There are 138 matches
|
|
Under 12 - Premier Division |
3
|
0
|
BSCFC (Youth) Town U12
v
SFA Pymmes U12
10:00 AM
Non MHRML Referee Not Qualified Fokas Anatasios 30/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
R.Flood
L.Hayes
Z.Lund
M.Fiori-Gritton
|
2
|
4
|
Chars Youth U12
v
Bengeo Tigers Bengals U12
10:30 AM
Non MHRML Referee Not Qualified Ollie Monckton 30/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
C.Dykes(2)
A:
D.Coletti(2)
H.Fyall
F.Purkiss
C.Dykes
A.Coombs-Brown
|
7
|
1
|
SFA River Plate U12
v
Cuffley Youth Warriors U12
11:30 AM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM Fixture reversed, will be played at Cuffley.EM No KO time when allocations made 24/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
L.Joseph
S.Mackay-O'Flynn
A.Whiting(5)
A:
L.Titchmarsh
R.Chapman
|
3
|
4
|
Wodson Park Rovers U12
v
Welwyn Pegasus Royals U12
12:00 PM
|
A. Charles-Wall
|
|
|
H:
O.Porter
S.Valentine(2)
A:
J.Adamski
F.Northover
W.Okafor
OG
O.Milroy
|
2
|
2
|
Wormley Rovers Youth Reds U12
v
Cheshunt Youth Black U12
10:00 AM
|
R. Jacob
|
|
|
H:
J.Myles
G.Swift
A:
D.Fone
P.Sykut
A.Dawson
|
|
|
Under 12 - Division 1 |
0
|
3
|
Cheshunt Youth Amber U12
v
Parsloe Athletic Harriers U12
10:00 AM
|
J. Crouch
|
|
|
A:
C.Barnes
T.Church
L.Smith
|
2
|
3
|
Rap Aid Youth Lions U12
v
Newhall Rangers Blues U12
10:00 AM
|
T. Andrade
|
|
|
H:
S.Greenaway
C.Skioupi
A:
D.Horn
J.Spindlow
A.Tyler
A.Tyler
|
10
|
2
|
Royston Town Youth Colts U12
v
Ware Lions Black U12
10:30 AM
Non MHRML Referee Qualified Luca Winterton 26/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
A.Alexander(2)
J.Bancroft
F.Clarke(2)
J.Emmett
H.Ogilvie
T.Pendrick
A.Smith(2)
A:
J.Wray
R.Wray Howard
J.Wray
|
5
|
0
|
Ware FC Academy Black U12
v
Bury Rangers Reds U12
9:30 AM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM Early kick off approved by the league. EM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
E.De-La-Salle
S.Gaskin
M.Khanna-Woolford
OG
G.Wood
R.Cameron
|
4
|
0
|
Welwyn Garden City Youth Typhoons U12
v
Broxbourne Borough Youth Royals U12
12:30 PM
|
R. Humphreys
|
|
|
H:
C.Chinwike
K.Copeman De Oliveira
B.Neal
J.Young
M.Kane
T.Hanness
|
4
|
2
|
Wormley Rovers Youth Blacks U12
v
AFC Walkern Blues U12
11:15 AM
|
M. Kaal
|
|
|
H:
N.Bentley(2)
B.Carless(2)
A:
A.Cunningham
J.Swain
J.Scarsbrook
J.Swain
|
|
|
Under 12 - Division 2 |
2
|
4
|
Bengeo Tigers Siberians U12
v
BSCFC (Youth) United U12
1:00 PM
Non MHRML Referee Qualified Jake Moffatt 26/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
L.Cox
A.Roberts
A:
H.Connolly
F.Fraser(2)
C.Sacco
E.Brittain
H.Connolly
|
2
|
9
|
Frontiers Youth Cossacks U12
v
Hitchin Town Youth Hornets U12
11:30 AM
Non MHRML Referee Qualified Alex Fairley 26/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
A.Perry
R.Rumsey
A:
N.Kirkham(2)
M.Kotrys
L.Schad(2)
J.Williams(4)
A.Andrews
J.Williams
|
2
|
1
|
Goal Star Soccer U12
v
Ware Youth Blues U12
1:00 PM
Non MHRML Referee not qualified Dominic Murphy 29/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
J.Clarke-Regis
E.Isik
A:
R.Kirbyshire
K.Lambie
|
2
|
8
|
Hertford Town Youth Harts U12
v
Stevenage Borough Juniors Cobras U12
11:30 AM
Non MHRML Referee Not Qualified James Walton 26/09 KM L Hamilton taken for County Cup 24/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
B.Adams
W.Mason
A:
A.Francis
J.Jarvis
R.Kamali
H.Mcdowell
A.Stevenson
H.Wright(3)
|
1
|
8
|
Stevenage Borough Juniors Silvers U12
v
Potters Bar United Blacks U12
10:00 AM
|
J. White
|
|
|
H:
J.Myro Malagon
A:
A.Sallas(3)
S.Sofoluwe(2)
S.White(3)
J.Rowe
|
7
|
3
|
Ware Youth Clarets U12
v
Welwyn Pegasus Cobalts U12
10:00 AM
|
B. Hooper
|
|
|
H:
J.Gardiner(3)
J.Jobson
G.O'Connor(2)
J.Tallant
A:
M.Ambler(2)
C.Ryding
H.Boorer
|
|
|
Under 12 - Division 3 |
2
|
1
|
Bocas Jogabonito Lions U12
v
Potters Bar Crusaders Knights U12
2:00 PM
Non MHRML Referee Not Qualified Owen Richards KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
D.Calin
R.Stenhouse
A:
N.Morris
W.Slack
|
0
|
5
|
Harlow Town Youth Kites U12
v
Norsemen Blues U12
12:00 PM
Non MHRML Referee Callum Dorling 27/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
A:
G.Gruenewald(2)
T.Hasan
F.Tidiman
T.Zamba
H.Hales
|
1
|
6
|
Panshanger Jaguars U12
v
Welwyn Garden City Youth Hurricanes U12
11:30 AM
Non MHRML Referee Charles Males 26/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
J.Dear
A:
S.Bradbury
C.Field
T.Hava(2)
OG
D.Reddy
E.Thorpe
S.Bradbury
|
10
|
1
|
SFA Santos U12
v
Broxbourne Borough Youth Blues U12
10:30 AM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM Fixture reversed - will be played at Broxbourne
|
N. League Referee
|
|
|
H:
H.Casbard
M.Chamberlain(5)
A:
I.Ali
S.Livermore
|
|
|
Under 12 - Division 4 |
2
|
4
|
Panshanger Pumas U12
v
Hoddesdon Town Reds U12
11:30 AM
|
P. Hennessey
|
|
|
H:
R.Thompson(2)
A:
M.Gregory
S.Mcgarvey
D.Michalski
B.White
M.Lilly
S.Mcgarvey
|
3
|
5
|
Paringdon Youth Tigers U12
v
Chase Side Youth Blue U12
10:00 AM
|
O. Pleasance
|
|
|
H:
O.Boland
A.Wright
T.Zimba
A:
L.Boron
R.Hammond
G.Sutcliffe(3)
O.Boland
G.Sutcliffe
|
2
|
0
|
SFA San Paulo U12
v
Barnet Azzurri U12
12:00 PM
Non MHRML Referee Not Qualified Ben Maersh 30/09 KM Fixture Reversed - Will be played at Barnet Azzurri
|
N. League Referee
|
|
|
H:
A.Hunt(2)
A.Hunt
A.Tarighi
|
|
|
Under 12 - Division 5 |
0
|
8
|
Bengeo Tigers Caspians U12
v
Hertford Town Youth Blues U12
10:00 AM
|
C. Carrington
|
|
|
A:
A.Akers
S.Baker
J.Clarke
S.King(2)
M.McCullagh(3)
J.Clarke
|
2
|
2
|
Knebworth Youth Panthers U12
v
AFC Walkern Whites U12
10:00 AM
Non MHRML Referee Qualified Georgie Harris 27/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
K.Berkins
B.Ndoro
A:
J.Ashworth
J.Kiroge
B.Ndoro
E.Olunga-Ayo
|
4
|
4
|
Stevenage Borough Juniors Blues U12
v
Elite Feet U12
11:30 AM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM Non MHRML Referee Qualified Megan Molloy 02/10 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
A.Mechelewski(2)
S.St John(2)
A:
W.Campbell
A.Cullen
E.Evans
M.Robinson
S.St John
|
4
|
2
|
Welwyn Pegasus Azures U12
v
Bengeo Tigers Sumatrans U12
12:00 PM
Non MHRML Referee Qualified Domenique Derbyshire 26/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
J.Owens
A.Robinson
L.Swallow(2)
A:
J.Fryatt-Norris(2)
J.Owens
|
|
|
Under 12 - Division 6 |
2
|
2
|
Frontiers Youth Jaguars U12
v
Panshanger Tigers U12
10:00 AM
Non MHRML Referee Alex Fairley 26/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
S.Rabbetts
I.Shaw
A:
A.Angell(2)
C.Hamshere
|
2
|
2
|
Hertford Town Youth Bucks U12
v
Enfield Youth U12
10:00 AM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
A.Barnes
R.Gillam
A:
T.Murray(2)
H.Glencross
M.Howard
|
3
|
4
|
Hertford Town Youth Lions U12
v
Potters Bar Crusaders Whites U12
10:00 AM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM L Hamilton Taken for County Cup 24/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
R.Hedger
J.Munro McCreedy
J.Swanson
A:
A.Concar
H.Stewart(3)
|
2
|
1
|
Panshanger Panthers U12
v
Risden Wood Youth Colts U12
10:00 AM
Non MHRML Referee Charles Males 26/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
G.Newland
G.Sanders
A:
A.Nottage-Brown
G.Sanders
H.Campbell
|
2
|
10
|
Waltham Cross U12
v
Ware Youth Whites U12
11:30 AM
|
O. Sirman
|
|
|
H:
U.Duku
M.Meli
A:
T.Downing
S.Gaubert(2)
OG
J.Roach(2)
R.Smith(2)
T.Walton-Betancourth(2)
J.Field
|
8
|
1
|
Wormley Rovers Youth Whites U12
v
Bury Rangers Blacks U12
12:25 PM
Non MHRML Referee Not Qualified David Mann 29/09 KM D Keywood taken for County Cup KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
R.Butcher
G.Fantis
D.Michnea
H.Pavli(3)
C.Richardson(2)
G.Fantis
|
|
|
Under 12 - Division 7 |
1
|
2
|
Hatfield Comet Youth U12
v
Newhall Rangers Yellows U12
10:00 AM
Non MHRML Referee Qualified Fadi Mazloum 26/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
C.Hayler
A:
OG
S.Sieradzki
C.Hayler
S.Sieradzki
|
3
|
7
|
Knebworth Youth Tigers U12
v
Royston Town Youth Eagles U12
10:00 AM
Non MHRML Referee Qualified Imogen Lightning 27/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
H.Stafford(3)
A:
L.Bodhuin(3)
S.Brown
J.Corthine(2)
J.Lowden
H.Stafford
|
8
|
2
|
Ware Lions Whites U12
v
Knebworth Youth Lions U12
10:00 AM
Non MHRML Referee Qualified Owen Roy Butler 29/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
F.Cavilla(3)
M.Jina(3)
J.Ronan
C.Smith
A:
J.Nolson(2)
J.Crome
|
1
|
6
|
Welwyn Garden City Youth Cyclones U12
v
BSCFC (Youth) Athletic U12
11:00 AM
Non MHRML Referee Qualified Morgan Humes 27/09 KM R Humphreys taken for county cup 26/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
C.McBride
J.Hollingsworth
|
6
|
0
|
Welwyn Pegasus Cyans U12
v
Stevenage Borough Juniors Whites U12
10:00 AM
Non MHRML Referee Qualified Domenique Derbyshire 30/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
B.Sabau(5)
H.Smith
B.Sabau
A.Leadbetter
|
|
|
Under 13 - Premier Division |
2
|
0
|
Frontiers Youth Pumas U13
v
BSCFC (Youth) Town U13
11:30 AM
|
K. Challis-Tarling
|
|
|
H:
B.Asekolenga(2)
K.Luzitu
|
|
|
Under 13 - Division 2 |
6
|
4
|
Chase Side Youth Blues U13
v
Welwyn Pegasus Cobalts U13
10:30 AM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
B.Copello(4)
J.Gavaghan
O.Guinevan
A:
B.Harvey(2)
T.Moody
L.Thompson
A.Dorken
|
|
|
Under 13 - Division 3 |
2
|
6
|
Frontiers Youth Jaguars U13
v
Lemsford Youth Leopards U13
10:00 AM
|
K. Challis-Tarling
|
|
|
H:
R.Hudson-Hamilton
H.Lowers
A:
M.Anyaegbunam(2)
W.Boquiren
S.Harth
J.Melia
J.Oliver
S.Harth
|
5
|
6
|
Welwyn Pegasus Skys U13
v
Bury Rangers Whites U13
12:00 PM
Non MHRML Referee Qualified Henry De La Croix 27/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
S.Bishop
E.Ed-Okungbowa(4)
A:
A.Emms
J.Lenik(3)
A.Smith(2)
E.Ed-Okungbowa
E.Constance
|
|
|
Under 13 - Division 4 |
2
|
1
|
Stevenage Borough Juniors Whitecaps U13
v
Chase Side Youth Clarets U13
10:00 AM
Non MHRML Referee Not Qualified Kieran McManus 29/09 KM B Neate allocated in error has County cup match 25/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
K.Egbodikeogu
J.Patton
A:
C.O'Brien
L.Mcmanus
D.Yianni
|
7
|
6
|
Ware Youth Clarets U13
v
Clodan Youth White U13
12:00 PM
Non MHRML Referee Not Qualified Carl Trupia 27/09 KM A Mustafa unavailable after allocations made 26/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
D.Ahmetaj(2)
J.Cummins
S.Hunt(4)
A:
R.Botten
L.Ciuffa(2)
J.Evans(2)
F.Witham
L.Ford
K.Zarod
|
|
|
Under 13 - Division 5 |
5
|
1
|
Paringdon Youth Pumas U13
v
Nazeing Youth Yellow U13
2:00 PM
|
O. Pleasance
|
|
|
H:
C.Jenkins
L.Kearey
T.Sherritt-Weekes(3)
A:
K.Mushagala
T.Sherritt-Weekes
K.Mushagala
|
9
|
0
|
Welwyn Garden City Youth Thunders U13
v
Frontiers Youth Cougars U13
11:45 AM
|
L. Jones
|
|
|
H:
C.Hennis
H.Hume
M.King(3)
S.Norris(3)
A.Rushbrooke
|
|
|
Under 14 - Premier Division |
3
|
1
|
Cheshunt Youth Blacks U14
v
Buckhurst Hill Blacks U14
10:00 AM
Non MHRML Referee Qualified Danny Howell 28/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
R.Connolly-Harding
E.Onomah(2)
A:
H.Porter
F.Binet
|
8
|
3
|
Potters Bar United Blacks U14
v
Royston Town Youth Diamonds U14
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM No KO time when allocations made 24/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
A:
A.Harvey(2)
L.Reay
A.Harvey
|
1
|
2
|
Wormley Rovers Youth Blacks U14
v
Norsemen U14
12:15 PM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM Non MHRML Referee Qualified Marlon Commock 07/10 KM Fixture reversed at the request of Norsemen. 11am kickoff. A Charles-Wall removed due to venue and KO change 25/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
C.Myring
A:
J.Carboni
OG
T.Phillips
|
|
|
Under 14 - Division 1 |
3
|
5
|
Harlow Town Youth Eagles U14
v
Cheshunt Youth Ambers U14
10:00 AM
Non MHRML Referee Qualified Bob Earll 28/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
J.Cleary
N.Harrison
H.Pasquariello
A:
N.Echouafni(3)
J.King(2)
L.Lennard
N.Echouafni
|
2
|
2
|
Potters Bar Town Youth Scholars U14
v
Chars Youth U14
10:00 AM
Fixture arranged to balance fixtures.
|
T. Dugan
|
|
|
H:
L.Culora
H.Green
A:
T.Brown
P.Mupfumira
J.Matthews
A.Price
|
2
|
1
|
St Margaretsbury Hawks U14
v
Barnet Azzurri Rapids U14
10:00 AM
Non MHRML Referee Not Qualified Sean Dudley 01/10 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
G.Howard
D.Petts
A:
A.Ahmadzai
D.Birmingham
G.Opoku
|
1
|
1
|
Welwyn Garden City Youth Hurricanes U14
v
Hertford Town Youth Harts U14
10:00 AM
|
L. Jones
|
|
|
H:
G.Cooke
A:
T.Newman
J.Lee
|
|
|
Under 14 - Division 2 |
1
|
7
|
Frontiers Youth Pumas U14
v
Risden Wood Youth Colts U14
11:30 AM
|
K. Fox
|
|
|
H:
T.Garvey
A:
J.Busia(2)
T.Clegg
D.Dukes
L.Heath
J.Last
J.Mulvey
F.Dorrington
J.Busia
|
1
|
3
|
Panshanger Lions U14
v
Sawbridgeworth Town Juniors U14
Non MHRML Referee Not Qualified Stephen Cross 30/09 KM No KO time when allocations made 24/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
L.Woodgate
A:
J.Heald
F.Qureshi
J.Smith
J.Hnatiuk
M.Kirby
|
4
|
3
|
Paringdon Youth Tigers U14
v
Stevenage Borough Juniors Santos U14
12:00 PM
|
O. Pleasance
|
|
|
H:
T.Agyepong(2)
R.Oppong
M.Stewart-Evans
A:
K.Pitts-Lewis
J.Sherwood
H.Taylor
T.Agyepong
O.Mackulin
|
2
|
2
|
Waltham Cross U14
v
Ware Lions Blacks U14
12:30 PM
|
T. Andrade
|
|
|
H:
Y.Levy
E.Sack
A:
D.Casey
J.Snelling
M.Cusano
F.Swatton
|
1
|
5
|
Welwyn Pegasus Skys U14
v
Hoddesdon Town Blacks U14
10:00 AM
|
R. Bullimore
|
|
|
H:
J.Bird
A:
D.Bourdice
M.Coltman(2)
J.Hole(2)
J.Bradley
M.Coltman
|
|
|
Under 14 - Division 3 |
2
|
7
|
Barnet Azzurri Fire U14
v
Potters Bar Town Youth Whites U14
10:00 AM
Non MHRML Referee Not Qualified Ben Marsh 30/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
C.van den Broeck
H.Wleh
A:
O.Brett
R.Castro
P.Da Costa(2)
M.Kromidias
J.Muteke
T.Popat
J.Baker
|
10
|
1
|
Elite Feet Southgate Tigers U14
v
Hitchin Town Youth Galaxy U14
10:00 AM
|
A. Molloy
|
|
|
H:
D.Negru
B.Opoku-Appiah-Kubi(4)
M.Ryan
A.Sahin
G.Warburton(3)
A:
D.Estevao Threlkeld
J.Bennett
R.Jenkins
|
1
|
0
|
Hatfield Comet Youth U14
v
Potters Bar United Whites U14
10:30 AM
Non MHRML Referee Qualified Michael Woodford 29/09 KM J Welsh unavailable after allocations 25/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
J.Chalk
T.Clarke
S.Worboys
|
6
|
3
|
Ware Youth Clarets U14
v
Welwyn Garden City Youth Tornadoes U14
10:00 AM
Non MHRML Referee Not Qualified Carl Trupia 27/09 KM A Mustafa unavailable after allocations 26/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
L.Carvacho(2)
F.Madeley
M.Thake
V.Thomas(2)
A:
L.Rimell(2)
B.Smith
J.Snowdon
|
1
|
1
|
Whitewebbs Eagles Youth U14
v
Cuffley Youth Scorpions U14
10:00 AM
|
Kevin Flanagan
|
|
|
H:
V.Marar
A:
L.Trinder-Wood
C.Di Spirito
E.Dipper
|
|
|
Under 14 - Division 4 |
5
|
2
|
Cuffley Youth Phoenixes U14
v
BSCFC (Youth) Rovers U14
12:00 PM
Non MHRML Referee Qualified Ian Searle 26/09 KM S King Taken for County Cup 25/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
W.Enti(2)
P.Fisher(2)
E.Kussan
A:
S.Fitton(2)
J.Eley
|
5
|
4
|
East Herts Youth U14
v
Wodson Park U14
10:00 AM
|
J. Bonsignore
|
|
|
H:
W.Albury
F.Coats
H.Gibbons
P.Gregory(2)
A:
S.Abujuma(4)
A.Millsom
|
3
|
4
|
Frontiers Youth Panthers U14
v
Hertford Heath Juniors U14
10:00 AM
|
K. Fox
|
|
|
H:
R.Meager(2)
J.Rayner
A:
K.Alexander
M.Emmett
H.Loukaides
OG
L.Mathias
K.Alexander
|
|
|
Under 14 - Division 5 |
5
|
0
|
Bury Rangers Blacks U14
v
Welwyn Pegasus Azures U14
10:00 AM
Non MHRML Referee Not Qualified Anthony Ward 29/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
H.Hards
C.Hunger
S.Smallman(3)
S.Shipton
|
11
|
2
|
Hoddesdon Town Blues U14
v
Potters Bar Crusaders U14
10:00 AM
Non MHRML Referee Not Qualified Steve Bidwell and Vincenzo Abbondante half each 29/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
L.Abbondante
D.Antwi
M.Evans(2)
A.Hill(5)
C.Lock
L.Teagle
A:
S.Bidwell
K.Robinson
R.Scott
K.Robinson
|
4
|
3
|
Panshanger Tigers U14
v
Letchworth Garden City Eagles Aquas U14
10:00 AM
|
P. Hennessey
|
|
|
H:
S.Joiner(2)
A.Snowball
J.Zenonos
A:
R.Carolan
A.Connolly
H.Hughes-Graham
J.Davies
H.Hughes-Graham
|
1
|
2
|
Welwyn Garden City Youth Cyclones U14
v
Ware Lions Whites U14
12:00 PM
P Hennessey allocated in error 25/09 KM
|
M. Jolley
|
|
|
H:
J.Horsley
A:
A.Leak
B.Thorburn
L.Allen
|
|
|
Under 15 - Premier Division |
0
|
3
|
Broxbourne Borough Youth Whites U15
v
Chars Youth U15
11:30 AM
Non MHRML Referee Qualified Daniel Mcmullins 28/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
A:
J.Bone
S.Gava
L.Sadler
T.Mistry
|
1
|
6
|
Cuffley Youth Vipers Blues U15
v
Brimsdown Rovers U15
10:00 AM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
L.Warder
A:
S.Dillon
A.Fashoro(2)
M.Graef Madeiski
A.Mailat
D.McKoy(2)
R.White-Meikle
J.Shenouda
|
2
|
4
|
Hitchin Town Youth Tigers U15
v
Wormley Rovers Youth Blacks U15
10:30 AM
Non MHRML Referee Sean Izzard 26/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
J.Crawford
T.Tingle
A:
S.Nouroozpour
M.Walton(3)
J.Crawford
G.Shilton
|
3
|
1
|
Sporting Club Enfield Royals U15
v
Panshanger Panthers U15
10:00 AM
Non MHRML Referee Not Qualified James Thake 29/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
C.Corbett
D.Grant
G.Hughes
A:
A.Seal-Nymn
G.Esposito
|
|
|
Under 15 - Division 1 |
2
|
5
|
Letchworth Garden City Eagles Black U15
v
Stevenage Borough Juniors Snipers U15
10:30 AM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
C.Baraclough
O.McGrath
A:
J.Essam
C.Fletcher(3)
J.Rutherford
C.Baraclough
C.Fletcher
|
3
|
2
|
Paringdon Youth Lions U15
v
HDYFC Blacks U15
11:30 AM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KMB Hudson unable to referee match after allocations made 26/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
K.Agyemang
J.Olawoyin(2)
A:
S.Fantastico
J.Kitson
J.Olawoyin
M.Baah
|
3
|
2
|
St Margaretsbury Scarlets U15
v
Stevenage Borough Juniors Spartans U15
10:00 AM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM Non MHRML Referee Not Qualified Shaun Mcdonaugh 01/10 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
A.Adeyi
D.Heath-Addison
J.Sheehan
A:
A.Barker
J.Rosenwink
J.Sheehan
M.Deacon
|
2
|
6
|
Welwyn Pegasus Skys U15
v
Buntingford Cougars Blues U15
12:00 PM
|
M. Snook
|
|
|
H:
S.Munnerley(2)
A:
C.Allen
D.Cumberland
B.Maley(2)
J.Shanks
T.Trinder
M.Banham
O.Baker
|
|
|
Under 15 - Division 2 |
2
|
1
|
FC Comets - Hitchin U15
v
Stevenage Borough Juniors Vipers U15
12:30 PM
|
M. Davis
|
|
|
H:
O.Olusanya(2)
C.Hay
|
3
|
5
|
Risden Wood Youth Colts U15
v
Newhall Rangers U15
12:30 PM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
L.Dell(2)
B.Sorrell
A:
L.Draper
D.Gerty
J.Sykes(3)
H.Scott
B.Morris
|
6
|
0
|
Ware Youth Clarets U15
v
Panshanger Tigers U15
2:00 PM
A Mustafa unavailable after allocations 24/09 KM
|
L. Hamilton
|
|
|
H:
B.Gardiner
T.Knowles(2)
B.Pearse
D.Selfe
S.Starbrook(2)
J.Burgess
|
3
|
5
|
Welwyn Garden City Youth Typhoons U15
v
Potters Bar United Blacks U15
12:00 PM
Non MHRML Referee Not Qualified Dennis Greasby 29/09 KM
|
F. Walker
|
|
|
H:
M.Dorman(3)
A:
C.Davis(2)
L.Flourentzou
C.Francis
G.Selby
W.Clayton
|
5
|
3
|
Whitewebbs Eagles Youth U15
v
BSCFC (Youth) Athletic U15
11:45 AM
|
Kevin Flanagan
|
|
|
H:
C.Cowen(2)
C.Newton(3)
A:
H.Nicholson
OG(2)
H.Kanatli
S.Young
|
|
|
Under 15 - Division 3 |
3
|
3
|
BSCFC (Youth) Rovers U15
v
HDYFC Oranges U15
1:15 PM
Non MHRML Referee Qualified Matt Francis 27/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
N.Horwood
J.Kubiak
P.Mosley
A:
W.Enoh
M.Nigro
N.Yildiz
P.Mosley
|
6
|
0
|
Cuffley Youth Cobras U15
v
Hertford Heath Juniors United U15
10:00 AM
Non MHRML Referee Chris Gillman 30/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
R.Douglas(4)
H.Jean-Baptiste
T.Liddamore
R.Douglas
S.Penny
|
4
|
1
|
Hitchin Town Youth Cougars U15
v
Real Stortford Falcons U15
10:30 AM
Non MHRML Referee Not Qualified Ithar Malik 29/09 KM A Marshall taken for county cup 24/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
D.Carter(2)
J.Schafer
Z.Symonds
A:
D.Alaezi
A.Wilson
J.Smith
|
5
|
3
|
Lemsford Youth Pumas U15
v
Enfield Youth U15
2:00 PM
|
R. Humphreys
|
|
|
H:
O.Anyaegbunam
M.Harcombe(2)
M.Hyseni
OG
A:
A.Emran
M.Mir
A.Stone
F.Stone
|
1
|
3
|
Sporting Club Enfield Whites U15
v
Hoddesdon Town Blacks U15
12:00 PM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM Non MHRML Referee Not Qualified Kaiya Balikcioglu 01/10 No KO time when allocations made 24/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
T.Onoufriou
A:
E.Fields
C.Grana
J.Manwaring
A.Principato
|
|
|
Under 15 - Division 4 |
3
|
3
|
HDYFC Whites U15
v
Panshanger Lions U15
2:00 PM
|
B. Compton
|
|
|
H:
L.Dawson(2)
L.Rivers
A:
T.Connolly
O.Stadler(2)
L.Dawson
|
1
|
9
|
Letchworth Garden City Eagles Blue U15
v
BSCFC (Youth) United U15
10:00 AM
T Carr Taken for County Cup 24/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
J.Walden-Levy
A:
C.Anderson(3)
A.Edwards
D.Muttitt(3)
J.Smith
L.Travella
K.Tuck
G.Humphries
|
1
|
4
|
Welwyn Garden City Youth Tornadoes U15
v
Bury Rangers Reds U15
10:00 AM
M Jolley removed due to County Cup conflict 27/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
J.Stewart
A:
J.Bonner
I.O'Connor(2)
H.Reddaway
A.Sanchez-Herrera
D.Tether
|
3
|
1
|
Wormley Rovers Youth Whites U15
v
Hitchin Town Youth Lions U15
10:00 AM
Non MHRML Referee Trainee Salim Elkouch 30/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
M.Lacey(2)
J.Mollison
A:
C.Newland
M.Lacey
C.Franks
|
|
|
Under 16 - Premier Division |
0
|
4
|
Risden Wood Youth Hunters U16
v
Potters Bar Crusaders U16
12:30 PM
Non MHRML Referee Qualified Darrell Evans 30/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
A:
G.Morrall
O.Olamide(3)
M.Mcauliffe
|
|
|
Under 16 - Division 1 |
2
|
5
|
Ryan Youth Red U16
v
Whitewebbs Eagles Youth Green U16
12:00 PM
Non MHRML Referee Qualified Lee Smith 01/10 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
A.Din
M.Ehsanyar
A:
J.Kemp
M.Mccormack(2)
M.Viret-Mulqueen(2)
A.Bajgora
F.Lafferty
|
4
|
2
|
Welwyn Garden City Youth Typhoons U16
v
Stevenage Borough Juniors Falcons U16
2:00 PM
|
M. Jolley
|
|
|
H:
Z.Murphy
F.Walker(3)
A:
H.Field
J.Hart
F.Walker
|
|
|
Under 16 - Division 2 |
8
|
0
|
Elite Feet U16
v
Newhall Rangers U16
11:30 AM
|
A. Molloy
|
|
|
H:
S.Brewerton
F.Bucho(3)
M.Colbeck(2)
Z.Economides(2)
H.Raggio
|
4
|
0
|
Enfield Youth U16
v
Bury Rangers Whites U16
10:30 AM
|
J. Kaltenberger
|
|
|
H:
A.Abou Swid
M.Malcolm
I.Mazi(2)
A.Abou Swid
|
1
|
1
|
Hertford Town Youth Stags U16
v
BSCFC (Youth) Wanderers U16
1:30 PM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM Non MHRML Referee Not Qualified Richard Daly KM L Hamilton Taken for county cup 24/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
C.Couldridge
A:
B.Escobar
T.Appleyard
A.Coulson
|
2
|
6
|
Ware Youth Clarets U16
v
Panshanger Jaguars U16
2:00 PM
|
J. Fisher
|
|
|
H:
M.Mabbett
S.Mantio
A:
L.Crimmin
P.Haggerty(4)
S.Mackay
A.Winders
P.Haggerty
|
1
|
4
|
Whitewebbs Eagles Youth Whites U16
v
Risden Wood Youth Warriors U16
12:00 PM
Non MHRML Referee Qualified Mihaly Barat 27/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
K.Scales
A:
R.Howe Burd(2)
F.Morgan
OG
J.Ross
J.Duckmanton
|
|
|
Under 16 - Division 3 |
4
|
0
|
BSCFC (Youth) United U16
v
Welwyn Garden City Youth Whirlwinds U16
10:30 AM
Non MHRML Referee Not Qualified Mark Isard 29/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
M.Matys(2)
I.Oliveria Jaques
C.Phelps
|
2
|
0
|
Letchworth Garden City Eagles Aqua U16
v
Hertford Town Youth Blues U16
12:00 PM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM T Carr Taken for County Cup 24/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
L.Middleton(2)
K.Lidbetter
T.Buxcey
|
5
|
4
|
Welwyn Garden City Youth Cyclones U16
v
Lemsford Youth Phoenix U16
2:00 PM
|
F. Walker
|
|
|
H:
D.Eason
D.Gurney(2)
T.King(2)
A:
T.Ewen
A.Griffin(2)
T.Palomar
W.Watts
B.Carter
|
|
|
Under 18 - Premier Division |
4
|
3
|
Bury Rangers Reds U17
v
Letchworth Garden City Eagles Yellow U17
12:00 PM
|
M. Taylor
|
|
|
H:
D.Crawford
J.Smith(3)
A:
J.Astley
T.Dorey
A.Parker
J.Smith
T.Dorey
|
0
|
4
|
Cuffley Youth U17
v
Lemsford Youth Tigers U17
10:30 AM
|
S. Hale
|
|
|
A:
J.Baynes
S.Diviney
S.Obeng
C.Watson
C.Watson
|
0
|
7
|
Hoddesdon Town Blues U17
v
Standon & Puckeridge Hares FC U17
10:00 AM
|
A. Willicombe
|
|
|
A:
A.Christie
M.Edwards(3)
D.Garrod(3)
H.Patrick
M.Edwards
|
3
|
3
|
Sawbridgeworth Town Juniors U17
v
Bury Rangers Whites U18
10:30 AM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
A.Aduwa-Emovon
I.Diallo
M.Ryan
A:
D.Graves(2)
K.Mackinnon
X.Henriques Lopez
D.Hearn
|
6
|
0
|
Welwyn Garden City Youth Hurricanes U18
v
BSCFC (Youth) United U18
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM No KO time when allocations made 24/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
F.Milovanovic
J.Reed(2)
H.Bennett
|
|
|
Under 18 - Division 1 |
2
|
1
|
BSCFC (Youth) Athletic U17
v
AFC Walkern Migs U17
2:00 PM
|
P. Hufton
|
|
|
H:
C.Borland
F.Hannam
A:
L.Edgar
H.Lines
L.Scarrott
|
5
|
0
|
Bury Rangers Whites U17
v
Letchworth Garden City Eagles Gold U17
2:00 PM
|
M. Taylor
|
|
|
H:
L.Budd
A.Cozzi(2)
L.Head
A.O'Shea
O.Hatfield
|
1
|
1
|
Stevenage Borough Juniors Community U17
v
Southbury Youth U18
12:00 PM
Non MHRML Referee Not Qualified Louis Bullock 29/09 KM B Neate allocated in error has County Cup Match 25/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
T.Montague
A:
A.Gopaul
V.Aggabao
|
4
|
0
|
Welwyn Pegasus Cyans U18
v
BSCFC (Youth) Wanderers U17
10:00 AM
|
M. Snook
|
|
|
H:
O.Bah(2)
J.Kendrick-Gibson
B.Laurence
J.Kendrick-Gibson
O.Newman
|
8
|
2
|
Wodson Park U18
v
Potters Bar United Whites U17
12:00 PM
Non MHRML Referee Qualified Jake Fisher 29/09 KM M Sawyer taken for County Cup 27/04 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
J.Coath
C.Ives(2)
T.Kasoulis
K.Mardell
H.Neyland
S.Scott(2)
A:
J.Harvey
J.Lambe
T.Kasoulis
|
|
|
Under 18 - Division 2 |
2
|
2
|
Bocas Jogabonito Lions U18
v
Hoddesdon Town Whites U17
2:00 PM
|
DO NOT USE
|
|
|
H:
L.Hart
A:
L.Giannattasio
B.Gibbs
B.Gibbs
|
6
|
2
|
BSCFC (Youth) Rangers U17
v
Ware Youth Whites U17
10:30 AM
|
P. Hufton
|
|
|
H:
M.Berg
S.Burke
M.Dean
W.Grout(2)
J.Wilson
A:
D.Peskett(2)
W.Farrow
B.Bowman
|
1
|
7
|
Lemsford Youth Panthers U17
v
Wodson Park U17
10:00 AM
Non MHRML Referee Qualified Charlie Winfield 28/09 KM T Mallindine taken for County Cup 26/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
D.Joyner
A:
A.Callery(2)
H.Cook
A.Corbett
O.Millwood
M.Sampford
J.Sheppey
C.Gowing
L.Bright
|
2
|
3
|
Paringdon Youth Tigers U17
v
Chase Side Youth Blues U17
2:00 PM
|
B. Hudson
|
|
|
H:
E.Arifagic
E.Bulloch
A:
C.Pieri(3)
E.Bulloch
A.Hammond
|
2
|
1
|
Potters Bar Crusaders Knights U17
v
Harlow Town Youth U18
10:00 AM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
J.Mcmanus
A.Webber
A:
K.Morden
K.Lee
|
4
|
0
|
Welwyn Pegasus Skys U17
v
Cuffley Youth Jets Blacks U17
10:00 AM
Non MHRML Referee Not Qualified Mark Nicolson 28/09 KM M Snook allocated in error 24/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|
H:
L.Bradley
M.Edgell
K.Flemming
S.Parmley
T.Bowden
|
|
|
Miscellaneous |
Played |
BSCFC (Youth) Rovers U13
v
Risden Wood Youth Colts U13
10:30 AM
Moved from Under 13 - Division 2 to Miscellaneous. Moved from Div 2 due to league realignment. 290919 EM
|
G. Jacobs
|
|
Played |
Bury Rangers Blacks U13 (WITHDRAWN)
v
Sporting Club Enfield White U13
12:00 PM
Non MHRML Referee Not Qualified Jason Levy 29/09 KM J Smith unavailable after allocations made 27/09 KM
|
N. League Referee
|
|
Played |
Bury Rangers Blacks U18
v
Bury Rangers Stripes U17 (WITHDRAWN)
4:00 PM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM K.O. approved by LW due to extenuating circumstances
|
N. League Referee
|
|
Played |
Chase Side Youth Clarets U17 (WITHDRAWN)
v
Bury Rangers Blacks U17
10:30 AM
Moved from Under 18 - Division 1 to Miscellaneous. Moved to Misc as Bury Blacks moved to Div 2
|
G. Crane
|
|
Played |
Clodan Youth Gold U13 (WITHDRAWN)
v
Stevenage Borough Juniors Timbers U13
9:15 AM
Non MHRML Referee Danny Leader 27/09 KM
|
N. League Referee
|
|
Played |
Cuffley Youth Blacks U18
v
Hertford Town Youth Harts U18
12:30 PM
Moved from Under 18 - Division 2 to Miscellaneous. Moved to Misc as Cuffley moving to Div 1
|
S. Hale
|
|
Played |
Cuffley Youth Pumas U12
v
Welwyn Garden City Youth Tornadoes U12
10:00 AM
Moved from Under 12 - Division 5 to Miscellaneous. Moved from Under 12-Division 5 to Miscellaneous. Moved from Div 5 due to league realignment.131019 EM Non MHRML Referee Not Qualified Mark Warby 29/09 KM S King Taken for County Cup 25/09 KM
|
N. League Referee
|
|
Played |
Enfield Youth U13
v
Nazeing Youth SSFC U13
10:30 AM
Moved from Under 13 - Division 5 to Miscellaneous. Moved from Under 13 - Division 5 to Miscellaneous' due to league realignment. 071019 EM. Non MHRML Referee Not Qualified Karem Bektas 30/09 KM T Cox unavailable after allocation made 27/09 KM
|
N. League Referee
|
|
Played |
Harlow Town Youth Kestrels U15
v
Wodson Park U15
12:30 PM
Moved from Under 15 - Division 4 to Miscellaneous. To Misc due to HTYK realignment to Div3. RS 14/10
|
Kieren Flanagan
|
|
Played |
Hitchin Town Youth Sporting U14
v
Hoddesdon Town Reds U14
10:00 AM
Moved from Under 14 - Division 5 to Miscellaneous. Hoddesdon Town Reds U14 moved to Div4. Non MHRML Referee Qualified Trevor Lacey 26/09 KM
|
N. League Referee
|
|
Played |
Lea Valley United Hawks U13
v
Frontiers Youth Panthers U13 (WITHDRAWN)
10:30 AM
Non MHRML Referee Trainee Jamie Parsons-Haines 29/09 KM
|
N. League Referee
|
|
Played |
Lemsford Youth U12
v
Sporting Club Enfield White U12 (WITHDRAWN)
10:00 AM
Non MHRML Referee Callum Hodgeson 26/09 KM
|
N. League Referee
|
|
Played |
Paringdon Youth Pumas U14
v
Buntingford Cougars Whites U14
10:00 AM
Moved from Under 14 - Division 5 to Miscellaneous. Postponed - Paringdon Pumas moved to Div 4
|
B. Hudson
|
|
Played |
Ware Lions Blacks U15
v
Potters Bar Crusaders Knights U15
10:00 AM
Moved from Under 15 - Division 4 to Miscellaneous. To Misc due to WLB realignment to Div3. RS 14/10 Non MHRML Referee Not Qualified Gordan Dear 29/09 KM
|
N. League Referee
|
|
Played |
Ware Youth Royals U12
v
Paringdon Youth Pumas U12
12:00 PM
Moved from Under 12 - Division 4 to Miscellaneous. Moved from Under 12-Division 4 to Miscellaneous. Moved from Div 4 due to league realignment.131019 EM
|
E. McNeil
|
|
Played |
Watton Youth U12
v
Bury Rangers Whites U12 (WITHDRAWN)
10:00 AM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM
|
N. League Referee
|
|
Played |
Wodson Park United U12
v
BSCFC (Youth) Rangers U12
10:00 AM
Moved from Under 12 - Division 4 to Miscellaneous. Moved from Div 4 due to league realignment. 290919 EM Non MHRML Referee Qualified Ollie Moore
M Sawyer taken for county cup 26/09 KM
|
N. League Referee
|
|
Played |
Wormley Rovers Youth Blacks U17
v
St Margaretsbury Hawks U18 (WITHDRAWN)
10:30 AM
Non MHRML Referee Not Advised 01/10 KM D Keywood taken for County Cup 28/09 KM
|
N. League Referee
|
|
|