Go back to LondonMiddx
    Omonia Youth U16 Gold - Centre Back Wanted         Sandgate Youth FC - Players & Coaches Wanted         Hertford Town Youth U11 Stags - Players Wanted         One to One Football Coaching         Herts Youth U7 - Players Wanted         Spartans Youth FC - Players Wanted         Chiswick Youth Under 10's - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Borehamwood Youth U10's Knights - Striker/Attacking Player Wanted         Barnet Azzurri U13's - Players Required         Alexandra Park Youth FC - Under 18's Coach & New Players Wanted         Hoddesdon Town U18 Blues - Player Wanted         Broxbourne Borough FC U10's - Players Wanted         Barnet Azzurri Rapids U15 - Centre Back Wanted         Potters Bar United Blacks U11's - Players Wanted         Berkhamsted FC U14 - Strikers & Central Defender Required         Harrow United U14's - Goalkeeper Wanted         Oaklands Wolves U11s - Players Wanted         Potters Bar United Stripes U12's - Players Wanted         Berkhamsted U15's - Players Wanted         St Albans City Youth U18 South - Players Wanted         Potters Bar Town U11's - Player Wanted    
Go to their Website
Football Conference Youth Alliance
2011-2012 Season
Tuesday, 01 December 2020
Match Day :  Monday, 05 Mar 2012 Wednesday, 07 March 2012 Friday, 09 Mar 2012
Players Suspended
There are 17 matches
League Cup
4 2 052 Birmingham City Whites v Mansfield Town [ Round 3 ]
Mansfield Town FC
2:00 PM
 M. Fryer  D. Miller  A. Smith
H: L.Coates  R.Edmunds(2)  K.Jones  A: J.Holland  A.Somes  T.O'Sullivan
0 2 056 Carshalton Athletic v Watford Hertswood [ Round 3 ]
Kingston University Sports Ground
 L. Gordon  M. Ford
 A: N.Ntim  R.Walker  K.Legal-Miller  C.French
4 2 058 Boreham Wood Whites v Bromley Blues [ Quarter Final ]
Enfield College
1:00 PM
 L. Kill  J. Stockman  M. Breen
H: S.Doolan  L.Griffin  D.Rubinia  R.Yala  A: J.Britnell  Q.Maynard  M.McCann  T.Akoloade
2 0 060 Gateshead v Dagenham & Redbridge [ Quarter Final ]
Gateshead College Academy for Sport
12:00 PM
 L. Brennan  S. Dial  R. Welch
H: L.Lynch  L.Mole  J.Evans
South Premier Division
3 2 AFC Sudbury v Woking
The Mel Group Stadium
2:00 PM
 C. Fountain  N. Oakes  D. Hunt
H: L.Clowsley  S.Strickland(2)  A: M.Milne  J.Rogers-Oben  K.Jenner
North Division
3 0 Birmingham City Blues v Newcastle Town
Wast Hills Training Ground
2:00 PM
 R. Osborne  D. Thornburn  J. Stokes
H: R.Caldwell  A.Osborne(2)  B.Fellows
2 2 Ilkeston v FC Halifax Town
Ilkeston FC
2:00 PM
 G. Davis  W. Porter  S. Shaw
H: K.Craig  J.Wisdom  A: J.Hines(2)  J.Hines
Central Division
4 1 Corby Town v Footballcv Reds
Corby Town FC
2:00 PM
 C. Henry  C. Shepard  T. Whenham
H: J.Harrison  K.Morgan  S.Watkins(2)  A: R.Sutherland-Banton  J.Huxley
1 2 Oxford City v Tamworth
Oxford City FC
1:00 PM
 T. Siret  C. Ody  M. Wilkins
 A: L.Degville  J.Healy
South A Division
2 4 Hampton & Richmond Borough v JMA Reading
Richardson Evans Memorial Grounds
1:30 PM
 P. Coughlan  D. Johnson-Paul  D. Burt
H: C.Fitzsimmons  J.Velinor  A: S.Hunjan  D.Reid(3)  J.Thompson  T.Campbell
7 0 Kingstonian v Wealdstone
Kingsmeadow Athletic Stadium
2:00 PM
 N. Clark  P. Wilson  T. Gray
H: D.Anthonio(2)  J.Okai(4)  L.Sullivan
3 1 Tooting & Mitcham United v St Albans Saints
The Hub
1:30 PM
 R. Brum  K. Horn  M. Thomas
H: T.Musthfa  A.Sarmiento  E.Whitely  A: D.Smith  J.Mohamed
South B Division
0 1 Bishop's Stortford v Redbridge
Woodside Park
2:00 PM
 R. Mardell  K. Ward  P. Hanger
 A: M.Kamanda  C.Gibbs
2 0 Romford v Chelmsford City
Barking FC
1:15 PM
 P. Smith  M. Pond  G. Williams
H: A.Bankole  S.Markat
South C Division
2 1 Dulwich Hamlet v Croydon Athletic
Dulwich Hamlet FC
2:00 PM
 M. Roberts  H. Chambers  J. Horne
H: N.Dukali(2)  A: Y.Lari  A.Mansaray
0 2 Sittingbourne v Dartford Reds
Sittingbourne FC
1:45 PM
 J. Smith  M. Luxon  A. Samways
 A: A.Bryan  F.Moir  M.Donn
2 4 Welling United v Charlton Athletic Trust
The Club at Well Hall
2:00 PM
 D. Roberts  M. Foy  M. Sell
H: A.Bryan  C.Noufang  A: J.Holland(2)  F.Sarava(2)  J.Adusei  F.Sarava
 
Please click here for the Fixtures & Results for Wednesday, 07 March 2012 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Wednesday, 07 March 2012.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
SPrem
1. AFC Wimbledon
2. Basingstoke Town
3. Dartford Whites
4. Dover Athletic
5. Ebbsfleet United
6. Havant & Waterlooville
7. Histon
8. Oxford United
9. Weston-super-Mare
North
10. Boston United
11. Fleetwood Town
12. MMU Newcastle
13. Stalybridge Celtic
Centr
14. Chasetown
15. Hitchin Town
16. Kettering Town
17. Kidderminster Harriers
18. Luton Town
19. St Albans City
SthA
20. Eastleigh
21. Leatherhead
22. Watford CSE
23. Wingate & Finchley
SthB
24. Boreham Wood Blues
25. Halstead Town
26. Thurrock
27. Tilbury
28. Tottenham Hotspur
29. Waltham Abbey
30. Winchmore Hill
SthC
31. Bromley Whites
32. Cambridge United
33. Cray Wanderers
34. Deal Town
35. Maidstone United
36. Tonbridge Angels