There are 226 matches
|
|
U18 - Red Division |
|
Belstone FC U18 Red
v
Whetstone U18 Leopards
|
P. Riddick
|
|
|
Hendon Youth U18
v
Whetstone U18 Pumas
|
A. Silverston
|
|
|
Northwood U18 Black
v
Alexandra Park U18 East
|
B. Farrelly
|
|
|
|
U18 - White Division |
|
* Harvesters U18 South
v
* Northwood U18 White
Double Header
|
M. Farrelly
|
|
|
* Northwood U18 White
v
* Harvesters U18 South
Double Header
To be played at Northwood FC
|
M. Farrelly
|
|
|
Omonia Youth U18 Green
v
Whetstone U18 Lions
|
|
|
Saint Albans City U18 South
v
Whetstone U18 Jaguars
|
M. Woodhams
|
|
|
|
U18 - Blue Division |
|
Borehamwood Youth U18 Crusaders
v
Alexandra Park U18 North
|
L. Nicotra
|
|
|
Borehamwood Youth U18 Knights
v
Omonia Youth U18 White
|
M. Ward
|
|
|
Edmonton Rangers U18 Cobras
v
AEK FC U18 Black
|
S. McGovern
|
|
|
HMH U18 Foxes
v
Alexandra Park U18 West
|
|
|
|
U18 - Green Division |
|
Alexandra Park U18 Central
v
HGS Academy U18
|
|
|
Hendon United U18
v
Saint Gregorys United U18 Pumas
|
|
|
HMH U18 Panthers
v
Hinton & Finchley Revolution U18 Legends
|
V. Chrysostomou
|
|
|
HMH U18 United
v
Alexandra Park U18 United
|
|
|
Northwood U18 Red
v
Alexandra Park U18 South
|
M. Balser
|
|
|
Saint Albans Rangers U18 Elite
v
Maccabi London FC U18 Brady Red
|
K. Allton
|
|
|
|
U18 - Yellow Division |
|
AC Finchley U18 West
v
Maccabi London FC U18 Brady Black
|
|
|
Hadley Rangers U18 FDU
v
Aldenham FC Excel U18 Eagles
|
|
|
|
U16 - White Division |
|
Enfield Rangers U16
v
Saint Albans City U16 East
|
V. Anderson
|
|
|
HMH U16 Galaxy
v
Borehamwood 2000 U16 White
|
D. Leach
|
|
|
|
U16 - Blue Division |
|
Omonia Youth U16 Green
v
Hendon United U16 Blue
|
|
|
Whetstone U16 Leopards
v
Maccabi London FC U16 Brady Red
|
|
|
|
U16 - Green Division |
|
Aldenham FC Excel U16
v
Belstone FC U16 Black
|
J. Routley
|
|
|
Alexandra Park U16 North
v
HGS Academy U16 Tiempo
|
|
|
Harvesters U16 East
v
100% Soccer School U16 Lions
|
R. Brown
|
|
|
Omonia Youth U16 White
v
Alexandra Park U16 South
|
|
|
|
U16 Spring Plate Group A |
|
AC Finchley U16 North
v
Saint Albans Rangers U16
|
|
|
|
U16 Spring Cup Group A |
|
Hinton & Finchley Revolution U16
v
Alexandra Park U16 West
|
|
|
|
U16 Spring Cup Group B |
|
Belstone FC U16 Red
v
Hendon United U16 Netanya
|
|
|
Croxley Green FC U16 Black
v
100% Soccer School U16 Jaguars
|
|
|
|
U15 - Red Division |
|
Berkhamsted Raiders U15 Red
v
Colney Heath U15 Harriers
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U15
v
Whetstone U15 Tigers
|
G. De Leuw
|
|
|
Maccabi London FC U15 Lions White
v
Omonia Youth U15 Gold
|
|
|
Omonia Youth U15 Green
v
Oaklands Wolves U15 Red
|
|
|
|
U15 - White Division |
|
GFA Enfield FC U15 Lions
v
AFC Southgate U15
|
|
|
Harrow Stars Youth FC U15
v
Hadley Rangers U15 North
|
|
|
Northwood U15 Red
v
Borehamwood Youth U15 Knights
|
|
|
Oaklands Wolves U15 White
v
Maccabi London FC U15 Brady Blue
|
|
|
Wingate & Finchley FC U15 Whites
v
AC Finchley U15 North
|
|
|
|
U15 - Blue Division |
|
Borehamwood Youth U15 Templars
v
Omonia Youth U15 White
|
|
|
Harvesters U15 South
v
Maccabi London FC U15 Brady White
|
|
|
|
U15 - Green Division |
|
HMH U15 Galaxy
v
Alexandra Park U15 South
|
|
|
Turnstyles Football U15
v
Edmonton Rangers U15 Sharks
|
H. Demo
|
|
|
|
U15 - Yellow Division |
|
Bushey Rangers U15 Colts
v
Whetstone U15 Jaguars
|
|
|
Saint Gregorys United U15 Lions
v
London Colney Youth FC U15 Lions
|
|
|
|
U15 - Spring Plate Group B |
|
* Borehamwood Youth U15 Crusaders
v
* Omonia Youth U15 Silver
Double Header
|
|
|
* Omonia Youth U15 Silver
v
* Borehamwood Youth U15 Crusaders
Double Header
|
|
|
|
U15 - Spring Plate Group D |
|
Bushey Rangers U15 Pumas
v
Alexandra Park U15 North-West
|
Z. Rickless
|
|
|
HMH U15 All Stars
v
Hendon United U15 Red
|
N. Lakeland
|
|
|
|
U15 - Spring Shield Group D |
|
Belstone FC U15
v
HGS Academy U15 Dynamo
|
|
|
|
U14 - Challenge Cup |
|
Enfield Town Youth FC U14
v
Belstone FC U14
[ Round 2 ]
|
C. Lucas
|
|
|
|
U14 - Red Division |
|
AC Finchley U14 South
v
West Herts Youth U14 Lions
|
B. Daniels
|
|
|
|
U14 - White Division |
|
Enfield Rangers U14 White
v
Borehamwood Youth U14 Crusaders
|
|
|
|
U14 - Blue Division |
|
Edmonton Rangers U14 Lions
v
Saint Albans City U14 South
|
M. Berman
|
|
|
Hadley Rangers U14
v
AC Finchley U14 West
|
O. Mustapha
|
|
|
Hampstead FC U14
v
Omonia Youth U14 Silver
|
|
|
Omonia Youth U14 Gold
v
HMH U14 Wanderers
|
|
|
|
U14 - Green Division |
|
* Bushey Rangers U14
v
* Harvesters U14 South
Double Header
To be played at Harvesters
|
|
|
GFA Enfield FC U14 Tigers
v
Enfield Rangers U14 Black
|
|
|
Harrow Stars Youth FC U14
v
Global Football Academy U14 Flamengo
|
J. Halperin
|
|
|
* Harvesters U14 South
v
* Bushey Rangers U14
Double Header
|
|
|
* HMH U14 Dynamo
v
* Pro Football London U14 Magic
Double Header
To be played at Pro Football London
|
S. Hill
|
|
|
Oakhill Tigers U14 Falcons
v
Mill Hill Youth FC U14
|
|
|
* Pro Football London U14 Magic
v
* HMH U14 Dynamo
Double Header
|
S. Hill
|
|
|
|
U14 - Yellow Division |
|
Alyth Belsize U14 Blacks
v
Whetstone U14 Panthers
|
J. Levantine
|
|
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets
v
West Herts Youth U14 Bucks
|
J. Vanner
|
|
|
Harvesters U14 East
v
Alexandra Park U14 South
|
D. Busby
|
|
|
Hendon United U14
v
Northwood U14 White
|
|
|
|
U13 - Challenge Cup |
|
Oaklands Wolves U13
v
Berkhamsted Raiders U13 Red
[ Semi Final ]
|
|
|
|
U13 - Red Division |
|
Omonia Youth U13 Green
v
Pro Football London U13
|
|
|
|
U13 - White Division |
|
AC Finchley U13 West
v
Borehamwood Youth U13 Templars
|
H. Lopian
|
|
|
Alexandra Park U13 South
v
Norsemen U13 Reds
|
B. Woolf
|
|
|
Enfield Town Youth FC U13
v
Hinton & Finchley Revolution U13 Legends
|
C. Vincent-Smith
|
|
|
Harvesters U13 South
v
Alexandra Park U13 North
|
P. Ferrier
|
|
|
HGS Academy U13 Real
v
Maccabi London FC U13 Lions Blue*
|
R. Mimouni
|
|
|
|
U13 - Blue Division |
|
Croxley Green FC U13 Black
v
AEK FC U13 Black
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U13 Heroes
v
AC Finchley U13 North
|
|
|
Northwood U13 Red
v
Edmonton Rangers U13 Dragons
|
|
|
West Herts Youth U13 Stags
v
Omonia Youth U13 White
|
|
|
|
U13 - Green Division |
|
Saint Albans City U13 Spartans
v
Turnstyles Football U13
|
M. Mazari
|
|
|
Whetstone U13 Cougars
v
Aldenham FC Excel U13
|
|
|
Whetstone U13 Lions
v
London Colney Colts U13 Blue
|
|
|
|
U13 - Yellow Division |
|
Borehamwood Youth U13 Crusaders
v
Hendon United U13 Red
|
J. Skinner
|
|
|
Harvesters U13 East
v
Hendon United U13
|
F. Thomas
|
|
|
HMH U13 Panthers
v
Hendon United U13 Green
|
S. Smith
|
|
|
* Maccabi London FC U13 Brady Gold
v
* Woodys & Ebogs U13 Phantoms
Double Header
to be played at Maccabi
|
B. Tibber
|
|
|
* Woodys & Ebogs U13 Phantoms
v
* Maccabi London FC U13 Brady Gold
Double Header
to be played at Maccabi
|
B. Tibber
|
|
|
|
U13 - Purple Division |
|
Borehamwood Youth U13 Knights
v
Hinton & Finchley Revolution U13 Stars
|
J. Segrue
|
|
|
Colney Heath U13 Eagles
v
Omonia Youth U13 Gold
|
H. Young
|
|
|
HMH U13 Pumas
v
Maccabi London FC U13 Brady Black
|
D. Blitz
|
|
|
Woodys & Ebogs U13 Mercurials
v
Borehamwood Youth U13 Lancers
|
|
|
|
U11 - Red Division |
|
AC Finchley U11 North
v
London Colney Colts U11 Blue
|
|
|
Enfield Rangers U11 Black
v
Maccabi London FC U11 Lions White
|
|
|
Oaklands Wolves U11
v
Global Football Academy U11 Santos
|
|
|
Saint Albans City U11 West
v
Wingate & Finchley FC U11 Whites
|
|
|
|
U11 - White Division |
|
Alexandra Park U11 North
v
Omonia Youth U11 White
|
|
|
Edmonton United U11
v
HMH U11 Hawks
|
|
|
Harvesters U11 Jaguars
v
Maccabi London FC U11 Lions Blue
|
|
|
Protec Youth U11
v
Edgware Town FC U11 Red
|
|
|
Whetstone U11 Tigers
v
Enfield Town Youth FC U11
|
|
|
|
U11 - Blue Division |
|
Bushey Rangers U11
v
Woodys & Ebogs U11 Vapors
|
|
|
Edgware Town FC U11 Blue
v
AC Finchley U11 South
|
|
|
Hadley Rangers U11
v
Northwood U11 Red
|
|
|
London Colney Youth FC U11 Jaguars
v
Oakhill Tigers U11 Sharks
|
|
|
Maccabi London FC U11 Lions Green
v
Borehamwood Youth U11 Crusaders
|
|
|
Northwood U11 White
v
London Colney Colts U11 Red
|
|
|
Whetstone U11 Lions
v
Edmonton Rangers U11 Cougars
|
|
|
|
U11 - Green Division |
|
Alexandra Park U11 West
v
Omonia Youth U11 Silver
|
|
|
Borehamwood Youth U11 Knights
v
Whetstone U11 Leopards
|
|
|
HMH U11 Eagles
v
Maccabi London FC U11 Lions Yellow
|
|
|
London Colney Youth FC U11 Lions
v
Pro Football London U11
|
|
|
London Colney Youth FC U11 Panthers
v
Borehamwood 2000 U11
|
|
|
|
U11 - Yellow Division |
|
APB FC Barnet U11 Raiders
v
Belstone FC U11
|
|
|
Harrow Stars Youth FC U11
v
Whetstone U11 Jaguars
|
|
|
Maccabi London FC U11 Brady White
v
HMH U11 Harriers
|
|
|
Oakhill Tigers U11 Tornados
v
Edmonton Rangers U11 Lynx
|
|
|
Omonia Youth U11 Gold
v
Finchley Football Academy U11 North
|
|
|
|
U11 Inter Group Friendlies |
|
Alpha Academy U11
v
West Herts Youth U11 Stags
|
|
|
Turnstyles Football U11
v
AEK FC U11
|
|
|
|
U10 Bobby Moore |
|
APB FC Barnet U10 Rams
v
Enfield Rangers U10 White
|
|
|
Edgware Town FC U10 Blue
v
Wingate & Finchley FC U10 Whites
|
|
|
Global Football Academy U10 Santos
v
Oaklands Wolves U10
|
|
|
London Colney Colts U10 Blue
v
Northwood U10 Red
|
|
|
London Colney Colts U10 White
v
HGS Academy U10 Raiders
|
|
|
Maccabi London FC U10 White
v
AC Finchley U10 South
|
|
|
|
U10 Bobby Charlton |
|
Bushey Rangers U10
v
Finchley Football Academy U10 North
|
|
|
Edgware Town FC U10 Red
v
West Herts Youth U10 Stags
|
|
|
Enfield Rangers U10 Black
v
Saint Albans City U10 Centurians
|
|
|
Enfield Rangers U10 Green
v
Harvesters U10 Leopards
|
|
|
Global Football Academy U10 Flamengo
v
Alexandra Park U10 North
|
|
|
HMH U10 Dynamo
v
Maccabi London FC U10 Blue
|
|
|
Maccabi London FC U10 Red
v
Harrow Stars Youth FC U10
|
|
|
Northwood U10 Blue
v
HGS Academy U10 Rebels
|
|
|
Oakhill Tigers U10 Panthers
v
Whetstone U10 Pumas
|
|
|
|
U10 Gordon Banks |
|
Alexandra Park U10 West
v
Northwood U10 White
|
|
|
Belstone FC U10
v
Saint Albans Rangers U10 Foxes
|
|
|
Edmonton Rangers U10 Falcons
v
Alexandra Park U10 South
|
|
|
HGS Academy U10 Vipers
v
Enfield Town Youth FC U10 Whites
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U10 Hotshots
v
London Colney Youth FC U10 Lions
|
|
|
Rap-Aid Youth FC U10 Tigers
v
Hinton & Finchley Revolution U10 Stars
|
|
|
Wingate & Finchley FC U10 Blues
v
Woodys & Ebogs U10 Vapors
|
|
|
|
U10 Stanley Matthews |
|
APB FC Barnet U10 Raiders
v
Borehamwood Youth U10 Crusaders
|
|
|
Harvesters U10 Tigers
v
Omonia Youth U10 Gold
|
|
|
London Colney Youth FC U10 Pumas
v
Norsemen U10
|
|
|
Maccabi London FC U10 Black
v
Croxley Green FC U10 White
|
|
|
Omonia Youth U10 Green
v
Whetstone U10 Tigers
|
|
|
Saint Albans City U10 East
v
Maccabi London FC U10 Silver
|
|
|
Whetstone U10 Panthers
v
Croxley Green FC U10 Emerald
|
|
|
|
U10 Inter Group Friendlies |
|
Croxley Green FC U10 Black
v
Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes
|
|
|
|
U09 Camelot |
|
AC Finchley U09 North
v
London Colney Colts U09 Red
|
|
|
APB FC Barnet U09 Rams
v
Global Football Academy U09 Santos
|
|
|
Edgware Town FC U09
v
Finchley Football Academy U09 North
|
|
|
London Colney Colts U09 Blue
v
Maccabi London FC U09 Blue
|
|
|
Whetstone U09 Panthers
v
Enfield Rangers U09 Green
|
|
|
Whetstone U09 Tigers
v
Protec Youth U09
|
|
|
Wingate & Finchley FC U09 Whites
v
West Herts Youth U09 Stags
|
|
|
|
U09 Captain Hook |
|
Edmonton Rangers U09 Scorpions
v
Borehamwood Youth U09 Crusaders
|
|
|
Enfield Rangers U09 Black
v
Wingate & Finchley FC U09 Blues
|
|
|
Harvesters U09 Panthers
v
HMH U09 Fire
|
|
|
Harvesters U09 Wolves
v
Bushey Rangers U09
|
|
|
Maccabi London FC U09 Green
v
Norsemen U09
|
|
|
Northwood U09 Red
v
Croxley Green FC U09 Black
|
|
|
Rap-Aid Youth FC U09 Lions
v
HGS Academy U09 Raiders
|
|
|
|
U09 Harry Potter |
|
Belstone FC U09
v
London Colney Youth FC U09 Lions
|
|
|
Borehamwood Youth U09 Knights
v
Cassiobury Rangers U09 Clarets
|
|
|
Croxley Green FC U09 White
v
Minchenden Youth FC U09
|
|
|
Maccabi London FC U09 Gold
v
APB FC Barnet U09 Raiders
|
|
|
West Herts Youth U09 Bucks
v
Rap-Aid Youth FC U09 Tigers
|
|
|
Whetstone U09 Lions
v
Borehamwood Youth U09 Templars
|
|
|
|
U09 Robin Hood |
|
Borehamwood 2000 U09 Red
v
Woodys & Ebogs U09 Phantoms
|
|
|
Harvesters U09 Cobras
v
AC Finchley U09 West
|
|
|
London Colney Youth FC U09 Pumas
v
Alexandra Park U09 South
|
|
|
Maccabi London FC U09 Black
v
Northwood U09 White
|
|
|
Omonia Youth U09 Green
v
Hinton & Finchley Revolution U09 Legends
|
|
|
Omonia Youth U09 White
v
Croxley Green FC U09 Emerald
|
|
|
Turnstyles Football U09
v
Whetstone U09 Jaguars
|
|
|
|
U09 Friendlies |
|
Enfield Town Youth FC U09
v
Omonia Youth U09 Gold
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U09 Stars
v
Alexandra Park U09 North
|
|
|
|
U08 Billy Bear |
|
AC Finchley U08 North
v
Wingate & Finchley FC U08 Whites
|
|
|
Belstone FC U08 Red
v
Saint Albans City U08
|
|
|
Global Football Academy U08 Santos
v
Whetstone U08 Lions
|
|
|
Protec Youth U08
v
HGS Academy U08 Raiders
|
|
|
|
U08 Captain Croc |
|
AC Finchley U08 South
v
Woodys & Ebogs U08 Vapors
|
|
|
Alexandra Park U08 North
v
London Colney Colts U08 White
|
|
|
Alpha Academy U08
v
London Colney Colts U08 Red
|
|
|
Harvesters U08 Jaguars
v
Finchley Football Academy U08 North
|
|
|
Northwood U08 Red
v
Maccabi London FC U08 Lions Black
|
|
|
|
U08 Cheeky Monkey |
|
APB FC Barnet U08 Raiders
v
Omonia Youth U08 White
|
|
|
Croxley Green FC U08 Black
v
Belstone FC U08 Black
|
|
|
Croxley Green FC U08 Emerald
v
HGS Academy U08 Vipers
|
|
|
|
U08 Freddie Fox |
|
Enfield Town Youth FC U08 Blue
v
Alexandra Park U08 West
|
|
|
Global Football Academy U08 Flamengo
v
Enfield Town Youth FC U08 Whites
|
|
|
Harvesters U08 Wildcats
v
AC Finchley U08 West
|
|
|
Oakhill Tigers U08 Eagles
v
London Colney Colts U08 Blue
|
|
|
Pro Football London U08 Wizards
v
Alexandra Park U08 South
|
|
|
Whetstone U08 Pumas
v
Harvesters U08 Cougars
|
|
|
|
U08 Rory Tiger |
|
Harvesters U08 Vipers
v
Wingate & Finchley FC U08 Yellows
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U08 Legends
v
Edmonton Rangers U08 Eagles
|
|
|
Northwood U08 White
v
London Colney Youth FC U08 Jaguars
|
|
|
Omonia Youth U08 Gold
v
Borehamwood Youth U08 Crusaders
|
|
|
|
U08 Inter Group Friendlies |
|
APB FC Barnet U08 Rams
v
Wingate & Finchley FC U08 Blues
|
|
|
Croxley Green FC U08 White
v
Harvesters U08 Lions
|
|
|
Maccabi London FC U08 Lions Gold
v
Maccabi London FC U08 Lions White*
|
|
|
Whetstone U08 Jaguars
v
Hinton & Finchley Revolution U08 Stars
|
|
|
|
U08 Zena Zebra |
|
Borehamwood Youth U08 Knights
v
Bushey Rangers U08 Colts
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U08 Heroes
v
Omonia Youth U08 Greens
|
|
|
London Colney Youth FC U08 Lions
v
Northwood U08 Blue
|
|
|
Omonia Youth U08 Silver
v
Croxley Green FC U08 Yellow
|
|
|
Pro Football London U08 Magic
v
Norsemen U08
|
|
|
Turnstyles Football U08
v
Maccabi London FC U08 Lions Silver
|
|
|
|
U07 Cyril Squirrel |
|
AC Finchley U07 South
v
Belstone FC U07
|
|
|
APB FC Barnet U07 Rams
v
Saint Albans City U07 North
|
|
|
London Colney Colts U07 Red
v
AC Finchley U07 North
|
|
|
Wingate & Finchley FC U07 Whites
v
Global Football Academy U07 Santos
|
|
|
|
U07 Jerry Giraffe |
|
Enfield Rangers U07 Green
v
HMH U07 United
|
|
|
Harvesters U07 Falcons
v
Enfield Town Youth FC U07
|
|
|
Maccabi London FC U07 Leopards
v
London Colney Youth FC U07 Lions
|
|
|
Whetstone U07 Eagles
v
Northwood U07 Red
|
|
|
|
U07 Larry Lamb |
|
Harvesters U07 Hawks
v
APB FC Barnet U07 Raiders
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U07
v
Whetstone U07 Harriers
|
|
|
Northwood U07 White
v
Belsize Park FC U07
|
|
|
|
U07 Sidney Seagull |
|
Borehamwood Youth U07 Crusaders
v
Harvesters U07 Kites
|
|
|
Harvesters U07 Eagles
v
Woodys & Ebogs U07 Vapors
|
|
|
Maccabi London FC U07 Panthers*
v
Bushey Rangers U07
|
|
|
|
U07 Inter Group Friendlies |
|
Maccabi London FC U07 Pumas
v
Wingate & Finchley FC U07 Blues
|
|
|