Chars Youth U9's Blues - U10 Players Wanted for 2024/25
Ware U13 Whites - U14 Players Wanted for 2024/25
Wodson Park Youth U13 Rovers - U14 Players Wanted for 2024/25
It's Free - Take your game to the next level with the Clubbie App
Cuffley U14 Sharks - Players Wanted for 2024/25
Hertford Town Stags - U11 Players Wanted for 2024/25
Aloysius FC - Players Wanted
Wodson Park Youth - U14 Trials for 2024/25
East Herts Youth U11s - Players Wanted for 2024/25
London Athletic FC - Players Wanted for 2024/25
Hitchin Sunday Football League - New Teams Wanted
KASE Football Academy - U12 JPL Trials for 2024/25
Cuckoo Hill FC Men's Team - Players Wanted
Norsemen FC Red - U15 Players Wanted for 2024/25
Welwyn Garden City Youth - U15 Players Wanted for 2024/25
Cheshunt U13s - JPL Trials for 2024/25
St Albans City Youth U17 West Boys - Players Wanted for 2024/25
Buntingford Cougars Blues U12s - Players Wanted for 2024/25
Potters Bar United U17's - Players Wanted for 2024/25
Hertford Town U15 Harts - Players Wanted for 2024/25
UEFA B Football Coach/Manager Looking for Team
Stotfold Juniors U12 Ambers - Trialists Wanted Now
Kingston & District Football League - Open for Club Membership 2024/25
St Albans City U17 Orient - Players Wanted
Watton Youth - U12/U13 Players Wanted for 2024/25
Wormley Rovers U15's Reds - Players Wanted for 2024/25
Barnes FC Dames - Adult Women's Team Recruitment
Barnes FC - Adult Men, U15 & U13 Players Wanted
Cuffley Raptors - U11 Players Wanted for 2024/25
Hemel Hempstead Town U15 - EJA Open Trials 2024/25
Chars Youth - U11s Players Wanted for 2024/25
East Herts U15's - Players Wanted for 2024/25
Cuffley Sharks - U14 Players Wanted for 2024/25
Cuffley Raptors - U13 Players Wanted for 2024/25
Cuffley Warriors - U17 Player Recruitment for 2024/25
Bengeo Tigers Bengals U9's - Players Wanted
Chars Youth U14's - Players Wanted for 2024/25
Enfield Youth U7's - Players Wanted for 2024/25
Training with Ping Football Academy
Ware FC U13 Blacks - Players Wanted for 2024/25
North Surrey/Middlesex Border Sunday Football League - Season 2024/25
Wormley Rovers U13 Greys - Players Wanted for 2024/25
Cuffley Falcons - U14 Players Wanted for 2024/25
Panshanger U14 - JPL Players Wanted for 2024/25
Cheshunt U13s - JPL Trials for 2024/25
Premierskills Lions Under 9 - Players Wanted
Premierskills Ninja and Tigers - Under 12 Players Wanted
Premierskills Eagles Under 11 - Players Wanted
Potters Bar Town - U11's Players Wanted for 2024/25
Hertford Town Youth - U10 Players Wanted for 2024/25
Cheshunt U12 Blues - Players Wanted for 2024/25
Potters Bar United U14's - Players Wanted for 2024/25
Broxbourne United - U13 Trials for 2024/25
Hertford Town Youth Bucks - U17/18 Players Wanted for 2024/25
Hoddesdon Town U10 Whites - Players Wanted
Cheshunt Youth U9s - Players Wanted
Welwyn Garden City U15s - Trialists Wanted
New Salamis U14's - Players Wanted for 2024/25
Noticeboard
|
Fixtures & Results
|
Unscheduled Matches
|
Table
|
Grid
|
Latest
|
Competition
Benevolent Shield
Jack Walker Challenge Cup
Champions Cup
Champions Cup - Group A
Champions Cup - Group B
Champions Cup - Group C
Champions Cup - Group D
Premier Cup
League Trophy
Parker Cup
Supplementary Cup
Premier Division
Intermediate Division
First Division
Second Division
Third Division
Fourth Division
LogIn
Home
Clubs
Season
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
August
Select
10 Thu
September
Select
03 Sun
10 Sun
17 Sun
24 Sun
October
Select
01 Sun
08 Sun
15 Sun
22 Sun
29 Sun
November
Select
05 Sun
12 Sun
19 Sun
26 Sun
December
Select
03 Sun
10 Sun
17 Sun
January
Select
07 Sun
14 Sun
21 Sun
28 Sun
February
Select
04 Sun
11 Sun
18 Sun
25 Sun
March
Select
04 Sun
11 Sun
18 Sun
25 Sun
April
Select
01 Sun
08 Sun
10 Tue
11 Wed
15 Sun
22 Sun
26 Thu
29 Sun
May
Select
03 Thu
06 Sun
09 Wed
10 Thu
13 Sun
16 Wed
17 Thu
20 Sun
21 Mon
22 Tue
23 Wed
24 Thu
27 Sun
28 Mon
29 Tue
30 Wed
31 Thu
Harrow Sunday Challenge League
2006-2007 Season
Wednesday, 15 May 2024
*REFEREES PLEASE MAKE SURE YOUR REGISTRATION FORM IS BACK BY JULY 31st. YOU MUST INCLUDE Y ...
continue
Match Day :
Sunday, 19 November 2006
Players Suspended
There are 15 matches
Premier Cup
2
4
St Nicholas
v
KDA
[ Round 1 ]
***REFEREE CHANGE WED 14th NOV @ 8.30pm***
T.Power
Parker Cup
2
3
Harefield United (Sun) Reserves
v
Northolt Saints Reserves
[ Round 1 ]
***REFEREE COUNTY CUP-TIED***
N/A
0
7
Hatch End Reserves
v
Racal
[ Round 1 ]
***REFEREE CHANGE WED 14th NOV @ 8.30pm***
J.Lewis
4
1
Pinner 2002 Reserves
v
Harefield United (Sun)
[ Round 1 ]
***REFEREE CHANGE WED 14th NOV @ 8.30pm***
M. Stewart
1
5
Seven Balls
v
Lansdowne 2nds
[ Round 1 ]
M. Giddings
0
5
Sudbury Athletic
v
Ruislip Royals Reserves
[ Round 1 ]
***REFEREE CHANGE WED 14th NOV @ 8.30pm***
E. Barnett
Premier Division
2
2
LNER Sports
v
North Harrow Home Guard
D.Roberts
1
3
The Bull
v
Pinner 2002
***REFEREE APPOINTED FRI 17th NOV 7.30pm*** YOU MUST CALL THE REFEREE ASAP
E.Forlemu
First Division
3
0
Inter Manor
v
Hatch End
***REFEREE CHANGE WED 14th NOV @ 8.30pm***
K.Cordery
0
2
Kukri Sports
v
Lansdowne
***CHANGES SUBJECT TO LEAGUE RULES, CUP GAMES TAKE PREFERENCE***
TBA
7
2
Ruislip Royals
v
United Solutions
***CHANGES SUBJECT TO LEAGUE RULES, CUP GAMES TAKE PREFERENCE***
N/A
7
2
Xotic
v
Tyson Lee
***REFEREE COUNTY CUP-TIED***
N/A
Second Division
4
1
AFC Harrow
v
Headstone Manor
***REFEREE COUNTY CUP-TIED***
N/A
1
5
Greenford Celtic
v
Headstone Rangers
***REFEREE COUNTY CUP-TIED***
N/A
1
2
The Swan
v
Sweeneys
***CHANGES SUBJECT TO LEAGUE RULES, CUP GAMES TAKE PREFERENCE***
N/A
Please click
here
for the Fixtures & Results for Sunday, 19 November 2006 in
Microsoft Excel format
- Click
here
to include Goalscorers
Please click
here
to receive a
Printer Friendly
email of the Fixtures & Results for Sunday, 19 November 2006.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Prem
1.
Belstone
2.
Broadfields United
3.
Harrow Weald United
Inter
4.
AC Carrera (London)
5.
Belstone Reserves
6.
D & G
7.
Old Road
8.
Spanish Arch
9.
Starlite
10.
Stonefield
11.
Woodlands United
Div1
12.
Stanmore Manor
Div2
13.
Larkspur Rovers
14.
Rayners Lane 2001
Div3
15.
LNER Sports 2nds
16.
West London Mavericks
Div4
17.
LNER Sports 3rds
18.
Metropolitan Railway
19.
Pinner CC
20.
Warriors