There are 213 matches
|
|
U18 - Junior League Cup |
Played |
Aldenham FC Excel U18 Eagles
v
Maccabi London FC U18 Brady Black
[ Round 2 ]
|
M. Woodhams
|
|
|
|
U18 - Challenge Cup |
Played |
Borehamwood Youth U18 Crusaders
v
AEK FC U18 Black
[ Round 2 ]
2-2 FT 3-2 AET
|
R. Brown
|
|
|
|
U18 - Red Division |
Played |
Alexandra Park U18 East
v
Alexandra Park U18 Youth
|
|
|
|
U18 - Blue Division |
Played |
Alexandra Park U18 North
v
Alexandra Park U18 West
|
|
Played |
HMH U18 Foxes
v
Borehamwood Youth U18 Knights
|
|
|
|
U18 - Green Division |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U18 Legends
v
Alexandra Park U18 South
|
|
Played |
HMH U18 United
v
Saint Gregorys United U18 Pumas
|
|
Played |
Maccabi London FC U18 Brady Red
v
Alexandra Park U18 Central
|
J. Routley
|
|
Played |
Saint Albans Rangers U18 Elite
v
HMH U18 Panthers
|
K. Allton
|
|
|
|
U18 - Yellow Division |
Played |
Hadley Rangers U18 FDU
v
Omonia Youth U18 Gold
|
|
Played |
Harvesters U18 East
v
Belstone FC U18 Black
|
|
|
|
U16 - White Division |
Played |
Alexandra Park U16 West
v
HMH U16 Galaxy
|
|
|
|
U16 - Blue Division |
Played |
100% Soccer School U16 Jaguars
v
AFC Southgate U16
|
|
Played |
Hendon United U16 Blue
v
Maccabi London FC U16 Brady Red
|
|
Played |
Maccabi London FC U16 Lions Blue
v
Omonia Youth U16 Green
|
M. Ward
|
|
Played |
Whetstone U16 Leopards
v
Hinton & Finchley Revolution U16
|
L. Nicotra
|
|
|
|
U16 - Green Division |
Played |
100% Soccer School U16 Lions
v
HGS Academy U16 Tiempo
|
|
Played |
Alexandra Park U16 North
v
Harvesters U16 East
|
D. Leach
|
|
Played |
Belstone FC U16 Black
v
AC Finchley U16 North
|
|
Played |
Norsemen U16
v
Alexandra Park U16 South
|
|
|
|
U15 - Red Division |
Played |
Maccabi London FC U15 Lions White
v
Belstone FC U15
|
B. Killner
|
|
Played |
Oaklands Wolves U15 Red
v
Harvesters U15 North
|
|
|
|
U15 - White Division |
Played |
AFC Southgate U15
v
AC Finchley U15 North
|
|
Played |
Maccabi London FC U15 Brady Blue
v
Oaklands Wolves U15 White
|
N. Burns
|
|
|
|
U15 - Blue Division |
Played |
Borehamwood Youth U15 Templars
v
Hendon United U15 White
|
J. Davis
|
|
Played |
HGS Academy U15 Dynamo
v
HMH U15 Juniors
|
|
Played |
Whetstone U15 Lions
v
Harvesters U15 South
|
|
|
|
U15 - Green Division |
Played |
Bushey Rangers U15 Pumas
v
North West London Jets U15
|
|
|
|
U15 - Yellow Division |
Played |
Hendon United U15 Red
v
Whetstone U15 Jaguars
|
|
Played |
London Colney Youth FC U15 Lions
v
Harvesters U15 East
|
|
|
|
U14 - Junior League Cup |
Played |
Bushey Rangers U14
v
HMH U14 Dynamo
[ Round 2 ]
|
J. Vanner
|
|
|
|
U14 - Red Division |
Played |
AC Finchley U14 South
v
West Herts Youth U14 Stags
|
|
Played |
Maccabi London FC U14 Lions White
v
West Herts Youth U14 Lions
|
E. Tapnach
|
|
Played |
Pro Football London U14 Wizards
v
Harvesters U14 North
|
B. Gruneberg
|
|
|
|
U14 - White Division |
Played |
Global Football Academy U14 Santos
v
Borehamwood Youth U14 Crusaders
|
|
Played |
Whetstone U14 Tigers
v
Enfield Rangers U14 White
|
|
|
|
U14 - Blue Division |
Played |
AC Finchley U14 West
v
Belstone FC U14
|
S. Hill
|
|
Played |
Saint Albans City U14 South
v
Edmonton Rangers U14 Lions
|
J. Metselaar
|
|
|
|
U14 - Green Division |
Played |
Harvesters U14 South
v
Oakhill Tigers U14 Falcons
|
|
Played |
Pro Football London U14 Magic
v
GFA Enfield FC U14 Tigers
|
Z. Rickless
|
|
|
|
U14 - Yellow Division |
Played |
Alyth Belsize U14 Blacks
v
Cassiobury Rangers U14 Clarets
|
B. Daniels
|
|
Played |
Hendon United U14
v
West Herts Youth U14 Bucks
|
B. Gruneberg
|
|
Played |
Oakhill Tigers U14 Pumas
v
Whetstone U14 Panthers
|
|
|
|
U13 - White Division |
Played |
HGS Academy U13 Real
v
Enfield Town Youth FC U13
|
|
|
|
U13 - Blue Division |
Played |
AC Finchley U13 North
v
AEK FC U13 Black
|
|
Played |
Croxley Green FC U13 Black
v
Hinton & Finchley Revolution U13 Heroes
|
|
Played |
Edmonton Rangers U13 Dragons
v
West Herts Youth U13 Stags
|
|
Played |
Omonia Youth U13 White
v
Northwood U13 Red
|
|
|
|
U13 - Green Division |
Played |
Whetstone U13 Cougars
v
Saint Albans City U13 Spartans
|
|
|
|
U13 - Yellow Division |
Played |
Borehamwood Youth U13 Crusaders
v
Maccabi London FC U13 Brady Gold
|
|
Played |
Harvesters U13 East
v
Hendon United U13 Green
|
|
Played |
Hendon United U13 Red
v
Hendon United U13
|
|
Played |
HMH U13 Panthers
v
Woodys & Ebogs U13 Phantoms
|
|
|
|
U13 - Purple Division |
Played |
Colney Heath U13 Eagles
v
Omonia Youth U13 Gold
|
|
Played |
HMH U13 Pumas
v
Woodys & Ebogs U13 Mercurials
|
|
|
|
U12 - Red Division |
Played |
Edgware Town FC U12 Red
v
Protec Youth U12
|
|
Played |
Global Football Academy U12 Santos
v
Maccabi London FC U12 Lions White
|
|
Played |
Norsemen U12
v
Harvesters U12 North
|
|
|
|
U12 - White Division |
Played |
Bloomsbury FA U12
v
London Colney Colts U12 Red
|
|
Played |
Whetstone U12 Pumas
v
Maccabi London FC U12 Lions Blue
|
|
|
|
U12 - Blue Division |
Played |
AC Finchley U12 West
v
Hampstead FC U12 White
|
|
Played |
Belstone FC U12
v
Edgware Town FC U12 Blue
|
|
Played |
Maccabi London FC U12 Brady Red
v
Hinton & Finchley Revolution U12 Legends
|
M. Zach
|
|
|
|
U12 - Green Division |
Played |
Alexandra Park U12 North
v
Alexandra Park U12 South
|
|
Played |
Colney Heath U12 Magpies
v
Oakhill Tigers U12 Warriors
|
V. Schelhase
|
|
Played |
Hendon United U12
v
Maccabi London FC U12 Lions Green
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U12 Stars
v
Harvesters U12 South
|
|
Played |
Omonia Youth U12 White
v
AC Finchley U12 North
|
|
|
|
U12 - Yellow Division |
Played |
Brondesbury Park Rangers FC U12
v
Whetstone U12 Tigers
|
|
|
|
U12 - Purple Division |
Played |
Cassiobury Rangers U12 Clarets
v
Whetstone U12 Leopards
|
|
Played |
Maccabi London FC U12 Brady Gold
v
Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes
|
J. Bailey
|
|
Played |
Omonia Youth U12 Green
v
HGS Academy U12 Tigers
|
|
|
|
U12 - Orange Division |
Played |
Croxley Green FC U12 White
v
Bushey Rangers U12
|
|
Played |
HMH U12 Tigers
v
Edgware Tigers U12 Black
|
|
|
|
U11 - Red Division |
Played |
Enfield Town Youth FC U11
v
APB FC Barnet U11 Rams
|
|
Played |
Harvesters U11 Lions
v
Saint Albans City U11 West
|
|
Played |
London Colney Colts U11 Blue
v
Oaklands Wolves U11
|
B. Browell
|
|
Played |
Maccabi London FC U11 Lions Blue
v
AC Finchley U11 North
|
N. Watson
|
|
Played |
Maccabi London FC U11 Lions White
v
Edgware Town FC U11 Red
|
|
Played |
Whetstone U11 Pumas
v
Whetstone U11 Panthers
|
|
Played |
Wingate & Finchley FC U11 Whites
v
Alpha Academy U11
|
|
|
|
U11 - White Division |
Played |
Alexandra Park U11 North
v
London Colney Youth FC U11 Jaguars
|
|
Played |
Croxley Green FC U11 Black
v
AC Finchley U11 South
|
|
Played |
Enfield Rangers U11 Black
v
Wingate & Finchley FC U11 Blues
|
|
Played |
Harvesters U11 Jaguars
v
Enfield Rangers U11 Green
|
|
Played |
Omonia Youth U11 White
v
West Herts Youth U11 Stags
|
|
Played |
Protec Youth U11
v
Global Football Academy U11 Santos
|
H. Israel
|
|
Played |
Whetstone U11 Tigers
v
Edmonton United U11
|
|
|
|
U11 - Blue Division |
Played |
AEK FC U11
v
Go Stars U11
|
|
Played |
Borehamwood Youth U11 Crusaders
v
Edgware Town FC U11 Blue
|
N. Watson
|
|
Played |
Borehamwood Youth U11 Knights
v
Oakhill Tigers U11 Sharks
|
|
Played |
London Colney Colts U11 Red
v
HMH U11 Hawks
|
D. Labuda
|
|
Played |
Maccabi London FC U11 Lions Green
v
Pro Football London U11
|
O. Lubin
|
|
Played |
North West London Jets U11
v
Northwood U11 Red
|
|
Played |
Northwood U11 White
v
Whetstone U11 Lions
|
|
Played |
Omonia Youth U11 Silver
v
Hinton & Finchley Revolution U11 Legends
|
|
|
|
U11 - Green Division |
Played |
Alexandra Park U11 West
v
Alexandra Park U11 South
|
|
Played |
Edmonton Rangers U11 Cougars
v
Whetstone U11 Leopards
|
|
Played |
Hadley Rangers U11
v
Bushey Rangers U11
|
|
Played |
London Colney Youth FC U11 Panthers
v
Finchley Football Academy U11 North
|
|
Played |
Maccabi London FC U11 Lions Yellow
v
Hinton & Finchley Revolution U11 Stars
|
N. Burns
|
|
Played |
Woodys & Ebogs U11 Vapors
v
Borehamwood 2000 U11
|
|
|
|
U11 - Yellow Division |
Played |
AC Finchley U11 West
v
HMH U11 Harriers
|
|
Played |
APB FC Barnet U11 Raiders
v
London Colney Youth FC U11 Lions
|
|
Played |
Harvesters U11 Wildcats
v
Edmonton Rangers U11 Lynx
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U11 Heroes
v
Turnstyles Football U11
|
|
Played |
Oakhill Tigers U11 Tornados
v
Maccabi London FC U11 Brady White
|
|
Played |
Omonia Youth U11 Gold
v
HMH U11 Falcons
|
|
|
|
U10 Bobby Moore |
Played |
Croxley Green FC U10 Black
v
APB FC Barnet U10 Rams
|
|
Played |
Edgware Town FC U10 Blue
v
London Colney Colts U10 White
|
|
Played |
Enfield Rangers U10 Black
v
London Colney Colts U10 Blue
|
|
Played |
Enfield Rangers U10 White
v
Maccabi London FC U10 White
|
|
Played |
Harvesters U10 Leopards
v
Global Football Academy U10 Santos
|
|
Played |
London Colney Colts U10 Red
v
Northwood U10 Red
|
|
Played |
Maccabi London FC U10 Gold
v
Oaklands Wolves U10
|
|
Played |
Wingate & Finchley FC U10 Whites
v
Whetstone U10 Jaguars
|
|
|
|
U10 Bobby Charlton |
Played |
AC Finchley U10 South
v
Global Football Academy U10 Flamengo
|
|
Played |
Alexandra Park U10 North
v
Bushey Rangers U10
|
|
Played |
Borehamwood Youth U10 Crusaders
v
HGS Academy U10 Raiders
|
|
Played |
Enfield Rangers U10 Green
v
Maccabi London FC U10 Blue
|
|
Played |
Maccabi London FC U10 Red
v
Omonia Youth U10 White
|
|
Played |
Northwood U10 Blue
v
Oakhill Tigers U10 Panthers
|
|
Played |
Woodys & Ebogs U10 Vapors
v
West Herts Youth U10 Stags
|
|
|
|
U10 Gordon Banks |
Played |
AC Finchley U10 West
v
Edmonton Rangers U10 Falcons
|
|
Played |
Alexandra Park U10 South
v
Hinton & Finchley Revolution U10 Legends
|
|
Played |
Enfield Town Youth FC U10 Whites
v
Saint Albans City U10 Centurians
|
|
Played |
Harvesters U10 Pumas
v
Rap-Aid Youth FC U10 Tigers
|
|
Played |
HGS Academy U10 Rebels
v
Belstone FC U10
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes
v
Alexandra Park U10 West
|
|
Played |
London Colney Youth FC U10 Lions
v
Hinton & Finchley Revolution U10 Stars
|
|
Played |
Norsemen U10
v
Finchley Football Academy U10 North
|
|
|
|
U10 Stanley Matthews |
Played |
APB FC Barnet U10 Raiders
v
Maccabi London FC U10 Black
|
|
Played |
Croxley Green FC U10 White
v
Whetstone U10 Tigers
|
|
Played |
Go Stars U10
v
London Colney Youth FC U10 Pumas
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Hotshots
v
Harvesters U10 Tigers
|
|
Played |
Maccabi London FC U10 Silver
v
HGS Academy U10 Vipers
|
|
Played |
Omonia Youth U10 Gold
v
Saint Albans Rangers U10 Foxes
|
|
Played |
Saint Albans City U10 East
v
Enfield Town Youth FC U10 Blues
|
|
Played |
Whetstone U10 Panthers
v
Croxley Green FC U10 Emerald
|
|
|
|
U10 Inter Group Friendlies |
Played |
Omonia Youth U10 Green
v
Northwood U10 White
|
|
|
|
U09 Camelot |
Played |
Borehamwood Youth U09 Knights
v
AC Finchley U09 North
|
|
Played |
Enfield Rangers U09 Black
v
APB FC Barnet U09 Rams
|
|
Played |
Enfield Rangers U09 Green
v
Wingate & Finchley FC U09 Whites
|
|
Played |
Global Football Academy U09 Santos
v
Maccabi London FC U09 White
|
|
Played |
Harvesters U09 Wolves
v
London Colney Colts U09 Blue
|
|
Played |
Maccabi London FC U09 Blue
v
Protec Youth U09
|
|
Played |
Woodys & Ebogs U09 Vapors
v
West Herts Youth U09 Stags
|
|
|
|
U09 Captain Hook |
Played |
Alexandra Park U09 North
v
Harvesters U09 Panthers
|
|
Played |
Bushey Rangers U09
v
Borehamwood Youth U09 Crusaders
|
|
Played |
Cassiobury Rangers U09 Clarets
v
Rap-Aid Youth FC U09 Lions
|
|
Played |
Enfield Town Youth FC U09
v
Northwood U09 Red
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U09 Stars
v
Maccabi London FC U09 Green
|
|
Played |
Wingate & Finchley FC U09 Blues
v
London Colney Colts U09 Red
|
|
|
|
U09 Harry Potter |
Played |
Finchley Football Academy U09 North
v
Woodys & Ebogs U09 Phantoms
|
|
Played |
London Colney Colts U09 White
v
Omonia Youth U09 Gold
|
|
Played |
London Colney Youth FC U09 Lions
v
Croxley Green FC U09 White
|
|
Played |
Norsemen U09
v
Maccabi London FC U09 Gold
|
|
Played |
Rap-Aid Youth FC U09 Tigers
v
Belstone FC U09
|
|
|
|
U09 Robin Hood |
Played |
AC Finchley U09 West
v
Borehamwood Youth U09 Templars
|
|
Played |
Croxley Green FC U09 Emerald
v
London Colney Youth FC U09 Pumas
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U09 Legends
v
HMH U09 Fire
|
|
Played |
Northwood U09 White
v
Harvesters U09 Cobras
|
|
Played |
Omonia Youth U09 Green
v
Alexandra Park U09 South
|
|
Played |
Turnstyles Football U09
v
Maccabi London FC U09 Black
|
|
|
|
U08 Billy Bear |
Played |
Belstone FC U08 Red
v
APB FC Barnet U08 Rams
|
|
Played |
Global Football Academy U08 Santos
v
AC Finchley U08 North
|
|
Played |
HGS Academy U08 Raiders
v
Maccabi London FC U08 Lions White*
|
|
Played |
Protec Youth U08
v
London Colney Colts U08 Red
|
|
|
|
U08 Captain Croc |
Played |
Belstone FC U08 Black
v
Whetstone U08 Lions
|
|
Played |
London Colney Colts U08 White
v
Harvesters U08 Cougars
|
|
Played |
Maccabi London FC U08 Lions Black
v
HGS Academy U08 Vipers
|
|
Played |
Northwood U08 Red
v
Alexandra Park U08 North
|
|
Played |
Wingate & Finchley FC U08 Blues
v
Hinton & Finchley Revolution U08 Stars
|
|
|
|
U08 Cheeky Monkey |
Played |
AC Finchley U08 South
v
Finchley Football Academy U08 North
|
|
Played |
APB FC Barnet U08 Raiders
v
Maccabi London FC U08 Lions Gold
|
|
Played |
Bushey Rangers U08
v
Harvesters U08 Jaguars
|
|
Played |
Croxley Green FC U08 Black
v
Whetstone U08 Jaguars
|
|
Played |
Croxley Green FC U08 White
v
Pro Football London U08 Wizards
|
|
|
|
U08 Freddie Fox |
Played |
Alexandra Park U08 West
v
Omonia Youth U08 White
|
|
Played |
Cassiobury Rangers U08 Clarets
v
London Colney Colts U08 Blue
|
|
Played |
Croxley Green FC U08 Emerald
v
Global Football Academy U08 Flamengo
|
|
Played |
Harvesters U08 Vipers
v
Harvesters U08 Lions
|
|
Played |
Pro Football London U08 Magic
v
Alexandra Park U08 South
|
|
|
|
U08 Rory Tiger |
Played |
AC Finchley U08 West
v
London Colney Youth FC U08 Jaguars
|
|
Played |
Borehamwood Youth U08 Knights
v
Edmonton Rangers U08 Eagles
|
|
Played |
Enfield Town Youth FC U08 Whites
v
Hinton & Finchley Revolution U08 Legends
|
|
Played |
Maccabi London FC U08 Lions Silver
v
Enfield Town Youth FC U08 Blue
|
|
Played |
Woodys & Ebogs U08 Vapors
v
Whetstone U08 Pumas
|
|
|
|
U08 Inter Group Friendlies |
Played |
Hadley Rangers U08
v
Alpha Academy U08
|
|
|
|
U08 Zena Zebra |
Played |
Borehamwood Youth U08 Crusaders
v
Omonia Youth U08 Silver
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U08 Heroes
v
Norsemen U08
|
|
Played |
London Colney Youth FC U08 Lions
v
Harvesters U08 Wildcats
|
|
Played |
Northwood U08 Blue
v
Oakhill Tigers U08 Eagles
|
|
Played |
Northwood U08 White
v
Omonia Youth U08 Gold
|
|
Played |
Turnstyles Football U08
v
Croxley Green FC U08 Yellow
|
|
|
|
U07 Cyril Squirrel |
Played |
Harvesters U07 Falcons
v
APB FC Barnet U07 Rams
|
|
Played |
HMH U07 United
v
London Colney Colts U07 Red
|
|
Played |
Wingate & Finchley FC U07 Whites
v
Enfield Town Youth FC U07
|
|
|
|
U07 Jerry Giraffe |
Played |
AC Finchley U07 South
v
Wingate & Finchley FC U07 Blues
|
|
Played |
Enfield Rangers U07 Green
v
Maccabi London FC U07 Pumas
|
|
Played |
Global Football Academy U07 Santos
v
Belstone FC U07
|
|
|
|
U07 Larry Lamb |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U07
v
Harvesters U07 Hawks
|
|
Played |
London Colney Youth FC U07 Lions
v
Borehamwood Youth U07 Crusaders
|
|
Played |
Northwood U07 White
v
Maccabi London FC U07 Leopards
|
|
|
|
U07 Sidney Seagull |
Played |
Bushey Rangers U07
v
Maccabi London FC U07 Panthers*
|
|
Played |
Harvesters U07 Kites
v
Northwood U07 Red
|
|
Played |
Woodys & Ebogs U07 Vapors
v
Harvesters U07 Eagles
|
|
|
|
U07 Inter Group Friendlies |
Played |
AC Finchley U07 North
v
Whetstone U07 Eagles
|
|
|
|
Miscellaneous |
14
|
0
|
AC Finchley U12 South
v
Edgware Tigers U12 Orange
Moved from U12 - Orange Division to Miscellaneous. Edgware Tigers U12 Orange Withdrawn
|
|
|
H:
C.Gill
J.Harley(3)
O.Hurrell
V.Kalaria(3)
O.Panchal
H.Szydlowski
E.Tetteh(4)
O.Panchal
H.Patnick
|
-
|
A
|
Bloomsbury FA U13
v
Oaklands Wolves U13
[ Away Win was awarded ]
Moved from U13 - Red Division to Miscellaneous. Bloomsbury FA U13 Withdrawn
|
|
|
|
-
|
A
|
Rap-Aid Youth FC U16 Whites
v
Edmonton Rangers U16 Owls
[ Away Win was awarded ]
Moved from U16 - Red Division to Miscellaneous. U16 OWLS WITHDRAWN FROM LEAGUE
|
|
|
|
H
|
-
|
Turnstyles Football U13
v
Hampstead FC U13
[ Home Win was awarded ]
Moved from U13 - Green Division to Miscellaneous. U13 Team withdrawn from League
|
M. Byfield
|
|
|
|
H
|
-
|
Wingate & Finchley FC U15 Whites
v
Norsemen U15
[ Home Win was awarded ]
Moved from U15 - White Division to Miscellaneous. U15 NORSEMEN WITHDRAWN
|
B. Daniels
|
|
|
|
|