Go back to LondonMiddx
    Enfield Rangers Green U12's - Goalkeeper & Defenders Wanted         Cheshunt FC U13's - EJA Open Training Sessions for 2022/23         AC Finchley Youth U7's - Free Development Sessions         Cuffley Stags U15 - Striker Wanted         Cheshunt FC U17/18 - EJA Open Training Sessions for Season 2022/23         Chars Youth U16 (Div One) - Striker Required         West London Athletic - Goalkeeper & Defenders Wanted         AP Stars Football Academy - U16/U18 Players Wanted         St Albans City Youth U15 South - Outfield Player Wanted         Omonia Youth U18 Gold - Striker Wanted         Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes - Midfielder & Striker Wanted         Pro Paintball Cobham - Spaces Available in December & January         Cuffley U11 Storm - Goalkeeper Wanted    
Go to their Website
Cherry Red Records Combined Counties Football League
Member of the National League System
2010-2011 Season
Wednesday, 26 January 2022
Match Day :  Wednesday, 15 Sep 2010 Saturday, 18 September 2010 Monday, 20 Sep 2010
Players Suspended
There are 31 matches
1 5 Ash United v Corinthian [ Second Round Qualifying ]
Youngs Drive
2 4 Banstead Athletic v Lancing [ Second Round Qualifying ]
Merland Rise
2 0 Crawley Down v Farnham Town [ Second Round Qualifying ]
3 1 Croydon v Hythe & Dibden [ Second Round Qualifying ]
Croydon Arena
1 2 Eastbourne United v Warlingham [ Second Round Qualifying ]
(AET)
1 2 Frimley Green v Bookham [ Second Round Qualifying ]
Frimley Green Recreation Ground
(AET)
1 3 Hanworth Villa v Stanway Rovers [ Second Round Qualifying ]
Rectory Meadows
0 2 Hayes Gate v Hullbridge Sports [ Second Round Qualifying ]
Hanwell Town FC
Playing at Hullbridge Sports not Hanwell Town
1 0 Hillingdon Borough v Wembley [ Second Round Qualifying ]
2 1 London APSA v Sandhurst Town [ Second Round Qualifying ]
(AET)
4 1 Molesey v Brockenhurst [ Second Round Qualifying ]
Walton Road
1 0 Raynes Park Vale v Erith & Dartford Town [ Second Round Qualifying ]
Prince Georges Fields
2 5 Redhill v Colliers Wood United [ Second Round Qualifying ]
0 2 Ringmer v Cove [ Second Round Qualifying ]
2 3 Romsey Town v Horley Town [ Second Round Qualifying ]
0 1 South Park v Guildford City [ Second Round Qualifying ]
Whitehall Lane
RPM Records Reserve Challenge Cup
2 1 002 Farleigh Rovers Reserves v Bedfont Sports Reserves [ Round 1 ]
Parsonage Field
 D. Olueunna
H: J.Rand  J.Stone  A: A.Dairo
Premier Division
2 0 Camberley Town v Epsom & Ewell
Krooner Park
 R. Wells
H: M.Blount  M.Griffiths
1 4 Chessington & Hook United v Badshot Lea
Chalky Lane
 T. Ellams
H: Z.Graham  A: D.Blake  J.Blason  A.Prentice  M.Ruffles
4 1 Egham Town v Dorking
Runnymede Stadium
 M. Kelly
H: L.Muldowney  J.Pomroy(3)  A: T.Fitzgibbon
0 2 Mole Valley SCR v Chertsey Town
Leg of Mutton Field
 M. Calderon
 A: M.Baxter  J.Francis
Division One
1 1 Bedfont Sports v Farleigh Rovers
Bedfont Sports Club
 J. Singh
H: M.Smith  A: E.Knight
2 3 CB Hounslow United v Cobham
Osterley Sports Club
 P. Paice
H: J.Emeny(2)  A: S.Day(2)  S.Lang
2 3 Eversley v Knaphill
Eversley Cross
 S. Nanson
H: S.Scully  S.Taylor  A: J.Ball  C.Fox  R.Hogsden
2 1 Hartley Wintney v Staines Lammas
Memorial Playing Fields Hartley Wintney
 M. Read
 A: A.Ridley
1 0 Westfield v Feltham
Woking Park
 K. Slaughter
H: L.Beale
11 0 Worcester Park v Sheerwater
Skinners Field
 M. Cook
H: J.Dunning(3)  C.Forbes  K.Green(2)  R.Ingham(5)
Reserve Section
5 1 Bookham Reserves v Frimley Green Reserves
Chrystie Recreation Ground
 M. Coen
 A: G.Dreshaj
2 2 Farnham Town Reserves v Westfield Reserves
Memorial Ground Farnham
 T. Pickering
H: S.Chivers  J.Warwick  A: R.Anson  K.Chilton
2 2 Knaphill Reserves v Eversley Reserves
Brookwood Country Park
 C. Busby
H: G.Fry  L.Pearson  A: B.Jones
0 6 Sheerwater Reserves v Worcester Park Reserves
Sheerwater Recreation Ground
 P. Brooks
 A: N.Drew  T.Lucas  S.Marples  G.O'Leary(2)  N.Williams
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 18 September 2010 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 18 September 2010.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Div1
1. Chobham
2. Farnborough North End
Resrv
3. CB Hounslow United Reserves
4. Mole Valley SCR Reserves
5. Staines Lammas Reserves
6. Warlingham Reserves