Go back to LondonMiddx
    New Senior Team Forming - Players Wanted for 2021/22 Hertford Town Youth U12         Ware Lions Current U8s - Goalkeeper Required         Chars Youth U15 (Div One) - Centre Back Required         Welwyn Garden City Youth Hurricanes - U12 - 2021/22 (Premier Division) - Players Wanted         One to One Football Coaching         Cuffley Pumas U13's - Players Required         Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues (Current Division 2) - Outfield Players Wanted         Hertford Town Youth U11 Stags - Players Wanted         Hertford Town Bucks U13's - Outfield Players Wanted    
West Herts Youth League
2017-2018 Season
Tuesday, 13 April 2021
Match Day :  Saturday, 09 Sep 2017 Sunday, 10 September 2017 Saturday, 16 Sep 2017
Players Suspended
There are 105 matches
Division 1 (Under 18's)
1 4 Everett Rovers U18 v Bushey Sports Club U18
10:00 AM
H: M.Efueye  A: D.Caton  K.Johnson  R.Reid(2)  E.Pereira
1 0 Garston Boys U18 v Kings Langley U18 Falcons
10:30 AM
H: O.Lawford  A.Clarke  K.Bromfield
4 2 Harpenden Colts U18 Pirates v Croxley Green U18 White
Harpenden Town F.C.
10:00 AM
 B. Brophy
H: M.Abeidi  G.Elledge  J.Moore(2)  A: H.Sanders  N.Tannian  W.Clarkson
1 6 Redbourn Juniors U18 v Evergreen U18 Jets
2:00 PM
 G. Cracknell
H: S.Donato  A: M.Geremia(2)  C.Liddell(2)  N.Nottage(2)
Division 2 (Under 18's)
2 1 Bovingdon U18 Panthers v Chorleywood U18 Lions
10:30 AM
 G. Knight
H: J.Ashburner  J.Stone  A: D.Sarin  M.Potten
1 2 Oxhey United U18 v Aston Clinton U18 Colts
Oxhey Playing Fields
10:30 AM
 M. Emmerson
H: J.Zimmatore  A: M.Kiely-Smith  M.Walker  C.King  J.Prendergast
Division 3 (Under 18's)
2 10 Chorleywood U18 Archers v Evergreen U18 Youth
H: J.McLaughlin  A.Meaker  A: J.Gibson  N.Gibson  D.Hinshelwood  P.Jawara  A.Norris  F.O'Reilly(2)  H.West(3)  H.West
1 3 Evergreen U18 Junior v Chorleywood U18 Leopards
12:15 PM
 P. McCarthy
H: A.Wright  A: P.Ertl(2)  T.MacPherson  G.Woodward
1 5 St Albans U18 Central v St Albans U18 Orient
H: R.Benton  A: R.Andrew  M.Nash  Z.Quinn(3)  Z.Quinn
4 4 Watford Youth Sports U18 v Harpenden Colts U18 Tigers
10:00 AM
 I. Felton
H: C.Boswell  E.Brewer  L.Carey  J.Young  A: Y.Deripasko  J.Williams(3)  J.Young  J.Lewis
Division 4 (Under 18's)
0 3 Berkhamsted Raiders U18 Green v Aston Clinton U18 Cobras
10:00 AM
 A: C.Haverd(2)  J.Thurley  T.Hall  J.Thurley
1 3 Cassiobury Rangers U18 v Harpenden Colts U18 Jaguars
10:30 AM
H: A.Maylor  A: L.Boy  J.Chakraverty  F.Wilson  A.Maylor  J.Chakraverty
0 14 Chorleywood U18 Lancers v Evergreen U18 Colts
10:00 AM
 A: C.Clarke(2)  L.Dimmock  A.Hardman  A.Kennealy(6)  A.Marchant  D.Tomlin(3)  L.Keane  D.Lawson
- A Harpenden Colts U18 Lions v Abbots Youth U18 Blue [ Away Win was awarded ]
Rothamstead Park
H: C.Egilmez  R.Hobbs(2)  T.Walter(2)  A: A.Denyer(3)  G.Turner  J.Bruce
Division 1 (Under 16's)
0 3 Bushey & Oxhey U16 Bears v Chorleywood U16 Hurricane
12:00 PM
 A: M.Bishop  O.Heusen  S.Nembhard  M.Bishop
2 3 Chorleywood U16 Lightning v Bushey & Oxhey U16 Eagles
H: W.Bailey  W.Taylor  A: J.BHANDERI  B.GRIEVES  S.MARIAN  J.BHANDERI
0 4 Harpenden Colts U16 Black v Everett Rovers U16 Blue
The Oval
10:00 AM
 A. Marsh
 A: M.Dudziak-Lynch(2)  C.Fisher  K.Ransom  C.McCabe  H.Carvalho
0 5 Hemel Town Youth U16 Red v Tring Tornadoes U16 Red
10:00 AM
 A: H.Casey  A.Holmes(3)  S.Smith  T.Ainsworth
Division 2 (Under 16's)
1 2 Abbots Youth U16 v St Albans U16 West
10:00 AM
 V. Murray
H: P.Rock  A: O.Harris  S.REDSHAW
2 0 Aston Clinton U16 Colts v Park Street Village U16
9:30 AM
H: Z.Harris  J.Pounds  R.Pereira Correia  J.Micklewright
1 1 Berkhamsted Raiders U16 Black v Kings Langley U16 Ospreys
 A: S.Smith  N.Hadjipateras
6 2 Bushey & Oxhey U16 Dragons v Harpenden Colts U16 Whitecaps
10:45 AM

Well done Bushey- good luck for the rest of the season
 Home Club Referee
H: E.Danomah(3)  B.Faulkner  B.Walldock(2)  A: F.Meredith  B.Rands  E.Danomah
5 1 Cassiobury Rangers U16 v Harpenden Colts U16 Hawks
10:30 AM
H: A.Burchell(2)  M.Habashi(2)  H.Kendal  A: T.Myrianthous
3 3 Harpenden Colts U16 Blues v Croxley Green U16 White
The Oval
10:00 AM
 A. Hobbs
H: K.Morley(2)  S.Watt  A: J.Knight  O.Sibley  J.Woolcott
Division 3 (Under 16's)
7 1 Berkhamsted Raiders U16 Green v Chorleywood U16 Thunder
H: A.Clifford  L.Hartley  G.Hearth(2)  OG  J.Tyrrell(2)  A: J.Edwards  O.Wilkinson  O.Neville
5 0 Hemel Aces U16 Hornets v St Albans U16 Orient
Pennine Way
10:00 AM
H: C.Folds  L.Maddison  J.Marshall(3)  R.Tripp
- A Hemel Town Youth U16 Blue v Aston Clinton U16 Cobras [ Away Win was awarded ]
12:45 PM
V Hemel Town Youth U16 White v Everett Rovers U16 Yellow [ Void ]
H - Oxhey Jets U16 v Kings Langley U16 Kestrels [ Home Win was awarded ]
Division 1 (Under 15's)
10 0 Everett Rovers U15 v Kings Langley U15 Lions
11:40 AM
H: Z.Adolphus  T.Cave-Schmidt  D.Chapman(3)  A.Fitzpatrick  L.Haughton  G.Hynes  M.Page  J.Thorne  D.Chapman
1 3 Little Gaddesden U15 v Berkhamsted Raiders U15 Red
10:00 AM
H: T.HOLLAND  A: J.James  H.McHugh  F.McKay  E.GIBSON
1 2 St Albans U15 Central v Hemel Town Youth U15 Red
H: D.Onochie-Williams  A: T.Brooks  J.Hopcroft  D.Onochie-Williams  J.Gubbins
2 3 Watford Youth Sports U15 Red v Harpenden Colts U15 Tornadoes
H: D.Farrell  L.Taverner  A: W.Aitchison  F.Chapman  J.CODLING  O.Ayres  G.Muncer
Division 2 (Under 15's)
1 5 Croxley Green U15 White v Aston Clinton U15 Colts
10:00 AM
H: K.Lawrence  A: C.Hatcher(2)  J.Johnston(2)  M.Smith  T.Moyo  F.Maxwell-Hoff
2 2 Evergreen U15 Youth v EB Lions U15
11:00 AM
 P. McCarthy
H: N.Fowler  A.Wylde  A: A.Griffin  A.Priestley  T.Leeks  B.Glynn
2 1 St Albans U15 Orient v Park Street Village U15
10:00 AM
 M. McGuane
H: T.Cox  O.Smith  A: O.Ben  T.Cox  O.Parker
2 3 Watford Youth Sports U15 White v St Albans U15 West
11:30 AM
H: E.Bates  J.Coffee  A: B.Birnie  M.Donkin  M.Sanderson  Z.Chaudry  M.Sanderson
Division 3 (Under 15's)
4 1 Chorleywood U15 Vipers v Harpenden Colts U15 Falcons
H: G.Blanks(3)  L.Nicholls  A: J.Webber  G.Blanks  A.Hazell
8 5 Hemel Town Youth U15 Blue v Cassiobury Rangers U15
10:00 AM
H: C.Dadd(2)  O.Dent  T.Fogden(3)  S.Gillings  T.Miller  A: R.Ahir  C.Mensah(3)  W.Russel-Page  T.Fogden  M.Szymczak
5 3 Herons U15 v Hemel Town Youth U15 White
10:00 AM
 N. Allen
H: M.Artimati  S.Drummond  J.Haynes  D.Machado(2)  A: T.Gower(2)  M.Kelly  D.Machado  T.Gower
2 3 St Albans U15 East v Bushey & Oxhey U15 Tigers
10:00 AM
H: J.Killick  A.Nicolas Sahota  A: A.Nash(2)  B.Stewart  D.Walsh
Division 4 (Under 15's)
3 5 Bushey & Oxhey U15 Lions v Chorleywood U15 Pythons
9:30 AM
 N. Poole
H: L.Fletcher Gray  J.Stanbridge  J.Walsh  A: M.Cash(3)  T.Mason  J.Sodha  A.Lowe  O.Hershon
1 2 FC Hemel U15 Blue v Berkhamsted Raiders U15 Black
10:30 AM
H: A.Salvin  A: F.Hall  O.Stanley
H - St Albans U15 North v Kings Langley U15 Cobras [ Home Win was awarded ]
Division 1 (Under 14's)
2 3 Harpenden Colts U14 Hawks v Sun Sports U14 Yellow
10:00 AM
H: J.Ball  A.Carberry  A: R.Berbatovci  B.Bernhauser(2)  C.Culank  J.Francis
3 1 St Albans U14 Boreals v Sarratt Rebels U14
H: O.Evans  S.Hussain  T.Randall  A: S.Patten  S.Tillin  S.Patten
0 5 Tring Tornadoes U14 Panthers v Watford Youth Sports U14
9:30 AM
 A: A.Hall  J.Ingham  N.Krstic  D.Paladino  M.Vignewaran  H.Hopwood
Division 2 (Under 14's)
3 1 Bushey & Oxhey U14 Falcons v Croxley Green U14 White
 P. Blackwell
H: L.Brady  O.Jones(2)  A: R.Mehan  D.Soryano
6 1 FC Hemel U14 v Evergreen U14 Youth
10:30 AM
H: K.Cowan(2)  H.Heritage  A.Jennings  L.Knowles(2)  A: E.Mills  L.Knowles  R.Ricketts
1 3 Harpenden Colts U14 Eagles v Hemel Town Youth U14 Red
10:00 AM
H: G.Tinnion  A: L.Folds(2)  T.Wiles  C.Selley  E.Bradbury-Champness
1 5 Kings Langley U14 v Bovingdon U14 Storm
10:30 AM
 B. Reed
H: A.MALLORD  A: A.Bass  C.Charman(3)  A.Davidson  E.LEE-KNIGHTS  C.Charman
5 0 Sun Sports U14 Blue v St Albans U14 South
11:00 AM
H: J.Keeney  C.McKenzie(3)  O.Winter  O.Dunn
Division 3 (Under 14's)
4 0 Abbots Youth U14 Yellow v Bushey & Oxhey U14 Wolves
12:00 PM
H: O.Cox  E.Jury  F.Pope  A.Bell  M.Lawlor
2 8 Berkhamsted Raiders U14 Blue v Tring Tornadoes U14 Leopards
10:00 AM
H: S.Barter  A.Burt  A: G.Burns(4)  R.Euston-Moore  B.Robinson(3)  C.Reeves  M.Ellis
2 1 Everett Rovers U14 v Chorleywood U14 Thunder
H: l.roper  a.samani  A: A.Chadha  a.clark
3 7 Harpenden Colts U14 Royals v Herons U14
11:30 AM
H: A.Cross  T.Sarrau  C.Weldon  A: J.Bailey  L.Geraghty  R.Lawson-Walsh  OG  I.Tannor(3)  J.Stock
0 7 Park Street Village U14 v Echoes U14 Amber
10:30 AM
 A: S.Benaziza  F.Coughlan(2)  S.Cross(2)  D.Sarkodie(2)  E.Clarke  D.Smith
Division 4 (Under 14's)
1 3 Berkhamsted Raiders U14 Orange v Echoes U14 Orange
9:30 AM
H: J.Bennett  A: A.Austin  B.Payne  A.Shariff  A.Shattock  H.Stephens
5 1 Gadeside Rangers U14 Black v FC66 U14
H: L.Biddle  R.Kumar  C.Mallord  Z.Masood(2)  A: C.Miller  L.Biddle
1 1 Harpenden Colts U14 Hurricanes v Bovingdon U14 Lightning
11:30 AM
H: N.Mehra  A: A.Brennan  A.Blower  K.Devereux
H - St Albans U14 East v Bedmond Youth U14 [ Home Win was awarded ]
Division 1 (Under 13's)
3 1 Chorleywood U13 Lions v Chorleywood U13 Chiefs
H: G.Dyer(2)  D.Lewis  A: E.Fleming  O.O'Sullivan
6 1 Sun Sports U13 v Evergreen U13 Youth
9:30 AM
H: O.Frost(5)  S.Rasha  A: R.Lawrence  O.Frost  J.Dady
4 2 Watford Town Youth U13 Pumas v Hemel Athletic U13 Blue
 H. Slade
H: O.Nikopoulos  D.William(3)  A: A.Middleton  O.Myatt  D.William  O.Myatt
Division 2 (Under 13's)
1 1 Bushey & Oxhey U13 Jaguars v Abbots Youth U13 Blue
10:30 AM
H: H.Tredler  A: R.Cassidy
1 9 Hemel Athletic U13 White v Harpenden Colts U13 Thunder
11:00 AM
H: L.Haddock  A: O.Cuthbert  S.Evans  M.Kenny(3)  M.Sweeting(3)  G.Venner  W.Woltynski  A.Mathers
- A Little Gaddesden U13 v Tring Tornadoes U13 Eagles [ Away Win was awarded ]
 A: O.Jones  J.Parker  J.Parker
Division 3 (Under 13's)
6 3 Harpenden Colts U13 Lightning v Bushey & Oxhey U13 Leopards
10:00 AM
H: F.Francis  T.Gaunce  A.Grimes(2)  M.Mayer(2)  A: J.Kirsch  J.Milburn  R.Rowinski  S.Millington  J.Kirsch
3 11 Langleybury U13 v Chorleywood U13 Pumas
 P. Sangster
H: E.Anthony  OG  B.Stockman  A: P.Chambers(2)  H.Latchford  J.Neal(3)  T.Patel(2)  K.Soomro(2)  M.Trumper  A.Kalairajah  C.Dagger
2 5 Tring Tornadoes U13 Hawks v Sarratt Rebels U13
11:00 AM
H: S.Bayer  C.Clifford  A: C.Foot  H.Hickles  C.Randall  E.Sole(2)  V.Taboda
Division 4 (Under 13's)
1 9 Aston Clinton U13 Colts v St Albans U13 South
H: J.Townsin  A: M.Gibson(3)  T.Jayasinghe  M.Martin(3)  A.Parkins  L.Warren  P.Bull  D.Gacek Campos
1 3 Evergreen U13 Colts v Bushey & Oxhey U13 Cougars
9:45 AM
 L. McCarthy
H: L.JOHN  A: C.Downey(2)  L.Kindred  L.JOHN  C.Downey
0 4 Nascot Wood Rangers U13 v Cassiobury Rangers U13
11:30 AM
 D. Wing
 A: Z.Abraham  A.Butcher  A.Havlin  M.Kalmykov  R.Turner  R.Gokani
Division 5 (Under 13's)
2 4 Berkhamsted Raiders U13 Yellow v Harpenden Colts U13 Cyclones
H: H.Lines  N.Preston  A: M.Dugmore  F.Matthews(2)  N.Scott  W.Edwards
- A Kings Langley U13 Eagles v Watford Youth Sports U13 Black [ Away Win was awarded ]
7 1 Watford Town Youth U13 Panthers v St Albans U13 West
H: R.Futer(2)  T.Gutreich(3)  A.Hopkinson  E.Kenny  A: F.Geoghegan  T.Gutreich  C.Ezequiel
Division 1 (Under 12's)
0 2 Chorleywood U12 Dragons v Hemel Aces U12 Lions
 A: A.Smith  H.Taylor  W.Koukoulomatis
2 2 Kings Langley U12 Hawks v Berkhamsted Raiders U12 Red
9:30 AM
H: H.Mead  E.Napier  A: L.Cassidy  J.Wilksinson  J.Jenkins  L.Cassidy
2 0 St Albans U12 Victoria v Hemel Town Youth U12 Blue
11:30 AM
H: Z.Davies(2)
1 6 Tring Tornadoes U12 Titans v Harpenden Colts U12 Hurricanes
11:00 AM
H: A.Roffey  A: T.Attenborough  G.Clark  L.Hobson(2)  OG  J.Robinson  O.Bright  L.Hobson
Division 2 (Under 12's)
3 4 FC Hemel U12 v Everett Rovers U12 Red
10:30 AM
H: M.McGuire  A.Roberts(2)  A: R.De Souza(2)  L.Dischamps(2)  L.Dischamps
0 5 Harpenden Colts U12 Hornets v Bushey & Oxhey U12 Cobras
11:30 AM
 A: L.Georgiou  G.Rice(4)  H.Sandwell  G.Rice
7 2 Sun Sports U12 v Watford Town Youth U12
H: M.Prochnik(3)  J.Reed  J.Swanson  A.Wilson  C.Wyatt  A: B.Benny  N.Harvey  M.Prochnik  T.Miles-Wilkins
Division 3 (Under 12's)
0 3 Aston Clinton U12 Colts v Kings Langley U12 Lions
 A: S.Boyes-Korkis  F.Mills  K.Sithole  J.Harris  T.Ducker
1 6 Harpenden Colts U12 Harriers v St Albans U12 West
10:00 AM
H: C.Cherry  A: L.Bullock(2)  C.Clark  J.Dean  M.Hajousman  C.Smith  L.Harrison  I.Templeton
0 2 Nascot Wood Rangers U12 Hawks v Echoes U12 Orange
 A: C.Wilson(2)  D.Kenny Solana  R.Rickett
Division 4 (Under 12's)
6 1 Chorleywood U12 Griffins v Echoes U12 Amber
H: S.Lynott(3)  C.McLaughlin(2)  OG  A: I.Dennis  E.Miles
2 0 Evergreen U12 Jackals v Sandridge Rovers U12 Stormtroopers
9:45 AM
H: J.TULLY  F.WOODHOUSE  J.Barnett
4 2 Hemel Aces U12 Tigers v Evergreen U12 Jaguars
Belswain School
10:00 AM
H: E.Boulton  R.Karia  OG  J.Siggery  A: M.BROMFIELD  OG  J.James  F.FITZGERALD
10 1 Hemel Town Youth U12 White v Berkhamsted Raiders U12 Orange
11:00 AM
 L. Bridges
H: A.Cooke  T.Grant  K.Jasevicius  S.McAlinden(5)  D.Rowlands  N.Vincent  A: P.Nicholls  I.Salman
Division 5 (under 12s)
7 6 Croxley Green U12 Emerald v Abbots Youth U12
9:30 AM
 R. Nicholson
H: F.Casselton  A.Gavin(3)  J.Jones  T.McKenna  OG  A: C.Duffy  F.Hague  C.Howard  A.Pope  J.Withey(2)  C.Van Zanten
0 11 Hemel Town Youth U12 Yellow v St Albans U12 Boreal
9:30 AM
 A: C.GUNTHARDT(3)  M.HAYHURST(3)  C.JOHNSON(2)  A.LA PLACA  H.MUIR(2)  C.JOHNSON
1 4 Sandridge Rovers U12 Tigers v Chorleywood U12 Serpents
10:00 AM
H: J.Jenkins  A: R.Heckford(2)  A.Kelly-Parker  A.Putland  R.George  C.Craft
7 1 Watford Youth Sports U12 Red v Harpenden Colts U12 Jets
H: N.Carlon  B.Narroway(3)  B.Smith(3)  A: O.Berridge  N.Christofi  C.Terry
Division 6 (under 12s)
1 1 Cassiobury Rangers U12 v Tring Tornadoes U12 Tigers
10:00 AM
 Home Club Referee
H: C.Samani  A: K.Docherty  J.Hadfield  L.Evett
H - Harpenden Colts U12 Mustangs v Chipperfield U12 [ Home Win was awarded ]
10:00 AM

Chipperfield did not have any registered players for the game
 Home Club Referee
H: A.McCarthy
1 0 St Albans U12 Central v Bedmond Youth U12
10:00 AM
 N. Marsh
H: A.Ngu  B.Mitchell
Miscellaneous
H - Aston Clinton U12 Cobras WITHDRAWN v Everett Rovers U12 Blue [ Home Win was awarded ]
Everett Rovers Blue did not have enough registered players
Berkhamsted Raiders U12 Yellow FOLDED v St Albans U12 Orient
11:30 AM

Moved from Division 3 (Under 12's) to Miscellaneous. John Gibbons Berkhamsted Yellows folded
 A: A.Bentley(4)  C.Crowther(2)  L.Hayden  A.Swaine  O.Rattle
3 5 Bovingdon U12 (WITHDRAWN) v Berkhamsted Raiders U12 Green
11:00 AM
H: T.Giwa  B.Humphreys(2)  A: H.Brook  H.Giles  O.North(2)  E.Perkins  H.Humphrey  H.Giles
Hemel Town Youth U12 Red v Herons U12 FOLDED
7:12 AM

Moved from Division 6 (under 12s) to Miscellaneous. John Gibbons Herons folded
H: J.CATCHPOLE  S.HUNT(3)  A: f.philpott  a.turner  S.HUNT  a.turner
1 6 Hemel Town Youth U13 Red v Kings Langley U13 Knights
11:00 AM

Moved from Division 1 (Under 13's) to Miscellaneous. Hemel Town Withdrawn
H: J.MUTSANYA  A: J.Dong Thry Dong(2)  J.James(2)  C.Summerfield(2)  L.POTTICARY  J.Simmons
H - St Albans U18 North v Herons U18 (WITHDRAWN) [ Home Win was awarded ]
12:00 PM
5 2 Watford Youth Sports U13 White v Abbots Youth U13 Red
Moved from Division 3 (Under 13's) to Miscellaneous. Watford Youth Withdrawn
H: K.Ricketts(2)  L.Simmons  N.Yeboah(2)  A: R.Ash(2)  R.Ash
0 0 Watford Youth Sports U15 Black v Tornado JSC U15
10:30 AM

Moved from Division 4 (Under 15's) to Miscellaneous. Tornado JSC U15 moved up to U15 Div 3
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 10 September 2017 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 10 September 2017.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
U18D2
1. Hemel Town Youth U18 Red
U18L1
2. Mill End Youth U18
U18L3
3. Bushey & Oxhey U18 Colts
16C1
4. Harpenden Colts U18 Panthers
16C2
5. Kings Langley U18 Hawks
16C4
6. Hemel Town Youth U18 Red
U15D1
7. Hemel Town Youth U15 Yellow
U15D2
8. Sun Sports U15 Blue
U15D3
9. Harpenden Colts U15 Magpies
U15D4
10. Gadeside Rangers U15 Tigers
U14D1
11. Chorleywood U14 Hurricane
U14D3
12. Aston Clinton U14 Colts
U13D1
13. Bovingdon U13 Storm
U13D2
14. Berkhamsted Raiders U13 Green
15. Hemel Town Youth U13 White
U13D3
16. Bovingdon U13 Lightning
U13D4
17. Harpenden Colts U13 Tornadoes
U13D5
18. Berkhamsted Raiders U13 White
19. Harpenden Colts U13 Typhoon
U12D1
20. Evergreen U12 Wolves
U12D4
21. Oxhey Jets U12
12IL2
22. Bovingdon U13 Storm
11Fri
23. Abbots Youth U11 Blue
24. Abbots Youth U11 Red
25. Aston Clinton U11 Colts
26. Berkhamsted Raiders U11 Black
27. Berkhamsted Raiders U11 Blue
28. Berkhamsted Raiders U11 Green
29. Berkhamsted Raiders U11 Orange
30. Berkhamsted Raiders U11 White
31. Berkhamsted Raiders U11 Yellow
32. Bovingdon U11 Thunder
33. Bushey & Oxhey U11 Herons
34. Bushey & Oxhey U11 Hornets
35. Chipperfield U11
36. Chorleywood U11 Eagles
37. Chorleywood U11 Harriers
38. Chorleywood U11 Hawks
39. Comets U11 Red
40. Croxley Green U11 Emerald
41. Croxley Green U11 White
42. Croxley Green U11 Yellow
43. Echoes U11
44. Everett Rovers U11 Black
45. Everett Rovers U11 Blue
46. Evergreen U11 Eagles
47. FC Hemel U11
48. Gadeside Rangers U11
49. Harpenden Colts U11 Jaguars
50. Harpenden Colts U11 Leopards
51. Harpenden Colts U11 Lions
52. Harpenden Colts U11 Pumas
53. Harpenden Colts U11 Tigers
54. Hemel Aces U11 Lions
55. Hemel Aces U11 Panthers
56. Hemel Aces U11 Tigers
57. Hemel Town Youth U11 Blue
58. Hemel Town Youth U11 Green
59. Hemel Town Youth U11 Red
60. Hemel Town Youth U11 White
61. Herons U11 Orange
62. Kings Langley U11 Sharks
63. Little Gaddesden U11 Ashes
64. Nascot Wood Rangers U11
65. Sandridge Rovers U11
66. Sarratt Rebels U11 Black
67. Sarratt Rebels U11 Yellow
68. St Albans U11 Central
69. St Albans U11 Orient
70. St Albans U11 South
71. St Albans U11 West
72. Sun Sports U11 Blue
73. Sun Sports U11 Yellow
74. Watford Town Youth U11
75. Watford Youth Sports U11 Red
76. Watford Youth Sports U11 White
11Red
77. Berkhamsted Raiders U11 Blue
78. Berkhamsted Raiders U11 Green
79. Chorleywood U11 Eagles
80. Chorleywood U11 Harriers
81. Comets U11 Red
82. Echoes U11
83. Harpenden Colts U11 Lions
84. Harpenden Colts U11 Pumas
85. Hemel Aces U11 Tigers
86. St Albans U11 Orient
87. St Albans U11 South
88. Watford Youth Sports U11 White
11Blu
89. Abbots Youth U11 Red
90. Berkhamsted Raiders U11 Green
91. Bushey & Oxhey U11 Hornets
92. Chorleywood U11 Eagles
93. Comets U11 Red
94. Echoes U11
95. Everett Rovers U11 Blue
96. Kings Langley U11 Sharks
97. Nascot Wood Rangers U11
98. Sarratt Rebels U11 Black
99. St Albans U11 South
100. Watford Youth Sports U11 White
11Yel
101. Abbots Youth U11 Blue
102. Berkhamsted Raiders U11 White
103. Berkhamsted Raiders U11 Yellow
104. Bushey & Oxhey U11 Herons
105. Croxley Green U11 White
106. Evergreen U11 Eagles
107. Harpenden Colts U11 Tigers
108. Hemel Aces U11 Lions
109. Hemel Town Youth U11 Red
110. Little Gaddesden U11 Ashes
111. St Albans U11 West
112. Sun Sports U11 Blue
11Gre
113. Aston Clinton U11 Colts
114. Berkhamsted Raiders U11 Black
115. Bovingdon U11 Thunder
116. Chipperfield U11
117. Croxley Green U11 Emerald
118. Harpenden Colts U11 Leopards
119. Hemel Town Youth U11 Green
120. Hemel Town Youth U11 White
121. Herons U11 Orange
122. Sarratt Rebels U11 Yellow
123. St Albans U11 Central
124. Sun Sports U11 Yellow
125. Watford Town Youth U11
126. Watford Youth Sports U11 Red
11Whi
127. Berkhamsted Raiders U11 Orange
128. Chorleywood U11 Hawks
129. Croxley Green U11 Yellow
130. Everett Rovers U11 Black
131. FC Hemel U11
132. Gadeside Rangers U11
133. Harpenden Colts U11 Jaguars
134. Hemel Aces U11 Panthers
135. Hemel Town Youth U11 Blue
136. Sandridge Rovers U11
10Red
137. Bedmond Youth U10 Red
138. Berkhamsted Raiders U10 Red
139. Evergreen U10 Eagles
140. Harpenden Colts U10 Buccaneers
141. Hemel Town Youth U10 Red
142. Sun Sports U10 Yellow
143. Watford Town Youth U10 Red
144. Watford Youth Sports U10 White
10Blu
145. Chorleywood U10 Sharks
146. Croxley Athletic U10
147. Echoes U10 Amber
148. Evergreen U10 Falcons
149. Harpenden Colts U10 Raiders
150. Hemel Aces U10 Hornets
151. Hemel Town Youth U10 White
152. Nascot Wood Rangers U10
10Vio
153. Abbots Youth U11 Red
154. Berkhamsted Raiders U11 Green
155. Comets U11 Red
156. Hemel Aces U11 Lions
157. Sarratt Rebels U11 Black
10Sil
158. Abbots Youth U11 Blue
159. Berkhamsted Raiders U11 White
160. Berkhamsted Raiders U11 Yellow
161. Everett Rovers U11 Blue
162. Harpenden Colts U11 Tigers
163. Hemel Aces U11 Panthers
164. Hemel Town Youth U11 Green
165. Kings Langley U11 Sharks
166. Sun Sports U11 Blue
167. Sun Sports U11 Yellow
10Whi
168. Berkhamsted Raiders U10 Blue
169. Berkhamsted Raiders U10 Green
170. Bushey & Oxhey U10 Piranhas
171. Bushey & Oxhey U10 Vipers
172. Chipperfield U10
173. Chorleywood U10 Marlins
174. FC Hemel U10
175. Garston Boys U10
176. Hemel Aces U10 Panthers
177. Hemel Aces U10 Stingers
178. Hemel Town Youth U10 White
10Gre
179. Aston Clinton U10 Colts
180. Bovingdon U10 Thunder
181. Bushey & Oxhey U10 Vipers
182. Chipperfield U10
183. Comets U10 Red
184. Garston Boys U10
185. Harpenden Colts U10 Titans
186. Hemel Aces U10 Panthers
187. Hemel Aces U10 Tigers
188. Hemel Athletic U10
189. Kings Langley U10 Knights
190. Sarratt Rebels U10
191. Sun Sports U10 Blue
10Gol
192. Bushey & Oxhey U11 Hornets
193. Croxley Green U11 White
194. Evergreen U11 Falcons
195. Hemel Town Youth U11 Red
196. Hemel Town Youth U11 White
197. Little Gaddesden U11 Ashes
198. Nascot Wood Rangers U11
199. Watford Town Youth U11
10Yel
200. Chipperfield U10
201. Comets U10 Red
202. Croxley Green U10 White
203. Evergreen U10 Hawks
204. Harpenden Colts U10 Saints
205. Hemel Town Youth U10 Yellow
206. Little Gaddesden U10 Oakes
207. Oxhey Jets U10
208. Sarratt Rebels U10
209. Tornado JSC U10
210. Tring Tornadoes U10 Eagles
211. Tring Tornadoes U10 Hawks
10Brn
212. Abbots Youth U10 Red
213. Abbots Youth U10 Yellow
214. Berkhamsted Raiders U10 Orange
215. Berkhamsted Raiders U10 Purple
216. Berkhamsted Raiders U10 White
217. Evergreen U10 Hawks
218. Harpenden Colts U10 Jets
219. Hemel Town Youth U10 Blue
220. Hemel Town Youth U10 Yellow
221. Herons U10
222. Oxhey Jets U10
223. Tornado JSC U10
224. Tring Tornadoes U10 Eagles
225. Watford Town Youth U10 Black
226. Watford Youth Sports U10 Red
10Ora
227. Abbots Youth U10 Yellow
228. Berkhamsted Raiders U10 Black
229. Berkhamsted Raiders U10 White
230. Bushey & Oxhey U10 Scorpions
231. Croxley Green U10 Emerald
232. Harpenden Colts U10 Chargers
233. Hemel Aces U10 Wasps
234. Hemel Town Youth U10 Green
235. Hemel Town Youth U10 Yellow
236. Watford Town Youth U10 Black
237. Watford Youth Sports U10 Red
10Pur
238. Abbots Youth U10 Yellow
239. Bedmond Youth U10 Green
240. Berkhamsted Raiders U10 Black
241. Berkhamsted Raiders U10 Yellow
242. Bovingdon U10 Lightning
243. Chorleywood U10 Piranhas
244. Comets U10 Red
245. Croxley Green U10 Emerald
246. Echoes U10 Orange
247. Harpenden Colts U10 Stormers
248. Hemel Town Youth U10 Green
249. Herons U10
250. Little Gaddesden U10 Ashes
251. Oxhey Jets U10
252. Tring Tornadoes U10 Falcons
10Bla
253. Aston Clinton U11 Colts
254. Berkhamsted Raiders U11 Orange
255. Bovingdon U11 Thunder
256. Bushey & Oxhey U11 Herons
257. Chorleywood U11 Hawks
258. St Albans U11 West
10Amb
259. Berkhamsted Raiders U11 Black
260. Berkhamsted Raiders U11 Orange
261. FC Hemel U11
262. Gadeside Rangers U11
263. Sandridge Rovers U11
10Gry
264. Berkhamsted Raiders U11 Black
265. Everett Rovers U11 Black
266. FC Hemel U11
267. Gadeside Rangers U11
268. Harpenden Colts U11 Jaguars
269. Herons U11 Orange
270. Sandridge Rovers U11
U10s
271. Abbots Youth U11 Red
272. Bushey & Oxhey U11 Herons
273. Bushey & Oxhey U11 Hornets
274. Chorleywood U11 Harriers
275. Echoes U11
276. Everett Rovers U11 Blue
277. FC Hemel U11
278. Harpenden Colts U11 Lions
279. Hemel Town Youth U11 Green
280. Herons U11 Orange
281. Nascot Wood Rangers U11
282. Sarratt Rebels U11 Black
283. St Albans U11 West
10Eis
284. Berkhamsted Raiders U10 Yellow
285. Chorleywood U10 Piranhas
286. Comets U10 Red
287. Croxley Green U10 Emerald
288. Echoes U10 Orange
289. Harpenden Colts U10 Chargers
290. Harpenden Colts U10 Stormers
291. Herons U10
292. Oxhey Jets U10
293. Tring Tornadoes U10 Falcons
10tru
294. Abbots Youth U10 Red
295. Abbots Youth U10 Yellow
296. Berkhamsted Raiders U10 Black
297. Berkhamsted Raiders U10 Orange
298. Berkhamsted Raiders U10 Purple
299. Berkhamsted Raiders U10 White
300. Bushey & Oxhey U10 Scorpions
301. Croxley Green U10 White
302. Evergreen U10 Hawks
303. Harpenden Colts U10 Jets
304. Harpenden Colts U10 Saints
305. Hemel Aces U10 Wasps
306. Hemel Town Youth U10 Blue
307. Hemel Town Youth U10 Green
308. Hemel Town Youth U10 Yellow
309. Little Gaddesden U10 Oakes
310. Tornado JSC U10
311. Tring Tornadoes U10 Eagles
312. Watford Town Youth U10 Black
313. Watford Youth Sports U10 Red
10Wil
314. Aston Clinton U10 Colts
315. Berkhamsted Raiders U10 Green
316. Bovingdon U10 Thunder
317. Bushey & Oxhey U10 Piranhas
318. Chipperfield U10
319. Chorleywood U10 Marlins
320. FC Hemel U10
321. Garston Boys U10
322. Harpenden Colts U10 Titans
323. Hemel Aces U10 Panthers
324. Hemel Aces U10 Tigers
325. Hemel Athletic U10
326. Kings Langley U10 Knights
327. Sarratt Rebels U10
328. Sun Sports U10 Blue
329. Tring Tornadoes U10 Hawks
10Mon
330. Bedmond Youth U10 Red
331. Berkhamsted Raiders U10 Blue
332. Berkhamsted Raiders U10 Red
333. Bushey & Oxhey U10 Vipers
334. Chorleywood U10 Sharks
335. Croxley Athletic U10
336. Echoes U10 Amber
337. Evergreen U10 Eagles
338. Evergreen U10 Falcons
339. Harpenden Colts U10 Buccaneers
340. Harpenden Colts U10 Raiders
341. Hemel Aces U10 Hornets
342. Hemel Aces U10 Stingers
343. Hemel Town Youth U10 Red
344. Hemel Town Youth U10 White
345. Nascot Wood Rangers U10
346. Sun Sports U10 Yellow
347. Watford Town Youth U10 Red
348. Watford Youth Sports U10 White
U9002
349. Abbots Youth U09
350. Berkhamsted Raiders U09 Orange
351. Berkhamsted Raiders U09 Purple
352. Echoes U09
353. Evergreen U09 Tigers
354. Hemel Athletic U09
355. Hemel Town Youth U09 Blue
356. Hemel Town Youth U09 Orange
U9003
357. Berkhamsted Raiders U09 White
358. Chipperfield U09
359. Croxley Green U09 Emerald
360. Everett Rovers U09 Blue
361. Harpenden Colts U09 Panthers
362. Hemel Aces U09 Hornets
363. Hemel Town Youth U09 Yellow
364. Tring Tornadoes U09 Titans
U9004
365. Bedmond Youth U09 Green
366. Bovingdon U09 Thunder
367. Evergreen U09 Crocodile
368. Hemel Town Youth U09 Green
369. Hemel Town Youth U09 White
370. Little Gaddesden U09
371. Tring Tornadoes U09 Trojans
372. Watford Youth Sports U09
U9005
373. Aston Clinton U09 Colts
374. Bushey & Oxhey U09 Rhinos
375. Croxley Green U09 White
376. Harpenden Colts U09 Lions
377. Hemel Aces U09 Pumas
378. Nascot Wood Rangers U09
379. Oxhey Jets U09
U9006
380. Berkhamsted Raiders U09 Green
381. Bushey & Oxhey U09 Bobcats
382. Evergreen U09 Sharks
383. Harpenden Colts U09 Pumas
384. Harpenden Colts U09 Tigers
385. Hemel Aces U09 Wasps
386. Kings Langley U09
387. Sandridge Rovers U09
388. Watford Town Youth U09 Lions
U9007
389. Berkhamsted Raiders U09 Yellow
390. Bushey & Oxhey U09 Bulldogs
391. Cassiobury Rangers U09
392. Chorleywood U09 Cardinals
393. Everett Rovers U09 Yellow
394. Harpenden Colts U09 Pumas
395. Harpenden Colts U09 Tigers
396. Watford Town Youth U09 Tigers
U9008
397. Bedmond Youth U09 Red
398. Berkhamsted Raiders U09 Blue
399. Berkhamsted Raiders U09 Red
400. Bushey & Oxhey U09 Stags
401. Chorleywood U09 Lions
402. Chorleywood U09 Stags
403. Evergreen U09 Cobras
404. Harpenden Colts U09 Jaguars
U9011
405. Berkhamsted Raiders U09 Red
406. Bushey & Oxhey U09 Stags
407. Chorleywood U09 Cardinals
408. Chorleywood U09 Lions
409. Evergreen U09 Cobras
410. Harpenden Colts U09 Tigers
411. Watford Town Youth U09 Lions
412. Watford Town Youth U09 Tigers
U9012
413. Berkhamsted Raiders U09 Blue
414. Bushey & Oxhey U09 Bobcats
415. Bushey & Oxhey U09 Bulldogs
416. Croxley Green U09 White
417. Everett Rovers U09 Yellow
418. Harpenden Colts U09 Jaguars
419. Kings Langley U09
420. Watford Youth Sports U09
U9015
421. Bedmond Youth U09 Red
422. Berkhamsted Raiders U09 Green
423. Bovingdon U09 Thunder
424. Chorleywood U09 Stags
425. Evergreen U09 Sharks
426. Hemel Aces U09 Wasps
427. Little Gaddesden U09
428. Oxhey Jets U09
U9013
429. Abbots Youth U09
430. Bushey & Oxhey U09 Rhinos
431. Cassiobury Rangers U09
432. Croxley Green U09 Emerald
433. Evergreen U09 Crocodile
434. Harpenden Colts U09 Lions
435. Hemel Aces U09 Pumas
436. Tring Tornadoes U09 Trojans
U9016
437. Aston Clinton U09 Colts
438. Everett Rovers U09 Blue
439. Hemel Town Youth U09 Orange
440. Hemel Town Youth U09 White
441. Hemel Town Youth U09 Yellow
442. Nascot Wood Rangers U09
443. Tring Tornadoes U09 Titans
U9017
444. Berkhamsted Raiders U09 Purple
445. Berkhamsted Raiders U09 White
446. Chipperfield U09
447. Echoes U09
448. Hemel Aces U09 Hornets
449. Hemel Town Youth U09 Blue
450. Hemel Town Youth U09 Green
U9018
451. Bedmond Youth U09 Green
452. Berkhamsted Raiders U09 Orange
453. Berkhamsted Raiders U09 Yellow
454. Evergreen U09 Tigers
455. Harpenden Colts U09 Panthers
456. Harpenden Colts U09 Pumas
457. Hemel Athletic U09
458. Sandridge Rovers U09
459. Tring Tornadoes U09 Tyros
U0920
460. Bedmond Youth U09 Red
461. Berkhamsted Raiders U09 Red
462. Bushey & Oxhey U09 Stags
463. Chorleywood U09 Lions
464. Evergreen U09 Cobras
465. Evergreen U09 Sharks
466. Harpenden Colts U09 Jaguars
467. Kings Langley U09
468. Oxhey Jets U09
U0921
469. Berkhamsted Raiders U09 Blue
470. Berkhamsted Raiders U09 Green
471. Bushey & Oxhey U09 Bobcats
472. Bushey & Oxhey U09 Bulldogs
473. Chorleywood U09 Cardinals
474. Chorleywood U09 Stags
475. Harpenden Colts U09 Tigers
476. Hemel Aces U09 Pumas
477. Tring Tornadoes U09 Trojans
478. Watford Town Youth U09 Lions
U0922
479. Bovingdon U09 Thunder
480. Bushey & Oxhey U09 Rhinos
481. Croxley Green U09 White
482. Everett Rovers U09 Yellow
483. Harpenden Colts U09 Lions
484. Harpenden Colts U09 Panthers
485. Harpenden Colts U09 Pumas
486. Hemel Aces U09 Wasps
487. Hemel Town Youth U09 Yellow
488. Sandridge Rovers U09
489. Watford Town Youth U09 Tigers
490. Watford Youth Sports U09
U0923
491. Aston Clinton U09 Colts
492. Bedmond Youth U09 Green
493. Berkhamsted Raiders U09 White
494. Cassiobury Rangers U09
495. Croxley Green U09 Emerald
496. Everett Rovers U09 Blue
497. Evergreen U09 Crocodile
498. Hemel Town Youth U09 Blue
499. Hemel Town Youth U09 Green
500. Hemel Town Youth U09 White
501. Nascot Wood Rangers U09
502. Tring Tornadoes U09 Tyros
U0924
503. Abbots Youth U09
504. Berkhamsted Raiders U09 Orange
505. Berkhamsted Raiders U09 Purple
506. Berkhamsted Raiders U09 Yellow
507. Chipperfield U09
508. Echoes U09
509. Evergreen U09 Tigers
510. Hemel Aces U09 Hornets
511. Hemel Athletic U09
512. Hemel Town Youth U09 Orange
513. Little Gaddesden U09
514. Tring Tornadoes U09 Titans
U0925
515. Berkhamsted Raiders U09 Blue
516. Berkhamsted Raiders U09 Purple
517. Berkhamsted Raiders U09 White
518. Cassiobury Rangers U09
519. Chorleywood U09 Lions
520. Croxley Green U09 White
521. Evergreen U09 Cobras
522. Evergreen U09 Tigers
523. Harpenden Colts U09 Tigers
524. Little Gaddesden U09
525. Watford Town Youth U09 Tigers
9Mix
526. Aston Clinton U09 Colts
527. Bedmond Youth U09 Green
528. Bedmond Youth U09 Red
529. Berkhamsted Raiders U09 Blue
530. Berkhamsted Raiders U09 Purple
531. Berkhamsted Raiders U09 White
532. Berkhamsted Raiders U09 Yellow
533. Chipperfield U09
534. Chorleywood U09 Stags
535. Croxley Green U09 Emerald
536. Echoes U09
537. Everett Rovers U09 Yellow
538. Evergreen U09 Sharks
539. Evergreen U09 Tigers
540. Harpenden Colts U09 Jaguars
541. Harpenden Colts U09 Pumas
542. Hemel Athletic U09
543. Hemel Town Youth U09 Blue
544. Hemel Town Youth U09 Green
545. Hemel Town Youth U09 Orange
546. Hemel Town Youth U09 White
547. Hemel Town Youth U09 Yellow
548. Oxhey Jets U09
549. Sandridge Rovers U09
550. Tring Tornadoes U09 Titans
551. Tring Tornadoes U09 Trojans
552. Tring Tornadoes U09 Tyros
553. Watford Youth Sports U09
8Ald
554. Aston Clinton U08 Colts
555. Berkhamsted Raiders U08 Yellow
556. Bushey & Oxhey U08 Kestrels
557. Echoes U08
558. Everett Rovers U08 Blue
559. Everett Rovers U08 Yellow
560. Hemel Athletic U08 White
561. Hemel Town Youth U08 Green
562. Kings Langley U08 Pumas
563. Kings Langley U08 Scorpions
564. Oxhey Jets U08
565. Potten End Youth U08
566. Sun Sports U08 Yellow
567. Tring Tornadoes U08 Falcons
8Ash
568. Abbots Youth U08 Black
569. Berkhamsted Raiders U08 Orange
570. Bushey & Oxhey U08 Bulls
571. Chipperfield U08
572. Everett Rovers U08 Blue
573. Harpenden Colts U08 Lions
574. Hemel Town Youth U08 Blue
575. Hemel Town Youth U08 Red
576. Little Gaddesden U08
577. Oxhey Jets U08
578. Sun Sports U08 Yellow
8Beec
579. Abbots Youth U08 Blue
580. Berkhamsted Raiders U08 White
581. Chipperfield U08
582. Chorleywood U08 Cyclone
583. Chorleywood U08 Hurricane
584. Everett Rovers U08 Yellow
585. Harpenden Colts U08 Rockets
586. Harpenden Colts U08 Tigers
587. Hemel Town Youth U08 Red
588. Nascot Wood Rangers U08 Falcons
589. Tring Tornadoes U08 Eagles
8Birc
590. Aston Clinton U08 Colts
591. Berkhamsted Raiders U08 Yellow
592. Chorleywood U08 Hurricane
593. Evergreen U08 Eagles
594. Evergreen U08 Falcons
595. Harpenden Colts U08 Rockets
596. Harpenden Colts U08 Tigers
597. Hemel Town Youth U08 Green
598. Hemel Town Youth U08 White
599. Nascot Wood Rangers U08 Falcons
600. Nascot Wood Rangers U08 Hawks
601. Sun Sports U08 Yellow
602. Tring Tornadoes U08 Falcons
8Hawt
603. Aston Clinton U08 Colts
604. Berkhamsted Raiders U08 Blue
605. Berkhamsted Raiders U08 Yellow
606. Bovingdon U08 Hurricane
607. Chorleywood U08 Storm
608. Evergreen U08 Falcons
609. Harpenden Colts U08 Vikings
610. Oxhey Jets U08
611. Potten End Youth U08
612. Tring Tornadoes U08 Falcons
613. Tring Tornadoes U08 Harriers
614. Watford Youth Sports U08
8Oak
615. Berkhamsted Raiders U08 Blue
616. Berkhamsted Raiders U08 Green
617. Bovingdon U08 Storm
618. Chorleywood U08 Tornado
619. Evergreen U08 Hawks
620. Hemel Aces U08 Tigers
621. Herons U08 Orange
622. Kings Langley U08 Vipers
623. Sandridge Rovers U08 Revolution
624. Sandridge Rovers U08 Tigers
625. Tring Tornadoes U08 Hawks
8Rowa
626. Berkhamsted Raiders U08 Green
627. Berkhamsted Raiders U08 Red
628. Bovingdon U08 Storm
629. Bushey & Oxhey U08 Kestrels
630. Chorleywood U08 Tornado
631. Comets U08 White
632. Evergreen U08 Tigers
633. Harpenden Colts U08 Vikings
634. Hemel Aces U08 Wasps
635. Hemel Athletic U08 Blue
636. Kings Langley U08 Vipers
637. Sandridge Rovers U08 Tigers
638. Tring Tornadoes U08 Kestrels
8Will
639. Berkhamsted Raiders U08 Red
640. Bushey & Oxhey U08 Kestrels
641. Bushey & Oxhey U08 Pythons
642. Comets U08 White
643. Echoes U08
644. Everett Rovers U08 Black
645. Harpenden Colts U08 Cowboys
646. Hemel Athletic U08 Blue
647. Kings Langley U08 Pumas
648. Sarratt Rebels U08
649. Watford Town Youth U08 Black
8Yew
650. Berkhamsted Raiders U08 Purple
651. Cassiobury Rangers U08
652. Echoes U08
653. Everett Rovers U08 Black
654. Harpenden Colts U08 Foxes
655. Hemel Athletic U08 White
656. Kings Langley U08 Scorpions
657. Sun Sports U08 Blue
658. Watford Town Youth U08 Red
8 Bat
659. Berkhamsted Raiders U08 Red
660. Bushey & Oxhey U08 Bulls
661. Chorleywood U08 Hurricane
662. Everett Rovers U08 Black
663. Evergreen U08 Falcons
664. Harpenden Colts U08 Lions
665. Harpenden Colts U08 Tigers
666. Hemel Town Youth U08 Blue
667. Kings Langley U08 Vipers
668. Sandridge Rovers U08 Tigers
8 Bla
669. Berkhamsted Raiders U08 Purple
670. Berkhamsted Raiders U08 Red
671. Chorleywood U08 Cyclone
672. Evergreen U08 Hawks
673. Evergreen U08 Tigers
674. Harpenden Colts U08 Lions
675. Harpenden Colts U08 Tigers
676. Hemel Aces U08 Wasps
677. Hemel Athletic U08 White
678. Hemel Town Youth U08 Blue
679. Hemel Town Youth U08 White
680. Nascot Wood Rangers U08 Hawks
681. Sarratt Rebels U08
682. Sun Sports U08 Blue
8 Lam
683. Berkhamsted Raiders U08 Blue
684. Berkhamsted Raiders U08 Red
685. Chorleywood U08 Storm
686. Hemel Athletic U08 Blue
687. Hemel Athletic U08 White
688. Hemel Town Youth U08 Red
689. Hemel Town Youth U08 White
690. Herons U08 Orange
691. Little Gaddesden U08
692. Sandridge Rovers U08 Revolution
693. Sun Sports U08 Blue
694. Tring Tornadoes U08 Kestrels
695. Watford Town Youth U08 Red
8 Mil
696. Abbots Youth U08 Black
697. Abbots Youth U08 Blue
698. Berkhamsted Raiders U08 Green
699. Berkhamsted Raiders U08 Orange
700. Bovingdon U08 Hurricane
701. Bovingdon U08 Storm
702. Chipperfield U08
703. Evergreen U08 Hawks
704. Hemel Town Youth U08 Red
705. Sandridge Rovers U08 Revolution
706. Tring Tornadoes U08 Eagles
707. Tring Tornadoes U08 Kestrels
708. Watford Town Youth U08 Black
8 Sou
709. Berkhamsted Raiders U08 Orange
710. Berkhamsted Raiders U08 Purple
711. Berkhamsted Raiders U08 White
712. Cassiobury Rangers U08
713. Chorleywood U08 Tornado
714. Everett Rovers U08 Blue
715. Evergreen U08 Eagles
716. Harpenden Colts U08 Cowboys
717. Hemel Town Youth U08 Green
718. Little Gaddesden U08
719. Potten End Youth U08
720. Sun Sports U08 Yellow
721. Tring Tornadoes U08 Harriers
8 Tow
722. Abbots Youth U08 Blue
723. Berkhamsted Raiders U08 Purple
724. Berkhamsted Raiders U08 Yellow
725. Bushey & Oxhey U08 Pythons
726. Cassiobury Rangers U08
727. Chipperfield U08
728. Comets U08 White
729. Harpenden Colts U08 Cowboys
730. Hemel Town Youth U08 Green
731. Kings Langley U08 Pumas
732. Sun Sports U08 Yellow
733. Watford Youth Sports U08
8 Vau
734. Berkhamsted Raiders U08 Orange
735. Berkhamsted Raiders U08 Purple
736. Bushey & Oxhey U08 Kestrels
737. Chorleywood U08 Tornado
738. Everett Rovers U08 Yellow
739. Evergreen U8 Titans
740. Harpenden Colts U08 Foxes
741. Harpenden Colts U08 Vikings
742. Hemel Aces U08 Tigers
743. Kings Langley U08 Pumas
744. Kings Langley U08 Scorpions
745. Nascot Wood Rangers U08 Falcons
746. Tring Tornadoes U08 Hawks
8 Wat
747. Aston Clinton U08 Colts
748. Berkhamsted Raiders U08 Orange
749. Berkhamsted Raiders U08 Yellow
750. Chorleywood U08 Tornado
751. Echoes U08
752. Evergreen U08 Titans
753. Harpenden Colts U08 Rockets
754. Harpenden Colts U08 Vikings
755. Kings Langley U08 Pumas
756. Kings Langley U08 Scorpions
757. Oxhey Jets U08
758. Tring Tornadoes U08 Falcons
8Mix
759. Abbots Youth U08 Black
760. Abbots Youth U08 Blue
761. Aston Clinton U08 Colts
762. Berkhamsted Raiders U08 Blue
763. Berkhamsted Raiders U08 Green
764. Berkhamsted Raiders U08 Orange
765. Berkhamsted Raiders U08 Purple
766. Berkhamsted Raiders U08 Red
767. Berkhamsted Raiders U08 White
768. Berkhamsted Raiders U08 Yellow
769. Bovingdon U08 Hurricane
770. Bovingdon U08 Storm
771. Bushey & Oxhey U08 Bulls
772. Bushey & Oxhey U08 Kestrels
773. Bushey & Oxhey U08 Pythons
774. Cassiobury Rangers U08
775. Chipperfield U08
776. Chorleywood U08 Cyclone
777. Chorleywood U08 Hurricane
778. Chorleywood U08 Storm
779. Chorleywood U08 Tornado
780. Comets U08 White
781. Echoes U08
782. Everett Rovers U08 Black
783. Everett Rovers U08 Blue
784. Everett Rovers U08 Yellow
785. Evergreen U08 Eagles
786. Evergreen U08 Falcons
787. Evergreen U08 Hawks
788. Evergreen U08 Tigers
789. Evergreen U8 Titans
790. Harpenden Colts U08 Cowboys
791. Harpenden Colts U08 Foxes
792. Harpenden Colts U08 Lions
793. Harpenden Colts U08 Rockets
794. Harpenden Colts U08 Tigers
795. Harpenden Colts U08 Vikings
796. Hemel Aces U08 Tigers
797. Hemel Aces U08 Wasps
798. Hemel Athletic U08 Blue
799. Hemel Athletic U08 White
800. Hemel Town Youth U08 Blue
801. Hemel Town Youth U08 Green
802. Hemel Town Youth U08 Red
803. Hemel Town Youth U08 White
804. Herons U08 Orange
805. Kings Langley U08 Pumas
806. Kings Langley U08 Scorpions
807. Kings Langley U08 Vipers
808. Little Gaddesden U08
809. Nascot Wood Rangers U08 Falcons
810. Nascot Wood Rangers U08 Hawks
811. Oxhey Jets U08
812. Potten End Youth U08
813. Sandridge Rovers U08 Revolution
814. Sandridge Rovers U08 Tigers
815. Sarratt Rebels U08
816. Sun Sports U08 Blue
817. Sun Sports U08 Yellow
818. Tring Tornadoes U08 Eagles
819. Tring Tornadoes U08 Falcons
820. Tring Tornadoes U08 Harriers
821. Tring Tornadoes U08 Hawks
822. Tring Tornadoes U08 Kestrels
823. Watford Town Youth U08 Black
824. Watford Town Youth U08 Red
825. Watford Youth Sports U08
7Mag
826. Bedmond Youth U07 Green
827. Berkhamsted Raiders U07 Orange
828. Berkhamsted Raiders U07 White
829. Bushey & Oxhey U07 Pumas
830. Chorleywood U07 Pumas
831. Comets U07 Blue
832. EB Lions U07
833. Hemel Aces U07 Tigers
834. Herons U07
835. Watford Youth Sports U07
7dar
836. Bedmond Youth U07 Red
837. Berkhamsted Raiders U07 Green
838. Berkhamsted Raiders U07 Yellow
839. Chipperfield U07
840. Chorleywood U07 Panthers
841. Evergreen U07 Sharks
842. Hemel Town Youth U07 White
843. Tring Tornadoes U07 Tigers
7cor
844. Aston Clinton U07 Colts
845. Berkhamsted Raiders U07 Black
846. Berkhamsted Raiders U07 Red
847. Bovingdon U07
848. Bushey & Oxhey U07 Broncos
849. Evergreen U07 Dragons
850. Hemel Aces U07 Wasps
851. Hemel Town Youth U07 Red
852. Kings Langley U07 Eagles
853. Watford Town Youth U07
7amu
854. Abbots Youth U07
855. Berkhamsted Raiders U07 Blue
856. Berkhamsted Raiders U07 Purple
857. Chorleywood U07 Leopards
858. Everett Rovers U07
859. Evergreen U07 Eagles
860. Hemel Aces U07 Hornets
861. Hemel Town Youth U07 Blue
862. Kings Langley U07 Cobras
863. Tring Tornadoes U07 Jaguars
7Col
864. Aston Clinton U07 Colts
865. Bedmond Youth U07 Red
866. Berkhamsted Raiders U07 Blue
867. Berkhamsted Raiders U07 White
868. Bushey & Oxhey U07 Broncos
869. Chorleywood U07 Leopards
870. Chorleywood U07 Panthers
871. Hemel Aces U07 Hornets
872. Hemel Town Youth U07 White
873. Tring Tornadoes U07 Jaguars
7web
874. Bedmond Youth U07 Green
875. Berkhamsted Raiders U07 Green
876. Berkhamsted Raiders U07 Grey
877. Bovingdon U07
878. Bushey & Oxhey U07 Broncos
879. Bushey & Oxhey U07 Jackals
880. Chipperfield U07
881. Chorleywood U07 Lions
882. Chorleywood U07 Pumas
883. EB Lions U07
884. Everett Rovers U07
885. Evergreen U07 Dragons
886. Hemel Aces U07 Wasps
887. Hemel Town Youth U07 Blue
888. Herons U07
889. Kings Langley U07 Eagles
890. Tring Tornadoes U07 Panthers
891. Watford Town Youth U07
892. Watford Youth Sports U07
7Riz
893. Abbots Youth U07
894. Berkhamsted Raiders U07 Black
895. Berkhamsted Raiders U07 Blue
896. Berkhamsted Raiders U07 Orange
897. Berkhamsted Raiders U07 Purple
898. Berkhamsted Raiders U07 White
899. Bovingdon U07
900. Bushey & Oxhey U07 Broncos
901. Bushey & Oxhey U07 Jackals
902. Bushey & Oxhey U07 Pumas
903. Evergreen U07 Sharks
904. Hemel Aces U07 Hornets
905. Kings Langley U07 Eagles
906. Tring Tornadoes U07 Jaguars
907. Tring Tornadoes U07 Tigers
908. Watford Youth Sports U07
7Eli
909. Berkhamsted Raiders U07 Red
910. Berkhamsted Raiders U07 White
911. Berkhamsted Raiders U07 Yellow
912. Chorleywood U07 Leopards
913. Chorleywood U07 Panthers
914. Comets U07 Blue
915. Evergreen U07 Eagles
916. Hemel Aces U07 Tigers
917. Hemel Town Youth U07 Red
918. Kings Langley U07 Cobras
7Saru
919. Bovingdon U07
920. Bushey & Oxhey U07 Broncos
921. Chorleywood U07 Lions
922. Everett Rovers U07
923. Evergreen U07 Dragons
924. Hemel Aces U07 Scorpions
925. Hemel Aces U07 Wasps
926. Hemel Town Youth U07 Blue
927. Hemel Town Youth U07 Yellow
928. Herons U07
929. Tring Tornadoes U07 Panthers
930. Watford Town Youth U07
7Rada
931. Bedmond Youth U07 Green
932. Berkhamsted Raiders U07 Green
933. Berkhamsted Raiders U07 Grey
934. Berkhamsted Raiders U07 Orange
935. Chipperfield U07
936. Chorleywood U07 Pumas
937. EB Lions U07
938. Watford Youth Sports U07
7Pall
939. Abbots Youth U07
940. Berkhamsted Raiders U07 Black
941. Berkhamsted Raiders U07 Blue
942. Berkhamsted Raiders U07 Purple
943. Bushey & Oxhey U07 Pumas
944. Kings Langley U07 Eagles
945. Tring Tornadoes U07 Jaguars
946. Tring Tornadoes U07 Tigers
7Alat
947. Bedmond Youth U07 Red
948. Berkhamsted Raiders U07 Yellow
949. Chorleywood U07 Leopards
950. Evergreen U07 Eagles
951. Hemel Aces U07 Tigers
952. Hemel Town Youth U07 Red
953. Hemel Town Youth U07 White
954. Kings Langley U07 Cobras
7Gand
955. Aston Clinton U07 Colts
956. Berkhamsted Raiders U07 Red
957. Berkhamsted Raiders U07 White
958. Bushey & Oxhey U07 Jackals
959. Chorleywood U07 Panthers
960. Comets U07 Blue
961. Evergreen U07 Sharks
962. Hemel Aces U07 Hornets
7Mix
963. Abbots Youth U07
964. Aston Clinton U07 Colts
965. Bedmond Youth U07 Green
966. Bedmond Youth U07 Red
967. Berkhamsted Raiders U07 Black
968. Berkhamsted Raiders U07 Blue
969. Berkhamsted Raiders U07 Green
970. Berkhamsted Raiders U07 Grey
971. Berkhamsted Raiders U07 Orange
972. Berkhamsted Raiders U07 Purple
973. Berkhamsted Raiders U07 Red
974. Berkhamsted Raiders U07 White
975. Berkhamsted Raiders U07 Yellow
976. Bovingdon U07
977. Bushey & Oxhey U07 Broncos
978. Bushey & Oxhey U07 Jackals
979. Bushey & Oxhey U07 Pumas
980. Chipperfield U07
981. Chorleywood U07 Leopards
982. Chorleywood U07 Lions
983. Chorleywood U07 Panthers
984. Chorleywood U07 Pumas
985. Comets U07 Blue
986. EB Lions U07
987. Everett Rovers U07
988. Evergreen U07 Dragons
989. Evergreen U07 Eagles
990. Evergreen U07 Sharks
991. Hemel Aces U07 Hornets
992. Hemel Aces U07 Scorpions
993. Hemel Aces U07 Tigers
994. Hemel Aces U07 Wasps
995. Hemel Town Youth U07 Blue
996. Hemel Town Youth U07 Red
997. Hemel Town Youth U07 White
998. Hemel Town Youth U07 Yellow
999. Herons U07
1000. Kings Langley U07 Cobras
1001. Kings Langley U07 Eagles
1002. Tring Tornadoes U07 Jaguars
1003. Tring Tornadoes U07 Panthers
1004. Tring Tornadoes U07 Tigers
1005. Watford Town Youth U07
1006. Watford Youth Sports U07