Go back to LondonMiddx
    Everett Rovers Blue U12's - Players Wanted         Trials For Jack Wilshere’s NCF Elites         Milton Keynes Sunday Football League - Welcomes New Clubs         Aldenham FC Excel - Next Season's U16s Players Wanted         St Albans City Youth U13s Central (Current Yr 8) - Players Wanted         St Albans Kites U15's 2019/20 (Currently Yr9/U14) - Goalkeeper Wanted         Easter Goalkeeping Camp         Cuffley Phoenix U13's - Players Wanted         Barnet Azzurri U12 - Outfield and Goalkeeper Recruitment         Edgware Town Reds U10 - Players Wanted         Bushey Rangers 6-a-Side Tournament - Sunday 30th June 2019         Harvesters FC - U10 Players Wanted         Harvesters FC - U13 Players Wanted         Harvesters FC - U12 Players Wanted         Harvesters FC U14 North - Goalkeeper Wanted         Enfield Rangers YFC Mini Soccer Tournament         St Albans City Youth U12s South (Current Yr 7) - Players Wanted for 2019/20 Season         Aldenham FC Excel Current U12's - Players Wanted         St Albans City U10 West - Players Wanted for 2019/20 Season         Standon & Puckeridge Hares U12 (Year 7) - Players Wanted         Kings Langley FC U12s Blue - Players Wanted for 18/19 & 19/20 Season         Potters Bar Town (Whites) U13s - Players Wanted         Hoddesdon Town Youth FC U16 Blues - Players Wanted         Aldenham FC Excel U18's - Goalkeeper Wanted         Small Sided Summer Tournament - 8th & 9th June         Kings Langley U15s - Goalkeeper Wanted    
Redhill & District Sunday Football League
2013-2014 Season
Friday, 22 March 2019
Match Day :  Sunday, 17 Nov 2013 Sunday, 24 November 2013 Sunday, 01 Dec 2013
Players Suspended
There are 25 matches
1 2 043 Chessington United v Mid Day Sun [ Round 3 ]
 County Appointed
3 0 044 Plough Beddington v Croydon Postal [ Round 3 ]
 County Appointed
4 2 045 Godstone v AFC Hamsey Rangers [ Round 3 ]
Godstone Green
AET
 C. De Graft-Hayford
H - 046 Woodmansterne Hyde v Richmond Park United [ Round 3 ] [ Home Win was awarded ]
Woodmansterne Sports Club
 W. Dombrowski
4 0 053 Barnes Albion v Woodcote Rovers [ Round 3 ]
 County Appointed
Intermediate Cup
0 0 013 AFC Hamsey Rangers Reserves v RH Athletic Reserves [ Round 2 ] [ Home Win on penalties ]
John Fisher Sports Ground
AET AFC Hamsey Res won 3-1 on pens
 M. Allen
Division One
6 3 AFC Phoenix v Reigate Hornets
Riddlesdown High School
 A. Keats
Division Two
10 0 IFC Crawley v Grange Park
Crawley Council
 C. Smith
2 0 RH Athletic v Surrey Saints
Bletchingley FC
 T. Gilmore
6 3 Selsdon v Reigate Priory
Greenacres Leisure Centre
 M. Edwards
2 1 Whyteleafe Sunday v AFC Sporting Horley
Whyteleafe FC
 D. Edwards
Division Three
2 1 AFC Earlswood v Selsdon Reserves
Friends Provident
 H. Hutchings
2 1 Glendale v Horley AFC
Croydon Postal Sports Club
 C. Wood
3 0 Smallfield v Reigate Athletic
Plough Road Playing Fields
 T. Bone
3 0 Thomas More v Horley Town
Purley Way Playing Fields (Top Pavilion)
 J. Dullake
Division Four
1 2 Caterham Eagles v Crawley Wanderers
De Stafford School
 K. Corrick
9 0 Caterham Pumas Reserves v AFC Alpine
Queens Park
 Covered
2 3 Charlwood Village v Perrywood Sports
Charlwood Recreation Ground
 H. Perlesha
2 1 Gatwick Albion v The Greyhound
Court Lodge Playing Fields
 R. Wallace
Division Five
2 7 Holland Sports v Merton-Upon-Caterham
Mill Lane
 Covered
12 3 Lingfield v Charlwood Village Reserves
Lingfield FC
 N. Dovrat
4 1 Nutfield v Horley AFC Reserves
Memorial Hall
 S. Kitcherside
7 0 Paynes Sports v Oxted
LLoyd Park Coombe Road Croydon
 A. Thomas
5 3 Spitfire United v Queens Park Seniors
Furze Corner Playing Fields
 D. Bartholomeusz
Miscellaneous
7 4 Marlpit Reunited (WITHDRAWN) Reserves v Godstone Reserves
Clockhouse recreation ground
 T. Genna
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 24 November 2013 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 24 November 2013.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Div1
1. Tudor Athletic
Div2
2. Caterham Pumas
Div3
3. AFC Reigate
Div4
4. AFC Sporting Invicta
5. Grange Park Reserves