There are 31 matches
|
|
Surrey County FA - Saturday Lower Junior Cup |
4
|
1
|
090
Cobham United
v
Friends Provident
[ Round 4 ]
Coronation Recreation Ground
|
T. Hawkett |
|
|
|
3
|
1
|
092
Lightwater United Reserves
v
Surrey Athletic Reserves
[ Round 4 ]
Lightwater Leisure Centre
|
M. Carmichael |
|
|
|
|
|
Junior Cup |
2
|
3
|
026
DJST
v
New Haw Wanderers Reserves
[ Quarter Final ]
Rodborough Tech College
NO RESULT PHONED IN!!
|
D. Davies |
|
|
|
1
|
1
|
028
AFC Crown & Anchor
v
Queen Street Rangers
[ Quarter Final ]
[ Home Win on penalties ]
West Byfleet Recreation Ground
(Pitch 2)
|
W. Fenning |
|
|
|
|
|
Premier Division |
1
|
1
|
Abbey Rangers
v
Burpham
Abbey Rangers Football Ground
|
J. Taffe |
|
|
|
1
|
4
|
Addlestone Town
v
Bedfont Green 'A'
Ottershaw Park
|
G. Comley |
|
|
|
3
|
2
|
AFC Bourne
v
University of Surrey
The Bourne Green
|
P. Piens |
|
|
|
1
|
2
|
Hambledon
v
Lightwater United
Burford Lodge
|
G. Thorpe |
|
|
H:
M.Kiley
M.Kiley
|
2
|
6
|
Milford & Witley 'A'
v
Hersham
Witley Rec
|
B. Sharpe |
|
|
|
|
|
Division One |
1
|
3
|
Guildford City Weysiders 'A'
v
Emmanuel
Shalford Park
|
S. Craig |
|
|
|
6
|
2
|
New Haw Wanderers
v
Border & Heath End
Heathervale Park
|
S. Smith |
|
|
|
4
|
1
|
Shalford 'A'
v
West Byfleet Albion
Chinthurst Lane
|
J. Richards |
|
|
|
1
|
1
|
Surrey Athletic
v
University of Surrey Reserves
Goldsworth Park Recreation Ground
|
A. Callaby |
|
|
|
2
|
1
|
Weybrook Wanderers
v
Staines Lammas 'A'
Sutherland Memorial Park
(Pitch 2)
|
J. Connolly |
|
|
|
|
|
Division Two |
2
|
2
|
Godalming United
v
University of Surrey 'A'
Tannery Lane
|
B. Leavers |
|
|
|
5
|
0
|
Mytchett Rangers
v
Milford & Witley 'B'
Mytchett Community Centre
|
Covered |
|
|
|
1
|
1
|
Shepperton FB
v
Chobham 'A'
BP Meadhurst Club
|
S. Rudrum |
|
|
|
-
|
A
|
Shottermill & Haslemere 'A'
v
Abbey Rangers Reserves
[ Away Win was awarded ]
|
|
|
|
4
|
3
|
Staines Lammas 'B'
v
Oatlands
Littleton Rec
|
Covered |
|
|
|
|
|
Division Three |
2
|
0
|
Bedfont Green 'B'
v
Burpham Reserves
Ashford Recreation Ground
|
T. Creswick |
|
|
|
2
|
1
|
Elstead
v
Guildford Park
Thursley Recreation Ground
|
S. Ingham-Smith |
|
|
|
5
|
2
|
Emmanuel Academy
v
AFC Gomshall
Brookwood Recreation Ground
|
|
|
|
3
|
1
|
FC Shepperton
v
Park Barn United
Bishop Dupas
|
S. Ferris |
|
|
|
0
|
0
|
Spelthorne Sports 'A'
v
Hersham 'A'
Spelthorne Sports FC
|
|
|
|
|
|
Division Four North |
1
|
4
|
Byfleet
v
Bedfont Green 'C'
Byfleet Recreation Ground
|
Covered |
|
|
|
3
|
1
|
Ripley Village
v
Christian Club Woking
Kingston Meadows
|
|
|
H:
G.Biard
A.Flemming
S.Maynard
|
|
|
Division Four South |
4
|
1
|
Cranleigh 'A'
v
Hambledon Reserves
Snoxhall Playing Fields
|
Covered |
|
|
|
0
|
5
|
Godalming United Reserves
v
AFC Chilworth
Tannery Lane
|
R. Hughes |
|
|
|
1
|
1
|
Holmbury St Mary Reserves
v
Elstead Reserves
Holmbury Hill
|
A. Freeman |
|
|
|
1
|
1
|
Millmead Reserves
v
Merrow 'A'
Varsity Centre
(Pitch 4)
|
|
|
|
2
|
4
|
Worplesdon Phoenix 'A'
v
Milford & Witley 'C'
Mayford Centre
|
|
|
|
|