Go back to LondonMiddx
    Cheshunt Blacks U14's - Looking for a Goalkeeper for 2020/21         Harpenden Colts Hawks U17 - Players Wanted for 2020/21         One to One Football Coaching         Whetstone Wanderers Leopards U18’s - Players Wanted for 2020/21         Premierskills FC - U7, U8, U11 Players Wanted         Chorleywood Common Youth FC - U16s Players Required for 2020/21         Hemel Hempstead Rovers Youth FC U12's (season 2020/21) - Players Wanted         Hertfordshire Regional Talent Centre - U12 Trials         Footballers Wanted in Southwest London         Borehamwood U12 Knights - U13 for Season 20/21 - Players Wanted         St Albans City Youth U18 South - Players Wanted for 2020/21         Cheshunt Youth EJA - Players Required (Current Year 8)         Berkhamstead FC - Proven Strikers & Players Required         West SL Benfica - Goalkeeper & Outfield Players Wanted    
Go to their Website
UHLSPORT Hellenic League
Member of the National League System
2012-2013 Season
Tuesday, 02 June 2020
Match Day :  Monday, 05 Nov 2012 Tuesday, 06 November 2012 Saturday, 10 Nov 2012
Players Suspended
There are 9 matches
The AM Print & Copy Hellenic League Floodlit Cup
3 1 023 Thatcham Town v Henley Town [ Round 2 ]
Waterside Park
7:45 PM

Attendance 17
 A. Dewar  S Anderson  M. Cofie  J. Chappell
H: N.Chrysikopoulos  J.HILLWOOD  L.Titcomb  A: N.GRIFFIN  J.HILLWOOD  S.Rolfe
The Chairman's Reserve Challenge Cup (KO Stage)
3 4 016 Kidlington Reserves v Cirencester Town 'Dev' [ Round 1 ]
Yarnton Road
 D Edwards
H: S.Fincher  J.Johnson  B.Omand  A: D.Hill  J.MORSE(2)  J.Smith  M.Coram
0 3 005 Holmer Green v Holyport [ Round 2 ]
 A: R.Crawford  J.West  D.Wright  J.Harding
2 0 007 Wokingham & Emmbrook v Newbury [ Round 2 ]
Larges Lane
H: G.DANCE  M.Witrylak
1 2 008 Reading Town v Windsor [ Round 2 ]
Scours Lane
H: G.Lewis  N.Silver
Premier Division
2 2 Thame United v Ascot United
ASM Stadium - Meadow View Park
Attendance 41
 S Winters  P Kelly  J. Okole  T. Munt
H: N.Rhodes  D.WEST  A: I.Brooks  J.YEATES  D.WEST  C.Grace
Division Two (West)
5 1 Fairford Town Reserves v Old Woodstock Town Reserves
Cinder Lane
 P Middlecote
H: J.Blackford(2)  A.EVANS  D.Kembrey  B.Saunders  A: D.Roberts
1 3 Highworth Town Reserves v Letcombe Reserves
Elms Recreation Ground
 R Partlett
H: A.WHITEFIELD  A: A.Claydon  T.Eatwell(2)
0 2 Wootton Bassett Town Reserves v Hook Norton Reserves
Gerard Buxton Sports Ground
 G Varley
 A: L.FUDGE  D.Livous
 
Please click here for the Fixtures & Results for Tuesday, 06 November 2012 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Tuesday, 06 November 2012.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Prem
1. Abingdon Town
2. Ardley United
3. Binfield
4. Cheltenham Saracens
5. Flackwell Heath
6. Highmoor Ibis
7. Highworth Town
8. Kidlington
9. Marlow
10. Oxford City Nomads
11. Shrivenham
12. Slimbridge
13. Wantage Town
Div1W
14. Brimscombe & Thrupp
15. Carterton
16. Clanfield
17. Cricklade Town
18. Fairford Town
19. Hook Norton
20. Lambourn Sports
21. Letcombe
22. Lydney Town
23. Malmesbury Victoria
24. New College Swindon
25. North Leigh Reserves
26. Old Woodstock Town
27. Purton
28. Tytherington Rocks
29. Wootton Bassett Town
Div1E
30. AFC Hinksey
31. Bracknell Town
32. Chalfont Wasps
33. Chinnor
34. Didcot Town Reserves
35. Easington Sports
36. Finchampstead
37. Headington Amateurs
38. Maidenhead United Reserves
39. Milton United
40. Penn & Tylers Green
41. Rayners Lane
42. Thatcham Town Reserves
43. Woodley Town
D2W
44. Brimscombe & Thrupp Reserves
45. Cheltenham Saracens Reserves
46. Shortwood United Reserves
47. Shrivenham Reserves
48. Wantage Town Reserves
D2E
49. Ascot United Reserves
50. Binfield Reserves
51. Bracknell Town Reserves
52. Burnham Reserves
53. Chinnor Reserves
54. Easington Sports Reserves
55. Finchampstead Reserves
56. Holyport Reserves
57. Penn & Tylers Green Reserves
58. Rayners Lane Reserves
59. Slough Town Reserves
60. Thame United Reserves