There are 28 matches
|
|
Premier Division 1 |
2
|
1
|
Almondsbury Town Reserves
v
Ashton United
ALMONDSBURY D Graham 2 ASHTON S Keys
|
M. Mackreth |
|
1
|
0
|
Avonmouth
v
Almondsbury Reserves
AVONMOUTH A Bennett
|
A. Mellor |
|
2
|
1
|
De Veys
v
St Aldhelms
DE VEYS D Gould, A Riddick SAINTS C Canning
|
J. Bennett |
|
2
|
4
|
Fishponds OB
v
B & W Avonside
FISHPONDS P Jackson, P Watson AVONSIDE Williams 2, Frangoullis, Connelly
|
. no referee |
|
4
|
1
|
Glenside Five
v
Stoke Gifford
GLENSIDE D Parker 2, R Neill, A Warrant (pen)
|
B. Slade |
|
10
|
1
|
Potterswood
v
Bristol Telephones
POTTERSWOOD S Dannagher 4, R Johnson, Jamie Johnson 2, S Johnson, T Dibble, D Coles
|
R. Green |
|
|
|
Premier Division 2 |
0
|
2
|
Ashton Rangers
v
Little Stoke
|
M. Popel |
|
2
|
6
|
Brislington 'A'
v
Filton Athletic
BRISLINGTON P Edmunds, L Picton FILTON Woodrow 2, D Willmor 2, D Lewis, M Loftus
|
S. Snartt |
|
0
|
7
|
Golden Hill
v
Old Georgians
OLD GEORGIANS A Dowe 2 C Edmunds 2, D Langridge, L Williams, K Murphy
|
K. Saunders |
|
1
|
1
|
St Aldhelms Reserves
v
Cadbury Heath Reserves
SAINTS R Jefferies CADBURY P Hardiman
|
J. Forster |
|
|
|
Division 1 |
4
|
0
|
Broad Plain House Reserves
v
Hengrove BC
BROAD PLAIN A Selby 2, A Jefferies 2
|
M. Edgington |
|
4
|
3
|
Lockleaze
v
Corinthian Sports
LOCKLEAZE L Searly, A Anderson, R Scarse, R Davidson
|
N. Willey |
|
2
|
0
|
Ridings High Reserves
v
Ashton United Reserves
RIDINGS A Morgan, T Bernard
|
C. Blake |
|
1
|
4
|
Tyndalls Park Rangers
v
CTK Southside
CTK J Jones, J Sheppard, J Donegal 2
|
T. Mahoney |
|
|
|
Division 2 |
0
|
2
|
Avonmouth Reserves
v
Cadbury Heath 'A'
CADBURY S Allison 2
|
C. Young |
|
-
|
A
|
Hengrove OB
v
Southmead Athletic
[ Away Win was awarded ]
|
. Game not played |
|
3
|
1
|
Sefton Park
v
Rolls Royce
SEFTON R Glennon 2, J Mitchell ROLLS A Warren
|
M. Sealy |
|
|
|
Division 4 |
1
|
3
|
Astra Zeneca Reserves
v
Bristol Telephones 'A'
TELEPHONES S Lawrence, N Christoforu 2
|
. no referee |
|
1
|
4
|
Fishponds OB 'A'
v
Avonmouth Rangers
|
J. Smith |
|
3
|
0
|
Old Georgians Reserves
v
Lockleaze Reserves
OLD GEORGIANS R Williams, C Watts, N Kirby
|
D. Coleman |
|
1
|
4
|
Oldbury Crusaders Reserves
v
St Annes Town
|
. no referee |
|
3
|
0
|
Southmead Athletic Reserves
v
Broad Plain House 'A'
SOUTHMEAD B Fry 3
|
. no referee |
|
|
|
Division 5 |
3
|
4
|
Parson Street OB Reserves
v
Whitchurch Reserves
Referee taken for GFA cup
|
R. Jacobs |
|
3
|
1
|
TC Sports Reserves
v
Avonmouth 'A'
TC SPORTS P Langley, R James, M Houghton
|
. no referee |
|
1
|
0
|
Winford PH Reserves
v
LK Sports
WINFORD J Mitchell
|
. no referee |
|
|
|
Miscellaneous |
1
|
0
|
Ashton Old Boys
v
Potterswood Reserves
ASHTON L Phillips
|
. no referee |
|
5
|
0
|
B & W Avonside 'A'
v
Fishponds OB 'B'
|
P. Quirke |
|
0
|
5
|
Stoke Gifford 'A'
v
Thrissells Nomads Reserves
|
J. Panes |
|
|
These teams without fixtures are available to play unless shown as
|
Prem1
|
1.
Broad Plain House
|
2.
Ridings High
|
3.
Teyfant Athletic
|
Prem2
|
4.
Bristol Builders Supplies
|
5.
Glenside Five Reserves
|
6.
Hartcliffe OB
|
7.
Old Cothamians
|
8.
Totterdown POB Reserves
|
|
9.
Whitchurch
|
10.
Winford PH
|
Div1
|
11.
Astra Zeneca
|
12.
B & W Avonside Reserves
|
13.
Bristol North West
|
14.
Bristol Telephones Reserves
|
15.
South Glos (Hambrook)
|
16.
Stoke Gifford Reserves
|
|
17.
TC Sports
|
Div2
|
18.
Almondsbury 'A'
|
19.
Fishponds OB Reserves
|
20.
Imperial Saints
|
21.
Lawrence Weston
|
22.
Old Cothamians Reserves
|
23.
Oldbury Crusaders
|
24.
St Aldhelms 'A'
|
|
25.
Totterdown POB 'A'
|
26.
Tytherington Rocks Reserves
|
Div3
|
27.
Ashton United 'A'
|
28.
Brandon TT Sports
|
29.
Ingleside
|
30.
Little Stoke Reserves
|
31.
Parson Street OB
|
32.
Ridings High 'A'
|
|
33.
Teyfant Athletic Reserves
|
34.
Thrissells Nomads
|
35.
Unathletico
|
36.
Wessex Wanderers
|
Div4
|
37.
Glenside Five 'A'
|
38.
Wanderers AFC
|
Div5
|
39.
Filton Athletic Reserves
|
40.
Wessex Wanderers Reserves
|
|