Go back to LondonMiddx
    Cuffley Stags U15 - Striker Wanted         Cheshunt FC U17/18 - EJA Open Training Sessions for Season 2022/23         Chars Youth U16 (Div One) - Striker Required         West London Athletic - Goalkeeper & Defenders Wanted         AP Stars Football Academy - U16/U18 Players Wanted         St Albans City Youth U15 South - Outfield Player Wanted         Omonia Youth U18 Gold - Striker Wanted         Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes - Midfielder & Striker Wanted         Pro Paintball Cobham - Spaces Available in December & January         Cuffley U11 Storm - Goalkeeper Wanted         Hoddesdon U9 - New Goalkeeper Wanted         London Colney Youth U13 - Players Wanted    
Go to their Website
Cherry Red Records Combined Counties Football League
Member of the National League System
2010-2011 Season
Tuesday, 18 January 2022
Match Day :  Friday, 03 Sep 2010 Saturday, 04 September 2010 Tuesday, 07 Sep 2010
Players Suspended
There are 29 matches
0 4 Alresford Town v Cove [ First Round Qualifying ]
3 0 Ascot United v Staines Lammas [ First Round Qualifying ]
0 5 Bedfont Sports v AFC Dunstable [ First Round Qualifying ]
Bedfont Sports Club
1 3 Chessington & Hook United v South Park [ First Round Qualifying ]
Chalky Lane
(AET)
H: Z.Graham  A: D.Mottram  D.Stone(2)
1 2 Cobham v Rye United [ First Round Qualifying ]
Leg of Mutton Field
1 4 Codicote v Hanworth Villa [ First Round Qualifying ]
 A: A.Baigent  J.Major  S.Reddings  L.Shennan  J.Major
3 1 Erith & Dartford Town v Badshot Lea [ First Round Qualifying ]
5 0 Guildford City v Sevenoaks Town [ First Round Qualifying ]
Spectrum Leisure Centre
0 1 Hartley Wintney v Brading Town [ First Round Qualifying ]
Memorial Playing Fields Hartley Wintney
1 3 Horndean v Horley Town [ First Round Qualifying ]
5 2 Moneyfields v Farnborough North End [ First Round Qualifying ]
3 0 Raynes Park Vale v Westfield [ First Round Qualifying ]
Prince Georges Fields
4 1 Wodson Park v Feltham [ First Round Qualifying ]
RPM Records Reserve Challenge Cup
1 4 005 Knaphill Reserves v Frimley Green Reserves [ Round 1 ]
Brookwood Country Park
 K. Slaughter
H: T.Davis  A: M.Confrey  C.Dixon-Franaszek(2)  G.Dreshaj
Premier Division
1 2 Bookham v Ash United
Meadowbank Stadium
 M. Kelly
H: S.Padgett  A: K.Dallaway(2)
2 0 Camberley Town v Chertsey Town
Krooner Park
 D. Sotimirin
H: G.Hardy(2)
0 0 Colliers Wood United v Sandhurst Town
Wibbandune Sports Ground
 F. Collins
1 1 Croydon v Wembley
Croydon Arena
 C. Uju
H: D.McKenzie  A: D.Linton
3 1 Egham Town v Epsom & Ewell
Runnymede Stadium
 M. Ford
H: A.Foulser  C.Muldowney  J.Pomroy  A: K.Hough
Division One
0 2 Chobham v CB Hounslow United
Chobham Recreation Ground
 D. Olueunna
 A: A.Jones  M.Peters
1 1 Eversley v Sheerwater
Eversley Cross
 M. Stevens
H: C.Allen  A: C.Woodley
0 2 Frimley Green v Worcester Park
Frimley Green Recreation Ground
 P. Cook
 A: D.Dunning  C.Forbes
3 2 Hayes Gate v Farleigh Rovers
Hanwell Town FC
 S. Tyler
H: C.Baah  A.Bunce  M.Lewis  A: D.Canning  B.Lippett
2 2 Warlingham v Knaphill
Whyteleafe FC
 S. Earl
H: J.Cecil  G.Graham  A: J.Ball  R.Hogsden
Reserve Section
1 1 CB Hounslow United Reserves v Bookham Reserves
Osterley Sports Club
H: A.Agostini
0 2 Farleigh Rovers Reserves v Sheerwater Reserves
Parsonage Field
 S. Henderson
 A: A.Humpries  J.Waterman
2 1 Farnham Town Reserves v Warlingham Reserves
Memorial Ground Farnham
 A. Briggs
H: M.Corbett  J.French  A: S.Mart
2 4 Staines Lammas Reserves v Worcester Park Reserves
Laleham Recreation Ground
 A. Beeney
H: R.Sitch  R.Williams  A: A.Bowers  S.Moore  G.O'Leary(2)
3 1 Westfield Reserves v Bedfont Sports Reserves
Woking Park
 G. Whapshott
H: J.Daltrey  J.Melia  M.Tasker  A: J.Coombs
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 04 September 2010 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 04 September 2010.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Prem
1. Banstead Athletic
2. Dorking
3. Mole Valley SCR
4. Molesey
Div1
5. Farnham Town
Resrv
6. Eversley Reserves
7. Mole Valley SCR Reserves