There are 31 matches
|
|
Kent County FA - Junior Cup - Group C |
1
|
1
|
Avery Hill College
v
Star Sports
[ Round 3 ]
[ Away Win on penalties ]
Sparrows Farm - University of Greenwich
After Extra Time. Star Sports won 4 - 0 on penalty Kicks
|
|
|
|
Queen Mary Charity Cup |
2
|
0
|
020
Cray Valley PM Reserves
v
Bridon Ropes Reserves
[ Round 2 ]
Badgers Sports Ground
|
Ricardo Carridice |
|
4
|
1
|
021
Blackheath Wanderers
v
Tudor Sports Reserves
[ Round 2 ]
Blackheath Wanderers Sports Club
|
Bob Legg |
|
3
|
0
|
024
Metrogas Reserves
v
Elite
[ Round 2 ]
Metrogas Sports Club - Marathon Playing Fields
|
Keith Wenham |
|
1
|
3
|
027
Farnborough Old Boys Guild Reserves
v
Lewisham Athletic
[ Quarter Final ]
Farnborough (Kent) Sports Club
|
Ged Keegan |
|
|
|
Elizabeth Jaques Charity Cup |
8
|
0
|
014
Tudor Sports 'A'
v
Charlton Athletic Deaf
[ Round 1 ]
Tudor Sports Club
(Pitch 2)
|
Akeem Diko |
|
|
|
Premier Division |
1
|
0
|
Crofton Albion
v
Johnson & Phillips
Crofton Albion F.C.
|
Mark Jenkins |
|
0
|
0
|
Drummond Athletic
v
AFC Sydenham
Footscray Rugby & Football Club
|
Mike Kempster |
|
1
|
1
|
Parkhurst Rangers
v
Bexlians
Loring Sports Ground
|
Robert Williams |
|
4
|
5
|
Wickham Wanderers
v
Old Roan
Langley Park Sports & Social Club
|
Clifton Richards |
|
|
|
Division One |
3
|
0
|
Chislehurst Sports
v
Beaverwood
Old CO-OP Ground
|
Martin Saunders |
|
4
|
2
|
New Park
v
NASFAT
Footscray Rugby & Football Club
|
Maurice Bland |
|
4
|
3
|
Old Town New Boys
v
Thames Borough
Baldon Sports Ground
|
Humphrey O'Connor |
|
4
|
1
|
Seven Acre Sports
v
Dresdner Kleinwort
Seven Acre Sports Ground
12.00 ko
|
Ian Newman |
|
|
|
Division Two |
2
|
0
|
Beckenham Royals
v
Heath
Langley Park Sports & Social Club
(Pitch 2)
|
John Plowman |
|
3
|
1
|
Bexley
v
West Bromley Albion
St Marys Recreation Ground
2.00 ko
|
John Cassidy |
|
1
|
3
|
Crofton Albion Reserves
v
Long Lane Reserves
Crofton Albion F.C.
(Pitch 2)
|
Ricky Christian |
|
0
|
4
|
Johnson & Phillips Reserves
v
Metrogas 'A'
Baldon Sports Ground
|
Tom McCourt |
|
2
|
2
|
Old Roan Reserves
v
Old Colfeians
Roan School Playing Fields
|
D. Agboola |
|
2
|
1
|
Salmon
v
Blackheath Wanderers Reserves
Coldharbour Leisure Centre
|
George Williams |
|
|
|
Division Three |
4
|
4
|
AFC Wickham
v
Bexley Reserves
Langley Park Sports & Social Club
|
0. Fashina |
|
6
|
0
|
Bexlians Reserves
v
Old Roan 'A'
Footscray Rugby & Football Club
|
Les Sweetapple |
|
2
|
1
|
Chislehurst Sports Reserves
v
Farnborough Old Boys Guild 'A'
Old CO-OP Ground
|
S. Fowler |
|
3
|
1
|
Eltham Town
v
Valley Park Rangers
Eltham Town F.C. Ground
|
N. Long |
|
4
|
2
|
F.C. Hollington
v
Bridon Ropes 'A'
Pyners Close Playing Fields
|
Phillip Morris |
|
2
|
1
|
Wickham Park Reserves
v
Elite Reserves
Wickham Park Sports Club
|
George Nwankwo |
|
|
|
Division Four |
3
|
4
|
Crayford Arrows Reserves
v
West Hill
Bakersfield Recreation Ground
|
Paul Wright |
|
4
|
1
|
Crofton Albion 'A'
v
Cray Town
Crofton Albion F.C.
|
David Hicks |
|
3
|
3
|
Dartford Town
v
Beaverwood Reserves
Central Park Athletic Stadium
|
Frank Bland |
|
4
|
0
|
Lewisham Athletic Reserves
v
Sutton Dynamo
Warren Avenue Playing Fields
|
J. Bedingham-Pearce |
|
5
|
1
|
Lions Athletic
v
Seven Acre Sports Reserves
Bellingham Leisure Centre
|
Kenneth Olewunne |
|
|