Go back to LondonMiddx
    Looking for Talented & Exciting Players - North London & Herts         Cheshunt U11s Blacks - Players Wanted         New Senior Team Forming - Players Wanted for 2021/22 Hertford Town Youth U12         Ware Lions Current U8s - Goalkeeper Required         Chars Youth U15 (Div One) - Centre Back Required         Welwyn Garden City Youth Hurricanes - U12 - 2021/22 (Premier Division) - Players Wanted         One to One Football Coaching         Cuffley Pumas U13's - Players Required         Potters Bar United Blacks U12's - Players Wanted         Ware Youth FC U13 Blues (Current Division 2) - Outfield Players Wanted         Hertford Town Youth U11 Stags - Players Wanted         Hertford Town Bucks U13's - Outfield Players Wanted    
Mid-Somerset Football League sponsored by Trophies of Radstock
2012-2013 Season
Friday, 16 April 2021
Match Day :  Saturday, 26 Jan 2013 Saturday, 02 February 2013 Saturday, 09 Feb 2013
Players Suspended
There are 18 matches
1 4 022 Combe St Nicholas v Meadow Rangers [ Round 4 ]
3 5 038 Westhill Sports v Pen Mill [ Round 4 ]
Westhill Gardens
0 1 040 Peasedown Athletic Reserves v Worle Rangers Reserves [ Round 4 ]
Aet
5 0 041 Pensford v Bridgewater Sports [ Round 4 ]
Pensford Recreation Ground
Dimmock Green KO Cup
4 1 029 Welton Arsenal v Oakhill [ Round 3 ]
White City
H: K.McNamara  B.Padfield(2)  A.Seviour  A: G.Richards
Premier Division
13 2 Coleford Athletic v Evercreech Rovers
Highbury Ground
H: J.Billing(3)  A.Blacker(3)  O.Chapman  L.Cray(2)  S.Hill(2)  OG(2)  A: G.Massey  S.Rothwell
3 1 Frome Town Sports v Chilcompton Sports
Leigh-On-Mendip Cricket Club
H: A.Burns  B.Mines  M.Regler  A: E.Saunders
1 1 Mells & Vobster United v Wells City 'A'
Longfield Ground
H: G.Coles  A: S.Bradfield
8 0 Westfield Reserves v Belrose
Fosseway Playing Field
H: R.Allen(2)  A.Colbourne  J.Gulliford(2)  J.Hucker(2)  O.Jones
First Division
2 4 Purnell Sports 'A' v Shepton Mallet Town 'A'
Greyfields Social Club (Pitch 2)
H: M.Rawlings  K.Sims  A: C.Giles  J.Phillips-Baskett  J.Withers  S.Wolfe
Second Division
4 1 Camerton Athletic v Radstock Town 'A'
Camerton Sports Hall
H: L.Derrick  J.Jackson  M.King  M.Rundle  A: S.Brown
4 1 Clutton Reserves v Mells & Vobster United Reserves
Warwick Field
H: D.Bartlett(3)  C.Dymond  A: J.Ashfield
3 3 High Littleton v Westfield 'A'
High Littleton Miners Welfare Recreation Ground
H: D.Crane(3)  A: A.Cuer  A.Howe  M.Wareham
3 1 Meadow Rangers Reserves v Frome Town Sports Reserves
Norton Hill Recreation Ground
H: C.Curtis(3)  A: M.Baker
Third Division
2 6 Belrose Reserves v Tunley Athletic Reserves
Haybridge Paper Mill Playing Fields
H: E.Kelly  S.Whit  A: D.Fairweather  T.Pielesz(3)  B.Ravetta-Wood
2 3 Chew Magna Reserves v Tor Leisure
H: M.Bedford(2)  A: L.Gooding(2)  J.Hunt
1 4 Purnell Sports 'B' v Wells City 'B'
Greyfields Social Club (Pitch 2)
H: J.Wheeler  A: M.Barnett(2)  J.Hulak(2)
3 4 Temple Cloud Reserves v Stoke Rovers Reserves
Temple Cloud Recreation Field
H: N.Eeles  J.Johner  M.Mail  A: T.Granville  D.Hucker(3)
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 02 February 2013 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 02 February 2013.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Div1
1. Coleford Athletic Reserves
2. Frome Collegians Reserves
3. Glastonbury Town Reserves
4. Interhound
5. Pilton United
6. Stoke Rovers
7. Temple Cloud
8. Timsbury Athletic Reserves
Div2
9. Chilcompton Sports Reserves
10. Farrington Gurney Reserves
Div3
11. Chilcompton United
12. Pensford Reserves