Go back to LondonMiddx
    Cheshunt Blacks U14's - Looking for a Goalkeeper for 2020/21         Harpenden Colts Hawks U17 - Players Wanted for 2020/21         One to One Football Coaching         Whetstone Wanderers Leopards U18’s - Players Wanted for 2020/21         Premierskills FC - U7, U8, U11 Players Wanted         Chorleywood Common Youth FC - U16s Players Required for 2020/21         Hemel Hempstead Rovers Youth FC U12's (season 2020/21) - Players Wanted         Hertfordshire Regional Talent Centre - U12 Trials         Footballers Wanted in Southwest London         Borehamwood U12 Knights - U13 for Season 20/21 - Players Wanted         St Albans City Youth U18 South - Players Wanted for 2020/21         Cheshunt Youth EJA - Players Required (Current Year 8)         Berkhamstead FC - Proven Strikers & Players Required         West SL Benfica - Goalkeeper & Outfield Players Wanted    
Surrey County Intermediate League (Western)
2010-2011 Season
Tuesday, 02 June 2020
Match Day :  Tuesday, 08 Mar 2011 Saturday, 12 March 2011 Saturday, 19 Mar 2011
Players Suspended
There are 26 matches
Reserves Challenge Cup
5 1 030 University of Surrey Reserves v Cranleigh Reserves [ Semi Final ]
Varsity (Philip Henman Sports Ground)
 D. Keen  A. Freeman  T. Creswick
H: S.Deegbe  J.Nash(2)  J.Salmon(2)  A: G.Lewis  H.White
Premier Division
6 0 AFC Bourne v Pyrford
Heath End Recreation Ground
 D. Cooper
H: R.Davies(2)  O.Dougherty(3)  L.Renders  R.Green
2 4 Chiddingfold v Abbey Rangers
Chiddingfold Recreation Ground
 B. Jones
H: S.Midmore  P.Reeves  A: R.Gray(2)  J.Taylor(2)  A.Hall  R.Gray
1 3 Guildford City Weysiders v Yateley Green
Shalford Park (GCW)
 S. Craig
H: J.Kale  A: G.Evens  S.Ramsden(2)  B.Wanstall
2 3 Royal Holloway Old Boys v Wrecclesham
Royal Holloway College Playing Fields
Match Report
 R. Page
H: A.Norwood  T.Shean  A: A.Green  S.Hayes  W.Spong  J.Gilliland  W.Spong
3 1 Shottermill & Haslemere v University of Surrey
Woolmer Hill Sports Ground
 C. Tidey
H: D.Green  C.Sturt  S.Williams  A: J.Murray  D.Tutton
3 1 Worplesdon Phoenix v Milford & Witley
Worplesdon Memorial Ground
 P. Jones
H: K.Cunningham  L.Wilson(2)  A: B.Duddell  T.Field
3 0 Yateley v Merrow
The Green Yateley
 R. Petri
H: H.Batt  S.Munden  R.Warman  T.Goodship
Division One
0 5 AFC Bedfont Green v Abbey
Ashford Recreation Ground
 P. Wootton
 A: J.Edray(3)  R.Kersley  J.Miller  T.Gough  J.Edray
1 5 Burymead v Shalford
Bisley Recreation Ground
 B. Mather
H: S.Payne  A: D.Akerman(2)  D.Boateng  S.Hlanguyo(2)
3 1 Cranleigh v Old Salesians
Snoxhall Playing Field
 T. Price
H: T.Boucher  M.Cobby  R.Newman  A: S.Reedman  D.Goddard  R.Boyne
0 1 Ewhurst v Godalming & Farncombe Athletic
The Recreation Ground Ewhurst
Match Report
 R. Hall
 A: J.Stow  M.Stables  M.Dobson
1 3 Unis Old Boys v Lightwater United
Varsity Centre
 P. Gorringe
H: N.Davey  A: P.Coles  S.O'Reilly  OG
2 2 Woking & Horsell v AFC Spelthorne Sports
Woking & Horsell Cricket Club
 M. Matlak
H: OG  J.Tuzgani  A: W.Carter  J.Garrett  L.Parrington  S.Reynolds
Premier Reserve Division
3 1 Abbey Rangers Reserves v Worplesdon Phoenix Reserves
Addlestone Moor
 S. Ingham-Smith
H: I.Antonio  R.Goffe  F.O'Keeffe  A: E.Golsby  R.Wright  M.Symes
1 1 Merrow Reserves v Yateley Reserves
The Urnfield
 C. Devlin
H: A.Trevorah  A: A.Boniface  S.Lanham
4 2 Milford & Witley Reserves v AFC Bourne Reserves
Burton Pavillion
 D. Lawton
H: D.Guard  C.Newlove  OG  M.Trayford  A: A.Hawkswell  N.Paterson  L.Brown
6 0 Pyrford Reserves v Guildford City Weysiders Reserves
Pyrford Cricket Ground
 J. Parsons
H: A.Berry(3)  L.Millen  D.Smailes(2)  H.Heicks
2 0 Wrecclesham Reserves v Royal Holloway Old Boys Reserves
Wrecclesham Recreation Ground
Match Report
 T. Greaves
H: D.Browning  R.Pearce  P.Browning  D.Savill
7 0 Yateley Green Reserves v Chiddingfold Reserves
Sean Devereux Park
 L. Stevens
H: G.Evans  A.Gillett  B.Hutchings(2)  G.Taylor  L.Walters(2)  A.Poon
Reserve Division One
6 3 Abbey Reserves v Ewhurst Reserves
Addlestone Moor (Pitch 3)
 P. Godolphin
H: M.Cobb  R.Dunn  C.Farley(2)  N.Johnson  C.Robinson  A: R.Alexander  S.Groom  C.Robinson  M.Cobb  A.Beecroft
0 2 AFC Spelthorne Sports Reserves v Unis Old Boys Reserves
Spelthorne Sports Ground
 J. Northey
 A: P.Chester  A.Stevenson  N.Ordona
3 0 Godalming & Farncombe Athletic Reserves v Woking & Horsell Reserves
Holloway Hill Recreation Ground
 K. Wright
H: S.Churchman  M.Dunn  J.Surubsole  S.Bannister  M.Coyne
1 4 Hammer United Reserves v Old Salesians Reserves
Hammer Lane Ground
 P. Bakhuizen
H: C.Thayre  A: A.Baker  R.Clark  J.Leech  J.Leech  D.Curson  R.Clark
3 0 Lightwater United Reserves v Burymead Reserves
Lightwater Leisure Centre
 B. Shelley
H: R.Bourne  S.Patrick(2)  N.Penny  S.Kendall
1 5 Shalford Reserves v AFC Bedfont Green Reserves
Shalford Park (Pitch 4)
 G. Comley
H: C.Allen  A: T.Betts  D.Dyerson(3)  P.Todd  M.Brown
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 12 March 2011 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 12 March 2011.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Div1
1. Hammer United
PrRes
2. Shottermill & Haslemere Reserves