Go back to LondonMiddx
    1 to 1 Small Group and Team Coaching         Borehamwood Youth FC U14's - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Harvesters U14 North - Players Wanted         Harpenden Colts Hawks U16 - Players Wanted         Harlow Town U14's Eagles - Players Wanted         Ware Youth FC - U12 Players Wanted         One to One Football Coaching         West SL Benfica - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         St Albans City Youth U16 East - (Year 11) Players Wanted         St Albans City Youth U18 South - Goalkeeper Wanted         Wormley Rovers FC U13 Girls - Goalkeeper Trials         Hertfordshire Regional Talent Centre - U14 Players Wanted         Panshanger FC U13's - Players Wanted         Alexandra Park Youth U13 North - Defenders Wanted         Stevenage Borough Juniors U16 Falcons - Defender and Striker Wanted         Enfield Town Youth FC - U7's & U14's Players Wanted         Ware Youth Clarets U16's - Defenders Wanted         Cheshunt FC U9's - Goalkeeper Wanted         Global Football Academy U14 Santos - Players Wanted         West Herts Stags U14s - Players Wanted         Bushey & Oxhey U11 Rhinos - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Omonia Youth U15 Gold - Goalkeeper Wanted    
Combined Counties Football League
Member of the National League System
2004-2005 Season
Sunday, 26 January 2020
Match Day :  Wednesday, 15 Dec 2004 Saturday, 18 December 2004 Tuesday, 21 Dec 2004
Players Suspended
There are 28 matches
0 1 Bookham Reserves v Warlingham Reserves [ Round 3 ]
0 1 Staines Lammas Reserves v Sporting Kitz [ Round 3 ]
Premier Division
2 0 AFC Wallingford v Raynes Park Vale
 077
H: M.Fellows  S.Gesner
2 1 Chipstead v Farnham Town
 062
H: S.Eggleton  C.Phelps  A: D.Turkington
0 4 Cobham v Colliers Wood United
 033  097  045
 A: M.Carpenter  J.Davies  H.Tilbury(2)
0 1 Cove v Ash United
 080  694  719
 A: M.Morris
2 2 Frimley Green v Merstham
 023
H: B.Baylon  S.Hollamby  A: C.Vernon(2)
1 2 Godalming & Guildford v North Greenford United
 092
H: D.Wheeler  A: P.Reed(2)
1 3 Hartley Wintney v Reading Town
 Robert Ellis
H: J.Taplin  A: M.Hancock  J.Hollidge  J.Johnson
1 2 Horley Town v Chessington & Hook United
 013  088  098
H: J.Davy  A: T.Duffell  D.Justice
3 1 Sandhurst Town v AFC Guildford
 067
H: M.Anderson(2)  P.Mulvaney  A: D.May
5 2 Southall FC v Chessington United
 095  695
H: C.De  J.Edwards  C.Newton(2)  C.Williams  A: J.Deacons  A.McCollin
1 4 Westfield v Bedfont FC
 004
H: R.Stuart  A: D.Olufemi(2)  M.Postins  A.Smillie
Premier Division Reserves
4 1 Bedfont FC Reserves v Sandhurst Town Reserves
 070
H: T.Clark  J.Danaher(2)  D.Williams  A: C.Walters
0 2 Chessington United Reserves v Frimley Green Reserves
 031
 A: S.Cross  A.Di-Lullo
1 4 Farnham Town Reserves v Hartley Wintney Reserves
 093  673
H: W.Warne  A: s.palmer  M.Pyman(3)
1 6 Merstham Reserves v Horley Town Reserves
 084
H: G.Richards  A: T.Gilbert  b.hills(4)  C.Kersey
10 1 North Greenford United Reserves v Chessington & Hook United Reserves
 726
H: S.Davis  K.Denny(3)  D.Hughes  G.Senior(4)  M.Williamson  A: E.Scrivens
Division One
4 1 Bedfont Green v Chobham
 121
H: A.Frost  B.Jolly  T.Nolan  R.Stabler  A: K.Moe
2 1 Crescent Rovers v Hersham Royal British Legion
 105
H: J.Hind  M.Uianni  A: M.Pollard
2 0 Farleigh Rovers v Staines Lammas
 S. Walmsley
H: L.Brown  OG
3 3 Sheerwater v Merrow
 Alex King
H: D.Locke(2)  B.Nyakudya  A: A.Carey  D.Hart(2)
2 3 Warlingham v Coney Hall
 002
 A: D.Cross  C.Gadd  J.Wheelhouse
3 1 Worcester Park v Seelec Delta
 003
H: D.Bird  B.Worman(2)  A: L.Smith
Division One Reserves
2 0 AFC Guildford Reserves v Bedfont Green Reserves
 118
H: S.Orriss(2)
1 10 Chobham Reserves v Crescent Rovers Reserves
 052
H: J.Hewitt  A: S.Browne(5)  N.Heavens(2)  J.Johnson(2)  M.Stevens
3 2 Coney Hall Reserves v Monotype Reserves
 119
H: T.Ince(3)  A: P.Campbell  L.Greenwood
5 1 Merrow Reserves v Sheerwater Reserves
 128
H: J.Balkwill  G.Conlon  T.Mitchell  P.Murrells  P.Rixon  A: G.Josling
 
Please click here for the Fixtures & Results for Saturday, 18 December 2004 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Saturday, 18 December 2004.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Prem
1. Feltham
2. Walton Casuals
PremR
3. Ash United Reserves
4. Cobham Reserves
5. Cove Reserves
6. Raynes Park Vale Reserves
7. Westfield Reserves
Div1
8. Bookham
9. Cranleigh
10. Ditton
11. Monotype
12. Netherne Village
13. Shottermill & Haslemere
Div1R
14. Colliers Wood United Reserves
15. Farleigh Rovers Reserves
16. Worcester Park Reserves