Go back to LondonMiddx
    Cuffley Stags U15 - Striker Wanted         Cheshunt FC U17/18 - EJA Open Training Sessions for Season 2022/23         Chars Youth U16 (Div One) - Striker Required         West London Athletic - Goalkeeper & Defenders Wanted         AP Stars Football Academy - U16/U18 Players Wanted         St Albans City Youth U15 South - Outfield Player Wanted         Omonia Youth U18 Gold - Striker Wanted         Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes - Midfielder & Striker Wanted         Pro Paintball Cobham - Spaces Available in December & January         Cuffley U11 Storm - Goalkeeper Wanted         Hoddesdon U9 - New Goalkeeper Wanted         London Colney Youth U13 - Players Wanted    
Middlesex County Football League (Sundays)
2012-2013 Season
Thursday, 20 January 2022
Match Day :  Wednesday, 20 Mar 2013 Sunday, 24 March 2013 Wednesday, 27 Mar 2013
Players Suspended
There are 17 matches
Division One Cup
3 2 008 AFC Hammersmith Town v Old Greenfordians [ Semi Final ]
Warren Farm
11:00 AM

FT 2-2 ET 3-2
 A. Kowalski  C. May  S. Aina
H: L.Clement(2)  R.Vincent  A: T.Godwyn  A.Reid  L.Clement
Premier Division
5 0 FC Yiewsley v CB Hounslow United (Sunday) III
Stockley Park (Kingston Playing Fields) (Pitch 5)
 K. Rea
H: G.Benn  R.Carolan  T.Craig  C.Drake(2)  C.Drake
2 1 Old Southall v Brentford St. Georges
Cranford Community College (Pitch 3)
 A. Drew
H: S.Kharas  A.Toor  A: G.Joseph
Division One
2 4 Ruislip Rovers v Bridgehill
Coney Green
 Club Referee
H: K.Baker  S.Long  A: T.Herlihy(3)  C.Smith  N.Sharifi
Division Two
2 3 Cowley United v Roxeth District Albion
Stockley Park (Kingston Playing Fields)
 H. Chahal
H: T.Edwards  M.Wiggins  A: B.Bird  J.Bull  P.Cole
7 2 Hanwell Chargers v Yeading ABS
Whitton Sports Centre
 N. Rowles
H: J.Hill(2)  L.Matharu  J.Switzman  M.Timbury(3)  A: A.Davies  D.Storey  L.Hill
2 2 * Harmondsworth v * Hillingdon Park Rangers
Harmondsworth Rec
Double Header
 J. Hogg (Snr)
H: M.Smith  M.Soki  A: C.Houlihan  T.Mott  P.Murphy
3 3 * Hillingdon Park Rangers v * Harmondsworth
Harlington Community School Sports Centre
Double Header

DOUBLE HEADER AT HARMONDSWORTH
 J. Hogg (Snr)
H: C.Houlihan  T.Mott  B.Shepherd  A: D.Maphosa  M.Smith(2)  M.Smith
3 2 UB6 United v West Drayton Explorers
Cranford Community College (Pitch 4)
 Club Referee
H: S.Case  D.Haliday  J.Hearne  A: N.Loates(2)
Division Three
7 3 Bell on the Green Casuals v Heathrow Club
Cranford Community College
 Club Referee
H: S.Lane  D.Murphy(2)  Z.Pearson(4)  A: M.Day  L.Kelly(2)  Z.Pearson  R.Makepeace
3 1 Hillingdon United v Hayes Lions
Brunel University Sports Centre
 B. Axtell
H: L.May  A.Webster(2)  A: D.Curle  D.Russell
2 3 Load of Hay v Botwell Legends
Stockley Park (Kingston Playing Fields)
No result. Score from away side RCP. . (SCH)
 E. Babias
 A: B.Glowacki  D.Jarvis  D.Yeoman
1 2 Westpoint United v AC Denham
Harlington Community School Sports Centre
 W. Jaso
H: J.O'Connor  A: L.Dennis  A.Lyle  L.Dennis
1 4 White Hart Harlington v Reality
William Byrd School
 N. Saunders
H: S.Perry  A: M.Aubery  D.Hupping  L.McDonnell  S.Montaut
Division Four
4 7 Adam and Eve v AFC Heathrow (Sunday)
Pinkwell Park
 A. Hughes
H: R.Jones(2)  J.McGlynn  OG  A: P.Gurney(2)  M.Murray(2)  T.Parke(2)  G.Swan  C.Lightfoot
H - Heathrow Club Reserves v AFC Hillingdon [ Home Win was awarded ]
Grange Playing Fields
Away team failed to field (SCH)
 C. Fernandes
2 18 UB6 United Reserves v Lord Hill
Cranford Community College
Ref removed due to work commitments
 Club Referee
H: S.Inge(2)  A: J.Barnes  B.Brown(5)  R.Caves(6)  D.Clatworthy  K.Longo(2)  K.Nichol  L.Nichol(2)  R.Caves
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 24 March 2013 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 24 March 2013.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Prem
1. Athletico Bil Plough
2. Firm Foundations
3. Larkspur Rovers
4. Southall Rangers
5. West Park United
Div1
6. British Airways (Sunday)
7. Hayes End Wanderers
8. Indian Gymkhana Club (Sunday)
9. Manor
10. R Benson
11. Yeading Lane
Div2
12. Acton Central
13. Indian Gymkhana Club (Sunday) Reserves
Div3
14. Royal Park
Div4
15. CB Hounslow United (Sunday) IV
16. Greenford Gaints
17. The Crown
18. Wishing Well Wanderers
FNDLY
19. Acton Central
20. British Airways (Sunday)
21. The Crown