Go back to LondonMiddx
    Cheshunt Blacks U14's - Looking for a Goalkeeper for 2020/21         Harpenden Colts Hawks U17 - Players Wanted for 2020/21         One to One Football Coaching         Whetstone Wanderers Leopards U18’s - Players Wanted for 2020/21         Premierskills FC - U7, U8, U11 Players Wanted         Chorleywood Common Youth FC - U16s Players Required for 2020/21         Hemel Hempstead Rovers Youth FC U12's (season 2020/21) - Players Wanted         Hertfordshire Regional Talent Centre - U12 Trials         Footballers Wanted in Southwest London         Borehamwood U12 Knights - U13 for Season 20/21 - Players Wanted         St Albans City Youth U18 South - Players Wanted for 2020/21         Cheshunt Youth EJA - Players Required (Current Year 8)         Berkhamstead FC - Proven Strikers & Players Required         West SL Benfica - Goalkeeper & Outfield Players Wanted    
Surrey County Intermediate League (Western)
2011-2012 Season
Tuesday, 02 June 2020
Match Day :  Tuesday, 13 Mar 2012 Saturday, 17 March 2012 Wednesday, 21 Mar 2012
Players Suspended
There are 20 matches
Premier Challenge Cup
0 2 029 Lightwater United v Shottermill & Haslemere [ Semi Final ]
Lightwater Leisure Centre
 R. Petri  R. Sharpe  A. Cooles
 A: B.Traviss(2)  B.Traviss
2 1 030 Worplesdon Phoenix v Abbey [ Semi Final ]
Worplesdon Memorial Ground
2:30 PM
 S. Craig  R. Hall  P. Bakhuizen
H: A.Larch  C.Moore  A: R.Kersley  C.McCabe  P.Guy
Premier Division
2 1 Merrow v University of Surrey
The Urnfield
 P. Wootton
H: J.Newham  J.Whittaker  A: J.Murray  N.Darnell
3 3 Milford & Witley v Yateley Green
Burton Pavillion
 M. Feast
H: B.Duddell  R.Herriot  S.Spena  A: R.Davies  M.Gillett(2)  R.Herriot
0 3 Tongham v Chiddingfold
Tongham Recreation Ground
 D. Spena
 A: M.Pocock  P.Reeves(2)  A.Lycett  P.Reeves
1 5 Unis Old Boys v Cranleigh
Varsity Centre
 M. Bradley
H: J.Doyle  A: M.Cobby  M.Harms  J.Lee  M.Povey(2)  M.Povey
6 1 Yateley v Royal Holloway Old Boys
The Green Yateley
 P. Gorringe
H: H.Batt  D.Hegan  J.Moore(2)  C.Wanless  P.Wilder  A: D.Good  D.Good
Division One
- A AFC Leatherhead v Shalford [ Away Win was awarded ]
Weston Green Sports Ground
AFC LEATHERHEAD HAVE WITHDRAWN FROM THE LEAGUE
1 4 Ewhurst v AFC Spelthorne Sports
The Recreation Ground Ewhurst
 P. Falzon
H: OG  A: C.Chevalier  C.Meadows  S.Reynolds  J.Spillman  C.Meadows
Premier Reserve Division
1 3 Abbey Reserves v Merrow Reserves
Addlestone Moor (Pitch 3)
 P. Gilmore
H: OG  A: S.Faulkner  R.Mitchell  T.Scott  S.Roife  M.Hayward
1 3 Chiddingfold Reserves v Yateley Reserves
Chiddingfold Recreation Ground
 K. Wright
H: D.Tye  A: C.Blackie  A.Gathercole(2)  S.Moseley
0 3 Royal Holloway Old Boys Reserves v Shottermill & Haslemere Reserves
Royal Holloway College Playing Fields
 M. Matlak
 A: L.Ellen  M.Holloway(2)  R.Sergiev  J.Manvel
0 3 University of Surrey Reserves v Cranleigh Reserves
Varsity (Philip Henman Sports Ground)
 D. Thompson
 A: S.Berry(2)  L.Stevens
4 1 Yateley Green Reserves v Worplesdon Phoenix Reserves
Sean Devereux Park
 D. Keen
H: G.Docherty  D.Humphreys  D.Plummer  A.Wilkie  A: Z.Percival
Division 1 Invitation Cup - Group A
1 1 Elm Grove Seniors v Chobham Burymead
Whiteley Village Sports Ground
 D. Lawton
H: R.Onions  A: A.Carr  J.Parish
5 2 Godalming & Farncombe Athletic v Pyrford
Holloway Hill Recreation Ground
 G. Hodgkinson
H: K.Barber  J.Hollins  S.Jefferies  D.Leech  G.MacFarlane  A: L.Mason  L.Midwinter  J.Hollins
Division 1 - Invitation Cup. Group B
1 4 Knaphill Athletic v Woking & Horsell
Waterers Park Recreation Ground
 M. Ackerman
H: B.Baker  A: N.Collins  R.Murrey(2)  D.Webb  B.Baker  N.Collins
Reserve Division 1 - Invitation Cup Group A
3 3 Chobham Burymead Reserves v Elm Grove Seniors Reserves
Chobham Recreation Ground
 L. O'Mahoney
H: S.Jeal  J.Marshall  R.Shelton  A: T.Banjoko(2)  T.Twomey  T.Banjoko
Reserve Division 1. Invitation Cup - Group B
- A Shalford Reserves v Knaphill Athletic Reserves [ Away Win was awarded ]
Shalford Park (Pitch 4)
 N. Wells
H: D.Akerman(2)  A: C.Ribton-Turner  J.Taylor
0 6 Woking & Horsell Reserves v Lightwater United Reserves
Woking & Horsell Cricket Club
 C. Williams
 A: A.Bourne  S.Cash  R.Ellis  I.Goswell(3)  P.Curtin  I.Goswell
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 17 March 2012 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 17 March 2012.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Div1
1. Old Salesians
PrRes
2. Milford & Witley Reserves
3. Tongham Reserves
D1Res
4. AFC Spelthorne Sports Reserves
5. Godalming & Farncombe Athletic Reserves
6. Old Salesians Reserves
7. Pyrford Reserves
ResIA
8. AFC Spelthorne Sports Reserves
9. Godalming & Farncombe Athletic Reserves