Go back to LondonMiddx
    One to One Football Coaching         Whetstone Wanderers Leopards U18’s - Players Wanted for 2020/21         Premierskills FC - U7, U8, U11 Players Wanted         Chorleywood Common Youth FC - U16s Players Required for 2020/21         Hemel Hempstead Rovers Youth FC U12's (season 2020/21) - Players Wanted         Hertfordshire Regional Talent Centre - U12 Trials         Footballers Wanted in Southwest London         Borehamwood U12 Knights - U13 for Season 20/21 - Players Wanted         St Albans City Youth U18 South - Players Wanted for 2020/21         Cheshunt Youth EJA - Players Required (Current Year 8)         Berkhamstead FC - Proven Strikers & Players Required         West SL Benfica - Goalkeeper & Outfield Players Wanted    
Go to their Website
Cherry Red Records Combined Counties Football League
Member of the National League System
2015-2016 Season
Tuesday, 26 May 2020
Match Day :  Friday, 16 Oct 2015 Saturday, 17 October 2015 Tuesday, 20 Oct 2015
Players Suspended
There are 17 matches
Premier Division
2 1 Badshot Lea v AFC Hayes
Youngs Drive
 O. Davies
H: D.Blake  R.Stephens  A: G.Pasma
0 1 Bedfont Sports v Ashford Town (Middx)
Bedfont Sports Club
 S. Ilan
 A: M.Webb
0 2 Chessington & Hook United v Knaphill
Chalky Lane
 D. O'Shea
 A: J.Doble  A.Lumley
0 5 Cove v Redhill
Oak Farm
 Z. Ellis
 A: U.Campbell  G.chendlik  j.goldsmith  F.McArdle  A.Rose
0 1 Epsom & Ewell v Chertsey Town
Chipstead FC
 C. Vick
 A: A.Crossley
2 4 Guildford City v Spelthorne Sports
Spectrum Leisure Centre
 a. herb
H: M.Anton  A.bigley  A: S.Mbonkwi  s.mur  L.Staples(2)
0 2 Hanworth Villa v Camberley Town
Rectory Meadows
 N. Owen
 A: M.Bunyan  P.Coles
2 1 Horley Town v Colliers Wood United
The New Defence
 D. Hayes
H: A.Nadesan(2)  A: A.Snook
1 2 Raynes Park Vale v Hartley Wintney
Prince Georges Fields
 J. Bolland
H: C.Forbes  A: A.Everiss  E.Smith
0 3 Sutton Common Rovers v Farnham Town
Sutton Utd FC
 T. Dowdeswell
 A: S.Evans  n.hammett  G.Spiers
0 1 Windsor v Westfield
Stag Meadow
 S. Gill
 A: R.Parrott
Division One
0 0 Bedfont & Feltham v CB Hounslow United
The Orchard
 R. Seuke
0 0 Farleigh Rovers v Dorking Wanderers Res
Parsonage Field
 D. Olueunna
1 2 Frimley Green v Cobham
Frimley Green Recreation Ground
 P. Paice
H: j.Daltry  A: r.Anderson  T.Webster
2 4 Sheerwater v Eversley & California
Sheerwater Recreation Ground
 M. Read
H: j.Dethridge  R.Jones  A: M.Griffiths  W.Neville  M.Stamp(2)
2 3 Staines Lammas v Ash United
The Lucan Pavilion
 l. Nufies
H: M.Holliday  R.Nunn  A: N.Hardy  J.Pantony  B.Wilson
6 2 Worcester Park v Sandhurst Town
Skinners Field
 A. Flynn
H: C.Burke  J.Cheeseman  L.Davison(3)  G.Knowelden  A: A.Jeffers  B.Pyle
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 17 October 2015 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 17 October 2015.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Div1
1. Abbey Rangers
2. Banstead Athletic
3. Dorking
4. Dorking Wanderers Reserves
5. Epsom Athletic
6. South Park Res
ResSh
7. CB Hounslow United Reserves
8. Farleigh Rovers Reserves
9. Farnham Town Reserves
10. Frimley Green Reserves
11. Raynes Park Vale Reserves
12. Sheerwater Reserves
13. Westfield Reserves
14. Worcester Park Reserves
Resrv
15. Ash United Reserves
16. CB Hounslow United Reserves
17. Farleigh Rovers Reserves
18. Farnham Town Reserves
19. Frimley Green Reserves
20. Knaphill Reserves
21. Raynes Park Vale Reserves
22. Sandhurst Town Reserves
23. Sheerwater Reserves
24. Westfield Reserves
25. Worcester Park Reserves