Go back to LondonMiddx
    St Albans City U13 Orient - Player Wanted         Hertford Town Youth U10 Lions - Players Wanted         Sun Sports U16's Yellow - Players Required         Cuffley Scorpions U14's - Goalkeeper & Players Required         Whitewebbs Eagles U14's - Goalkeeper & Players Wanted         St Albans City U18 South - Goalkeeper & Players Wanted         Sun Sports Youth - U12 Players Wanted         U18 Goalkeeper Looking for a Team for 2019/20         AP Stars Football Academy - Players Wanted         Barnet Azzurri - U9s, U13s, U14s Goalkeepers & Outfield Players Wanted         Aldenham FC Excel Eagles U18's - Players Wanted         Kew Park Rangers - Players Wanted for Men’s First Team & Reserves         Ruislip Town FC U17 - Goalkeeper Wanted         Headstone Manor Youth - Under 17 Players Wanted         Hemel Aces U12 'Stingers' - Player Wanted         Ware Youth FC - U12 Players Wanted         Hertford Heath United U15 - Players Wanted         Woodys & Ebogs Youth FC U13's Vapors - Players Wanted         Summer Goalkeeping Camp         Chorleywood Common Youth FC - Looking for U15 Players         Stevenage Borough Juniors U16 Falcons - Players Wanted         Elite Feet FC - Players Wanted         Paringdon U15's Lions - Players Wanted         Laleham & Kempton Girls U15s - Players Wanted         Laleham & Kempton Open Age Men’s Saturday Football - Players Wanted         Goalkeeper Wanted for Saturday Team - Wiseman West FC         Whitewebbs Eagles - Defenders Wanted         Epsom All Stars - Goalkeeper and Striker Wanted         Sporting Hackney FC - Coaches Wanted         Wealdstone Ladies - Players Wanted         London Samurai Rovers - Players Wanted 2019/20         Chars Youth FC U12's - Players Wanted         One to One Football Coaching         Croxley Green Whites U16's - Players Wanted 2019/20         Cuffley Phoenix U14's - Players Wanted 2019/20         Jack Wilshere's NCF Elites - Recruiting Now         Enfield Youth FC - Players Wanted for 2019/20         Bovingdon U15 Lightning - Goalkeeper Wanted 2019/20         Bovingdon FC - Here Come the Girls         Lemsford Youth Lions U18's - Goalkeeper & Outfield Players Wanted 2019/20         Association of Provincial Football Supporters' Clubs in London - New Teams Welcome         Whetstone Wanderers U13's - Trials Saturday 6th July         Cheshunt Blacks U13's - Players Wanted         Hatfield Comets U16's 2019/20 - Goalkeeper and Outfield Players Wanted         Standon & Puckeridge Hares FC - U15 Players Wanted         Standon & Puckeridge Hares FC U18 - Goalkeeper Wanted         Bury Rangers U17's - Players Wanted         Sarratt Rebels U13's for 2019/20 - Players Wanted         Potters Bar Town (Whites) U14's - Players Wanted         Berkhamsted Town EJA U14's - Players Wanted         Enfield Youth FC U12's - Players Wanted         Rosehill Athletic FC - Management Opportunities         Rosehill Athletic FC - Players Wanted         Cuffley Scorpions U14's - Goalkeeper & Players Required         Abbey FC - Goalkeeper Wanted         Valhalla Sports and Social - Players Wanted         Belmont United U15's - Players Wanted         Cuffley Pumas U12's - Players Required    
Go to their Website
Cherry Red Records Combined Counties Football League
Member of the National League System
2009-2010 Season
Sunday, 18 August 2019
Match Day :  Wednesday, 03 Feb 2010 Saturday, 06 February 2010 Tuesday, 09 Feb 2010
Players Suspended
There are 26 matches
1 1 Chertsey Town v Whitley Bay [ Round 5 ]
Alwyns Lane
AET
Premier Division
2 1 Ash United v Raynes Park Vale
Youngs Drive
 L. Read
H: M.Cousins(2)  A: J.Evans
0 1 Badshot Lea v North Greenford United
Farnborough FC
 P. Conn
 A: M.Murray  K.McKenna
2 3 Banstead Athletic v Molesey
Merland Rise
 M. Oaks
H: S.Patteson-Bohner  R.White  A: L.Ackerman(2)  A.Tawonezvi
2 3 Bookham v Horley Town
Meadowbank Stadium
 M. Sarah
H: T.Moffatt  M.Smith  A: L.Ragetti  J.Risebrow(2)
1 5 Croydon v Sandhurst Town
Croydon Arena
 P. Crichlow
H: J.Gladwin  A: J.Fisk  L.Hibbert  J.Palmer  D.Simmonds  D.Wilde
2 3 Egham Town v Bedfont
Runnymede Stadium
 A. Connor
 A: C.Drake  A.Morgan(2)
1 4 Hanworth Villa v Epsom & Ewell
Rectory Meadows
 M. Carmichael
H: M.Baines  A: R.Bedj-Bedj  K.Hough(3)  M.Baines
1 1 Wembley v Guildford City
Vale Farm
 C. Santos
H: P.Shelton  A: B.Rayner
Division One
4 1 Bedfont Sports v Coulsdon United
Bedfont Sports Club
 T. Aslam
H: J.Coombs  R.Farnden  D.Greenwood  V.Hodge  A: R.Davis
2 1 CB Hounslow United v Cobham
Osterley Sports Club
 P. Paice
H: G.Franklin(2)  A: S.Day
0 1 Crescent Rovers v Frimley Green
Wallington Sports & Social Club
 J. Cushen
 A: K.Dallaway
4 0 Eversley v Mole Valley SCR
Eversley Cross
 G. Train
H: D.Sked  C.Smith  S.Woods(2)  B.Worboys
1 0 Farleigh Rovers v Farnham Town
Parsonage Field
 M. Allen
H: P.Spencer
2 0 Feltham v Warlingham
The Orchard
 M. Cook
H: R.Curtis  A.Myers  D.Zadeikis
2 3 Hartley Wintney v South Park
Memorial Playing Fields Hartley Wintney
 B. Funnell
H: R.Spence  S.Warwick  A: K.Lavery  D.Mottram  K.Parker
2 1 Knaphill v Croydon Municipal
Brookwood Country Park
 K. Slaughter
H: G.Branch(2)
2 1 Staines Lammas v Westfield
Laleham Recreation Ground
 T. Pusey
H: B.Jacob  J.Smithers  A: C.Moore
5 0 Worcester Park v Sheerwater
Skinners Field
 D. Olueunna
H: K.Green  C.Heuston(3)  G.O'Leary
Reserve Section
2 3 Bookham Reserves v Knaphill Reserves
Chrystie Recreation Ground
 P. Melin
 A: R.Blythin(2)  J.Turner
1 1 Farnham Town Reserves v Bedfont Sports Reserves
Memorial Ground Farnham
 M. Read
H: J.Pearson  A: A.Williams
1 2 Mole Valley SCR Reserves v Eversley Reserves
Weston Green Sports Ground
 N. Walker
H: S.Francis  A: M.Neems  C.Webster  D.Young
3 0 Sheerwater Reserves v Farleigh Rovers Reserves
Sheerwater Recreation Ground
 M. Calderon
H: A.Hutton(2)  L.Wellstead
1 1 South Park Reserves v Staines Lammas Reserves
Whitehall Lane
 D. Cooper
H: M.Tame  A: T.Mooney
3 2 Warlingham Reserves v Worcester Park Reserves
Verdayne Playing Fields
 P. Brooks
H: L.Feasey  T.Manning  K.Vidal  A: D.Brackstone  J.Cheeseman
Miscellaneous
4 3 Chobham Res (WITHDRAWN) v Hanworth Villa Reserves
 S. Henderson
H: A.Carr  L.Kurtaj(3)  A: A.Headland  J.Milne(2)  J.Milne
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 06 February 2010 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 06 February 2010.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Prem
1. Camberley Town
2. Chessington & Hook United
3. Colliers Wood United
4. Cove
5. Dorking
Div1
6. Chobham
Resrv
7. CB Hounslow United Reserves
8. Crescent Rovers Reserves
9. Frimley Green Reserves
10. Westfield Reserves