Go back to LondonMiddx
    One to One Football Coaching         Whetstone Wanderers Leopards U18’s - Players Wanted for 2020/21         Premierskills FC - U7, U8, U11 Players Wanted         Chorleywood Common Youth FC - U16s Players Required for 2020/21         Hemel Hempstead Rovers Youth FC U12's (season 2020/21) - Players Wanted         Hertfordshire Regional Talent Centre - U12 Trials         Footballers Wanted in Southwest London         Borehamwood U12 Knights - U13 for Season 20/21 - Players Wanted         St Albans City Youth U18 South - Players Wanted for 2020/21         Cheshunt Youth EJA - Players Required (Current Year 8)         Berkhamstead FC - Proven Strikers & Players Required         West SL Benfica - Goalkeeper & Outfield Players Wanted    
Surrey South Eastern Combination
2010-2011 Season
Tuesday, 26 May 2020
Match Day :  Saturday, 11 Dec 2010 Saturday, 08 January 2011 Friday, 14 Jan 2011
Players Suspended
There are 17 matches
Intermediate Division 1
3 2 AFC Cubo v Sutton High
Barn Elms Sports Centre
 L. Harvey
H: M.Neal(2)  J.Patterson  A: A.Alexander  J.Jenson  R.Gough
1 1 Weston Green Sports v Puretown
Weston Green Sports Ground
 R. Letheren
H: G.Chalke  A: L.Humble  D.Mccann
Intermediate Division 2
1 1 Claygate & Ditton v Westside
Long Ditton Recreation Ground
 R. Brum
H: A.Fennell  A: R.Jeffery  N.Hilton  C.Noble
0 3 Merton Abbey v Croygas Phoenix
British Gas Sports Ground
 D. Sanford
Junior Division 1
1 4 Shaftesbury Town v Norton
King George's Park
 A. Streeter
Junior Division 2
3 2 N P L Reserves v Old Plymouthians Reserves
N P L Sports Club
 B. Smith
H: D.Ormond  O.Singh  A: R.Day  N.Mucadam  J.O'Sullivan
Junior Division 3
1 3 Epsom Eagles Reserves v Sutton High Reserves
Auriol Park
 T. Heavens
 A: I.Hudson  G.Pike  L.Willmott
1 2 Trinity Reserves v Epsom Athletic 'A'
Trinity Mid Whitgiftian Association
 D. Hogan
H: K.Gordon  A: J.Williams  L.Williams  L.Williams
League Senior Cup
4 2 015 Old Rutlishians v Ashtead [ Round 2 ]
Old Rutlishians Association
change of referee
 C. Mckoy
H: P.Hull  M.Lines  K.Swain(2)  A: N.Englefield  J.Simmons  K.Swain  T.Adams
Geoff Ellis Junior Shield
6 1 005 Tooting Bec Reserves v Addington Athletic [ Round 1 ]
Raynes Park Sports Ground (Pitch 2)
 P. Glover
H: A.Allington  J.Blaney  K.Danquah(2)  R.Woodland(2)  A: L.Thomson  J.Haynes  L.Thomson
3 4 007 Crescent Rovers 'B' v Thornton Heath Rovers Reserves [ Round 1 ]
Wallington Sports & Social Club (Pitch 2)
a e t
 B. Argenziano
3 4 063 Epsom Eagles v Trinity [ Round 2 ]
Auriol Park
a e t
1 0 092 Old Roehamptonians v Wilf Kroucher [ Round 3 ]
0 2 095 Kingston Albion v Old Boys Clapham [ Round 3 ]
 A: M.Belk  C.Horner  M.Henderson
3 10 080 Hersham Elm Grove 'A' v Shirley Town [ Round 3 ]
0 7 040 Hanworth Villa 'A' v N P L [ Round 3 ]
Miscellaneous
10 1 Real Holmesdale v Yourstory (WITHDRAWN)
John Ruskin Playing Fields
 G. Bird
H: W.Clark(3)  S.Cox  R.Kidd  B.Mankelow(3)  M.Royce  B.Saunders  A: M.Stoute  B.Mankelow  M.Xavier
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 08 January 2011 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 08 January 2011.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
IntD1
1. Battersea
2. Old Plymouthians
3. RH123 Athletic
4. South Godstone
5. Sporting Kitz
6. St Andrews
7. Thornton Heath Rovers
8. Westminster Casuals
IntD2
9. Brockham
10. Cheam Village Warriors
11. Fulham Deaf
12. Merstham Newton
13. Sporting Bahia
14. Tolworth Athletic
JunD1
15. Kerria Knights
16. Project Clapham
17. St Andrews Reserves
18. Supercala
19. Worcester Park 'A'
JunD2
20. Ashtead Reserves
21. Battersea Reserves
22. Battersea Ironsides 'A'
23. Crescent Rovers 'A'
24. Croydon Greenside U23
25. Park Boys
26. Pilgrims Well
27. Westside Reserves
JunD3
28. Cheam Village Warriors Reserves
29. Destiny Academy
30. Oakhill Pugbats
31. Surbiton Town
32. Weston Green Sports Reserves
JunD4
33. Cheam Village Warriors 'A'
34. Croydon Greenside 'B'
35. Epsom Athletic 'B'
36. Fulham Deaf Reserves
37. Old Plymouthians 'A'
38. Old Town
39. Rollers Athletic
40. Shirley Town Reserves