles
H: L.Folds  N.Kallinga  T.Wiles  S.Norris  J.Bright
H - Kings Langley U14 v Bushey & Oxhey U14 Falcons [ Home Win was awarded ]
12:00 PM
Division 3 (Under 14's)
0 0 Abbots Youth U14 Yellow v Aston Clinton U14 Colts
12:00 PM
 A.Bell  T.Smale
5 1 Echoes U14 Amber v Chorleywood U14 Thunder
11:00 AM
H: K.Creaser  S.Cross(2)  L.Skinner  B.Steele  A: B.O'Sullivan  K.Creaser  K.Russell
- A Harpenden Colts U14 Royals v Tring Tornadoes U14 Leopards [ Away Win was awarded ]
11:30 AM
3 2 Herons U14 v Everett Rovers U14
11:00 AM
H: D.Adomah-Djan(2)  I.Tannor  A: p.wieczorek(2)  R.Din  r.weiser
0 9 Park Street Village U14 v Berkhamsted Raiders U14 Blue
10:30 AM
 A: S.Barter(2)  A.Burt  O.Cranston  J.Lewis(3)  OG  O.Todd  W.Pearson  S.Barter
Division 4 (Under 14's)
1 3 Bovingdon U14 Lightning v Bedmond Youth U14
12:00 PM
H: K.Russell Bailey  A: J.Hill  OG  S.Payne  J.Andrews  J.Hill
5 3 FC66 U14 v St Albans U14 East
11:00 AM
H: C.Dale(2)  C.Miller(3)  A: F.Layccock  F.Thomas(2)  M.Hynes  L.Karunanayake
5 0 Gadeside Rangers U14 Black v Berkhamsted Raiders U14 Orange
 E. Linnegar
H: L.Biddle  D.Hale(2)  C.Mallord(2)  D.Hale  B.Merrett
U14 SENIOR LEAGUE CUP
2 4 FC Hemel U14 v Tring Tornadoes U14 Panthers [ Quarter Final ]
 L. Bridges
H: A.Heard  M.Kuffuor  A: W.Harrison  J.Mears  B.Osborne  J.Randall-Davies  J.Astley  D.Aley
5 1 Harpenden Colts U14 Hawks v St Albans U14 South [ Quarter Final ]
10:00 AM
 M. McGuane
H: A.Carberry(3)  B.London  D.Omoregbee  A: C.Solly  J.Ball  J.Robb
Division 1 (Under 13's)
3 3 Hemel Athletic U13 Blue v Chorleywood U13 Lions
10:00 AM
 N. Marsh
H: L.Bouttell  E.Burton  A.Middleton  A: O.Evans(2)  H.Ryan-Castillo  E.Burton  H.Fitzgerald
1 1 Watford Town Youth U13 Pumas v Kings Langley U13 Knights
10:00 AM
H: O.Nikopoulos  A: D.O'Gorman  E.Tompsett  D.O'Gorman
Division 2 (Under 13's)
1 5 Hemel Athletic U13 White v Little Gaddesden U13
11:30 AM
 N. Marsh
H: L.Haddock  A: J.Burnard  C.Magson  O.Myatt(3)  O.Myatt
Division 3 (Under 13's)
2 2 Bushey & Oxhey U13 Leopards v Abbots Youth U13 Red
Bushey Sports Club
 N. Poole
H: J.Kirsch(2)  A: H.Alden  T.Bishop
6 1 Sarratt Rebels U13 v Langleybury U13
H: C.Foot(3)  A.Lowe  E.Sole(2)  A: E.Sreeves  V.Taboda  R.Shorrick
1 5 Tring Tornadoes U13 Hawks v Chorleywood U13 Pumas
11:00 AM
H: C.Blair  A: P.Chambers(3)  H.Latchford  T.Patel  O.Davey
Division 4 (Under 13's)
4 1 Aston Clinton U13 Colts v Harpenden Colts U13 Tornadoes
H: G.Cobb  T.Sayers(3)  A: G.McCabe  T.Sayers  H.Turner
3 5 Bushey & Oxhey U13 Cougars v Evergreen U13 Colts
Bushey Sports Club
9:30 AM
H: N.Caamano  T.Marshall  A.Rice-West  A: C.GILES  L.JOHN(2)  J.KEMPSON  B.Wignall  R.O'Connor  L.JOHN
3 2 Cassiobury Rangers U13 v Nascot Wood Rangers U13
H: A.Butcher  C.Wilkes(2)  A: H.Dean  D.Pearce  M.Libich
Division 5 (Under 13's)
0 2 Berkhamsted Raiders U13 White v Watford Town Youth U13 Panthers
Ashlyns School - Pitch 1
10:00 AM
 B. Reed
 A: T.Gutreich  A.Hopkinson  W.Parsons
4 8 Harpenden Colts U13 Cyclones v Berkhamsted Raiders U13 Yellow
H: M.Dugmore(2)  N.Lawes  O.Smith  A: D.Graham  H.Lines  F.Luter  T.Mabuso(2)  J.Parslow  F.Payton  O.Smith  N.Lawes
Division 1 (Under 12's)
7 0 Berkhamsted Raiders U12 Red v Hemel Town Youth U12 Blue
Ashlyns School - Pitch 6
10:00 AM
H: J.McKay(4)  O.Painter  R.Thornberry(2)  J.McKay
1 6 Chorleywood U12 Dragons v Harpenden Colts U12 Hurricanes
H: J.Hamilton  A: G.Clark  T.Goodhind  L.Hobson(3)  L.Josse  J.Stevenson
Division 2 (Under 12's)
1 1 Sun Sports U12 v Everett Rovers U12 Red
H: V.Esteban-Wade  A: J.Reid  J.Swanson  F.Beckles
Division 3 (Under 12's)
3 2 Aston Clinton U12 Colts v Echoes U12 Orange
H: B.Slater(3)  B.Slater
4 1 Kings Langley U12 Lions v Harpenden Colts U12 Harriers
10:30 AM
 E. Lovegrove
H: J.Ahmed(2)  OG  G.Yates  A: G.Bandell  J.Ahmed  G.Bandell
Division 4 (Under 12's)
2 0 Echoes U12 Amber v Berkhamsted Raiders U12 Orange
10:30 AM
 H. Griffin
H: J.Lewis  E.Miles  A.Ratcliffe  R.Mistry
0 2 Evergreen U12 Jaguars v Chorleywood U12 Griffins
9:45 AM
 A: J.Anwar  C.Mulvihill
- A Oxhey Jets U12 v Evergreen U12 Jackals [ Away Win was awarded ]
Oxhey Jets pitch was unplayable but Evergreen offered them a chance to play at their ground which Oxhey Jets declined. As per the handbook they should have played the game
1 2 Sandridge Rovers U12 Stormtroopers v Hemel Town Youth U12 White
11:30 AM
H: A.Ashton  A: S.McAlinden  D.Rowlands  J.McKinstry  D.Rowlands
Division 5 (under 12s)
2 0 Croxley Green U12 Emerald v Watford Youth Sports U12 Red
9:30 AM
H: L.Hopton  J.Pineda  L.Hopton
1 5 Harpenden Colts U12 Jets v St Albans U12 Boreal
H: R.Senner  A: C.GUNTHARDT(3)  M.HAYHURST  C.JOHNSON  J.Griggs  C.GUNTHARDT
2 11 Hemel Town Youth U12 Yellow v Chorleywood U12 Serpents
10:00 AM
H: J.Gilkes(2)  A: O.Aluko(2)  S.Bailey  L.Daines  F.Harrison  J.Heckford  R.Heckford  S.James  H.O'Brien(3)  M.Taylor  H.O'Brien
Division 6 (under 12s)
3 3 Cassiobury Rangers U12 v Bedmond Youth U12
9:30 AM
 Home Club Referee
H: A.Heather(2)  H.Mehmood  A: H.Nandwani  L.Piper(2)  A.Heather  M.Alidjan
1 0 Everett Rovers U12 Blue v Chipperfield U12
H: S.Hunt  R.Rawall
U12 Challenge Cup
0 7 FC Hemel U12 v Bushey & Oxhey U12 Cobras [ Round 3 ]
10:30 AM
 A: B.Dixon Smith(3)  L.Georgiou  G.Rice(3)  S.Carmen  S.O'Hara
0 1 Tring Tornadoes U12 Titans v Kings Langley U12 Hawks [ Quarter Final ]
11:00 AM
 R. Young
 A: J.James  W.Gomm  L.Wyart
Division Red (Under 10's)
Played Berkhamsted Raiders U10 Red v Evergreen U10 Eagles
Played Harpenden Colts U10 Buccaneers v Sun Sports U10 Yellow
  Hemel Town Youth U10 Red v Watford Youth Sports U10 White
Division Blue (Under 10's)
Played Echoes U10 Amber v Croxley Athletic U10
Played Evergreen U10 Falcons v Nascot Wood Rangers U10
  Harpenden Colts U10 Raiders v Chorleywood U10 Sharks
Played Hemel Town Youth U10 White v Hemel Aces U10 Hornets
Division White (Under 10's)
Played Berkhamsted Raiders U10 Blue v Hemel Aces U10 Panthers
Played Berkhamsted Raiders U10 Green v FC Hemel U10
  Garston Boys U10 v Chorleywood U10 Marlins
Played Hemel Aces U10 Stingers v Bushey & Oxhey U10 Piranhas
Micklem Primary School
Division Green (Under 10's)
  Aston Clinton U10 Colts v Harpenden Colts U10 Titans
  Bovingdon U10 Thunder v Hemel Athletic U10
  Bushey & Oxhey U10 Vipers v Chipperfield U10
Bushey Sports Club
Played Hemel Aces U10 Tigers v Sarratt Rebels U10
Galley Hill Playing Fields
Played Sun Sports U10 Blue v Kings Langley U10 Knights
Division Yellow (Under 10's)
Played Croxley Green U10 White v Harpenden Colts U10 Saints
Played Tornado JSC U10 v Evergreen U10 Hawks
  Tring Tornadoes U10 Hawks v Little Gaddesden U10 Oakes
Division Brown (Under 10's)
Played Abbots Youth U10 Red v Hemel Town Youth U10 Yellow
Played Berkhamsted Raiders U10 Orange v Abbots Youth U10 Yellow
 E. Macmillan
Played Berkhamsted Raiders U10 Purple v Tring Tornadoes U10 Eagles
Played Harpenden Colts U10 Jets v Hemel Town Youth U10 Blue
Division Orange (Under 10's)
Played Berkhamsted Raiders U10 Black v Bushey & Oxhey U10 Scorpions
  Harpenden Colts U10 Chargers v Watford Town Youth U10 Black
Played Hemel Aces U10 Wasps v Berkhamsted Raiders U10 White
Micklem Primary School
Played Hemel Town Youth U10 Green v Watford Youth Sports U10 Red
Division Purple (Under 10's)
Played Berkhamsted Raiders U10 Yellow v Echoes U10 Orange
  Comets U10 Red v Oxhey Jets U10
  Croxley Green U10 Emerald v Bovingdon U10 Lightning
  Little Gaddesden U10 Ashes v Herons U10
  Tring Tornadoes U10 Falcons v Harpenden Colts U10 Stormers
U8 Pool Battersea
Played Bushey & Oxhey U08 Bulls v Kings Langley U08 Vipers
Bushey Sports Club
Played Everett Rovers U08 Black v Chorleywood U08 Hurricane
10:00 AM
Played Evergreen U08 Falcons v Sandridge Rovers U08 Tigers
U8 Pool Blackfriars
Played Chorleywood U08 Cyclone v Harpenden Colts U08 Lions
Played Evergreen U08 Hawks v Evergreen U08 Tigers
Played Hemel Town Youth U08 White v Hemel Athletic U08 White
Played Nascot Wood Rangers U08 Hawks v Sun Sports U08 Blue
U8 Pool Lambeth
Played Berkhamsted Raiders U08 Blue v Watford Town Youth U08 Red
Played Berkhamsted Raiders U08 Red v Hemel Athletic U08 Blue
U8 Pool Millennium
Played Hemel Town Youth U08 Red v Berkhamsted Raiders U08 Green
Played Tring Tornadoes U08 Kestrels v Abbots Youth U08 Black
U8 Pool Southwark
Played Berkhamsted Raiders U08 Purple v Evergreen U08 Eagles
Played Tring Tornadoes U08 Harriers v Berkhamsted Raiders U08 White
U8 Pool Tower
Played Abbots Youth U08 Blue v Comets U08 White
Played Harpenden Colts U08 Cowboys v Chipperfield U08
U8 Pool Vauxhall
Played Berkhamsted Raiders U08 Orange v Hemel Aces U08 Tigers
Played Evergreen U8 Titans v Tring Tornadoes U08 Hawks
Played Harpenden Colts U08 Foxes v Kings Langley U08 Pumas
U8 Pool Waterloo
Played Harpenden Colts U08 Rockets v Echoes U08
Played Kings Langley U08 Scorpions v Berkhamsted Raiders U08 Yellow
U7 Pool Webb
Played Berkhamsted Raiders U07 Grey v Watford Town Youth U07
Played Bovingdon U07 v Chipperfield U07
Played Tring Tornadoes U07 Panthers v Hemel Town Youth U07 Blue
U7 Pool Rizzoli
Played Bushey & Oxhey U07 Jackals v Tring Tornadoes U07 Jaguars
Bushey Sports Club
Played Bushey & Oxhey U07 Pumas v Hemel Aces U07 Hornets
Bushey Sports Club
U7 Pool Elizondo
Played Berkhamsted Raiders U07 Yellow v Chorleywood U07 Leopards
U7 Pool Mix & Match
  Berkhamsted Raiders U07 Black v Comets U07 Blue
Played Berkhamsted Raiders U07 Red v Hemel Town Youth U07 White
11:00 AM
Played Berkhamsted Raiders U07 White v Kings Langley U07 Cobras
Played Chorleywood U07 Panthers v Berkhamsted Raiders U07 Purple
Played Chorleywood U07 Pumas v Berkhamsted Raiders U07 Orange
Played Hemel Town Youth U07 Red v Berkhamsted Raiders U07 Blue
Played Kings Langley U07 Eagles v EB Lions U07
Played Tring Tornadoes U07 Tigers v Berkhamsted Raiders U07 Green
Miscellaneous
Hemel Town Youth U12 Red v Aston Clinton U12 Cobras WITHDRAWN
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 07 January 2018 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 07 January 2018.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
U18D1
1. Bushey Sports Club U18
2. Evergreen U18 Jets
3. Garston Boys U18
4. Harpenden Colts U18 Pirates
5. Kings Langley U18 Falcons
6. Redbourn Juniors U18
U18P1
7. Bushey Sports Club U18
8. Garston Boys U18
U18D2
9. Chorleywood U18 Lions
10. Hemel Town Youth U18 Red
U18D4
11. Chorleywood U18 Lancers
12. Harpenden Colts U18 Jaguars
U18L1
13. Bushey Sports Club U18
14. Mill End Youth U18
U18L2
15. Chorleywood U18 Lions
U18L3
16. Bushey & Oxhey U18 Colts
U18L4
17. Harpenden Colts U18 Pirates
U16D1
18. Bushey & Oxhey U16 Bears
19. Bushey & Oxhey U16 Eagles
20. Chorleywood U16 Hurricane
21. Chorleywood U16 Lightning
22. Hemel Town Youth U16 Red
U16P1
23. Chorleywood U16 Hurricane
U16D2
24. Cassiobury Rangers U16
25. Harpenden Colts U16 Hawks
26. Harpenden Colts U16 Whitecaps
27. Kings Langley U16 Ospreys
28. St Albans U16 West
16C1
29. Harpenden Colts U18 Panthers
30. Kings Langley U18 Falcons
16C2
31. Kings Langley U18 Hawks
16C3
32. Garston Boys U18
33. Herons U18 (WITHDRAWN)
16C4
34. Hemel Town Youth U18 Red
U15D1
35. Berkhamsted Raiders U15 Red
36. Watford Youth Sports U15 Red
U15D2
37. Sun Sports U15 Blue
38. Watford Youth Sports U15 White
U15D3
39. Chorleywood U15 Vipers
40. Harpenden Colts U15 Falcons
41. Harpenden Colts U15 Magpies
42. Herons U15
43. Tornado JSC U15
U15D4
44. Watford Youth Sports U15 Black
U14D1
45. Sarratt Rebels U14
46. Sun Sports U14 Yellow
47. Watford Youth Sports U14
U14P1
48. Sarratt Rebels U14
U14D2
49. Croxley Green U14 White
50. Sun Sports U14 Blue
U14D3
51. Bushey & Oxhey U14 Wolves
U14D4
52. Echoes U14 Orange
53. Harpenden Colts U14 Hurricanes
U14SC
54. Harpenden Colts U14 Hurricanes
U13D1
55. Bovingdon U13 Storm
56. Chorleywood U13 Chiefs
57. Evergreen U13 Youth
58. Sun Sports U13
U13D2
59. Abbots Youth U13 Blue
60. Berkhamsted Raiders U13 Green
61. Bushey & Oxhey U13 Jaguars
62. Harpenden Colts U13 Thunder
63. Hemel Town Youth U13 White
64. Tring Tornadoes U13 Eagles
U13P3
65. Bushey & Oxhey U13 Jaguars
U13D3
66. Bovingdon U13 Lightning
67. Harpenden Colts U13 Lightning
68. Watford Youth Sports U13 White
U13D4
69. St Albans U13 South
U13D5
70. Harpenden Colts U13 Typhoon
71. Kings Langley U13 Eagles
72. St Albans U13 West
73. Watford Youth Sports U13 Black
U12D1
74. Evergreen U12 Wolves
75. Hemel Aces U12 Lions
76. St Albans U12 Victoria
U12D2
77. Berkhamsted Raiders U12 Green
78. Harpenden Colts U12 Hornets
79. Watford Town Youth U12
U12D3
80. Nascot Wood Rangers U12 Hawks
81. St Albans U12 Orient
82. St Albans U12 West
U12D4
83. Hemel Aces U12 Tigers
U12P4
84. Hemel Aces U12 Tigers
U12D5
85. Abbots Youth U12
86. Sandridge Rovers U12 Tigers
U12D6
87. Harpenden Colts U12 Mustangs
88. St Albans U12 Central
89. Tring Tornadoes U12 Tigers
12IL1
90. Bushey & Oxhey U13 Jaguars
91. Tring Tornadoes U13 Eagles
12IL2
92. Abbots Youth U13 Blue
93. Bovingdon U13 Storm
12SL1
94. Chorleywood U13 Chiefs
95. Hemel Town Youth U13 Red
12SL2
96. Evergreen U13 Youth
97. Watford Youth Sports U13 Black
11Fri
98. Abbots Youth U11 Blue
99. Abbots Youth U11 Red
100. Aston Clinton U11 Colts
101. Berkhamsted Raiders U11 Black
102. Berkhamsted Raiders U11 Blue
103. Berkhamsted Raiders U11 Green
104. Berkhamsted Raiders U11 Orange
105. Berkhamsted Raiders U11 White
106. Berkhamsted Raiders U11 Yellow
107. Bovingdon U11 Thunder
108. Bushey & Oxhey U11 Herons
109. Bushey & Oxhey U11 Hornets
110. Chipperfield U11
111. Chorleywood U11 Eagles
112. Chorleywood U11 Harriers
113. Chorleywood U11 Hawks
114. Comets U11 Red
115. Croxley Green U11 Emerald
116. Croxley Green U11 White
117. Croxley Green U11 Yellow
118. Echoes U11
119. Everett Rovers U11 Black
120. Everett Rovers U11 Blue
121. Evergreen U11 Eagles
122. FC Hemel U11
123. Gadeside Rangers U11
124. Harpenden Colts U11 Jaguars
125. Harpenden Colts U11 Leopards
126. Harpenden Colts U11 Lions
127. Harpenden Colts U11 Pumas
128. Harpenden Colts U11 Tigers
129. Hemel Aces U11 Lions
130. Hemel Aces U11 Panthers
131. Hemel Aces U11 Tigers
132. Hemel Town Youth U11 Blue
133. Hemel Town Youth U11 Green
134. Hemel Town Youth U11 Red
135. Hemel Town Youth U11 White
136. Herons U11 Orange
137. Kings Langley U11 Sharks
138. Little Gaddesden U11 Ashes
139. Nascot Wood Rangers U11
140. Sandridge Rovers U11
141. Sarratt Rebels U11 Black
142. Sarratt Rebels U11 Yellow
143. St Albans U11 Central
144. St Albans U11 Orient
145. St Albans U11 South
146. St Albans U11 West
147. Sun Sports U11 Blue
148. Sun Sports U11 Yellow
149. Watford Town Youth U11
150. Watford Youth Sports U11 Red
151. Watford Youth Sports U11 White
11Red
152. Berkhamsted Raiders U11 Blue
153. Berkhamsted Raiders U11 Green
154. Chorleywood U11 Eagles
155. Chorleywood U11 Harriers
156. Comets U11 Red
157. Echoes U11
158. Harpenden Colts U11 Lions
159. Harpenden Colts U11 Pumas
160. Hemel Aces U11 Tigers
161. St Albans U11 Orient
162. St Albans U11 South
163. Watford Youth Sports U11 White
11Blu
164. Abbots Youth U11 Red
165. Berkhamsted Raiders U11 Green
166. Bushey & Oxhey U11 Hornets
167. Chorleywood U11 Eagles
168. Comets U11 Red
169. Echoes U11
170. Everett Rovers U11 Blue
171. Kings Langley U11 Sharks
172. Nascot Wood Rangers U11
173. Sarratt Rebels U11 Black
174. St Albans U11 South
175. Watford Youth Sports U11 White
11Yel
176. Abbots Youth U11 Blue
177. Berkhamsted Raiders U11 White
178. Berkhamsted Raiders U11 Yellow
179. Bushey & Oxhey U11 Herons
180. Croxley Green U11 White
181. Evergreen U11 Eagles
182. Harpenden Colts U11 Tigers
183. Hemel Aces U11 Lions
184. Hemel Town Youth U11 Red
185. Little Gaddesden U11 Ashes
186. St Albans U11 West
187. Sun Sports U11 Blue
11Gre
188. Aston Clinton U11 Colts
189. Berkhamsted Raiders U11 Black
190. Bovingdon U11 Thunder
191. Chipperfield U11
192. Croxley Green U11 Emerald
193. Harpenden Colts U11 Leopards
194. Hemel Town Youth U11 Green
195. Hemel Town Youth U11 White
196. Herons U11 Orange
197. Sarratt Rebels U11 Yellow
198. St Albans U11 Central
199. Sun Sports U11 Yellow
200. Watford Town Youth U11
201. Watford Youth Sports U11 Red
11Whi
202. Berkhamsted Raiders U11 Orange
203. Chorleywood U11 Hawks
204. Croxley Green U11 Yellow
205. Everett Rovers U11 Black
206. FC Hemel U11
207. Gadeside Rangers U11
208. Harpenden Colts U11 Jaguars
209. Hemel Aces U11 Panthers
210. Hemel Town Youth U11 Blue
211. Sandridge Rovers U11
10Red
212. Bedmond Youth U10 Red
213. Watford Town Youth U10 Red
10Vio
214. Abbots Youth U11 Red
215. Berkhamsted Raiders U11 Green
216. Comets U11 Red
217. Hemel Aces U11 Lions
218. Sarratt Rebels U11 Black
10Sil
219. Abbots Youth U11 Blue
220. Berkhamsted Raiders U11 White
221. Berkhamsted Raiders U11 Yellow
222. Everett Rovers U11 Blue
223. Harpenden Colts U11 Tigers
224. Hemel Aces U11 Panthers
225. Hemel Town Youth U11 Green
226. Kings Langley U11 Sharks
227. Sun Sports U11 Blue
228. Sun Sports U11 Yellow
10Gol
229. Bushey & Oxhey U11 Hornets
230. Croxley Green U11 White
231. Evergreen U11 Falcons
232. Hemel Town Youth U11 Red
233. Hemel Town Youth U11 White
234. Little Gaddesden U11 Ashes
235. Nascot Wood Rangers U11
236. Watford Town Youth U11
10Pur
237. Bedmond Youth U10 Green
238. Chorleywood U10 Piranhas
10Bla
239. Aston Clinton U11 Colts
240. Berkhamsted Raiders U11 Orange
241. Bovingdon U11 Thunder
242. Bushey & Oxhey U11 Herons
243. Chorleywood U11 Hawks
244. St Albans U11 West
10Amb
245. Berkhamsted Raiders U11 Black
246. Berkhamsted Raiders U11 Orange
247. FC Hemel U11
248. Gadeside Rangers U11
249. Sandridge Rovers U11
10Gry
250. Berkhamsted Raiders U11 Black
251. Everett Rovers U11 Black
252. FC Hemel U11
253. Gadeside Rangers U11
254. Harpenden Colts U11 Jaguars
255. Herons U11 Orange
256. Sandridge Rovers U11
U10s
257. Abbots Youth U11 Red
258. Bushey & Oxhey U11 Herons
259. Bushey & Oxhey U11 Hornets
260. Chorleywood U11 Harriers
261. Echoes U11
262. Everett Rovers U11 Blue
263. FC Hemel U11
264. Harpenden Colts U11 Lions
265. Hemel Town Youth U11 Green
266. Herons U11 Orange
267. Nascot Wood Rangers U11
268. Sarratt Rebels U11 Black
269. St Albans U11 West
10Eis
270. Chorleywood U10 Piranhas
10Mon
271. Bedmond Youth U10 Red
272. Watford Town Youth U10 Red
U9002
273. Abbots Youth U09
274. Berkhamsted Raiders U09 Orange
275. Berkhamsted Raiders U09 Purple
276. Echoes U09
277. Evergreen U09 Tigers
278. Hemel Athletic U09
279. Hemel Town Youth U09 Blue
280. Hemel Town Youth U09 Orange
U9003
281. Berkhamsted Raiders U09 White
282. Chipperfield U09
283. Croxley Green U09 Emerald
284. Everett Rovers U09 Blue
285. Harpenden Colts U09 Panthers
286. Hemel Aces U09 Hornets
287. Hemel Town Youth U09 Yellow
288. Tring Tornadoes U09 Titans
U9004
289. Bedmond Youth U09 Green
290. Bovingdon U09 Thunder
291. Evergreen U09 Crocodile
292. Hemel Town Youth U09 Green
293. Hemel Town Youth U09 White
294. Little Gaddesden U09
295. Tring Tornadoes U09 Trojans
296. Watford Youth Sports U09
U9005
297. Aston Clinton U09 Colts
298. Bushey & Oxhey U09 Rhinos
299. Croxley Green U09 White
300. Harpenden Colts U09 Lions
301. Hemel Aces U09 Pumas
302. Nascot Wood Rangers U09
303. Oxhey Jets U09
U9006
304. Berkhamsted Raiders U09 Green
305. Bushey & Oxhey U09 Bobcats
306. Evergreen U09 Sharks
307. Harpenden Colts U09 Pumas
308. Harpenden Colts U09 Tigers
309. Hemel Aces U09 Wasps
310. Kings Langley U09
311. Sandridge Rovers U09
312. Watford Town Youth U09 Lions
U9007
313. Berkhamsted Raiders U09 Yellow
314. Bushey & Oxhey U09 Bulldogs
315. Cassiobury Rangers U09
316. Chorleywood U09 Cardinals
317. Everett Rovers U09 Yellow
318. Harpenden Colts U09 Pumas
319. Harpenden Colts U09 Tigers
320. Watford Town Youth U09 Tigers
U9008
321. Bedmond Youth U09 Red
322. Berkhamsted Raiders U09 Blue
323. Berkhamsted Raiders U09 Red
324. Bushey & Oxhey U09 Stags
325. Chorleywood U09 Lions
326. Chorleywood U09 Stags
327. Evergreen U09 Cobras
328. Harpenden Colts U09 Jaguars
U9011
329. Berkhamsted Raiders U09 Red
330. Bushey & Oxhey U09 Stags
331. Chorleywood U09 Cardinals
332. Chorleywood U09 Lions
333. Evergreen U09 Cobras
334. Harpenden Colts U09 Tigers
335. Watford Town Youth U09 Lions
336. Watford Town Youth U09 Tigers
U9012
337. Berkhamsted Raiders U09 Blue
338. Bushey & Oxhey U09 Bobcats
339. Bushey & Oxhey U09 Bulldogs
340. Croxley Green U09 White
341. Everett Rovers U09 Yellow
342. Harpenden Colts U09 Jaguars
343. Kings Langley U09
344. Watford Youth Sports U09
U9015
345. Bedmond Youth U09 Red
346. Berkhamsted Raiders U09 Green
347. Bovingdon U09 Thunder
348. Chorleywood U09 Stags
349. Evergreen U09 Sharks
350. Hemel Aces U09 Wasps
351. Little Gaddesden U09
352. Oxhey Jets U09
U9013
353. Abbots Youth U09
354. Bushey & Oxhey U09 Rhinos
355. Cassiobury Rangers U09
356. Croxley Green U09 Emerald
357. Evergreen U09 Crocodile
358. Harpenden Colts U09 Lions
359. Hemel Aces U09 Pumas
360. Tring Tornadoes U09 Trojans
U9016
361. Aston Clinton U09 Colts
362. Everett Rovers U09 Blue
363. Hemel Town Youth U09 Orange
364. Hemel Town Youth U09 White
365. Hemel Town Youth U09 Yellow
366. Nascot Wood Rangers U09
367. Tring Tornadoes U09 Titans
U9017
368. Berkhamsted Raiders U09 Purple
369. Berkhamsted Raiders U09 White
370. Chipperfield U09
371. Echoes U09
372. Hemel Aces U09 Hornets
373. Hemel Town Youth U09 Blue
374. Hemel Town Youth U09 Green
U9018
375. Bedmond Youth U09 Green
376. Berkhamsted Raiders U09 Orange
377. Berkhamsted Raiders U09 Yellow
378. Evergreen U09 Tigers
379. Harpenden Colts U09 Panthers
380. Harpenden Colts U09 Pumas
381. Hemel Athletic U09
382. Sandridge Rovers U09
383. Tring Tornadoes U09 Tyros
U0920
384. Bedmond Youth U09 Red
385. Berkhamsted Raiders U09 Red
386. Bushey & Oxhey U09 Stags
387. Chorleywood U09 Lions
388. Evergreen U09 Cobras
389. Evergreen U09 Sharks
390. Harpenden Colts U09 Jaguars
391. Kings Langley U09
392. Oxhey Jets U09
U0921
393. Berkhamsted Raiders U09 Blue
394. Berkhamsted Raiders U09 Green
395. Bushey & Oxhey U09 Bobcats
396. Bushey & Oxhey U09 Bulldogs
397. Chorleywood U09 Cardinals
398. Chorleywood U09 Stags
399. Harpenden Colts U09 Tigers
400. Hemel Aces U09 Pumas
401. Tring Tornadoes U09 Trojans
402. Watford Town Youth U09 Lions
U0922
403. Bovingdon U09 Thunder
404. Bushey & Oxhey U09 Rhinos
405. Croxley Green U09 White
406. Everett Rovers U09 Yellow
407. Harpenden Colts U09 Lions
408. Harpenden Colts U09 Panthers
409. Harpenden Colts U09 Pumas
410. Hemel Aces U09 Wasps
411. Hemel Town Youth U09 Yellow
412. Sandridge Rovers U09
413. Watford Town Youth U09 Tigers
414. Watford Youth Sports U09
U0923
415. Aston Clinton U09 Colts
416. Bedmond Youth U09 Green
417. Berkhamsted Raiders U09 White
418. Cassiobury Rangers U09
419. Croxley Green U09 Emerald
420. Everett Rovers U09 Blue
421. Evergreen U09 Crocodile
422. Hemel Town Youth U09 Blue
423. Hemel Town Youth U09 Green
424. Hemel Town Youth U09 White
425. Nascot Wood Rangers U09
426. Tring Tornadoes U09 Tyros
U0924
427. Abbots Youth U09
428. Berkhamsted Raiders U09 Orange
429. Berkhamsted Raiders U09 Purple
430. Berkhamsted Raiders U09 Yellow
431. Chipperfield U09
432. Echoes U09
433. Evergreen U09 Tigers
434. Hemel Aces U09 Hornets
435. Hemel Athletic U09
436. Hemel Town Youth U09 Orange
437. Little Gaddesden U09
438. Tring Tornadoes U09 Titans
U0925
439. Berkhamsted Raiders U09 Blue
440. Berkhamsted Raiders U09 Purple
441. Berkhamsted Raiders U09 White
442. Cassiobury Rangers U09
443. Chorleywood U09 Lions
444. Croxley Green U09 White
445. Evergreen U09 Cobras
446. Evergreen U09 Tigers
447. Harpenden Colts U09 Tigers
448. Little Gaddesden U09
449. Watford Town Youth U09 Tigers
9Mix
450. Aston Clinton U09 Colts
451. Bedmond Youth U09 Green
452. Bedmond Youth U09 Red
453. Berkhamsted Raiders U09 Blue
454. Berkhamsted Raiders U09 Purple
455. Berkhamsted Raiders U09 White
456. Berkhamsted Raiders U09 Yellow
457. Chipperfield U09
458. Chorleywood U09 Stags
459. Croxley Green U09 Emerald
460. Echoes U09
461. Everett Rovers U09 Yellow
462. Evergreen U09 Sharks
463. Evergreen U09 Tigers
464. Harpenden Colts U09 Jaguars
465. Harpenden Colts U09 Pumas
466. Hemel Athletic U09
467. Hemel Town Youth U09 Blue
468. Hemel Town Youth U09 Green
469. Hemel Town Youth U09 Orange
470. Hemel Town Youth U09 White
471. Hemel Town Youth U09 Yellow
472. Oxhey Jets U09
473. Sandridge Rovers U09
474. Tring Tornadoes U09 Titans
475. Tring Tornadoes U09 Trojans
476. Tring Tornadoes U09 Tyros
477. Watford Youth Sports U09
8Ald
478. Aston Clinton U08 Colts
479. Bushey & Oxhey U08 Kestrels
480. Everett Rovers U08 Blue
481. Everett Rovers U08 Yellow
482. Hemel Town Youth U08 Green
483. Oxhey Jets U08
484. Potten End Youth U08
485. Sun Sports U08 Yellow
486. Tring Tornadoes U08 Falcons
8Ash
487. Everett Rovers U08 Blue
488. Hemel Town Youth U08 Blue
489. Little Gaddesden U08
490. Oxhey Jets U08
491. Sun Sports U08 Yellow
8Beec
492. Everett Rovers U08 Yellow
493. Harpenden Colts U08 Tigers
494. Nascot Wood Rangers U08 Falcons
495. Tring Tornadoes U08 Eagles
8Birc
496. Aston Clinton U08 Colts
497. Harpenden Colts U08 Tigers
498. Hemel Town Youth U08 Green
499. Nascot Wood Rangers U08 Falcons
500. Sun Sports U08 Yellow
501. Tring Tornadoes U08 Falcons
8Hawt
502. Aston Clinton U08 Colts
503. Bovingdon U08 Hurricane
504. Chorleywood U08 Storm
505. Harpenden Colts U08 Vikings
506. Oxhey Jets U08
507. Potten End Youth U08
508. Tring Tornadoes U08 Falcons
509. Watford Youth Sports U08
8Oak
510. Bovingdon U08 Storm
511. Chorleywood U08 Tornado
512. Herons U08 Orange
513. Sandridge Rovers U08 Revolution
8Rowa
514. Bovingdon U08 Storm
515. Bushey & Oxhey U08 Kestrels
516. Chorleywood U08 Tornado
517. Harpenden Colts U08 Vikings
518. Hemel Aces U08 Wasps
8Will
519. Bushey & Oxhey U08 Kestrels
520. Bushey & Oxhey U08 Pythons
521. Sarratt Rebels U08
522. Watford Town Youth U08 Black
8Yew
523. Cassiobury Rangers U08
8 Bat
524. Harpenden Colts U08 Tigers
525. Hemel Town Youth U08 Blue
8 Bla
526. Harpenden Colts U08 Tigers
527. Hemel Aces U08 Wasps
528. Hemel Town Youth U08 Blue
529. Sarratt Rebels U08
8 Lam
530. Chorleywood U08 Storm
531. Herons U08 Orange
532. Little Gaddesden U08
533. Sandridge Rovers U08 Revolution
8 Mil
534. Bovingdon U08 Hurricane
535. Bovingdon U08 Storm
536. Sandridge Rovers U08 Revolution
537. Tring Tornadoes U08 Eagles
538. Watford Town Youth U08 Black
8 Sou
539. Cassiobury Rangers U08
540. Chorleywood U08 Tornado
541. Everett Rovers U08 Blue
542. Hemel Town Youth U08 Green
543. Little Gaddesden U08
544. Potten End Youth U08
545. Sun Sports U08 Yellow
8 Tow
546. Bushey & Oxhey U08 Pythons
547. Cassiobury Rangers U08
548. Hemel Town Youth U08 Green
549. Sun Sports U08 Yellow
550. Watford Youth Sports U08
8 Vau
551. Bushey & Oxhey U08 Kestrels
552. Chorleywood U08 Tornado
553. Everett Rovers U08 Yellow
554. Harpenden Colts U08 Vikings
555. Nascot Wood Rangers U08 Falcons
8 Wat
556. Aston Clinton U08 Colts
557. Chorleywood U08 Tornado
558. Evergreen U08 Titans
559. Harpenden Colts U08 Vikings
560. Oxhey Jets U08
561. Tring Tornadoes U08 Falcons
8Mix
562. Aston Clinton U08 Colts
563. Bovingdon U08 Hurricane
564. Bovingdon U08 Storm
565. Bushey & Oxhey U08 Kestrels
566. Bushey & Oxhey U08 Pythons
567. Cassiobury Rangers U08
568. Chorleywood U08 Storm
569. Chorleywood U08 Tornado
570. Everett Rovers U08 Blue
571. Everett Rovers U08 Yellow
572. Harpenden Colts U08 Tigers
573. Harpenden Colts U08 Vikings
574. Hemel Aces U08 Wasps
575. Hemel Town Youth U08 Blue
576. Hemel Town Youth U08 Green
577. Herons U08 Orange
578. Little Gaddesden U08
579. Nascot Wood Rangers U08 Falcons
580. Oxhey Jets U08
581. Potten End Youth U08
582. Sandridge Rovers U08 Revolution
583. Sarratt Rebels U08
584. Sun Sports U08 Yellow
585. Tring Tornadoes U08 Eagles
586. Tring Tornadoes U08 Falcons
587. Watford Town Youth U08 Black
588. Watford Youth Sports U08
7Mag
589. Bedmond Youth U07 Green
590. Hemel Aces U07 Tigers
591. Herons U07
592. Watford Youth Sports U07
7dar
593. Bedmond Youth U07 Red
594. Evergreen U07 Sharks
7cor
595. Aston Clinton U07 Colts
596. Bushey & Oxhey U07 Broncos
597. Evergreen U07 Dragons
598. Hemel Aces U07 Wasps
7amu
599. Abbots Youth U07
600. Everett Rovers U07
601. Evergreen U07 Eagles
7Col
602. Aston Clinton U07 Colts
603. Bedmond Youth U07 Red
604. Bushey & Oxhey U07 Broncos
7web
605. Bedmond Youth U07 Green
606. Bushey & Oxhey U07 Broncos
607. Chorleywood U07 Lions
608. Everett Rovers U07
609. Evergreen U07 Dragons
610. Hemel Aces U07 Wasps
611. Herons U07
612. Watford Youth Sports U07
7Riz
613. Abbots Youth U07
614. Bushey & Oxhey U07 Broncos
615. Evergreen U07 Sharks
616. Watford Youth Sports U07
7Eli
617. Evergreen U07 Eagles
618. Hemel Aces U07 Tigers
7Saru
619. Bushey & Oxhey U07 Broncos
620. Chorleywood U07 Lions
621. Everett Rovers U07
622. Evergreen U07 Dragons
623. Hemel Aces U07 Scorpions
624. Hemel Aces U07 Wasps
625. Hemel Town Youth U07 Yellow
626. Herons U07
7Rada
627. Bedmond Youth U07 Green
628. Watford Youth Sports U07
7Pall
629. Abbots Youth U07
7Alat
630. Bedmond Youth U07 Red
631. Evergreen U07 Eagles
632. Hemel Aces U07 Tigers
7Gand
633. Aston Clinton U07 Colts
634. Evergreen U07 Sharks
7Mix
635. Abbots Youth U07
636. Aston Clinton U07 Colts
637. Bedmond Youth U07 Green
638. Bedmond Youth U07 Red
639. Bushey & Oxhey U07 Broncos
640. Chorleywood U07 Lions
641. Everett Rovers U07
642. Evergreen U07 Dragons
643. Evergreen U07 Eagles
644. Evergreen U07 Sharks
645. Hemel Aces U07 Scorpions
646. Hemel Aces U07 Tigers
647. Hemel Aces U07 Wasps
648. Hemel Town Youth U07 Yellow
649. Herons U07
650. Watford Youth Sports U07