There are 14 matches
|
|
The Ron Pope Premier Division |
7
|
2
|
Beckenham Town 95
v
Woodpecker
Langley Park Sports
|
M. BARRETT |
C. DODD |
M. GALAS |
|
|
H:
N.Atkins
C.Holmes
M.Lawrence
M.Lucas
B.Miller(3)
A:
N.Brown
A.Robinson
|
3
|
2
|
Brixton United
v
Peckham Town
The Bridge
|
S. IDRIS |
M. CALDERON |
M. CHOI |
|
|
H:
E.Akpobaro
R.Bonz
D.Murray
A:
K.Cumberbatch
P.Ebigbo
|
2
|
3
|
Groundhoppers
v
A.F.C. Royals
Langley Park Sports
|
P. McCABE |
A. AUMJAUD |
I. AUMJAUD |
|
|
H:
D.Rose
L.Thompson
A:
J.Rowell
J.Taylor
J.Turner
|
|
|
Senior Division |
2
|
3
|
Caribb Reserves
v
A.F.C. Holmesdale 2009
|
|
|
H:
T.Gordon-Young
R.Ogbogbo
A:
R.Dalton(2)
S.Weston
|
2
|
5
|
Hatcham
v
Coach and Horses (Bexley)
|
H. OCONNOR |
|
|
H:
B.Joselyn
P.Watkins
A:
C.East(3)
S.Guichard
J.Holley
|
|
|
Division One |
1
|
4
|
Concept Borough
v
Golden Eagles
Meridian Sports and Social Club
|
R. HERRINGTON |
A. IVES |
L. IVES |
|
|
H:
W.Fulham
A:
A.Lawson(2)
O.Momodu
J.Odususi
|
|
|
Division Three |
3
|
3
|
F.C.Elmstead
v
Sutcliffe Rangers
|
A. LETTS |
S. ROBINSON |
A. BARNES |
|
|
H:
D.Hobbs(2)
L.Katsonga
A:
L.Anderson-Grant
J.Callender
J.Thompson
|
4
|
0
|
Station
v
Elmstead Strollers
|
L. SWEETAPPLE |
G. KEANE |
H. BAKIR |
|
|
H:
D.Barnes
A.Bell(2)
OG
|
H
|
-
|
Woolwich
v
Brixton United Reserves
[ Home Win was awarded ]
Brixton United Reserves were unable to field a team for this fixture. Points awarded to Woolwich FC
|
M. LEHANE |
E. GRILLI |
R. NEWBY |
|
|
|
|
|
Division Four |
2
|
8
|
Dulwich Wanderers
v
Charlton Rangers Reserves
|
|
|
H:
F.Carneiro(2)
A:
L.Lefevre(4)
D.Rayner
M.Richardson
J.Walker
D.Wallis
|
2
|
4
|
Oak Royal
v
Junior Sports
|
|
|
H:
P.Allen(2)
A:
J.Dedman(2)
P.Martin(2)
|
3
|
1
|
Russellers
v
St.John's Walworth
|
J. MACEY |
T. WOODS |
D. CHUMLEY |
|
|
H:
J.Arnold(2)
J.Stacey
A:
J.Dymond
|
|
|
Division Five |
3
|
4
|
A.F.C. Greenwich
v
Real Beckenham
|
M. SMALL-ROSE |
. TBA |
. TBA1 |
|
|
H:
D.Fyffe
P.McNamara(2)
A:
N.Hodson
OG
M.Springett
M.Treadwell
|
5
|
0
|
Orpington Town
v
Bromley Road
|
S. WILSON |
T. HEAVENS |
A. SHARP |
|
|
H:
C.Powell
B.Skeet(2)
C.Tompsett(2)
|
|
These teams without fixtures are available to play unless shown as
|
Prem
|
1.
A.F.C. Kumazi Strikers
|
2.
Caribb
|
3.
Charlton Rangers
|
4.
London Nigerians
|
Senr
|
5.
Chandler Athletic
|
6.
Crofton Albion
|
7.
F.C. Bickley
|
8.
London Simba
|
9.
Welling Allstars
|
|
Div1
|
10.
Catford Wanderers
|
11.
Dartford Aces
|
12.
F.C. Cortez
|
13.
Flames United
|
14.
Oarolians
|
15.
Sporting Dulwich
|
16.
Sporting Santos
|
Div2
|
17.
A.F.C. Shirley
|
18.
Blighty Town
|
|
19.
Bromley Athletic
|
20.
Docklands
|
21.
Hayes Town
|
22.
Mountsfield Town
|
23.
St Josephs Old Boys
|
24.
Strickland
|
25.
Sydenham Panthers
|
Div3
|
26.
Flamingoes Reserves
|
27.
Groundhoppers Reserves
|
|
28.
Lewisham Kickz
|
29.
Ravensbourne Rangers
|
Div4
|
30.
Duke of Clarence
|
31.
Hayward's
|
32.
London Albion
|
33.
New Eltham Beehive
|
34.
White Oak Wanderers
|
Div5
|
35.
Crofton Albion Reserves
|
36.
F.C.Locks British Queen
|
|
37.
Green Street Green
|
38.
Keston Phoenix
|
39.
Kidbrooke
|
40.
Manor Park Rangers
|
41.
Woodside Celtic
|
|